Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Mila1 +8
02.10.19 v 03:19

reakce na Gapin: ,,Jo je to popsany asi uplne presne. Jen to neni neco co by jsme nekteri..." zobrazit příspěvekJo je to popsany asi uplne presne. Jen to neni neco co by jsme nekteri nevedeli uz davno.
A dresy chapu, ale myslim ze to melo prijit uz po derby. "

Mně to přijde také trefné. Jen mi přijde smutné, že to, co už víme, píší jinde. Jasně, že to víme. Dal jsem to sem jen proto, že si vážím slušného názoru od jinud a soucítění (slušně). Souhlasím s tím, co se tam píše.

Btw, Schaschku, před pár dny jsem tady psal něco v tomhle smyslu a psal jsi mi, že jsem naivní. Možná. Ale myslím, že fans se dokážou pochopit. Nemusí souhlasit, fandí svému klubu, ale dokáží se pochopit a rozumí potížím druhých (nemusí souhlasit). To je vše, co jsem tím tehdy myslel. Věřím, že lze fandit slušně a respektovat soupeře. Není to nepřítel, je to soupeř. Čest soupeři, vždy ale budu fandit svým. To jsem myslel. Myslíš, že jsem naivní?

Co mne ale sere je to: Spartu nezastavíš a vtipy na tohle téma. Velmi chybně a nabubřele zvolený slogan. Můj názor.

otaznik2
Mila1 +8
01.10.19 v 00:24

Citace z jiného fans fóra - myslím, že to pojmenoval přesně - cizíma očima, ale trefně a bez urážek. Jde o jejich reakci na svlékání dresů. Cituji:

"Z mýho úhlu pohledu je to celkem pochopitelný popravdě... Takovejch peněz do toho klubu bylo nalito a zbytečně...

Napřed se sparťani koukají, jak Plzeň s jejich odloženejma hráčema hraje Ligu mistrů, teď ji zase hraje Slavia... Vrbovi nechtěl Křetínský zaplatit, u Trpišovskýho se mu zas nezdálo vytahování krajních obránců... mají ve vedení absolutní ***y a ty klauniády s přestupama hráčů, nemají lídra, vlastní hráč je žaluje, poháry nehrajou, každý kolo jim někdo udělá vzadu hrubku... Ščasný, Hřebík, Štramák...

Do toho to celý šéfujou nekompetentní lidi jako Kotalík a Svoboda... tam je prostě všechno špatně... A fanoušci co? Mají slepě fandit, když jejich klub je rok co rok horší, zatímco Slavia s podobným kapitálem se stává pomalu středoevropským velkoklubem a Plzeň, která vynakládá pětinový peníze se furt drží daleko před nima...

Dobře to celý období mapuje tenhle účet na twitteru:

twitter.com/DanovaSp...

Za ty peníze,co do toho sypou, se dal hrát krásnej fotbal, kdyby to nevedli zoufalci.

Jako já jsem za to rád a bavím se tím každej týden, ale mám pro ně jako pro fanoušky pochopení."

+1
otaznik3
Mila1 +8
25.09.19 v 00:49

reakce na chuli: ,,Přesně si myslím,kdyby to bylo u nás tak by ceremoniál..." zobrazit příspěvekPřesně si myslím,kdyby to bylo u nás tak by ceremoniál přerušili a chovali by se jako neandrtálci ..taky jsem měl problém se držet ..ale jsou to neandrtálci ..proč jim dávat důvod k nečemu ..k nějaké reakci a něco vyprovokovat ..ale to nic nemění na tom,že Čermák byl ultra ču*ak"

Já nevím. Myslím, že to je jejich ikona. Nenáviděná jinde. Myslím ale, že Čermák dokázal mnohé a byl osobnost, byť nenáviděný, ale hokej uměl a emoce měl. Myslím, že kdyby byl u nás, tak jej budeme nosit na rukou, jako oni. Co tím chci říct: miluji hokej, vážím si soupeře, fandím ale svému klubu. Vážím si osobností českého hokeje a s úctou vzhlížím tam, kde je uvádí do síně slávy, přeju jim to. Přál bych si, aby to i oni přáli nám. Já v hokeji vidím boj a emoce, ale i mír a přátelství. Je to jen hra, která nás spojuje. Jen takové malé přání. Přál bych si, abychom si třeba i se soupeřem dokázali podat ruku. A přál bych si především naše VÍTĚZSTVÍ!!!

otaznik4
Mila1 +8
24.09.19 v 23:22

Z návštěvy u nepřítele. Oni si z nás snad dělají ***? Objektivně říkám, že na tom něco je, jsme železná Sparta, ale je mi trochu smutno. Ale věřím a fandím!

samubo

Zabrousil jsem na fans web Sparty. Řeší jak kolovrátci 2 témata:

Leoše: nehezky, ale o to víc to těší, protože se jim dostal do hlavy a pod kůži. Náš Kapitán Leontýn *116**116**196* Oni mají akorát vzteklého skřítka Pecha (nebo jak se ten dědek jmenuje?) a Pepka z Loděnice.

Bojí se jet na fotbal na jakýsi pohár do Jihlavy, že tam puknou. Puknou.

Ale že ta neděle byla něco, že? *226**226*

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 6. prosince - 16:20
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (25.kolo)
 • 11. prosince - 18:00
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (4.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
2
4
5
7
8
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
29
31