Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
PLHA +60
22.02.20 v 12:15

Vzhled k mému pracovně sportovnímu ???? vytížení jsem se po dlouhé době dostal v úterý na hokej. A musím říct, že jsem byl opravdu velmi mile překvapen. Za mě tam v úterý byla hlavně ta vůle a bojovnost, která pro mě vždy dělala Spartu Spartou. To co odlišuje Spartu od jiných klubů, bojovnost a vůle vyhrát. Jenom škoda, že se imbecil Š.vc schovával za rozhodčího, když mu chtěl ručně Jurcina domluvit. ???? Skvělý Sedláček, famózní Pech, ale hlavně že si v playoff na nás v Boleslav věří - prý byli lepší ????????????????

+2
otaznik2
PLHA +60
20.02.20 v 12:58

Dnešní den střídá špatnou zpráva ještě ta horší.

Začnu tou horší ve věku 76 let zemřel pro mě jeden z největších symbolů Sparty Jarda Šíma. Díky za všechno - Šíma byl, je a navždy bude BŮH.

Vašek Kadlec musel v pouhých 27 letech ukončit kariéru. To je hrozná škoda, ale osobně jsem již moc v jeho návrat nevěřil, kolena to je svinstvo. Tak hodně štěstí bez kopaček.

+3
otaznik3
PLHA +60
12.02.20 v 17:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, při pohledu na zbývající los základní části..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, při pohledu na zbývající los základní části Sparty je nejvyšší čas šlápnout a zabojovat o co nejlepší výchozí pozici do play-off. Pět zápasů doma a venkovní výjezdy jen do Kladna a do Pardubic, to znamená minimum cestování a spoustu času na trénování, pilování a vylepšování především situací s nestandardním počtem hráčů na ledě, ve kterých byl poslední zápasy dost problém. Snad se nám budou vracet marodi, aby měl Hořava s Jandačem kádr co nejdřív pohromadě. S Hradcem Králové letos Sparta poprvé od doby co Herr Prasopes přestěhoval šapitó venku prohrála oba zápasy, tak by ho pro změnu v Praze mohla poprvé dvakrát porazit za tři body. *METAL* Skvělá je zpráva. že Dan Přibyl už trénuje s mančaftem. Moc bych Danovi přál, aby se dokázal vrátit a co nejdřív se aspoň sklouzl a dal nějaké to střídání v ostrém zápase. Věřím, že by ho to nakoplo dávkou pozitivních emocí, aby viděl, že jeho soužení a snažení má smysl a stojí za to dřít, aby se vrátil plnohodnotně do zápasů, byť je smolařem nad smolaře. Ten už by si mohl podat ruku s Máňou Mistrem, ale snad to na rozdíl od Lumíra v jeho případě vezme šťastný konec! *POSILOVNA* "

Jak jsi zmiňoval Máňu Mistra tak to byl PAN fotbalista a pro mě to je nejlepší pravý záložník Sparty, kterého jsem na vlastní oči mohl vidět ( i když Poborský byl také famózní) ,ale přeci jen vidět Lumíra jak motá půlku Barcelony to byl pro mě zážitek na celý život. Velká škoda jeho chatrných kolen. Pokud Dan Přibyl nastoupí v ostrém zápase budu popravdě hodně dojat a tleskat budu až mě budou ruce pálit ještě týden.

+1
otaznik4
PLHA +60
12.02.20 v 09:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Dusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má..." zobrazit příspěvekDusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má výborný mix znalostí a emocí a do toho cit kdy může přenos odlehčit. Docela mě mrzí, že od hokeje odešel už před lety k atletice, které se věnuje prioritně. Ale zase musím uznat, že s ním jsou atletické závody velká zábava. Záruba má můj respekt jako statistik a dokumentarista. Beru ho hodně za to, že jako jeden z mála z molochu na Kavčích horách není líný trávit spoustu času v archívu a hledat v něm zajímavosti. A našel v něm spoustu zajímavých archiválií, kde se posléze podílel na opravě a následné prezentaci. Ale jako komentátora jsem ho neměl rád už v devadesátkách. Celé jeho působení v ČT ho provází to samé: zoufalá neobjektivita, nepříjemný ječivý hlas, hysterické kvičení ani ne tak při každém gólu reprezentace jako skoro při každém překročení útočné modré, těžko skrývaná averze ke Spartě a drcení statistik měnící se v poslední době v tlachání o hownu. Ono to souvisí s tím jak se zde nedávno velmi trefně objevilo, že z komentování fotbalových nebo hokejových zápasů se stává MS v tlachání o hownu. Mně přijde často dost hrozné i komentování na O2 TV. :-! :-! :-! K tomu jak se Záruba na někoho upne, tak je jak howno přilepené na košili: urputnost jakou předváděl (nejen) teď o víkendu kvůli vykulenému bratrstvu Zohornů, to bylo v bleděmodrém už třeba na světovém šampionátu ve Vídni v roce 96 dokud hrála pospolu lajna s Langem, Reichlem a Kyselou. Z útoku Robertů dostával silné záchvaty nekoordinované slasti a při každém jejich pobytu na ledě výskal jak kastrát a měl pocit vlhkého blaha v rozkroku, o který se bohužel potřeboval neustále dělit s televizními diváky. Robertek hokeji nehověl nikdy, jeho znalost pravidel je spíše úsměvná a pokud se nějak s věkem posunul tak z původního drtiče statistik všeho druhu, které pálil do diváků s kadencí kalašnikova, do Tebou zmíněného tlachání o ničem prokládaném postřehy z bulváru. Podle mého názoru je poslední dobou znát Zárubova vzrůstající bída kvůli tomu, že dlouhé roky mu byl partnerem Hosták a později Pospíšil. Ti dva jsou na takové úrovni, že by si v přenosu vystačili sami. Zárubu zvládli krotit i opravovat, ale teď co se ve dvojici objevuje nejvíc s Antošem, což je taky hrůza, tak je Robertkovo umění znát v plné nahotě. *NAPR**** "

Pravdou je, že Hosták s Pospíšilem by mohli komentovat klidně sami a komentáře a postřehy od nich měli vždy hlavu a patu, Antoš a Moravec to je kapitola sama pro sebe hlavně Moravec je někdy až k popukání. Co se komentování na O2 týče, tak to je taky bída s nouzí a už naprosto alergický jsem na "špuntíka" a jiné hovadiny. Bohužel v rámci a pracovního vytížení a také díky tomu, že jsem začal na stará kolena hrát ještě hokej, moc času na návštěvu domácích zápasů (a už téměř vůbec venkovních) mi nezbývá, takže si musím vytrpět komentář v TV. Co mě moc zaujalo je zpráva, že Dan Přibyl už trénuje s týmem, tomu osobně bych hrozně přál aby se ještě podíval na extraligový led s velkým S na prsou. *THUMBSUP*

+1
otaznik5
PLHA +60
10.02.20 v 16:58

reakce na MartinMegadeth: ,,Říhovo kouzlení s Rouskem mi silně připomnělo kterak vzal na..." zobrazit příspěvekŘíhovo kouzlení s Rouskem mi silně připomnělo kterak vzal na jeden z turnajů EHT tuším na podzim 2016 Jandač Formana. Jeden zápas taky Míra proseděl na tribuně a v dalším měl jedno nebo dvě střídání jako třináctý útočník. Možná to bylo opačně. Nikdo mi nevymluví, že turnaje EHT jsou především o zkoušení a o hledání. A každý obránce i útočník nominovaný na turnaj pakliže mu to zdravotní stav dovolí by měl odehrát kompletní dvě utkání. Jinak je pro toho hráče lepší doma si dát dva dny oraz, někam vzít rodinu a pak pořádně potrénovat v klubu. Klišé o tom, že na Švédských hrách se tvoří kádr pro MS už hodně dlouho neplatí. V minulém týdnu to statisticky celkem slušně podchytil Deník Sport. *OK* A co se týká vykuleného bratrského tria: kdyby kolem nich nebylo tolik humbuku, především z nich při každém jejich pobytu na ledě Záruba neejakuloval v přímém přenosu a hlásek mu nepřeskakoval o dvě oktávy výš, asi by mi tolik nevadili. Ale jak sleduji nejsem sám kdo si k nim vytvořil postupem času averzi a Robertek je toho hlavní příčinou. Ten jak se na někoho upne, tak se ho dokáže držet jak howno košile a má opravdu vzácný dar kohokoliv nejednomu divákovi úplně znechutit. :-! :-! :-! "

To že rypateho Robertka dost nesnáším je samozřejmě umocněno jeho až přehnaně zjevnou averzí vůči Spartě a loňského i předloňského lezení do řitě modrobílým inteligentům z Brna. Ale poslední dobou mě vytáčení i jeho komentování jako takové : tlachání více méně o ničem, o nějakém odborném názoru a vědomosti ani slechu, a spíše bulvární informace o hráčích mě dost pijou krev. Jako vrchol mi přijde až hysterické kvičení po každém gólu reprezentace ( např. snížení na 1:6).

Já posledních pár za nejlepšího komentátora hokeje považuji Dusíka, ale bohužel se všude cpe Robertek *FUCKU* *FUCKU*

+3
otaznik6
PLHA +60
08.02.20 v 12:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne všem. Jestli se předpoklady Deníku Sport ukáží..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne všem. Jestli se předpoklady Deníku Sport ukáží jako pravdivé a Rousek po včerejším zápase proti Švédům mimo sestavu půjde na Finy v roli třináctého útočníka, to ať jde Říha vážně do ( ! ). *NAPR**** Vzal si pět pětek, snad není takový problém rozložit zápasovou zátěž tak, aby každý hráč odehrál plnohodnotné dvě utkání na turnaji. Hlavně, že útok vykulených Zohornů má zase místo jisté. :-!
isport.blesk.cz/clan..."

Hlavně že potom Říha pláče, že mu odmítají jezdit hráči na podobně zbytečné turnaje. Ve Spartě je nový trenér, já doufám že pilně trénují hlavně přesilovky, Rousek jede na repre sraz a sedí na tribuně potažmo dnes odehraje tři střídání. To mi hlava nebere, a o vykuleném triu ani nemá cenu se bavit

+2
otaznik7
PLHA +60
31.01.20 v 21:04

Dost dlouho jsem tady nic nevyplodil, leč situace je vážná. Důvodů současného stavu je několik. 1.)Strašná marodka, když to počítám to je hrůza Růžička, Kvapil, Jurčina, Tomášek, Přibyl, Sedláček . Hrát nemohl Košťálek. 2.) Děsivé přesilovky + špatné oslabení. 3.) Momentální pokles formy. A podle mě i faktor O2 arény. Jsme jediný tým který trénuje a hraje zápasy na jiném kluzišti.

Ještě nepropadam úplné trudnomyslnosti, ale je zapotřebí zabrat, pokud možno v neděli s modrobílým průjmem.

+1
otaznik8
PLHA +60
26.12.19 v 17:04

reakce na SpartaCorps: ,,komety....o první pauze tam cpali nějaký záběry nějakýho týmu..." zobrazit příspěvekkomety....o první pauze tam cpali nějaký záběry nějakýho týmu z vesnice..."

Další přestávka na MS 20 a opět průjem z Brna. Co přijde až poběží zápas Brno - Sparta ??? Ještě že budu sám na ledě a hokej uvidím až ze záznamu a budu si moct přestávky přetočit. To je hnus. :-!

+1
otaznik9
PLHA +60
24.12.19 v 16:26

Všem Sparťanům, pěkné a pohodové svátky vánoční, hokejistům Sparty přeji aby se vraceli ve čtvrtek ze zatáčky s veselou náladou, a fotbalistům ať se zase vrátí do kabiny duch vítězné, železné Sparty.

+1
otaznik10
PLHA +60
07.12.19 v 16:11

Blíží se Vánoce a tudíž očekávám lehkou výsledkovou krizi HCS, ale určitě mi to vadit nebude. Nějaká krize musí zákonitě postihnout během sezony každý tým a je o dost lepší když přijde teď než v březnu. Martin včera tak důkladně napsal své příspěvky, že když jsem si je se zájmem pročítal už vystartovala Ester Ledecká. A že to byla jízda : úplně skvělá, dechberoucí a téměř bezchybná. Velká gratulace. U fotbalové Sparty bude letos extrémně důležitá zimní příprava, hlavně by se do ní mělo jít s již jasnou koncepcí a bez hráčů kteří budou tým opouštět. I když si myslím, že Jílek trenér pro Spartu není, měl by asi dostat šanci i jaře, protože trenér c.1 pro mě Ivan Hašek asi nepřijde.

otaznik11
PLHA +60
18.11.19 v 19:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, budu upřímný. Ani já nečekal žádnou velkou parádu od..." zobrazit příspěvekKolego, budu upřímný. Ani já nečekal žádnou velkou parádu od včerejšího zápasu v Bulharsku. Jednak má národní tým ohromný problém dva zápasy po sobě zahrát pořádně a druhak je na něj spolehnutí, že jakmile nemá nůž na krku, tak předvede něco od slabšího průměru k podívané ve stylu „co oči mé viděly pláčem zkrvavěly“. Včera jsem viděl na place nekoncentrovanou partičku bez motivace, bez touhy vyhrát, bez snahy se porvat o výsledek, která vylezla ze šatny s tím, že to nějak profesorsky uplácá, hlavně se moc nenadřít a snad to dopadne. Většinu zápasu nabídla převahu, nicméně naprosto neplodnou. Střed hřiště neexistoval, pokud občas přišel nějaký náznak nebezpečí pak ze strany, jenže ve vápně byl toliko Ondrášek občas doplňovaný Součkem mezi pěti, šesti hráči soupeře. Prakticky nikomu se nechtělo před bránu soupeře, kde by sice mohl padnout gól, ale taky to tam dost bolí. A celá ta laskomina byla orámovaná několika nepřipravenými střelami ze střední a větší vzdálenosti. *MIMO* Poměr střel co píšeš byl zmiňován asi patnáct nebo dvacet minut před koncem, jenže čemu se divit. Nároďák střílel z nepřipravených pozic odkud zrovna přehršel branek nepadá, pakliže není exekuce z těchto míst podpořena skutečnou kopací kvalitou. A Bulhaři nevystřelili víckrát, jelikož při řadě možností po triviálních chybách Součka, Krále nebo stoperů v rozehrávce ukázkově zazdili několik nadějných brejkových situací dvou na dva, tři na tři, tři na dva nebo dva na jednoho. Z jedné takové situace mohli otevřít skóre prakticky hned po úvodním hvizdu. Co s takovou situací dokázali provést (a pak ještě několikrát během zápasu) to vídám při návštěvách utkání Pražského přeboru. *KOSA* Tentokrát se do Šilhavého obuji trochu víc: Hadamczik s oblibou říká, že pokud zahrají špatně dva, tři nebo čtyři hráči je problém v nich, pokud zahraje špatně celý mančaft nebo jeho převážná většina, pak je problém v trenérovi. A s tím souhlasím. Pokud mají hráči problém se namotivovat, musí je vyhecovat trenér. Jenže to bude u hodného strejdy Šilhavého zjevně dost velký problém. Pokud trenér má problém hráče vybláznit, musí si k sobě najít asistenta co to umí. Hodně mi vadí jeho připodělanost a alibismus. Proti Kosovu reprezentace prohrává a on třicet minut před koncem mění útočníka za útočníka. V Bulharsku takovou změnu provede dokonce v osmdesáté minutě. Přitom zápas si vysloveně říkal o druhého forwarda, o potřebu mít víc hráčů ve vápně soupeře, o potřeba rozběhat a zneklidnit obranu Bulharska. Nic horšího než že by se prohrálo, což se stejně stalo, se stát nemohlo. Navíc pro EURO se národnímu týmu může hodit mít vyzkoušenou variantu pro případné nahánění výsledku se dvěma hroty. Včera byla ideální možnost pětadvacet až třicet minut před koncem stáhnout neviditelného Krále a podpořit útok. Místo toho je poslán na plac alibisticky zoufale pomalý uspávač hadů Hušbauer. :-! Po utkání místo sebereflexe následuje od Šilhavého snůška alibistických keců, že nemáme takovou kvalitu jako Anglie. Na místě by spíš bylo zhodnocení alarmujících výkonů na hřištích soupeřů, což v této kvalifikační skupině byla vyslovená katastrofa. Porážku v Anglii těžko reprezentaci vyčítat, ale že do Wembley přijela jako stádo tupých ovcí na porážku a předvedla tam kolosální ostudu to už je jiná věc. I to Kosovo, když v Anglii nafasovalo bůra, tak jí ale dokázalo vstřelit tři kousky. Prostě se rvalo a vzdorovalo. Zápasy v Kosovu a v Bulharsku byl žalostný podprůměr: přitom se v obou zápasech jednalo o velice hratelné soupeře. Jediný vítězný zápas se povedl v Černé hoře a co si budeme povídat, kdyby Vaclík nechytil soupeři v prvním poločase dvě vyložené brankové příležitosti, nároďák by byl hodně rád za remízu. Ta skupina byla opravdu lehká a česká reprezentace z ní postup spíš utrpěla než cokoliv jiného. Neumím si představit, že by s obdobnými výkony postoupila ze „slovenské“ skupiny. V určitých momentech kvalifikace nároďák sílu ukázal, tudíž v něm nějaká kvalita dříme. Nicméně, aby došlo na tu Šilhavým zmiňovanou konkurenceschopnost na samotném Euru, bylo by záhodno z jeho strany skoncovat s alibismem a přestat si lhát do kapsy. Pak se může nároďák posunout a na EURU příjemně překvapit. *POSILOVNA* "

Ahoj Martine,
včera jsem nečekal žádný extra fotbalový zážitek ze Sofie, ale to jsem dobrovolně sledoval, to bylo normální fotbalgayporno . Opravdu nechápu, že za ultramega hvězdu Součka z rýžoviště naproti Botiče, může někdo požadovat nějaký peníz za přestup.( nedej "Kvašňák" miliony) To je normální kopyto - možná lehce retardované. Celkový výkon byl podprůměrný, chvílemi až tragický.

Hokejová Sparta vyhrála sice v prodloužení, ale dva bodu jsou ze zápasu venku super. To že kluci dostali ( ze zdroje Shashka) po hubě, je bohužel ve městě chemického odpadu a nízké inteligence normální. Pamatuji, že já tam dostával v 90" přes držku pravidelně.

Ještě zmíním konec Kotalíka v ACS a možná to dnes bude pěkný SPARŤANSKÝ VEČER.

+1
otaznik12
PLHA +60
08.11.19 v 20:25

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, pryč z rozpolceností! O víkendu je finále a je třeba..." zobrazit příspěvekKolego, pryč z rozpolceností! O víkendu je finále a je třeba nakopat Tatrovákům jejich udavačské zadky! *NAPR**** Já jsem ze Smíchova, do dneška bydlím nedaleko, moje dětství bylo spojeno s fotbalovým a s ragyovým hřištěm Tatry, ale žádnou rozpolcenost necítím. Jak jde o Spartu, neznám bratra! *FUCKU* Natož po té co Tatra Smíchov předvedla před rokem. :-! Doufám, že jim Sparta nakope p r d e l e a titul se vrátí kam patří, ke Spartě! *SALA* "

Tak samozřejmě ????????????. To co předvedli minulou sezónu zoufalci z Tatrovky se jen tak nevidí. Doufám, že je ve finále zašlapou hráči Sparty do trávníku ( škoda že ne do škváry).

+1
otaznik13
PLHA +60
05.11.19 v 18:28

O nedělní parádě v podání HCS bylo již napsáno dost, ale nedá mi, abych se také nevyjádřil. Bohužel díky velké pracovní vytíženosti jsem byl v neděli na hokeji letos poprvé a popravdě mi po gólu zubaté přesnídávky na 1:4 bylo strašně. Dívat se a poslouchat radující se mezičlánek ve vývoji člověka bylo peklo. Ale od branky na 2:4 to byla jízda z které mě ještě teď jímá nadšení a radost. Co na tom, že mi byl zrušen vlakový spoj z Libně, s nelíčenou radostí jsem sledoval popíjejíc Kozlíka protažené ksichty v modrobílých pyžamech, a rád jsem si počkal na další vlak.

On celý víkend byl ve znamení Sparty: fotbal "A" tým 1:0, "B" tým 3:0, ženy 5:0, jak psal Martin futsal 12:2 a v poslední řadě rugby postup do finále !!!! ( tady to mám trochu složitější, jakožto Říčaňák jsem lehce rozpolcen.)

SPARTA PRAHA

+1
otaznik14
PLHA +60
16.09.19 v 19:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, ze včerejšího utkání v Liberci jsem viděl góly a to asi..." zobrazit příspěvekKolego, ze včerejšího utkání v Liberci jsem viděl góly a to asi ještě ne všechny. Nebo si v tom množství ze včerejší přestřelky nejsem schopný vybavil. Zmiňovaný zákrok Poláška jsem neviděl, tudíž nemůžu soudit. Nemá smysl propadat panice a dělat po dvou zápasech proti na jaře celkově druhému a třetímu týmu daleké závěry. Sparta nepropadla. Není to o tom, že by dostala dvakrát "világoš" o šest kousků, nechytala se a konkurenci nestíhala. Na druhé straně se dvakrát ztratil velký náskok, což se stát nesmí. A když tak jen výjimečně, rozhodně ne dvakrát po sobě. Dále je absolutně nemyslitelné, aby sedm vstřelených gólů nestačilo na plnotučné vítězství. To běžně stačilo už před třiceti lety. *NAPR**** Mezi jednotlivými zápasy během září jsou relativně velké prodlevy, tudíž je dost času pracovat na nápravě. Obrana se musí zlepšit a to není nejen o obráncích, ale o součinnosti celých pětek směrem dozadu. Musí zmizet určitá bohorovnost, pasivita a spící výkon s tím, že soupeř je smířený s osudem a už se o nic nepokusí. Jak Plzeň tak Liberec Spartě dokázaly opak a třeba se v budoucím čase ukáže, že se jednalo o velice prospěšné lekce. Třinec se Spartou jak správně podotýkáš nebude hrát hurá hokej a Spartu čeká jiný soupeř v příštím utkání než byli ti předchozí. Bude to ideální soupeř, aby Sparta byla nucena se srovnat a hrát vyvážený a zodpovědný hokej. *VYHLIZI* Stačí letmý pohled do tabulky jak píšeš a je zjevné, kde je problém. Brno, Litvínov, Olomouc i Karlovy Vary inkasovali jen třikrát, Třinec s Vítkovicemi shodně čtyřikrát a Mladá Boleslav dokonce jen dvakrát. Oproti tomu Sparta se čtrnácti inkasovanými brankami je jak pěst na oko. Lepší čísla mají i týmy co ještě nezískaly ani bod. Při střelecké potenci Sparty netvrdím, že by musela mít úplně nejlepší obranu, ale ve statistice obdržených branek by se rozhodně měla pohybovat v lepší polovině tabulky. *POSILOVNA* Co se týká vyjádření Jardy Nedvěda, považuji ho za nešťastné a možná zkreslené. Přesně jak píšeš, Jarda má poněkud svérázný verbální projev a již v minulé sezóně se dopustil několika perel. Nedělal bych v tomto případě z komára velblouda. *FRAJER* Krošček Tesaříka na Žemličku i následnou reakci Dopity si velmi dobře vybavuji. To byl takový signál, že Dopita měl jako hráč značný přesah přes své nesporné hokejové umění. A to po několika dokázal, když Vsetín začínal jít do kytek, že bojoval o gáže nejen pro sebe, ale i pro své spoluhráče včetně těch méně známých nebo mladých, se kterými měl v úmyslu majitel klubu vydrbat. Ta série byla ten rok bohužel poměrně jasná, Sparta na Vsetín neměla a vyhraný zápas v Holešovicích byl maximem. Nejvíc si z této série vybavuji kromě zmíněné události další, jejímiž protagonisty byl opět Dopita a Jarda Nedvěd. Ten předpokládal, že právě Dopita bude přihrávat, lehl si před něj, ale schytal ránu pukem do obličeje a led opouštěl se zlomenou čelistí. Nebyl to vůbec hezký pohled. *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Ahoj Martine,

včerejší odpoledne jsem též víceméně prožil spíše pracovně, tudíž jsem oba zápasy viděl možná ještě méně než na jedno oko. Fotbal jsem sledoval do stavu 2:0 a musím říct, že spoustou fanoušků neoblíbený Frýdek zahrál včera velmi dobře. Osobně si myslím, že jemu víc vyhovuje hrát na kraji obrany, než v záloze. Co se týká HCS dát sedm gólu vést 6:2, a 7:3 a prohrát je věc, která by se stávat neměla. Jakožto ještě stále šmajdající amatérský hokejista, si nedokážu moc představit co se vlastně o první přestávce stalo. Jasně Sparta má letos hodně ofenzivních obránců, ale bránit musí všichni i útočníci. Je teprve začátek ligy a je spousta času o nápravu, ale zpevnění obrany je nutností.
Jinak musím říct, že letošní hokej Sparty hlavně v podání dopředu mě moc baví.

*BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*

P.S.: Zítra hrajeme v amatérské lize utkání v holešovické Tipsport aréně, tak se těším jako malej Jarda !!!!

+1
otaznik15
PLHA +60
20.08.19 v 17:10

Já to četl taky a dá se říct že s tebou ve většině příspěvků souhlasím. To že nedokážeme vyprodat spodní patro je jenom náš problém - Praha má cca 1.3 mil obyvatel a bavíme se o nějakých 9000 lístků. Ale je jasné, že po dlouhé době nasypal nový majitel Sparty hodně peněz do nákupu nových posil a také je jasné že musí výkaz nějaký zisk. Co se týká nedělních utkání, vždyť se přece dá vždy udělat nějaký kompromis: venku před halou klidně od 12 nějakou estrádu pro děti, ale od 16 na stadionu normální zápas bez opičáren.
HCS *FLAGSPA* *FLAGSPA*

+1
otaznik16
PLHA +60
16.07.19 v 10:56

reakce na MartinMegadeth: ,,Včera jsem na Letné bohužel byl. Nečekal jsem zázraky, ale to co..." zobrazit příspěvekVčera jsem na Letné bohužel byl. Nečekal jsem zázraky, ale to co jsem měl možnost téměř pětasedmdesát minut sledovat, to byla strašná hrůza. Dost jsem litoval, že jsem nešel jako hromada lidí pryč už o poločasové přestávce. A ještě víc, že jsem nezůstal doma a nekoukal na Osmy. Vůbec mi připadalo, že takové davy na**aných a znechucených lidí opouštět Letnou už o poločasové pauze jsem ještě snad neviděl. To bylo znatelně víc lidí než za éry Il Cretina. Budu dost zvědav kolik ze včerejších víc než čtrnácti tisíc nadšenců najde odvahu k další návštěvě Letné i v sobotu. Sparta bohužel zase dala v plné kráse znát, že se jedná o klub netušených možností. Žádná sezóna není být tak mizerná, aby ta následující nemohla být ještě horší. A žádná ostuda není tak velká, aby do roka a do dne nemohla přijít ještě větší. :-! Připadalo mi, že hráči na žádném soustředění v Rakousku nebyli. Působili na mě jako by se sešli ve čtvrtek po dovolených, dali si dva lehké tréninky, každý zapili pěti pivy, proložili rumajzlem a nastoupili na Slovácko s tím, že se porazí samo. Ve hře jsem neviděl nic co by mě potěšilo. Jen naivní chyby v rozehrávce na vlastní polovině, bídnou obranou hru při protiútocích Slovácka, spoustu chyb při hře dopředu a jako třešničku na dortu naprostou impotenci v zakončení. Kdyby Kozák s Tettehem nepůsobili jak dva dřeváci v III. A třídě po tahu, tak se přesto všechno nechal zápas aspoň uhrát na remízu. Až na tři, čtyři výjimky mi připadalo, že se většina hráčů ze zápasu připo**ala. Přitom moc lepších ligových soupeřů na rozjed než Slovácko si představit neumím, ale s takovou parádou jako včera bude mít v lize Sparta problém porazit kohokoliv. *NAPR**** Zbývá naděje, že se včera po**alo co se po**at mohlo i nemohlo a že si Sparta prostě vybrala zápas a den blbec. (Kozák s Tettehem by gól nedali kdyby se hrálo do půlnoci). A že to v sobotu proti Jablonci bude znatelně lepší, herně i výsledkově. Ale určitě bych si na to nevsadil. Jílek má velké štěstí že zešedivěl už v Olomouci. Na Letné už mu vlasy můžou jen vypadat a půjde do podoby Hřebíkovi. Je mi ho líto: hned v prvním zápase si připsat zápis v podobě první historické porážky se Slováckem na Letné, které do té doby v sedmnácti utkáních uhrálo na Spartě jediný bod, to má k ideálnímu vstupu do nového angažmá hodně daleko. Po včerejšku jsem rád za jedinou věc, že nemám permici, byť jsem o ní vážně uvažoval. Včera bych si musel vážně nafackovat. *FUCKU* "

Po strašidelné 21 hodinové cestě autem z Chorvatska jsem dorazil v neděli ve 13 hodin domů. Bohužel jsem dostal úchvatný nápad jít se podívat na Letnou na fotbal. Taktéž jsem nečekal zázraky, ale tohle představení bylo něco opravdu strašného. Zastavím se u pár hráčů: Zahustel - hraje strašně, je připosr...nej, nepřihraje a ani pořádně neodcentruje. Ale, a to se rozhodně nechci zastávat, on není a nikdy nebyl obránce. V době kdy hrál svůj nejlepší fotbal byl pravý záložník a na to se trochu zapomíná. Co se týče středové řady,, tak tady se ukázalo, že bez klasického defenzivního záložníka hrát vedle sebe Kanga, Sáček a Trávník nemůžou. Tam o bylo totálně bez zajištění. V útoku byl nějaký náznak šancí, ale útočníci taky neoslnili. Hlavičku před prvním gólem Slovácka by měl Kozák proměnit ( o tom že by Lafata v klidu skóroval jsem téměř přesvědčen), a to co předvedl Tetteh při úniku dva na jednoho to byla spíš komická vložka než akce prvoligového fotbalisty.

Ztráta je sice nemilá, ale stále ještě doufám v lepší zítřky ( sned se i uzdraví nějaký marod).

Spartě Zdar !!!!

+1
otaznik17
PLHA +60
07.06.19 v 19:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Je to přesně tak jak píšeš. Jsi bystrý a chytrý chlapec...." zobrazit příspěvekJe to přesně tak jak píšeš. Jsi bystrý a chytrý chlapec. *THUMBSUP* Ostatně ze spodních tří, čtyř nebo dokonce pěti řad co vím není ideální pohled ani na fotbal. A kvůli mantinelům by muselo vzít za své prakticky celé dolní patro. Letná na Winter classic skutečně není vhodné místo. *POSILOVNA* "

Co se týká winter classic v Praze, tak ono prakticky není moc míst kde by se mohlo uskutečnit. Musí být nějaké zázemí, dost místa a přijatelná infrastruktura. Jediné místo které mě napadá je výstaviště v Holešovicích, nebo v Letňanech, kde by se muselo postavit hlediště jako v B...!

+1
otaznik18
PLHA +60
07.06.19 v 19:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Markéta Vondroušová je ve finále ženského singlu na RG! To je..." zobrazit příspěvekMarkéta Vondroušová je ve finále ženského singlu na RG! To je překvapení jako prase, ale hlavně úspěch jako kráva! *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* Poslední český singlový vítěz z Paříže je Lendl z roku 1987, poslední Češka triumfovala ve dvouhře ještě o tři roky dříve a byla jí Navrátilová. Za posledních třicet let se na RG v singlu dostal do finále pouze Korda (1992) a Šafářová (2015). *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan..."

Martine, koukal jsem dnes na téměř celé semifinále, a i když to nebyl úplně top tenis, tak mě hodně moc potěšil výkon Markéty . V konci prvního setu měla sice za stavu 3:5 a 15:40 hooodne velkou kliku, ale zase v tie-breauku za za stavu 4:2 předvedla hodně velkou parádu. Klobouk dolů. Těším se na zítřejší finále.

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29