Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Mira1903 +1
24.10.21 v 21:41

reakce na spida0816: ,,Tak tak. *LEBKA* Jo a zase se prostě ukázalo, že nájezdy jsou..." zobrazit příspěvekTak tak. *LEBKA* Jo a zase se prostě ukázalo, že nájezdy jsou letos absolutně tragický, no a Neužil prostě za mě na Spartu nemá, to je brankář tak pro Kladno, Litvínov, Motor a jim podobní, nemůžu si pomoct. A Salák ten je zase věčně rozevlatej a půl kilometru mimo brankoviště a v podstatě každá dorážka, která je neobsazená po střele je smrtící, protože se nemá šanci stihnout přemístit, to bude zase nejpozději v lednu sarada v brance a dost možná nejen tam ..."

Třeba přitáhnou Sedláčka, kterej je v Olomouci jen na 2 měsíce a chytá tam solidně. Zdejší prostředí už zná.

otaznik2
Mira1903 +1
20.10.21 v 23:12

Mač jak břitva. Konečně se taky trochu tvrdila muzika. Škoda závěru ale mančaft to neodfláknul.. Škoda nájezdů.. nenapadá mě už snad nikdo kdo by to proměnil. Jedinej Konečný který pokud šel sám na bránu v zápasech, tak proměnil..ale ten byl dnes mimo sestavu.

otaznik3
Mira1903 +1
20.10.21 v 12:03

Myslím, že si to nenechá ujít ani sám velký boss Pardubic pak Dědek :-)

otaznik4
Mira1903 +1
20.10.21 v 11:59

reakce na Schaschek: ,,Jinak Parbuzny plný sektor, k nám zbývá ještě 100 lístků cca. "

Snad se ještě něco prodá. Atmosféra bude slušná. Návštěva tipuji taky.

otaznik5
Mira1903 +1
20.10.21 v 11:47

reakce na Schaschek: ,,Ještě si můžeme dát anketní otázku jestli nám dá gól..." zobrazit příspěvekJeště si můžeme dát anketní otázku jestli nám dá gól Říčka a jestli bude slavit stejně vehementně jako v Pardubicích.."

Jo, myslím že si vstřelení gólu bude neuvěřitelně užívat, Košťálek bude rozumnější doufám.. Přeci jen ho Sparta nějakej čas zajišťovala.. Ale jak slavil v Pardubicích to byla vážně síla.

otaznik6
Mira1903 +1
19.10.21 v 22:35

reakce na Vena: ,,Ne tuhle frázi už prosím neříkej, jak dlouho si takhle sedáme...." zobrazit příspěvekNe tuhle frázi už prosím neříkej, jak dlouho si takhle sedáme. To už je na hemoroidy. *ZACHRANKA* *HAHA* "

Koukám že si na Jandače vyloženě alergický :-) je to kampaň? :-) zatím to není úplně na sestup si myslím. Přijď zítra na stadion třeba si zlepšíš náladu.

otaznik7
Mira1903 +1
19.10.21 v 22:13

reakce na Vena: ,,To já taky nevím, jestli by pomohla. Ale vím, že by to nebylo..." zobrazit příspěvekTo já taky nevím, jestli by pomohla. Ale vím, že by to nebylo horší. Někteří se utěšují, že prej máme nejlepší utok v lize. No k čemu nám to je jsem viděli poslední dva zápasy. Už jsou dávno pryč doby, kdy jsme to umlátily utokem. Tohle už dávno neplatí a jestli ty statistiky obrany nezlepšíme tak letíme na Hurgádu už na začátku března. Nemyslíš že Jandač dostal těch šancí dost? Vždyt je to pořád dokola, tam se ani nemusíš ptát kdo za něj. Kdokoliv proboha!!! Nejlíp někoho, kdo má aspoň trochu páru o obraně. :-D "

Ok beru. Ale o obranu by se měl starat pan Hamara. Uvidíme třeba si to sedne.Jestli ne tak ať je vyslyšeno tvoje přání. Jandač stejně naznačil že pokud letos neudělá titul tak stejně končí, že tuhle sezónu váhal jestli pokračovat nebo ne.. Ale stálo si za ním vedení a hráči, proto dostal ještě šanci :-)

otaznik8
Mira1903 +1
19.10.21 v 21:21

reakce na Vena: ,,Jenže čím se ta psychika asi nahlodá, co třeba, že se opět..." zobrazit příspěvekJenže čím se ta psychika asi nahlodá, co třeba, že se opět začlo zcela nesmyslně hrát na udržbu. Po kolikátý tohle už vidíme a tohle JDE za trenérem. Možná by se hodil Jelínek, ten tyhle veci uměl zvládat."

Jo Jelínek je taky můj oblíbenec ale nevím jestli by si stoupnul ještě na střídačku.. věnuje se sportovcům individuálně pokud se nemýlím. Kádr máme našlapanej super hokejistama který by ve Zlíně dělali každej 70 bodů za sezónu, ale ve Spartě to prostě nejde tak hladce. Myslím že i Crosby by se trápil :-) :-) Nevím jestli by změna trenéra nějak pomohla..

otaznik9
Mira1903 +1
19.10.21 v 21:13

reakce na SpartaCorps: ,,možná je hra pohlednější, ale když to dopadne takhle, tak k..." zobrazit příspěvekmožná je hra pohlednější, ale když to dopadne takhle, tak k čemu to je....

jako dneska ty goly fakt Kuby nebyly....obrana je prostě špatná...jestli tam tak chybí David...tam dneska fakt hořelo všechno....jak tu padlo, v CHL to bylo o ničem jiném.... měli by zase přitvrdit....

Přesilovky - dobře, dneska se jedna povedla, ale kolik jich bylo nevyužitejch už....proč tam nezaparkujou Jurčinu, Prymulu, Moravčíka.....zase miliarda přihrávek...

Sakra, jsem tu řval jako blázen, při přesilovkách jsem to nevydržel a radil jim, jak to střílet....

zápasů bude hodně, ale když takhle budeme pokračovat, tak bude vědět celá liga jak na nás....

fakt jsem nasranej, ale zejtra přijdu fandit s nadějí, že tohle se nebude už opakovat...."

Taky bych to dnes neviděl na problém gólmana, hodnotil jsme jak je cejtim oba po 15 kolech, já bych tam taky rád viděl nějakej trvrdej čistej hit nějakou pořadnou mordu do těla, ale rozhodčí pískaj skoro všechno.. Chápu hráče že dostávaj céres za to že jsou vylučováný, pamatuji si první zápas Jurčiny u nás proti Pardubicím koukal jsem s otevřenou pusou jak to do nich sází.. Ale teď už to není takové protože mu všechno pískaj jak je velkej.

otaznik10
Mira1903 +1
19.10.21 v 21:06

reakce na Vena: ,,Mě se teda nezdálo, že by Plzeň dnes hrála nadstandartní..." zobrazit příspěvekMě se teda nezdálo, že by Plzeň dnes hrála nadstandartní výkon.... *OMG* *VYKULENY* "

Začátek zápasu jsme byli lepším týmem. Za stavu 3:1 jsem myslel že to bude za 3 body ale pak se něco stalo.. Asi si mysleli hráči to samé jako já. Zase bych neřek že úplně všechno stojí za hovno.

otaznik11
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:56

reakce na Vena: ,,Tyhle básničky na pohlednou hru jsme tu měli už tolikrát, pak..." zobrazit příspěvekTyhle básničky na pohlednou hru jsme tu měli už tolikrát, pak přislo PO a dostali jsme po čuňu... *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *ZACHRANKA* :-! *THUMBSUP* "

To máš pravdu, ale když se na to nedalo dívat tak kritika byla také.

otaznik12
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:55

reakce na Vena: ,,Proč do toho taháš Kruppa? To má být jako omluva pro toho..." zobrazit příspěvekProč do toho taháš Kruppa? To má být jako omluva pro toho bezkulčáka? Btw. Myslím, ze kdyby Krupp měl k sobě Hořavu a ten ho trošku víc "proškolil" o českým hokeji, tak by určitě nebyl horší než nýmand z hotelu. Při vší uctě k Jardovi Nedvědovi, ten si s ním asi tak uplne nerozuměl, ale nemůžu soudit, nevím jak to měli v kabině."

Tahám do toho Kruppa, protože si nemyslím že by za všechno mohl Jandač. Všichni se na nás namotivujou jak kdyby hráli finále MS jak tady bylo řečeno..všichni jsou z toho na vetvičce že hrajou prati Spartě a soupeři proti nám podávaj nadstandardní výkony. Ví. z Kevim Klíma za 10 zápasů má 0+0 a hraje 13 minut na zápas, přijede na Sparta a najednou má 1+1 a je na ledě dominantní. Všichni hráči cejtěj proti Spartě křivdu a strašně se jim chtěj pomstít. Ta naše motivace není taková ale na druhou stranu za ty díry v obraně si můžeke sami.

otaznik13
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:48

reakce na Schaschek: ,,Dnešek je skvělou pozvánkou. "

Pozvánka na zítřek je mizerná to uznávám. *ANO* ale pak máme na měsíc útrum. Hraje se až na konci listopadu. Ještě tam bude CHL kde vsázím výplatu na postup :-D

otaznik14
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:42

reakce na Vena: ,,Věcná!? Budeme stále dokola jak blbečci držet nýmanda..." zobrazit příspěvekVěcná!? Budeme stále dokola jak blbečci držet nýmanda Jandačovou za ručičku, připravovat na perníkov nový chorály? Nebo co já vím se plánuje.

Nebo toho při***ýho neumětela konečně vypískáme ať si radši táhne do těch svých hotelů. Díky Hořavovi jsem ho tu byl ochoten trpět, ale tuhle sračku už jsem tu viděl x let předtím a nechci to zas opakovat, ne když máme ještě čas toho patlala vykopat. To radši ať to dojede někdo z juniorky nebo někdo se sparťanskou minulostí. Třeba Chabada, hned bych tady za ním zajel, trénuje tady kousek provinční Neratovice. : *THUMBSUP* "

Hra není úplně nepohledná za Kruppa to bylo daleko horší.. za mě. Ale problém je si myslím v obraně.. Nedokážem to tam prostě vyčistit a hodně tam chybujem.. Další věc jsou přesilovky furt tam dáváme naše top hráče ale ty nic překvapivého nevymyslej, je to strašně čitelné se mi zdá.

otaznik15
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:33

reakce na paul68: ,,Za mě to odčiní kluci zítra, pokud to bude za tři. Ale obávám..." zobrazit příspěvekZa mě to odčiní kluci zítra, pokud to bude za tři. Ale obávám se, že by jsme mohli být ve vedení... *FUCKU* Jinak doteď fakt nechápu ten los, i když mně to tady už někdo vysvětloval... 8-)

Oslabení naše, to je peklo sledovat, naopak my přesilovky furt hledáme někoho před prázdnou bránou, a od modrý skoro nikdo nevypálí...

No nic, zítra do outůčka stejnak půjdu. *FLAGHC* *SALA* "

Zítra taky jdu a těším se. Snad to bude mít náboj. Návštěva vypadá zatím solidně... Sektor hostí je vyprodán.. Tak snad bude i ten náš vyprodán *KAMOSI*

otaznik16
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:27

reakce na marek17: ,,Co nás asi čeká zejtra, budou toho mít plný zuby z dneska,..." zobrazit příspěvekCo nás asi čeká zejtra, budou toho mít plný zuby z dneska, psychiku na nule a zítra znova.. po zítřku očekávám konec Jandače a Hamary, ten chlap co o něm nikdo neví má dělat obranu jo? Tam hoříme od začátku a nikdo nic. "

Zítra čekám že pan Říčka vstřelí minimálně 2 góly a bude se radovat jako klaun. To co tady nasázel za 4 roky tak tam má za 15 zápasů.. Zápas to bude těžký a 3 třetinu budem tahat nohy... Tohle asi kluci neuregenerují.

otaznik17
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:16

Moravčík má sice hezké statistiky, ale to co předvádí v obraně to občas opravdu nechápu.

otaznik18
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:12

reakce na marek17: ,,Dobře.. minulou sezónu jsme měli podobných zápasu kolik 3, 4?..." zobrazit příspěvekDobře.. minulou sezónu jsme měli podobných zápasu kolik 3, 4? Tuhle sezonu už 2. Co je horší, tak hned po sobě. Co je špatně? Tohle jde za Jandačem a jeho strategií, samozřejmě hrají roli i zbytečný vyloučení v nejhorší okamžiky.. každopádně místo 6 bodů a 1. Místa máme 1 bod a opravdu nesmyslný prohospodaření v podstatě dvou vyhraných zápasů. Začínám mít i pocit, že oba gólmani nedokáží podržet tým.. V Plzni se teď můžou *** jak nás sundali a my zase s ho.vnem.. díky za další ***ej den kluci. "

Salák je rozlítanej a Neužil potřebuje zkušenosti Extraligu si ještě pořádně nezachytal.. Možná ta je trochu slabina.. Machovský byl daleko jistější.

otaznik19
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:09

Taky jsem nasranej.. A Hamara co má na starosti obranu tak tam stojí jako klaun..

otaznik20
Mira1903 +1
19.10.21 v 20:04

K pláči.. Erikovi urvou málem hnátu a nikdo nic..

Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 10. prosince - 18:00
    15.png
    HK (venku)
    Extraliga (56.kolo)
  • 12. prosince - 15:00
    43.png