Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Pedro_Oak +15
23.07.20 v 10:43

Teda nechci být poslem špatných zpráv nebo aby to vpadalo že z toho mám radost ... ale podzim bude asi smutnej *CAS* *SORRY*. Je možný, že pro sportovní utkání to bude trochu jinak (viz ty sektory), ale vůbec bych se nedivil kdyby to zase vztáhli na všechny ... *KOSA* *MIMO*

S několikatisícovými akcemi po létě však zájemci počítat nemohou. „Je tady veliký zájem, aby se povolily větší akce, dokonce se od nás čeká, že je povolíme už třeba od září. Rád bych řekl, aby se s tím nepočítalo. Nemělo by se počítat s tím, že v září budou akce pro pět, deset tisíc lidí. Budu rád, když udržíme akce do tisíce osob,“ oznámil ministr kultury.

Zdroj: www.idnes.cz/zpravy/...

otaznik2
Pedro_Oak +15
21.07.20 v 13:25

Potvrzeno Winter Classic
12.12.2020 od 16h s Kradcem ... lupeny od 990Kč do 2999Kč, kapacita tribun 7500 ...
v rámci vstupenky je vstup i na para hokej, který se bude hrát od 12h mezi Českem a Slovenskem...

isport.blesk.cz/clan...

otaznik3
Pedro_Oak +15
01.07.20 v 12:51

Winter Classic ve Špindlerově mlýně pod sjezdovkou ve Svatém Petru. Hrát bychom měli na začátku prosince dle Forbes my s Kradcem a Kladno s Vrchlabím. *VYHLIZI* *VYKULENY* *PEKLO*

hokej.cz/winter-clas...

otaznik4
Pedro_Oak +15
29.06.20 v 23:11

reakce na Vencágé: ,,Dostalo se ke mne, že Jágr podepsal smlouvu se Spartou na to, že..." zobrazit příspěvekDostalo se ke mne, že Jágr podepsal smlouvu se Spartou na to, že odehraje 10 zápasů za nás. Nevím, co k tomu říct, nemám tyhle marketingový tahy moc rád, jelikož to akorát přitáhne ty naše oblíbený 'Jágr fans', takže moc pozitivně to nevidím.
Aby akorát nerozesral kabinu.
Vaše názory? *SALA* *PRVNI* "

Teda pořád tak trochu doufám, že je to kachna *MIMO*

Na druhou stranu už se to řeší zleva zprava hodně dlouho na to, aby tím někdo chtěl vyplnit letošní okurku ... takže je vlastně možný, že k nějaký dohodě dojde nebo už došlo.

Pokud se tak stane, bude to víceméně ekonomickej transfer. Pro Spartu to bude znamenat víceméně zaplněnou halu čumilama, pro Kladno zase nějaký šušně navíc a pro nás fanoušky atmosféra v kopru. Pokud to ale vydělá na plat jednoho top obránce co ještě chceme přivést, zkousnu to.

Po sportovní stránce nám to nic extra nepřinese a spíš se budeme modlit aby to nehodilo vidle do kabiny, ale věřím že to bude v pohodě. Na druhou stranu, je to pořád Jágr a pro hráče může být i zajímavé oživení nebo splněný sen (pro mlaďase) mít možnost si s ním zahrát. Je třeba najít alespoň něco málo pozitivního. *VYHLIZI*

Sečteno podtrženo o prachy jde na prvním místě a s tím moc nenaděláme. Určitě to nebudu vyčítat Hlinkovi s Toňakem, protože ti to mohli dostat befelem...

Takže Sparta *THISISSPARTA* *SALA* Jágr neJágr ...

+2
otaznik5
Pedro_Oak +15
18.06.20 v 11:40

Na hokej je to ještě trochu komplikovanější ... *MIMO* *MIMO*

Přípravná či pohárová hokejová utkání v letním období

Maximálně pět sektorů s vlastním vchodem a vlastním sociálním zařízením. Každý sektor bude maximálně pro 500 fanoušků. „Každá druhá řada bude muset být volná a stejně jako bude volná každá druhá sedačka v obsazené řadě. To znamená čtvrtinová kapacita," řekl Maďar.

Nebude moci být kotel (sektor na stání) a budeme mít náhubky ...

Bude-li se epidemiologická situace vyvíjet dobře, od 1. září by se podle Maďara mohla obsadit až polovina stadionu. Ať už hokejových, fotbalových nebo jiných.

Snad teda s kotlem a bez náhubků ...

www.sport.cz/hokej/e...

otaznik6
Pedro_Oak +15
09.06.20 v 07:54

reakce na karlos: ,,to nejsou moc dobré zprávy.....vím, že do zahájení soutěže je..." zobrazit příspěvekto nejsou moc dobré zprávy.....vím, že do zahájení soutěže je ještě pár měsíců

www.seznamzpravy.cz/...


a k tomu jsem ještě včera četl článek o národním stadionu na Strahově, o kterém už jednají Křetínský a Malík a kde by měla hrát Sparta a nároďák. On ten *** fakt Spartu z Letné dostane pryč. Bohužel článek už mi nejde dohledat......

"

Možná jsi četl tento...

www.seznamzpravy.cz/...

+1
otaznik7
Pedro_Oak +15
25.05.20 v 20:04

Tak nakonec asi střední cesta. Škoda, že se nenašla odvaha to zúžit a zatraktivnit, aletaky zaplať bůh, že snad(!) nehrozí tak předkládaná sra*ka toho rozšíření a zabetonování *CERTIK*

Nerozšiřovat, ale ani nezužovat. Místo toho zavést play down a vrátit baráž. Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH) přišla s kompromisem, jak v následujících letech upravit podobu hokejové extraligy. Návrh, pro který byly dvě třetiny klubů, musí 4. června schválit výkonný výbor svazu.

Zdroj: www.idnes.cz/hokej/e...

otaznik8
Pedro_Oak +15
22.05.20 v 12:34

Vzhledem k problémům Chomutova, nevypadá asi úplně nereálně účast Znojma v první lize ...

hokej.cz/je-jasno-zn...

+1
otaznik9
Pedro_Oak +15
20.05.20 v 20:13

Zdar! Hele nevíte někdo, jak je to s tím hlasování o uzavření a rozšíření extraligy nebo o "našem" protinávrhu na zúžení? Resp. musí se najít jednomyslná shoda na jedním z návrhů nebo tam stačí když bude pro například víc jak půlka (7 týmů)?

otaznik10
Pedro_Oak +15
14.05.20 v 16:52

reakce na frafont: ,,Jinak dnes jsem si byl pro permici a už se těším, až začne nová..." zobrazit příspěvekJinak dnes jsem si byl pro permici a už se těším, až začne nová sezóna - a prosil bych v plné palbě bez náhubků a podobných prymulovin :-P "

Jo taky jsme tam dneska s kámošem byli pro výbavu. *SMILESPA* Jen teda si nejsem jistej, jestli to bude jak říkáš. Já budu hlavně rád, ať se nám brány otevřou a náhubek bych i přežil, pokud to bude nezzbytně nutný. *MIMO* Hlavně ale začít! *THISISSPARTA* *BOXER*

otaznik11
Pedro_Oak +15
06.05.20 v 12:07

reakce na Gapin: ,,Sim tě jak můžeš brát vážně takovejhle brak a autora se..." zobrazit příspěvekSim tě jak můžeš brát vážně takovejhle brak a autora se jménem "SUDÍ"
Je to stejnej plátek jako efotbal nebo na FB stránka Spartička."

Okej, tak se omlouvám za rozruch *SORRY* *FRAJER*

otaznik12
Pedro_Oak +15
06.05.20 v 11:57

reakce na frafont: ,,Prosím tě, ruik je žumpa nejvyššího stupně - část těch..." zobrazit příspěvekProsím tě, ruik je žumpa nejvyššího stupně - část těch výplodů sprostě obšlehnou odjinud, zbytek jsou kydy typu "povídala Máňa Pepovi na vesnici v hospodě po deseti pivech, že jí říkal kámoš kámoše z osmýho kolena"."

No snad máš pravdu. Protože tohle se pootvrdit, tak to by byl slušnej cirkus :-! :-! :-!

otaznik13
Pedro_Oak +15
06.05.20 v 11:41

To jako vážně ??? *VYKULENY* *VYKULENY* *MIMO*

Kladenští ale navázali spolupráci se Spartou! A tato spolupráce by mohla pomoci oběma týmům. Některé zdroje uváděly, že do Kladna by mohl zamířit na střídavé starty např. Jan Piskáček nebo Tomáš Šmerha, který už v Kladně hrál loni!

Oproti tomu Sparta má eminentní zájem o Adama Brízgalu, který Kladno loni udržel v naději na udržení do posledního kola. Údajně by prý mohl Jágr odehrát i nějaký ten zápas za Spartu, lidi by určitě přilákal.

www.ruik.cz/kladno-s...

otaznik14
Pedro_Oak +15
03.05.20 v 13:42

Kolem golmanů se to tedy pěkně otáčí. Do sezony teda jdeme v podstatě se 4 - Machy (jednička), Kuba (dvojka), Neuvi a Cichoň.

Před několika dny o tom na klubovém webu mluvil sportovní ředitel Petr Ton, teď je návrat Jakuba Neužila do Sparty potvrzen. Progresivní gólman uzavřel s vedením pražského klubu roční smlouvu, na sociálních sítích o tom informoval hráčův agent Martin Podlešák.

hokej.cz/navrat-po-s...

otaznik15
Pedro_Oak +15
30.04.20 v 13:43

Tak dle článku *BRAVO*

- Zítra představení dvou posil
- Farma přechází z Kadaně => Baník Sokolov
- Pracují na příchodu špičkového centra a obránce
- Brankáři - pro sezonu se počítá s Machym, Jakubem Neužilem, Oldou Cichoňem a Neuvim. Se Sedlem jsou ale v kontaktu.
- Příba má pořád důveru vedení a měl by se rozehrát v Sokolově a pak přejítt do Áčka, pokud se něco neposere
- Černoch dál ve Varech, Michnáč v Motoru, Bukarts už není pod smlouvou

Realizační tým (změny)
Šrek => manažer mládeže
Martin Šetelík => kondiční trenér
Franta Ptáček => hlavní i kondiční trenér u dorostu + studium trenérské A licence Tomáš Netík => také k dorostu
Richard Žemlička => šeftrenér mládeže a hlavní trenér juniorů
Tobiáš Slavíček => asistent u juniorů
Jiří Zelenka => hlavní trenér šesté třídy a asistent u osmé třídy
Jaroslav Hlinka => stále bude pokračovat v roli asistenta u Áčka

Junioři do Áčka
Jakub Konečný, Josef Slavíček a Patrik Prymula a obránce Michael Krutil, z Kladna útočník Petr Hašek

www.hcsparta.cz/clan...

otaznik16
Pedro_Oak +15
30.04.20 v 09:44

reakce na Boliholi: ,,Bukarts konec hostování ve Vítkovicích... "

Tak dle rozhovoru s Toňákem už není náš... (Černoch dál ve Varech, Michnáč v Motoru)

S Robertsem Bukartsem jsme podepsali ukončení smlouvy, takže už není naším hráčem. Jirka Černoch zůstává na roční hostování v Karlových Varech, stále je naším hráčem. O Alberta mají zájem České Budějovice. Je pro nás prioritou, aby naši hráči, jako je Albert, hráli v extralize, proto nejspíš nadále zůstane v Motoru. Za rok už mu bude 22 let a bude mít více zkušeností, je možné, že se probojuje i do našeho A-týmu.

www.hcsparta.cz/clan...

otaznik17
Pedro_Oak +15
15.04.20 v 12:35

Permice na další sezonu jsou venku *PEKLO* *SMILESPA*

www.hcsparta.cz/zobr...

otaznik18
Pedro_Oak +15
06.04.20 v 17:44

reakce na rad55: ,,hokejisté jezdí za prací, ale uvidíme co bude dál..."

Vždyť u "pendlerů" je to teď úplněstejný, buď je v zahraničí x týdnů a karanténa, resp. i kdyby jel jenom na jeden den, tak pak jde na 14 do karantény ...

otaznik19
Pedro_Oak +15
20.03.20 v 10:05

Další velká rána v klubu legend. *SORRY* *SORRY* *VYKULENY*

Ve věku čerstvých sedmadevadesáti let zemřela jedna z největších legend našeho klubu i českého hokeje, dvojnásobný sparťanský šampion a dvojnásobný mistr světa, pan Vladimír Zábrodský.

hcsparta.cz/clanek.a... *VYKULENY*

otaznik20
Pedro_Oak +15
18.03.20 v 16:15

reakce na rad55: ,,gůgl mi to na laptopu nenajde, mobil ano:..." zobrazit příspěvekgůgl mi to na laptopu nenajde, mobil ano: ,,sport.českátelevize.cz" tam je info o vysílání archivních pořadů. *ANO* "

19. 3., 16:00 Sparta - Vítkovice (finálová série 1993 + magazín Buly)
22. 3., 16:50 Sparta - Vsetín (finálová série 2000)
23. 3., 16:40 Vsetín - Sparta (finálová série 2001)
25. 3., 16:40 Sparta - Vítkovice (finálová série 2002)
26. 3., 16:40 Sparta - Slavia (semifinálová série 2003)
1. 4. Vítkovice - Sparta (4. čtvrtfinále 2005)

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 24. září - 17:30
  18.png
  KVA (venku)
  Extraliga (3.kolo)
 • 27. září - 16:00
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (4.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
21
22
23
25
26
28
30