Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
571.png
Medvěd +236
23.10.20 v 00:45

reakce na frafont: ,,Jinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec,..." zobrazit příspěvekJinak jako jedinej z trojice našich týmů nakonec vyhrál Liberec, od kterýho se to čekalo nejmíň. Tuhle sezónu asi ještě překvapení a úletů bude hodně."

Možná jsi na mě teď až moc naštvanej a frustrovanej. Hele, podle mě se stydět nemusíme.

571.png
Medvěd +236
12.10.20 v 10:42

Teda ono to vypadá, že každý, kdo proti nám hraje, má skvělého brankářem. Ale já si spíš myslím, že naše útočná hra je efektní, ale hodně málo efektivní...

+1
571.png
Medvěd +236
07.10.20 v 22:55

reakce na marek17: ,,ve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme..." zobrazit příspěvekve volné chvíli během karantény jsem navrhnul řekněme alternativní logo SHS, bez žádných ambicí. Kdo by případně chtěl využít jako wallpaper, dejte vědět, můžu zaslat. SHS díky za práci a chorea. ibb.co/xXN0342 *FLAGSPA* "

Á, pán je šikovnej... Klidně jako samolepka na auto!

571.png
Medvěd +236
07.10.20 v 10:50

reakce na Mandor: ,,https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glosar-sparta-vycarovala-pavelku-gr..." zobrazit příspěvekwww.seznamzpravy.cz/...


Tedy jestli je tohle pravda, tak se mi to vůbec nelíbí. Pak se těžko můžeme divit tomu, že spousta hráčů do Sparty prostě nechce."

Nepůjdou sem, nepůjdou odtud. Tohle je o úhlu pohledu na bitvu a taktiku manažerů. A že prskají tamti za Botičem? No a? A že by sem spousta hráčů nechtěla? Hmm, dotěď jsme se jich zbavovali.

571.png
Medvěd +236
30.09.20 v 16:04

To zas bylo včera "radosti". Hele, nemáte pocit, že ty naše zápasy mají už několik let stále stejný scénář bez ohledu na složení týmu a kdo stojí na lavičce? Vždyť je to furt to samý dokola.
No, dlouho jsem hledal, jestli přece jenom není jedna, alespoň malá výhoda na hře bez diváků - a našel jsem: Nezažijem vodňanský kuře z Kladna! jinak to stojí za ho*no...

2MartinMegadeth: ještě že tu Spartu máme v srdci jak helvítskou víru! :-)

+2
571.png
Medvěd +236
27.09.20 v 22:14

Když zaspíme začátek zápasu
Když brankář nemá oslnivou formu
Když hrajeme hokej jako slečinky
Když k hráčům mluví jenom Jandač
Když je soupeř rychlejší a tudíž všude dřív
Když dlouho nikdo nezareaguje na soupeřovu taktiku
Když se necháme blbě vylučovat v blbé chvíli

Tak se nemůžeme divit, že parta zm*da Ševce si s náma vytře pr*el

+4
571.png
Medvěd +236
24.09.20 v 17:07

reakce na MartinMegadeth: ,,Zrovna předevčírem večer jsem si na Tebe vzpomněl při..." zobrazit příspěvekZrovna předevčírem večer jsem si na Tebe vzpomněl při sledování ČT ART, která uvedla německý film z roku 2003 jménem Luther s Josephem Fiennesem, Alfredem Molinou a Peterem Ustinovem. Víc jistě nemusím dodávat. *FRAJER*
www.csfd.cz/film/452..."

Tak ne že by to bylo snad pro nás přímo povinné nebo tak něco :-D ale (samozřejmě) znám
:-D

+1
571.png
Medvěd +236
24.09.20 v 10:04

Tak dneska bez hokeje:
"Čtvrteční utkání hokejistů Karlových Varů s pražskou Spartou je odloženo. Důvodem je podezření na koronavirus v kádru Energie - zdravotní potíže má několik hráčů a člen realizačního týmu. Celý tým míří na testy, které rozhodnou o případné karanténě. Po Vítkovicích a Kometě jde o třetí extraligový celek, který nákaza postavila mimo hru."
Zdroj iDnes

571.png
Medvěd +236
22.09.20 v 19:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Že jsi protestantského vyznání jsem neměl tušení. A jestli jsem..." zobrazit příspěvekŽe jsi protestantského vyznání jsem neměl tušení. A jestli jsem Tě urazil včerejším příměrem, tak se omlouvám. Ale při známé neústupnosti, nesmiřitelnosti a horlivosti obou jmenovaných byli první asociací co mě napadla. Upřímně, ačkoliv mám k protestantům mnohem blíž než ke katolíkům, tak ve městě spravovaném Kalvínem a Želivským bych žít a bydlet nechtěl. Abych nemohl mimo jiné večer u bedny legálně mlsat čokoládu, to je pro mě asi horší trest než když mi na jaře zavřeli hospody. *KSICHT* "

:-D Jsem, ale naprosto v pohodě, pane!

+1
571.png
Medvěd +236
22.09.20 v 09:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Během dneška se mé obavy znatelně znásobily po Vojtěchově..." zobrazit příspěvekBěhem dneška se mé obavy znatelně znásobily po Vojtěchově odstoupení a inauguraci zdivočelého plukovníka Prymuly na ministerskou židli. Ve dvojici s Hamáčkem se obávám dnů a týdnů příštích. V těch dvou úplně vidím spojení urputného teologa Kalvína a nesmiřitelného kazatele Želivského, kteří se spojili ve snaze spasit duše všech oveček v širokém okolí bez ohledu na to jestli o spasení svých duší obyvatelstvo vůbec stojí. *FUCKU* Praha na semaforovém výtvoru červená, tudíž bych se nedivil kdyby na pár příštích týdnů byl fotbal i hokej bez diváctva. Mimo jiné. Tady se prostě jde z extrému do extrému: buď nouzový stav nebo se na všechno s**e. Na všechno se sr*lo celé léto, tudíž teď na jaře zase ten opačný extrém. *POSILOVNA* "

Jako vyznáním protestant prosím o vybírání jiných historických osobností ke srovnání s dneškem. I když to jinak docela sedí! :-D

Jinak ahoj všichni, zdravím!

+1
571.png
Medvěd +236
01.07.20 v 22:10

Uf. Už jsem byl skoro malověrný, ale byl jsem vyškolen. To beru! Doufám, že tenhle zápas otevře Křetínskému peněženku! Jinak: moderátoři ČT kurví fotbal!

+1
571.png
Medvěd +236
01.07.20 v 21:35

A pokud jde o fotbal, tak jednak zatím hrajeme prd a druhak kdyby Ferda mravenec potřeboval nového Brouka Pytlíka, tak si může vzít Bosáka nebo to druhé hovado.

+1
571.png
Medvěd +236
01.07.20 v 21:09

Teda Jágra ať si strčej za klobouk. Co tady s padesátiletým dědkem z Kladna, kterej žere Vodňanský kuře s používá Huavej. To je fakt týmotvorná práce. Doufám, že celé je to fejk. A jestli snad platí, co tu také zaznělo, že by mělo jít o befel Hlinkovi a Tonovi, tak to jsme zpátky v časech Břízy. Díky, nechci.

+1
571.png
Medvěd +236
28.05.20 v 12:44

O té 96. nebo kolikáté minutě si každý může myslet co chce, ovšem že mě ta kopyta vyléčila z těšení se na fotbal je jistota.

571.png
Medvěd +236
05.03.20 v 18:58

reakce na Schaschek: ,,Tak nějak jako Vrbata jsem viděl naší třetí třetinu tam 8-) "

Já jsem teda odkazoval na článek o rvačce na slávyji, ale ten s Vrbatou jsem četl také - a máš recht!

+1
571.png
Medvěd +236
05.03.20 v 17:11

Když jsem už na těch stránkách byl, tak jsem se porozhlédl a tohle je taky pěkný...
www.sport.cz/hokej/1...
:-)

571.png
Medvěd +236
05.03.20 v 17:01

reakce na rad55: ,,https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1263008-karlovarskou-sarad..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/hokej/e...
Tak tohle je taky zajímavý... bambulárna *KSICHT* "

To by mě zajímalo, jestli ten návrh vzešel od někoho z poslední trojky. To by se také daly vyloučit Vary a nikdo by nemusel sestoupit, byť by byl poslední... Třeba.
Klucí, to je pr*el! 8-) Sakra, že jsme to Kladno nepřejeli! :-)

571.png
Medvěd +236
05.03.20 v 12:43

reakce na Pedro_Oak: ,,Tak já vám nevím, přijde mi, že už tady z toho všem nějak..." zobrazit příspěvekTak já vám nevím, přijde mi, že už tady z toho všem nějak straší ve věži. Přesun konání MS ze Švýcarska do Soči? *SILENY*

A co lidi co maj lístky, letenky, ubytování apod ... *FRAJER*

Rozhodnou 15. března.

hokej.cz/otazniky-ko... "

Pro tupce Fasela existuje jenom Rusko nebo Bělorusko. Je to de*il. Ať to dá třeba do Stalingradu. Urááá, ratatata!

571.png
Medvěd +236
03.03.20 v 18:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Vážně nevím co pro mě horší představa: jestli play-off úplně..." zobrazit příspěvekVážně nevím co pro mě horší představa: jestli play-off úplně zrušit nebo ho odehrát bez diváků. *MIMO* *MIMO* *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Jedno lepší než druhý. Ale alespoň se sondou si nemusíme dělat starosti, píše Řezníček... :-)

+1
571.png
Medvěd +236
03.03.20 v 17:29

reakce na MartinMegadeth: ,,Ona je otázka jestli vůbec došlo k nějakému vytrhávání jazyka..." zobrazit příspěvekOna je otázka jestli vůbec došlo k nějakému vytrhávání jazyka při samotném výslechu Johánka z Pomuka. Rituál užití útrpného práva ve středověku měl svá pravidla a vytrhávání jazyku patřilo až mezi tresty prováděné těsně před samotnou popravou. Mýtus o Johánkovi z Pomuku je druhou největší mystifikací středověké české historie hned po svatováclavských legendách. Černokněžníci vytvořili hrdinu z mouly co se ocitnul ve špatnou chvíli na špatném místě. A bohužel pro jeho další osud z oči v oči hodně mocnému a zároveň velice vzteklému protivníkovi, který si na něm se svými pacholky s velkou chutí zchladil žáhu. Jestli ho bylo třeba ještě topit je nepravděpodobné. Pokud vím profesor Vlček, legenda české antropologie, vyjádřil po ohledání těla názor, že příčinou smrti byla rána do hlavy a následně do vody už byl Johánek z Pomuku vhozen mrtvý. Někteří historikové se domnívají, že autorem smrtící rány mohl být sám král Václav IV., který byl pověstný svými výbuchy vzteku a když je podpořil alkoholem nemíval daleko k užití násilí. Pokud vím dokázal v opilosti vážně zranit dvorního šaška a také úmrtí jeho první ženy Johany Bavorské na Karlštejně proběhlo za poněkud zvláštních okolností. Dál je legenda o Johánkovi z Pokusu jak jsi už naznačil jen snůška mystifikací a nesmyslů jako velká spousta katolických pamfletů. Údajný jazyk je mumifikovaná část tkáně mozku. Václav IV. Johánka z Pomuku nikdy nemohl nechat umučit kvůli zpovědnímu tajemství královny Žofie Bavorské, jak traduje katolická legenda, které mu údajně odmítl prozradit, protože jejím zpovědníkem nikdy nebyl. A tak by se dalo pokračovat. *FRAJER* "

Já vím.
A v příspěvku o jeden níže jsi mě nadchnul "sondou" do čistoty soutěže :-)

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 30. října - 18:30
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (14.kolo)
 • 1. listopadu - 15:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (15.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
17
18
20
22
24
26
27
28
29
31