Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Patriot +9
08.04.21 v 12:13

reakce na Schaschek: ,,Tvl vem si už prášek a ne.er sem sra.ky z cizích fór už! *KOSA* "

Tak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu řešili minule. Ty proti nim nic nenapíšeš, ale v držce tě mají pořád. Teď zase další debil necro - prej zas, že si napsal "celý republice navzdory" a že prej nás řeší pouze oni (stačí zapnout kdejakou diskusi a píšou tam fanoušci všem týmů a všichni přejou Liberci, ale tak hlavně, že nás řeší jen v Brně) prostě furt jen oni. Jen oni mají to privilegium řešit Spartu, ze který vůbec nemají mindrák a která je nezajímá. Na to mu odpovídá další *** z kterýho ten mindrák úplně stříká, že nezná nikoho, kdo by měl ze Sparty mindráky :-D veselá společnost :-D vím, že tě sere že to sem cpu, já se ale tím bavím, protože to je fórum úplných debilů. A dost se divím, že ač napíšeš cokoliv, tak si tě berou furt do huby a tobě to nevadí. Mě by to vadilo.

otaznik2
Patriot +9
08.04.21 v 11:44

Jebat Brno, jebat Liberec, jebat všechny hrdiny za klávesnicí z fóra Brna, ostudu všech aktivních fanoušků! *KOSA* *KOSA*

otaznik3
Patriot +9
07.04.21 v 23:25

Že si ten *** z Divize Praha otvírá hubu. Když měli jít chlastat do hospody v Praze a my to zjistili, tak se zesrali jak šakal a nebýt konfidenta v naší skupině, který jim to vykecal, že na ně máme spadeno, tak mohla ta jejich vlajka viset opačně na prvním klandru! *NAPR****. Tak hlavně, že teď klasicky machruje za monitorem. :-!

otaznik4
Patriot +9
07.04.21 v 21:07

reakce na karlos: ,,Na všechny se vykašlat*FUCKU* Ale už by bylo záhodno udělat..." zobrazit příspěvekNa všechny se vykašlat *FUCKU* Ale už by bylo záhodno udělat Sparťanskému národu radost a zbytek republiky n.a.s.r.a.t. *FUCKU* *FUCKU* "

Já bych je nejen *** já bych ty internetový drsňáky za klávesnicí s teplými nicky typu pinacolada atp. rovnou profackoval.

otaznik5
Patriot +9
04.04.21 v 20:44

reakce na karlos: ,,Já bych to uzavřel tím, že u takhle retardovaných brněnských..." zobrazit příspěvekJá bych to uzavřel tím, že u takhle retardovaných brněnských jedinců nemůžeš hledat důvod čehokoli. Ani oni sami ho nevědí, prostě jen vypouští jed, sra.č..ky a nesmysly ze svým smrdutých tlam :-! :-! :-! "

No já jsem nikdy tyhle věci jako rivalitu nehrotil, protože mám několik dobrých přátel fandícím jiným klubům, tak jsem se to snažil nějak pochopit. A jediné co mě z toho vyšlo bylo, že jsou to prostě úplně zakomplexovaní lidé se syndromem méněcennosti.

+2
otaznik6
Patriot +9
04.04.21 v 20:42

reakce na Schaschek: ,,Vůbec netuším, neřeším co si kde nějaký anonym napíše a už..." zobrazit příspěvekVůbec netuším, neřeším co si kde nějaký anonym napíše a už vůbec tam nelezu a docela bych ocenil, kdyby sem ty *** z cizích fór lidi vůbec netahali. A nějaká zášť vůči Spartě, mě, Gapinovi? Ze svý pozice jsem poměrně dost na očích a historicky jsem na nich nenechal nit suchou, Gapin na ně taky docela nadával atd. Ale co jako? Tak ať. Pár lidí, kteří tam jsou aktivní (jako opravdu aktivní na stadionu nebo mimo něj - ne na fóru) znám, protože jsme s nimi řešili společný postup proti svazu atp. a není tam jediný problém. Krom toho, že si navzájem zanadáváme a zasmějeme se tomu a tím to končí.. Pak se vůbec neřešíme až v době zápasu. Ono jak asi mohlo proběhnout setkání třeba s Babišem, kam šel člověk od nás a člověk z Brna. Prostě jsme se museli spolu domluvit a komunikovat spolu. Prostě úplně v klidu.
A že mě uráží nějaký anonym z fóra? Však to je jako kdyby napsal někdo na novinkách.cz :-D :-D Rivalita musí bejt, to je naprosto v pořádku Jestli tam o mě napíše někdo, že jsem kr.pl, de.ent, ko.ot nebo cokoliv jinýho, tak je to jeho boj a vůbec mě to netrhá žíly. Ono bych o tom ani nevěděl, kdybyste sem všichni ty *** furt neposílali.

Možná začneme každého, kdo sem přidá nějaké *** z jejich fóra banovat a bude nadobro klid 8-) "

Ok, už to sem cpát nebudu, mě jen zajímalo jestli ty sám víš proč zrovna s tebou mají problém :-)

otaznik7
Patriot +9
04.04.21 v 20:41

reakce na Vena: ,,Hele tohle neni jen to jejich zumpa forum. Staci si procist diskuze na..." zobrazit příspěvekHele tohle neni jen to jejich zumpa forum. Staci si procist diskuze na FB jakyhokoliv platku. Celej Liberec ma najednou v riti celou republiku, jak jim vsichni hrozne moc fandi a pak hrajou s nima a nadavaj na fandy z repraku a jeden pokrik. *FUCKU* *FUCKU* *NE* "

Nikde jinde jsem nebyl, šel jsem tam až když jsem si tady přečetl příspěvky tady. No lézt jsem tam neměl :-D

otaznik8
Patriot +9
04.04.21 v 20:40

reakce na Hanzi88: ,,Manželky? Já myslel, že tam mrdaj ovce. Pokud to teda nejsou ti..." zobrazit příspěvekManželky? Já myslel, že tam mrdaj ovce. Pokud to teda nejsou ti domestikovaní brňáci co žijou v Praze."

Spíš to vypadá, že jsou jejich rodiče sourozenci. Ale jestli jsou rodiče ovce to asi ne. To bych čekal spíš ve Zlíně.

otaznik9
Patriot +9
04.04.21 v 20:16

reakce na karlos: ,,Hele, když si tu diskusi otevřeš, nenatáhne se Ti pak domů smrad..." zobrazit příspěvekHele, když si tu diskusi otevřeš, nenatáhne se Ti pak domů smrad z toho jejich chlívku :-! :-! Nechte ty duševní mrzáky žít své bídné životy a už tam fakt nikdo nechoďte. A pokud si nemůžete pomoct a kouknete tam, tak nám sem o tom už nepište. Mně je fakt úplně jedno co řeší v zatáčce. Mě zajímá Sparta, ne Brno a jeho mentální retardovaní fanoušci. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Je to pravda. Je to jak když přijedeš do nějaké dědiny s městskou espézetkou. Prostě totální zakomplexovaní nýmandi. Ale fakt vrchol je poukazovat na to, že to tu řeší dva lidi poté co na jejich fóru nás řeší dva dny v kuse :-D Já bych to sem vůbec nepsal, ale překvapila mě ta zášť vůči Gapinovi se Šaškem, protože to tu čtu pravidelně a v poslední době mám úplně opačný pocit - a sice, že naopak při zmínce o jejich fóru nabádají ostatní, ať tam nelezou a Kometu vůbec neřeší. Tak by mě zajímalo co v tom je *CAS*

otaznik10
Patriot +9
04.04.21 v 20:04

Tak jsem se ze zájmu kouknul jako někteří místní diskutéři na brněnské fórum a to jsem neměl dělat. Jeden větší jeliman než druhý a k tomu samý pokrytec, prostě k smíchu. Dva dny tam řeší naší sérii s Libercem a nějaký debil s teplým nickem (mimochodem to je pokrytec největší) pinacolada napíše dneska v půl 5, že místo hokeje řešíme je :-D Tady je přitom řešili dva lidi, kteří psali, že se tam podívali a pak Šašek, který tu krotil vášně a psal tu ať tam vůbec nelezou, že nemá smysl je řešit. Tam nás řeší asi 50 lidí dva dny v kuse.

Jinak Gapine a Šašku - vy jste očividně v Asii oblíbení podle těch komentářů :-D A jak to čtu tady na fóru, tak zrovna vy dva jste je dřív docela hrotili, ale poslední rok je neřešíte prakticky vůbec (krom dne, kdy s nimi hrajeme) a stejně jste furt v centru dění a furt si vás berou do huby. To jim jezdíte prznit manželky, krást úrodu z pole nebo proč taková zášť? Co jste těm chudáčkům, kteří nemají nic lepšího na práci než řešit dva dny Spartu (nebo vás dva), provedli? :-D

+1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Následující zápasy

  • 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
5
6
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30