Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
871.png
Nujeglo +36
17.03.19 v 23:51

Omlouvam se za komentář, vic psat nebudu ale neudržela jsem se *PEKLO* *FLAGSPA*

+3
871.png
Nujeglo +36
17.03.19 v 23:49

reakce na Kovarek: ,,Já neříkám, že nemám rád kvalitní hokej, proto chodím na..." zobrazit příspěvekJá neříkám, že nemám rád kvalitní hokej, proto chodím na Spartu *SMILESPA* Ale ty akce kolem, to si člověk taky užije, ne? Je z toho větší zážitek :)"

Ty jsi fakt ***. Mám tě plný zuby, co to tu meleš za ***??? Kotel muže za to jak jsme dopadli? To jsou lidi který jezdí na výjezdy, mají věcně nervy, dávají do každého zápasu co můžou... a pokud vím tak na ledě fakt nejezdi takže co s tím má kotel společného? *PEKLO* A definiceoprwvdovych fanoušků je podle tebe to, ze chodi na popcorn a klobasů užit si kiss a soutěže co? Ty si fakt případ *OMG* *VYKULENY*

871.png
Nujeglo +36
22.02.19 v 19:38

reakce na Kovarek: ,,Chlapi, to poslední co teď kluci potřebují, je bojkot. Když se na..." zobrazit příspěvekChlapi, to poslední co teď kluci potřebují, je bojkot. Když se na ně vykašleme, můžeme play-off rovnou odpískat. Zající se počítají po honu a já věřím, že se do play-off dostaneme, je šance i na šestku. Takže - nepřijde vám blbý pískat nebo bojkotovat vlastní klub? Držme teď při nch, vytleskejme je, fanděme a snažme se je povzbudit. Když to neklapne, tak na velké kroky bude po sezóně času dost, hm?"

A nemyslíš že jsme drželi hubu dlouho? To není jen o téhle sezóně.. teď se jen ukázalo jak moc jsme v pr...????????‍♀️ já osobně mám jen jedny nervy a už na to prostě nemám..

+4
871.png
Nujeglo +36
16.09.18 v 19:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Tak to musíte mít nějaký problém, možná s prohlížečem,..." zobrazit příspěvekTak to musíte mít nějaký problém, možná s prohlížečem, zkoušel jsem i živé přenosy tečka cz a přenos z Vítkovic se mi načetl v pohodě i tady. *THUMBSUP* "

Na tabletu to jde, tak asi spis přístroj to nedává

871.png
Nujeglo +36
16.09.18 v 18:06

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, na dnešek jsem zvědav. Bude to vetší prověrka..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, na dnešek jsem zvědav. Bude to vetší prověrka než v pátek. Vítkovice budou silnější než Hradec Králové, navíc ve Vítkovicích Sparta za uplynulé dva ročníky uhrála jen bod a vloni dostala dvakrát na budku. Zatím je jasné, že neprůstřelnost Machovského skončila. Mně přenos na Hokejce funguje v pohodě. Podle všeho líp než O2 TV v pátek. *FUCKU* "

Hokejka se nacte jen stránka ale video ne

871.png
Nujeglo +36
16.09.18 v 17:42

Tak nevím, ale nám nefunguje ani jeden odkaz takže uvidíme akorát prd..

871.png
Nujeglo +36
02.10.16 v 19:12

Hm, píská Hribik a je to kde? V pr... *PEKLO*

871.png
Nujeglo +36
02.10.16 v 17:58

Jako to je nějaká nemoc to zas házet na Pepise? Když tam nebyla obrana kterou máme oslabenou..ne za vše může on..bože.. :-!

871.png
Nujeglo +36
18.09.16 v 19:23

No, tak to by bylo...
Nechci se vymlouvat na rozhodčí, ale tak nějak se mi zdá že pískají i minimální zákroky..že odehraje puk, že bruslíme...Nevím no..
Jako ano, hráli jsme blbě, bylo to nemastný neslaný, ale posílat je do p.dele hned nebudu..prostě to nevyšlo..a dávka smůly..radši no comment.. *SORRY* *MIMO*

+1
871.png
Nujeglo +36
22.04.16 v 20:11

No, tak aspoň víme jak teda fakt ne. Jen si říkám že by to měli vědět už z toho zápasu v úterý...třeba jim to později dochází :-P :-/
No, teď už to nezměníme, jen doufám, že budou hrát úplně jinak, že to bude naše Sparta..furt věřím..
Štvou mě, infarktový zápas, ale věřím až dokonce, hraje se na čtyři vítězný, když budou hrát svoji hru tak věřím že je dáme
*FLAGSPA* *SALA*

+1
871.png
Nujeglo +36
25.02.16 v 21:02

Při první půli jsem si říkala, že to bude zas infarktový utkání, a bůh ví jestli dáme gól, myslela jsem si že budou sázet na ten gól z minulého utkání. ;-) Ale kluci moc krásně překvapili, krásný zápas! Moc děkuju kluci, fakt parádní si pořádně zařvat u fotbalu *BRAVO*

*SALA* *SALA*

871.png
Nujeglo +36
04.02.16 v 16:03

reakce na loupák: ,,Souhlas knihomole, tuhle sezonu je to náš nejlepší bek, pokud to..." zobrazit příspěvekSouhlas knihomole, tuhle sezonu je to náš nejlepší bek, pokud to beru komplexně, jelikož Čajkovský je výbornej dopředu, ale v bránění není zdaleka tak důslednej jak by měl a vzhledem ke své postavě rozhodně mohl být. A nechoďte na mě s Mikušovým o 3 lepším +/- ten je sice taky produktivnější, ale dozadu se mě nelíbí vůbec, krom toho je jak leklá ryba."

Mikuš je kapitola sama o sobě, nechápu kde to nabral a proč včera byl označen za nejlepšího hráče utkání...to je výsměch všem hráčům i nám :-!

+2
871.png
Nujeglo +36
03.02.16 v 12:37

reakce na chuli: ,,Co se týká gólmanů,tak se dalo čekat ,že to odsere Lukáš,ale..." zobrazit příspěvekCo se týká gólmanů,tak se dalo čekat ,že to odsere Lukáš,ale proč přišel Taylor vopravdu nechápu,měli to zkusit z Duem Novotný Pepis a bylo to ..Takhle Filipa akorát naserou,za 120 minut 1 inkasovanej gól a oni ho odvelej zpět do Benátek .. *MIMO* *MIMO* :-! :-! *NAPR**** *NAPR**** "

Já už ani nejsem překvapená, po minulý sezoně...akorát nechápu že se vedení nepoučilo, když ví moc dobře jak to dopadlo..ale co mě to vlastně překvapuje že? Je to furt dokola..Velký halo že se vrátil Filip, halo že vychytal dva zápasy ( tedy kromě těch inkasovaných golů, ale vyhráli jsme) Ale pak se vedení po.ere tak veme dalšího brankáře....nechápu, nerozumím tomu..pak se budou divit až se jim Filip na to vysere.. :-!

+1
871.png
Nujeglo +36
01.02.16 v 16:39

Plus nějaký splašky co tečou z tech trubek metr nad zemí, taky plesnivý.. :-!

871.png
Nujeglo +36
01.02.16 v 16:36

Byli jsme pro lístky na následující dva zápasy a ten luxus co jsme viděli :-! Asi se staví nové vchody nebo co, ale ta nepoužívaná "garáž", kde jsou plesnivý ty skla, samej bordel tam..to je fakt tedy důkaz luxusní haly :-! *VYKULENY*

871.png
Nujeglo +36
01.02.16 v 16:31

reakce na marek17: ,,Má smlouvu na další roky u nás, podle mě neni tip alá reway aby..." zobrazit příspěvekMá smlouvu na další roky u nás, podle mě neni tip alá reway aby se *** a chtěl pryč"

Tak tím lépe,ještě když je odchovanec.. :-)

+1
871.png
Nujeglo +36
01.02.16 v 10:21

reakce na Amphicyoni: ,,Proč odnesl? Doteď měl střídavý starty v Litoměřicích, teď..." zobrazit příspěvekProč odnesl? Doteď měl střídavý starty v Litoměřicích, teď bude hrát v Kladně. To si spíš polepšil, ne?!"

No mě Martin taky mrzí, ale třeba mu to pomůže, získá nějaký zkušenosti... Ale záleží jak to bere on, jestli nebude chtít odejít po sezóně...

871.png
Nujeglo +36
01.02.16 v 10:16

reakce na Amphicyoni: ,,Já bych tenhle krok hned nekritizoval. Na poslední chvíli..." zobrazit příspěvekJá bych tenhle krok hned nekritizoval. Na poslední chvíli většinou chodili gólmani, co někde dělali trojku a téměř (nebo vůbec) nechytali, což je případ i Filipa, případně sněhuláci. On byl jedničkou v KHL. Pepis jednou zachytá, dvakrát ne a nikdo neví, co zrovna v daný den nastane. Honza Lukáš letos vypadal slušně, ale jít s ním do play-off jako s jedničkou si asi nikdo nelajsne. Filipovi se dva zápasy po návratu povedly, ale kdo ví, zda-li to nebyla jen taková ta falešná forma po delší absenci. Taylorovi je 29 let, což je slušnej věk, zkušenosti má a není to ani žádnej dinosaurus. V podprůměrném Záhřebu v KHL má lepší čísla než Pepis i Lukáš v nadprůměrné Spartě v extralize: 92,4 %, 3 čistý konta, 2 asistence. Má zkušenosti z OHL, ECHL, AHL, "NHL", Německa, Švédska, KHL. Takže se soudem počkám a aspoň takhle na papíře to vypadá líp než většina našich gólmanských šarád z poslední let... a že jich bylo! I když mít 4 gólmany je trochu luxus, po odchodech Réwaye a Glenna ten budget zase tak napnutej být nemohl... :-P "

Tak když to vemu z tvého pohledu, tak to i chápu.. Ale uvidíme... Třeba příjemně překvapí ;-)

871.png
Nujeglo +36
23.01.16 v 13:15

reakce na Nujeglo: ,,Tak ododechový čas jsem taky nechápala, ale bylo to po oslabení a..." zobrazit příspěvekTak ododechový čas jsem taky nechápala, ale bylo to po oslabení a nedostali jsme se do naší třetiny aby jsme vystřídali...tak aby nebyli úplně unavený, tak dal oddecháč :-)"

Taky jsem se ale musela zeptat, nevšimla jsem si že tam jsou hráči dlouho :-[

871.png
Nujeglo +36
23.01.16 v 13:13

reakce na Mandor: ,,Včera jsem po dlouhé době seděl na 407 nad kotlem a musím říct..." zobrazit příspěvekVčera jsem po dlouhé době seděl na 407 nad kotlem a musím říct že pohled z téhle perspektivy je taky zajímavý. Za včerejšek jsem byl spokojenej skoro se vším. Dresy parádní výkon až do stavu 5:0 skvělej. Za stavu 5:0 si Jandač z mého pohledu celkem nepochopitelně vybral oddechový čas a poté už byl výkon poloviční a na údržbu. Skoro to na mě působilo dojmem, v klidu nechcem je ztrapnit. A nechcem se unavit.
Škoda že se nepovedla vzadu nula, celkem by ji Pepís potřeboval. Sice na něm byla vidět slušná jistota, ale přeci jen by to bylo fajné.
Ohledně toho vyjetí, mě se to líbilo a měl jsem pocit že to bylo s lehkým podražením, ale dopadlo to dobře.
A mám radost z hudby a z vlny. Sice na druhý pokus , ale povedla se. Sice to není 16 koleček narvanou halou jak si jí pamatuji z Holešovic, ale bylo to príma.
Jen dolů jsem se dostal na chvilinku a nějak jsem vás nestihl najít a přítelkyně mě tahala zpět."

Tak ododechový čas jsem taky nechápala, ale bylo to po oslabení a nedostali jsme se do naší třetiny aby jsme vystřídali...tak aby nebyli úplně unavený, tak dal oddecháč :-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 6. prosince - 16:20
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (25.kolo)
 • 11. prosince - 18:00
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (4.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
2
4
5
7
8
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
29
31