Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
527.jpg
Mrazík +960
05.04.19 v 21:47

reakce na viki: ,,Hrozná zpráva! Drž se Pepo! Všechno bude zas OK, jsi..." zobrazit příspěvekHrozná zpráva! Drž se Pepo! Všechno bude zas OK, jsi nadsparťan!
www.sport.cz/fotbal/..."

Ty vole "nadsparťan" *VYKULENY* *VYKULENY* *VYKULENY* *VYKULENY*

No nic …... Přeji mu brzké uzdravení.

+1
527.jpg
Mrazík +960
23.03.19 v 09:17

reakce na Bumbi: ,,Tak hlavně abychom ještě se slzou v oku nevzpomínali na Břízu,..." zobrazit příspěvekTak hlavně abychom ještě se slzou v oku nevzpomínali na Břízu, sportovně to sice stojí za ho*no, ale aspoň máme peníze na extraligu"

Já tenhle argument taky beru, jen je to žel jediný břízovo plus, který vidím a to mě nepřesvědčí o tom, aby měl zůstat.

527.jpg
Mrazík +960
23.03.19 v 09:15

reakce na Mila1: ,,Mně přijde to, co píše Hradecký fanda jako přes kopírák to, co..." zobrazit příspěvekMně přijde to, co píše Hradecký fanda jako přes kopírák to, co se psalo tady. Takže pozitivum vidím v tom, že na tom HCS není až tak zle, i když se to může zdát.

A pro kritiky, kteří se asi (určitě) objeví: psal jsem tady nedávno, že mé srdce patří dvěma klubům a že na Spartu chodím už 32 let a fandím.

Možná mám nadhled právě proto, že vidím ty dva kluby a mohu srovnávat a vidím to, co ve Spartě, bohužel, nefunguje, bohužel. A divím se, moc, proč, vždyť nezkopírovat to, co jinde funguje.

Sorry, musel jsem to sem napsat a věřím i Spartě a těším se, že bude lépe.


"

Jo tak hradečák …….. hm, tak to jsem to netrefil :-D Já tipoval Budějovice.

Já k tomu řeknu asi jen toto - je mi šumák, jak jsou na tom jinde, a rozhodně se nehodlám chlácholit, že je někde hůř.

Se současným vedením to lepší nebude, spíš to potáhneme víc ke dnu. Jak zde již bylo tisíckrát a více omíláno, tak pro současné vedení Sparty jsou důležitější nejrůznější PR akce, stoupající návštěvnost, ale na hokej se kašle.
Za mě Bříza ven, protože i kdyby ve Spartě zůstal jen jako prostředek shánění financí, tak nemám iluze o tom, že do toho bude kecat dál.
Co se Kruppa týká, zklamal, ale nebál bych se mu dát ještě šanci. Ono v tom našem rybníčku teď shánět někoho kvalitního je úkol téměř neřešitelný, zvláště pokud se řekne Sparta. Leda vyzkoušet někoho z vlastní líhně, někoho od juniorky …… ale jelikož se v těchto vodách nepohybuju, tak to berte s rezervou.

+1
527.jpg
Mrazík +960
21.03.19 v 16:04

reakce na Gapin: ,,A to je právě ten problém, že on se hlavně stará o image klubu..." zobrazit příspěvekA to je právě ten problém, že on se hlavně stará o image klubu aby jsme byli jak sluníčka a Mirkové Dušínové. Proto upřednostňuje samý Holdy, Krve a všechny ostatní kraviny před hokejem. Se v těhle akcích úplně vyžívá. "

Protože je to reklama pro sponzory. Ty akce smysl mají, jen ale v součinnosti s tím, že se bude dařit na ledě. Jinak to působí hodně komicky.

Tak ať se o toto klidně stará dál, když přenechá sportovní úsek někomu, komu na tom bude záležet. Jenže to je utopie.

527.jpg
Mrazík +960
21.03.19 v 15:57

A já myslím, že tu stejně houby vymyslíme.

My se můžeme nechat jen překvapit!!! Jestli mile, či nemile, to jest otázka.

8-) 8-) 8-)

527.jpg
Mrazík +960
20.03.19 v 17:28

Otázkou je, jak z těch průměrných vytáhnout nadprůměrný výkony.
A jde to, ne že ne.

+1
527.jpg
Mrazík +960
20.03.19 v 17:26

reakce na karlos: ,,Nezlobte se na mě, ale diskutuje se tady pořád o kádru Sparty??..." zobrazit příspěvekNezlobte se na mě, ale diskutuje se tady pořád o kádru Sparty?? Myslíte vážně, že hráči jako Pech, Forman, Buchtele, Jarůšek, Kumstát, Rousek, Vrána, Kudrna, Klimek jsou hráči průměrní? Podávali průměrné výkony, to ano, ale průměrní hráči to podle mne nejsou. Průměrné hráče má Olomouc, Litvínov, Pardubice, Chomutov, Vary, Zlín(a jak nás dokázali školit).To že ti hráči vykazují sestupnou tendenci výkonnosti bych hledal především v atmosféře klubu a pak v práci trenéra. No a pokud se nebude pakovat Bříza s Brošem, kteří jsou podle mne hlavními strůjci nedobré atmosféry na Spartě, tak se nic nezmění. Krupp také nepředvedl za celou sezónu nic strategického. A pokud jako trenér dovolí, že Vrána s Bukartsem mají o 4 minuty vyšší ice time než suverénně nejlepší Rousek, tak to u mě není dobrý trenér."

Podávali průměrné výkony, ale průměrní nejsou. Podávají průměrné výkony druhou sezonu po sobě a průměrní nejsou. ……. No já jen, jestli ten náš kádr trochu nepřeceňujeme!!

Jsou průměrní a někteří i podprůměrní. (brankáře nepočítám, ti se povedli)

Pár kluků je příslibem (Klíma, Rousek), ale není v týmu nikdo, o koho se to může opřít.

527.jpg
Mrazík +960
19.03.19 v 14:45

reakce na Gapin: ,,Presne, nevim proc se zajimame o spicku tabulky kdyz nejsme schopny..." zobrazit příspěvekPresne, nevim proc se zajimame o spicku tabulky kdyz nejsme schopny porazet pravidelne spodek tabulky.
Ja z toho necejtim az tak bezradnost, ale spis to ze se tady tri roky skladal tym kterej byl naprosto k hovnu. Nevim jestli tim neprimo na nekoho miri, ale pravdu ma ze tohle nepujde opravit hned. I kdyby se vyhazeli vsichni vcetne Brizy tak pristi rok to urcite nebude. To ze nema Sparta dlouhodobou vizi je jasny snad kazdymu. Je to kazdej rok to samy."

Tak jednu vizi má, to tě mohu vyvést z omylu …….. zvyšování návštěvnosti. :-D ………………. Sportovní vize je však někde v nedohlednu.

527.jpg
Mrazík +960
19.03.19 v 14:44

reakce na Africanus: ,,Z rozhovoru s Kruppem jako bych cítil poraženectví a bezradnost...." zobrazit příspěvekZ rozhovoru s Kruppem jako bych cítil poraženectví a bezradnost. Nemáme na špičku ligy, se soupeři typu Brno si v PO neškrtneme, změna k lepšímu bude trvat léta apod. Ale aspoň náznak řešení? Jenom bezobsažné kecy, že se tým přestavuje a že klub potřebuje dlouhodobou vizi. Tak dík. Tyhle rozhovoru jsou fakt k ničemu, dokud nebude na stole pořádnej rozbor, tak je to spíš k nasrání. Rád si počkám na nějakou konkrétní analýzu.. jestli vůbec někdy vznikne."

Chceš čekat na konkrétní analýzu??? ……… No tak to hodně štěstí!!!

Já žádný rozhovor nečetl, nechci se v noci odkopávat vztekem. Nicméně očekávám podobné vysvětlení a sesumírování sezony, jako v loňském roce. Čili defacto neočekávám nic. :-D

S Kruppem je to těžký, ale spíš se taky přikláním k verzi, aby dále nepokračoval. Celou sezonu se plácáme na stejné vodě a progres nikde. Je otázkou, jak moc jeho vize ovlivnilo složení týmu, kterému očividně chyběl leader. Asi jím měl být Vrána, ale když se jako opora měl projevit, raději zdrhnul. ………. A ani Piskáček, při vší úctě k němu, jím nemůže být. A Jarda Hlinka přišel pozdě.

527.jpg
Mrazík +960
18.03.19 v 23:41

reakce na Mila1: ,,Přátelé, Sparťanky a Sparťané,   nejsem na tomto fóru..." zobrazit příspěvekPřátelé, Sparťanky a Sparťané,

nejsem na tomto fóru dlouho, vlastně nedávno jsem je teprve objevil. Pokud budete mít chuť číst mí myšlenky, čtěte, pokud ne, nečtěte.

Žiju v Praze už 32 let, i proto jsem Sparťan, byť mé srdce patří i jinému klubu, sám tomu nerozumím, ale je to prostě tak.

Toto fórum čtu rád a pozorně a je mi smutno z toho, co se zde v posledních dnech stalo, jak pánové Kovarek a jeho nicky fórum zavšivili, mimochodem, včera jsem na to upozornil, ale tento pán mi dával ze všech svých nicků minusy.

Moc si vážím pánů, jako jsou Schaschek, Medvěd, MartinMegadeth, Gapin a mnoho a mnoho jiných. Děkuji za Vás, Vaše fandění, rozbory, komentáře, vážím si toho.

Moc si přeji, aby se Sparta obrodila, aby šla srdcem a nadšením za svým snem, aby se vrátily dřívější úspěchy, aby každý z Vás (nás) mohl být na Spartu hrdý.

Myslím, že to není tak těžké, stačí jít v klubu poctivě a tvrdě a bez vytáček a falší a sportovně dopředu, nelhat hráčům ani fanouškům, ctít pravé sparťanské srdce a nepodvádět. Otevřít karty. Ano, jak snadné a jak těžké.

Omlouvám se, že nejsem stoprocentní Sparťan, jen poloviční (vzhledem k mému druhému klubu), ale nevynechám příležitost zajít na Spartu, zafandit, potěšit se hrou a hokejem.

Není mi příjemné to, co se v poslední době děje a nevím, co a jak s tím udělat. Ale věřím, že Sparta byla, je a vždy bude. A tato naděje mne těší a pokud takových lidí bude více, snad pánové v klubu seberou rozum do hrsti, vždyť fanoušci vždy byli a budou za svým klubem.

Nepodléhejte (nepodléhejme) prosím depresi, Sparta má sílu a brzy bude opět na vrcholu, to je má víra.

Děkuji těm, kdo si mé vyznání přečetli, koho to zaujalo, určitě mi rozumí.

A prosím, Sparta vždy a jen Sparta.

Děkuji a hezký večer všem

Milan
"

To se neomlouvej, nikdo není dokonalej. :-D

Se musím, jako velkej ješita přiznat, že si mě urazil, když jsi mne v tom tvém výčtu nejmenoval a pouze mne zahrnul do položky mnoho. :-D :-D :-D

Nemohu s tebou však souhlasit v tom, že Sparta má sílu. Bohužel nemá. Nemá sílu na hřišti, nemá sílu ve vedení, nemá sílu na přestupním trhu, jediné místo, kde sílu má, to jsou věrní (a zklamaní) fanoušci. To, že se kvalitní hráči do Sparty příliš nehrnou o lecčem svědčí. A nemusí to hnedle souviset v postavení v tabulce ………..

Jen pro zajímavost - jakému dalšímu klubu patří půlka tvýho srdce?? Mám svůj tip, tak zkusím, jestli jsem dobrej.

527.jpg
Mrazík +960
18.03.19 v 23:33

reakce na karlos: ,,Teď jsem si přečetl rozhovor s Brošem. Netušil jsem, že máme..." zobrazit příspěvekTeď jsem si přečetl rozhovor s Brošem. Netušil jsem, že máme až tak špatného manažera. Rozhovor s Kruppem si raději nechám na zítřek, abych to všechno pobral."

Já vás obdivuju. Nějak nemám náladu a hlavně žaludek číst nějaký rozhovory s Brošem, Břízou a dalšími. Dovedu si představit, co v nich je. Cesta je nastoupená správně, návštěvnost stoupá …….

Je to každý rok stejný.

+1
527.jpg
Mrazík +960
18.03.19 v 11:09

reakce na Schaschek: ,,A kdes byl v úterý, když jsme se srali do tý ostravský ***e?..." zobrazit příspěvekA kdes byl v úterý, když jsme se srali do tý ostravský ***e? Když jsme se vrátili domů v jednu ráno? Když jsme se rvali svými hlasivkami ve 20ti lidech proti 300 násobný přesile? Kdo seš, že si dovolíš na ty aktivní plivat?"

Je to Ovárek ….. to mluví za vše.
*SILENY* *SILENY*

527.jpg
Mrazík +960
18.03.19 v 08:45

Tady je slušnej hnojník za posledních pár dní, jen co je pravda. A kolik se tu najednou vyrojilo sparťanů, co to tu vlastně dlouho jen čtou a najednou maj touhu něco sdělit!!

No, k věci mám asi jen toto - pokud někomu stačí, že se za Pepka hrálo "hezky" v základní části, je to jen jeho věc a je mi ho upřímně líto. ……… Vzali jste taky někdo vůbec v potaz to, s jakým týmem měl tenhle tělocvikář možnost hrát?? ……..

Já si vždycky myslel, že měřítkem úspěchu je úspěšná cesta tou nejdůležitější částí sezony a tou je pouze Play-off. A že jsme za poslední dekádu opravdu úspěšní že!!

Za chvíli budeme spokojený i s tím, že se udržíme. ……… No toho se já účastnit nehodlám.
*MIMO* *MIMO* *MIMO*

+1
527.jpg
Mrazík +960
15.03.19 v 23:40

Co k tomu dneska říct?? Že jsme dosáhli maxima toho, na co jsme měli. Upřímně jsem rád, že už je tomu trápení konec. Nelze vytknout týmu bojovnost, ale to je na nejvyšší úrovni dost málo a hlavně se to bere jako samozřejmost. …..

Jediný, co mi v tom dnešním zmaru štve je to, že se ani nepoperem. Že nedáme nikomu z těch tydýtů do držky. Aspoň si vybít frustraci, protože příležitosti by jistě byly.

Teď si počkám, co se bude v nejbližších dnech dít. Jsem na to opravdu velmi zvědav.

+2
527.jpg
Mrazík +960
15.03.19 v 08:13

reakce na Schaschek: ,,Nervy to byly jako prase. Kdyby je nedostali do hry sudí, tak je..." zobrazit příspěvekNervy to byly jako prase. Kdyby je nedostali do hry sudí, tak je dávno hotovo. Tybor dá Formanovi loket a místo 5+dku jdeme ven my. Takhle špatně odpískanej zápas jsem hodně dlouho neviděl :-! Doufám, že je bude Sparta vetovat a že se na Tybora podívá disciplinárka."

Jsme Sparta, nebudeme fňukat ne!!!

A na Tybora by se mohl podívat Míra Forman, když už ho to hovádko takhle pobídlo ne!!! . To by mi bohatě stačilo. ;-)527.jpg
Mrazík +960
14.03.19 v 11:42

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, já pro změnu zaznamenal názor z Plzně, že první..." zobrazit příspěvekHomolko, já pro změnu zaznamenal názor z Plzně, že první světlice vylétla z kotle Sparty a dokonce měla kotel Plzně ohrozit, tak měli v kotli Plzně plné právo taky udělat představení. Plzeň mi je dlouhé roky záhadou: v tom městě žijí celkem normální lidi, je tam dost vysoká životní i kulturní úroveň, rozhodně tam nebyl po válce problém s osídlením, aby tam do dneška byla spousta svoloče a verbeže, a přesto tam na hokej chodí dlouhé roky příšerná spodina. A tohle tam trvá už od časů Československa a co jsem slyšel v poslední době se začíná projevovat čím dál víc i na fotbale. Na Letné tomu dali výletníci z Plzně moc pěkné razítko. :-! Taky jsem moc zvědav co z toho řádění kotle Plzně vyvodí slabomyslný předseda disciplinární komise Baček. Ne že bych s Károlyim, který vedl disciplinárku předním, vždycky sdílel stejný názor. Naopak, dostkrát mi hnul žlučí, ale uměl si svoje rozhodnutí obhájit a podpořit pádnými argumenty. Když začne argumentovat Baček, bývá to dost často na úrovni slabšího žáka druhého stupně zvláštní školy. *FUCKU* "

By mě jen zajímal ten super atlet, který byl schopen přehodit celé hřiště (když se říká, že první světlice přilétla z našeho "kotle") a trefit přesně sektor hostí!!! Okamžitě volám Železnýmu, aby toho machra ihned angažoval!!!!!

8-) 8-)

527.jpg
Mrazík +960
13.03.19 v 08:49

reakce na Gapin: ,,Na zlepseni meli cas od zari. Ted se to akorat vratilo k ty neuplny..." zobrazit příspěvekNa zlepseni meli cas od zari. Ted se to akorat vratilo k ty neuplny s.racce co se hrala zacatkem sezony. Takze porad hrajem stejny ho.vno. A i kdyz se nekomu zda ze Vitkovice ho hrajou taky, ja teda ten nazor nesdilim, tak na nas to staci. "

No, však já taky v podstatě neříkám nic jinýho, jen to jinak formuluju. :-D

A pokud se to z uplný sra.čky posunulo na neúplnou sra.čku, tak to zlepšení je. :-D ……..

Beztak si myslím, že zítra končíme, ale třeba se stane zázrak.

527.jpg
Mrazík +960
13.03.19 v 08:13

reakce na Medvěd: ,,Ale nepodám, co by... Hele, přiznejme si to: byli jsme votrávený a..." zobrazit příspěvekAle nepodám, co by... Hele, přiznejme si to: byli jsme votrávený a naštvaný, jasně taková pitomá sezóna. Potom jsme proklouzli do předkola a ve skrytu srdce jsme začali přece jenom doufat v obrat. Znáš to - nová soutěž, odraz ode dna. Hmm... Zatím teda ne, ale co, naděje prý umírá poslední. Takže kdyby byl Schaschek gaučák jako já, tak nad jeho výrokem"byli jsme lepší" budu kroutit hlavou až do úplného odkroucení :-) , ale že to všechno zažívá "live", tak klobouk dolu před ním a celou tou partou!"

Já toho kluka a vlastně všechny, co letos tu hrůzu podporovali osobní účastí na všech zápasech, obdivuju.

No, já jsem názor nezměnil, pořád sezonu vidím jako jednu velkou ostudu. Nicméně jsem si nemohl povšimnout zlepšených výkonů a nejsem svině, abych vlastním nepřál úspěch. Zatím je nám zlepšení k prdu, ale třeba se to ve čtvrtek zlomí.

+1
527.jpg
Mrazík +960
12.03.19 v 20:36

reakce na Schaschek: ,,Teď i vzteky. Radši utrpět dva debakly než být dvakrát lepší a..." zobrazit příspěvekTeď i vzteky. Radši utrpět dva debakly než být dvakrát lepší a mít z toho hovno!"

Tak, a teď si tě Méďa podá. :-D

Chápu nasrání, ale můžeme si za vše naprosto sami. Na jeden gól se může vyhrát, ale ne vyhrávat. Ne, že by Vítkovice byly nějaký produktivní, ale v kontrastu s náma je to nebe a dudy.

+2
527.jpg
Mrazík +960
12.03.19 v 20:31

reakce na Schaschek: ,,Ani mi nemluv. Sedím v buse a nejradši bych trefil každou..." zobrazit příspěvekAni mi nemluv. Sedím v buse a nejradši bych trefil každou provokující jebku, která dělala za sekuritkou ramena. Mrdky ***ý. Jsem úplně rudej vzteky :-! "

Bych řekl, že rudej jsi spíš od nátury!!! ;-) ;-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<04 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30