Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +99
19.10.21 v 19:16

reakce na frafont: ,,Druhá třetina dobrá, ale mohli by se kucí naučit střídat..." zobrazit příspěvekDruhá třetina dobrá, ale mohli by se kucí naučit střídat správně, ať furt nechodíme ven za příliš mnoho hráčů *KSICHT* "

Tak třikrát za třetinu je trochu moc no :-/

otaznik2
PLHA +99
17.09.21 v 15:57

Tak dal jsem si druhý rum a mohu hodnotit včerejší parádu z Kodaně:
1.) Kdyby se hrálo v Kadani fotbal by vypadal asi stejně.
2.) Střed zálohy v tomhle defenzivním složení bych pochopil proti Realu, Bayernu nebo Barceloně.
3.) Za tolik nepřesností , chyb či lajdáctví by nás v Košířích Karel "Vigo" Korostenský ( dej mu pánbůh lehké nebe ) fackoval ještě o přestávce.
4.) Pokud jsem dobře rozuměl tak Krejčí ml. je mimo hru ještě měsíc - z toho je mi mdlo.
Suma sumárum opět nic co by mě mělo naplnit optimismem.

Snad se mi dnes zlepší nálada v 18:30.

ACS + HCS do toho !!!!

+1
otaznik3
PLHA +99
13.09.21 v 20:56

reakce na frafont: ,,Volejbalisti porazili Francii 3:0 a jsou ve čtvrtfinále. Ta koncovka..." zobrazit příspěvekVolejbalisti porazili Francii 3:0 a jsou ve čtvrtfinále. Ta koncovka teda nebyla pro slabší povahy - pořád rozdíl jednoho bodu, samá challenge kvůli přešlapu, teči, ale je to tam *BRAVO* "

Skvělý výkon !!! Ten konec byl pro kardiaky děsnej ale klobouk dolů

otaznik4
PLHA +99
13.09.21 v 18:53

Proberou

otaznik5
PLHA +99
13.09.21 v 18:53

To co předvedli čutálisti v sobotu v Plzni mne naplnilo značnou depresí a posléze rumem. Jsme první v tabulce můžeme Plzni odskočit a místo toho se prezentujeme připos... ným výkonem ? Kde byla v sobotu ta vůle, bojovnost a nezdolnost která by měla být přirozenou vlastností SPARTY ? V prd..i nebo v autobuse. Takhle znechucen jsem dlouho nebyl a věřím tomu pokud by všichni podali alespoň standardní bojovný výkon dostala by ta slavná Viktoria za uši. No snad se pánové přiberou. Sparta Praha !!!!!

+1
otaznik6
PLHA +99
19.05.21 v 18:48

Mávátko se vrací - naštěstí jenom jako soupeř.

otaznik7
PLHA +99
10.05.21 v 19:30

Prostě vidět pardon

otaznik8
PLHA +99
10.05.21 v 19:29

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, včera mi fotbalová Sparta udělala po delší..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, včera mi fotbalová Sparta udělala po delší době radost. Nechalo se na ni dívat, byla o parník lepší než Baník a vyhrála naprosto zaslouženě. I když tedy gól soupeři darovala a za stavu 1:1 ve mně docela hrklo, aby nás neproměněné šance ještě nemrzely. Třeba co zahodil v první půlce Juliš, to by se na prvoligové úrovni mělo proměňovat. *POSILOVNA* Moc se mi včera líbil Dočkal. A musím dodat, že po delší době. V posledních zápasech mi přišel dost nemastný – neslaný, ale včera nebyl líný na krok a bylo na něm vidět, že hraje s chutí. Když k tomu přidá fotbalovou hlavu a luxusní kopací techniku, pak je to na kapr ligu pořád hodně nadstandardní borec. Jenže by to chtělo, aby podobné výkony byl schopen předvádět co nejčastěji. Upřímně jsem čekal, že pod Vrbou půjde nahoru víc a rychleji, ale třeba to ještě přijde. Krkovička mu zjevně hodně věří, což je zásadní rozdíl oproti Kotalovi. *FRAJER* U Plavšiče by bylo fajn kdyby řekl Vrbovi s Rosickým na rovinu jestli chce zůstat nebo jde pryč, což se zdá být pravděpodobnějším, aby se včas mohlo začít pracovat na shánění pořádného levého křídla, protože na Láďu Krejčího 92 bych určitě jako plnohodnotnou náhradu nesázel. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan..."

Mě se včera ještě hodně líbil Sáček. Je to příště vidět že není obránce, ale záložník. Pokud bude hrát stejně kvalitně jako včera zaslouží si hrát v základu.

+1
otaznik9
PLHA +99
15.04.21 v 20:03

Co asi říct k dnešku - jsem smutný, naštvaný a ozralej. Nechci se snížit na úroveň fanoušků Bílí tygři Liberec (notabene když už tam ty bílý tygry an nemají). Sedmý zápas se málokdy povede vyhrát na jeden vstřelený gól, upřít snahu všem nemůžu, bojovali, ale byla hrozná propast mezi výkonem první pětky a ostatních. Bohužel se ostatní útoky nepotkali s formou- Pecháček 0 bodu (ale ten měl jiné starosti), Buchta nic moc atd. Ale nevadí: všichni jste bojovali a díky za sezónu. Příští rok tam snad budeme s vámi a pomůžeme vám.

Díky kluci: hrdí když vitezite, věrní když prohráváte !!!!! HCS Forever *THX*

otaznik10
PLHA +99
13.04.21 v 21:04

reakce na Schaschek: ,,jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo *DRINK*..." zobrazit příspěvekjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo *DRINK* *OCHLASTOVE* *DRINK* *OCHLASTOVE* *DRINK* *SALA* *SALA* "

Ty vole jooooo. Ale okousany nehty až po zápěstí ????. Je to tam , tak ještě ve čtvrtek *FLAGSPA* *FLAGSPA* *FLAGSPA*

otaznik11
PLHA +99
12.04.21 v 20:53

reakce na Schaschek: ,,Důležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná..." zobrazit příspěvekDůležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná upínat k brečení, vyvíjejí tlaku na rozhodčí atd. Podle mě máme širší kádr a v tom je naše výhoda. Věřím, že když předvedeme poctivý výkon, tak na ně máme. Ale rozhodně bych krotil nějakou euforii, furt jsou k postupu blíž."

Určitě máme lepší hráče, a co mě naplňuje optimismem jsou od zápasu č. 3 ochotni se porvat za úspěch - všichni

otaznik12
PLHA +99
12.04.21 v 20:48

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No ono když tady čteš jednoho případa tak nemáš ani moc chut..." zobrazit příspěvekNo ono když tady čteš jednoho případa tak nemáš ani moc chut přispívat:)"

Tak případ je to složitý, ale zase v lékařské terminologii :" léčitelný". A možná i napravitelný. Budeme věřit. HCS!!

otaznik13
PLHA +99
12.04.21 v 20:37

reakce na Schaschek: ,,Důležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná..." zobrazit příspěvekDůležitý bude nedělat zbytečný fauly. Liberec se začíná upínat k brečení, vyvíjejí tlaku na rozhodčí atd. Podle mě máme širší kádr a v tom je naše výhoda. Věřím, že když předvedeme poctivý výkon, tak na ně máme. Ale rozhodně bych krotil nějakou euforii, furt jsou k postupu blíž."

Tak k postupu je pořád blíž Liberec, ale vletět na ně jako v zápase č. 4 by nebylo vůbec špatné. Chápu že máš asi víc informací ohledně # 23 a asi to bude něco vážného a nechci to vědět , ale to je právě útok který by to mohl zítra rozhodnout.
*THUMBSUP*

otaznik14
PLHA +99
12.04.21 v 20:30

reakce na Schaschek: ,,Boody, Loupák, Gapin, Chuli..."

Jo jo kde jste kluci sparťanští ?

otaznik15
PLHA +99
12.04.21 v 19:39

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jáuž ho řešit nebudu at neklesnu na dno jako on:)"

Tak zase nemůžeš srat na erudovaneho znalce hokeje, který má algoritmus ze světa financí ????????

otaznik16
PLHA +99
12.04.21 v 19:27

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak třeba chce koty aby jsme o něm debatovali proto takhle píše,..." zobrazit příspěvekTak třeba chce koty aby jsme o něm debatovali proto takhle píše, nevěřím tomu že je tak blbej"

Není blbej jenom hloupej. Ale máš pravdu to jsou fakt abych nebyl , ale co MRD.Y. Zřejmě je to znalec hokeje :-P

otaznik17
PLHA +99
12.04.21 v 19:22

Rád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl Liberec ve všem lepší, od třetího zápasu se Sparta hodně zlepšila v nasazení a je hrozná škoda, že ten třetí zápas nevyhráli. Čtvrtý byl v podání Sparty naprosto dominantní a včera to bylo hodně vyrovnané. Pro zítřek je naprosto nezbytné vletět na kocouři hned v začátku zápasu, vsítit brzy gól a hlavně se motat kolem brankoviště, znervóznit Kváču . A nefaulovat. Mocně věřím že se probere Pecháček a Buchta. HCS Forever

+1
otaznik18
PLHA +99
12.04.21 v 19:03

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že na téma Sparta a gólmani bychom mohli napsat knihu..." zobrazit příspěvekMyslím, že na téma Sparta a gólmani bychom mohli napsat knihu ????

Po dlouhé době jsem objevil starou zálibu (sběr hokejových karet Sparty) a úplně jsem se divil kolik gólmanů tam mám. Mimochodem i tu plačku Kváču *FUCKU* "

Já myslím že je to spíš na román. Ale letos za mě super dva brankáři.

otaznik19
PLHA +99
12.04.21 v 17:10

reakce na MartinMegadeth: ,,Sedmé zápasy jsou ze strany Sparty tragédie. Pravda, byly zatím..." zobrazit příspěvekSedmé zápasy jsou ze strany Sparty tragédie. Pravda, byly zatím čtyři, ale vesměs jedna větší ostuda než druhá. A nad vším samozřejmě ční rok 2014 a sedmý zápas v Holešovicích proti Brnu, kdy jsme vedli ve druhé minutě 2:0, v jedenácté 3:1 a celý zápas jsme dokázali ještě p o s r a t místo, abychom Kotletu naklepali a poslali ji domů s osmičkou. :-! Proti Slávii jsme v roce 2004 prohráli sérii už mnohem dřív než v sedmém zápase, v němž byla Sparta vysloveně trapná. Vzpomínám si, že měla dvě dvojnásobné přesilovky a pomalu ani nevystřelila na bránu soupeře. Tam se ukázal jako zlom prodloužení pátého utkání, kdy Antoš rozhodl po hrubé chybě už ani nevím koho od nás. Následně se Sparta totálně rozsypala a zbytek série jen statovala u obratu Slávie. Do dneška nepochopím jak mohl tak dobrý tým ztratit tak skvěle rozehranou sérii. *MIMO* V Třinci v roce 2013 jsme v rozhodujícím utkání nedostali čuchnout, to je potřeba si přiznat. Ta série byla celá divná a hrozně smolná. My neměli brankáře po Jandačově vepřovém super kšeftu, kdy vyštípal Schwarze a přitáhl megakauf v podobě Pince, a ještě jsme si během série sami nastříleli tuším sedm vlastních gólů, což bude určitě rekord celé historie play-off. Proti Vítkovicím v roce 2010 jsme měli strašný problém ve venkovních zápasech vstřelit Štěpánkovi gól. Ve čtyřech utkáních u nich jsme se zmohli na celé čtyři góly: v tom posledním se trefil až Gulaši těsně před koncem za stavu 0:3. Ony všechny série, kdy jsme si vylámali zuby na Vítkovicích tak vypadaly stejně: nedokázali jsme si poradit s jejich tvrdostí a minimálně v zápasech u nich pro nás byl nepřekonatelný problém sněhulák v jejich kase, ať už to byl Prusek, Pinc, Štěpánek nebo před dvěma lety v předkole Bartošák. *NAPR****

Páté semifinále se Vsetínem 1999 byla strašná škoda a smůla. Půlku mančaftu jsme tenkrát měli pod nějakou virózou, kluci hráli s teplotami a i tak dokázali dostat Vsetín až do rozhodujícího zápasu. A ten prohráli po trestných stříleních. Přitom ani ne půl minuty před koncem prodloužení Jirka Zelenka našel Rišu Žemličku, který napálil břevno. Čechmánek se nestihl ani otočit, puk by neměl. Tenkrát jsem to obrečel stejně jako starší kluci v šatně, protože jsme měli na to zhasnout pampelišky v trávě už o rok dřív. *KOSA* Je pravdou, že poslední rozhodující zápas v play-off, který Sparta zvládla bylo páté čtvrtfinále proti Plzni 1998. Ale do té doby bilanci rozhodujících zápasů špatnou neměla. Rozhodně byla úspěšnost nad padesáti procenty. Co si tak v rychlosti z hlavy vybavím další postupy v pátých utkáních: čtvrtfinále 1997 proti Českým Budějovicím, semifinále 1993 proti Trenčínu, semifinále 1990 proti Kladnu a semifinále 1988 proti Jihlavě. Oproti tomu neuspěla v pátém zápase čtvrtfinále 1992 v Plzni a v pátém utkání série o třetí místo 1989 proti Košicím, což ovšem neberu jako plnotučnou sérii. Série vyřazených klubů o další umístění jsem vždycky považoval za kravinu. *LEBKA* "

Ahoj zdravím , výměna v roce 2013 kdy místo Schwarze přišel " Pincak" kterému sádlo lezlo ven z brankářské masky byla snad největší taškařicí z pověstných brankářských rošád Sparty. Doteď nevím zda se mám smát či brečet.

+1
otaznik20
PLHA +99
03.04.21 v 21:09

reakce na KarlWhite: ,,Osobně nic, hokejově mimo jiné to, jak pod ním dopadla sezóna a..." zobrazit příspěvekOsobně nic, hokejově mimo jiné to, jak pod ním dopadla sezóna a co tu vlastně ve Spartě naposledy pomáhal budovat. Takovou trapárnu jakou v té sezóně předvedli, za to by měli všichni do jednoho chodit kanálama. Ostatně tím akorát krásně zapadl do nastaveného průměru Jandač, Kalous, Krupp Hořava."

Prosím nepiš na fórum SHS už nic . Jsem po dnešku dost na....nej a ještě řešit nějakýho trotla. Prožil jsem toho se Spartou už docela dost a tak se dneska prostě nevyhralo. Hrdí když se vyhraje, věrní když se prohraje. Asi tak .

+2
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. října - 17:00
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (19.kolo)
 • 31. října - 16:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (20.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
5
7
9
11
13
14
16
18
21
22
23
25
26
27
28
30