Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +914
Včera v 11:15:20

reakce na loupák: ,,Ty už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal..." zobrazit příspěvekTy už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal Křetínský pokyn zahájit jednání s Lavičkou. Jednat s ním má osobně Čupr, ani Kotalík, ani Ščasný. Mám to ze zdroje, který je opravdu blízko dění na Letné."

To napiš rovnou, že to máš ode mne. :-D …….. Nesmíš věřit všemu, co ti nakukám. :-D

527.jpg
Mrazík +914
09.12.18 v 13:43

reakce na Gapin: ,,tak podnět nic...    Dobrý den,  bude Sparta..." zobrazit příspěvektak podnět nic...


Dobrý den,
bude Sparta podávat podnět disciplinárce za faul dobytka Čermáka na Vránu?
ODPOVĚĎ:
Dobrý den, klub se rozhodl nakonec žádný podnět k disciplinární komisi nepodávat. Věříme v boží mlýny :-). S pozdravem Marek Táborský."

Jinými slovy - nebudeme nic podávat, protože ten k.r.y.p.l Ujčík by to stejně smetl ze stolu. ………. Takže nezbývá, než doufat v boží mlýny.

527.jpg
Mrazík +914
30.11.18 v 21:41

reakce na Gapin: ,,No já bych v tom rozhovoru rozporoval poslední větu. Já teda z..." zobrazit příspěvekNo já bych v tom rozhovoru rozporoval poslední větu. Já teda z domácích zápasů už celkem nervozní jsem [:-}
Jinak mi v tom rozhovoru chybí nějaká zmínka o případném posílení. A z toho už jsem nervozní poměrně značně *PEKLO* "

Zase vyhlížíš tradiční prosincovou posilu??? ….. Brankáře?? :-D :-D :-D

527.jpg
Mrazík +914
19.11.18 v 20:19

reakce na karlos: ,,Ty si už konečně napiš Ježíškovi o novou klávesnici *KSICHT* "

Vopravdu máš pocit, že je to klávesnicí????

*SILENY* *SILENY* *SILENY*

527.jpg
Mrazík +914
10.11.18 v 14:55

Proboha, ať to Křetínský prodá někomu, komu bude na Spartě záležet!! Tohle je fakt hrůza.
Ščasný ať táhne do horoucích pekel a s sebou si klidně může vzít půlku týmu!!!!!

Nás bude tlačit kdejaká díra??? Strašný, hrozný, nechutný a nehodný jménu Sparty!!!!

:-! :-! :-!

527.jpg
Mrazík +914
09.11.18 v 09:23

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/349762/spa..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

chceme zpátky Bořka..."

Tak to nechápu proč!! Zálohu máme v pohodě, nás tlačí bota úplně někde jinde. Kdyby radši sháněli pořádného útočníka, teď máme jen Teteha a to je vše.
Obrana taky hoří, Uroš je plašan, Štětinu nemá smysl komentovat a Kaya nehraje bůhví proč. …..

My hlavně potřebujeme pořádnýho trenéra, ne tu sračku, co je tam teď!!!!

I kdyby nikdo nepřišel během zimy, ale odporoučel se Ščasný, naprosto a trvale, budu spokojený.

527.jpg
Mrazík +914
02.11.18 v 08:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Přesně tak. Už pěkných pár let se jedná o stejné ksindly co..." zobrazit příspěvekPřesně tak. Už pěkných pár let se jedná o stejné ksindly co prodávají lístky na Bazoši a dalších serverech na atraktivní zápasy na Letné a Sparta není schopná zasáhnout jinak než podobným cancem. To je stejná písnička jako za posledních deset nebo dvanáct let mnohokrát slibovaný důrazný boj proti části fanoušků, kteří páchají nepravosti a kvůli kterým dostává klub opakovaně vysoké pokuty a už měl i zavřenou Letnou. Jak praví staré české moudro: skutek utek´. *NAPR**** Nikdo mi nevymluví, že pokud někdo nabízí patnáct, dvacet lístků na zápas, tak už musí mít někoho uvnitř klubu, kdo je zainteresovaný. Přeci není tak těžké pro exponovaná utkání spolupracovat s PČR (případně s Pinkertony, ke kterým má dr. Křetínský blízko) a jít po předraženém prodeji lístků na internetu. K tomu vyzvat širokou veřejnost, aby dávala tipy a odkazy. A vzhledem k dnešním moderním vymoženostem se dá celkem snadno dohledat kdo si který lístek přímo koupil či objednal. Jenže to by na Letné musela být vůle problém (vy)řešit. *NAPR**** "

A vůle není zejména proto, protože Sparta je firma a tý jde hlavně o to, prodat. Kolik a komu je už jaksi vedlejší.

527.jpg
Mrazík +914
10.10.18 v 09:10

reakce na cedak: ,,čistě náhodou nevíte co tihle dva říkali našemu čtvrtému..." zobrazit příspěvekčistě náhodou nevíte co tihle dva říkali našemu čtvrtému gólu? Já je v hale neslyšel, ale ať na ten záznam koukám jak chci, pořád tam vidím Kumstátovu hokejku a není mi jasný, jak to tam mohl z rohu Pech zakroutit... Jo a nesouhlasím dnes s tou ... kou ani za první třetinu, poprvé jsem letos viděl Spartu útočit a v každé třetině soupeře přestřílela a dopředu to trochu nějak vypadalo. *THUMBSUP* "

Jsem tu dloooouho nebyl, po přihlášení se mi otevřela 115. stránka. :-D

K věci - při našem 4. gólu si puk do branky srazil Novotný hokejkou sám. Vypadalo to na teč Kumstáta, nicméně ze záběrů bylo vidět, že se puku nedotkl.

Včerejší komentování Antoše s Robertkem bylo něco naprosto neuvěřitelnýho. Dlouho jsem neslyšel takto jednostranný komentář. Snaha očernit Spartu při jakékoliv příležitosti, byla naprosto dechberoucí!!! Antoše bych nejradši vzal něčím přes hubu a Robertka už zřejmě někdo opálil letlampou.

Doufám, že bude Richard brzo v pořádku, ten pád nevypadal moc hezky.

+1
527.jpg
Mrazík +914
27.07.18 v 08:26

reakce na Amphicyoni: ,,Nečekal jsem nic velkolepýho, taky k tomu nebyl žádnej důvod, ale..." zobrazit příspěvekNečekal jsem nic velkolepýho, taky k tomu nebyl žádnej důvod, ale takovou katastrofu bych si nedokázal představit ani v tom nejhorším snu! :-! :-! :-! Hapal VEN! *KOSA* "

Za vše může Křetínský, dokud bude zaměnstnávat ***y, tak se nikam neposuneme i kdyby jsme měli v týmu samý Ibrahimoviče!! Jak se říká, ryba smrdí od hlavy a od hlavy by se mělo začít. Vůbec nechápu, jak úspěšný obchodník a manažer může tahle tragicky řídit firmu??? .............. Pak je tu faktor Hapal-Ščasný. Složili tým, který ale týmem nazývat nejde. Prostě nejde. Je to parta kluků, co si na plácek přišli začutat a je jim evidentně fuk, jak hra skončí. Pár hráčů se snaží, ale to je na Spartu více, než zoufale málo. Prostě nejsou parta a tak to nikdy nebude fungovat. ……. Navíc tým nemá evidentně tvář, styl hry, vše je jednoznačně hra na náhodu a s tím se dá, s velkým štěstím, uspět jednou (Opava) za několik zápasů a určitě ne proti takovému velkoklubu, jakým bezpochyby Subotica je!!!
*MIMO* *MIMO*

527.jpg
Mrazík +914
22.07.18 v 22:28

reakce na frafont: ,,Opava něco hrála aspoň první půli, ale od Sparty to byla hrůza..." zobrazit příspěvekOpava něco hrála aspoň první půli, ale od Sparty to byla hrůza až do toho gólu. Bejt tam jako soupeř trochu lepší tým, tak jsme rádi za bod. A tím bych to asi tak uzavřel :-P"

Vyhraje se a stejně se bude pořád brblat. Ach jo.
*VYHLIZI* *MIMO*

527.jpg
Mrazík +914
22.06.18 v 13:27

reakce na prcekk: ,,No ne, až na to velký R ve slově rodičů, tak to máš první..." zobrazit příspěvekNo ne, až na to velký R ve slově rodičů, tak to máš první příspěvek bez chyby *VYKULENY* "

Slepejši …….. "Ale musel se m na ně být i dost zlí,když u Rodičů nefungoval internet a oni furt tvrdili, ….. vidíš to tam??? A to velký R to opravdu není!!!

*SILENY* *SILENY* *SILENY*

527.jpg
Mrazík +914
09.06.18 v 22:41

Rozlučka, i přes nepřízeň počasí (těžko říct, co bylo horší, jestli to vedro a dusno, nebo déšť) byla super. Vyplatilo se vydržet a nezdrhnout.
Zážitek mi trochu kazí akorát to hloupé pískání a bučení na Baroše. Ano, je to mamlas a během jakéhokoliv ligového zápasu by si to zasloužil slyšet, nicméně tohle byla Tomášova rozlučka a myslím, že zrovna sem to nepatřilo.

Tomáši, děkuji za vše a přeji ti, aby se ti v nové pozici dařilo.

527.jpg
Mrazík +914
06.06.18 v 10:20

Já vám nevím, ale nějak jsem nezaznamenal, že bychom potřebovali posílit na postu gólmana.
Jo, Heča je sice fajn, ale nás tlačí bota někde úplně jinde.
sport.aktualne.cz/fo...

527.jpg
Mrazík +914
01.06.18 v 09:56

reakce na Gapin: ,,Nenazval bych to jedině dobře, ale pravda že letos byl hodně..." zobrazit příspěvekNenazval bych to jedině dobře, ale pravda že letos byl hodně slabej a taky furt zraněnej. Ale pořád to byl hráč, kterýho bych zařadil mezi ty lepší co u nás hráli. U něj byly vidět aspoň emoce :-)
Asi to znamená, že se upek nějakej příchod."

Vzhledem k jeho chatrnějšímu zdraví jedině dobře, tak to bylo myšleno.

Jinak si myslím, že bek je to dobrý, ale ztotožňuji se s Martinem, že pro Olomouc, nikoliv pro Spartu.

527.jpg
Mrazík +914
01.06.18 v 09:21

Tak Švrček ven. …….. Za mě jedině dobře.
*THUMBSUP*

527.jpg
Mrazík +914
17.05.18 v 13:31

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/990085-pliskove-totalne-vyte..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/ostatni...

ty rozhodčí..... *MIMO* *MIMO* škoda že to odnesla Kája...."

Jaký rozhodčí??? Ty jí prohráli zápas??? Ne, jeden míček totálně zpackali, ale tohle není omluva pro porážku s průměrnou řeckou tenistkou.

Plíšková může být naštvaná jak chce, ale prohrála si to sama.

527.jpg
Mrazík +914
17.05.18 v 13:28

reakce na Mandor: ,,Musím říct, že někdy není špatné se kouknout do minulosti a..." zobrazit příspěvekMusím říct, že někdy není špatné se kouknout do minulosti a počíst si.
Není to dlouho co tu skoro každý tvrdil, jak permanentku nepořídí, jak se na to nedá koukat.......
No a je půlka května, pravda máme nového trenéra a jednoho staronového hráče a najednou tu jsou permanentky zakoupené *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* . Takže si zatleskejme a můžem pokračovat kočárem černým kolem bílých skal.
Ale nemyslím to ve zlém, naopak přeji ji vám i spartě. "

Já jí nemám Mandy, já svoje slovo držím!!!
:-D :-D :-D

+1
527.jpg
Mrazík +914
12.05.18 v 21:42

Petra!!!!!
*PRVNI* *PRVNI* *PRVNI*

Skvělá, skvělá a prostě skvělá!!!!

+2
527.jpg
Mrazík +914
02.05.18 v 14:56

A co se Uweho týká, no .... jméno samo o sobě úspěchy nedělá, ale já si myslím, že je to krok správným směrem. Rozhodně to není žádnej nazdárek, něco už má za sebou. Čeští trenéři jsou vesměs známí a hráči tuší, co od nich mají očekávat, resp. co bude trenér očekávat od nich, tady tomu tak být nemusí, což by nemuselo být na škodu. ..... Rozhodně bych mu dal čas, ono to ze začátku asi bude skřípat, ale sedne si to a půjde to.
*SALA*

527.jpg
Mrazík +914
02.05.18 v 14:48

Co se Baroše týká, tak je to hajzl nejvyšší úrovně, ale kéž by Sparta měla alespoň polovinu jeho vůle po výhře.

Řešíme, že Baroš tohle a Baroš támhleto, ale že jsme poslednímu týmu ligy, kterýmu jsme měli s tím co máme nadělit minimálně bůra, dovolili nejen nás porazit, ale dokonce nás i přehrávat, to osobně já nesu daleko hůře, než nějakýho Baroše!!!!

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. prosince - 17:30
  12.png
  VIT (venku)
  Extraliga (28.kolo)
 • 26. prosince - 16:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (29.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
2
3
4
5
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
27
29
31