Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
571.png
Medvěd +139
Dnes v 09:36:48

reakce na kvcr: ,,Včera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do..." zobrazit příspěvekVčera nám dala Olomouc ochutnat vlastní medicínu: dostala se do vedení a pak už jen bořila a vyhazovala na zakázaná uvolnění. Stejně tak jako u nás si říkám, jak moc jejich fanoušky baví se na to dívat. To, že nestíháme, bylo vidět už od druhé třetiny v Chomutově, teď to bylo ještě markantnější. Z rozhovoru s Lukášem Pechem na ofiko webu je (aspoň pro mě) patrné, jak moc týmu noční bazény pomohly. A to nás pozítří dny čeká další zápas "o šest bodů" ve Zlíně, který se v poslední době dost zvedl. Ještě že hrají dneska v Plzni, která by jim mohla dost sil vzít.

O tom, co všechno je špatně, asi nemá cenu psát, to by bylo pořád dokola, protože se v podstatě nic nemění. I když teď cítíme rozčarování, chtěl bych tady apelovat na to, abychom to teď týmu ještě nezhoršovali a nezvyšovali tlak na jejich už tak přetíženou psychiku. Je to už druhá sezóna v řadě, kdy jsme pár kol od konce blízko propadáku, to je fakt velký nápor na nervy. Jakýkoliv tým je v takové situaci dost nalomený a nevěřím tomu, že by ho nějaké razantní projevy nespokojenosti nakoply. Nemyslím tím to, že se budeme tvářit, že je všechno v pořádku, ale počkejme s případnými protestními akcemi na konec sezóny. Ještě není konec a zajíci se počítají až po honu."

Sakryš...neznervózňovat, klid na práci... Tak ještě přidej něco o tom, že Spartu si rozvracet nedáme!

571.png
Medvěd +139
Včera v 20:59:04

reakce na frafont: ,,Podle infa na fejsbůku dnešní sestava stejná jako minule s..." zobrazit příspěvekPodle infa na fejsbůku dnešní sestava stejná jako minule s Chomutovem, jenom chytat půjde Sedláček. Tak uvidíme, jak to hoši vyvedou. Chci tři body (a když ne, tak varianta B aspoň neprohra v základní hrací době) *SALA* "

No, chtít můžeš, to je tak jediný...
Ale tak co, vždycky se najde něco za co chválit a příště už to bude lepší: za tři body!
Vždyť je to trapný a znova říkám - nehledal bych chybu v hráčích. Trenér, přikecávači a managment - tam je zakopanej pes!

+1
571.png
Medvěd +139
18.02.19 v 17:40

reakce na kvcr: ,,Hodně důležitých pět bodů je doma a za to zaslouží tým..." zobrazit příspěvekHodně důležitých pět bodů je doma a za to zaslouží tým pochválit. Jsem rád, že se dostalo i na kombinaci útoku Pech-Forman-Buchtele, která včera rozhodla zápas a oba góly byly do prázdné, což dalo trochu vzpomenout na konec minulého ročníku. Myslím, že bylo dobře vidět, jak Buchta neskutečně ožil. Uvidíme, jak dlouho spolu vydrží. Ke Klímovi s Rouskem šel Kudrna, což jim myslím moc neprospělo a Bukarts by tam asi zapadl lépe - i když musím říci, že i přes špatné reference z Třince jsem od něj čekal víc. Abych nezapomněl, obě výhry jdou podle mého názoru hlavně za Machovským.

Jinak se prakticky nic nezměnilo, ani nemám pocit, že bychom se někam posouvali, ale dobře, rozumím tomu, že teď není čas na pilování souhry nebo kombinací. Vítky už máme na dohled, Olomouc ale bohužel taky. Teď bude potřeba rvát se o každý bod, protože hrajeme se soupeři kolem nás, budou to tedy zápasy, kde se každý získaný či ztracený bod počítá dvakrát. Tak ať nám to lepí a ať se nás paní Štěstěna usmívá. "

No, to jsme dopadli, když se chválíme za body s Boleslaví (budiž) a s Chomutovem... Kdybychom byli nováčci v této lize, tak možná, ale tohle je sakra Sparta! Očekávám víc.

571.png
Medvěd +139
17.02.19 v 18:18

Jako co si o tomhle myslet to už fakt nevím. Jsou pomalí a bez základních dovedností. Och, jak veliká radost po gólu v prodloužení po totálně prom*daném nástupu do třetí třetiny...

571.png
Medvěd +139
16.02.19 v 12:41

reakce na Discosaurus: ,,To není pravda... https://www.youtube.com/watch?v=QSG8mzwwOs8"

Vypadá to velice věrohodně, ale co je to za experta, když nemá elektronickou tužku? :-)

571.png
Medvěd +139
16.02.19 v 12:12

reakce na frafont: ,,Na základě koeficientu zakřivení prostoru a úhlu dopadu a odrazu..." zobrazit příspěvekNa základě koeficientu zakřivení prostoru a úhlu dopadu a odrazu jsem došel k tomu, že puk čáru nepřelezl o 0,02569843257 milimetru. Odvolání proti verdiktu přijímá pouze hlavní centrála v úředních hodinách *KSICHT* "

Pouze pro otrlé :-)
Tak samozřejmě, rotací Země s její hmotností dochází v časoprostoru ke vzniku gravitačního víru. Vychází to z obecné teorie relativity Alberta Einsteina. Tohle je už potvrzeno i prakticky satelitem Gravity Probe B někdy v roce 2011. Potvrzen tím byl i "frame-dragging" , "strhávání času". Takže ano, pokud existuje zakřivení času včetně gravitačních vírů, proč by to nemělo platit i v brance Sparty s pukem? :-)

571.png
Medvěd +139
16.02.19 v 10:24

reakce na Mrazík: ,,Ty vole, já nevim, co tu furt řešíte??? Videorozhodčí posoudil,..." zobrazit příspěvekTy vole, já nevim, co tu furt řešíte??? Videorozhodčí posoudil, videorozhodčí rozhodl. Co se v tom šťourat?? Víme houby, jaký měl ještě záběry. Tečka

Jinak hokej oboustranně sice celkem v tempu, ale jinak úplně bezzubej .. na obě strany. Štěstí se přiklonilo na naší stranu a proto jsme vyhráli. Možná nezaslouženě, ale vyhráli. V naší situaci si nemůžeme vybírat a brát vše, co se naskytne.

Největší sranda ovšem je, že jsme na tři body od šestého místa i s tou holomajznou, kterou produkujeme. Sice Olomouc má o zápas míň, ale i tak. :-D "

Přesně tak. Nemá cenu dále spekulovat a ještě masochisticky proti sobě. Spoustu sporných gólů jsme dostali a dostanem, statisticky stejně jich i dáme. Tak co. To je hokej a rozhoduje to videorozhodčí, ne my.

571.png
Medvěd +139
15.02.19 v 23:03

reakce na RazoR: ,,To proto, ze to gol byl... Mezi pukem a lajnou je bilej prouzek -..." zobrazit příspěvekTo proto, ze to gol byl... Mezi pukem a lajnou je bilej prouzek - zcela jasne to bylo videt. Puk stal v tu chvili na hrane, takze o nejakym uhlu pohledu nemuze byt rec. "

Zrovna tohle být gól nemusel. Prokazatelné by to bylo, kdyby osa objektivu kamery byla umístěna přímo nad brankovou čarou (tam ovšem kamery přesně umístěny nejsou, pravděpodobně proto, že by mezi brankovou čárou a objektivem bylo "břevno" branky, které tím, že je váš než branková čára, by čáru zakrývala (jeví se širší). Ztrácím se v interpunkci, dost! :-)
Jinak hokej strašidelná holomajzna. Pomalé bruslení, bez důrazu, přesilovky stále tragédie, odevzdávané puky, neschopnost přihrát. Velké nic.

571.png
Medvěd +139
15.02.19 v 13:08

reakce na Mrazík: ,,Říká někdo, komu vlasy dávno vypadaly.  "

Tak na druhou stranu, je tady ještě někdo, komu z té hrůzy vlasy nevypadaly nebo není šedivej? :-)

571.png
Medvěd +139
15.02.19 v 10:49

reakce na RazoR: ,,Zasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky..." zobrazit příspěvekZasadni chyba je ta, ze to tu vsichni resite ze sportovni stranky veci, jenze tenhle pribeh ma i druhou cast a to jsou penize. Hrajeme soutez, ktera se jmenuje Tipsport liga. Kdyz maji desetitisice lidi vsazeno na Spartu, je to idealni sance je vsechny podelat. Navic Pardubice ty body taky potrebujou, takze vsichni budou spokojeny. V zapase se to zamaskuje bitkama, aby to vypadalo, ze jsou hraci nas.any a ze chtej vyhrat. A vsem tecou prachy a jenom nam tady tecou nervy. Jinak to vlastne nikoho netrapi. *DRINK* "

To je názor ostrý jak BřitvA! :-) Ovšem, nedejbože, aby to tak bylo... To ne! Tak abych dokázal, že tomu odmítám věřit, tak dneska šoupnu extra tři pětky na Spartu v Boleslavi, je tam na nás 2,97...

571.png
Medvěd +139
14.02.19 v 17:39

Ten trénink... jestli to zvýší morálku a úsilí stejně jako když nám lampasáci pískli za trest v noci poplach... nevím, u nás to mělo za následek vyšší stupeň rezistence a ojebávek. A vůbec: Je to signál, že problém je v tom, že se hráčům nechce? Takže zase: každá reakce má svůj spouštěč.

571.png
Medvěd +139
14.02.19 v 11:51

reakce na Mrazík: ,,Nebudu se tu pouštět do nějakých analýz, jestli za to může..." zobrazit příspěvekNebudu se tu pouštět do nějakých analýz, jestli za to může Karel, Pepa nebo Jarda. Souhlasím s Gapinem, že ten problém je úplně někde jinde, než ho hledáme.
Proč se do Sparty nikomu nechce??? To, že hraje dole, zase jako tak velký problém nevidím. Spíše za tím bude něco jiného. Jenže dokud si to nepřiznají ti, co to mají na svědomí, tak se nepohneme ani o píď. ……
Osobně si nemyslím, že máme špatné hráče (to, že je tým špatně poskládaný je věc jiná). Dokážu pochopit i to, že se herně nedaří, ale co nepochopím, tak to jsou svěšené hlavy. A tady bych ten problém hledal. Nemyslím tím jen hráče, svěšenou hlavu má celá Sparta. Tlak ve Spartě je velký, ale upřímně, zvládli to mnozí jiní, tak proč by to nebyli schopní ustát tito hráči??? ….. nebo aspoň většina. ……… "

Přesně! Jsem přesvědčený, že to není apriori problém hráčů. To si fakt někdo může myslet, že všichni zapomněli hrát hokej? Kdepak, za výkony týmu je vždy někdo zodpovědný a ten musí jednat. Proč jsou všichni hráči ve Spartě out, zatímco před příchodem hráli dobře a po odchodu se jejich forma jinde lepší? Něco nefunguje v klubu. A že by to zúčastnění nevěděli?

571.png
Medvěd +139
13.02.19 v 22:05

reakce na Mrazík: ,,A na to si dáme "Kiss me" 8-) "

No, připomněl si mi to, tak to napíšu. Kdysi dávno, když ještě Sparta hrála hokej a to tak že v Holešovicích, existovala jakási Slavie, která také hrála hokej a stěhovala se do nové haly. Ta byla moderní a s moderním programem na kostce. A tehdy se objevila první srdíčka a nápisy o polibcích. Vždycky jsem si tehdy říkal, jak by se dobře dali slávisti na*rat: Dostat se v té hale do záběru kamery s líbacím srdíčkem, výzvou k polibku - a vystrčit do kamery holou řiť. Tenkrát jsem byl z blbosti slávistů a ze svého nápadu nadšen, to mě ještě nenapadlo, že by se to dalo udělat za pár let doma...

+3
571.png
Medvěd +139
13.02.19 v 21:24

reakce na slajer: ,,Tak a to je pro mě konečná, dokud tam bude ten z.......j skopčák..." zobrazit příspěvekTak a to je pro mě konečná, dokud tam bude ten z.......j skopčák mě nezajímaj!!! Většina se ho tady ještě zastávala když jsem to tu psal, že má táhnout...fricek bude Čechy učit hrát hokej...my máme trenéry -fotbal, hokej????"

Tak to zase prr! Byl jsem první kdo tu dneska napsal Krupp ven a tak k tomu něco řeknu. To není o tom, že Krupp je špatný trenér, nebo že snad nerozumí hokeji a už vůbec ne o tom, že je to němec. Je to o tom, že v současné Spartě mu to prostě nefunguje. Nevím proč, ale tahle chemie nezafungovala - a nemusí to být nutně Kruppova vina. Takže stále Krupp ven, ale nemít přitom blbé kecy (jako to s tím němcem).

571.png
Medvěd +139
13.02.19 v 20:29

Takže použiji na úvod slova klasické české filmové postavy: "A mně se chce něco říct. A já něco řeknu" a dodávám, že mnohé nadzdvihnu, ale nešť: Krupp ven, Broš ven a Nedvěda vezměte s sebou. Rád bych napsal i Bříza ven, ale to je z principu nesmysl. Už proto, že ten nám bude poskytovat kvalitní zábavu v nejmodernější aréně i v druhé lize.

+2
571.png
Medvěd +139
13.02.19 v 11:24

reakce na Schaschek: ,,Je to ale čím dál víc boj s větrnými mlýny (nebo nám to tak..." zobrazit příspěvekJe to ale čím dál víc boj s větrnými mlýny (nebo nám to tak aspoň připadá)... *SORRY* "

Když ona ta matematika je neúprosná: Hele, kolik je těch fandů jako ty v hale? Budu optimista - průměrně 2000? To potom do toho zbytku průměrné návštěvy je většina a z ní kapou maňáče. Ty nejsi typ, který naletí na marketingovou akci, ani asi nebudeš standardní konzument reklam. Jsi zkrátka nekultivovaný, hrubý fanoušek, možná i chuligán a slovníkem minulosti "závadový živel", který neocení co pro něj v hale dělají, na maskoty jsi drzý, občerstvení nespotřebováváš, k pivu máš blbé připomínky a ještě ke všemu otravuješ s nějakým hokejem a fanděním :-)
Dělám si z toho srandu, ale...

571.png
Medvěd +139
13.02.19 v 10:18

reakce na Schaschek: ,,Nicméně pokud máš pocit, že je pro klub jako Sparta důstojné..." zobrazit příspěvekNicméně pokud máš pocit, že je pro klub jako Sparta důstojné vykašlat se na fanouškovské aktivity, chodit na "hokej" jako do kina, dělat ***viny pouze na popud moderátora a bavit se naprosto trapným zápasovým programem, tak se pak nemáme o čem bavit. Tento názor je pro mě totiž naprosto mimo mísu a neztotožňuji se s ním a asi ani nikdy nebudu. Na NHL jsem byl a byla to bída právě kvůli absenci fanoušků - pouze show bez emocí."

Hele, po Plzni jsem na sebe dobrovolně uvalil embargo, protože bych asi byl dost sprostý, nicméně tohle je o něčem jiném, takže napíšu co si myslím: V tomto vlákně si narazil buď na de*ila, trolla nebo někoho, kdo ten program vymýšlí :-)
Děsivé je, že to může být budoucnost.

+2
571.png
Medvěd +139
01.02.19 v 20:52

Tak to jo! A ten prvni fík Klíma - Rousek!
Dneska nám to na jeden vyšlo, ale příště musíme odskočit!
A mám sám ten pocit, že v tý naší úžasný pronajatý aréně stojí led za ho*no?

571.png
Medvěd +139
01.02.19 v 20:43

Ty vole, kulečník! :-)

571.png
Medvěd +139
01.02.19 v 20:12

reakce na Mrazík: ,,Ty vole, dejchej!!!!! Ještě to s tebou sekne!!! :-D..." zobrazit příspěvekTy vole, dejchej!!!!! Ještě to s tebou sekne!!! :-D

Bukarts - druhá tyčka ve třech zápasech ….. no snad to prolomí a začne mu to tam padat.

Jinak druhá třetina super.
"

Už jsem to rozdejchal! Ale že to zato stálo! Uvidíme co přinese třetí třetina. No já nevím, pořád poslouchám jak to Bukartsovi nejde, přijde mi to přehnané, jsou to dobré střely, byla tam tyčka a tak...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 22. února - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (47.kolo)
 • 27. února - 18:30
  19.png
  TRI (doma)
  Extraliga (48.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
18
20
21
23
24
25
26
28