Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +86
13.01.21 v 17:55

reakce na Koty: ,,Nesmysl... diváš se na jiný zákrok. :-! Rousek se bude muset..." zobrazit příspěvekNesmysl... diváš se na jiný zákrok. :-! Rousek se bude muset ještě hodně učit, než tam takhle chodit."

Pravděpodobně jsi asi nikdy nehrál hokej když tohle napíšeš. Jasný úmysl po odehrání puku, obě nohy ve vzduchu, loket dopředu na hlavu, tady není o čem.

+1
otaznik2
PLHA +86
12.01.21 v 17:58

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, Brno bych rozhodně nepodceňoval a na poslední..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, Brno bych rozhodně nepodceňoval a na poslední zápas kdy si s ním v Praze Sparta vytřela řiť je pro dnešek lepší zapomenout. Tedy při přípravě a koncentraci na dnešní utkání, jinak si samozřejmě poslední mač rád připomenu. Brno v posledních pěti utkáních získalo třináct bodů, po sérii čtyř vítězství prohrálo v neděli s Plzní v prodloužení, kdy zápas rozhodl neregulérní gól. (Jak mohl rozhodčí pustit takové postavení mimo hru nechápu.) Jestli Brno něco umí tak se po průměrném až podprůměrném podzimu nachystat na rozhodující část sezóny a svoji výkonnost po Novém roce rapidně zvyšovat. Předvedlo to v posledních letech nejednou a poněkud se obávám, že v podobném modelu jede i nyní. Evidentně se zlepšuje a hodně zkvalitnilo obrannou fázi hry, tři zápasy v řadě bez inkasované branky na přelomu roku jsou dost výmluvná statistika. Navíc je třeba připočítat, že se na nás Kotleta pravidelně dokáže vyhecovat, tudíž je třeba k zápasu přistoupit s maximálním respektem i koncentrací a předvést výkon jako v posledních zápasech. *POSILOVNA* Podobně nabírá poslední dobou dobrou formu Litvínov, další soupeř Sparty. Z posledních pěti zápasů rovněž čtyři vítězství a deset bodů. Nedělní demolice v poslední době velice dobrých Pardubic určitě stojí za povšimnutí. (Uvidíme co dnes předvede v Českých Budějovicích.) Chytili se dlouhodobí tahouni Hubl s Lukešem a proti Spartě se určitě hodně namotivuje Jarůšek. Paradoxně mi z trojice soupeřů Sparty pro tento týden připadá v nejhorším aktuálním rozpoložení do nedávna neporazitelný Třinec. Tři výjezdy během šesti dní, z toho dvakrát do asijské části naší vlasti, Spartu nečeká lehký týden. Když se ještě vrátím k nedělní výhře nad Hradcem Králové, je to letos premiérová sezóna co dokázala v obou domácích zápasech základní části Sparta tohoto soupeře porazit za tři body. Od chvíle kdy pan Prasopes přesunul šapitó z jihu Čech na východ bylo pravidlem, že Hradec Králové běžně jednou Spartu v Praze porazil. Výjimkou byl jen ročník 2015/16, kdy Sparta v Praze uhrála proti tomuto soupeři pět bodů. První z domácích zápasů vyhrála totiž na nájezdy. Naopak hned v další sezóně v Praze s Hradcem Králové prohrála oba zápasy a nezískala ani bod. Tolik malá statistická zajímavost. *FRAJER* "

Tak dnes je potřeba " Kotlet" řádně vyklepat a podusit. Nasazení Salaka beru jako příslovečné hození do ohně. Jsem i v 45 letech optimista a věřím ve tři body.

Odbočím v hru v kopanou: dnes pokud mě paměť neklame slaví narozeniny Lumír Mistr. Pro mě asi nejlepší pravý záložník v dresu ACS. Dodnes je můj největší zážitek z Letné vítězství 1:0 nad Barcelonou. A to jak si motal Máňa Gueardiolu je třešnička na dortu.

+1
otaznik3
PLHA +86
08.01.21 v 19:36

Za mě dnes super zápas směrem dozadu, téměř jako v playoff. Jurčina je znát a tvrdí muziku. Dle mého názoru úplně best Lukáš Pech. Vyrostl z něj lídr a hrozně mě baví. A zrovna jemu bych strašně přál titul ve Spartě. Pecháčku díky !!;; *FLAGSPA*

+4
otaznik4
PLHA +86
06.01.21 v 17:45

reakce na Schaschek: ,,Kucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel..." zobrazit příspěvekKucí sice to sem nepatří, ale 1.1. se narodil další pokračovatel sparťanskeho rodu! *SALA* zatím ho máme na jipce (narodil se o měsíc a půl dřív), ale je to už teď bojovník a věřím, že se ze všeho vylíže. Držte palce!! *THX* "

Taky samozřejmě velká gratulace. Bude to věrozvěst lepších zítřků a spousty titulů *THUMBSUP*

+1
otaznik5
PLHA +86
05.01.21 v 19:35

reakce na karlos: ,,To už jsme tu řešili několikrát, že nám chybí v prjevu Sparty..." zobrazit příspěvekTo už jsme tu řešili několikrát, že nám chybí v prjevu Sparty něco z dílny Hořavy. Přece jen patří spíš do škatulky precizních obranářů a v podstatě to jediné v projevu Sparty doposud schází. Jako hlavní kouč byl oznámen Hořava a Jandač přišel až po něm. Přesto se v projevu Sparty objevují spíše prvky Jandačova umění, Jandač dává daleko víc rozhovorů než Hořava *METAL* *MIMO*
Když vytvořím konspirační teorii, tak je možné, že nám byl Hořava představen schválně jako první, protože pokud by přišel první Jandač, vlna nevole by asi byla veliká. Takhle všichni (včetně mě) doufali, že hlavní Hořava si do toho nenechá kecat a s Jandačem by to mohlo fungovat. Nyní to ale vypadá, že si do toho nenechá kecat Jandač a Hořava byl jen figurka, která měla uchlácholit Sparťanský národ. Moc by mě zajímalo, jak to je doopravdy? Že Jandač pravděpodobně nikdy nedokáže překročit svůj stín a nikdy z něj nebude trenér, který něco dokáže vyhrát, to už snad museli pochopit úplně všichni. Já chci zpátky Spartu, která bude hrát tak, aby nám to dělalo radost *POSILOVNA* K tomu nepotřebujeme akce ze zlaté helmy, k tomu pořebujeme nasazení, bojovnost a také trochu šikovnosti *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Šikovných hráčů máme víc než dost, nyní už jen přidat důraz *KOSA* bojovnost *BOXER* a půjde to *SALA* *SALA*
Bohužel to asi nebude kompatibilní s osobou Jandače *NAPR**** "

Tak tohle si opravdu nemyslím. Hořava jako člověk není moc ukecanej a myslím si že je i rád, že za něj kašpárka do médií dělá paní Jandačová. Dneska to určitě nebylo špatný , faul Jurčiny sice nechápu ještě teď, ale budiž. Každé vítězství nad Vladimírem je fajn. Jak mě poslední dobou chyběl v zápasech Sparty důraz, tak dneska nebyl ani moc potřeba. Hodně jsem se zaměřil na výkon Blaina a jsem rád že je v Hradci. Jinak dlouho jsem tu nebyl tak všem SPARŤANŮM přeji hlavně normální rok 2021 a ať společně v počtu 17500 diváků oslavíme titul!!

+1
otaznik6
PLHA +86
03.12.20 v 11:53

Ahoj všem,
dlouho jsem sem nic nenapsal, ale neznamená to, že hokej/fotbal nesleduji. Naopak díky tomu, že amatérské hokejové soutěže jsou zastaveny ( pardon ode dneška může na led až 10 lidí, ale v roušce fakt bruslit nehodlám) sleduji více méně všech utkání HCS i ACS.

K hokeji - tělomrsk Jandač jiný způsob hokeje asi nezná, samé bruslení po rozích, při přesilovkách asi milion přihrávek naprosto zbytečných a k h..nu, nikdo se netlačí před bránu ( ono to tam bolí, ale zase z toho prostoru padá spousta gólů) , žádný fyzický hokej plný soubojů. Bez toho se liga prostě vyhrát nedá. Na Spartě mi vždy imponovala právě ta touha se porvat, bojovat a ta tam prostě letos opět není. Je pěkný krásně bruslit se zvednutou hlavou ale to je k hov.u.

+1
otaznik7
PLHA +86
14.09.20 v 18:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, i když to zatím nic neznamená, pohled na tabulku..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, i když to zatím nic neznamená, pohled na tabulku kapr ligy je velice příjemný. Co jsem se dočetl první místo naposledy zaujímala Sparta po čtvrtém kole ročníku 2016/2017, to je víc než před čtyřmi lety. Po pravdě, za stavu 2:0 pro Karvinou bych takový obrat při pohledu na chybující dvojici Plechatý – Lischka nečekal. Nicméně hlavu nahoru dal mančaft obdivuhodně rychle a stejně tak obdivuhodně dokázal rychle nejen srovnat, ale i jít do vedení. Z 0:2 venku udělat během čtvrt hodiny 4:2 a nakonec 5:2, to se dost možná nepovedlo ani dominantní Spartě osmdesátek či devadesátek. Hložek famózní, k jeho výkonu se nedá napsat nic jiného. Oba jeho góly byly neskutečně mazácké. Je obdivuhodné, že v osmnácti je již hotovým hráčem a tahounem Sparty. Rosický v jeho letech nebyl takhle dominantní ani náhodou (ten si prvoligový debut připsal až ve věku osmnácti let a sedmi a půl měsíce zhruba), byť přišel do nepoměrně kvalitnějšího celku. Jestli Hložka nezradí zdraví, o hlavu se v jeho případě nebojím, tak ho čeká skvělá kariéra. Vypíchnout bych chtěl i Čelůstku a Krejčího. První si odehrál svůj part bez problémů, dokázal podpořit chybující dvojici před sebou, povzbudit je a pomoci zvednout jejich výkon. Tohle je typ hráče do obrany, který Spartě několik let zoufale chyběl. Krejčího mám rád, je to takový impulzivní divočák, co si nenechá nic líbit. A hlavně hráč co zásadně nedává hlavu dolů. Včera svůj výkon korunoval i vedoucím gólem. *THUMBSUP* Do sestavy se nám z lavičky podívali po zranění „náš“ Krejčí a Mohlberg Karlsson, což jsou dobré zprávy. Dopředu má tenhle mančaft opravdu sílu. Vzadu se včera objevily chyby, které se proti kvalitnějším soupeřům vymstí. Štětina chyběl víc než jsem čekal. Doufám, že aspoň Hancko bude schopen návratu do sestavy co nejdříve. Celkově to byl zápas jakých se v kapr ligy až tolik nevidí, protože se hrálo především dopředu a vzadu to dost skřípalo. Musím ocenit Karvinou: většina soupeřů by za stavu 2:0 zaparkovala před svým vápnem autobus a čekala jen na brejky. Karviná se dál snažila hrát fotbal, byť na to doplatila, a tím přispěla k vysoce nadprůměrné podívané. *OK*
isport.blesk.cz/clan..."

Ahoj Martine, ano musím souhlasit s tím že první poločas Štětina chyběl, ale ve druhé půli předvedli Plechatý i Lishka podle mě velmi dobrý výkon. Ten potenciál Hložka je výborný, ale mě se včera líbili i Sáček a Hanousek. ZA MNE včera paráda ! !!!!!

+1
otaznik8
PLHA +86
08.08.20 v 20:44

reakce na MartinMegadeth: ,,Snad budeš mít pravdu a Krejda naváže u levé lajny na svoji..." zobrazit příspěvekSnad budeš mít pravdu a Krejda naváže u levé lajny na svoji výkonnost před odchodem ze Sparty. Jinak souhlasím, že letos spíš než běžná sportovní očekávání co Sparta předvede v příští sezóně a jaký vlastně další ročník sportovně bude, je zásadním tématem bohužel jak ve fotbale tak v hokeji jestli se vůbec začne a bude hrát, jak se bude hrát, kdy a kolik lidí bude moci chodit na stadióny a tak dále. Hokejová Sparta po letech velmi dietní podívané konečně šlápla, ve fotbalové po delší době změny v kádru vesměs dávají vesměs smysl a je naděje, že by hrůza posledních tří let mohla skončit. A my se ani pořádně nemůžeme těšit na týdny a měsíce příští, protože nevíme co bude a nebude a jestli bude vůbec možnost si zajít na fotbal a na hokej. Nicméně s předky bych ani tak neměnil, a to jsem velký nadšenec do středověké historie, protože oni kromě válek čelili třeba i neúrodě, ale také malomocenství, moru, choleře a dalším laskominám, proti kterým byla medicína vesměs až do dvacátého století bezmocná. *MIMO* "

Ahoj Martine, to samozřejmě budu raději bojovat s bacily, ale spíš jsem to napsal špatně, prý je tu nějaký super vir, ale za více než půl roku je počet mrtvých s touto "smrtící chorobou" minimální. V Hornbachu, OBI, na koupalištích a kdekoliv, se shromažďuje víc lidí za den, než v případě sportovních utkání a nikomu to zřejmě nevadí. Proč musí mít člověk na hokeji ( v hale ) roušku, a třeba v IKEA ( v hale ) ne ??? To prostě nechápu .

+2
otaznik9
PLHA +86
06.08.20 v 18:43

reakce na MartinMegadeth: ,,Na Ládíka Krejčího jako levého beka ve čtyřobráncovém..." zobrazit příspěvekNa Ládíka Krejčího jako levého beka ve čtyřobráncovém systému jsem náramně zvědav. V každém případě je to zvýšení konkurence a zkvalitnění hráčských možností k levé straně, na které se Spartě v uplynulém ročníku hráčů zrovna nedostávalo. První možností byl profesionální marod Ben Chaim, druhou bohužel také nezdravě často zraněný nebo nemocný Plavšič a tak musel často zaskakovat Hložek. Navíc na post levého beka zůstal jen Hanousek. Snad se chytí i Minčev, nemalý potenciál cítím v Polidarovi, v béčku je hodně nadějný Horák a snad bude mít Sparta u krajů zase potřebnou ostrou a produktivní kvalitu. Je třeba co nejdříve vrátit stav, kdy nám zbytek kapr ligy i leckterý evropský celek mohl závidět kvalitu v podobě prvotřídních krajních divočáků Kadeřábka a Costy. Kdyby v současném kádru ještě setrval Kanga, začínal bych cítit i poslední roky v souvislosti s fotbalovou Spartou pocit zcela neznámý: optimismus, že by se třeba po pěti letech mohlo skončit na konečném lepším než třetím místě. Ale radši z hrušky dolů: uvidíme jestli Rosický ještě přivede Pavelku nebo někoho dalšího a s jakým kádrem nakonec Sparta půjde do příštího ročníku. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan..."

Já si myslím, že si Ládík to svoje na levé straně s přehledem ukope. Zatím mám dost dobrý pocit ze složení jak fotbalové tak hokejové Sparty. Jen mám dost obavu jestli vůbec fotbal i hokej začne a jestli se podíváme i do ochozů. Je to hrozný naši předci bojovali ve válkách, my bojujeme s bacily.

+1
otaznik10
PLHA +86
10.07.20 v 17:39

reakce na MartinMegadeth: ,,Podobná hodnocení beru s nadhledem, ale tady si pár slov..." zobrazit příspěvekPodobná hodnocení beru s nadhledem, ale tady si pár slov neodpustím. Respektuji Koláře i Brabce. Musa jako nejlepší útočník mi přijde trochu úsměvný, když ve svém klubu nemá jistotu základu, ale mezi forwardy po pravdě těžko vybírat, když nejlepší střelci se po pětatřiceti zápasech došourali na čtrnáct vstřelených branek. Ovšem k záložníkům se fakt nemůžu zdržet komentáře: Stojím si za tím, že Kanga je jasně a o parník nejlepší středopolař celé soutěže. Na svých herních slabinách brutálně zapracoval. Má skvělou přihrávku, luxusní střelu, poctivě se vrací a když se mančaftu nedaří, on je tím kdo se ho neúnavně pokouší probudit svým výkonem. Jak ho mohla přeskočit labilní kofola, která na podzim podávala výkony jak na houpačce a když se na začátku jara Slávii nedařilo, tak o něm nebylo prakticky slyšet ?! K tomu, že v anketě o nejlepšího hráče sezóny není Kanga mezi nejlepší trojicí, ale nechybí v ní kromě kofoly i loktobijce Souček, co podzimu zmizel, už nemám slov. *MIMO* *MIMO* *MIMO*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Je až úsměvné, jak poslední půl rok vznikl pro mne až naprosto směšný "Kult Slavie". Všichni fandí Slavii, všechno v Edenu je nejlepší, asi zřejmě mají nejlepší i umyvadla, lžíci na boty i průjem. Za mě Kanta 100% lepší hráč než krysí ***. Ale tak ať si to ubulenci užijí ,ono čekat na titul přes padesát let musí zákonitě ubrat pár mozkových buněk.

+2
otaznik11
PLHA +86
07.07.20 v 21:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Pepa Chovanec se rovněž ukázal v zajímavém světle. Moc mě..." zobrazit příspěvekPepa Chovanec se rovněž ukázal v zajímavém světle. Moc mě mrzí, že při hodnocení Hancka nedodal kdo je jeho favoritem na opravdu dobrého stopera. Vzhledem k tomu, že o prodlouženém víkendu proběhly na ČT SPORT záznamy utkání české reprezentace na EURO 2000, kde se pod taktovkou odborníka z Dolních Kočkovic nároďák pakoval už po základní skupině, ačkoliv s podobným týmem o čtyři roky dřív bral na evropském šampionátu stříbro a o čtyři roky později bronz, si troufám odhadnout. Pepa totiž měl jako trenér národního týmu velkou slabinu pro mistra námazů soupeřovým útočníkům, autora vlastních gólů a lamačů kostí svých spoluhráčů, pokud možnost to vše v nejdůležitějších zápasech, Petra Gabriela. Ten zvládal spolehlivě všechno v jednom. *SILENY* *SILENY* *SILENY*
isport.blesk.cz/clan..."

Tak Martine Kočkovce jsou Kočkovce. On pan Jozef nebyl nikdy nejostřejší tužka v penálu, ale co je moc to je moc. Asi je Pe***k zhrzený, že již není ve vedení ACS, zaplať pánbůh

+1
otaznik12
PLHA +86
25.06.20 v 21:28

reakce na bourec: ,,Vyhlašuju soutěž o největší hovado na světě.Výsledek?Rumun..." zobrazit příspěvekVyhlašuju soutěž o největší hovado na světě.Výsledek?Rumun Stanciu z ***ákovic.Plivanec na jeho ***ou hlavu. *KOSA* "

Je pravda že už se zařadil těsně po bok ultra hovada Řeháka, možná mají spolu dvojdomek *OPEKA*

+1
otaznik13
PLHA +86
25.06.20 v 11:02

www.facebook.com/wat...

Je vidět jaký má ta rumunská krysa charakter - doufám že si ho Krejčí při derby najde. *NAPR****

+1
otaznik14
PLHA +86
22.06.20 v 17:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, vstup do nadstavby vyšel Spartě na výbornou. A..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, vstup do nadstavby vyšel Spartě na výbornou. A musím uznat, že první poločas od desáté a druhý od dvacáté minuty mě v podání Sparty bavil. Potěšující je, že když se něco nepovede a tým inkasuje, hráči obratem neklesají na kolena a nevěší hlavy dolů jako tomu bylo pravidelně za Jílka. I to, že když se neprosadí gólově ofenzivní hráči, dokáží je nahradit defenzivní kolegové. Na provokujícího skřeta Malinského byl tým Kotalem připraven výborně a několika plačícím libereckým borcům somrujícím penaltu bych doporučil ať se podívají na podzimní zápas Liberce se Spartou za co ji Liberec kopal. A to nebudu rozebírat nepotrestané držení Kozáka v jasné gólové příležitosti za stavu 1:1! *FUCKU*
www.idnes.cz/fotbal/...
Hancko je opravdu výborný a vzadu to na něm stojí. Když zahrál s přehledem v Karviné nebo proti Teplicím potěšilo mě to, ale nebral jsem to úplně vážně. Nicméně ta šňůra povedených zápasů v jeho podání začíná být dlouhá a pomalu vylučuje náhodu. Navíc má výbornou vlastnost, že vedle něj jdou nahoru i spoluhráči, viz Štětina. Sparta by se měla pokusit ho získat, protože po strašně dlouhé době střed její obrany přestal připomínat ementál. Vypíchl bych Tetteha za poslední gól v utkání: takhle se hraje o základní sestavu. Konec zápasu, nastavení, výsledek jasný, vítěz jasný, čtyři z pěti hráčů by byli už líní na krok, ale Tetteh doběhl na brankové čáře míč a ještě ohrozil brankáře soupeře. A zase jednou potvrdil starou fotbalovou pravdu, že není-li ranka, není ani branka. *THUMBSUP* Pokud by se podařilo natáhnout sérii vítězství i dál a zítra na Letné porazit Baník, pak by bylo výrazně nakročeno ke konečnému třetímu místu. Co se Frýdkova vlastence týká, asi trenér Kotal bude muset některým borcům pro příště zvlášť zdůraznit na jakou branku se hraje. A Frýdek sám by měl doufat, že se v Besiktasi v sobotu nedívali. *SILENY*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Díky za opět přesné zhodnocení zápasu. Ještě bych si dovolil moc pochválit Sáčka, nejen že dal hrozně důležitý gól na 2:1, ale celé utkání neskutečně odjezdil po (!) a ještě vygumoval kolouška Malinského tak, že ho raději vystřídali. Super. Dlouho se mi nestalo abych se po konci utkání okamžitě těšil na další. Díky pane trenére.

+2
otaznik15
PLHA +86
02.06.20 v 19:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, už velký trenér Ježek ve své knize Trénoval jsem mistry..." zobrazit příspěvekKolego, už velký trenér Ježek ve své knize Trénoval jsem mistry (vydané roku 1988) zmiňoval, že ve Spartě velel dvěma skupinám, opravdovým Sparťanům a hráčům hrající, za Spartu, po kterých vyžadoval absolutní profesionalitu. Kádr co si tak vybavuji popisoval jako rozdělený zhruba do dvou stejných polovin. Jasně, že rozhovor s Kvapilem je trochu jiný než rozhovor s Formanem, každý je z jiného těsta. Za mě i rozhovor s Kvapilem je hodně dobrý. Ten kluk nám přišel pomoci, ze svých zranění v poslední sezóně byl hodně frustrovaný a to příštího ročníku chce vlítnout v plné polní a dovést mužstvo k úspěchu. A co je mi obzvláště sympatické, že se nezříká role lídra, s čímž mnoho přeplácených přespolních hráčů mělo problém jak u hokejek tak u kopaček. Berme to tak, že aby se nám Sparta vrátila na místa kde ji chceme vidět a aby byla šance po dlouhé době oslavit titul, tak na to potřebujeme mít v kádru jak Formany tak Kvapily. Sparta kolem Kvapila našlapovala s přestávkami deset let a já jsem rád, že ho tady konečně máme. Kvůli zranění nám minulou sezónu neměl možnost ukázat prakticky nic ze svého umění, ale věřím, že o to větší koncert vybalí v té příští. *SALA* "

Ahoj Martine,
mně osobně rozhovor s Kvapilem přišel naprosto v pohodě, a jak píšeš, věřím tomu že bude tuze platný.

Co se týká ACS tak tady vážně nevím. Vzhledem k tomu že jsme my s naším víceméně pralesním hokejovým týmem nemohli trénovat a věnovali jsme se spíše zvedání půllitrů na balkoně, jsem se těšil na opětovný začátek fotbalové ligy. První poločas v Karviné byl tak nějak vyrovnaný a to že jsme jako první dostali gól , mně přivedlo na nápad přepnout TV. Doteď nechápu, co se asi muselo dít v kabině, protože to jak hráli Sparťané ve druhé půli, to jsem dlouho neviděl. Tak snad to potvrdí zítra.

+1
otaznik16
PLHA +86
19.05.20 v 18:00

reakce na rad55: ,,Tak i pan ze zatáčky nechce sestupovat. Kecy v kleci, mě..." zobrazit příspěvekTak i pan ze zatáčky nechce sestupovat.
Kecy v kleci, mě vychází jednoznačně, že kdo má rád hokej chce ligu zúžit, kdo má rád míň práce a prachy, ten by ligu rozšířil až k rovníku.
*NAPR**** "

I když je pan Zábranský majitel/ trenér atd. Kokůtků z Brna, tak nějak jsem ho bral pro jeho vášeň k hokeji a relativně uznával , ale po dnešním vyjádření u mě klesá do oblasti žumpy.

otaznik17
PLHA +86
14.05.20 v 16:23

reakce na Hanzi88: ,,Jako, že by Příba nehrál s bráchama jo?"

Taky jsem o tom přemýšlel, ale zase proč bourat něco co fungovalo ?

otaznik18
PLHA +86
14.05.20 v 12:05

reakce na Jacob.: ,,A posila Zikmund bude náhradník? *SMILESPA* Ale jinak bych to..." zobrazit příspěvekA posila Zikmund bude náhradník? *SMILESPA* Ale jinak bych to udělal místo Přibyla - Zikmunda když by Dan nehrál *THISISSPARTA* "

za mě jo, ale ono zase bude určitě bohužel spousta zraněných

otaznik19
PLHA +86
14.05.20 v 10:21

reakce na Kimi R.: ,,Zahrajem si takovou hru . Jak by jste poskládali útočné formace ?..." zobrazit příspěvekZahrajem si takovou hru . Jak by jste poskládali útočné formace ? Za mě . Kvapil,Horák,Řepík - Rousek , Tomášek , Sukel - Buchtele,Pech,Forman - Říčka,Zikmund,Kudrna (Šmerha,Vitouch,Dvořáček,Přibyl)"

tak jo
1.) Kvapil - Horák - řepík
2.) Rousek - Tomášek - Přibyl
3.) Buchtele - Pech - Forman
4.) Kudrna - Sukeľ - Říčka

otaznik20
PLHA +86
29.04.20 v 08:51

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ČT SPORT v rámci Archívu Z vysílá přenosy z..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ČT SPORT v rámci Archívu Z vysílá přenosy z fotbalového MS v Itálii, kde před třiceti lety reprezentace Československa došla až do čtvrtfinále. Je velká bída, že od té doby fotbalový nároďák na MS probojoval jen jednou a tehdejší účast v roce 2006 skončila přinejmenším hodně rozpačitě. Trochu stranou uběhlo v neděli přesně čtvrtstoletí od prvního opravdu velkého představení i vítězství zároveň české fotbalové reprezentace, která na Letné odneslo Holandsko. Tehdy poprvé dal o sobě nároďák vědět do Evropy, že má sílu. Zároveň to bylo jedno z posledních vystoupení Bombera Skuhravého v reprezentačním dresu. Seděl jsem tehdy za bránou, do které padly všechny góly. A když do ní po přestávce začaly padat banány De Goeyovi, který vypadal víc jak pornoherec než jako fotbalový brankář, tak se mi to moc líbilo. Mimochodem zápas tenkrát dávala TV Nova a v přímém přenosu se jí povedlo prošvihnout dva ze tří českých gólů. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Ahoj Martine,

tak to jsme byli asi zřejmě kousek od sebe, já byl tuším v poslední řadě Tebou zmiňovaného sektoru. Tomáš Skuhravý byl jeden z nejlepších hlavičkářů v dobách Sparty, lepší byl snad jen Jenda Koller.

Vláďovi Růžičkovi je potřeba poděkovat za jeho roční působení v HCS. Zde zmiňovaný zápas s modrobílým průjmem z pomezí Asie si budeme pamatovat jako to nejlepší co zde předvedl. Ale pokud se nechce domluvit s vedením a najít nějaký kompromis, je asi lepší když odejde.

Doufám, že v pátek představí Sparta a nějakou zvučnou posilu a že se všichni uvidíme na stadionu na začátku sezóny.
*METAL*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 17. ledna - 17:30
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (36.kolo)
 • 19. ledna - 18:30
  37.png
  CEB (doma)
  Extraliga (37.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
4
6
7
9
11
13
14
16
18
20
21
23
25
26
27
28
30