Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
MichalM +113
07.04.20 v 12:57

reakce na Schaschek: ,,Blain je dost drahej, tam to moc dobře nevidím.  Mě..." zobrazit příspěvekBlain je dost drahej, tam to moc dobře nevidím.

Mě zaujalo tohle: www.sport.cz/hokej/e...

V momentě, kdy přijde Liberec o Hudáčka, tak pochybuju, že by pustil Birnera. "

No vzhledem k tomu, jak s nimi vyj.bala banka je otázka, jestli tyhle hráče budou vůbec schopni udržet..........

otaznik2
MichalM +113
19.03.20 v 23:39

reakce na karlos: ,,Ale má to dobrý grády*KOSA* Dneska by se to asi ani nedohrálo........" zobrazit příspěvekAle má to dobrý grády *KOSA* Dneska by se to asi ani nedohrálo..... "

Zajímavý je, že největší dobytek je spolu s Flašarem pozdější rozhodčí Smeták. Jinak řežba to byla opravdu hodnotná........

otaznik3
MichalM +113
19.03.20 v 19:12

reakce na Schaschek: ,,Právě začíná finále!..." zobrazit příspěvekPrávě začíná finále!

www.ceskatelevize.cz..."

Mě baví ten Čapek. Vypadá, jak kdyby stál na bruslích poprvé.......... :-D

otaznik4
MichalM +113
18.03.20 v 11:02

reakce na rad55: ,,co asi bude vysílat čt sport a další podobný..." zobrazit příspěvekco asi bude vysílat čt sport a další podobný kanály...
zbývá nám jedině e-sport...."

No Robertek vytáhl aspoň archiválie, když už je po hokeji ????.
Dnes dopoledne jsem chvíli koukal na finále z roku 1986 VSŽ Košice - Dukla Jihlava. V brance Dukly Bříza mj.
V dalších dnech by měly vysílat finálové série Sparty z let 1993, 2000 a 2002, zkusím sem hodit kdy přesně.........

+1
otaznik5
MichalM +113
10.03.20 v 17:01

Já nad schopnostmi této vlády kroutím hlavu už dlouho. Když ještě pominu, co je Bureš zač. Ale - nemá vláda náhodou sportovního poradce nebo zmocněnce nebo co, nějakého pana Hniličku? Který by třeba lobboval za to, když už tedy nechceme akce s velkým množstvím lidí na místě, uděláme to aspoň tak, aby to třeba mohli vidět v televizi doma ( kde mají nejlépe podle vlády zůstat)?. Tj. ten minimální počet stanovíme tak, aby mohli být na stadionu krom hlavních zúčastněných i ti, kteří zajišťují přenos, píší o zápase apod.? Byl by problém místo kvóty 100 lidí nastavit 150 nebo 200? Je to takový rozdíl? Ale co se budu rozčilovat, ono to krásně zapadá do schopností téhle vlády. Cvičné opice by ten stát vedly líp. Omlouvám se za politiku, která by tady asi jinak být neměla..........ale nemůžu si pomoct.

+1
otaznik6
MichalM +113
09.03.20 v 11:45

reakce na karlos: ,,A hlavně když už neuznal gól, tak měl odpískat faul slávisty,..." zobrazit příspěvekA hlavně když už neuznal gól, tak měl odpískat faul slávisty, dát mu žlutou za držení a my měli kopat standartku.
Škoda gólu v závěru. Hložek zbytečný faul....asi z přemotivovanosti, nezkušenosti. Standartek jsme jim dali hodně. Ač Kangu vůbec nemusím, myslím, že měl na posledních 10-15 minut nastoupit. S jeho psychikou by se nebál udržet míč a dokázal by naši hru zklidnit.
Měli jsme sakra vyhrát za 3 body. "

Faul Hložka byl hloupý, ale daleko větší chyba byla, že si nestoupl před balon a nechal Bořila rychle rozehrát. Tohle je úplný základ, který má vědět každý, kdo hraje třeba i v pralese. Zvlášť takhle v nastavení.......... :-/

+1
otaznik7
MichalM +113
28.01.20 v 15:50

reakce na Schaschek: ,,Ty tu pořád nostalgicky vzpomínáš na časy, kdy tu hráli Košice..." zobrazit příspěvekTy tu pořád nostalgicky vzpomínáš na časy, kdy tu hráli Košice atp. Ale vždyť to nelze vůbec porovnávat. Byla úplně jiná doba. Hokej zajímal daleko víc lidí, bylo výrazně míň jiných lákadel, lidi to tehdy žrali daleko víc. Vůbec to nejde porovnávat s tím, co je dneska. Dneska si každý třikrát rozmyslí co chce dělat, protože má možnost vybírat si z nespočet lákadel."

8-) .Já vím, že je jiná doba.Ale to neznamená, že to na co vzpomínám nebylo. Neříkej, že sám nemáš problém s tím, že lidi na vaši snahu v kotli udělat atmosféru reagujou často tak jak reagujou. Že nás i na domácím ledě řeže kdejakej ovcomr., a čumilům je to jedno. Dřív se hala ihned třásla. Vzpomínám, protože je mi pětačtyřicet, no.............. :-P

+3
otaznik8
MichalM +113
28.01.20 v 15:12

reakce na MartinMegadeth: ,,Krásný odkaz! Svého času mi jich předal větší množství..." zobrazit příspěvekKrásný odkaz! Svého času mi jich předal větší množství Robert Ráž, abych se mohl kochat. Na finále s Košicemi jsem hodně vzpomínal na konci a po konci posledního finálového utkání s Libercem 4 roky zpátky. Když Sparta dostala kolem devadesáté minuty gól, čímž titul získal Liberec, nevěřícně jsem sledoval stovky ovcí co se okamžitě zvedlo a opustilo hlediště. Zraněními zdecimovaný kádr jim nestál za pět nebo deset minut času, potlesk a uznání za skvělé play-off. To pro mě byl takový první signál co za ignoratskou pakáž začíná chodit do O2 arény na hokej. :-! :-! :-! Tenkrát proti Košicím to na Spartu ještě chodili Sparťani, ale ona byla skvělá atmosféra i na finálových sériích se Vsetínem, Slavií nebo Pardubicemi. Je to změnou haly. Změnila se sorta návštěvníků a jejich zastoupení v celkovém počtu. Že k tomu dojde jsem čekal, ale že to bude tak markantní z toho jsem opravdu hodně překvapen. Co se týká Šindela, hodně se mluvilo, že sérii Košicím pustil o rok později, když ze Sparty odcházel. Honza Reindl to po letech jako první napsal na plnou hubu na serveru Bez frází. Ale o tom, že by pustil Košicím i finále 88 jsem zatím neslyšel z žádného zdroje. Je fakt, že pražské zápasy mu zrovna nevyšly, ale hned v prvním utkání na východě Slovenska pochytal neskutečné věci. *THUMBSUP* "

Ahoj. No já zas slyšel o Šindelovi jen to, že tu a tam...………...některé zápasy...……………...Konkrétně ani o tom finále, ani o sérii o rok později. Reindlovo vyjádření jsem taky četl. No, nechci Šindela hanět, důkazy nemám, jako hráče jsem ho měl rád, i když byl občas dost nevyzpytatelný (ať už tedy byly důvody jakékoliv. Je fakt, že když měl den, tu bránu dokázal opravdu zavřít, emoce mu nechyběly (viz jeho památné extempore vůči rozhodčím v zápase proti Jihlavě tuším, a dokázal občas i bavit lidi.
S halou souhlasím, od doby stěhování tvrdím, že Sparta hraje domácí zápasy na neutrální půdě (a zase, nic proti Schaschkovi a spol...……..). Bohužel část sparťanů vyměnili čumilové. Ale hlavně, že pokladník si mne ruce. Pravda je, že některé série (třeba s tím Vsetínem) byly taky hodně hlasité, ale když to slyším v tom záznamu...………………….Zaléhaly uši, když se pískalo při každém soupeřově faulu, při každé soupeřově přesilovce...……………...No nic...…………………….

+1
otaznik9
MichalM +113
24.01.20 v 18:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Dám takový příklad: mám známou, která se mi na střední a na..." zobrazit příspěvekDám takový příklad: mám známou, která se mi na střední a na vysoké hodně líbila. Byli jsme hodně v kontaktu a v podstatě celé devadesátky jsem ji lákal na hokej. A neměla vůbec zájem. Pak jsme ztratili kontakt a viděli jsme se párkrát v letech 2006-2009. Přesně si vzpomínám, že jsem s ní byl na večeři po třetím finále se Slávií na Zelený čtvrtek 2006. Měl jsem volný lístek na další den a lákal jsem ji na finále: a opět zcela marně. V posledních letech jsme zase ztratili kontakt. O to větší bylo moje překvapení, když jsem teď zjistil, že do O2 arény „na stará kolena“ chodí pravidelně na hokej. Teda na hokej: chodí tam kvůli údajně báječnému jídlu, atmosféře a kostce. A když jsem si dovolil prezentovat, že se mě hokej tolik nebaví jako dřív a jedním z důvodů je stěhování, po kterém výrazně poklesli fanoušci v hledišti, ale zvýšil se zásadně přísun konzumentů (nechtěl jsem používat některý z výrazů co používáme zde) tak jsem si vyslechl dotčenou reakci s impertinentní otázkou jestli vůbec rozumím hokeji. Tím jsem si uvědomil, že kdejaký tajtrlík leda co si ujasní, že hokej je to co se hraje na zamrzlé vodě a honí se tam klackem na konci zatočeným kus pryže, tak se považuje za hokejového odborníka. *KSICHT* Stěhováním z Holešovic na Spartu nemalá část té sorty lidí co chodila pravidelně i často do Sportovní haly prostě chodit přestala anebo své návštěvy hokejových utkání výrazně snížila. A místo nich začali chodit konzumenti, kteří vyžadují servírování programu a je jim relativně jedno jaký je. Natož aby nějak řešili výsledky nebo výkony. Přiblížilo se to USA kde se sedí, žere, čumí a reaguje na připravenou zábavu stádoidního stylu. O2 aréna měla pro tento typ návštěvníků značný potenciál a Spartě se ho povedlo z hlediska kasy výborně uchopit. Víc bych za tím nehledal. Škoda, že nás co nám jde především o Spartu a o hokej prostě chodí tak málo, že klub je nucen cílit (i) na tu druhou část z řad návštěvníků. *LEBKA* "

youtu.be/omVdeLtXpOI

Odpověděl bych tímto odkazem, který jsem našel. Když slyším ten hukot bez megafonu, bez chorea a všeho možného podobného (to není nic proti dnešnímu vedení kotle samozřejmě...……….), mrazí mne v zádech. Podobné to bylo snad jen při památné finálové sérii se Slavií. Tehdy chodili na Spartu téměř výhradně jen a pouze fandové. Dnes hraje Sparta bohužel domácí zápasy na neutrální půdě s Schaschek a parta kolem něj se můžou snažit sebevíc. Vše dokresluje hromadný pokřik "Ať žije Sparta" téměř hned po vítězném gólu Košic. No škoda tehdy, že Šindel v brance Sparty byl bohužel zřejmě tak potřebným...………..

+2
otaznik10
MichalM +113
10.01.20 v 14:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Asi půjdu dost proti proudu, ale já bych Ševce klidně bral. Já ho..." zobrazit příspěvekAsi půjdu dost proti proudu, ale já bych Ševce klidně bral. Já ho dlouhodobě respektuji. Pro mě je to prototyp hráče KURWY, bez jakých se nevyhrávají tituly a jaké vždycky fanoušci cizích klubů budou nesnášet. Trenéři kde působil si ho vesměs nemohli vynachválit pro jeho práci na ledě i v kabině. Jen teď v Bolce mám pocit, že mu tohle angažmá úplně nesedlo. Kdyby hypoteticky přišel, tak u něj nebudu mít na rozdíl od Klepiše obavu, aby u nás nevzal angažmá stejným stylem jako Vondrka. Ševc by dle mého názoru do toho šel po hlavě i u nás. To by mě mnohem víc na**alo kdyby se měl ve Spartě znovu objevit flákač Vondrka nebo od se příští sezóny vrátit jako hlavní trenér Pepek z Loděnice. :-! :-! :-! "

Přesně tak.Ševc je pro mě osobně jako soupeř hrozná p.ča, ale hráč jako on by se rozhodně nešel jen sklouznout. On je z těch, kteří nepustí nic nikde. Přesně jak píšeš, ono je potřeba mít takovou .... v mužstvu, která bude sr.t všechny, kdo mají se soupeřem jen trochu něco do činění. Schaschek píše, že Ševc to asi nebude,ale někdo podobnej by se hodil, zvlášť do play-off.

+1
otaznik11
MichalM +113
04.01.20 v 22:49

Mno, tak divácký rekord české extraligy drží Drážďany........Což je pokrok vzhledem k tomu, že předtím ten rekord drželo město z jiného světadílu!????

otaznik12
MichalM +113
14.12.19 v 09:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, od časů Řepky asi žádný jiný fotbalista při svém..." zobrazit příspěvekKolego, od časů Řepky asi žádný jiný fotbalista při svém účinkování ve Spartě nebudil tak protichůdné názory (nejen) mezi Sparťanskou veřejností jako právě Kanga. Fotbalově má naděleno od Pána Boha. Kdyby šlo čistě o jeho fotbalové umění, pak by musel dávno hrát v Itálii, Francii nebo Španělsku. Neříkám, že by to byla Barcelona, Juventus nebo Paříž SG, ale měl by rozhodně na angažmá ve slušném klubu. V každém případě o jeho angažmá ve Spartě by si klub mohl nechat jen zdát stejně jako fanoušci. Že v sedmadvaceti letech přestupoval do Sparty po štacích v Rostově nad Donu a v Bělehradě dávalo tušit, že v jeho případě bude nějaké to ALE. V jeho případě je to ALE hlava a povaha, upřímně mezi hráči černé pleti to není zdaleka ojedinělý případ. Už jeho přestup a příchod byl komplikovaný: jednání se poměrně dlouho táhla. Mimo jiné kvůli klasice, která provází vysoké procento afrických hráčů: víc než jeden agent. Hned při svém prvním utkání v dresu Sparty co si vzpomínám nerespektoval zaběhnutou hierarchii v týmu a šel si na své triko kopnout penaltu, kterou naštěstí proměnil. Bylo jasné, že přichází hráč fotbalově geniální, leč zároveň povahově komplikovaný a svérázný, což v následujících měsících potvrzoval. *FRAJER* On je pro mne typickou ukázkou hráče, který má řadu nesmírně kladných a pozitivních vlastností pro mančaft, ale zároveň některé záporné a negativní, které nelze úplně přehlížet. U něj jde hodně o to, aby se s ním chtělo a umělo soustavně pracovat, protože mi připadá relativně tvárný, ačkoliv je zároveň hodně svérázný. V době kdy sbíral jednu žlutou kartu za druhou a především u těch znamenajících následný trest měl dar si je nechávat dát za úplné pito*osti jsem z něj opravdu šílel. Ale musím mu přiznat, že už v průběhu jara a především během podzimu udělal znatelný posun jak v herní kázni tak v herní disciplíně, v obou ohledech se ohromně zlepšil. Bylo minimum zápasů co míval dřív, kdy se mu prostě nechtělo a bylo na něm vidět kterak zápas vůbec nepohltil. Pod Jílkem hodně zapracoval na hře směrem dozadu. K tomu má skvělou kopací techniku, cit pro fotbalová řešení, hlavu nahoře a úžasné sebevědomí. To na něm obdivuji asi nejvíc: on pětkrát něco zkazí a zkusí to pošesté. Když to zkazí pošesté, tak to zkusí posedmé a je z toho geniální nahrávka, pas nebo střela. Převážná většina tuzemských hráčů něco pokazí dvakrát nebo třikrát, a pak už následuje alibistické řešení dozadu nebo do strany. V tomhle směru je Kanga opravdu jedinečný. *BRAVO* Povahově těžko hodnotit takhle zdálky. Jako ha*zl mi nepřipadá a budu souhlasit s Tvým názorem, že žije ve své bublině. Ono rozhodnutí jestli Kanga zůstane nebo odejde dle mého názoru je Teď víc na hráči samotném než na klubu. Sparta mu maximálně může nabídnout novou smlouvu (samozřejmě nabídkou samotnou klub demonstruje jak moc by o něj stál). Se Stanciem mu to na hřišti moc neklapalo, ale to málo co odehrál s Dočkalem to byla jiná káva. Je veliká škoda, že těch utkání nebylo víc. Bořek je typově jiný hráč: tím srovnáním těch dvou jsem měl na mysli hlavu nahoře, protože Dočkala taky zrovna nedeprimuje, když se mu něco třikrát nepovede a neuchyluje se následně k alibistickým řešením. Dočkal by z mého pohledu dokázal zkrotit Kangovu určitou živelnost a dát hře řád. Rozhodně by si na place nepřekáželi. Být v kůži Rosického udělal bych maximum proto, aby Kanga podepsal novou smlouvu. I přes negativa co má, momentálně vnímám jako největší Tebou zmíněnou nevyzpytatelnost, tak je to o parník fotbalově nejgeniálnější hráč celé kapr ligy. A to i v konkurenci Slávie s Plzní. Nemám tušení jaký si Kanga udělal vztah ke Spartě nebo k Praze a jeho setrvání bohužel považuji za vysoce nepravděpodobné. Jeho odchod mě bude mrzet, i když mi vedle své geniality i mockrát usiloval o duševní zdraví. Ale je pro mě typem borce, jakého na tuzemském trhu rozhodně nenajdeme. *POSILOVNA* Ke komisi rozhodčích se snad ani nemá smysl vyjadřovat: zase bych se dostal k příměru s vonícím hownem. Z Chovance se stala trapná figurka, k mému údivu a zděšení v sobě doposud nenašel tolik sebereflexe, aby se od této maškarády distancoval a členství se vzdal. Občas nevěřím vlastním očím a uším co za perly z komise rozhodčích padá: někdy je to až do nebe volající neznalost pravidel. Hodnocení komise rozhodčích mi připadá ve stylu chlácholení klubů v přízni, když se sudím náhodou něco nepovede dle zadaných notiček, aby nebylo úplně zle. Komličenko druhou žlutou mohl dostat třikrát dřív a všechny případy by si rozhodčí obhájil ve shodě s literou pravidel. Svým způsobem mi komise rozhodčích přijde jako VAR: aby podporovala a případně retušovala prasárny a omyly sudích na hřišti. Na zlepšení stavu nevěřím, protože letos rozhodčí a vše kolem nich upadlo do stejného bahna v jakém to bylo za Damkové v letech 2010-2015. Za Listkiewicze se povedlo odstranit nejhorší zvěrstva a občas jsem měl pocit v jeho éře, že se píská rovina. Nějakým samospádem to částečně ještě v loňské sezóně i přes zhoršování stavu fungovalo, ale letošní podzim to je opět katastrofa. Absolutní dno, totální bahno. *NAPR**** "

Ahoj. Loni touto dobou jsem měl stran Kangy zcela jasno - zbavit se ho. Letos mám taky jasno - prodloužit smlouvu. Pokud půjde, budeme ho moc těžko nahrazovat, protože takový fotbalista tu nebyl od doby Poborského. Troufám si tvrdit, že za ten poslední rok šel hodně do sebe, i když trochu neřízená střela to bude pořád. Sparta žehrá na hráče, kteří neunesou tlak, přitom on je zrovna pravý opak. V zápase s Bolkou to bylo hodně vidět, po vyrovnání hned zvedl hlavu a byl suverénně nejlepší hráč na hřišti. Přihrávky má jako nikdo v této lize, penalty proměňuje jako kdyby dýchal vzduch, jsou na něj fauly, přestal se hádat a sbírat karty, raduje se z gólů spoluhráčů, z dovolené se vždy vrací ve výborném fyzickém stavu..........nevim, na co se čeká...........Je to nejproduktivnější hráč celé ligy a Sparta by se podle toho měla chovat.

+1
otaznik13
MichalM +113
10.11.19 v 21:10

reakce na slajer: ,,No a kdo zadání PLICHTA jako zadal? Za tu plichtu si můžou jen a..." zobrazit příspěvekNo a kdo zadání PLICHTA jako zadal? Za tu plichtu si můžou jen a jen sami! Je třeba si přiznat, že hra je žalostná, nikam se neposouvá, kde je rychlej přechod do útoku, kombinace, atd., ani vedení 2:0 nestačí, mají je načatý a nakonec mohli klidně prohrát! *CERTIK* "

Podíval bych se od Prahy na západ.........co se tam dělo dnes.Ale neříkám, že rozhodčí tu plichtu vyrobil, on to byl remízovej zápas. Vyhrát jsme si nezasloužili, protože jsme nehráli naplno celej zápas. S tím, že se hra neposunula nesouhlasím, souhlasil bych s tím, že se nedaří posunout v tom hrát dominantně celej zápas. Nebo aspoň jeho valnou většinu.

+1
otaznik14
MichalM +113
10.11.19 v 17:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Mě včera vypekla dráha a zase jednou mi připomněla, že ČD je..." zobrazit příspěvekMě včera vypekla dráha a zase jednou mi připomněla, že ČD je hlavně Času Dost! Tudíž jsem viděl jen posledních pětadvacet minut z Jablonce, což byla velká bída a velká křeč. Ani nevím jestli mám mít vztek, že Sparta získala jen bod a prohospodařila dvou gólové vedení, nebo spíš radost, že brala aspoň bod, jelikož od vyrovnání jsem čekal na ránu z milosti v podobě třetí branky Jablonce. *MIMO* Vést ve 20. minutě 2:0 a zápas nevyhrát je ne omluvitelné selhání! Kdyby se to stalo jednou, ale zápasy venku to je nekončící seriál promarněných a nevyužitých možností a příležitostí. V Plzni remízový zápas: nebýt Lischkovo selhání na úrovni krajského přeboru Sparta by brala bod. V Teplicích se nechalo v pohodě vysoko vyhrát, včera se opět přišlo o vítězství v jasně vyhraném zápase. Jen z těch tří výjezdů mohlo a spíš mělo být 7 bodů, Sparta přivezla celé 2. To je pořád dokola jak u blbečků na malém dvorečku. Za 16 kol se Spartě jednou povedlo vyhrát dva zápasy za sebou. Šňůra aspoň tří nebo čtyř vítězných utkání je nedosažitelným cílem. S tím ovšem na třetí nebo dokonce druhé místo můžeme zapomenout. Po dvaceti soutěžních zápasech bych očekával výraznější posun! *NAPR**** "

Cha. Já přijel z práce v půl 2 v noci schválně nevěda výsledek a zápas jsem si pustil. Před půlkou jsem za stavu 2:0 pro nás usnul. Dokoukal jsem ho tedy ráno.........no a hned ta neděle stála za hov.o☹. Pravda, že Královec nijak neškodil, ale nemůžu se ubránit dojmu, že zadání bylo " plichta". Jinak tedy když se vrátím k původní myšlence, doufám, že se po zápase pohne jednání s Kangou o nové smlouvě, protože včera jsem na hřišti náhradu za něj nenašel.

+1
otaznik15
MichalM +113
08.11.19 v 19:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Kapr liga o víkendu otevírá druhou polovinu základní části...." zobrazit příspěvekKapr liga o víkendu otevírá druhou polovinu základní části. Spartu čeká zatěžkávací zkouška v Jablonci jak to s tím jejím zlepšením vlastně je. Jablonec je doma nebezpečný soupeř, ale jestli se Sparta opravdu zlepšuje, tak musí obstát i na hřišti takového soupeře, byť bude citelně oslabena absencí Kangy. Bylo by fajn navázat na poslední příznivou bilanci proti Jablonci a to překvapivě i v Jablonci. *POSILOVNA* Na to jak byl podzim, zejména jeho začátek, otřesný pohled do tabulky po patnáctém kole není tak strašný. Ztráta tří bodů na třetí Mladou Boleslav, která je venku zatím slaboučká, je prd. A jsem názoru, že ani šest bodů na druhou Plzeň není nedostižná ztráta. Chce to ovšem už předvést nějakou vítěznou sérii. I takové Dynamo České Budějovice dokázalo vyhrát čtyřikrát za sebou. *FRAJER*
sparta.cz/cs/clanek/..."

Vzhledem k tomu, s jakým gustem před týdnem vykartoval Zelinka z tohoto zápasu Kangu, tak se možná bojím spíš těch zmetků z Chovancovy party. Ale třeba se utrhne Trávník konečně. Nám dá vždy gól každý bývalý, který kolem Sparty sotva prošel, tak by to mohlo být jednou konečně obráceně :-) .

+1
otaznik16
MichalM +113
08.11.19 v 19:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, tohle mě celkem zaujalo a nejen tím, že lupeny i..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, tohle mě celkem zaujalo a nejen tím, že lupeny i občerstvení včetně piva budou za ceny z roku 1998. Určitě to nemusí být špatná akce. Piva se nepochybně vychlastá několik cisteren. *VYCEP* Spíš mi to připomíná, že v březnu uběhne kulatých (už) třicet let od zisku prvního novodobého titulu Sparty, který urvala parta kolem kapitána Honzy Reindla a brankáře Petra Břízy. A dle mého názoru by tohle výročí neměl klub jen tak přejít !!! *PRVNI*
isport.blesk.cz/clan... "

To by sice bylo super, ale když jsem slyšel, Bříza se po změně majitele musel celkem rychle pakovat z kanceláře a vůbec tam asi vztahy mezi ním a některými lidmi kteří přišli nebyly nic moc, tak nevím, jestli nezvítězí spíš ješitnost.......... :-( . Ale tehdejší finálová série s Trenčínem by se připomenout určitě měla..........

+1
otaznik17
MichalM +113
27.10.19 v 12:24

reakce na frafont: ,,ACS podruhé za sebou 4:0 doma, ale nemít dneska Heču, tak první..." zobrazit příspěvekACS podruhé za sebou 4:0 doma, ale nemít dneska Heču, tak první půle skončí tak 1:3. A chtělo by to výsledkově navázat i venku, ne že zase v lepším případě remíza."

Na druhou stranu, Heča tam není od toho, aby ze tří tutovek dostal tři góly.Čímž jeho výborný výkon nesnižuji. Každopádně očekávám Hložka v příštím zápase zase napravo, když mu to včera na druhé straně tak šlo.......... :-P. A doufám, že se vedení nějak domluví dál s Kayou a nebude zas vymýšlet nějaké nesmysly, když už to vypadá, že si s Lischkou na sebe celkem zvykají. Mimochodem takový hlad po gólu jako předvedl při své hlavičce bych chtěl vidět u všech.

+1
otaznik18
MichalM +113
18.10.19 v 14:19

reakce na Patriot: ,,Nedá mi to a musel jsem napsat svůj první příspěvek...." zobrazit příspěvekNedá mi to a musel jsem napsat svůj první příspěvek.

Z dlouhé chvíle jsem kouknul na brněnské fórum a hádejte co se tam řeší *HAHA*

"Dusek : Sparta byla popularni v 80.letech za tvrdyho rezimu u Strougala tak max"

"alda Nikdy!!!! Opakuji,nikdy!!! Nebyla ta zku..na Sralta nejpopulárnější tým. Jen blbec to může tvrdit. Odjakživa vládní mužstvo , dřív plné komancu dnes podvodníků, lichvářů a mafiánů. Jejich rádoby popularita je uměle tvořena novináři a redaktory kteří to nedělají zadarmo! Sparta jako taková existuje na shnilých základech a ta shnilá karma ji bude provázet navždy!!! Divím se že starej Žvejkal Růžička není sraltan. Uf!!!"

"malbec Hele, viď. Sparta je nejpopulárnější tým v Praze, ne? A když je nejpopulárnější v Praze, tak hele musej bejt nejpopulárnější aji v celej republice. Hele, to jinak bejt nemůže. A každej. kdo ví, že Spartu teď koučuje Owej Krupp, tak ty vole, jak to že není Sparta první v tabuli? Co tam na tom hokejovým svazu dělaj? Posílaj na zápasy rozhodčí, co pískaj proti Spartě? Hele, vždyť ten hokejovej svaz je samej bejvalej Sparťan, tak fakt nevím proč tu Spartu netlačej nahoru..."

Sice je Sparta přece vůbec nezajímá, ale řešit jí budou pořád *NE*

Úplně to koresponduje s tím vtipem: "říká brňák pražákovi. Víš co se u nás v Brně říká o pražácích? Nevím co? Že jsou to ***i! A víš co se říká v Praze o brňácích? Vůbec nic! *FUCKU* Jsem rád, že tu nemusím číst každý druhý den kecy o Brnu a Kometě, která mě zajímá maximálně při zápase s nimi popř. když nemám do čeho píchnout, tak se kouknu na diskuse ostatních extraligových klubů včetně Brna.

A to tlustý hovado Dušek? Každým dnem ukazuje, že je větší a větší *** *FUCKU* Vzhledem k tomu, že to tu čte (nebo spíš mu to někdo čte, protože pochybuju, že číst vůbec umí), tak se tady historii svého klubu mohl doučit, když už jí sám nezná. Pak by šoupal nohama a neoznačoval druhé jako vládní klub, když jeho klub režim protěžoval. To fakt nevymyslíš, co je to za joudu *FUCKU*

Takže ty joudo Dušku douč se vlastní historii. Tady ti posílám odkaz: rh-kometa.blog.cz/

Popros někoho ať ti to přečte *FUCKU* "

Neřešit je, chudáky......I když to jsou chvíle,kdy si člověk říká,jestli by plot kolem Prahy přece jen neměl stát......... *FUCKU*

+1
otaznik19
MichalM +113
17.10.19 v 19:37

reakce na loupák: ,,No právě. Já tedy samozřejmě nevím, zda ji kolega MichalM nezná..." zobrazit příspěvekNo právě. Já tedy samozřejmě nevím, zda ji kolega MichalM nezná osobně, ale já měl příležitost se s ní několikrát setkat pracovně a nepřišla mi jako nějaká ***, naopak. Řekl bych, že v tomto páru byl *** a bezmozek spíše v té mužské části."

Zdar. Osobně jí neznám, ale mám o ní takový mínění vzhledem k tomu, že podobné problémy s ní měli jak Bahenský, tak Řepka a nakonec i " kamarád " Gulaši. Třeba jí krřivdím, ale nepřijde mi to moc normální. Jinak taky jsem jí cca dvakrát pracovně potkal, byla v pohodě, no ale nic jinýho jsem s ní neměl.............Jinak o tom, že iq bylo v tom vztahu na její straně nepochybuji :-). Jinak tedy o Křišťálový nemám extra valného mínění taky , aby bylo jasno.........

otaznik20
MichalM +113
16.10.19 v 18:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle je fakt maso! Že je Limberský hodně jednoduchý hoch o tom..." zobrazit příspěvekTohle je fakt maso! Že je Limberský hodně jednoduchý hoch o tom asi žádný majitel fungujícího mozku nepochybuje, ale při čtení lupy překonal všechna má očekávání. Půjčit někomu kdesi v OC dva miliony korun bez jakékoliv stvrzenky, to jsou metody totálního vola nebo organizovaného zločinu, ale někdy z devadesátek nebo z přelomu tisíciletí. A ten dovětek, že to bylo "na kamarádské bázi", to je jak z životopisu Mrázka nebo Jonáka. *SILENY* Mít auto v servisu a místo přímo servisu platit opravu prostředníkovi, to mi evokuje domněnku jestli jmenovaný netrpí nějakou mozkovou dysfunkcí nebo lehčí formou retardace. *FUCKU* Pokud má myslící člověk peníze, tak je investuje do realit, nemovitostí, na burze, do zlata, do uměleckých předmětů, do vína nebo do čeho ještě, ale byznys s nákupem a následným pronájmem limuzín: upřímně nenapadá mě větší píč*vina. A ještě s týpkem, kterému kriminál kouká z očí. Oni mazánci mají asi slabost pro kola co se točí, když si vybavím Horvátův úžasný kšeft s nákupem a pronájmem několika autobusů. *KSICHT* Klient jako Limberský musí být snem a černou můrou zároveň každého advokáta, protože určitě bude cálovat těžké peníze, ale duševní zdraví má každý jen jedno. Strašně rád bych byl přítomen soudnímu přelíčení a poslechl si důkazní řízení. Cítím, že tam budou padat skutečné perly. *CERTIK*
www.idnes.cz/plzen/z..."

Já asi nikdy nezapomenutelný na jeho hájení se po té nehodě, že nechtěl utíkat,ale byl překvapený, že u něj byla tak rychle policie. Ono je to samozřejmě k divení, když málem zbořil Národní bezpečnostní úřad a policajtům v podstatě stačilo jen vyběhnout brankou ven????????????. No já jsem názoru, že Limba nemá daleko k tomu, aby si podal jednou s Řepkou kliku u dveří v kriminále. Jestli k tomu nedojde, tam možná jen díky tomu, že nepotká v životě takovou pí.u, s jakou měl co do činění Řepa..........a nejen on......????

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31