Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
MichalM +92
13.06.19 v 14:55

reakce na Schaschek: ,,Bylo to podle mě aktuální ještě za Broše. Nevím proč si teď..." zobrazit příspěvekBylo to podle mě aktuální ještě za Broše. Nevím proč si teď Irgl otvírá pusu v novinách navíc když je pod smlouvou v Olomouci. Tam musí být z jeho vyjádření úplně nadšení 8-) "

Dnešní Sport zrovna mám - ano,říká tam, že už ho oslovil Broš a momentálně jednají agenti na úrovni klubů. Takže to asi aktuální je. On sám by evidentně šel,ale to se tady dá v tom začátku rozhovoru vyčíst.......

otaznik2
MichalM +92
10.05.19 v 11:31

reakce na Gapin: ,,Já zase na nějaký konsolidaci a pak přeprodeji nevidím zas tak..." zobrazit příspěvekJá zase na nějaký konsolidaci a pak přeprodeji nevidím zas tak nic špatnýho. Evidentně u nás nebylo ani na rohlík a tak to teda měl Bříza nechat padnout na hubu komplet? Já jako věčnej kritik, jsem za změnu rád i když pochopitelně nehájím toho kdo to koupil nebo kdo tu teď bude dělat šéfa. Ale sem přesvědčenej, že pod Břízou by se tu do dvou let šlo určitě o soutěž níž, protože bylo jasný že to u nás nebere konce.
Třeba v Brně jsou DRFG úplně stejný spekulanti jako Kaprain a nějak to nikdo moc neřeší. A jestli nás potom budou chtít prodat arabům, rákosníkům nebo kdo ví komu tak s tím nikdo nic neudělá. Stejně jako když to bude chtít Straka v Plzni tak pochybuju, že sežene někoho, kdo mu dá nějakou záruku, že to pak dál někomu takovýmu neprodá. Prostě je to obchod.
A co se týče Břízy, tak nechápu tohle litování, že odešel zadníma dveřma se slzama v očích. Do týhle situace se dostal jen on sám svojí vinou. "

Jestli u nás nebylo ani na rohlík, tak pak se ten přesun do O2 Arény asi moc nepovedl. Když měla ta hala přilákat další partnery, kteří bychom do té staré nemoderní "Sportovky" nenalákali. Achjo.........????

otaznik3
MichalM +92
07.05.19 v 16:38

isport.blesk.cz/clan...

To jsem zvědavej, na jakej novej teplej flek toho tlučhubu upíchnou teď......................... :-O

+1
otaznik4
MichalM +92
27.04.19 v 00:55

reakce na Gapin: ,,Hele ja i kdyz mam pomerne radikalni nazory a co se tyce ultras jsem..." zobrazit příspěvekHele ja i kdyz mam pomerne radikalni nazory a co se tyce ultras jsem naklonenej spis na jejich stranu, tak i presto mam urcitej respekt k "legendam" ostatnich klubu a je mi jedno jestli jsou z Plzne, Ostravy nebo Slavyje. Ale tohohle z.mrda jsem nenavidel uz na skole a asi se s nim potkat tak udelam urcite vyjimku. Tohle bezpaterni hovado s IQ vypnuty automaticky pracky potkat, tak mi zase budou chodit obsilky."

Akorát Řehák není žádná legenda. Byl to průměrnej hráč, jakých Slávií prošly stovky, a kdyby se ve vzájemných derby nechoval jak prase a v letech dalších se veřejně o Spartu neotíral,tak by po něm nikdo ani nevzdechl. No myslím, že MM ho tady očastoval už dostatečně.

+1
otaznik5
MichalM +92
25.04.19 v 12:27

reakce na Schaschek: ,,Ty vole ty bys ho zatloukl do země jak hřebík 8-) 8-) "

Řehák je totální primitiv. Jako hráč předváděl podobné zákroky úplně běžně derby co derby. Takový Ivan Hašek by mohl o tom vyprávět celý den. A za celou tu dobu vyhrál proti Spartě tak jedno derby,proto holt ten mindrák. Teď je jako všichni Slávisti namachrovanej,ale i když je nejhůř - stačí vytáhnout historickou tabulku i bilanci a vpálit sešívkám : "Máte pořád co dohánět,chlapci,tak se snažte". Dneska konečně vyhodili toho škodiče na lavičce,tak se snad dočkáme toho, že to někdo dá zase do kupy a nějakej Řehák nám bude moct akorát líbat boty,jako to musel dělat naprostou většinu svého ubohého slávistického života *FUCKU* .

+2
otaznik6
MichalM +92
14.04.19 v 22:28

reakce na Markus: ,,V čem konkrétně? Zrovna Lukáš je jeden z rozumných a v tomhle..." zobrazit příspěvekV čem konkrétně? Zrovna Lukáš je jeden z rozumných a v tomhle rozhovoru tahá za podstatně kratší konec Emma. Ona je to super holčina, ale ty rozhovory prostě neumí. "

Konkrétně? Ve svém tvrzení, jak se Straka svými činy jen zdiskreditoval a jak pro něj není žádný soupeř. Připomíná mi to vtip s tou pointou, jak definice fotbalu je to to, že deset tisíc dělníků řve na jedenáct milionářů. Sorry, ale poměřovat se coby fanoušek s trenérem (bývalým hráčem) který ať je jakej chce tak přece jen v tom fotbale něco dokázal mi přijde k smíchu. Hodně k smíchu.

+2
otaznik7
MichalM +92
11.04.19 v 21:10

Když už se tu řešili fanoušci - dnes jsem kouknul na rozhovor z dílny DVTV se slávistou Strašákem. Dodal bych k tomu jen: Jaký klub, takoví fanoušci! Jací fanoušci, takový klub! *FUCKU*

+1
otaznik8
MichalM +92
14.03.19 v 17:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Od výhry Sparty nad Plzní 7:2 v září uplyne pětadvacet let, to..." zobrazit příspěvekOd výhry Sparty nad Plzní 7:2 v září uplyne pětadvacet let, to přeci jen vzpomínky vyblednou. Co se týká gólů Vaška Budky z penalt, čerpal jsem z oficiálních stránek kapr ligy, kde bych předpokládal, že údaje budou mít přesné. Gól Vaška Budky ze hry proti Plzni si vybavím z jiného zápasu, který se hrál na jaře 1994 a kterým zápas rozhodl. Hned v první minutě v podstatě hned z rozehrávky přišla první střela na bránu, kdy Čaloun krutě zaspal. Pokud jsou údaje o návštěvách správné, pak jsou tristní. Jarní zápas proti Plzni vidělo 1.829 diváků (i když se hrál na Strahově) a podzimní utkání s Plzní pak 5.225 diváků (to už se hrálo na Letné). V roce 94 se na fotbal zjevně moc nechodilo. *MIMO*
www.fortunaliga.cz/z...

Tuším v ročníku 1987/1988 skončila obě derby s Bohemians velkou demolicí klokanů. Sparta jim dala 5:0 a 6:0, což jsem vnímal velice pozitivně. I když Tebou zmiňovaný Sloupův vlastenec si nevybavím. Ona dnešní generace si neumí představit co pro nás v osmdesátkách Bohemians byli. Nepřítel číslo jedna. Nenáviděli jsme je mnohem víc než Slávii, která v té době byla mezi pražskými kluby čtvrtým do počtu. I ve škole jsme se dělili na Sparťany a klokany a mydlili se do krve. Bohemians byli podepsaní pod sestupem Sparty a té se potom po návratu do první ligy v derby nedařilo strašně dlouho vyhrát. Až na jaře 1982 vyhrála Sparta 1:0 gólem Grigy v úplném závěru a to byl rachot, že málem spadla Letná. Pak si vzpomínám na další derby proti klokanům z Letné, které Sparta vyhrála 1:0. To bylo na podzim 1983 a Bohemians byli úřadující mistři. Jenže to bylo na delší dobu poslední vítězství, další přišlo až na jaře 1987. To Sparta vyhrála 3:0 a vzpomínám si z toho utkání na jeden z prvních „vymazlených“ trestných kopů Bílka. *BRAVO* "

Jojo. Já v tom zápase stál za tou brankou........ Budka si vybral opačnou stranu než při první penaltě, což Čaloun bohužel správně odhadl. Ten výprask 6:0 odnesla Plzeň, Sloupa jsem zmínil jako bývalého Bohemáka, v té době už hrál ale za Plzeň (myslím, že tamodtud pocházel). Ale ty nátěry Bohemce co i nich píšeš pamatuju taky, zvlášť ten u nich doma 6:0. Tam se myslím začal ukazovat tehdy mladý Václav Němeček, dal tuším dva góly. Ono v tom období Sparta vůbec dost nadělovala, bůra chytla i Slavia a vůbec se tehdy hrálo dost často ne jen na body,ale i na výši skóre. Takový Hradec tehdy v rozmezí asi pěti dnů koupil ve dvou zápasech na Spartě (pohár a liga) celkem 16 kousků. Ni snad se zase dočkáme zápasů,kdy se bude hrát až do konce a ne jen do stavu, který slibuje na konci zisk bodů, a ní víc.........

otaznik9
MichalM +92
13.03.19 v 22:04

reakce na MartinMegadeth: ,,Že Hložek překonal rekord nejmladšího ligového střelce Pilíka..." zobrazit příspěvekŽe Hložek překonal rekord nejmladšího ligového střelce Pilíka z Příbrami asi registrovali všichni. Zkoušel jsem hledat kdy naposledy fotbalová Sparta nakopala Plzni řiť obdobným způsobem jako v sobotu a bylo to dlouhé hledání. Nakonec jsem našel: prvního října 2000 (9. kolo ročníku 2000/2001) dostali mazánci na Letné krásných 1:5, když se za Spartu trefili dvakrát Jarošík a Sionko, jednou skóroval Mynář. Za Plzeň snižoval jakýsi Kožíšek. A našel jsem ještě větší debakl: pětadvacátého září 1994 (8. kolo ročníku 1994/1995) nakoupili mazánci na Letné dokonce 2:7. Za Spartu se dvakrát tenkrát trefil Budka, v obou případech z penalty. Tohle se stát v sobotu, tak Paclíkovi se Šádkem praskla žilka. *KSICHT* Dalšími střelci Sparty byli Kožlej, Frýdek, Vonášek, Sopko a Dvirnik. Za mazánky korigovali Mika a Vágner, pozdější simulant v Edenu. Nicméně v úspěšné éře Plzně byla sobota suverénně největším debaklem mazánků na Spartě. Nezbývá než je začít na podobné příděly na Letné zvykat a začít si konečně jezdit pro body i do Plzně. *POSILOVNA* "

Doplnil bych ještě ještě z konce 80tých let jeden výprask 6:0, který ukončil výstavním vlastencem skoro z půlky hřiště tehdy navrátilec z Bohemky Sloup. A lehce opravil - Budka dal v tom jednom zmíněném zápase z penalty 1 gól, druhou neproměnil, svůj druhý gól dal ze hry. Za Plzeň chytal Čaloun, který k nám později přišel. Jinak doufám stejně jako ty, že podobné výkony a výsledky budeme zase v zápasech s podvodníky vídat častěji.

otaznik10
MichalM +92
26.02.19 v 19:02

reakce na MartinMegadeth: ,,S tím nemůžu nesouhlasit. Drchal je pro mě obrovské překvapení...." zobrazit příspěvekS tím nemůžu nesouhlasit. Drchal je pro mě obrovské překvapení. Je jak velká voda. Neustále v náběhu, pořád si říká o míč, když něco zkazí tak ho to nedeprimuje, nabízí se další minutu znovu. Upřímně mi před rokem na jaře přišlo, že se jeho talent poněkud nafukuje, ale teď po zranění mi přijde, že ten kluk je vážně pecka. *THUMBSUP* "

No jsem zvědavej,jak bude pokračovat. Ale oba ty nájezdy na Laštůvku vyřešil jak mazák a ten druhý mě vyloženě nadchnul,i když gól nakonec neuznali. Dal si ho tam prostě k večeři.

otaznik11
MichalM +92
25.02.19 v 18:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Z výkonu Sparty včera proti Ostravě mám velice dobrý pocit...." zobrazit příspěvekZ výkonu Sparty včera proti Ostravě mám velice dobrý pocit. Směrem dopředu jsem ve hře Sparty viděl něco co tam hodně dlouho chybělo: kvalitu. Ani jsem nečekal, že Dočkal až takhle dokáže hned v prvním utkání zvednout ofenzívu Sparty. Ve výborném světle se ukázal i Karlsson, jeho trestňák byla lahůdka na úrovni Stancia, Hložek i střídající Drchal. Ten kluk je jak velká voda a škoda, že mu nebyl uznán další gól. Za svůj přínos na place by si ho zasloužil. Dozadu bych nějaké mouchy našel, byť musím uznat, že kvalita Ostravy směrem dopředu zřejmá prostě je. Navíc Barošovi se některé věci prostě nepískají. Moc nechápu proč Ostrava, po zápase se Spartou již tradičně, pláče. Štětinův faul za druhou žlutou nerozporuji, ale Ostrava mohla klidně mohla dohrát v devíti. Baroš, Fleišman nebo Fillo si o druhou žlutou vysloveně koledovali, ovšem sudí s nimi začal najednou šetřit. *MIMO* Se zájmem jsem si přečetl polemiku o nenasazení Kangy do základu. Za sebe musím říct, že jsem ho mimo sestavu nečekal. Do dalších utkání doufám, že ho Ščasný využívat bude. Přeci jen moc takhle kvalitních fotbalistů po hřištích kapr ligy neběhá. Bude samozřejmě potřeba sladit způsob komunikace a spolupráce dvojice Dočkal – Kanga na hřišti. Že si Kanga chodí pro míče hodně dozadu je pravda. Podobný aspekt hry vykazoval ve Spartě jednu dobu Matějovský a také to týmu neprospívalo. Jen je potřeba se podívat koho má Kanga za sebou, jak mu dotyční hráči jsou schopni nahrávat a jestli by nebylo od věci také řešit další posty. Z čeho tedy rozhodně blahem nevrním jsou časté změny ve stoperská dvojici. Třetí zápas a třetí dvojice, i když nasazení zkušenějšího Štětiny na Baroše místo mladého Plechatého schopen pochopit jsem. Trochu škoda druhého gólu Ostravy, protože Sparta byla rozjetá spíš na 4:1 než na 3:2. Ale na třech bodech naštěstí inkasovaný v závěru nic nezměnil. Když nic jiného, tak s devíti body z prvních tří jarních kol jsem velice spokojen. *THUMBSUP* "

Toho neuznaného gólu je dvakrát škoda vzhledem k způsobu, jak si Drchal s Laštůvkou v tom nájezdu krásně vytřel p.del..........................

otaznik12
MichalM +92
16.02.19 v 07:37

reakce na loupák: ,,Dneska s trochou štěstí, ale poctivě odmakaný *THUMBSUP* "

Jo, poctivě odmakaný asi ano........ale může mi někdo říct,co se to vlastně hrálo za sport?

otaznik13
MichalM +92
12.02.19 v 20:06

reakce na MartinMegadeth: ,,Budu souhlasit s ToMem. Na rozdíl od jiných jsem instalování..." zobrazit příspěvekBudu souhlasit s ToMem. Na rozdíl od jiných jsem instalování Broše do funkce sportovního ředitele vnímal s určitými obavami, protože on se pohyboval po konci kariéry u mládeže tuším v Kralupech nad Vltavou, což není zrovna ideální průprava na hlavní zodpovědnost při skládání kádru áčka Sparty. Sice mě především vloni příjemně překvapil, když dokázal přivést řadu zajímavých borců do rozkodrcané Sparty, ale letos z něj až tak nadšen nejsem. Už jsem to tady psal několikrát, ale dlouhodobě mi ve Spartě chybí opravdový zkušený a světaznalý „šíbr“. Na Hadamczika jsou různé názory, ale stojím si zatím, že nikdo nepřivedl tolik špičkových hráčů odjinud do Sparty jako on. Šimíček, Marek, Ton, Ujčík, Řezníček, Libor Procházka nebo Výtisk to byla ve své době top kvalita nebo minimálně hodně dobří borci a on je dokázal dostat do Sparty, ačkoliv v jeho době rozhodně Sparta nebyla nejbohatší klub extraligy. Otto Sýkora ve Spartě za krátkou dobu co zde působil složil Jandačovi do první sezóny velice zajímavý a kvalitní tým, který by pod lepším trenérem nepochybně svoje možnosti a kvality potvrdil i v play-off. To byl poslední člověk co mi na postu sportovního ředitele přišel jako opravdu schopný šíbr. Chápu, že ho spousta lidí bude i s odstupem vnímat negativně kvůli některým odchodům, i když on sem přišel s určitým zadáním a měl určité úkoly. I mně vadil odchod Ondry Kratěny nebo Davida Výborného a především způsob jejich konce. Vysloveně mě štvala i habaďůra na Karla Hromase. Nicméně někdo schopný přesvědčit a přivést opravdu kvalitu, herně i lidsky, i ze zahraničí Spartě dlouhodobě chybí. Vždyť do příchodu Kruppa byl každý hráč ze zámoří v podstatě sázka do loterie. Pokusy s hráči z norské ligy se moc neosvědčily a párkrát se Sparta pěkně spálila i se Slováky. Nechci mýt ( ! ) Brošovi ani Martincovi, šéfovat Spartě je úkol nevděčný, ale lidi jako Sýkora nebo Hadamczik jsou jinačí kategorie „šíbrů“. A teď když Sparta nemá po světě své hráče, s nimiž je vždycky jednodušší jednání, tak by se fakt pořádný „šíbr“ dle mého názoru hodně hodil. A vedle něj by klidně někdo mladší mohl fungovat s předpoklady později plnohodnotně převzít funkci sportovního ředitele. *VYHLIZI* Pokuty pro Formana za každý faul mi přijdou jako nesmysl. Tohle mi sedí na nějakého vola jako je Kýhos, ale ne na Kruppa. A co se týká majetkové vazby majitel Billy = majitel Sparty, tak na to bychom mohli dostat odpověď během několika měsíců. Billa co si vzpomínám podepsala se Spartou tříletou smlouvu, která po letošní sezóně vyprší. Břízu mám rád a vážím si ho, ale některé věci mi na něm dost vadí. S Lukášem naprosto souhlasím, že právě Bříza je člověk, který by měl stanovit maximální míru komercionalizace Sparty a celého projevu v O2 aréně. A prostě bouchnout pěstí do stolu a říct, že je nějaká hranice a přes tu nejede vlak. Od Vánoc jsem byl na už na pěti domácích zápasech a opravdu se nestačím divit kam to zase během letošní sezóny došlo. Být před O2 arénou horská dráha, panoptikum a labutě, tak je to druhá Matějská. :-! :-! :-! "

Já vzpomínám na Hadamczika ve Spartě jedině v dobrém. Pravda,asi jedině až na tu botu s Žemličkou, což ale později i uznal, že jeho odchod byla chyba. Jak píšeš, možná nebýt jeho,tak ve Spartě třeba nikdy nebyl Petr Ton,na kterého teď vzpomínáme ó nic méně než na "kapitána". Finále u nás nikdy neudělal taky kvůli nehorázné smůle v semifinále se Slavií,kdy myslím Chabada trefil v šestém zápase v poslední vteřině tyčku prázdné branky za nerozhodného stavu a k tomu 3:2 pro nás na zápasy. A když byl drzej Duda a dostal od Šimíčka po hubě, neměl ostych ho za to ještě veřejně pochválit. Já bych neměl problém s tím, kdyby k nám ještě jednou přišel tu "nedodělanou" práci dokončit.

otaznik14
MichalM +92
25.01.19 v 19:07

reakce na MartinMegadeth: ,,Jsem velice zvědav co Spartě vyskautuje Broš v Rusku. Docela by mě..." zobrazit příspěvekJsem velice zvědav co Spartě vyskautuje Broš v Rusku. Docela by mě zajímalo jestli hledá mezi ruskými hokejisty nebo českými krajánky, ale nevylučoval bych kombinaci obojího. Já bych mu tímto hodil rukavici. V historicky prvním ročníku v nejvyšší soutěži hráli za Spartu Kanaďani Arthur McLean a Murray Alexandre Teeple, kteří ke stříbru (za tehdy prakticky neporazitelnými LTC Praha) v sedmikolové soutěži přispěli výrazně. První šesti a druhý sedmi brankami, což nemusí být konečný počet. Vzhledem k tomu, že nejsou známí střelci z duelu v Mladé Boleslavi, kde Sparta nastřílela devět gólů a některé z nich si připsala takřka jistě i kanadská dvojice. Jestli dobře počítám, tak oba Kanadýři byli na průměru kolem gólu na zápas. Tak takovou útočnou dvojici zahraničních kanonýrů bych si do příští sezóny nechal líbit. A jestli budou mluvit anglicky nebo rusky je mi buřt. Hlavně, když budou sypat gól za gólem. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*
hokej.cz/cizinci-v-d..."

No kdyby tam našel třeba nějakého druhého Potajčuka, tak by si i mne docela šplhnul........ ;-)

+1
otaznik15
MichalM +92
25.01.19 v 16:39

reakce na chuli: ,,No tak na koukala jsme řvali v Hradci,že je hovado,za tu sekeru ......" zobrazit příspěvekNo tak na koukala jsme řvali v Hradci,že je hovado,za tu sekeru ... :D :D :D tak místo hovada je použito Koukal ... *HAHA* *HAHA* *HAHA* "

Není už lepší tedy "Vráno,ty jsi Limberský!"? Ti by pochopili úplně všichni.........????????????

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 6. srpna - 18:00
  5.png
  SLA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)
 • 8. srpna - 18:00
  18.png
  KVA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)

Kalendář akcí

<<06 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30