Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +70
25.06.20 v 21:28

reakce na bourec: ,,Vyhlašuju soutěž o největší hovado na světě.Výsledek?Rumun..." zobrazit příspěvekVyhlašuju soutěž o největší hovado na světě.Výsledek?Rumun Stanciu z ***ákovic.Plivanec na jeho ***ou hlavu. *KOSA* "

Je pravda že už se zařadil těsně po bok ultra hovada Řeháka, možná mají spolu dvojdomek *OPEKA*

+1
otaznik2
PLHA +70
25.06.20 v 11:02

www.facebook.com/wat...

Je vidět jaký má ta rumunská krysa charakter - doufám že si ho Krejčí při derby najde. *NAPR****

+1
otaznik3
PLHA +70
22.06.20 v 17:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, vstup do nadstavby vyšel Spartě na výbornou. A..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, vstup do nadstavby vyšel Spartě na výbornou. A musím uznat, že první poločas od desáté a druhý od dvacáté minuty mě v podání Sparty bavil. Potěšující je, že když se něco nepovede a tým inkasuje, hráči obratem neklesají na kolena a nevěší hlavy dolů jako tomu bylo pravidelně za Jílka. I to, že když se neprosadí gólově ofenzivní hráči, dokáží je nahradit defenzivní kolegové. Na provokujícího skřeta Malinského byl tým Kotalem připraven výborně a několika plačícím libereckým borcům somrujícím penaltu bych doporučil ať se podívají na podzimní zápas Liberce se Spartou za co ji Liberec kopal. A to nebudu rozebírat nepotrestané držení Kozáka v jasné gólové příležitosti za stavu 1:1! *FUCKU*
www.idnes.cz/fotbal/...
Hancko je opravdu výborný a vzadu to na něm stojí. Když zahrál s přehledem v Karviné nebo proti Teplicím potěšilo mě to, ale nebral jsem to úplně vážně. Nicméně ta šňůra povedených zápasů v jeho podání začíná být dlouhá a pomalu vylučuje náhodu. Navíc má výbornou vlastnost, že vedle něj jdou nahoru i spoluhráči, viz Štětina. Sparta by se měla pokusit ho získat, protože po strašně dlouhé době střed její obrany přestal připomínat ementál. Vypíchl bych Tetteha za poslední gól v utkání: takhle se hraje o základní sestavu. Konec zápasu, nastavení, výsledek jasný, vítěz jasný, čtyři z pěti hráčů by byli už líní na krok, ale Tetteh doběhl na brankové čáře míč a ještě ohrozil brankáře soupeře. A zase jednou potvrdil starou fotbalovou pravdu, že není-li ranka, není ani branka. *THUMBSUP* Pokud by se podařilo natáhnout sérii vítězství i dál a zítra na Letné porazit Baník, pak by bylo výrazně nakročeno ke konečnému třetímu místu. Co se Frýdkova vlastence týká, asi trenér Kotal bude muset některým borcům pro příště zvlášť zdůraznit na jakou branku se hraje. A Frýdek sám by měl doufat, že se v Besiktasi v sobotu nedívali. *SILENY*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Díky za opět přesné zhodnocení zápasu. Ještě bych si dovolil moc pochválit Sáčka, nejen že dal hrozně důležitý gól na 2:1, ale celé utkání neskutečně odjezdil po (!) a ještě vygumoval kolouška Malinského tak, že ho raději vystřídali. Super. Dlouho se mi nestalo abych se po konci utkání okamžitě těšil na další. Díky pane trenére.

+2
otaznik4
PLHA +70
02.06.20 v 19:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, už velký trenér Ježek ve své knize Trénoval jsem mistry..." zobrazit příspěvekKolego, už velký trenér Ježek ve své knize Trénoval jsem mistry (vydané roku 1988) zmiňoval, že ve Spartě velel dvěma skupinám, opravdovým Sparťanům a hráčům hrající, za Spartu, po kterých vyžadoval absolutní profesionalitu. Kádr co si tak vybavuji popisoval jako rozdělený zhruba do dvou stejných polovin. Jasně, že rozhovor s Kvapilem je trochu jiný než rozhovor s Formanem, každý je z jiného těsta. Za mě i rozhovor s Kvapilem je hodně dobrý. Ten kluk nám přišel pomoci, ze svých zranění v poslední sezóně byl hodně frustrovaný a to příštího ročníku chce vlítnout v plné polní a dovést mužstvo k úspěchu. A co je mi obzvláště sympatické, že se nezříká role lídra, s čímž mnoho přeplácených přespolních hráčů mělo problém jak u hokejek tak u kopaček. Berme to tak, že aby se nám Sparta vrátila na místa kde ji chceme vidět a aby byla šance po dlouhé době oslavit titul, tak na to potřebujeme mít v kádru jak Formany tak Kvapily. Sparta kolem Kvapila našlapovala s přestávkami deset let a já jsem rád, že ho tady konečně máme. Kvůli zranění nám minulou sezónu neměl možnost ukázat prakticky nic ze svého umění, ale věřím, že o to větší koncert vybalí v té příští. *SALA* "

Ahoj Martine,
mně osobně rozhovor s Kvapilem přišel naprosto v pohodě, a jak píšeš, věřím tomu že bude tuze platný.

Co se týká ACS tak tady vážně nevím. Vzhledem k tomu že jsme my s naším víceméně pralesním hokejovým týmem nemohli trénovat a věnovali jsme se spíše zvedání půllitrů na balkoně, jsem se těšil na opětovný začátek fotbalové ligy. První poločas v Karviné byl tak nějak vyrovnaný a to že jsme jako první dostali gól , mně přivedlo na nápad přepnout TV. Doteď nechápu, co se asi muselo dít v kabině, protože to jak hráli Sparťané ve druhé půli, to jsem dlouho neviděl. Tak snad to potvrdí zítra.

+1
otaznik5
PLHA +70
19.05.20 v 18:00

reakce na rad55: ,,Tak i pan ze zatáčky nechce sestupovat. Kecy v kleci, mě..." zobrazit příspěvekTak i pan ze zatáčky nechce sestupovat.
Kecy v kleci, mě vychází jednoznačně, že kdo má rád hokej chce ligu zúžit, kdo má rád míň práce a prachy, ten by ligu rozšířil až k rovníku.
*NAPR**** "

I když je pan Zábranský majitel/ trenér atd. Kokůtků z Brna, tak nějak jsem ho bral pro jeho vášeň k hokeji a relativně uznával , ale po dnešním vyjádření u mě klesá do oblasti žumpy.

otaznik6
PLHA +70
14.05.20 v 16:23

reakce na Hanzi88: ,,Jako, že by Příba nehrál s bráchama jo?"

Taky jsem o tom přemýšlel, ale zase proč bourat něco co fungovalo ?

otaznik7
PLHA +70
14.05.20 v 12:05

reakce na Jacob.: ,,A posila Zikmund bude náhradník? *SMILESPA* Ale jinak bych to..." zobrazit příspěvekA posila Zikmund bude náhradník? *SMILESPA* Ale jinak bych to udělal místo Přibyla - Zikmunda když by Dan nehrál *THISISSPARTA* "

za mě jo, ale ono zase bude určitě bohužel spousta zraněných

otaznik8
PLHA +70
14.05.20 v 10:21

reakce na Kimi R.: ,,Zahrajem si takovou hru . Jak by jste poskládali útočné formace ?..." zobrazit příspěvekZahrajem si takovou hru . Jak by jste poskládali útočné formace ? Za mě . Kvapil,Horák,Řepík - Rousek , Tomášek , Sukel - Buchtele,Pech,Forman - Říčka,Zikmund,Kudrna (Šmerha,Vitouch,Dvořáček,Přibyl)"

tak jo
1.) Kvapil - Horák - řepík
2.) Rousek - Tomášek - Přibyl
3.) Buchtele - Pech - Forman
4.) Kudrna - Sukeľ - Říčka

otaznik9
PLHA +70
29.04.20 v 08:51

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ČT SPORT v rámci Archívu Z vysílá přenosy z..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ČT SPORT v rámci Archívu Z vysílá přenosy z fotbalového MS v Itálii, kde před třiceti lety reprezentace Československa došla až do čtvrtfinále. Je velká bída, že od té doby fotbalový nároďák na MS probojoval jen jednou a tehdejší účast v roce 2006 skončila přinejmenším hodně rozpačitě. Trochu stranou uběhlo v neděli přesně čtvrtstoletí od prvního opravdu velkého představení i vítězství zároveň české fotbalové reprezentace, která na Letné odneslo Holandsko. Tehdy poprvé dal o sobě nároďák vědět do Evropy, že má sílu. Zároveň to bylo jedno z posledních vystoupení Bombera Skuhravého v reprezentačním dresu. Seděl jsem tehdy za bránou, do které padly všechny góly. A když do ní po přestávce začaly padat banány De Goeyovi, který vypadal víc jak pornoherec než jako fotbalový brankář, tak se mi to moc líbilo. Mimochodem zápas tenkrát dávala TV Nova a v přímém přenosu se jí povedlo prošvihnout dva ze tří českých gólů. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Ahoj Martine,

tak to jsme byli asi zřejmě kousek od sebe, já byl tuším v poslední řadě Tebou zmiňovaného sektoru. Tomáš Skuhravý byl jeden z nejlepších hlavičkářů v dobách Sparty, lepší byl snad jen Jenda Koller.

Vláďovi Růžičkovi je potřeba poděkovat za jeho roční působení v HCS. Zde zmiňovaný zápas s modrobílým průjmem z pomezí Asie si budeme pamatovat jako to nejlepší co zde předvedl. Ale pokud se nechce domluvit s vedením a najít nějaký kompromis, je asi lepší když odejde.

Doufám, že v pátek představí Sparta a nějakou zvučnou posilu a že se všichni uvidíme na stadionu na začátku sezóny.
*METAL*

+1
otaznik10
PLHA +70
17.04.20 v 15:14

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/378135/s-fotbalem-tu-zacinal-ros..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

njn, zase budou stavět užasný byty nebo kancly tvl..... hřístě na Proseku, kde začínal Rosa má jít do pryč.... *MIMO* *MIMO* "

To je bohužel podobný jako v Braníku, kde jsem začínal s fotbalem za ABC Pragoflora tam byla kousek o hřiště louka, kde jsme se něco naběhali a už se tam staví taky. Zřejmě jsme národ úředníků a milionářů vlastnící několik bytů ??!!?

+1
otaznik11
PLHA +70
01.04.20 v 17:21

Za mě:
Bříza - Šíma, Vykoukal - Kratěna, Hlinka, Žemlička, trenéři: Wohl, Výborný

otaznik12
PLHA +70
11.03.20 v 23:08

Pánové,
nechci malovat obrazce na zeď, ale myslím si, že je letos vymalováno. Podle mě bude v příštích dvou týdnech nákaza kulminovat a zavře se prakticky všechno. Je to škoda, letos jsem Spartě dost věřil, ale nenaděláme s tím nic. Nechci se tu pouštět do nějakých konspiračních teorií, poslední co asi letos uvidíme bude v TV fotbal Sparta-Plzeň a potom už nic. MS v hokeji těžko a o ME ve fotbale taky dost pochybuju.
Byl bych tuze rád když se budu mýlit.

SPARTA PRAHA !!!!

otaznik13
PLHA +70
03.03.20 v 23:34

Nevím jak popsat to co se mi teď honí hlavou, pokud má někdo nápad zavřít stadiony ať jde o fotbal, hokej či jiné sporty ohledně " zabijáckého viru" tak je to naprostý debil. Stále budou fungovat MHD, ČD, autobusová doprava a zde je mnohonásobně větší riziko nákazy. Popravdě musím říct, že já v současné době užívám dovolené v rakouském Kaprunu a tady je pohoda, klid, v regálech je dostatek rýže, těstovin i jiných trvanlivých potravin :-U . Upřímně mi je líto pořadatelů v Novém Městě na Moravě, soudruh Bureš se opět vyznamenal. Vrátím se zpět k hokeji - jsem rád, že má ještě Sparta šanci na druhé místo, a také se mi líbí, že se pravděpodobně o sestup mezi sebou poperou Kladno a Litvínov.

Spartě z Austrie zdar !!!!!

+3
otaznik14
PLHA +70
22.02.20 v 12:15

Vzhled k mému pracovně sportovnímu ???? vytížení jsem se po dlouhé době dostal v úterý na hokej. A musím říct, že jsem byl opravdu velmi mile překvapen. Za mě tam v úterý byla hlavně ta vůle a bojovnost, která pro mě vždy dělala Spartu Spartou. To co odlišuje Spartu od jiných klubů, bojovnost a vůle vyhrát. Jenom škoda, že se imbecil Š.vc schovával za rozhodčího, když mu chtěl ručně Jurcina domluvit. ???? Skvělý Sedláček, famózní Pech, ale hlavně že si v playoff na nás v Boleslav věří - prý byli lepší ????????????????

+2
otaznik15
PLHA +70
20.02.20 v 12:58

Dnešní den střídá špatnou zpráva ještě ta horší.

Začnu tou horší ve věku 76 let zemřel pro mě jeden z největších symbolů Sparty Jarda Šíma. Díky za všechno - Šíma byl, je a navždy bude BŮH.

Vašek Kadlec musel v pouhých 27 letech ukončit kariéru. To je hrozná škoda, ale osobně jsem již moc v jeho návrat nevěřil, kolena to je svinstvo. Tak hodně štěstí bez kopaček.

+3
otaznik16
PLHA +70
12.02.20 v 17:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, při pohledu na zbývající los základní části..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, při pohledu na zbývající los základní části Sparty je nejvyšší čas šlápnout a zabojovat o co nejlepší výchozí pozici do play-off. Pět zápasů doma a venkovní výjezdy jen do Kladna a do Pardubic, to znamená minimum cestování a spoustu času na trénování, pilování a vylepšování především situací s nestandardním počtem hráčů na ledě, ve kterých byl poslední zápasy dost problém. Snad se nám budou vracet marodi, aby měl Hořava s Jandačem kádr co nejdřív pohromadě. S Hradcem Králové letos Sparta poprvé od doby co Herr Prasopes přestěhoval šapitó venku prohrála oba zápasy, tak by ho pro změnu v Praze mohla poprvé dvakrát porazit za tři body. *METAL* Skvělá je zpráva. že Dan Přibyl už trénuje s mančaftem. Moc bych Danovi přál, aby se dokázal vrátit a co nejdřív se aspoň sklouzl a dal nějaké to střídání v ostrém zápase. Věřím, že by ho to nakoplo dávkou pozitivních emocí, aby viděl, že jeho soužení a snažení má smysl a stojí za to dřít, aby se vrátil plnohodnotně do zápasů, byť je smolařem nad smolaře. Ten už by si mohl podat ruku s Máňou Mistrem, ale snad to na rozdíl od Lumíra v jeho případě vezme šťastný konec! *POSILOVNA* "

Jak jsi zmiňoval Máňu Mistra tak to byl PAN fotbalista a pro mě to je nejlepší pravý záložník Sparty, kterého jsem na vlastní oči mohl vidět ( i když Poborský byl také famózní) ,ale přeci jen vidět Lumíra jak motá půlku Barcelony to byl pro mě zážitek na celý život. Velká škoda jeho chatrných kolen. Pokud Dan Přibyl nastoupí v ostrém zápase budu popravdě hodně dojat a tleskat budu až mě budou ruce pálit ještě týden.

+1
otaznik17
PLHA +70
12.02.20 v 09:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Dusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má..." zobrazit příspěvekDusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má výborný mix znalostí a emocí a do toho cit kdy může přenos odlehčit. Docela mě mrzí, že od hokeje odešel už před lety k atletice, které se věnuje prioritně. Ale zase musím uznat, že s ním jsou atletické závody velká zábava. Záruba má můj respekt jako statistik a dokumentarista. Beru ho hodně za to, že jako jeden z mála z molochu na Kavčích horách není líný trávit spoustu času v archívu a hledat v něm zajímavosti. A našel v něm spoustu zajímavých archiválií, kde se posléze podílel na opravě a následné prezentaci. Ale jako komentátora jsem ho neměl rád už v devadesátkách. Celé jeho působení v ČT ho provází to samé: zoufalá neobjektivita, nepříjemný ječivý hlas, hysterické kvičení ani ne tak při každém gólu reprezentace jako skoro při každém překročení útočné modré, těžko skrývaná averze ke Spartě a drcení statistik měnící se v poslední době v tlachání o hownu. Ono to souvisí s tím jak se zde nedávno velmi trefně objevilo, že z komentování fotbalových nebo hokejových zápasů se stává MS v tlachání o hownu. Mně přijde často dost hrozné i komentování na O2 TV. :-! :-! :-! K tomu jak se Záruba na někoho upne, tak je jak howno přilepené na košili: urputnost jakou předváděl (nejen) teď o víkendu kvůli vykulenému bratrstvu Zohornů, to bylo v bleděmodrém už třeba na světovém šampionátu ve Vídni v roce 96 dokud hrála pospolu lajna s Langem, Reichlem a Kyselou. Z útoku Robertů dostával silné záchvaty nekoordinované slasti a při každém jejich pobytu na ledě výskal jak kastrát a měl pocit vlhkého blaha v rozkroku, o který se bohužel potřeboval neustále dělit s televizními diváky. Robertek hokeji nehověl nikdy, jeho znalost pravidel je spíše úsměvná a pokud se nějak s věkem posunul tak z původního drtiče statistik všeho druhu, které pálil do diváků s kadencí kalašnikova, do Tebou zmíněného tlachání o ničem prokládaném postřehy z bulváru. Podle mého názoru je poslední dobou znát Zárubova vzrůstající bída kvůli tomu, že dlouhé roky mu byl partnerem Hosták a později Pospíšil. Ti dva jsou na takové úrovni, že by si v přenosu vystačili sami. Zárubu zvládli krotit i opravovat, ale teď co se ve dvojici objevuje nejvíc s Antošem, což je taky hrůza, tak je Robertkovo umění znát v plné nahotě. *NAPR**** "

Pravdou je, že Hosták s Pospíšilem by mohli komentovat klidně sami a komentáře a postřehy od nich měli vždy hlavu a patu, Antoš a Moravec to je kapitola sama pro sebe hlavně Moravec je někdy až k popukání. Co se komentování na O2 týče, tak to je taky bída s nouzí a už naprosto alergický jsem na "špuntíka" a jiné hovadiny. Bohužel v rámci a pracovního vytížení a také díky tomu, že jsem začal na stará kolena hrát ještě hokej, moc času na návštěvu domácích zápasů (a už téměř vůbec venkovních) mi nezbývá, takže si musím vytrpět komentář v TV. Co mě moc zaujalo je zpráva, že Dan Přibyl už trénuje s týmem, tomu osobně bych hrozně přál aby se ještě podíval na extraligový led s velkým S na prsou. *THUMBSUP*

+1
otaznik18
PLHA +70
10.02.20 v 16:58

reakce na MartinMegadeth: ,,Říhovo kouzlení s Rouskem mi silně připomnělo kterak vzal na..." zobrazit příspěvekŘíhovo kouzlení s Rouskem mi silně připomnělo kterak vzal na jeden z turnajů EHT tuším na podzim 2016 Jandač Formana. Jeden zápas taky Míra proseděl na tribuně a v dalším měl jedno nebo dvě střídání jako třináctý útočník. Možná to bylo opačně. Nikdo mi nevymluví, že turnaje EHT jsou především o zkoušení a o hledání. A každý obránce i útočník nominovaný na turnaj pakliže mu to zdravotní stav dovolí by měl odehrát kompletní dvě utkání. Jinak je pro toho hráče lepší doma si dát dva dny oraz, někam vzít rodinu a pak pořádně potrénovat v klubu. Klišé o tom, že na Švédských hrách se tvoří kádr pro MS už hodně dlouho neplatí. V minulém týdnu to statisticky celkem slušně podchytil Deník Sport. *OK* A co se týká vykuleného bratrského tria: kdyby kolem nich nebylo tolik humbuku, především z nich při každém jejich pobytu na ledě Záruba neejakuloval v přímém přenosu a hlásek mu nepřeskakoval o dvě oktávy výš, asi by mi tolik nevadili. Ale jak sleduji nejsem sám kdo si k nim vytvořil postupem času averzi a Robertek je toho hlavní příčinou. Ten jak se na někoho upne, tak se ho dokáže držet jak howno košile a má opravdu vzácný dar kohokoliv nejednomu divákovi úplně znechutit. :-! :-! :-! "

To že rypateho Robertka dost nesnáším je samozřejmě umocněno jeho až přehnaně zjevnou averzí vůči Spartě a loňského i předloňského lezení do řitě modrobílým inteligentům z Brna. Ale poslední dobou mě vytáčení i jeho komentování jako takové : tlachání více méně o ničem, o nějakém odborném názoru a vědomosti ani slechu, a spíše bulvární informace o hráčích mě dost pijou krev. Jako vrchol mi přijde až hysterické kvičení po každém gólu reprezentace ( např. snížení na 1:6).

Já posledních pár za nejlepšího komentátora hokeje považuji Dusíka, ale bohužel se všude cpe Robertek *FUCKU* *FUCKU*

+3
otaznik19
PLHA +70
08.02.20 v 12:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne všem. Jestli se předpoklady Deníku Sport ukáží..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne všem. Jestli se předpoklady Deníku Sport ukáží jako pravdivé a Rousek po včerejším zápase proti Švédům mimo sestavu půjde na Finy v roli třináctého útočníka, to ať jde Říha vážně do ( ! ). *NAPR**** Vzal si pět pětek, snad není takový problém rozložit zápasovou zátěž tak, aby každý hráč odehrál plnohodnotné dvě utkání na turnaji. Hlavně, že útok vykulených Zohornů má zase místo jisté. :-!
isport.blesk.cz/clan..."

Hlavně že potom Říha pláče, že mu odmítají jezdit hráči na podobně zbytečné turnaje. Ve Spartě je nový trenér, já doufám že pilně trénují hlavně přesilovky, Rousek jede na repre sraz a sedí na tribuně potažmo dnes odehraje tři střídání. To mi hlava nebere, a o vykuleném triu ani nemá cenu se bavit

+2
otaznik20
PLHA +70
31.01.20 v 21:04

Dost dlouho jsem tady nic nevyplodil, leč situace je vážná. Důvodů současného stavu je několik. 1.)Strašná marodka, když to počítám to je hrůza Růžička, Kvapil, Jurčina, Tomášek, Přibyl, Sedláček . Hrát nemohl Košťálek. 2.) Děsivé přesilovky + špatné oslabení. 3.) Momentální pokles formy. A podle mě i faktor O2 arény. Jsme jediný tým který trénuje a hraje zápasy na jiném kluzišti.

Ještě nepropadam úplné trudnomyslnosti, ale je zapotřebí zabrat, pokud možno v neděli s modrobílým průjmem.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<07 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31