Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
MichalM +151
14.05.21 v 18:58

reakce na karlos: ,,Tohle pravidlo se ale moc nepovedlo. Nevím co by měl hráč už víc..." zobrazit příspěvekTohle pravidlo se ale moc nepovedlo. Nevím co by měl hráč už víc udělat, aby nehrál rukou, než udělal Ondrášek. Fakt je ten, že pravidlo je jasné a u videa to měli určitě vyhodnotit. Naštěstí jsme zápas zaslouženě otočili. Musím říct, že jak byla penalta na Karabce jasná, tak při prvním záběru jsem říkal, že to penalta nebyla *NE* "

Po prvním záběru jsem viděl, že penalta bude obhajitelná, po dalších jasná, ale protože jsme hráli s Plzní, nebyl jsem si jistej ničím, dokud Pechanec neukázal, že teda ano. Jistej jsem si akorát tím, že s velkou chutí to neudělal. Jednou bych rád viděl to, jak vyhrajeme nad Plzní po vymyšlené penaltě, nebo jasném ofsajdu, ať se svý polívčičky pořádně nažerou, ale to už asi kvůli Varu nepůjde.

+1
otaznik2
MichalM +151
11.05.21 v 14:53

reakce na Mandor: ,,Ono je otázka jak moc bude a nebude chybět. Jeho fotbalový projev..." zobrazit příspěvekOno je otázka jak moc bude a nebude chybět. Jeho fotbalový projev je efektní a celkem neefektivní. Navíc množství jeho pádů a neuhraných soubojů je vysoký. Možná ho jinde dokáží využít víc a líp. Ve Spartě to dlouhodobě nebylo to pravé. Zase moc mi chybět nebude.
Spíš mně mrzí situace kdy ho chce trenér a dává to dlouho najevo, že sportovní vedení klubu zareaguje až po dlouhé době a ještě neúspěšně.
Jo nebude to mít Vrba jednoduché :-)"

Patřil určitě k tomu lepšímu, ale velká hvězda nebyl a nahradit se dá. Takový DMK by mi vadil víc, protože je produktivní. Plavšič je hráč spíš pro oko diváka. Sere mě, že neměl koule na to třeba přijít a říct "jednám jinde, buď mi nechte ten plat ,nebo půjdu". Resp. tedy asi jeho agent. Ale to bych asi byl idealista. Kanga mě s.al daleko víc, protože to byl fotbalista. Plavšič je jenom jeden z těch lepších..........

+1
otaznik3
MichalM +151
04.05.21 v 17:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Dopity bych se rád zastal. Ačkoliv mě v extralize mockrát na**al a..." zobrazit příspěvekDopity bych se rád zastal. Ačkoliv mě v extralize mockrát na**al a on byl často tím rozdílovým borcem, o kterého byl Vsetín úspěšnější Sparty, jako člověk nikdy nebyl křivák ani šmejd. Žádnou smlouvu podepsanou se Spartou neměl. Mělo k tomu dojít a když Dopita čekal ve Sportovní hale na jednání, kdy měly být domluveny přesnější podmínky, tak zaslechl kterak jeden z čelních funkcionářů Sparty se o něm velice nelichotivě vyjadřuje a rozporuje částku co měl měsíčně pobírat jako peníze vyhozené do kanálu. Dopity se to tehdy hodně dotklo, Spartě poděkoval za zájem a skončil ve Vsetíně, kde se s ním jednalo na rovinu. Tu verzi znám už hodně dlouho a před rokem, když se zrušilo play-off, Záruba vytáhl archivní záznamy z let 1986 – 2005, tak v jednom z nich byl jako host a potvrdil ji. O Dopitu nás připravila nevymáchá huba jednoho funkcionáře, jehož jméno si z piety k jeho současnému věku nechám pro sebe, který od půlky devadesátek nadělal svoji neschopností spoustu škody celému klubu. Zatímco on se teprve rozkoukával, Husička ze Vsetína už hráčům, o které se Vsetín přetahoval se Spartou, pravidelně posílal návrh smlouvy faxem. Taky jsme několik let souboje o všechny lepší hráče se Vsetínem na hlavu prohrávali a zdaleka ne vždycky šlo o peníze. Smlouvu se Spartou měli podepsanou Patera s Martinem Procházkou, jenže smlouva to byla lajdácká (mám pocit, že se jednalo o smlouvu o smlouvě budoucí) a oba dva toho využili, když se následně domluvili s AIK Stockholm. Patera pak vykládal, že už v životě podepsal papírů, za což by zasloužil pořádné dělo do čenichu. Od té doby toho slintáka s ksichtem jak dětská prdýlka nemusím. :-! "

Jo. Tak to je možné, že jsem si ho spletl s těmi dvěma z Blue-line, i když jsem si myslel, že to byla jen dohoda. Mě pak Dopita vadil, jak si u rozhodčích řídil celou extraligu, ale nechci mu zas křivdit..........

otaznik4
MichalM +151
04.05.21 v 15:29

reakce na Schaschek: ,,Ve Spartě má zavřený dveře, právě proto, že byli domluvení a..." zobrazit příspěvekVe Spartě má zavřený dveře, právě proto, že byli domluvení a on pak začal jednat s Pardubicemi a Spartě nepodepsal. Na tiskovce Pardubic dneska Dědek říkal, že o něj zájem mají a že se spolu sešli, ale že změnil agenturu a tak se to bude řešit po MS. "

Mam dojem, že tohle kdysi udělal Dopita. Na Spartě byl domluvený, jenže pak mu ve Vsetíně ukázali igelitku plnou šusticích papírků a dohoda byla najednou tatam.........na tohle jednání by měla existovat nějaká karma........ :-!

otaznik5
MichalM +151
27.04.21 v 10:12

reakce na Schaschek: ,,Mám pocit, že oni možná řvali Sparta po finále 2016, ale už si..." zobrazit příspěvekMám pocit, že oni možná řvali Sparta po finále 2016, ale už si to nepamatuju.

"

Tohle budu brát vážně, až fanoušci poraženého budou skandovat jméno toho a toho vítěze..........
A to se asi nikdy nestane.
Jak píšeš, zatleskat bohatě stačí...... :-)

otaznik6
MichalM +151
26.04.21 v 09:27

reakce na Smogis: ,,No letnany pokud vim tak vlastni byvalej slavista Kučera. Ono zas tak..." zobrazit příspěvekNo letnany pokud vim tak vlastni byvalej slavista Kučera. Ono zas tak stary zazemi ten stadion taky nema, ale tak uvidime no jak to zamysli s rekonstrukci"

Kučera sice ve Slavii hrál, ale nazývat ho slávistou.........zopakuj si trochu sparťanskej dějepis. On v tý Slavii hrál spíš z nouze, když s ním tady při uvažovaném návratu trochu vytřeli podlahu. Jinak ty Letňany vybudoval se svým bráchou. Jak je to tam teď, to nevím.........

+6
otaznik7
MichalM +151
11.04.21 v 16:04

reakce na frafont: ,,V těch případech, kdy šla série do maximálního počtu zápasů,..." zobrazit příspěvekV těch případech, kdy šla série do maximálního počtu zápasů, je úspěšnost Sparty obecně naprosto příšerná - naposled se podařilo vyhrát v pátém utkání čtvrtfinále 1998 proti Plzni, od té doby samá prohra (1999 semifinále Vsetín 5. zápas, 2004 semifinále Slavia 7. zápas, 2010 čtvrtfinále Vítkovice 7. zápas, 2013 čtvrtfinále Třinec 7. zápas, 2014 semifinále Brno 7. zápas). Ten poslední díl si bohužel všichni ještě dobře pamatujeme, že jo. Sezónu předtím s tím Třincem to taky bylo dílo, to jsme si snad každej druhej až třetí gól dali sami (třešnička na dortu jeden z domácích zápasů, přesilovka plus výhoda a možnost 5 na 3, pinkání si s pukem, aby ta 5 na 3 byla co nejdelší, najednou hups a puk poskakoval v naší brance) *KOSA* "

Já si dobře pamatuju i tu sérii se Slavií. Vedli jsme myslím 3:2 na zápasy, ten šestý dal za stavu 3:3 v poslední vteřině Chabada tyčku prázdné brány. V prodloužení ztratil triviálně puk umělec L.Procházka a bylo vymalováno.......... :-[

otaznik8
MichalM +151
24.03.21 v 21:54

reakce na Schaschek: ,,Byl vždycky. Měl jsem ho hodně rád. "

No je fakt, že na to, že svého času dost exceloval v dresu Zlína v tom památném vyhroceném zápase před lety, tak po přestupu do Sparty jsem si ho taky celkem oblíbil....... :-)

otaznik9
MichalM +151
23.03.21 v 22:55

reakce na SpartaCorps: ,,a hradec jde taky na dovolenou...."

No tam muselo bejt večer hodně veselo. Ono teda asi bylo i v dnech minulých. Liberec mi k srdci teda nepřirostl, ale ksicht Žvejkala na konci zápasu jsdm si vychutnal náležitě......... *FUCKU*

+1
otaznik10
MichalM +151
23.03.21 v 15:48

reakce na MartinMegadeth: ,,To si dělají židočíňani snad srandu ?! Vedou tabulku o..." zobrazit příspěvekTo si dělají židočíňani snad srandu ?! Vedou tabulku o šestnáct bodů a budou vysí*at s odkladem derby ?! Copak nám někdo před pěti lety, když jsme za neurotického Zdendy v EL došli až do čtvrtfinále, odkládal a překládal zápasy v kapr lize ?! *VYKULENY* Co si vzpomínám odložilo se jediné utkání a to kvůli terénu, protože devětadvacátého února odpoledne začal padat mokrý sníh a Dukla si s tím nedokázala poradit, tudíž bylo hřiště způsobilé k odehrání zápasu. Taky potom byl velký problém najít náhradní termín. *MIMO* Když se oprostím od všech emocí, Sparta by Slávii vstříc vycházet neměla. Už teď má kvůli koronavirové karanténě své i mazánků odložená utkání v Jablonci (to by se mělo sehrát 14. dubna co jsem registroval) a proti Plzni (tady snad termín dohrávky ještě nepadl) a sama by se tak mohla dostat do značných termínových problémů. Navíc není vyloučeno, že do izolace kvůli Covidu-19 může jít některý další z příštích soupeřů. Za mě do Edenu na**at a na termínu derby trvat! *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA*
isport.blesk.cz/clan..."

Dovolil bych si zde citovat Karla Kryla........"Na**at, jó na**at! Mám v živé paměti, jak se nam vyšlo vstříc při žádosti o přeložení pohárového zápasu ve Zlíně pár let zpátky. Nevím, proč bychom měli dělat my komukoliv dobrodiní, když si o nás zpravidla každej akorát otírá boty. Natož slátané chamradi. Kádr mají dost širokej za ty čínské chechtáky, tak ať si poraděj. Čuju za tím spíš to, že Kolář v tu dobu nebude ještě asi schopen nastoupit..........Takže - leda ho*no!

+2
otaznik11
MichalM +151
18.02.21 v 18:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Z éry Čombeho nemám zdaleka tolik přímých informací z klubu..." zobrazit příspěvekZ éry Čombeho nemám zdaleka tolik přímých informací z klubu jako z pozdějších let, když trénoval doktor Wohl jako hlavní trenér. Oni dva se spolu minuli v létě pětaosmdesátého roku. Je docela zajímavé, že nájezdy trénovala Sparta už za éry Čombeho, i když tenkrát se play-off ještě nehrálo a vidět během zápasu nařízené trestné střílení to co si vzpomínám z dob svého dětství byla dost velká rarita. Mám vzpomínku, že jeden z prvních zápasů sezóny 90/91 Sparty byl proti Dukle (asi Trenčínu, ale možná to byla Jihlava) a v tom utkání nařídil v její prospěch sudí trestná střílení hned dvě, z čehož bylo tenkrát velké pozdvižení. Ještě v první půlce devadesátek vidět nařídit trestné střílení během utkání nebylo zrovna časté a hned dvě to se stalo jednou za několik let. V éře Čombeho bych jezdit na trénincích nájezdy ani o Fidorky. Co jsem slyšel o brankáři Kohoutovi, vyhlášeném šoumenovi, ten dokázal na tréninku rozesmát a posadit na zadek kohokoliv, že k bráně ani nedojel. Natož aby mu vstřelil gól. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* "

Ahoj. No pro naši generaci určitě nejde nevzpomenout na trestné střílení v "89" tuším po té velké Šindelově šarádě vůči rozhodčímu v zápase s Jihlavou myslím. Asi to byla Jihlava, protože ten nájezd jel tehdy Dolana, neklame-li mne paměť................

+1
otaznik12
MichalM +151
15.01.21 v 18:56

Je to dobrý, v Litvínově nám hrajou Tarzana.......... 8-)

+1
otaznik13
MichalM +151
07.01.21 v 16:59

Trochu mimo současné dění zde, ale nejde nevzpomenout.............Na fejsbúku už jsem dlouho nečetl příspěvek od uživatele "Svět hokeje", zato dnes jsem narazil na uživatele " Hokejová encyklopedie"...............Kdopak to asi bude, že.............. ? ;-)
A jinak Schaschkovi přeju, aby při oslavách zůstal člověkem, malému, aby byl zdráv a vesel a aby se naučil taky pěkně řvát do té hlásné trouby.......... ;-)

+2
otaznik14
MichalM +151
11.12.20 v 19:51

reakce na MartinMegadeth: ,,Když jsem viděl včera sestavu Sparty s jakou vyrukovala na AC..." zobrazit příspěvekKdyž jsem viděl včera sestavu Sparty s jakou vyrukovala na AC Milán, tak ve mně slušně hrklo, aby zápas neskončil blamáží. Musím ovšem uznat, že kluci hráli velice dobře a nebyli daleko od bodu, který by si dle mého názoru zasloužili. Kotal má odvahu, když takový počet mladých hochů poslal na plac. A že bylo o postupujících i třetím místě Sparty rozhodnuto, na tom nic nemění. Chtěl bych vidět na jeho místě Míšu Bílka a hlavně Víťu Lavičku. *FUCKU* Včera se mi moc líbil mladý Vitík ve středu obrany. A to ještě evidentně měl kvůli pochopitelné nervozitě tendenci si nekomplikovat život, přestože má pověst konstruktivního obránce se schopností kvalitní rozehrávky. Souček dle mého názoru včera také výborný. V těch hoších je obrovský potenciál, jen ho umět do budoucna využít. A k nich bych přiřadil Polidara nebo Wiesnera, u kterého je škoda, že ho několik let brzdí zranění. Zmiňovat Karabce je asi zbytečné. Na Minčeva jsem byl hodně zvědav a moje pocity z něj jsou rozporuplné. Začal hodně aktivně a dopředu vypadal velice zajímavě. Přišlo mi, že po půl hodině začal mít kondiční problémy a uvadal. Co u něj bude problém je hra dozadu, jemu se vracet nechce, nemá to v krvi. To mě tolik nepřekvapilo. Když ho Sparta přivedla, hledal jsem o něj nějaké informace na bulharských webech a tam se dost psalo, že s obranou fází má problém. Kotal se s ním v tomto ohledu ještě dost natrápí. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan..."

No uniká mi tedy jedna věc - za hru dozadu byl kritizován hodně Kanga, takže moc nechápu, že jednoho s touto "slabinou" necháme odejít a vezmeme sem jiného s tím samým neduhem, možná tak ještě s rozdílem, že Minčev zaplatil zápisné...........

otaznik15
MichalM +151
05.12.20 v 20:49

reakce na Mandor: ,,Hezký, Plzeň : Karviná 0:1  Snad se zítra zadaří a..." zobrazit příspěvekHezký, Plzeň : Karviná 0:1

Snad se zítra zadaří a využijeme toho."

Jojo. Tak ono s každým týmem zamává, když mu nejlepšího hráče zavřou do basy, že........... *FUCKU*

+4
otaznik16
MichalM +151
03.12.20 v 21:47

reakce na karlos: ,,Kopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale..." zobrazit příspěvekKopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale zaúřadovala klika rozhodčích :-! Nitu si na sebe stáhnul domácí golman sám. "

Myslím, že to 3. místo ve skupině je maximum, co jsme mohli čekat. Kazdopadně po prvních dvou porážkách to vypadalo na ostudu, která z toho není. Každopádně bych měl z dnešního zápasu dva poznatky: z L.Krejčího "37" roste parádní lídr. L. Krejčí "9" byl úplně zbytečný příchod, pokud se nějakou náhodou zázračně nezvedne! A ještě - Heču už v bráně nechci vidět!

+1
otaznik17
MichalM +151
23.11.20 v 21:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Heča vypadal ke konci jara a ještě první zápasy letošního..." zobrazit příspěvekHeča vypadal ke konci jara a ještě první zápasy letošního ročníku, asi tak do Karviné, že by se mohl probrat k lepším výkonům, jenže už je zase zpátky ve svém průměru až podprůměru. Sice z Nity extra neuc**ávám, ale je to lepší brankář s výrazně vyšším procentem dobrých a velmi dobrých zápasů a měl by chytat jako jednička. O „jabloneckém“ triu Lischka, Hanousek, Trávník jsem se tu rozepsal poměrně nedávno, tak to vezmu hopem. Hanousek je jak níže píše Homolka jistě hodný kluk, je to pracant co nevypustí žádný souboj a žádný míč, ale modernější levý bek byl už před pětatřiceti lety Béda Vrabec nebo Míša Bílek, když jim začal dávat šanci trenér Ježek. Ten kluk má svoje limity a ty jsou na regionální klub střihu Jablonce nebo Teplic. Nemůžu si pomoct, ale přivést na post prvního levého beka kluka co v pětadvaceti letech v lize ještě nevstřelil ani gól to je na pováženou, a ještě za takový ranec. Trávníka ve své podstatě Sparta nepotřebovala ani v době jeho příchodu ani ho nepotřebuje teď. Jediný příchod co mohl mít smysl byl Lischka. Jenže ten na Spartu evidentně nemá nastavenou hlavu. S fotbalovou Spartou začal před několika měsíci spolupracovat Marián Jelínek a lepšího sportovního psychologa neznám. Tak ať se mu věnuje a zkusí mu pomoct unášet tlak, jinak i přes jeho obdivuhodnou bojovnost s nepřízní osudu bude muset zpátky do Jablonce. Nejsme psychiatrická léčebna, jsme fotbalový klub s ambicí hrát čelo tabulky a evropské poháry a na to prostě potřebujeme kluky co tlak v takovém klubu budou zvládat. Nejstrašnější na tom všem je co zmínil Aleš, že za Heču a trio z Jablonce Sparta zaplatila dost přes sto milionů českých korun. A to je částka, za kterou se dají dle mého názoru přivést minimálně dva, ale spíš tři vysoce nadstandardní borci, aspoň co se týká kapr ligy! *NAPR**** "

Za trenéra Ježka by po takovéhle blamáži stál celý mančaft druhý den v šest ráno nastoupen u vrátnice v ČKD. A Heča už by si nezachytal ani za béčko :-[ !

+1
otaznik18
MichalM +151
23.11.20 v 21:14

reakce na Gapin: ,,Ja celej den přemejšlel, nad jménem golmana a až kolega Sepp mi ho..." zobrazit příspěvekJa celej den přemejšlel, nad jménem golmana a až kolega Sepp mi ho vybavil. Ondruška. Pamatuju si ho, že to byl taky slovák a nevim kdo ho tenkrát tlačil do brány, asi Rezeš sám. Odchytal pár zápasů, ale Sparta v nich nikdy nevyhrála. Ten když šel do brány, tak to byla tutovka, asi jako s Hečou."

Ano, to bylo taky dílo. Sparta tenkrát koupila myslím Čalouna, jenže pak přišlo Slováctvo z Košic a přitáhlo s sebou tohohle nešťastníka. Trvalo myslím asi šest zápasů, než Rezešovci pochopili, že s ním v bráně toho moc nevyhrajou a začal pak už chytat Čaloun.

+1
otaznik19
MichalM +151
15.11.20 v 14:41

Člověk zapne televizi, kouká chvíli na Litvínov a hrajou tam sparťanskou hymnu......... *THUMBSUP*

otaznik20
MichalM +151
09.11.20 v 20:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Chodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a..." zobrazit příspěvekChodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a novou nedostal, ukázala se tady snad jen jednou. Mě dost zaujalo i líčení jeho dětství s častými rvačkami s příslušníky jistého etnika: já jsem sice vyrůstal v Praze, ale ve čtvrti, kde jich bylo po čertech hodně, takže jsme se taky rvali jako koně. Moc se mi líbilo jak to napsal a popsal, protože tak přesně to bylo. I ten pořádek v domech co zmiňuje sedí: takových baráků si v okolí z dětství vybavuji řadu. My naštěstí bydleli na kopci a do podobných domů jsme jako kluci jen podnikali dobrodružné výpravy. Dokud se nerozjela stavba strahovského tunelu a náš zájem se nepřesunul právě na staveniště. Tam si vyrazit bylo mnohem dobrodružnější než do chátrajících baráků mezi odpadky. *KSICHT* "

Já bydlel svých prvních 35 let na Žižkově, takže zážitky s "etnikem" mam samozřejmě taky, vesměs ty nepříjemné, i když jich nebylo myslím nějak extra moc. Takže jsem v té výpovědi RP také leccos poznal...........

+1
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31