Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
MichalM +102
10.11.19 v 21:10

reakce na slajer: ,,No a kdo zadání PLICHTA jako zadal? Za tu plichtu si můžou jen a..." zobrazit příspěvekNo a kdo zadání PLICHTA jako zadal? Za tu plichtu si můžou jen a jen sami! Je třeba si přiznat, že hra je žalostná, nikam se neposouvá, kde je rychlej přechod do útoku, kombinace, atd., ani vedení 2:0 nestačí, mají je načatý a nakonec mohli klidně prohrát! *CERTIK* "

Podíval bych se od Prahy na západ.........co se tam dělo dnes.Ale neříkám, že rozhodčí tu plichtu vyrobil, on to byl remízovej zápas. Vyhrát jsme si nezasloužili, protože jsme nehráli naplno celej zápas. S tím, že se hra neposunula nesouhlasím, souhlasil bych s tím, že se nedaří posunout v tom hrát dominantně celej zápas. Nebo aspoň jeho valnou většinu.

+1
otaznik2
MichalM +102
10.11.19 v 17:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Mě včera vypekla dráha a zase jednou mi připomněla, že ČD je..." zobrazit příspěvekMě včera vypekla dráha a zase jednou mi připomněla, že ČD je hlavně Času Dost! Tudíž jsem viděl jen posledních pětadvacet minut z Jablonce, což byla velká bída a velká křeč. Ani nevím jestli mám mít vztek, že Sparta získala jen bod a prohospodařila dvou gólové vedení, nebo spíš radost, že brala aspoň bod, jelikož od vyrovnání jsem čekal na ránu z milosti v podobě třetí branky Jablonce. *MIMO* Vést ve 20. minutě 2:0 a zápas nevyhrát je ne omluvitelné selhání! Kdyby se to stalo jednou, ale zápasy venku to je nekončící seriál promarněných a nevyužitých možností a příležitostí. V Plzni remízový zápas: nebýt Lischkovo selhání na úrovni krajského přeboru Sparta by brala bod. V Teplicích se nechalo v pohodě vysoko vyhrát, včera se opět přišlo o vítězství v jasně vyhraném zápase. Jen z těch tří výjezdů mohlo a spíš mělo být 7 bodů, Sparta přivezla celé 2. To je pořád dokola jak u blbečků na malém dvorečku. Za 16 kol se Spartě jednou povedlo vyhrát dva zápasy za sebou. Šňůra aspoň tří nebo čtyř vítězných utkání je nedosažitelným cílem. S tím ovšem na třetí nebo dokonce druhé místo můžeme zapomenout. Po dvaceti soutěžních zápasech bych očekával výraznější posun! *NAPR**** "

Cha. Já přijel z práce v půl 2 v noci schválně nevěda výsledek a zápas jsem si pustil. Před půlkou jsem za stavu 2:0 pro nás usnul. Dokoukal jsem ho tedy ráno.........no a hned ta neděle stála za hov.o☹. Pravda, že Královec nijak neškodil, ale nemůžu se ubránit dojmu, že zadání bylo " plichta". Jinak tedy když se vrátím k původní myšlence, doufám, že se po zápase pohne jednání s Kangou o nové smlouvě, protože včera jsem na hřišti náhradu za něj nenašel.

+1
otaznik3
MichalM +102
08.11.19 v 19:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Kapr liga o víkendu otevírá druhou polovinu základní části...." zobrazit příspěvekKapr liga o víkendu otevírá druhou polovinu základní části. Spartu čeká zatěžkávací zkouška v Jablonci jak to s tím jejím zlepšením vlastně je. Jablonec je doma nebezpečný soupeř, ale jestli se Sparta opravdu zlepšuje, tak musí obstát i na hřišti takového soupeře, byť bude citelně oslabena absencí Kangy. Bylo by fajn navázat na poslední příznivou bilanci proti Jablonci a to překvapivě i v Jablonci. *POSILOVNA* Na to jak byl podzim, zejména jeho začátek, otřesný pohled do tabulky po patnáctém kole není tak strašný. Ztráta tří bodů na třetí Mladou Boleslav, která je venku zatím slaboučká, je prd. A jsem názoru, že ani šest bodů na druhou Plzeň není nedostižná ztráta. Chce to ovšem už předvést nějakou vítěznou sérii. I takové Dynamo České Budějovice dokázalo vyhrát čtyřikrát za sebou. *FRAJER*
sparta.cz/cs/clanek/..."

Vzhledem k tomu, s jakým gustem před týdnem vykartoval Zelinka z tohoto zápasu Kangu, tak se možná bojím spíš těch zmetků z Chovancovy party. Ale třeba se utrhne Trávník konečně. Nám dá vždy gól každý bývalý, který kolem Sparty sotva prošel, tak by to mohlo být jednou konečně obráceně :-) .

+1
otaznik4
MichalM +102
08.11.19 v 19:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, tohle mě celkem zaujalo a nejen tím, že lupeny i..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, tohle mě celkem zaujalo a nejen tím, že lupeny i občerstvení včetně piva budou za ceny z roku 1998. Určitě to nemusí být špatná akce. Piva se nepochybně vychlastá několik cisteren. *VYCEP* Spíš mi to připomíná, že v březnu uběhne kulatých (už) třicet let od zisku prvního novodobého titulu Sparty, který urvala parta kolem kapitána Honzy Reindla a brankáře Petra Břízy. A dle mého názoru by tohle výročí neměl klub jen tak přejít !!! *PRVNI*
isport.blesk.cz/clan... "

To by sice bylo super, ale když jsem slyšel, Bříza se po změně majitele musel celkem rychle pakovat z kanceláře a vůbec tam asi vztahy mezi ním a některými lidmi kteří přišli nebyly nic moc, tak nevím, jestli nezvítězí spíš ješitnost.......... :-( . Ale tehdejší finálová série s Trenčínem by se připomenout určitě měla..........

+1
otaznik5
MichalM +102
27.10.19 v 12:24

reakce na frafont: ,,ACS podruhé za sebou 4:0 doma, ale nemít dneska Heču, tak první..." zobrazit příspěvekACS podruhé za sebou 4:0 doma, ale nemít dneska Heču, tak první půle skončí tak 1:3. A chtělo by to výsledkově navázat i venku, ne že zase v lepším případě remíza."

Na druhou stranu, Heča tam není od toho, aby ze tří tutovek dostal tři góly.Čímž jeho výborný výkon nesnižuji. Každopádně očekávám Hložka v příštím zápase zase napravo, když mu to včera na druhé straně tak šlo.......... :-P. A doufám, že se vedení nějak domluví dál s Kayou a nebude zas vymýšlet nějaké nesmysly, když už to vypadá, že si s Lischkou na sebe celkem zvykají. Mimochodem takový hlad po gólu jako předvedl při své hlavičce bych chtěl vidět u všech.

+1
otaznik6
MichalM +102
18.10.19 v 14:19

reakce na Patriot: ,,Nedá mi to a musel jsem napsat svůj první příspěvek...." zobrazit příspěvekNedá mi to a musel jsem napsat svůj první příspěvek.

Z dlouhé chvíle jsem kouknul na brněnské fórum a hádejte co se tam řeší *HAHA*

"Dusek : Sparta byla popularni v 80.letech za tvrdyho rezimu u Strougala tak max"

"alda Nikdy!!!! Opakuji,nikdy!!! Nebyla ta zku..na Sralta nejpopulárnější tým. Jen blbec to může tvrdit. Odjakživa vládní mužstvo , dřív plné komancu dnes podvodníků, lichvářů a mafiánů. Jejich rádoby popularita je uměle tvořena novináři a redaktory kteří to nedělají zadarmo! Sparta jako taková existuje na shnilých základech a ta shnilá karma ji bude provázet navždy!!! Divím se že starej Žvejkal Růžička není sraltan. Uf!!!"

"malbec Hele, viď. Sparta je nejpopulárnější tým v Praze, ne? A když je nejpopulárnější v Praze, tak hele musej bejt nejpopulárnější aji v celej republice. Hele, to jinak bejt nemůže. A každej. kdo ví, že Spartu teď koučuje Owej Krupp, tak ty vole, jak to že není Sparta první v tabuli? Co tam na tom hokejovým svazu dělaj? Posílaj na zápasy rozhodčí, co pískaj proti Spartě? Hele, vždyť ten hokejovej svaz je samej bejvalej Sparťan, tak fakt nevím proč tu Spartu netlačej nahoru..."

Sice je Sparta přece vůbec nezajímá, ale řešit jí budou pořád *NE*

Úplně to koresponduje s tím vtipem: "říká brňák pražákovi. Víš co se u nás v Brně říká o pražácích? Nevím co? Že jsou to ***i! A víš co se říká v Praze o brňácích? Vůbec nic! *FUCKU* Jsem rád, že tu nemusím číst každý druhý den kecy o Brnu a Kometě, která mě zajímá maximálně při zápase s nimi popř. když nemám do čeho píchnout, tak se kouknu na diskuse ostatních extraligových klubů včetně Brna.

A to tlustý hovado Dušek? Každým dnem ukazuje, že je větší a větší *** *FUCKU* Vzhledem k tomu, že to tu čte (nebo spíš mu to někdo čte, protože pochybuju, že číst vůbec umí), tak se tady historii svého klubu mohl doučit, když už jí sám nezná. Pak by šoupal nohama a neoznačoval druhé jako vládní klub, když jeho klub režim protěžoval. To fakt nevymyslíš, co je to za joudu *FUCKU*

Takže ty joudo Dušku douč se vlastní historii. Tady ti posílám odkaz: rh-kometa.blog.cz/

Popros někoho ať ti to přečte *FUCKU* "

Neřešit je, chudáky......I když to jsou chvíle,kdy si člověk říká,jestli by plot kolem Prahy přece jen neměl stát......... *FUCKU*

+1
otaznik7
MichalM +102
17.10.19 v 19:37

reakce na loupák: ,,No právě. Já tedy samozřejmě nevím, zda ji kolega MichalM nezná..." zobrazit příspěvekNo právě. Já tedy samozřejmě nevím, zda ji kolega MichalM nezná osobně, ale já měl příležitost se s ní několikrát setkat pracovně a nepřišla mi jako nějaká ***, naopak. Řekl bych, že v tomto páru byl *** a bezmozek spíše v té mužské části."

Zdar. Osobně jí neznám, ale mám o ní takový mínění vzhledem k tomu, že podobné problémy s ní měli jak Bahenský, tak Řepka a nakonec i " kamarád " Gulaši. Třeba jí krřivdím, ale nepřijde mi to moc normální. Jinak taky jsem jí cca dvakrát pracovně potkal, byla v pohodě, no ale nic jinýho jsem s ní neměl.............Jinak o tom, že iq bylo v tom vztahu na její straně nepochybuji :-). Jinak tedy o Křišťálový nemám extra valného mínění taky , aby bylo jasno.........

otaznik8
MichalM +102
16.10.19 v 18:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle je fakt maso! Že je Limberský hodně jednoduchý hoch o tom..." zobrazit příspěvekTohle je fakt maso! Že je Limberský hodně jednoduchý hoch o tom asi žádný majitel fungujícího mozku nepochybuje, ale při čtení lupy překonal všechna má očekávání. Půjčit někomu kdesi v OC dva miliony korun bez jakékoliv stvrzenky, to jsou metody totálního vola nebo organizovaného zločinu, ale někdy z devadesátek nebo z přelomu tisíciletí. A ten dovětek, že to bylo "na kamarádské bázi", to je jak z životopisu Mrázka nebo Jonáka. *SILENY* Mít auto v servisu a místo přímo servisu platit opravu prostředníkovi, to mi evokuje domněnku jestli jmenovaný netrpí nějakou mozkovou dysfunkcí nebo lehčí formou retardace. *FUCKU* Pokud má myslící člověk peníze, tak je investuje do realit, nemovitostí, na burze, do zlata, do uměleckých předmětů, do vína nebo do čeho ještě, ale byznys s nákupem a následným pronájmem limuzín: upřímně nenapadá mě větší píč*vina. A ještě s týpkem, kterému kriminál kouká z očí. Oni mazánci mají asi slabost pro kola co se točí, když si vybavím Horvátův úžasný kšeft s nákupem a pronájmem několika autobusů. *KSICHT* Klient jako Limberský musí být snem a černou můrou zároveň každého advokáta, protože určitě bude cálovat těžké peníze, ale duševní zdraví má každý jen jedno. Strašně rád bych byl přítomen soudnímu přelíčení a poslechl si důkazní řízení. Cítím, že tam budou padat skutečné perly. *CERTIK*
www.idnes.cz/plzen/z..."

Já asi nikdy nezapomenutelný na jeho hájení se po té nehodě, že nechtěl utíkat,ale byl překvapený, že u něj byla tak rychle policie. Ono je to samozřejmě k divení, když málem zbořil Národní bezpečnostní úřad a policajtům v podstatě stačilo jen vyběhnout brankou ven????????????. No já jsem názoru, že Limba nemá daleko k tomu, aby si podal jednou s Řepkou kliku u dveří v kriminále. Jestli k tomu nedojde, tam možná jen díky tomu, že nepotká v životě takovou pí.u, s jakou měl co do činění Řepa..........a nejen on......????

+1
otaznik9
MichalM +102
09.10.19 v 17:47

reakce na cedak: ,,Nic proti Tomášovi, jako kapitán tu udělal kus práce, ale přece..." zobrazit příspěvekNic proti Tomášovi, jako kapitán tu udělal kus práce, ale přece jenom bych jeho návrat neřešil. Co by mu mohli Ton s Hlinkou nabídnout? Horkotěžko se zbavujeme mnohdy kvalitních útočníků, které máme pod smlouvou a ti teď hrají ve Varech, Litvínově, Hradci, Prostějově i Vítkovicích. Jistě, nabízí se analogie Straky a jeho lasa pro Krtka, ale Plzeň byla tehdy v naprosto jiné konstelaci. Vzít k nám te´d Tomáše Rolinka by bylo sice ušlechtilé gesto, ale taky signál, že úplně nevěříme tomu, jak to máme poskládané. "

Návrat Rolinka už je nesmysl, ale mrzelo mne, že tehdy odešel. Stojím za tím, že od doby Žemličky to byl nejlepší kapitán. Je to přirozený lídr a bojovník, který šel vždy příkladem. Myslím, že tehdy byly tahanice kolem délky další smlouvy a on nakonec zvolil návrat do Pardubic. Je to představitel ještě té tzv. staré školy, která bude českému hokeji chybět daleko víc než by chyběli různí Leneři a podobní neumětelové.

otaznik10
MichalM +102
07.10.19 v 18:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Soudruh Štrougal ve Sparťanské šále to je velká obsese mnoha..." zobrazit příspěvekSoudruh Štrougal ve Sparťanské šále to je velká obsese mnoha vidláků. Od kolika z nich už jsem to slyšel nebo četl ?! *KSICHT* Pak jim našinec sdělí pár faktů a následuje pohled nevy**aného bacila do lékárny. Hokejová Sparta za bývalého režimu získala celé dva tituly, na třetí musela čekat do roku 1990 po státním převratu. A fotbalová Sparta začala dominovat československému fotbalu až pět let před státním převratem a za 35 let po Vítězném únoru se stala mistrem jen čtyřikrát. Za tu stejnou dobu Dukla Praha triumfovala jedenáctkrát, Slovan Bratislava sedmkrát, Spartak Trnava pětkrát a Baník Ostrava třikrát. Štrougala a Spartu vytahuje spousta buráků, ale už zapomínají, že svého mocného soudruha papaláše měl nejen fotbalový nebo hokejový klub. Ostrava, Bratislava, Trnava, Brno, Kladno, Jihlava, Chomutov a především žoldácké týmy bývaly nedotknutelné. On třeba na Letné v padesátých letech málokdy chyběl na fotbale soudruh prezident heligonkář Zápotocký nebo soudruh ministr "z vojína přes noc generálem" Čepička, ale klub z nich nikdy neměl. Štrougal hokejové Spartě nebyl schopen dlouhé roky píchnout ani s hledáním bytu pro Holečka. *MIMO* "

Ten byt pro Holečka je dobře otřískaná story ????. Představuji si, že když se Holečkovi dovolá třeba prodavač hrnců, hrnec asi neprodá, ale historku o tom, jak Sparta nechtěla Holečkovi dát byt si vyslechne určitě...........????????????

otaznik11
MichalM +102
06.10.19 v 21:36

Hehe, tak Limba prej končí s fotbalem, hehe……………..

+2
otaznik12
MichalM +102
30.09.19 v 18:21

reakce na kvcr: ,,ACS včera podle předpokladů nebodovala, ale zápas patřil k těm..." zobrazit příspěvekACS včera podle předpokladů nebodovala, ale zápas patřil k těm lepším. Plzeň nás nijak extrémně netlačila, dostala se do pár pološancí, které jsme dokázali eliminovat. O výsledku tak z velké části rozhodla minela Lischky, kterého jsem tu minule pochválil - je ale fakt, že byla první ve třech zápasech a evidentně si sypal hlavu popelem, což jsem u jeho předchůdců nezaznamenal. Plzni tak stačil jeden gól, protože naše ofenzíva s Kozákem na hrotu byla hodně neškodná - dlužno uznat, že v útoku Jílek prakticky jinou možnost kromě zmiňovaného Hložka nebo Grajciara neměl.

I přes neúspěch bych řekl, že na hře ACS určitý pokrok vidět je. Plzeň venku je dost silný soupeř a dokud nepadl gól, celkem v pohodě jsme ji bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Mít střelce, řekl bych, že jsme si bod odvézt mohli. Oproti herním obrazům předchozích trenérů se mi ten Jílkův líbí asi nejvíc a to věřím, že proces ještě neskončil. Většina z nás je podle příspěvků na fóru stejného názoru, že by bylo dobré Jílka podržet, případně mu pomoci nějakým dalším asistentem, pokud by o něj projevil zájem. Je pravda, že Sparta investovala milióny do hráčského kádru, ale Jílek si to moc neužije, protože půlka těch miliónů je na marodce a další významná část těžce z formy nebo se do ni po zranění těžce dostává. Máme nejdražší lazaret ve Střední Evropě a bude potřeba s tím něco dělat. Minimálně se začít zbavovat hráčů, kteří víc marodí, než hrají. Může se to zdát nelítostné, ale takový je fotbalový život - kolik toho třeba odehrál takový Ben Chaim ? Ruku v ruce s tím by měla jít revize tréninkových procesů a vstupních prohlídek, což je snad ještě důležitější, protože to ekonomickým provarům předchází. Kromě toho máme i kvalitativní nedostatky, zejména v útoku. Tam potřebujeme nutně střelce kalibru Davida Lafaty a výš. Na krajích bych i věřil, že to Frýdek se Sáčkem zvládnou, ale nejsou to podle mě úplně jejich posty - na druhou stranu do zálohy se vejdou těžko, maximálně na úkor někoho se stejnou kvalitou. Ani jeden z nich ale není typický bek, který drhne lajnu nahoru dolů. Tohle bych nechal vyhodnotit povolanějším - pokud chceme podpořit odchovance, měli by tihle dva hrát (samozřejmě pokud prokážou určitou kvalitu). Na stopera se snad uzdraví Costa a Panák, ti by mohli Lischku doplnit po odchodu Kayi, ke kterému zřejmě dojde. Na šestku máme Krejčího, alternovat může Frýdek, ale chybí mu na to centimetry. Pokud odejde Kanga, nejsem si úplně jistý, jestli ho může Trávník nebo Hašek plnohodnotně nahradit. Kdyby ale byl zdravý Bořek, nevidím problém. Takže on by to zas až tak velký průvan být nemusel.

Uvidíme, jak se budeme prezentovat proti týmu, který bude zalezlý, což Karviná pravděpodobně bude. Něco jiného je bušit do zdi a něco jiného je bořit. Na takového soupeře doma bychom mít měli, už bychom moc potřebovali bodovat naplno. "

No musíme doufat, že proces ještě neskončil. Tohle pořád nestačí. Já Jílka zatím nevyhazuji, určitý progres vidět je,ale pořád to je ještě dlouhá cesta. Pravda je, že on opravdu nemůže za to, že Litschka se ukopne před naší bránou. Ale už jde trochu na naeho triko to, že hráči si tam takhle hrají u naší brány bago. A taky nechápu, proč nedá Hložka na hrot, když vidí, že je na straně utopený a Kozák na hrotu marný. Hložek je útočník, má odmala návyky útočníka tak proč ku.va hraje jinde? Co je to za módu neustále stavět hráče tam,kde jim to není vlastní? Ještěže aspoň brankáři hrají na svých postech........ Dále - proč se nikdo nestará o vliv v zákulisí? Nechci rozhodně aby hráči měli alibi v podobě ochrany od nich,ale jsme neustále řezáni! Jak to, že Limberský dohrál včera bez karty? Jakto, že Chorý dohrál za totéž,za co nedohrál derby Tetteh a ještě k tomu nesměl hrát ani včera? Co tohle ku.va je? A naposled - co to chodí za ***y do našeho kotle???

+1
otaznik13
MichalM +102
20.09.19 v 17:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Je to fakt koncert! Tomu se vyrovná leda Karol Polák a jeho..." zobrazit příspěvekJe to fakt koncert! Tomu se vyrovná leda Karol Polák a jeho nesmrtelná hláška (byť teda koluje v několika trochu odlišných mutacích) „Nemecký šprinter Manfred Ko*ot bezkonkurenčne víťazí a kde sú naši? Ďaleko za ním. Bodaj by sme aj my mali takých Ko*otov!“ *HAHA* *HAHA* *HAHA* "

Zajímavé je, že já si z té federální doby z Bratislavy vybavuji spíš Rudolfa Gala. A pak ještě vzpomínám na jméno z Budějovic před K. Jášou. Něco jako "Kronajzl" (píšu jak slyším), nebo tak nějak.......

otaznik14
MichalM +102
20.09.19 v 17:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Chtěl jsem pouze těm co je tolik historie Sparty nezajímá i těm..." zobrazit příspěvekChtěl jsem pouze těm co je tolik historie Sparty nezajímá i těm co tolik nepamatují připomenout, že ani v Holešovicích nebývalo vždy všechno růžové, když se zde objevilo několik příspěvků zmiňujících termínové podřizování Sparty majiteli O2 arény i dlouhé šňůry venkovních i domácích zápasů za sebou. Za mého dětství v osmdesátkách už Štvanice nebyla v dobré kondici a áčko tam určitě ligové zápasy nehrálo. V té době jasná první volba byl Eden. Jinak Nymburk, Příbram, Benešov a možná by si pamětníci vzpomněli ještě na další města kolem Prahy kde někdy Sparta v nuceném vyhnanství odehrála domácí zápas první čs. ligy. Co si vzpomínám z klukovských dob v osmdesátých letech spíš na Štvanici občas trénovala mládež. Kromě Nikolajky se hodně trénovalo i ve Velkých Popovicích, v Benešově u Prahy a v Mělníku. Vstávání ve čtyři hodiny ráno, odjezd na trénink, pak trénink a cesta z tréninku do školy. A kdo nechodil do sportovní školy v té normální žádné úlevy neměl. To si většina dnešních děcek asi těžko umí představit. *MIMO* "

Ahoj. Já si pamatuju ten zápas v Benešově. Sparta tam porazila Kladno 1:0 gólem Žemličky a nevyzpytatelný Čapek v bráně tehdy chytal fantasticky. Nejvíc si ale pamatuju, že jsem tam měl konflikt s nějakým k.kotem, který celý zápas jen sprostě urážel tehdy cca 18tiletého Hniličku v bráně Kladna. Ač fandíc Spartě,ten k.kot mě na.ral tak, že jsem se musel Hniličky zastat........Sice jsem málem dostal po hubě,ale dotyčný pak i díky nevoli lidí kolem nás odešel pryč ( partně řvát někam jinam)........

otaznik15
MichalM +102
08.08.19 v 19:53

reakce na frafont: ,,Teda ACS nemít toho Kangu... Dneska už zase má 1+1 (zatím)*BRAVO* "

A taky bych chtělo trenéra,co má koule. Ten závěr jde podle mne jednoznačně za Jílkem. Posledních 20 minut jsme zalezli a on na to kouká. Místo,aby tam šel DMK a větral otevřenou obranu jde na plac Kozák,aby pomohl obraně. Klasická česká ***ost........

otaznik16
MichalM +102
13.06.19 v 14:55

reakce na Schaschek: ,,Bylo to podle mě aktuální ještě za Broše. Nevím proč si teď..." zobrazit příspěvekBylo to podle mě aktuální ještě za Broše. Nevím proč si teď Irgl otvírá pusu v novinách navíc když je pod smlouvou v Olomouci. Tam musí být z jeho vyjádření úplně nadšení 8-) "

Dnešní Sport zrovna mám - ano,říká tam, že už ho oslovil Broš a momentálně jednají agenti na úrovni klubů. Takže to asi aktuální je. On sám by evidentně šel,ale to se tady dá v tom začátku rozhovoru vyčíst.......

otaznik17
MichalM +102
10.05.19 v 11:31

reakce na Gapin: ,,Já zase na nějaký konsolidaci a pak přeprodeji nevidím zas tak..." zobrazit příspěvekJá zase na nějaký konsolidaci a pak přeprodeji nevidím zas tak nic špatnýho. Evidentně u nás nebylo ani na rohlík a tak to teda měl Bříza nechat padnout na hubu komplet? Já jako věčnej kritik, jsem za změnu rád i když pochopitelně nehájím toho kdo to koupil nebo kdo tu teď bude dělat šéfa. Ale sem přesvědčenej, že pod Břízou by se tu do dvou let šlo určitě o soutěž níž, protože bylo jasný že to u nás nebere konce.
Třeba v Brně jsou DRFG úplně stejný spekulanti jako Kaprain a nějak to nikdo moc neřeší. A jestli nás potom budou chtít prodat arabům, rákosníkům nebo kdo ví komu tak s tím nikdo nic neudělá. Stejně jako když to bude chtít Straka v Plzni tak pochybuju, že sežene někoho, kdo mu dá nějakou záruku, že to pak dál někomu takovýmu neprodá. Prostě je to obchod.
A co se týče Břízy, tak nechápu tohle litování, že odešel zadníma dveřma se slzama v očích. Do týhle situace se dostal jen on sám svojí vinou. "

Jestli u nás nebylo ani na rohlík, tak pak se ten přesun do O2 Arény asi moc nepovedl. Když měla ta hala přilákat další partnery, kteří bychom do té staré nemoderní "Sportovky" nenalákali. Achjo.........????

otaznik18
MichalM +102
07.05.19 v 16:38

isport.blesk.cz/clan...

To jsem zvědavej, na jakej novej teplej flek toho tlučhubu upíchnou teď......................... :-O

+1
otaznik19
MichalM +102
27.04.19 v 00:55

reakce na Gapin: ,,Hele ja i kdyz mam pomerne radikalni nazory a co se tyce ultras jsem..." zobrazit příspěvekHele ja i kdyz mam pomerne radikalni nazory a co se tyce ultras jsem naklonenej spis na jejich stranu, tak i presto mam urcitej respekt k "legendam" ostatnich klubu a je mi jedno jestli jsou z Plzne, Ostravy nebo Slavyje. Ale tohohle z.mrda jsem nenavidel uz na skole a asi se s nim potkat tak udelam urcite vyjimku. Tohle bezpaterni hovado s IQ vypnuty automaticky pracky potkat, tak mi zase budou chodit obsilky."

Akorát Řehák není žádná legenda. Byl to průměrnej hráč, jakých Slávií prošly stovky, a kdyby se ve vzájemných derby nechoval jak prase a v letech dalších se veřejně o Spartu neotíral,tak by po něm nikdo ani nevzdechl. No myslím, že MM ho tady očastoval už dostatečně.

+1
otaznik20
MichalM +102
25.04.19 v 12:27

reakce na Schaschek: ,,Ty vole ty bys ho zatloukl do země jak hřebík 8-) 8-) "

Řehák je totální primitiv. Jako hráč předváděl podobné zákroky úplně běžně derby co derby. Takový Ivan Hašek by mohl o tom vyprávět celý den. A za celou tu dobu vyhrál proti Spartě tak jedno derby,proto holt ten mindrák. Teď je jako všichni Slávisti namachrovanej,ale i když je nejhůř - stačí vytáhnout historickou tabulku i bilanci a vpálit sešívkám : "Máte pořád co dohánět,chlapci,tak se snažte". Dneska konečně vyhodili toho škodiče na lavičce,tak se snad dočkáme toho, že to někdo dá zase do kupy a nějakej Řehák nám bude moct akorát líbat boty,jako to musel dělat naprostou většinu svého ubohého slávistického života *FUCKU* .

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 24. listopadu - 14:00
  10.png?1
  BOL (venku)
  Extraliga (21.kolo)
 • 27. listopadu - 17:30
  12.png
  VIT (venku)
  Extraliga (22.kolo)

Kalendář akcí

<<11 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
16
18
19
20
21
22
23
25
26
28
30