Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
1819.png
PeterHCS +5
08.04.21 v 11:38

reakce na kvcr: ,,No, on by Salák byl při těch střelách o kus víc venku z brány,..." zobrazit příspěvekNo, on by Salák byl při těch střelách o kus víc venku z brány, tak jak to normálně dělá. Jestli jsi viděl, že by dostával góly od modré nebo i z vrcholku kruhu, tak já si zrovna teď žádný nevybavuju (zatímco u Machyho hned několik). Tím neříkám, že by Salák nedostal jiné góly (po kombinaci nebo dorážkách do prázdné, ze které hodně vyjíždí), ale zrovna na tyhle typy střel je ten jeho styl dost účinný. Ale jak jsem psal, rozhodně neházím prohru na Machovského, on toho jinak pochytal opravdu hodně, obrana mu to dneska rozhodně neulehčila. "

No moc o kus by venku být nemohl. Ten volný hráč před brankovištěm by ho víc z branky prostě nepustil v těhlech situacích.

1819.png
PeterHCS +5
08.04.21 v 11:10

reakce na kvcr: ,,Pořád si nemůžu vysvětlit, jak dokážeme odehrát dvě naprosto..." zobrazit příspěvekPořád si nemůžu vysvětlit, jak dokážeme odehrát dvě naprosto odlišné půlky zápasu. V první jsme byli lepší, měli jsme šance na další góly, Po snižujícím gólu jsme zvadli a od začátku třetí třetiny byla jen otázka času, kdy Liberec ten gól dá. Byl to strašný pohled. Vím, že je hokej o hlavách, ale máme tam hráče, kteří už toho mají sakra hodně za sebou a ani ti nedokázali tu agónii nějak zvrátit nebo aspoň přerušit. Samozřejmě třešničkou na dortu byla ta závěrečná vyloučení Honzy Košťálka (i když to druhé bylo na play-off hodně přísné). Strašná byla zejména oslabení a přestože jsme je hráli v těsném bloku, Liberec se v pohodě dostal ke střelám ze slotu. Ono totiž když si přihrávající hráč stojí sám na kruhu nebo za bránou, dá tu přihrávku tak přesně, že to v podstatě nejde bránit.

Machy toho spoustu pochytal, měl tam hodně těžké zákroky, určitě za ním tahle prohra nejde. Na druhou stranu střely, z jakých včera padly góly, Salák moc nepouští. A opět se mi zdálo, jak tady už párkrát zaznělo, že pokud Machy chytá, dělá obrana strašidelné kiksy a vypadá o parník hůř, než když chytá Salák. Včera to v určitých pasážích bylo na ručník.

Nemyslím si, že by tam od trenérů nebyla snaha něco změnit - kompletně jsme překopali útoky, což se na začátku jevilo dobře. Třetí třetinu jsme hráli na tři lajny, což se dobře nejevilo, ale byl to pokus s týmem zatřást. Co mi strašně vadí, že Liberec působí mnohem hokejověji a my proti nim hrajeme holomajznu. Teď už není nač čekat a proč se šetřit - tak hrajme hokej. Musíme hrát víc na riziko, jinak nevidím cestu, jak bychom Liberec porazili. Můžeme si říkat, že jsme to dneska mohli za stavu 2:0 dobetonovat, ale
rozhodně si nemyslím, že bychom takhle vyhráli sérii. Doufám, že dneska to nebude čekání na ránu z milosti, ale výkon na krev. Kluci už si klidně můžou vyčistit hlavy, protože v aktuální chvíli je postup na hranici zázraku a utopie. Tak pojďme střídání po střídání ukázat, že hokej hrát umíme.
"

Jedn gól po teči na brankovišti, dva góly po cloně na brankovišti. Všechny tři mají jedno společné. Gríger úplně volný na brankovišti. S tím fakt gólman nemá moc co dělat.

+2
1819.png
PeterHCS +5
08.04.21 v 00:15

reakce na Schaschek: ,,Čemu nerozumíš na tom, že má ještě smlouvu na rok..? 8-) "

Ono každá smlouva má nějaké body a dodatky/klauzule. A když přijde 25letému hráči po životní sezoně dobrá nabídka z Ruska, Švýcarska nebo nhl, tak ty si s tou jeho smlouvou můžeš tak maximálně vytřít zadek.

+1
1819.png
PeterHCS +5
08.04.21 v 00:09

reakce na Schaschek: ,,Čemu nerozumíš na tom, že má ještě smlouvu na rok..? 8-) "

Nevím jestli umíš číst, ale já nikde netvrdím, že tady nemá smlouvu.

1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 23:54

reakce na Schaschek: ,,Tvl co furt všichni máte s tím Tomáškem! Má smlouvu ještě na..." zobrazit příspěvekTvl co furt všichni máte s tím Tomáškem! Má smlouvu ještě na další sezónu *NE* "

Má skvělou sezonu, pojede na ms, je mu 25. Lepší pozici na dobrou smlouvu v zahraničí už nikdy mít nemusí. Nedivil bych se kdyby ho natuknul i někdo ze zámoří.

1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 23:46

reakce na Hanzi88: ,,Řepík, Tomášek, Buchtele, Forman jsou 4 ale i to je žalostně..." zobrazit příspěvekŘepík, Tomášek, Buchtele, Forman jsou 4 ale i to je žalostně málo. Pech a Kudrna prostě měli být dávno podepsanej, to jde za vedením"

Tomášek podle všeho končí taky. Nejspíš půjde ven.

1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 23:26

reakce na Schaschek: ,,Něco pravdy je na názoru, že kluby jako Liberec, Třinec nebo..." zobrazit příspěvekNěco pravdy je na názoru, že kluby jako Liberec, Třinec nebo Boleslav mají dlouhodobou koncepci a kostru týmu zatímco my ne. K nám přišel nový majitel a může nějaký čas trvat než si to sedne. Něco na tom je. "

Jenže když ti tady z prvních 9 útočníků zůstanou 3, z gólmanů možná nikdo, tak si nějaká koncepce bude sedat těžko.

1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 19:47

reakce na marek17: ,,20 minutový prodloužení dál a dál dokud někdo nedá gól. Podle..." zobrazit příspěvek20 minutový prodloužení dál a dál dokud někdo nedá gól. Podle mě to je tak i v semifinále "

Nikoliv. To co píšeš je až od pátého zápasu

1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 19:45

reakce na paul68: ,,Můžou být nájezdy nebo jak se hraje OT?"

Ano můžou

1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 17:21

reakce na Schaschek: ,,No to je klišé. Teď jsme na tom o dost líp než za dob Břízy (to..." zobrazit příspěvekNo to je klišé. Teď jsme na tom o dost líp než za dob Břízy (to jsme byli průměr ligy v nákladech na A team), ale furt nepůjdeme do dostihů s magorem z Pardubic, kterýmu je jedno kolik komu dá. "

To je taková oblíbená mantra, že přeplácí hráče a dá kolik si kdo řekne. Pravda je trochu jinde

-1
1819.png
PeterHCS +5
07.04.21 v 17:08

Ze Sparty se určitě někam nechodí za penězma. To spíš naopak

1819.png
PeterHCS +5
04.04.21 v 05:54

Rekord včera trhlo zřejmě i brněnské forum. Kluci mají velký mindrák. Tolik příspěvků jako včera o Spartě tam neměli za poslední dva tituly Komety dohromady. Holt koupený postup je koupený postup. Ať žije Znojmo

+1
1819.png
PeterHCS +5
02.04.21 v 19:06

reakce na karlos: ,,Hlavně že Ty píšeš moudra*METAL* Nejdřív, že jsme favority..." zobrazit příspěvekHlavně že Ty píšeš moudra *METAL* Nejdřív, že jsme favority kvůli tomu, že máme vyšší rozpočet....apropo Liberec má vyšší rozpočet než Hradec, že byl favorit? Pak že Kváča nemá zkušenosti z play off....apropo neměl náhodou Mazanec víc zápasů play off než Kváča?

Nebudu se s Tebou už víc dohadovat, seš stejnej psychouš jako Koty *KSICHT* *KSICHT* "

Už toho nech už se do toho zamotáváš jak po šesti pivech a začínám mít pocit jak když se bavím s žákem základní školy. U Hradce s Libercem byly nějaké plusy na každé straně, ve výsledku když to sečteš, tak spíš na straně Liberce. :-D Sparta má o parník lepší kádr, o parník větší rozpočet, o parník zkušenějšího gólmana. Fakt nevím co na tom nechápeš nebo spíš nechceš chápat. Druhá věc je, že všechno tohle nemusí znamenat vítězství...

1819.png
PeterHCS +5
02.04.21 v 15:52

reakce na karlos: ,,Aha, už to chápu......Kváča je vlastně dřevák a Hradec byl v..." zobrazit příspěvekAha, už to chápu......Kváča je vlastně dřevák a Hradec byl v sérii s Libercem favorit. *FUCKU* *FUCKU*
Že je play off jiná soutěž jsem psal, ale Ty jsi evidentně nic nepochopil *SILENY* *NE* "

Zase píšeš úplně blbosti. Liberec byl s Hradcem favorit a Kváča je kvalitní gólman, který se svými zkušenostmi z play-off nemůže s gólmany Sparty rovnat. Stačí nebo to furt nechápeš?

1819.png
PeterHCS +5
02.04.21 v 15:38

reakce na karlos: ,,Aha, takže teď se favorité vybírají podle toho, jaký mají..." zobrazit příspěvekAha, takže teď se favorité vybírají podle toho, jaký mají rozpočet, jo?? Kváča měl nejlepší čísla v extralize..... V základní části s nimi máme bilanci 2:2 na zápasy. Jak je to možné? Jak to, že jsme je nerozstříleli?? To jsme náš rozpočet navýšili až na play off??

Chce to pokoru. Myslím, že tým ji má *SALA* *SALA* Měli bychom ji mít i my fanoušci *THX* *THX* "

Teď se favorité vybírají podle toho jaký mají rozpočet? Teď ne, je tomu tak odjakživa. Že se s tím rozpočtem umí/neumí pracovat je věc druhá, ale předpoklad to je. Ty jsi taky dobrý srandista. V jednom příspěvku tvrdíš, že play-off je úplně něco jiného a pak mi tu píšeš, že Kváča, i když play-off nikdy nechytal měl takovéhle statistiky v základní části a že bilance byla taková a maková. Tak si vyber ať se do toho nezamotáš :-D

1819.png
PeterHCS +5
01.04.21 v 22:55

reakce na Hanzi88: ,,Tak hlavně aby ten mladej zajíc Musil podepsal u nás a ne v..." zobrazit příspěvekTak hlavně aby ten mladej zajíc Musil podepsal u nás a ne v Pardubicích nebo Třinci. Protože by klidně při tom exodusu našich útočníků u nás v prvních dvou lajnách mohl brzo hrát taky."

Jo to by mohl. Šel hodně nahoru. Zvlášť když tady z prvních třech útočnejch lajn zůstanou tak tři hráči

1819.png
PeterHCS +5
01.04.21 v 22:30

reakce na karlos: ,,Četl jsi vůbec ten příspěvek, když na něj odpovídáš*MIMO* ?..." zobrazit příspěvekČetl jsi vůbec ten příspěvek, když na něj odpovídáš *MIMO* ? Podle těch čísel v nás tedy velké favority nevidím. Mám stejný názor jako Martin....Liberec by se neměl stavět do role outsidera. Výsledky měl víc než dobré, někde jsem četl, že snad obdržel nejméně branek na hřištích soupeřů..... Jasný favorit rozhodně nejsme. Dlouhodobá soutěž je něco jiného než play off. Liberec bude velmi nepříjemný, ale věřím, že ne nepřekonatelný. *SALA* *SALA* *SALA* "

Liberci chybí dva nejlepší hráči Šmíd a Filippi a síla kádru na papíře se se Spartou vůbec nemůže rovnat. Kváča je prakticky začínající gólman bez zkušeností v play-off. V prvních dvou lajnách hrají mladí zajíci Musil nebo Najman. Rozpočet má Liberec letos oproti Spartě zhruba třetinový. Jasně, že to nic neznamená, ale tvrdit, že Sparta není jasný favorit je šíleně alibistické.

1819.png
PeterHCS +5
01.04.21 v 16:44

David Kaše do Sparty podle Koreise

+1
1819.png
PeterHCS +5
01.04.21 v 15:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, docela mě překvapuje, že se Liberec do médií..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, docela mě překvapuje, že se Liberec do médií staví téměř za outsidera semifinále a ze Sparty dělá jasného favorita na postup. Je jasné, že jen kalí vodu a snaží se přehrát tlak na nás. Přijde mi to ovšem klubu jako Liberec nedůstojné. Střetnou se první se čtvrtým po základní části, ale vyřazovací boje už mockrát celou základní část postavily na hlavu. Letos je bilance zápasů ze základní části vyrovnaná, ale v loňském ročníku jsme na Liberec ve čtyřech utkáních udělali jen bod a v předloňské sezóně pět, přičemž plnotučná výhra přišla v posledním kole, kdy Sparta zoufale potřebovala zvítězit pro jistotu předkola, zatímco soupeř měl, aspoň co si vzpomínám, Prezidentský pohár jistý. Pokud ovšem Sparta roli favorita, kterou jí přisoudil soupeř, potvrdí a postoupí do finále, zlobit se nebudu. Naopak, budu velice spokojen, ba co víc, přímo nadšen! *PRVNI* Od posledního titulu jsme se s Libercem ve vyřazovacích bojích střetli třikrát, pokaždé vypadli a dvakrát na něj nedokázali v sérii udělat ani jeden vítězný zápas. S touto statistikou i s celkovým poměrem utkání 2-11 z těchto sérií jsem hrubě nespokojen. A domnívám se, že nastal správný čas konečně kočičky vzít u huby a zavřít je do klecí! Krásné vzpomínky ovšem mám na semifinále při cestě za posledním titulem, kdy jsme my naopak Liberec vypakovali v pěti zápasech. Góly Bubáka, kterým rozštípl těsně před koncem druhý zápas i kterým zahájil třetí utkání mám pořád před očima. Povídal Záruba, že po Vítkovicích (poslední titul v roce 1981) a Českých Budějovicích (1951) je Sparťanské čekání na titul nejdelším ze všech stávajících extraligových účastníků (tedy pokud již nějaký titul v historii získali). Jdu do semifinále s pokorou a respektem k soupeři, ale také s pevnou vírou, že po konci série budu dál hýčkat naději, že letos to dlouhé čekání na titul můžeme ukončit! *SALA* *SALA* *SALA* "

Liberec nic nestaví. Sparta jednoznačnej favorit série je. To je prostě fakt

1819.png
PeterHCS +5
31.03.21 v 17:13

Michal Birner právě prodloužil smlouvu v Liberci do 30.4.2024

Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Následující zápasy

  • 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
5
6
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30