Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +38
11.05.19 v 12:28

reakce na Gapin: ,,Ježišmarjá Plho a o čem tu už od včerejška hovoříme? *MIMO* "

No no no ????????????

+1
otaznik2
PLHA +38
30.04.19 v 18:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, co se stalo Pepovi Šuralovi je veliká lidská..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, co se stalo Pepovi Šuralovi je veliká lidská tragédie. Podle všeho se sešla řada nešťastných okolností, které vyústily ve fatální konec. Jeho mladší dceři je nějakých 11 nebo 12 týdnů, to je hrůza! Bohužel neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. S Pepou jsem se potkával do jeho odchodu ze Sparty u nás ve vinárně a byl to pohodový a sympatický chlapec. Když si vzpomenu co se v Turecku před časem stalo Leo Kweukemu, respektive jeho paní, tak to začíná být země pro Sparťany prokletá. *KOSA* *KOSA* *KOSA*
isport.blesk.cz/clan..."

Když jsem se dozvěděl o smrti Pepy Šurala byl jsem v šoku a jsem víceméně doteď. To je věc která přesahuje jakékoliv sportovní hranice.

Co se týká HCS tak jsem byl celkem překvapen, že Vrána je v Třinci do 30.4. na hostování s možností opce. Už vidím jak se chce vrátit zpět na Spartu *MIMO*

otaznik3
PLHA +38
29.03.19 v 19:16

Reagoval jsem na Martinův příspěvek o trotlech z Edenu samozřejmě.

otaznik4
PLHA +38
29.03.19 v 19:15

reakce na MartinMegadeth: ,,Hned na začátku kvalifikace o EURO 2020 hrozí ve skupině B..." zobrazit příspěvekHned na začátku kvalifikace o EURO 2020 hrozí ve skupině B pořádná blamáž. Jsem zvědav jak nastalou situaci strejdové z Uefy vyřeší. A moc jim tenhle špek nezávidím. Začínat skupinu dvěma nebo třemi kontumacemi z prvních čtyř zápasů, to by z ní byla pořádná bramboračka. :-! :-! :-!
www.sport.cz/fotbal/..."

Ve všech bodech souhlasím a podepisuji. Ale byla to krásná doba, brekot slátancu mě provázel celou dobu čerstvé dospělosti. A na gól Pavla Nedvěda ze strašné dálky taky nikdy nezapomenu. Už jen proto že jsem byl cestou domů inzultován čtyřmi debily v sešívaných pyžamech.

otaznik5
PLHA +38
20.03.19 v 23:16

Ještě přidám jeden názor, o kterém se zde vůbec nemluvilo. Sparta asi jako jediná v extralize hraje všech 52 kol na venkovním hřišti. Proč? Odpověď je jednoduchá, pokud trénuješ na jiném stadionu a jinde hraješ zápasy prostě to poznáš. Možná si o mě budete myslet, že kecám kraviny, ale je to prostě tak. Ve svém věku se ještě stále snažím hrát hokej, a teď jsme byli na turnaji v jižních Čechách, jiný stadion, jiný led, jiné osvětlení atd a i já jakozto kopyto jsem to prostě vnímal jako handicap.

Spartě zdar.

otaznik6
PLHA +38
19.03.19 v 17:38

Teď tady smutně sedím v hospodě a koukám na hokej. To jsme opravdu takový zoufalci, že i úplně marná Olomouc hraje čtvrtfinále a Sparta má dovolenou? Ach jo. Dám si rum!!! :-!

otaznik7
PLHA +38
18.03.19 v 17:04

Tak nasrán jsem již o trochu méně, tak se také vyjádřím. Začátek sezóny jsem vyhlížel s velkým optimismem. Výsledkově jsem tudíž byl se začátkem vcelku spokojen - s predvedenou hrou podstatě méně. Dost zápasů jsme vyhrávali i když soupeř byl podstatně lepší. Druhá polovina byla ( hlavně v domácím prostředí) děsivá a podle mě desáté místo bylo asi maximem. Tak nějak jsem nepochopil co vlastně chce Krupp po hráčích aby hráli ? Zpočátku těžká defenziva, která víceméně plnila účel, a na konci jsme se snažili hrát hokej, který byl ale těžce neproduktivní. Co se letos povedlo byli gólmani, příchod Blaina a skvělý Rousek. Je strašně smutné vidět jak je Jarda Hlinka, prakticky bez tréninku a zápasové praxe, jedním z nejlepších hráčů. Ti co měli tým táhnout ( snad vyjma Pecha) prostě zklamali. ( Možná i vinou zranění).
K různým vyblitkum zde diskutujících se vyjádřím pouze takto: v současné době vrcholí Matějská pouť, tak tam se můžete realizovat, popcornu je tam habaděj, muzika vám také bude vyhovovat a když poprosíš toho blba co tančí a vystřeluje dresy mezi diváky, možná i kostýmek zapůjčí.

Tak opět budeme nadávat a pít rum na žal, ale stejně se začneme od června těšit na novou sezónu.

Díky kotli za letošní rok - zas jste byli ( bohužel) lepší než hráči.

*THX*

+2
otaznik8
PLHA +38
01.02.19 v 18:09

reakce na MartinMegadeth: ,,Naprostý souhlas. Takhle sehraná přesilovka prostě funguje..." zobrazit příspěvekNaprostý souhlas. Takhle sehraná přesilovka prostě funguje napříč dekádami. Tohle pokud je precizně sehrané, strašně těžko se takovému signálu brání. Musí na to být vhodní hráči, protože je třeba rychlost (nejen s hokejkou, ale i myšlení), přesnost a preciznost. Vzpomínám si, že takhle mívala secvičené početní výhody první lajna Sparty už před (víc než) pětadvaceti lety Petrovka - Kastner - Geffert a první ročník extraligy se v podstatě proměnil v soutěž kdo je dokáže ubránit a povedlo se to málokomu. Vybavím si jeden zápas proti Motoru v poslední titulové sezóně, kdy Sparta v Holešovicích prohrávala, ale měla tři přesilovky a všechny tři využila po signálu se střelou z levého kruhu. Bylo to sehrané naprosto precizně a ani takový gólman jakým byl Eddie Turek navíc chytající v opačném gardu neměl žádnou šanci. Jen bych si dovolil dodat, že to nesmí být stereotypní a jediný způsob provedení početní výhody, musí se to střídat aspoň s jedním dalším signálem, aby bránící soupeř do poslední chvíle nevěděl čemu bude čelit. Petrovka s Kastnerem a Geffertem mívali v záloze ještě signál, že Geffert z levého kruhu nestřílel, ale posunoval puk na Kastnera, který býval sám před kasou, když soupeř příliš čekal střelu z kruhu a moc si hleděl Gefferta. A do toho všeho ještě přinášel invenci Vykoukal, který hrával za nimi a to byl jeden z vůbec nejlepších obránců do přesilovky jaké jsem v životě viděl. Když jsi, kolego, zmínil ten Zlín, tak ve své nejslavnější éře za trenéra Bokroše a trojice Hamrlík - Leška - Balaštík měl na přesilovkách postavenou celou taktiku. Doma díky nim a preciznímu betonu při hře pěti na pět dokázal vyhrávat 1:0 nebo 2:1. Ale kromě signálu na levý kruh taky tahle skvadra mívala další. Leška se stahoval na pravý kruh, Balaštík na levý a tím se otevírala dálnice pro Hamrlíka ve středu. Tohle jsem třeba nechápal jak jim soupeři mohli poměrně dlouho žrát, ale Zlínu to fungovalo. Pak se zase Hamrlík začal stahovat do pravého oblouku. Takže tohle rozhodně, ale určitě střídat se střelbou od modré nebo dalším signálem, aby soupeř nevěděl dopředu co bude bránit. Kéž by příchod Hlinky znamenal zhmotnění našich nadějí a přesilovky Sparty se dokázaly zásadním způsobem zlepšit. *POSILOVNA* "

Opět musím smeknout před tvými až encyklopedickými znalostmi. Co se týče Jirky Vykoukala, takový bek mi ve Spartě hrozně chybí. Občas když mě opravdu přepadá trudomyslnost, pustím si finále Sparta - Slavie a tam je "Bača" famózní. Přesně nevím u kterého, ale u jednoho gólu při přesilovce Sparty z kruhu, příkladně zavírá možnou dorážku na místě levého křídla. Vynikající hráč!!!!!!!!!

otaznik9
PLHA +38
29.01.19 v 15:24

reakce na kvcr: ,,Když už jsme tu psali o těch novodobých mistrech pera, tady je..." zobrazit příspěvekKdyž už jsme tu psali o těch novodobých mistrech pera, tady je další kousek - vzal data, hodil je do stroje a vyšlo mu, že za naší domácí mizérii může Machy. Zajímalo by mě, jestli viděl na vlastní oči nějaký zápas a jestli to po něm někdo četl ...

www.hokej.cz/hokej-v..."

Teď jsem to četl, ten rádoby "novinář" to musí být veleko.ot. Jestli máme letos někde opravdu kvalitu, tak je to v brankovišti. Je vidět že pan je zřejmě odborník. Tak jenom doufám, že potvrdíme venkovní formu.

otaznik10
PLHA +38
24.01.19 v 16:04

Pokud je pravda že chce Vrána na vlastní žádost odejít, tak ať se sebere a táhne v řiť. Frajer který nosí na dresu kapitánské "C" a hraje už druhou sezónu tužku by měl unést kritiku. ( a podle mě naprosto oprávněnou). Tím u mě klesá na úroveň ***. Kapitán by měl být určitou morální oporou ostatním když se nedaří a ne uraženě žádat o výměnu.

Dnes velká gratulace Petře Kvitové a Markétě Davidové. *THUMBSUP* *THUMBSUP* .

+1
otaznik11
PLHA +38
20.01.19 v 19:38

Já jsem možná již starý a hloupý, ale proč se tady pořád držkuje a mrmlá i když se vyhrává? To opravdu nechápu. Z posledních pěti zápasů máme čtyři výhry, z posledních dvou z venku 100% úspěšnost , skóre 8:2 a pořád tady vidím kritiku a nespokojenost. Kolik let jsme hráli v základní části super hokej, stříleli góly a potom vypadli v prvním kole play off. To bylo keců, že neumíme zahrát v důležité chvíli a bránit a bojovat. Teď hrajeme na sílu a z obrany a zase je vše špatně. Máme po hodně dlouhé době dva super brankáře a zkoušíme hrát hokej jinak. Tak to prosím vydržte s kritikou až po konci sezóny. Za mě za víkend DÍKY HCS *THX* *THX*

+3
otaznik12
PLHA +38
15.01.19 v 18:25

reakce na MartinMegadeth: ,,Přátelé (především Vy dříve narození), Máňovi bylo o..." zobrazit příspěvekPřátelé (především Vy dříve narození), Máňovi bylo o víkendu už padesát. Pod pojmem fotbalový bohém a básník si nepředstavím nikoho jiného než Lumíra Mistra. Byl to bourák a je to pořád těžký samorost. Akorát je trochu smutné jak skončil. On býval typ co když přišel do hospody, tak zaplatil za celou knajpu. To se penízky rychle rozkutálí. K tomu měl rozhazovačnou manželku (jeho první paní byla moje kolegyně) a rozvod asi taky nebyl zadarmo. K těmhle klukům se přisaje spousta kamarádíčků a málokdo to umí ustát. Ale je to u mně frajer. Znám spoustu bývalých kopaček, které na tom jsou mnohem líp než Máňa a věčně si stěžují. To jeho háro mu závidím. Mít takovýhle vlasy, tak je mám do půlky zad i ve svém vyšším věku. Mistr pro mě byl a je prostě kanón. *THUMBSUP*

U málokoho si troufnu říct, že na zranění měl větší smůlu než Rosický, ale Mistr ten případ je. Jeho zranění začala kosit dřív než Rosu a troufnu si odhadnout, že jich i měl víc a vážnějších (ostatně zmiňuje v rozhovoru počet operací). "Dejte mi balon a jedem! Witschgeho jsem u levého praporku posadil na zadek, Ronald Koeman nestačil, z Míši Laudrupa jsem taky udělal voříška." Na to nikdy nezapomenu. Lepší zápas na Spartě než tenkrát v nultém ročníku LM proti Barceloně jsem nikdy neviděl. Kouba chytil v první půlce dvě tutovky, ale kdyby ve druhém poločase slavný Dream Team Johanna Cruyffa dostal čtyřku, nikdo by se moc nemohl divit. Vždyť tam byla dvě břevna, tyč, Siegl minutu po vstřeleném gólu běžel sám na Zubizarretu, do toho si Mistr dělal z jednoho hráče Barcelony za druhým hadrové panáky. To byla opravdová Sparta! Ne jako teď, kdy si na Letnou jezdí pro body Teplice nebo Jablonec a pro postup Subotice. Tehdy to byla fakt ŽELEZNÁ SPARTA !!! *THISISSPARTA*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Na to musím kolego reagovat. Máš pravdu zápas s Barcelonou je pro mě dodnes ten největší fotbalový zápas na kterém jsem kdy byl. Seděl jsem nad brankou kam padl vítězný gól uprostřed a s úžasem sledoval galapředstavení Sparty. To co Máňa prováděl na pravé straně zálohy to byla paráda. Pro mě úžasný zážitek. Nebýt zranění myslím si že by se po tomhle představení o Mistra zajímalo několik špičkových klubů. Velká škoda. Za mě je Lumír Mistr jeden z největších hráčů co za Spartu hrál. *THUMBSUP*

otaznik13
PLHA +38
05.01.19 v 23:14

reakce na Markus: ,,Proto se raději dostanu do nálady v okolí stadionu před zápasem....." zobrazit příspěvekProto se raději dostanu do nálady v okolí stadionu před zápasem.. :D "

Jo jo to já taky, naštěstí je poblíž haly spousta osvěžoven s kvalitním pivním mokem, ale bohužel dvě a půl hodiny na hokeji je dlouhá doba a žízeň je brzy zpět ( taky možná proto je v hale takové vedro aby si tu sragoru prostě člověk musel koupit a netrpěl dehydratací ????) a to vždy trpím při " nejmodernějším čepování lahodného piva " . Je to možná jenom můj problém, ale v téměř 45 letech a skoro 25 letech aktivního kouření, mě prostě s..e i to že si nemůžu někam ( ven, nebo kamkoliv) zalézt a rozdychat tu parádu co se děje na ledě tabákem a nikotinem.

otaznik14
PLHA +38
05.01.19 v 22:24

reakce na loupák: ,,Kvalita piva ve VIP a dole se liší protože ve VIP piješ extra..." zobrazit příspěvekKvalita piva ve VIP a dole se liší protože ve VIP piješ extra chmelenou 12° a dole piješ "pivo" na hranici mezi 8° a 10°."

Pravdu máš, ale ta ranní moč dole se ani pivem nazývat nedá - FUJ

otaznik15
PLHA +38
05.01.19 v 21:14

Je svatá pravda, že hrajeme poslední dobou hroznou tužku a popravdě nevidím žádnou jednoduchou cestou jak z toho ven. Souhlasím s názorem, že je Pecha škoda mezi mladými, měl by hrát s Formanem a s Kumstátem. I když už není nejmladší a letos mu to moc nelepí ( myslím Kumstata) tak přeci jenom něco spolu s Pechem odehráli, je výborný při oslabení a před brankou. Pšenička s Rouskem by mohli nastupovat se Sillem to by byla klasická čtvrtá pětka. To že hudba a zábava v O2 aréně je strašidelná je bezpochyby fakt. Nevím proč ten trumpeta DJ pouští takový sragory ale je to jak u Kočky na pouti. Občerstvení je směs hnusu a břichabolu. Je až s podivem jak se liší kvalita jídla i piva ve V.I.P. sektoru ( byl jsem zde na koncertě) a u normálních stánků. I ten Staropramen byl nahoře relativně dobře pitelny. Bylo by záhodno již probudit střelce, protože stále doufám že hokej snad hrát nezapomněli. Spartě zdar a zítra bodovat!!!!!

otaznik16
PLHA +38
14.12.18 v 17:42

reakce na MartinMegadeth: ,,Pravdu máš. Večer jsme to řešili v baru mezi rumy a kamarád..." zobrazit příspěvekPravdu máš. Večer jsme to řešili v baru mezi rumy a kamarád našel i nějaké odkazy na akci týmu s motokárami. Tímto se Klimkovi omlouvám za kritiku. Jelikož šlo o týmovou akci, pak je to samozřejmě "pracovní úraz". *FRAJER* Moc líto mi je Dana Přibyla. Ono to opravdu vypadá, že si na nezahraje ani letos. Ten kluk kdyby si zasadil pod okna trpaslíka, tak mu z něj přes noc nevyroste jeden obr, ale minimálně tři. To už je smůla na zranění, která se blíží anabázi Lumíra Mistra. Tak to bude mimo hru už skoro dvě a půl sezóny v kuse, protože vloni neodehrál ani zápas a předloni, jestli mě paměť neklame, také kvůli zranění končil předčasně. Docela se obávám, aby s hokejem nesekl úplně. Je to hodně přemýšlivý a citlivý hoch, což je u profesionálního sportovce často na škodu. Strašně bych mu přál, aby když už ne letos, tak do příští sezóny ujel jak utržený vagón, rozdával radost, přiděloval asistence a střílel góly jak na běžícím pásu. *POSILOVNA*
www.hokej.cz/smolar-..."

Co se týče zraněnych je to opravdu Peklo!!!. Pro Dana Přibyla mám od jeho prvního zápasu za Spartu pro něj slabost, stejně jako jsem měl pro Kubu Langhamera, Míšu Dragouna a teď pro Jirku Černocha. To už není smůla ale všech Pechů královna. Doufám, že jak říkáš, se v příští sezoně vrátí ve velkém stylu a bude opět rozdávat hokejovou radost. I celkem banální zranění Roberta Říčky se také zvrtlo to nečekaného pruseru. Tak hlavně všem HODNĚ ZDRAVÍ a Spartě zdar .

+1
otaznik17
PLHA +38
10.12.18 v 16:03

Jak bych několika slovy popsal situaci ve fotbalové Spartě: hnus a bída dosáhla vrcholu. Jasně může se nedařit, ale tohle už je opravdu moc. Na Spartu chodím hodně přes 30 let, ale poslední dva roky je opravdu lahůdka. Kdybych si liboval v nějaké konspirační teorii, tak bych si myslel že klouček z Brna koupil Spartu jenom proto aby ji poslal do ho..n. Bohužel jenom nerozumí fotbalu a vybírá si na slovo vzaté odborníky. Díky moc ACS poslední měsíc u mě stoupá spotřeba rumu do závratných výšin a doma se mnou přestává mluvit i pes.

otaznik18
PLHA +38
06.12.18 v 21:43

reakce na Gapin: ,,Nedá mi to nerejpnout si. Kdyby když už ne výsledky, ale aspoň..." zobrazit příspěvekNedá mi to nerejpnout si. Kdyby když už ne výsledky, ale aspoň takouvou vůli po vítězství měli ty líný lemry na Letný..."

Jo jo to je ultra rozdíl. Kdyby kopačky bojovali jako hokejisti, tam jsme první zhruba o deset bodů. Dneska velká gratulace za bojovnost a se slovy Čermák je k...a hezký večer. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik19
PLHA +38
23.11.18 v 14:25

Delší dobu jsem byl pryč tak jsem neměl možnost se vyjádřit k poslednímu dění ve Spartě.

Marodka je strašidelná, tolik zraněných hráčů je opravdu hodně. Hlavním problémem je podle mě absence obránců. Co si budeme povídat útočník se náhradí lépe. Obrana je značně děravá a útočníci nedostanou pořádnou rozehrávku dopředu. Z toho pramení nahazování puků do třetiny a následné dojíždění. Hokej to hezký není ale asi se v současné bídě nic moc jiného hrát nedá. Uvidíme dnes v Gottwaldově. Jak již zde někdo psal, bude to zřejmě spíše boj než hokejová paráda, ale chtělo by to dnes ubojovat za tři body.

Co se týká fotbalu, věřím v maximální nasazení, bojovnost a výhru. Co se dost povedlo jsou bilboardy ke 125 letům ACS. Hlavně ten s Jirkou Novotným a Costou je famózní.

Spartě zdar *FLAGSPA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik20
PLHA +38
01.11.18 v 09:47

Hokej komentovat nebudu viděl jsem prvních deset minut, kdy to nebylo nic moc, a poté jsem odešel hrát hokej.

Ale co mě po návratu pobavilo, byla kopaná Plzeň - Baník. Rozhodčí nastavuje 3 minuty, v čase 93:39 má hráč Baníku míč na kopačce u rohového praporku u branky Plzně, sudí nic, následuje minutu po uplynutí nastavení hodně sporná penalta a naprosto nesmyslná červená karta. Zelinka si oddychl - penalta proměněna - remíza zachráněna.

Koukám že Baník hrál v Plzni do kopce

*NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<05 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31