Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
571.png
Medvěd +162
01.05.19 v 22:10

reakce na Schaschek: ,,Jinak opět - jak jsem nakoupil, tak prodávám: Od příští sezóny..." zobrazit příspěvekJinak opět - jak jsem nakoupil, tak prodávám: Od příští sezóny bude výrazná snaha o rebranding, vizuály, billboardy a celkově jiný program v hale zahrnující i pro fanoušky přívětivější hudbu (a to včetně dětských utkání)."

...tak to by taky mohli do haj*lu už konečně poslat ty dva pilinový panáky co tam poskakujou mezi lidma

571.png
Medvěd +162
30.04.19 v 10:43

reakce na Schaschek: ,,Slyšel jsem o tom, že to sralo zástupce majitelů. Ale to je..." zobrazit příspěvekSlyšel jsem o tom, že to sralo zástupce majitelů. Ale to je jediný co jsem k tomu slyšel, tak nevím... *KSICHT*

Jinak to s IIHF jsem taky zaslechl."

To je právě ono. Zástupce majitelů. Není problém si projít veřejně dostupné zdroje a pokud nejsou v problému zamícháni jiní ufouni než my Klingoni :-) tak nevím...

IIHF - proslýchalo se a nějak to teď co já vím utichlo. Ale já tu teď moc nejsem a tak to nemám moc čas sledovat.

Každopádně zítra bude opona stržena, Rubikon bude zase jednou překročen a záhady pominou :-)

571.png
Medvěd +162
30.04.19 v 10:05

reakce na Schaschek: ,,Možná už zítra budeme moudřejší. Minimálně co se týče..." zobrazit příspěvekMožná už zítra budeme moudřejší. Minimálně co se týče hráčů. Trenér dle mých informací zůstává.

Už v průběhu sezóny se nesly informace, že to má Bříza nahnutý, ale z toho co okolo mě chodí v poslední době, tak to zřejmě zase ustojí. Brošovi končí k dnešnímu dni smlouva, tak uvidíme co dál. V sezóně se taky říkalo, že s velkou pravděpodobností půjde pryč."

Tohle mě zajímá: Kdo to tomu Břízovi nahnul? Že by byl samonahýbací? :-)
Vím že probíhaly spekulace ohledně jeho zájmu o post na "vyšší" úrovni v mezinárodním hokeji. Ale tomu bych neříkal "nahnutý".

571.png
Medvěd +162
24.04.19 v 20:45

Třetí, paráda. Ku*va, kdy jindy by měly padat hlavy když ne teď!

+1
571.png
Medvěd +162
24.04.19 v 20:26

Ty bláho, já se vždycky vrátím do Čech na nějakou sparťanskou lahůdku, jako třeba teď... u Stalingradu nemohlo bejt hůř.

571.png
Medvěd +162
08.04.19 v 13:39

reakce na Gapin: ,,Já myslim že priorita je jasná :-) 1, opět zvýšit..." zobrazit příspěvekJá myslim že priorita je jasná :-)
1, opět zvýšit návštěvnost
2, opět být za kašpary celý republice
3, opět maximálně předkolo, který si zajistíme v 51. kole

Akorát přemejšlim, jestli by bod 1. a 2. neměl být obráceně..."

Hele, drsný, ale výstižný... Sakra!

571.png
Medvěd +162
08.04.19 v 10:47

Ahoj Sparťani, tak jsem byl skoro týden pryč (dělat trochu jiný sport :-) ) a koukám, že tady moc věcí k radosti okolo áčka nepřibylo... No, zaplať pánbůh za mladý!

+1
571.png
Medvěd +162
28.03.19 v 15:41

reakce na jongormisa: ,,A este langer lukas "

tak tohle není ani klingonsky...

571.png
Medvěd +162
25.03.19 v 19:24

reakce na Gapin: ,,Ono se nemusí koukat jenom na zápasy br*na, ale v podstatě sem..." zobrazit příspěvekOno se nemusí koukat jenom na zápasy br*na, ale v podstatě sem aspoň na chvíli koukal na každej zápas. Ty týmy jsou tam úplně někde jinde než my. Stačí se podívat jenom na Vítkovice, přes který jsme nebyli schopný přejít, jak je mydlí Třinec. A to si myslim, že Třinec není úplně z těch nejsilnějších."

No jo, já to těm manažerům našeho hokeje naservíroval zrovna na B*nu, tam mě to bolí nejvíc. Ale popravdě máš s MM recht: Olomouc, Boleslav taky... No jo, vlastně skoro všichni, pod náma toho zase tak moc nezůstalo, že jo. Co dodat.

571.png
Medvěd +162
25.03.19 v 12:05

reakce na karlos: ,,Myslím, že není co srovnávat. Hrajeme dobře - blbě, hezky -..." zobrazit příspěvekMyslím, že není co srovnávat. Hrajeme dobře - blbě, hezky - ošklivě. A už vůbec není proč se utěšovat, že jinde to mají stejně jako my. Není to o tom, že my hrajeme trapně(a Hradec taky) je to především v tom, že Brno hraje pravidelně každou sezónu měsíc až dva úplné howno, ale vždy se dokáže připravit na play off a tam uspět. A daří se jim to dlouhodobě, takže nemůže být řeč o štěstí. nechci nám v žádném případě dávat Brno za vzor, to ne :-! Ale potřebujeme někoho, kdo bude umět Spartu připravit na tu nejdůležitější část sezóny. K tomu je nutné mít dobrého trenéra, dobrého manažera(může to být i jeden schopný člověk) a také správně fungující organizaci, kde za sebou všichni stojí."

Jo, je to smutný konstatování, ale doufám, že na ty proběhlé zápasy Br*a se dívali spolu Krupp s Břízou a Brošem a koukali jak se hraje hokej. To je strašný kde jsme...

571.png
Medvěd +162
24.03.19 v 12:15

reakce na jongormisa: ,,Bando zaslechl jsem že sparta je skoro domluvena s jakubem ..." zobrazit příspěvekBando zaslechl jsem že sparta je skoro domluvena s jakubem jeřabekem
Schaseku myslis ze je to lez ??"

Chudák Schaschek - není snadné být vševědoucí :-)

+1
571.png
Medvěd +162
22.03.19 v 12:39

reakce na Schaschek: ,,Z informací, které jdou okolo by si mohl být spokojen, protože..." zobrazit příspěvekZ informací, které jdou okolo by si mohl být spokojen, protože (pokud jsou pravdivé) se zcela reálně uvažuje o odejití Břízy..."

Leccos koluje a dá se zaslechnout, ale nikdo nic nepotvrdí a nechce být citován - to je pochopitelné, respektuji to. Dokud nebude nic zveřejněno oficiálně, tak to jsou jen dohady z náznaků. Tady bych si fakt počkal.

571.png
Medvěd +162
22.03.19 v 10:27

reakce na karlos: ,,To určitě může a pravděpodobně u některých asi i je. Ale že..." zobrazit příspěvekTo určitě může a pravděpodobně u některých asi i je. Ale že by tolik hráčů spadlo do podprůměru najednou a v jednom týmu? Tomu odmítám věřit, musí tam být minimálně ještě nějaký další důvod.
Já jsem Kruppa nekritizoval po celou dobu co jsme hráli. Byl jsem ochoten zkousnout nekoukatelný hokej, pokud by přinesl úspěch, ale úspěch se nedostavil. Naopak sezóna opět skončila fiaskem a nám opět po roce jako prvnímu týmu skončila sezóna. Když jsem viděl předváděnou hru, skomírající přesilovky a v podstatě od trenéra žádnou snahu cokoli změnit, jsem pro konec Kruppa. Taktéž proto, že on asi nemá v oblibě tvořivé hráče, proto pořád mluví o dělnících(dřevácích) a jak musíme bojovat..... A když nám vyletí Rousek, tak ho nechá hrát s nekonstruktivními spoluhráči, dává mu mnohem menší ice time, než hráčům s daleko horší výkonností. Nikde nevidím důvod, proč by u nás měl tento trenér zůstat. Že má vizi. Jakou?? Vytvořit tým dřeváků, co budou nahazovat puky a dojíždět je?? Bylo by velmi zajímavé vidět v tom jeho systému Dana Přibyla, ten by asi chudák trpěl.
Diskutuje se, kdo by případně měl přijít na post trenéra, kdyby Krupp skončil. Dostanu asi několik mínusů, ale za mě téměř kdokoliv. Já jsem přesvědčený, že o moc horší by to být nemohlo. Ale otázka trenéra je podružná, dokud bude na Spartě "blbá nálada" a ta tam bude, dokud se nerozkryjí vlastnické vztahy a dokud se z lidí se budou dělat blbci. A to se nestane, dokud tam bude Bříza. Pamatujete na jeho prohlášení, jak budeme v hale doma?? Velký howno, přizpůsobujeme se každé akci, která se v hale odehraje. Dovolí, aby se v hale promenádovala kdejaká svoloč, která si koupí lístky kamkoli se jim zamane. Ve Spartě už se opravdu změnilo snad úplně vše, mimo jediného postu.
"

Jestli čekáš mínusy, tak ode mne máš plus.

571.png
Medvěd +162
20.03.19 v 15:42

2 MartinMegadeth: Jak píšeš ke konci - také bych byl hodně zvědavý, který (jiný) trenér by byl s takhle nastavenou Spartou kompatibilní... To mluví pro "zachování" Kruppa. Ovšem, když si představím (třeba) tu tvrdošíjnost, s jakou všechny poslední přesilovky hrál na Bukartse a tím vlastně zahodil přínos J. Hlinky, tak fakt nevím... Prostě nevím.

571.png
Medvěd +162
19.03.19 v 12:58

reakce na Gapin: ,,Koukám že to Holeček okoukal ode mě :-D Jenže já už s tím..." zobrazit příspěvekKoukám že to Holeček okoukal ode mě :-D Jenže já už s tím začal loňskou sezonu :-D

"Na některé zápasy jsem koukal dvě třetiny, ale tu poslední už jsem to nemohl vydržet. "

sport.aktualne.cz/ho..."

No, dík za tip na článek. Podle mě dobré - a smutné - čtení. Bohužel my jsme v situaci, kdy s tím můžeme jenom souhlasit. Ti, kteří by to měli číst to stejně vidí jinak.
Jinak to že Krupp toho má za sebou dost, o tom žádná. Ovšem buď v jiné roli nebo jinde. Imo tady to nefunguje. A co si myslet o Brošovi? Jako hráče jsem ho měl rád, ale takových máme ve vedení víc.
No, proslýchá se leccos, uvidíme.

571.png
Medvěd +162
18.03.19 v 12:44

reakce na Schaschek: ,,Trubka ven! 8-) "

Podle toho obrázku to vypadá spíš na Trubka dovnitř! :-)

571.png
Medvěd +162
17.03.19 v 22:29

reakce na Crman: ,,Neblbněte, je to sice troll ale místy má v něčem pravdu."

Proboha další! Maj tady asi někde poblíž hnízdo...

+1
571.png
Medvěd +162
17.03.19 v 22:21

Kluci neblbněte, vykazuje všechny atributy trolla. Ignorujte ho, to funguje spolehlivě.
Tady máš Kovarku ode mne poslední vzkaz, přelož si to:
meQtaHbogh qachDaq Suv qoH neH

+2
571.png
Medvěd +162
17.03.19 v 00:34

reakce na Mila1: ,,Medvěd založil fanclub Kovarka (Bříza?), cedak i já jsme se..." zobrazit příspěvekMedvěd založil fanclub Kovarka (Bříza?), cedak i já jsme se připojili, Kovarek není Bůh, je Bříza!


Seppe, jsi 4tý člen a kdo dál? Ať žije Kovarek *KOSA* "

A jéje, už jsme čtyři. Budeme muset stanovit řády, zákony a pravidla...

+1
571.png
Medvěd +162
16.03.19 v 22:43

Sakra, teď to po sobě čtu: ne nuss ale muss. Žádný ořech :-) Ty hokejky mě vykolejily... :-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 6. srpna - 18:00
  5.png
  SLA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)
 • 8. srpna - 18:00
  18.png
  KVA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)

Kalendář akcí

<<07 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31