Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +130
28.12.22 v 22:41

Dnes obrovská gratulace. Krásný zápas a tudíž si musím dát Čerta. HCS !!!!

otaznik2
PLHA +130
24.12.22 v 11:14

Veselé Vánoce všem Sparťanům !!!!

otaznik3
PLHA +130
05.12.22 v 18:15

reakce na MartinMegadeth: ,,Domácí zápasy finálové série proti Slávii z roku 2006 patří..." zobrazit příspěvekDomácí zápasy finálové série proti Slávii z roku 2006 patří mezi nejspolehlivější léky na depresi. Aspoň kus z nich jsem za ty roky viděl hodněkrát. Jen bych strašně rád do toho seznamu léčiv na trudomyslnost už přidal nějaké další položky. *METAL* "

Je dost smutný, že si musíme ke zlepšení nálady pouštět skoro DVACET let staré záběry ať z hokeje nebo z fotbalu a víceméně žijeme z minulosti. Teď teprve naprosto chápu slzy mýho táty v sezóně 1989 kdy ve svých téměř 40 letech zažil svůj první hokejový titul se Spartou.

otaznik4
PLHA +130
30.11.22 v 19:15

reakce na MartinMegadeth: ,,Nicméně bych rád ještě nějaký ten úspěch zažil a nějaký..." zobrazit příspěvekNicméně bych rád ještě nějaký ten úspěch zažil a nějaký ten titul oslavil. Už mě nebaví, což platilo především pro fotbal, pravidelně po zápasech hledat nějaký záznam nebo aspoň sestřih z doby před příchodem brněnského pochcánka na Letnou. *POSILOVNA* "

Jo jo pravdu máš. Když mám výsledkovou depresi zaručeně pomáhá hokejové finále Slavia - Sparta. Vidět Vládíka Kůžičku s kyselým ksichtem když Sparta přebírá mistrovský pohár je k nezaplacení *FUCKU*

otaznik5
PLHA +130
29.11.22 v 16:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Raději bych zmiňoval my narození v poslední třetině minulého..." zobrazit příspěvekRaději bych zmiňoval my narození v poslední třetině minulého století, i když kdybych hodně přivřel oči, mohl bych se pokusit zařadit i do narozených v poslední čtvrtině. *KSICHT* Počítám, že nikdo narozený v první polovině minulého století sem asi nechodí, do této kategorie nespadají ani moji rodičové. To by musel být opravdový pamětník. *SILENY* "

Nazdar přátelé téměř senioři, zní to divně: narozeni v poslední čtvrtině minulého století. Bohužel mládnout asi nebudeme, ale alespoň máme nějaké zážitky a zažili jsme spoustu titulů. *FLAGSPA*

+1
otaznik6
PLHA +130
03.11.22 v 17:18

Ahoj všem, díky pracovně otcovským povinnostem jsem se tady dlouho neozval. Ale situace je vážná, ne-li kritická. Začnu kopačkami: na Spartu chodím od mých šesti let. Paradoxně jsem byl poprvé na Spartě s tátou v Edenu na derby skoro přesně před 40 lety. Musím říct, že tak jako po poslední estrádě jsem se za výkon Sparty ještě nestyděl. To byla beznaděj, zmar a bída. Co se týká hokeje, tam musí být něco špatně v kabině. I přes pokročilý věk a kila se stále ještě snažím na amatérské úrovni honit touš po ledě, a zrovna včera jsme si v šatně slíbili, že nikdo nic nevypustí a bude makat na 110%. Odměnou nám byla sice jen remíza, ale každý se mohl všem podívat do očí s čistým svědomím. Je pravda, že v mých 20 letech by mě ani ve snu nenapadlo, jak dlouho budu 26 poté čekat na titul ať kopací či hokejový. Být Sparťanem je poslední dobou řehole a utrpení ( notabene když se teď roztrhl pytel s fanoušky úspěchu zpoza trati v městské části Praha 10). SPARTA PRAHA Forever *THISISSPARTA*

+4
otaznik7
PLHA +130
18.09.22 v 20:43

Letos samozřejmě

otaznik8
PLHA +130
18.09.22 v 19:14

reakce na PLHA: ,,Dnes poprvé v hale a co na to říct?. První dvě třetiny..." zobrazit příspěvekDnes poprvé v hale a co na to říct?. První dvě třetiny víceméně bez šancí na obou stranách. Zaplať řiť za vedoucí gól na 1:0. Pak už to z kluků spadlo a nakonec 3:0 dobrý. Já to mám dneska úplně jinak a to #74 Dan Přibyl. Za mě dneska nejlepší na ledě a popravdě měl jsem trochu zpocený oči od slz po jeho parádě 1+2. Je to neskutečný frajer a za to co vším si prošel a dokázal se vrátit by to měli zařadit na ZŠ do osnov jako ukázku oddanosti sportu. Klobouk až do sklepa Daně !!! *THX* "

Dane

otaznik9
PLHA +130
18.09.22 v 19:13

Dnes poprvé v hale a co na to říct?. První dvě třetiny víceméně bez šancí na obou stranách. Zaplať řiť za vedoucí gól na 1:0. Pak už to z kluků spadlo a nakonec 3:0 dobrý. Já to mám dneska úplně jinak a to #74 Dan Přibyl. Za mě dneska nejlepší na ledě a popravdě měl jsem trochu zpocený oči od slz po jeho parádě 1+2. Je to neskutečný frajer a za to co vším si prošel a dokázal se vrátit by to měli zařadit na ZŠ do osnov jako ukázku oddanosti sportu. Klobouk až do sklepa Daně !!! *THX*

+4
otaznik10
PLHA +130
08.07.22 v 15:59

Krejčíková se Siniakovou skvělý postup do finále Wimbledonu. 6:2, 6:2. Klobouk dolů *THUMBSUP*

+3
otaznik11
PLHA +130
07.07.22 v 17:28

reakce na sestnactletbidy: ,,Tos musel vymýšlet dlouho :)). Já ti řeknu jiný rozdíl. Pce..." zobrazit příspěvekTos musel vymýšlet dlouho :)). Já ti řeknu jiný rozdíl. Pce nečekají patnáct let na titul a půlku jejich line-upu tvoří odchovanci *METAL* "

Nějak moc nechápu proč lezeš na diskuzní fóra jiných klubů? A ta tvoje přezdívka je také k popukaní ty jitrničko

+1
otaznik12
PLHA +130
25.05.22 v 19:19

reakce na Gapin: ,,No na tlachání od Čupra jsem neměl náladu, protože mě ten..." zobrazit příspěvekNo na tlachání od Čupra jsem neměl náladu, protože mě ten člověk nikdy neseděl.
Jen mě překvapuje, že po patnácti letech kdy to na Letný ta brněnská m.rdka pouze a jen kurví, kdy každý rok hledá stále ještě hlubší dno, vás to dokáže dohnat k depresím. Karlose neznám tak nevím kolik má roků, ale ty už máš nějakej věk :-D Mě osobně Křetínský přinutil k tomu, že sice výsledky sleduju, přečtu si přečtu kdo má přijít nebo odejít, zápas si pustím abych ho zpravidla po 30ti minutách vypnul, ale to je tak vesměs všechno. Když mi bylo dejme tomu 20-25 byl jsem schopnej po prohře převrátit barák vzhůru nohama. A dneska? I kdyby jsme teď se Slavií prohráli, bylo by mi to jedno. Kouknul bych na výsledek, řek bych si že jsou to ***i, ale takový to vnitřní nas.rání co má člověk přímo od srdce, už to ve mě neprobudí. Mě Křetínský nedohnal k depresím, ale už k úplný apatii."

Mám to bohužel podobně. Ještě před třemi lety se manželka děsila předem, že budu na zápas fotbalové Sparty koukat doma na televizi. Sousedy varovala předem, aby je připravila na řev atd. Teď již jen tupě a rezignovaně čumím a nastačim se divit kam až kašpárek z Brna dokázal Spartu dostat. Smutný to je *KOSA*

+2
otaznik13
PLHA +130
26.04.22 v 19:59

Dneska zápas blbec, může se to stát, notabene v Polsku. Mě spíš děsí to ,že se nikdo nechce porvat, a trochu zastrašit soupeře před dalším zápasem. Trzcinec bohužel využije každou chybu a hluché momenty zápasu. Ještě není dobojováno, doufám že ve čtvrtek Sparta vyhraje. A sedmý zápas bude!!!!!

otaznik14
PLHA +130
21.04.22 v 20:59

Jinak se hrozně těším na zítřek, bohužel u toho zítra ani v sobotu nebudu osobně, už asi šest let nemám permanentku ( dcera závodně lyžuje, takže jsme každý víkend prosinec až Velikonoce mimo) a nějak jsem zaspal předprodej ( a na hoře pod stropem bych viděl prd). Ale fandit budu HC Sparta Praha!!!!! *THISISSPARTA*

otaznik15
PLHA +130
21.04.22 v 20:50

reakce na PLHA: ,,Souhlasím s Tebou, to byl snad nejhorší zápas Sparty co jsem za..." zobrazit příspěvekSouhlasím s Tebou, to byl snad nejhorší zápas Sparty co jsem za poslední dekádu viděl. Naprosto zoufalé pobíhání Součka, Ládík Špagetka při bránění to je parodie na obránce, k tomu ve středu obrany Sáček s Dočkalem , kteří když jsou dohráni jsou úplně mimo. Na Spartu bohužel stačí jen napadat rozehrávku a běhat. Včera se mi chtělo zvracet. FUJ tohle není Sparta."

Ve středu zálohy samozřejmě.

otaznik16
PLHA +130
21.04.22 v 19:45

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ze včerejší šarády letenského souboru písní..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ze včerejší šarády letenského souboru písní a tanců se mi chce zvracet ještě teď. To byla strašná blamáž! Pašáci po víc než čtvrt roce dvakrát za sebou vyhráli venku a do Olomouce jeli jako mistři světa s tím, že se soupeř porazí sám. :-! Jsem rád, že frajeři liboví ukázali na place jak moc to vážně myslí s útokem na titul, o kterém především Rosický mele na potkání. Rosu beru za slovo: před měsícem vykládal v rozhovoru pro Deník Sport, že sezóna bez titulu = neúspěšná sezóna a po takové sám nabídne vedení rezignaci na funkci sportovního ředitele. A s ním doufám nabídne rezignaci celé té partičky HIC co jim na Letné poskytl trafiky včetně brášky. *NAPR**** Z individuálních výkonů některých jednotlivců se mi vysloveně chtělo blít. To byly až strašidelně ničemná představení. Namátkou za to co předvedli Krejčí 92 nebo Souček by je musel v šatně honit s mokrým ručníkem i trenér mančaftu z krajského přeboru, protože i tam by to bylo na přes hubu. Na Letné by si už konečně měli vytáhnout hlavy z prd [zavinac] lí a udělat pořádnou čistku a to nejen v kádru! Jinak to bude věčně věků o hownu! *KOSA* "

Souhlasím s Tebou, to byl snad nejhorší zápas Sparty co jsem za poslední dekádu viděl. Naprosto zoufalé pobíhání Součka, Ládík Špagetka při bránění to je parodie na obránce, k tomu ve středu obrany Sáček s Dočkalem , kteří když jsou dohráni jsou úplně mimo. Na Spartu bohužel stačí jen napadat rozehrávku a běhat. Včera se mi chtělo zvracet. FUJ tohle není Sparta.

+1
otaznik17
PLHA +130
09.04.22 v 13:58

reakce na Mandor: ,,Jo jo pro vesnický asi dobrý. Ovšem Sparta by měla hrát hlavně..." zobrazit příspěvekJo jo pro vesnický asi dobrý. Ovšem Sparta by měla hrát hlavně pro Pražáky. A to je nejdřív v 18:30. Nic proti traktoru a hnoji, ale proč to tahat do města..... "

Co ? Na Spartu chodím skoro 40 let, narodil jsem se a skoro celý život bydlel v Praze, a to že teď bydlím 30 km za Prahou znamená, že přijedu na traktoru? Já si naopak vždycky vážil fanoušků kteří fandí Spartě a jezdí na zápasy x kilometrů. Takže se ty " Pražáku " uklidni, nejenom Ty ale i mimopražští pracují déle než do 16 hodin.

+2
otaznik18
PLHA +130
07.04.22 v 17:14

reakce na Gapin: ,,Ty to děláš schválně viď? "

Jestli to dělá schválně je to k zamyšlení, pokud ne, je to nějaký znak duševní deformace. To je takové pohrdání soupeřem na kopnutí mezi půlky, notabene když tam Sparta pokud mě paměť neklame v ZČ dvakrát rupla. *NAPR****

+1
otaznik19
PLHA +130
31.03.22 v 16:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, vidím, že to tady dnes žije sestavováním nové..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, vidím, že to tady dnes žije sestavováním nové Sparty pro příští ročník. Přidám se k dalším hlasům. Rozhodně by se mi nelíbil příchod ani Frodla a ani Camary. Frodl je slušný extraligový nadprůměr, ale žádná extratřída. Dobrý gólman do regionálního klubu, ale my potřebujeme jiného držáka do kasy. Někoho kdo vytasí nadstandardní zákrok i když tlačíme a soupeř nám ujede, tohle rozhodně Frodlova přednost není. Camara je náladový podivín a neřízená střela. Když má náladu a je v dobrém rozpoložení, určitě je na extraligu hodně dobrý. Jenže on náladu nemívá a v dobrém rozpoložení nebývá zdaleka vždycky. V Pardubicích co si vzpomínám se řešil už někdy během podzimu, kdy byl ničemný a deset zápasů po sobě neskóroval. Když se zvedl, podepsali s ním novou smlouvu a výsledek: gól nevstřelil patnáct utkání v řadě. K tomu jeho excesy: my na rozdíl od Pardubic nebo Liberce nejsme v Ujčíkově přízni. Kdyby jako v Pardubicích řádil u nás, odhaduji na dvojnásobek až trojnásobek zameškaných zápasů z disciplinárních důvodů. To je pětadvacet zápasů bez gólu, k tomu nějakých deset až patnáct utkání stopka od disciplinárky … Dědek ví proč ho radši vyplatí ze smlouvy a poohlédne se jinde. *FRAJER* "

Ahoj, jsem rád že jsi přežil pondělní prodlouženou. Původně jsem neměl v úmyslu jít, neboť jsme měli náš zápas v pralese, ale bolavé koleno rozhodlo o návštěvě O2 arény. Jak jsi psal i já mívám v prodloužení většinou sevřená chodidla v pěst a jsem spíš nervózní, než bych si to vyloženě užíval. Ale zase po vítězném gólu těsně po půl dvanácté to byl obrovský nával adrenalinu a neskutečná radost. Vzhledem k tomu že vstávám do práce v 6:00 a dvě třetiny mé pracovní náplně je telefonický hovor, jsem byl v pondělí večer vyčerpaný skoro jako hokejisti. Ale každopádně to stálo za to a vidět pokleslé hlavy pí... sú z Liberce byla paráda. V semifinále by se mohl hrát víc hokej a věřím tomu že letos máme dost hráčů kteří dokážou dát gól. HC Sparta!!!! *FLAGSPA* *FLAGHC*

otaznik20
PLHA +130
24.01.22 v 19:10

Přátelé a příznivci Sparťanské obce: to co jsem včera viděl, naštěstí pouze v TV to byl velehnus, průser, a pokud z vedení tohle nevidí tak potěš Pánbůh a zlý s námi. V současné době nemůžu díky karanténě sám jít hrát hokej, tak jsem se včera těšil že v klidu ložnice zhlédnu hokej. Takovou absenci bojovnosti, zápalu pro hru a nasazení jsem dlouho neviděl. My amatéři v pralesní lize bysme nafackovali spoluhráči, který by takhle " bojoval". Jsem rád že u nás i když jsme kopyta, tak alespoň bojujeme !!!!

+1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 17:20
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (43.kolo)
 • 31. ledna - 18:30
  18.png
  KVA (doma)
  Extraliga (33.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
7
9
11
12
13
14
16
18
19
21
23
24
26
27
28
30