Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +934
Dnes v 11:25:26

reakce na slajer: ,,Sparta ho chtěla, on prý požadoval 2 melouny měsíčně, tedy..." zobrazit příspěvekSparta ho chtěla, on prý požadoval 2 melouny měsíčně, tedy údajně...ten fotbal to je taky něco, hra tragická, herně nepřeválcujou ani žhavý aspiranty na sestup, nad klokanem výhra z ostudný penalty a proti Dukle z p....e klika, ta ruka byla jasná, možná před vápnem ale byla! Fandit Spartě teď vyžaduje nervy jak dráty do betonu a silnej žaludek????"

A ty si myslíš, že mu ty dva miliony dala Plzeň??? Na hostovačku??? …. O tom velmi pochybuju.

527.jpg
Mrazík +934
Dnes v 10:52:26

A do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to by se jeden pozvracel fakt už.
:-! :-! :-!

Otázkou je, jestli o něj Sparta vůbec stála. Nedovedu si ale představit důvod, kvůli kterému by zájem mít neměla.

527.jpg
Mrazík +934
Dnes v 10:45:53

reakce na karlos: ,,Když se do play off dostaneme si zapomněl podotknout. A zatím se..." zobrazit příspěvekKdyž se do play off dostaneme si zapomněl podotknout. A zatím se Machovský nezranil a od té doby, co přišel Sedláček chytá Machovský o dost méně. Já tedy příchod Sedláčka vidím jako chybu(znervóznění Machovského) a pokud by se Machovský opravdu zranil, tak jsme tu měli talenta Homzíka, který by třeba tu šanci čapnul. jenže on se Machovský nezraní a my tu budeme mít nejdražší dvojku v extralize. Ale co, vždyť na to máme. Do koho jiného přece investovat, než do brankáře. Kvalitních útočníků i beků máme přehršle *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Fakt myslíte tu debatu o brankářích vážně??? Osobně si myslím, že to byla letos jediná věc, která se povedla.

Už jsme to tu s Méďou několikrát opakovali ….. tak ještě jednou …… Celý problém Sparty je úplně někde jinde, než na kluzišti. Sparta hnije zevnitř, a to už velmi dlouho.

+1
527.jpg
Mrazík +934
Včera v 22:29:19

Jednoduchá odpověď …… Pokud ve vedení zůstanou ti, co jsou tam doposud, tak se nezmění nic. Bude to stále stejné.

527.jpg
Mrazík +934
Včera v 21:30:46

reakce na Medvěd: ,,No, chtít můžeš, to je tak jediný... Ale tak co, vždycky se..." zobrazit příspěvekNo, chtít můžeš, to je tak jediný...
Ale tak co, vždycky se najde něco za co chválit a příště už to bude lepší: za tři body!
Vždyť je to trapný a znova říkám - nehledal bych chybu v hráčích. Trenér, přikecávači a managment - tam je zakopanej pes!"

Bych řekl, že celá Sparta je jedna velká chyba!! ………. My si tu sajrajtligu zasloužíme!!!

527.jpg
Mrazík +934
Včera v 21:25:11

Budu se opakovat!!

To byl koncert!!!! …………. všechno ven!!!!

:-! :-!

527.jpg
Mrazík +934
18.02.19 v 21:12

reakce na SpartaCorps: ,,Tak nakonec ACS tu duklu udolala..."

To byl koncert!!!! …………….. Ščasný ven!!!!!!!

+1
527.jpg
Mrazík +934
16.02.19 v 09:18

Ty vole, já nevim, co tu furt řešíte??? Videorozhodčí posoudil, videorozhodčí rozhodl. Co se v tom šťourat?? Víme houby, jaký měl ještě záběry. Tečka

Jinak hokej oboustranně sice celkem v tempu, ale jinak úplně bezzubej .. na obě strany. Štěstí se přiklonilo na naší stranu a proto jsme vyhráli. Možná nezaslouženě, ale vyhráli. V naší situaci si nemůžeme vybírat a brát vše, co se naskytne.

Největší sranda ovšem je, že jsme na tři body od šestého místa i s tou holomajznou, kterou produkujeme. Sice Olomouc má o zápas míň, ale i tak. :-D

+1
527.jpg
Mrazík +934
15.02.19 v 19:57

Tohle bylo určitě cinklý. :-D :-D

+4
527.jpg
Mrazík +934
15.02.19 v 12:36

reakce na prcekk: ,,Dědku, nerozčiluj se, zrychluje se ti pak šedivění *HAHA* *HAHA*..." zobrazit příspěvekDědku, nerozčiluj se, zrychluje se ti pak šedivění *HAHA* *HAHA* *HAHA* "

Říká někdo, komu vlasy dávno vypadaly.

527.jpg
Mrazík +934
15.02.19 v 12:20

reakce na RazoR: ,,No, jestli odmitas uverit tomu, ze je to v prvni rade obrovsky byznys,..." zobrazit příspěvekNo, jestli odmitas uverit tomu, ze je to v prvni rade obrovsky byznys, tak jsi najivni blazen. A to bez urazky. Penize jsou ve sportu bohuzel na prvnim miste. "

To fakt nemůžeš myslet vážně toto!! :-D

Když to vezmeš ještě z další stránky, tak jak by se takový přístup asi líbil sponzorům??? Myslím, že ti by své peníze neutápěli v takové žumpě, nebo myslíš, že jo?? …….

527.jpg
Mrazík +934
14.02.19 v 11:18

Nebudu se tu pouštět do nějakých analýz, jestli za to může Karel, Pepa nebo Jarda. Souhlasím s Gapinem, že ten problém je úplně někde jinde, než ho hledáme.
Proč se do Sparty nikomu nechce??? To, že hraje dole, zase jako tak velký problém nevidím. Spíše za tím bude něco jiného. Jenže dokud si to nepřiznají ti, co to mají na svědomí, tak se nepohneme ani o píď. ……
Osobně si nemyslím, že máme špatné hráče (to, že je tým špatně poskládaný je věc jiná). Dokážu pochopit i to, že se herně nedaří, ale co nepochopím, tak to jsou svěšené hlavy. A tady bych ten problém hledal. Nemyslím tím jen hráče, svěšenou hlavu má celá Sparta. Tlak ve Spartě je velký, ale upřímně, zvládli to mnozí jiní, tak proč by to nebyli schopní ustát tito hráči??? ….. nebo aspoň většina. ………

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 21:19

reakce na Medvěd: ,,Takže použiji na úvod slova klasické české filmové postavy:..." zobrazit příspěvekTakže použiji na úvod slova klasické české filmové postavy: "A mně se chce něco říct. A já něco řeknu" a dodávám, že mnohé nadzdvihnu, ale nešť: Krupp ven, Broš ven a Nedvěda vezměte s sebou. Rád bych napsal i Bříza ven, ale to je z principu nesmysl. Už proto, že ten nám bude poskytovat kvalitní zábavu v nejmodernější aréně i v druhé lize."

A na to si dáme "Kiss me" 8-)

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 17:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Dočkalovi je třicet. Když bude mít štěstí na zranění, může..." zobrazit příspěvekDočkalovi je třicet. Když bude mít štěstí na zranění, může před sebou mít další čtyři, pět velice slušných sezón. Já se k jeho návratu neupínám, že by měl přijít a hned všechno bude báječné. Nicméně Sparta potřebuje na place dirigenta a vůdce a on je tím typem hráče, který umí spoluhráče uklidnit, hře umí dát myšlenku, umí a nebojí se volit překvapivá řešení, má vynikající fotbalové myšlení, vysoce nadstandardní kopací techniku a tím i standardní situace, nebojí se zodpovědnosti a unese tlak v klubu. Byl tady, hrál tady a je ví o čem je působení ve Spartě. Taky se zdá, že Sparta po šíleném experimentu totální internacionalizace a la Duo Dinamico Křetínský – Il Cretino půjde cestou mladších hráčů, ať už odchovanců nebo i cizinců, a ti budou na place potřebovat usměrnit od někoho staršího. Plivník má řadu předpokladů, aby Spartě pomohl. A co se týká následovníků, ty si musí Sparta umět vychovat nebo umět najít, ať už na domácím nebo zahraničním trhu. Nemyslím si, že by Sparta potřebovala další kreativní hráče. Pokud by to nebyla top třída převyšující českou ligu, ale tihle borci stojí hodně peněz. Spíš vidím nutnou potřebu vypilovat účinný herní systém. Hřebík dokázal svého času zesměšnit Feyernoord Rotterdam, prohánět Spartak Moskva, FC Porto i Real Madrid s hráči, jejichž kvalita byla individuálně horší než je letošní kádr. To si troufnu tvrdit, ale tomu mančaftu fungoval systém, který hráči vzali za svůj. Ten jsem třeba v neděli hledat velice obtížně. *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

S Hřebíkem naprosto souhlasím. Osobně se mi vždy před zápasem LM líbilo, jak u tabule ukazoval své pověstné čtverce a na nich, jak bude Sparta hrát. A ono to ve skutečnosti opravdu tak bylo.

Dočkal je hlavně o dost zkušenější a neobávám se, že se jen tak něčeho lekne. V tom by mohl týmu dodat potřebný klid. Ale považovat ho za spasitele by mohla být cesta do pekla. …….. Rozhodně si myslím, že se v důležitých momentech nebude nikde schovávat (jako jiní), a zodpovědnost vezme na sebe.

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 13:30

reakce na Anguilla: ,,Jo a kolik sis z toho hajzlu zas vzal já jen až si zas přečtu..." zobrazit příspěvekJo a kolik sis z toho hajzlu zas vzal já jen až si zas přečtu někde na diskusi jak si stěžuje vedení klubu :-D "

Ti to tu tak budu říkat živočichu!! Bys mě napráskal hned při první příležitosti!!!

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 13:01

reakce na Mrazík: ,,Nejspíš v tom, aby drželi hubu a krok. ;-)   Jenže..." zobrazit příspěvekNejspíš v tom, aby drželi hubu a krok. ;-)

Jenže Scháschula je huba prořízlá, takže to nehrozí!!
"

Jo to jsem to nepochopil, jak si to myslel …… no nic, jsem zase za trotlíka …… už jsem si zvykl. :-D

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 12:59

reakce na loupák: ,,Bych se chtěl zeptat v čem by "ti ostatní" mohli být pro..." zobrazit příspěvekBych se chtěl zeptat v čem by "ti ostatní" mohli být pro Spartu lepší než supportleader a kotel?"

Nejspíš v tom, aby drželi hubu a krok. ;-)

Jenže Scháschula je huba prořízlá, takže to nehrozí!!

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 11:27

reakce na Anguilla: ,,To ano a teplejc a pro mě že to mám blizko vlaku a stíhám..." zobrazit příspěvekTo ano a teplejc a pro mě že to mám blizko vlaku a stíhám dřívější vlak a sem dřív doma :-) a nemusím jezdit mhd. "

To byla asi reakce na mě, že. :-D
No, já si pod slovem komfort dokážu představit i tu teplotu.

Já to mám zase dál a pokud bych chodil, tak bych zápasy stíhal tak od druhý třetiny. Na to kašlu. … Navíc je známá má averze vůči hale, takže je to vlastně vše jasný. ……… Ale párkrát jsem tuto sezonu už byl .. (potřeboval jsem doplnit zásoby mýdla a hajzlpapíru) ….. Nicméně kvalita obojího se snížila, tudíž mě teď již do haly nic netáhne.

+1
527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 10:43

reakce na Anguilla: ,,No to by chtělo.. Ale koho za něj? "

Koho za něj??? No trenéra přece!!!!
8-) 8-) 8-)

527.jpg
Mrazík +934
13.02.19 v 10:35

reakce na Schaschek: ,,V Holešovicích ty časy jiné byly, protože tam z převážné..." zobrazit příspěvekV Holešovicích ty časy jiné byly, protože tam z převážné většiny chodili hlavně fanoušci srostlí s klubem. Lidi tím víc žili. Nebo mi to aspoň tak připadalo. Každopádně těch aktivních bylo víc. Co vidíš kolikrát teď je k pláči..."

Na tohle je jednoduchá odpověď...…. Komfort. To je to, co přivedlo tento typ "fanoušků" do haly...… Neříkám, že nechodili i do Holešovic, ale tam byli v jasné menšině. Prostě, dokud jim mrzla p.r.d.e.l. na lavičce, tak se chodit moc nechtělo, jelikož zimák byl zimákem.

Jinak díky bohu za tebe a ostatní, kdož do kotle chodí a neúnavně podporují, máte můj hluboký obdiv.


+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 22. února - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (47.kolo)
 • 27. února - 18:30
  19.png
  TRI (doma)
  Extraliga (48.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
18
20
21
23
24
25
26
28