Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
571.png
Medvěd +226
01.07.20 v 22:10

Uf. Už jsem byl skoro malověrný, ale byl jsem vyškolen. To beru! Doufám, že tenhle zápas otevře Křetínskému peněženku! Jinak: moderátoři ČT kurví fotbal!

+1
571.png
Medvěd +226
01.07.20 v 21:35

A pokud jde o fotbal, tak jednak zatím hrajeme prd a druhak kdyby Ferda mravenec potřeboval nového Brouka Pytlíka, tak si může vzít Bosáka nebo to druhé hovado.

+1
571.png
Medvěd +226
01.07.20 v 21:09

Teda Jágra ať si strčej za klobouk. Co tady s padesátiletým dědkem z Kladna, kterej žere Vodňanský kuře s používá Huavej. To je fakt týmotvorná práce. Doufám, že celé je to fejk. A jestli snad platí, co tu také zaznělo, že by mělo jít o befel Hlinkovi a Tonovi, tak to jsme zpátky v časech Břízy. Díky, nechci.

+1
571.png
Medvěd +226
28.05.20 v 12:44

O té 96. nebo kolikáté minutě si každý může myslet co chce, ovšem že mě ta kopyta vyléčila z těšení se na fotbal je jistota.

571.png
Medvěd +226
05.03.20 v 18:58

reakce na Schaschek: ,,Tak nějak jako Vrbata jsem viděl naší třetí třetinu tam 8-) "

Já jsem teda odkazoval na článek o rvačce na slávyji, ale ten s Vrbatou jsem četl také - a máš recht!

+1
571.png
Medvěd +226
05.03.20 v 17:11

Když jsem už na těch stránkách byl, tak jsem se porozhlédl a tohle je taky pěkný...
www.sport.cz/hokej/1...
:-)

571.png
Medvěd +226
05.03.20 v 17:01

reakce na rad55: ,,https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1263008-karlovarskou-sarad..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/hokej/e...
Tak tohle je taky zajímavý... bambulárna *KSICHT* "

To by mě zajímalo, jestli ten návrh vzešel od někoho z poslední trojky. To by se také daly vyloučit Vary a nikdo by nemusel sestoupit, byť by byl poslední... Třeba.
Klucí, to je pr*el! 8-) Sakra, že jsme to Kladno nepřejeli! :-)

571.png
Medvěd +226
05.03.20 v 12:43

reakce na Pedro_Oak: ,,Tak já vám nevím, přijde mi, že už tady z toho všem nějak..." zobrazit příspěvekTak já vám nevím, přijde mi, že už tady z toho všem nějak straší ve věži. Přesun konání MS ze Švýcarska do Soči? *SILENY*

A co lidi co maj lístky, letenky, ubytování apod ... *FRAJER*

Rozhodnou 15. března.

hokej.cz/otazniky-ko... "

Pro tupce Fasela existuje jenom Rusko nebo Bělorusko. Je to de*il. Ať to dá třeba do Stalingradu. Urááá, ratatata!

571.png
Medvěd +226
03.03.20 v 18:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Vážně nevím co pro mě horší představa: jestli play-off úplně..." zobrazit příspěvekVážně nevím co pro mě horší představa: jestli play-off úplně zrušit nebo ho odehrát bez diváků. *MIMO* *MIMO* *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Jedno lepší než druhý. Ale alespoň se sondou si nemusíme dělat starosti, píše Řezníček... :-)

+1
571.png
Medvěd +226
03.03.20 v 17:29

reakce na MartinMegadeth: ,,Ona je otázka jestli vůbec došlo k nějakému vytrhávání jazyka..." zobrazit příspěvekOna je otázka jestli vůbec došlo k nějakému vytrhávání jazyka při samotném výslechu Johánka z Pomuka. Rituál užití útrpného práva ve středověku měl svá pravidla a vytrhávání jazyku patřilo až mezi tresty prováděné těsně před samotnou popravou. Mýtus o Johánkovi z Pomuku je druhou největší mystifikací středověké české historie hned po svatováclavských legendách. Černokněžníci vytvořili hrdinu z mouly co se ocitnul ve špatnou chvíli na špatném místě. A bohužel pro jeho další osud z oči v oči hodně mocnému a zároveň velice vzteklému protivníkovi, který si na něm se svými pacholky s velkou chutí zchladil žáhu. Jestli ho bylo třeba ještě topit je nepravděpodobné. Pokud vím profesor Vlček, legenda české antropologie, vyjádřil po ohledání těla názor, že příčinou smrti byla rána do hlavy a následně do vody už byl Johánek z Pomuku vhozen mrtvý. Někteří historikové se domnívají, že autorem smrtící rány mohl být sám král Václav IV., který byl pověstný svými výbuchy vzteku a když je podpořil alkoholem nemíval daleko k užití násilí. Pokud vím dokázal v opilosti vážně zranit dvorního šaška a také úmrtí jeho první ženy Johany Bavorské na Karlštejně proběhlo za poněkud zvláštních okolností. Dál je legenda o Johánkovi z Pokusu jak jsi už naznačil jen snůška mystifikací a nesmyslů jako velká spousta katolických pamfletů. Údajný jazyk je mumifikovaná část tkáně mozku. Václav IV. Johánka z Pomuku nikdy nemohl nechat umučit kvůli zpovědnímu tajemství královny Žofie Bavorské, jak traduje katolická legenda, které mu údajně odmítl prozradit, protože jejím zpovědníkem nikdy nebyl. A tak by se dalo pokračovat. *FRAJER* "

Já vím.
A v příspěvku o jeden níže jsi mě nadchnul "sondou" do čistoty soutěže :-)

+1
571.png
Medvěd +226
02.03.20 v 22:42

reakce na rad55: ,,V rámci zachování historického postupu a k docílení obdobné..." zobrazit příspěvekV rámci zachování historického postupu a k docílení obdobné zvukomalebnosti bych navrhl částečné vyplnění ústní dutiny, stylový se mi jeví jedině škubánek."

Z mého subjektivního pohledu zalitý koprovkou... :-)

571.png
Medvěd +226
02.03.20 v 19:50

reakce na MartinMegadeth: ,,O žádné brutality co popisuješ se nejedná. My byli normální..." zobrazit příspěvekO žádné brutality co popisuješ se nejedná. My byli normální kluci, žádné zrůdy. Je to zcela neškodná hra, ke které jsou potřeba tři až čtyři účastníci. První v hlavní roli (určené plešatému jelitu Jeřábkovi) má hlavu v hajzlu, druhý a případně i třetí účastník hlavnímu protagonistovi drží hlavu v hajzlu, aby s ní zbytečně nemlel a měl ji pevně v míse, a poslední účastník hry v pravidelných intervalech splachuje. *POSILOVNA* "

No, podle katolíků kteří ho potřebovali jako českého svatého coby protiklad Jana z Husi, mu před utopením byl vytrhnut jazyk. Takže pokud jste jenom topili v ha*zlu, tak to jste vpodstatě byli humánní :-)

+1
571.png
Medvěd +226
02.03.20 v 10:25

Jediné, co se mi fakt nelíbilo byl nástup do třetí třetiny. Přesto, že jsme hráli přesilovku to byla bída. Ale to je jediné, jinak to zase jednou bylo fajn. Dobré je, že se vyprazdňuje marodka.

+1
571.png
Medvěd +226
01.03.20 v 12:09

Mám pocit, že jsme do toho nešli s plným počtem obránců od začátku. Jsem zvědavý na dnešek v jaké sestavě to bude.

571.png
Medvěd +226
29.02.20 v 19:08

reakce na Gapin: ,,Kretinsky a Jandac ven!!!"

Jo, kdybych teď v emocích po zápase označoval kdo všechno ven, tak by tam nezůstal počet hráčů ani na nohejbal.

+1
571.png
Medvěd +226
29.02.20 v 18:58

Strašná, opakuji strašná sbírka kopyt je na Letné.

+1
571.png
Medvěd +226
29.02.20 v 18:04

reakce na rad55: ,,Dvořák: Hráli jsme špatně v útočném pásmu. Buchtele:..." zobrazit příspěvekDvořák: Hráli jsme špatně v útočném pásmu.
Buchtele: Hráli jsme špatně v obranném pásmu.
Fanoušek: Koukal jsem na Spartu? *KSICHT* "

...a co uprostřed? Uprostřed to bylo dobrý? :-)

571.png
Medvěd +226
29.02.20 v 18:02

reakce na rad55: ,,https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1244848-probudili-ho-mali-..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/hokej/e..."

No, když to čtu, tak znovu a znovu platí: díky za vše, pane Trenére! A potom mě napadají neveselé myšlenky, pokud tedy místo čtení mezi řádky neslyším trávu růst...
Jinak fotbal taky pěknej! To nám ten víkend začíná hezky...

+1
571.png
Medvěd +226
28.02.20 v 20:02

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, co se včerejší maškarády v Kladně týká tak..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, co se včerejší maškarády v Kladně týká tak pokud Sparta nezahájila operaci „začít čtvrtfinále za každou cenu venku“ nebo se neinspirovala v Bibli a nejela podarovat nejubožejšího v extralize body nevím co to mělo být za představení. Kladno má půlku kádru na první ligu, navíc po jedenácti porážkách v řadě bylo dole, na ně by měl stačit od Sparty padesátiprocentní výkon. Jestli utkání Sparta podcenila, tak opravdu brutálně. A upřímně přiznávám, že mám problém věřit, že to včera bylo všechno čisté a nikdo nikomu nic nepustil. Tady nejde o to, že se na ledě posledního takhle nehraje nebo že se o druhé místo a o vrácení Ligy Mistrů takhle nehraje: tady jde o to, že za Spartu se takhle prostě hrát nesmí. A to NIKDY! Ani bych se nedivil kdyby se Jarda Šíma v hokejovém nebi při pohledu na své včerejší následovníky v dresu s eSkem na prsou z jejich produkce pozvracel. Já k tomu neměl včera daleko a chuť nakopat většině hráčů zadek mám pořád. *NAPR**** Ani bych se nedivil Břízovi, kdyby ještě šéfoval klubu, že by šel udělat do šatny jeden ze svých pověstných výstupů. Na jeho místě nebo na místě Tona či Snopkové bych jednal stejně. Jakože jsem v zásadě proti přítomnosti vedení klubu v šatně i na střídačce, tak jsou chvíle, kdy naopak považuji přítomnost majitele či šéfa za nezbytnou, aby realizační tým i hráči dostali signál, že to co předvedli je neomluvitelné a neakceptovatelné. A ono je zase lepší, když takovou věc mančaftu sdělí někdo jiný než trenér, aby to mělo svoji váhu. A zároveň by měl být hráčský ansámbl stejně jako realizační tým upozorněn velmi důrazně, že pakliže hodlá v podobných šarádách pokračovat, tak pro blížící se čtvrtfinále je zcela jedno koho vyfasuje i jestli sérii zahájí doma nebo venku, protože s ním zamete jakýkoliv soupeř a ostuda bude srovnatelná s tou před třemi roky, když Spartu vyfackovalo z play-off Brno. *NAPR**** Neznám větší svinstvo než pouštět zápasy. A jestli to tak bylo nebo jestli se na včerejší zápas Sparta tak brutálně vy**ala, že ji porazilo zoufalé Kladno, to si musí hráči a trenéři vyjasnit mezi sebou. Mě teď nezajímají omluvy jak to hráče mrzí, ujišťování že se nic podobného nebude opakovat a další žvanění. Je čas, aby se v Holešovicích začali řídit krédem trenéra Ježka: NE ŘEČI, ALE ČINY! Byl to jeden zápas. Může být, že se mančaft poučí a předvede počínaje nedělí výrazně odlišný přístup i výkon, což by bylo záhodno. A třeba se ta facka ze včerejška ukáže nakonec jako prospěšná. I tak ale musím přiznat, že to včerejší maškarádu omlouvat nebude. Obě poslední šarády proti Kladnu a ta včerejší zvlášť mi budou ležet v žaludku hodně dlouho jako žulový balvan. A jen tak něco s ním nepohne, ale postup do finále bych považoval za dostatečnou satisfakci. Závěrem bych snad jen podotknul, že Jeřábek je plešatý howado, což o něm tvrdím od chvíle kdy do extraligy přišel. A včera můj dlouhodobý názor zase potvrdil. Toho dobytka bychom někdy vzít do party a zahrát si s ním oblíbenou hru mého dětství: na Jana Nepomuckého s ním samozřejmě v hlavní roli. *NAPR**** "

Johánek z Pomuku? ...jako vytrhávání jazyka? Tak každej máme svoje koníčky :-)

571.png
Medvěd +226
28.02.20 v 20:00

reakce na rad55: ,,Ještě teď bych překousnul vzteky kolejnici. Ale moc nesouhlasím s..." zobrazit příspěvekJeště teď bych překousnul vzteky kolejnici. Ale moc nesouhlasím s teoriemi spiknutí. Po pauze nehrajeme nic úchvatného nikdy. Kladno, kdyby se motivovalo jako na nás, tak na všechny, nebylo by tak dole.
Uchvátil mě, ale zejména výkon rozhodčích, hned z kraje si vzal Barinka do kravaty Formana, sundal mu helmu, když se vysmekl a odjel střídat tak nasadil stejný chvat Buchtelemu. Bez povšimnutí! Podražení Súkela Jágrem. Pozdní dohrání Poizla. Sekera na Formana. Pár vysokých holí, nejviditelnější na Dvořáka, plus minimálně deset zákroků na naše hráče bez puku, které se normálně hodnotí jako bránění ve hře, tedy našim hráčům stoprocentně.
Podle mého názoru se nikdo nechtěl zranit a z toho pramenilo ,,nasazení".
A pokud se stahovalo ,,do tří" tak měla klidně hrát čtvrtá lajna, ta se dopředu dostávala.
Aby to nebylo jen negativní, Poizl se mi zamlouval, Rousek paráda, Pechova lajna a Machy dobrý.
Tak oprava v neděli. *SALA* "

Člověče, jenom s tím Poizlem s tebou moc nemůžu souhlasit. Včera se mu imo nedařilo.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31