Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
MichalM +165
25.11.21 v 09:59

reakce na Schaschek: ,,Tak to bylo v onlajnu 8-) "

U názvu Baník by mě ten míč napadl asi taky......... 8-)

+1
otaznik2
MichalM +165
16.11.21 v 18:48

reakce na Schaschek: ,,Tak mi ukaž jinou nemoc v ČR, která je vysoce infekční a na..." zobrazit příspěvekTak mi ukaž jinou nemoc v ČR, která je vysoce infekční a na kterou ti zařve 30 tisíc lidí za rok... *VYHLIZI* A co myslíš - je pro ty farmaceutické firmy výhodnější lidi očkovat vakcínou za pár korun nebo je nechat na přístrojích na ARU, kdy ty léky stojí tisícinásobně víc? Touhle logikou by přece žádná podpora očkování nebyla a ty firmy by chtěly aby ty lidi končili na přístrojích...

Já se vždycky musím smát, když čtu ty zhovadilé argumenty. Lidem nevadí do sebe cpát levný a nezdravý jídlo za pár korun, patoky ze čtvrtý cenový, levnou kořalku, hulit jak fabrika, ale "tu sr.čku si přece nenechají píchnout" :-D

Jako už si nedělám iluze. Kdo mohl a chtěl, tak se očkovat nechal, kdo ne, tak už mu to nikdo nevysvětlí. Ale absolutně to nechápu. Máme šanci to porazit kolektivně a začít zase žít normálně a tady se každý ohání nějakou svobodou, která je mu hrozně odpírána a brána. "

Nemáš Vysokou školu života, holt nerozumíš........ :-D

+3
otaznik3
MichalM +165
16.11.21 v 18:46

reakce na chuli: ,,Neřezal mladého žvejkala? [:-} [:-} *THUMBSUP* "

Bingo! :-D . Ten to ods.al, protože byl nejblíž........ :-D

otaznik4
MichalM +165
16.11.21 v 11:19

reakce na Gapin: ,,Když má papá dost peněz, tak nemusí ani tu hokejku udržet. Když..." zobrazit příspěvekKdyž má papá dost peněz, tak nemusí ani tu hokejku udržet. Když si vzpomenu tenkrát před sezonou na setkání s trenérama, když tam Nedvěd vyprávěl, koho musel trénovat, tak se směju ještě teď. Smutný je, že to zrovna k smíchu moc nebylo a není."

Já mám jednoho profesního kolegu, co hrál hokej do dorosteneckého věku za Nymburk. V tomhle věku si ho vytáhla Bolka na dva přípravné zápasy, udělal v nich asi pět bodů (a to hrál obránce). A oni hned, že ho berou, jenže tatík musí přinést dvěstě nebo třista papírů, teď už přesně nevím. Ty tatík neměl, no tak kolega šel zpátky do toho Nymburka.
Nedávno vzpomínal na zápasy proti slávii, konkrétně tedy hlavně na jeden. Na lavičce slavie samozřejmě žvejkající Růžička, v sestavě i jeho syn. No slavie dlouho prohrávala, až si starej zavolal rozhodčího a chvíli mu cosi.........."domlouval". No a a za chvíli to lítalo - Nymburk do tří, za chvíli znovu. Kolega dostal chvíli před koncem amok (byl navíc kapitán) - sprostě vynadal rozhodčímu i starýmu všemi slovy co ho napadly, pak ještě v záchvatu vzteku přerazil hokejku o nejbližšího slávistu (hádejte, kterej to byl....... :-D :-D :-D ), no pak se šel samozřejmě rovnou sprchovat. No je to starý tak 15 let, ale takhle si v tomhle rybníčku žijeme pořád, no..........

otaznik5
MichalM +165
15.11.21 v 14:18

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.sport.cz/plus/clanek/2898193-antosova-britva-nas-hokej-vse..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/plus/cl...

Můžeme si o Antošovi myslet cokoliv, ale tady to popsal přesně…"

Přesně tak. Tohle je důsledek práce všech nalezlých přísavek na svazu v čele s tím kre.énem Lenerem. Toho neumětela byl českému hokeji čert dlužen. Vysvětlí mi někdo, co ten chlap našemu hokeji přinesl? A proč už ho všichni fanoušci českého hokeje nemáchají v koši ve Vltavě?
K tomu připočtu čachry všech těch Palaščáků a Růžičků, kterých je je určitě český hokej taky plnej krom těch dvou jmenovaných. A v čele toho všeho ještě estébák...........Tohle reálné hrozí tím, že hokej u nás dopadne jako skoky na lyžích.........
Tohle dopadne za chvíli jako naše skoky na lyžích......... :-$

otaznik6
MichalM +165
31.10.21 v 17:05

reakce na Medvěd: ,,Ku*va, proč Dočkal?"

Asi dobrá smlouva....... ;-)

otaznik7
MichalM +165
27.10.21 v 21:19

reakce na Lampion: ,,U Dočkala červená bez jakékoliv další diskuze. Úmysl nehraje..." zobrazit příspěvekU Dočkala červená bez jakékoliv další diskuze. Úmysl nehraje roli. Stejně jako u Holeše ve Varšavě nehrál roli :)"

Leda hov.o! *FUCKU*

+2
otaznik8
MichalM +165
17.10.21 v 18:30

Příště bych se vyvaroval siláckých řečí, kolik jim máme nasypat...........ono to pak většinou končí špatně......... :-(

+1
otaznik9
MichalM +165
16.08.21 v 21:38

reakce na MartinMegadeth: ,,Článek v Deníku Sport evokuje možnost, že by Červenka za..." zobrazit příspěvekČlánek v Deníku Sport evokuje možnost, že by Červenka za jistých okolností mohl Spartu posílit na play-off příštího ročníku. Otázkou je jak moc je to reálné, ale nějaké nebezpečí zůstává. Za mě nebrat: už pěkných pár let je to výrazně horší borec než býval, je dost chatrný co se zdraví týká a nebyl bych si u něj jistý, aby angažmá u nás nepojal jako Vondrka: za hodně peněz proklatě málo muziky a hodně vyžírky. *NAPR**** Zaujala mě i část o brankářích, že Sparta byla v kontaktu s Kubou Kovářem, Dominikem Furchem a Šimonem Hrubcem. Za sebe musím říct, že mi z té čtyřky Saša Salák přijde jako nejlepší volba. Kromě Hrubce, který je na můj vkus dost přeceňovaný, i když netvrdím, že je špatný, jsou to kvalitní brankáři. Proti Furchovi nic nemám, Kováře mám docela rád, ale za celou svoji kariéru toho v play-off moc nepředvedl a série co vyhrál se určitě nechají spočítat na prstech jedné ruky. U brankáře jemuž je třiatřicet bych se téhle statistiky trochu bál. *MIMO* "

No Kováře by se měli bát spíš spoluhráči a neukazovat před ním svoje manželky, že........... :-P

+1
otaznik10
MichalM +165
16.08.21 v 17:21

reakce na Amphicyoni: ,,Taky už jsem to četl, mohlo to být i horší, tady byla UEFA..." zobrazit příspěvekTaky už jsem to četl, mohlo to být i horší, tady byla UEFA ještě vcelku milosrdná. Tím spíše, že jsme recidivisti. Snad to bude zrovna nějaký méně atraktivní soupeř, kdy navíc nebude týmu podpora až tak chybět. *KOSA* "

Jak píšeš. Předloni jsme hráli předkolo taky na prázdném stadionu. A neomlouvá ani to,jak je UEFA úzkostlivá stran tohoto tématu. Vůbec se neřeší to, že ten hráč Monaka po gólu provokoval. Ani to, že hráči Rangers v zápase se slátanou chátrou jako opice chovali. Sere mě to,jak se u každého problému řeší jen jeho část..........Ale to neomlouvá ty,co se chovají jako hlupáci. A očekávám od Sparty to, že viníci budou zveřejněni,budou mít DOŽIVOTNÍ zákaz vstupu na stadion,bude na ně od klubu podáno trestní oznámení a posláni na ně exekutoři, kteří jim zbytek jejich života pěkně osladí.

+1
otaznik11
MichalM +165
16.08.21 v 16:04

První zápas EL fotbalu máme zavřenej stadion kvůli hučícím č.rákům. Jen doufám, že ušlý zisk ze vstupného dostanou k uhrazení.......... :-(

otaznik12
MichalM +165
10.08.21 v 21:26

reakce na ferry: ,,Ahoj,jsem tady po dlouhé době,zjistil jsem online přenos na yOU..." zobrazit příspěvekAhoj,jsem tady po dlouhé době,zjistil jsem online přenos na yOU TUBE, koukal jsem na utkání,je co zlepšovat,ale co mně naštvalo je,že Sparta nezablokovala číslo 23 ,to je jako by si nevážila hráčů,kteří pro ni něco vykonali.Ať žije SPARTA *CERTIK* *PEKLO* "

A proč jako? Nic proti Pechovi, mám ho hodně rád,ale hráčů kterých pro Spartu udělali to co on je přece jenom víc a co by pak zbylo za čísla? Mimochodem, s číslem 23 hrála třeba jedna ze sparťanských legend Petr Hrbek, mohlo být tedy vyřazeno už před pětadvaceti lety.........

+1
otaznik13
MichalM +165
05.08.21 v 13:41

reakce na karlos: ,,Ty už tu debatu zavádíš úplně jinam a já Ti na to víč co..." zobrazit příspěvekTy už tu debatu zavádíš úplně jinam a já Ti na to víč co .... *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Aha......o.k. A přidej mi víc těch fakáčů příště prosím. Sparťane......... :-D

otaznik14
MichalM +165
05.08.21 v 13:07

reakce na karlos: ,,Házení piva je podle tebe ok?? V tom vratném kelímku?? Když to..." zobrazit příspěvekHázení piva je podle tebe ok?? V tom vratném kelímku?? Když to bude někde z první řady a ten kelímek se nevyleje včas, bude to pěkná pecka, která může hráče zranit. Já neuznávám fyzické nasílí, což házení kelímku je. Nadávkou, byť peprnou nemůžu nikoho fyzicky zranit. Tmavší kluci využívají situace a hledají rasismus za vším a umí hezky hrát divadlo, jak je to zraňuje.
S tím udáváním meleš nesmysly a jsi úplně mimo. Porovnáváš neporovnatelné. Když mi někdo bude krást auto, je to trestný čin. Ale udávat někoho, kdo sedí o několik řad jinde než já a tvrdit, že bučel je trapné. Za prvé nemůžeš vědět jestli hučel, bučel nebo pískal. To v tom rachotu nemůžeš poznat. Takže si klidně schvaluj bonzování nebo i sám bonzuj, když v tom spatřuješ spásu Sparty. Možná se dočkáš dne, kdy budou v hledišti pouze "slušní" bonzáci a to bude teprve parádní atmosféra *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

A ještě se tě tedy zeptám, ten, pro koho neexistují černí hráči ani ve vlastním klubu je podle tebe Sparťan, nebo ne?

otaznik15
MichalM +165
05.08.21 v 13:06

reakce na Medvěd: ,,Hele, myslíš to dobře, ale ono se bučí i v La Scalle na pěvce,..." zobrazit příspěvekHele, myslíš to dobře, ale ono se bučí i v La Scalle na pěvce, který není zrovna dle diváků top a to může být bílý jako sníh...
Až do tohoto zápasu jsem nikdy a nikde nezažil projev "bučení" jako rasizmus. Jiná věc jsou tzv. "opičí skřeky". Ano tam není o čem diskutovat, to je cílená záležitost s jasným podtextem.
Takže za mě: Jasné NE! rasizmu. Ale také ne pokusům zneužívat tento politováníhodný (a moderní) fenomén podle nálad a potřeb toho, komu se to hodí.
Je snad projev anglických hulvátů při státních hymnách na ME projev rasizmu? Rozhodně ne. Je to projev nestotožnění, odmítnutí atd, ale není to rasizmus. (Ostatně tohle mně přijde stejně závažné jako rasizmus: státní hymna je přece jeden ze symbolů státu). Takže může být stejný vokální projev jednou brán za rasizmus a jednou ne?
Nicméně, pokud se bučení dostává do kolonky "jasný rasizmus", tak je potřeba stanovit pravidla dopředu ať každý ví co dělá a dobře si to rozmyslí. V tom případě doporučuji bučení nahradit pokřikem "Ty plantážníku!" ještě než bude také na indexu."

Ujasnil bych tedy pojmy, blbě jsem to napsal. Ono jde o ten výraz "huhuhuhuhu......." samozřejmě, nikoliv o bučení. Máš pravdu, třeba v NHL se bučí taky. A to je to samé jako pískání. Ale hučení prostě problém holt je. Píšu to tu jinde, na Spartu chodí část diváků, kteří to mají tak, že vyhrajeme gólem černocha, ale pro ně to skončí 0:0. To že se to naproti tomu zneužívá je jiný problém, který "kupodivu" UEFA neřeší. Třeba to, že hráč na Spartě údajně na kotel pořvával (nečetl jsem, že by se tím někdo zabýval, zda tomu tak bylo. Nebo to, že hráči Monaka beztrestně po každém svém faulu seberou míč do svých rukou a vydají ho až po nějaké době. Určitě souhlasím v tom, že spousta černochů v poslední době slyší i trávu růst. Taky mě kdysi po Žižkově proháněli párkrát cikáni v přesilovce s pochody proti tomu neorganizují. Ale "huhuhuhu" prostě na stadion ani nikam jinam ne! Nakonec ještě, řeší se hrozně rasismus ve spojení s fotbalem, ale on vzniknul v době,kdy neměl nikdo ještě ponětí ani o hadráku, že...........otaznik16
MichalM +165
05.08.21 v 12:54

reakce na karlos: ,,Házení piva je podle tebe ok?? V tom vratném kelímku?? Když to..." zobrazit příspěvekHázení piva je podle tebe ok?? V tom vratném kelímku?? Když to bude někde z první řady a ten kelímek se nevyleje včas, bude to pěkná pecka, která může hráče zranit. Já neuznávám fyzické nasílí, což házení kelímku je. Nadávkou, byť peprnou nemůžu nikoho fyzicky zranit. Tmavší kluci využívají situace a hledají rasismus za vším a umí hezky hrát divadlo, jak je to zraňuje.
S tím udáváním meleš nesmysly a jsi úplně mimo. Porovnáváš neporovnatelné. Když mi někdo bude krást auto, je to trestný čin. Ale udávat někoho, kdo sedí o několik řad jinde než já a tvrdit, že bučel je trapné. Za prvé nemůžeš vědět jestli hučel, bučel nebo pískal. To v tom rachotu nemůžeš poznat. Takže si klidně schvaluj bonzování nebo i sám bonzuj, když v tom spatřuješ spásu Sparty. Možná se dočkáš dne, kdy budou v hledišti pouze "slušní" bonzáci a to bude teprve parádní atmosféra *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Mimo jseš ty. Projevovat se rasisticky je taky trestný čin. A nikde jsem nepsal o tom, že budu udávat a už vůbec ne kohokoliv, koho uvidím máchat rukama a jinou cosi povykovat. Psal jsem, že házení kelímků je menší hřích, než na někoho dělat huhuhu, nic o tom, že je to ok. A jasně, prázdnej stadion za trest je pak ta úplně nejlepší atmosféra........Na Spartu chodí minorita, která má problém s jakýmkoliv černým hráčem, i s naším. To si buď jistej. A dokud tam tihle jedinci budou, bude problém pořád........

otaznik17
MichalM +165
05.08.21 v 10:40

reakce na karlos: ,,Hele a proč jsou opičí skřeky brány jako rasistický pokřik??..." zobrazit příspěvekHele a proč jsou opičí skřeky brány jako rasistický pokřik?? Když to vezmu, tak z opice pocházíme všichni. A podle mne je opic černé barvy mnohem méně než těch černých. Když hučí a bučí angláni při hymnách, je to malý prohřešek, když zahučí/zabučí fanoušci tady, je to rasistické. Je to smutné, ale je to takhle nastavené Souhlasím s Tebou, že by se mělo přistoupit k jiným formám protestů, aby to klub nestálo peníze a zavřený stadion. Možná by se mohlo skandovat "nikdy nepokleknem".
To že Sparťan udává Sparťana je smutné zjištění. I když ten co udává určitě nebude pravý Sparťan, to je zkrátka m.dka udavačská *KOSA* *KOSA* "

Proč jsou opičí skřeky brány jako rasistický pokřik se ptej jinde, ne tady. Prostě jsou. Proč by se mělo něco skandovat, nechápu. Prostě když se mi něco nelíbí - pískání, křičíme, nadávám........nebučím! I to, že by dostal pivní sprchu je lepší, než bučet. A o tom udávání jseš taky mimo. Když kvůli idiotovi ta tvoje Sparta prohraje, nebo platí pokutu, nebo nemůžeš na stadion, to je cajk? Když ti někdo ukradne auto, ty ho chytíš, on tvrdit, že fandí Spartě, tak ho pustíš? Co je tohle za kecy........ :-O

otaznik18
MichalM +165
04.08.21 v 20:09

reakce na karlos: ,,Nedělám si o fanoušcích Brna žádné iluze, ale tahle kolektivní..." zobrazit příspěvekNedělám si o fanoušcích Brna žádné iluze, ale tahle kolektivní vina mi vadí. Určitě to byla záležitost několika vypatlaných jedinců. "

Asi tak. To samé se může pak říkat o Spartě kvůli těm vypatlancům, kteří zas včera museli bučet s zařídit pak krom mezinárodní ostudy to, že zas budou na pohár akorát tak zavřené tribuny.......

+1
otaznik19
MichalM +165
02.08.21 v 19:55

reakce na Mandor: ,,mně až na druhý pokus. Ale stojí to za zkoušku "

Díky za návod hoši, na toho Robertova levobočka též nejsem zvědavej....... *FUCKU* :-)

+1
otaznik20
MichalM +165
25.07.21 v 15:07

reakce na PeterHCS: ,,Ve středu to bude těžší, to už rozhodčí v rudém dresu..." zobrazit příspěvekVe středu to bude těžší, to už rozhodčí v rudém dresu nepřijedou :-) "

Tak určitě, ty blbe....... :-/

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 10. prosince - 18:00
  15.png
  HK (venku)
  Extraliga (56.kolo)
 • 12. prosince - 15:00
  43.png
  OLM (doma)
  Extraliga (32.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
29
30
31