Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +982
15.02.20 v 19:14

Jílek ven...... Humus tohle
:-! :-! :-! :-!

+1
527.jpg
Mrazík +982
09.12.19 v 19:43

reakce na R.o.m.a.n.86: ,,Nevíte někdo co je s Buchtou???? "

Sežral jsem jí.

+3
527.jpg
Mrazík +982
18.11.19 v 14:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Mimochodem dnešní galapředstavení reprezentace v Sofii byla zase..." zobrazit příspěvekMimochodem dnešní galapředstavení reprezentace v Sofii byla zase věc. Hrůza minimálně srovnatelná s výstupem v Kosovu a dost možná ještě větší. :-! Upřímně jsem si nemyslel, že je možné v Bulharsku vůbec prohrát. Sice gól padl asi z ofsajdu a reprezentace měla postup na Euro jistý, ale nic z toho neberu jako omluvu. Nemyslím si, že by nebylo o co hrát. Teoreticky ještě existovala možnost být pro los ve druhém koši, hráči mimo základ v posledních zápasech si o něj mohli hlasitě říct, atd. Po dnešní parádě mám zase o kus větší problém věřit Šilhavému jak moc bude reprezentace na Euru konkurenceschopná. V plné nahotě se potvrdil obrovský problém národního týmu: neschopnost odehrát dva pořádné zápasy po sobě. *MIMO* "

Ta tvoje poslední věta....... Koho mi to tak připomíná??? 8-) 8-) 8-)

Na včerejší fotbal se nadalo koukat. Co se gólu týká, já bych tyhle hraniční situace pouštěl. Za mě regulérní gól.

+1
527.jpg
Mrazík +982
04.11.19 v 20:05

reakce na Anguilla: ,,Mě to vyhovuje ještě lepší to bylo ve tři a tecka:-U jo ty máš..." zobrazit příspěvekMě to vyhovuje ještě lepší to bylo ve tři a tecka :-U jo ty máš kontakty nevíš proč Darina nedělá HDP? "

Já bych ti na to něco rád řekl, ale budu slušný a povím jen, se třetí hodinou jdi víš kam živočichu. *FUCKU* *FUCKU*

+2
527.jpg
Mrazík +982
04.11.19 v 20:04

reakce na MartinMegadeth: ,,Pravdu máš. Jak mi Vrána pořád zvedá (nejen) krevní tlak,..." zobrazit příspěvekPravdu máš. Jak mi Vrána pořád zvedá (nejen) krevní tlak, zaměnil jsem dva velikány pernatých hororů mezi sebou. Havran samozřejmě patří EAP a k AH patří Ptáci. Tudíž opravuji: pro mě už existuje jediný Havran a tím je ten, jehož stvořil Edgar Allan Poe. *OK* A ve fotbalovém kalendáři by měl být na listopad nebožtík Pepa Šural, což je bohužel svým způsobem také horor (tedy konec jeho životního osudu). *KOSA* "

Já mám na kalendáři pro listopad Davida Lafatu. 8-)

527.jpg
Mrazík +982
03.11.19 v 22:54

reakce na Laďa74: ,,Neuvěřitelný zážitek...stydím se, že jsem je za stavu 1-4..." zobrazit příspěvekNeuvěřitelný zážitek...stydím se, že jsem je za stavu 1-4 odepsal a smířil se s prohrou...Ale koho by napadlo, že za 10 minut nastřílí KOMETĚ...tři góly a zápas otočí...Po dnešku věřím, že play-off nás nemine, žádný p*sraný předkolo, ale regulérní play-off z první šestky :-)!... *THX* "

Za deset minut jsme nastříleli čtyři góly. 8-)

Za mne velká spokojenost a nadšení. Tohle jsou přesně zápasy, kvůli kterým se to vše hraje. Mělo to naprosto všechno. A ten závěr byla třešnička na dortu. Po vyrovnání by jsem byl spokojen i s bodem, ale.... No co budu povídat. Juchal jsem tu jak za mlada. 8-)
Paráda, navíc umocněná tím, komu jsme takhle vyfoukli téměř vyhranej zápas. Prostě kyselý brněnský ksichty jsou k nezaplacení.

Dneska se bude krásně spinkat, tak dobrou.

+3
527.jpg
Mrazík +982
23.10.19 v 20:47

reakce na Mrazík: ,,*SILENY* *SILENY* *SILENY* Tak určitěeeeeeeee. Pořád to..." zobrazit příspěvek *SILENY* *SILENY* *SILENY*
Tak určitěeeeeeeee. Pořád to opakuju, že si cvok. ???? ???? ???? "

No tak ti to jednou vyšlo no. 8-)

527.jpg
Mrazík +982
23.10.19 v 19:32

reakce na Schaschek: ,,Tak dneska snad s o poznání lepším výkonem než v neděli *SALA* "

*SILENY* *SILENY* *SILENY*
Tak určitěeeeeeeee. Pořád to opakuju, že si cvok. ???? ???? ????

527.jpg
Mrazík +982
19.10.19 v 12:06

reakce na karlos: ,,No, ta odpověď ohledně vyloučení mi moc rozumná nepřijde...." zobrazit příspěvekNo, ta odpověď ohledně vyloučení mi moc rozumná nepřijde. Argument, že nás to nestojí zápasy, mi nepřijde moc silný. Pokud bychom udrželi počet vyloučených i v play off(vím, že to je daleko a že tam ještě nejsme), tak podle mne nemáme šanci uspět. A to máme hodně naprosto zbytečných vyloučení.
Jinak to, že Krupp mluví dobře známe už z minulé sezóny, teď ještě aby tým dobře připravil. Výsledky jsou zatím vcelku dobré, ale musím se přiznat, že jsem po těch ohlášených posilách čekal trochu víc. "

Já čekal přesně to, co předvádíme. Jsme u toho zase, přijde pár hráčů a hned se čeká, že to najednou lusknutim prstu bude diametrálně zlepšený..... No po těch hruzach z posledních let si můžeme chrochtat. Tým má vnitřní sílu, ta tu poslední roky nebyla. A já si gólové hody užívám. Za mě spokojenost. ;-)

527.jpg
Mrazík +982
19.10.19 v 12:06

reakce na karlos: ,,No, ta odpověď ohledně vyloučení mi moc rozumná nepřijde...." zobrazit příspěvekNo, ta odpověď ohledně vyloučení mi moc rozumná nepřijde. Argument, že nás to nestojí zápasy, mi nepřijde moc silný. Pokud bychom udrželi počet vyloučených i v play off(vím, že to je daleko a že tam ještě nejsme), tak podle mne nemáme šanci uspět. A to máme hodně naprosto zbytečných vyloučení.
Jinak to, že Krupp mluví dobře známe už z minulé sezóny, teď ještě aby tým dobře připravil. Výsledky jsou zatím vcelku dobré, ale musím se přiznat, že jsem po těch ohlášených posilách čekal trochu víc. "

Já čekal přesně to, co předvádíme. Jsme u toho zase, přijde pár hráčů a hned se čeká, že to najednou lusknutim prstu bude diametrálně zlepšený..... No po těch hruzach z posledních let si můžeme chrochtat. Tým má vnitřní sílu, ta tu poslední roky nebyla. A já si gólové hody užívám. Za mě spokojenost.

527.jpg
Mrazík +982
29.09.19 v 22:36

reakce na Kralovetz: ,,Hele - jsem tu nově, ale koukám, že u jsem v mínusu... to je tady..." zobrazit příspěvekHele - jsem tu nově, ale koukám, že u jsem v mínusu... to je tady normální? Nebo mluvím fakt tak blbě, že sem nezapadám?"

Kašli na to, nějaký plusy nebo mínusy vůbec nikoho nezajímaj. Tím se baví jen zamindrakovany pako..... Jo a divný jsme tu všichni. ????

+2
527.jpg
Mrazík +982
26.08.19 v 15:25

reakce na Amphicyoni: ,,Když hraješ dobře, tak ti nějaký poškození moc nevadí,..." zobrazit příspěvekKdyž hraješ dobře, tak ti nějaký poškození moc nevadí, protože to stejně většinou uhraješ, ale my máme sami se sebou dost velký problémy a když máš pak kolo co kolo 2-3 zářezy, tak je to strašně znát. *NAPR**** "

Už mi to fakt nebaví, probírá se to tu kolo po kole. Prostě hrajeme naprostou sra.čku a i když rozhodčí chybujou dost, tak se na to nemůžeme vymlouvat. Nic se ovšem nemění, stále poslouchám řeči o tom, že se to musí zlepšit, že si před zápasem něco říkají a podobné kecy a ve výsledku je to úplně vo ničem. …. Totálně nezvládáme bránit, je to spíš zmatek, než nějaký systém, nemáme koncového útočníka, jen parodie, Nita jeden zápas super a pak pustí takovou šmudlu na jedničku (nicméně, jemu bych něco vyčítal nejmíň). Trenér pak v nějakém rozhovoru prohlásí, že vlastně nezaostáváme za ostatními, co se tlačí na špici. ……. No, to právě zaostáváme pane trenére, zaostáváme. Zaostáváme úplně ve všem, jinak by nás týmy jako Slovácko, Boleslav, Liberec nemohly porazit.

Dnes už bohužel neplatí, že se soupeři na spartu speciálně připraví, protože je to Sparta, ale proto, protože vědí, že je nás lehké porazit. Stačí agresivita a jde to skoro samo. Smutný

527.jpg
Mrazík +982
24.07.19 v 12:53

reakce na Kimi R.: ,,Já bych chtěl kapitána M. Formana 88 *BOXER* "

Kapitánem bude podle mě Řepík.

527.jpg
Mrazík +982
24.07.19 v 12:51

reakce na Gapin: ,,Jo uz sem to cet. A musim rict ze jedine dobre, ze jde jinam. Ten to..." zobrazit příspěvekJo uz sem to cet. A musim rict ze jedine dobre, ze jde jinam. Ten to ma v ty palici porad stejne ***y. Jako aby nekdo pred zacatkem sezony a novyho angazma odmitnul fyzicky testy, to sem jeste nevidel *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Asi se bál, že jim strhne přístroje.. …….
Totálně neprofesionální přístup a je jedině dobře, že táhne pryč.

+1
527.jpg
Mrazík +982
10.07.19 v 20:51

reakce na Gapin: ,,Prodanova neni prece jeho manzelka, ta ma za manzela nakyho toho..." zobrazit příspěvekProdanova neni prece jeho manzelka, ta ma za manzela nakyho toho trenera."

Manažerka, manželka... u Chulislava to samý. ???? ????

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 18:00
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (40.kolo)
 • 31. ledna - 17:00
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (41.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
4
6
7
9
11
13
14
16
18
20
21
23
25
26
27
28
30