Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
571.png
Medvěd +212
21.02.20 v 20:41

No, měl Huawei pravdu s tou atmoškou. Bude skvělá v Chance lize.

+1
571.png
Medvěd +212
21.02.20 v 14:46

reakce na Schaschek: ,,https://hokej.cz/jagr-pred-zapasem-sezony-v-atmosfere-na-stadionu-jsme..." zobrazit příspěvekhokej.cz/jagr-pred-z...

Jarda je čím dál víc nesoudnej 8-) "

Tak jsem si říkal, večer si to zapnu, jenom se ze zájmu podívám, ať to dopadne jak chce. Ale začínám tušit, komu fandit nebudu :-)

571.png
Medvěd +212
21.02.20 v 14:43

reakce na rad55: ,,čárový musej mít po čertech sílu, aby to roztrhli..."

...představili jsme si hlavního a na čarách dbeska budou Samson a Goliáš :-)

571.png
Medvěd +212
21.02.20 v 14:16

reakce na Ex1tus: ,,Ševc bez trestu, protože se Sparta opět rozhodla nepodat podnět..." zobrazit příspěvekŠevc bez trestu, protože se Sparta opět rozhodla nepodat podnět (jaké překvapení...). *VYHLIZI*

sport.aktualne.cz/ho..."

V tomhle nás nechápu. Ale výborně to v tom článku shrnul Koreis.

+1
571.png
Medvěd +212
21.02.20 v 14:09

reakce na rad55: ,,V roce 1970 jsem začal chodit do kotle. Když se objevil Jarda..." zobrazit příspěvekV roce 1970 jsem začal chodit do kotle. Když se objevil Jarda Šíma, byl jako zjevení, úplně jiný typ hokejisty než byli ve Spartě. Fanoušci si ho zamilovali střelhbitě, byla na to radost pohledět. Šel do soubojů rovně, žádné zákeřnosti, ty on nesnášel. Pokud se něco vymklo, nepotřeboval mít poslední slovo, ale poslední ránu by mu nikdo nevzal!
Takže je vyloučený, dneska už jsou jiná pravidla, podle těch na která byl zvyklý, šel ven společně se zubatou za vzájemné napadení.
Odešla LEGENDA."

...ale zase v nebi budou perfektní mače! To aby si tamní Hlavní Rozhodčí půjčil od svých andělů pořádnou píšťalu...

+1
571.png
Medvěd +212
19.02.20 v 10:46

reakce na rad55: ,,Za včerejšek bych chtěl pochválit kotel, dojem mi nepokazil ani..." zobrazit příspěvekZa včerejšek bych chtěl pochválit kotel, dojem mi nepokazil ani přiblblý komentář. *THUMBSUP*
Byl jsem spokojenej s tím co se dělo na ledu. Změna herního systému funguje a to jak si pomáhá obrana s útokem je efektivní. Z toho jejich vysokého presu jsme se dokázali dostávat dost dobře. V zápase nebyl ani jeden hráč špatnej, naopak někteří excelovali. Sedlovi by nula moc slušela, i tak smekám. Góly Kudrny a Dvořáčka důležitý pro sebevědomí, Súkel jede nahoru, tomu ta první lajna moc sluší!
No a Pech! Třešeň na dortu, dobře pod ,,křídly". *THX* *FLAGSPA* "

Jo, ten byl dobrej... Pár minut do konce, rozdíl o tři góly a jeho mantra byla "Boleslav srovná a vynutí si prodloužení". Tak dostali šestýho a z toho se už nevzpamatoval.
A slyšet skandování kotle "musí je to bolet" je lék na moji dlouho mrzačenou sparťanskou duši. Díky!

+2
571.png
Medvěd +212
18.02.20 v 21:29

reakce na Mrakomor: ,,Dneska skvělý všechno..."

Jo, máte, kluci, pravdu. Ale pro Pecha mám zvlášť slabost když vidím, jak ho každej chudák zkouší otloukat. Ale jasně, bylo to dneska fajn!

+1
571.png
Medvěd +212
18.02.20 v 21:04

Dneska skvělej Pech!

+2
571.png
Medvěd +212
18.02.20 v 17:48

reakce na Leo: ,,Z mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit,..." zobrazit příspěvekZ mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit, vzhledem k tomu že dlouho nehrál.

Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji!!!!


Jestli prostě není lepší, když už toho tolik vynechal, vynechat ještě tento jeden zápas a týden ještě trénovat a vrátit se silnější a o týden zdravější. "

Jéžišmarjá - vod toho je doktor a trenéři, ne?

+1
571.png
Medvěd +212
16.02.20 v 17:53

A koukám, že bych to mohl klidně zopakovat! Tohle není prostě dobrý!

+1
571.png
Medvěd +212
16.02.20 v 17:34

reakce na Discosaurus: ,,Nechceš toho nějak moc? *KSICHT* "

Už jsem prostě takovej... 8-)

571.png
Medvěd +212
16.02.20 v 17:20

reakce na Discosaurus: ,,*** už mě to nebaví, proč nám furt dávaj góly naši hráči..." zobrazit příspěvek*** už mě to nebaví, proč nám furt dávaj góly naši hráči na hostování? Proč proti nám vůbec hrajou? To nemůže bejt jako na fotbale? Nebo co je sakra za problém?"

V tomhle případě by stačilo hrát koncentrovaně až skutečně do konce třetiny...

571.png
Medvěd +212
15.02.20 v 23:49

reakce na Amphicyoni: ,,Jílek VEN!!! Král taktiky, mistr střídání, destruktor mnohých..." zobrazit příspěvekJílek VEN!!! Král taktiky, mistr střídání, destruktor mnohých negativních rekordů... *KOSA* *NAPR**** "

...destruktor negativních rekordů? :-)

571.png
Medvěd +212
15.02.20 v 18:57

Pěkný! Tohle už snad nemůže Jílek ustát... Takhle nám začal útok na druhé místo.

+1
571.png
Medvěd +212
14.02.20 v 13:21

reakce na MartinMegadeth: ,,Když jsem na toto fórum prvně přišel psal se rok 2013 a bylo..." zobrazit příspěvekKdyž jsem na toto fórum prvně přišel psal se rok 2013 a bylo krátce po konci čtvrtfinálové série, ve které Spartu vyřadil Třinec. Jedna z věcí co se zde tenkrát řešila byl prasácký zákrok Rotha tuším na Pilaře a nepochopitelná reakce hráčů Sparty, kteří stáli dílem u ležícího spoluhráče a dílem se svěšenými hlavami opodál. Nikdo Róthovi nejel dát přes tlamu ani mu nikdo nejel vyřvat mozek z hlavy. Většina z nás tady nechápala reakci hráčů Sparty, byla jí zklamaná, naštvaná a znechucená. Bohužel musím přiznat, že od té doby uběhlo téměř sedm let a nic zásadního se nezměnilo. Kolikrát jsme za tu dobu viděli, že by byl potrestán prasácký zákrok na hráče Sparty jiným hráčem Sparty ?! Stačily by na to prsty obou rukou nebo dokonce jen jedné ruky ?! *MIMO* Vyzývám klub: vraťme se ke zlatým dvěma pravidlům, se kterými dostal dr. Pavel Wohl Spartu mezi špičku. První znělo MUSÍ JE TO BOLET! A druhé znělo KDYŽ PROHRAJEME TAK JE POŘÁDNĚ SEŘEŽEME !!! Nedávno tady proběhlo několik vzpomínek na sezónu 87/88, která skončila památnou finálovou sérií proti Košicím. Já z té sezóny mám víc vzpomínek. Jedna z nich je na utkání Sparty proti Vítkovicím ještě v základní části. Ve Vítkovicích hrál jistý Zdráhal, Zmrhal nebo tak podobně znějící dobytek. V Holešovicích si prasácky vyšlápl na Vláďu Petrovku. Okamžitě u něj byl Gudas, dal mu pěstí do ksichtu a hodně důrazně mu domluvil ve stylu „Ještě jednou a dobiju Tě.“ Zkusil to znovu a zase na Petrovku: Gudas si ho vzal do prádla, vůbec se s ním ne**al a ve třech kusech toho šmejda odvezla z Holešovic záchranka do nemocnice. Na ledě zbyla jen krvavá šmouha. Tohle chci vidět zpátky na Spartě, protože to bylo DNA Sparty! Pokusíš se mi zranit nebo mi zraníš spoluhráče, tak jsi si podepsal lítačku do špitálu! Na hrubý pytel vždycky patřila hrubá záplata! *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Dal jsem ti +1 jako přiznání se ke stejnému snu. Ale obávám se že teď je to u nás nastaveno tak, že to bude jenom ten sen (nás, fanoušků tady na fóru)... Sakra!

+1
571.png
Medvěd +212
13.02.20 v 15:30

reakce na rad55: ,,Včera jsem teda fakt spokojenej nebyl. Zákrok Smejkala nepochopím,..." zobrazit příspěvekVčera jsem teda fakt spokojenej nebyl. Zákrok Smejkala nepochopím, jestli to bylo nějaké oplácení (Koukal umí být čuně) tak teda nebylo úplně šťastně provedené.
Určitě nejsem sám, kdo vidí, že když točíme tři centry do čtyř útoků tak to prostě vázne a góly nepadají.
Co vidím jako pozitivní bylo vidět Poizla jak se rozehrává a je jistější a drzejší.
Body potřebujeme, nebylo by dobré propadnout moc dolů tabulkou.
Práce trenérů? Hořava pasivní, Jandač věčně na poradě s Hlínou a výsledek známe.
Vždycky se marně těším na to, že do třetí třetiny (a zvlášť po zranění nějakého hráče) nastoupíme a první střídání to rozvěsíme po mantinelech. Marně a roky *VYHLIZI* "

Jo, tak to máš pravdu. Včera jsem čučel na Tipsport (a když pominu, že jsem měl sto chutí tomu umělci co to komentoval odmontovat hlavu) a každý záběr na naší střídačku byl jak přes kopírák. Jandač mává rukama a něco mele, Hořava stojí tiše opodál. Tak nevím co si o tom mám myslet

571.png
Medvěd +212
12.02.20 v 23:19

reakce na Schaschek: ,,Vezmu to trošku obsáhleji.  Dneska za mě slušný výkon..." zobrazit příspěvekVezmu to trošku obsáhleji.

Dneska za mě slušný výkon Sparty, který devalvovala maximálně tak impotence v útoku. Někdy jsi prostě herně lepší a prohraješ, protože nevyužiješ šance zatímco soupeři tam spadne všechno. Takže až sem jsem s dnešním zápasem v pohodě.

Hlavu mi neberou jiné dvě věci:

1. Ve fotbale bylo vždycky pravidlem, že kmenový hráč prostě nenastoupil proti svému týmu. Nám naši kmenový hráči dávají góly a nikdo se nad tím nepozastaví, protože co? Protože jsme zase Mirci Dušínové. Ať už to, že pustíme tři hráče v momentě kdy přijde nový trenér na repre sraz přes to, že nepodáme protest v momentě, kdy nás zařízne sudí.

2. Otázka Mirků Dušínů se týká i bodu číslo dvě. Jak je do vole ***e vůbec možný, že nám Klíma zrakví gólmana a nic se mu nestane? Místo toho slavení jak kdyby vyhrál Stanley Cup měl ležet v krvi bez zubů! 99 ze 100 týmů by mu dalo po hubě, my jsme ten stý tým. A kdyby se náhodou objevil argument, že nechtějí mlátit hráče se kterým strávili celou přípravu, tak rovnou říkám, že je to bullshit! Tohle si prostě hráč nesmí dovolit. Zase jsme dali soupeři signál, že si necháme všechno líbit!

I houpací kůň by pochopil, že takhle slavit góly do sítě týmu, kterému patřím, je prostě špatně kór po tom co jsem mu vyřadil gólmana ze hry. O Nedomlelovi jsem si (krom bitek) nemyslel nikdy nic dobrýho. Když tu byl, tak jsem v každém střídání trnul, že to posere (což se ve většině případů i stalo), takže tím provokováním fanoušků na konci mě ani nepřekvapil. Jak on tak Klíma asi nebudou nejostřejší tužky v penálu, ale nějakou pokoru k týmu ze kterého jsem přišel bych očekával.

Takže za mě dobrý výkon z naší strany, ale všechno přebilo to naše přizdi***ství a neschopnost pomstít zákrok na gólmana. S tím ať jdou fakt do ***e *NAPR**** "

Naprostej souhlas!

571.png
Medvěd +212
08.02.20 v 19:39

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl/375450/buffalo-zase-v-krizi-z..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Pár dní zpět jsem psal, že chce do USA... "

Jestli to tak dopadne, tak bude zajímavý sledovat jak to půjde. Každopádně budu mu fandit.

571.png
Medvěd +212
08.02.20 v 19:37

reakce na frafont: ,,Omlouváme se, ale v rámci zjednodušení bylo nutno text původního..." zobrazit příspěvekOmlouváme se, ale v rámci zjednodušení bylo nutno text původního příspěvku o kus prodloužit :-)"

Přesně! *THUMBSUP*

571.png
Medvěd +212
08.02.20 v 17:13

reakce na kvcr: ,,Z jemných náznaků jsem pochopil, že nejsme příliš..." zobrazit příspěvekZ jemných náznaků jsem pochopil, že nejsme příliš kompatibilní, ale to je dobře, variabilita názorů napomáhá pokroku. Chtěl jsem, aby ten můj komentář vyzněl tak, že mi novináři obecně nevadí, jen by se měli postavit čelem i nevýhodám jejich profese.

Dost jsi mě ale překvapil s tou novinářskou formou komentáře, vždycky jsem si myslel, že ty mé četné závorky a nedostatek vykřičníků nemají s novinovým textem moc společného. Můžeš mi napsat, jak se taková novinářská forma pozná ? Noviny moc nečtu, ani v téhle oblasti nemám žádné vzdělání, proto mě to zajímá. A třeba se díky tomu některých věcí v budoucnu vyvaruju. "

V pohodě :-) a pokusím se to popsat zjednodušeně a obecně, ale samozřejmě jen ze svého pohledu: komentuješ věci hodně obšírně, na můj vkus "trošku moc slohové cvičení", které potom někdy uteče od tématu. Pro mě by vzhledem k dobrému a zajímavému obsahu, který tu prezentuješ (a se kterým každý nemusí souhlasit, ale o tom je diskuze) stálo za to, někdy text pozkracovat. On zůstane zajímavý i tak, bez toho, co mně přijde navíc.
Ale znovu opakuji: je to můj ryze subjektivní názor. Představa, že jsem kompatibilní s chlapem mě děsí, takže v pohodě že nejsme. Kašli na Medvěda a piš.

...hm, teď to po sobě čtu a zjišťuju, že to mám strašně dlouhý a potřebovalo by to zkrátit a zjednodušit :-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29