Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
571.png
Medvěd +461
23.09.22 v 10:07

reakce na cedak: ,,To je náhodou sofistikovaná volba ty dresy, když ty výkony venku..." zobrazit příspěvekTo je náhodou sofistikovaná volba ty dresy, když ty výkony venku budou předvádět s nečitelnými čísly, jsou v podstatě anonymní a nikdo na ně nemůže nedávat"

Tak proto :-)

571.png
Medvěd +461
22.09.22 v 19:41

reakce na Schaschek: ,,Tohle se všechno může stát. Ale co se nemůže stát je, že..." zobrazit příspěvekTohle se všechno může stát. Ale co se nemůže stát je, že vypadají na ručník. Nikdo to nehecuje, prostě počkáme až ten zápas skončí a ono se na to zapomene. Nikdy je nebude nikdo plísnit za prohru, když tam uvidíme zápal, oddanost, bojovnost. Ale já tam vidím dvacet frajerů, kteří jsou úplně odevzdaní. Tam se nikdo nesrazí, nikdo nikoho nedohraje, trenér nevystřídá gólmana, aby dal týmu impuls. Já tomu nerozumím, jsem jen debilní fanoušek a ne stratég nebo trenér, ale já takhle prostě vidět hrát Spartu nechci. Bez zápalu, bez bojovnosti. Tohle je na pokutu a dárek všem těm, kteří tam dneska Spartu podporují. Ve čtvrtek v televizním zápase..."

...no vždyť píšu:jako každý podzim :-)

571.png
Medvěd +461
22.09.22 v 19:29

V podstatě normálka jako každej podzim: obrana k smíchu, útok nedává góly a ve vhodné chvíli si zafaulujeme.
Vlastně ne, jedna novinka by tu byla. Černá čísla na tmavočervených dresech. To by mě zajímalo, který pitomec to vymyslel.

571.png
Medvěd +461
10.09.22 v 21:01

Tohle není Sparta, to je spolek zm*dů! S naší Spartou a naší tradicí to nemá naprosto nic společného!

+1
571.png
Medvěd +461
30.08.22 v 22:01

Strašlivý kopyta na tý Letný! A nějak bych potřeboval objasnit ta Priskeho střídání.

+1
571.png
Medvěd +461
28.07.22 v 22:48

reakce na slajer: ,,No toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim..." zobrazit příspěvekNo toho pohybu ti norští dřeváci mám za to moc nepředvedli, jim stačilo hrát to, čemu se dřív říkalo Prešovbeton, fotbalu taky moc nepředvedli ale na ty naše hlemýždí zoufalce to stačilo a to je tragédie ....další blamáž do sbírky po těch všech Žilinách, Hackenech, Vaslujích, Suboticích....prokristapána kam to ta Sparta klesla, jaký kopyta na ní stačí....Roso zabal to a táhni DO ***E!!!!! *CERTIK* *KOSA* "

No právě: i tohle stačilo! Úplně!

571.png
Medvěd +461
28.07.22 v 20:52

Info pro hráče Sparty: to jak se pohybují Norové po hřišti, tomu se říká běh. To co dělají nohama, tomu se říká fotbal. Když to neumíte a nebaví vás to, tak jděte do pr*dele!
Info pro Priskeho: toto není příprava, tohle byl pohár, blbe!
S tímhle jděte do ha*zlu! A vedení z Letné i se slavným Rosou si vezměte s sebou.

+2
571.png
Medvěd +461
02.07.22 v 11:04

reakce na ReiN: ,,https://www.denik.cz/hokej/odchod-hracu-do-khl-alibismus-a-nulove-mora..." zobrazit příspěvekwww.denik.cz/hokej/o...

Podepisuju"

Já taky. A stydím se za ně.

571.png
Medvěd +461
21.06.22 v 13:53

reakce na Mandor: ,,Mě Lojza nevadí, ale trochu raději bych byl za Šlégra. Přeci jen..." zobrazit příspěvekMě Lojza nevadí, ale trochu raději bych byl za Šlégra. Přeci jen tahle funkce je hodně politická a Jirka Šlégr mi přijde obratnější diplomat. "

Jako Paroubková guma? Fakt? Četl jsi jeho životopis?

+1
571.png
Medvěd +461
11.05.22 v 20:47

reakce na paul68: ,,A půlku koně!*FUCKU* *FUCKU* "

...a to na něj zbyla ta zadní :-D

+2
571.png
Medvěd +461
09.05.22 v 10:54

No, pokud jde o AC tak je mi střídavě smutno, stydno a na blití. Tohle že bývala Sparta?
No, asi za to mohl ten Vrba... Pitomci.

+1
571.png
Medvěd +461
30.04.22 v 20:59

Na Letný fakt trapnej fotbal. Prostě hoši se rozhodli, že ten titul nechtějí a nechtějí...

+1
571.png
Medvěd +461
29.04.22 v 11:27

reakce na kvcr: ,,Bohužel se zopakoval třetí zápas série místo čtvrtého. Měli..." zobrazit příspěvekBohužel se zopakoval třetí zápas série místo čtvrtého. Měli jsme víc ze hry, hodně šancí, ale nebyli jsme schopní najít cestu do branky, ani se nám neodrazil žádný puk. Třinec se do přečíslení před prvním gólem dostal po hned dvou smolných odrazech, pak jim spadlo z nebe trestné střílení (zápas jsme prohráli hlavně vlastní neefektivitou, ale takových zákroků bych našel padesát - prakticky při každém přechodu modré čáry). Dlouho nám trvalo, než jsme se z toho oklepali, druhá třetina byla z naší strany pořád zaražená. Trochu už na někom byla vidět únava (když jsem se dověděl o střevní viróze a hrajících zraněných, není divu) , pořád se ale tenhle zápas vyhrát dal. Je velká škoda, že nám to v play-off nelepilo, hlavně teda těm, od kterých se čekaly góly nejvíc. Tomu se ale prakticky poručit nedá.

Pochválil bych za včerejšek obranu s Hudáčkem, i když Třinec se soustředil hlavně na destrukci, dva góly doma by měly stačit aspoň na plichtu. Vepředu to byl neustálý boj u mantinelů, málokdy jsme se dostali do nějaké kombinace. Bylo tam vidět nezměrné úsilí a vůle, bohužel to dneska nepřineslo ani jeden ubojovaný gól. I jsme podle mě šli správně do rizika a tříminutové power-play, ani ty tři minuty nám ale nestačily.

Samozřejmě první člověka popadne frustrace, ale teď už jsem se trochu zklidnil a s odstupem času hodnotím letošní umístění jako dobré. Necinklo to, ale zase jsme se dostali o kousek blíž, chyběly nám dva vyhrané zápasy, při troše štěstí to tam spadnout mohlo. Za asi největší klad bych považoval to, že se vytvořil silný tým s vyrovnanými útoky i obranami, který dokázal odehrát s výjimkou jednoho zápasu v Třinci hodně kvalitní play-off (a samozřejmě i základní část). V tom jsme byli poslední dobou marní, letos jsme ale vypadali v play-off dost dobře. Dokázali jsme přepnout z technického módu do tvrdého hokeje ze dne na den. Tým držel při sobě, šlapal, podporoval se. Náš hokej opravdu bavil, jako divák jsem si většinu zápasů užíval. Myslím si, že i když jsme teď zklamaní, tým a klub zaslouží díky za dobrou práci. Přeju všem, aby jim ten postupný progres vydržel a aby dokázali posunout naši Spartu ještě dál. "

Na pochvale obrany se rozhodně neshodneme. Nevím, do jaké míry to ovlivnila zmiňovaná viróza, ale naši obránci, zvlášť směrem dozadu, ji asi měli celou sezónu.
Btw - dnes jsem četl nějaké povídání s Jandačem a v tom co tam psal měl pravdu. Zdůrazňoval sehranost třineckého týmu kde nedochází k výměně půlky hráčů každý rok a chválil obměny jejich kádru, které vždy mají smysl. Možná je jenom teoretik - nevím, ale v tomhle pravdu asi má.

571.png
Medvěd +461
28.04.22 v 22:29

Třinec hrál přesně to, co na nás platilo a - přiznejme si - docela nás ve spoustě situací přehrával. Prostě to tak je. Vždyť si vemte pokus o hru bez brankáře v závěru: ani jsme se neusadili v pásmu a vystřelili snad jednou... Obrana vůbec letos nejistá, bez sily a bez efektní rozehrávky. Od spousty hráčů jsme podle jmen čekali víc, já tedy alespoň ano. No, nevyšlo, berme to jak to je. Liberec i Budějovice byli silní soupeři, jejich hra nám nevyhovovala, ale dali jsme je. Třinec už ne. Ale po té hrůze v ZČ je druhé místo malý zázrak.
Příští rok bez Jandače, tak uvidíme jaké to bude.
To že letos opět bez titulu je blbý, ale sparťanama kvůli tomu určitě být nepřestaneme!

+2
571.png
Medvěd +461
28.04.22 v 21:12

Že by?

571.png
Medvěd +461
28.04.22 v 20:44

Tak druhá třetina byla od nás naprosto na ho*no. Nejvíc to snad bylo vidět na té naší přesilovce co jsme hráli.
Ještě máme jednu třetinu, tak snad zázrak...

571.png
Medvěd +461
28.04.22 v 19:52

reakce na ReiN: ,,Tak ono to jak jsou nasi obranci pomaly je na bliti :-! "

Přesně! Zpátky do obrany je to utrpení. Zvlášť je to kritické v situaci, kdy přestane fungovat i útok, nedáváme góly.
Tak třeba se něco změní.

571.png
Medvěd +461
27.04.22 v 12:27

reakce na Patriot: ,,A ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim..." zobrazit příspěvekA ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim nepotřebuju něco natírat. Je mi jedno co si o tom nějaký pšonek myslí. "

Bojuj! :-D

571.png
Medvěd +461
27.04.22 v 12:04

reakce na Patriot: ,,Nejhorší na tom je, že celé play off hrajou pšonci beton, jen..." zobrazit příspěvekNejhorší na tom je, že celé play off hrajou pšonci beton, jen čekají na chyby soupeře. Žádná vlastní invence, buzna hokej a beton. A i to jim stačí. S Boleslaví měli neskutečnou kliku, kolikrát je soupeř ždímal a buď jim pomohl šťastný odraz, kontroverzní situace nebo měli na svý straně sudí (viz pětka pro Ševce). Vždycky jsem měl radši týmy, kteří chtějí hrát hokej a ne bukvice, co zalezou a jen čekají na brejky a chyby soupeře. Pomalu začínám mít na tu smradlavou díru averzi. Dva tituly za poslední dobu, už si toho užili dost. Teď je řada na nás. Ale to jim to nesmíme usnadnit jako včera, kdy jsme byli trapní. Nebýt oceláren, tak tam lezou po stromech ještě."

No tak teď jsi jim to nandal. To už máme titul v kapse...

-2
571.png
Medvěd +461
26.04.22 v 22:16

Jako hrůza dost veliká... Děsnej rozdíl třeba ve vlastním brankovišti. Třinec ho má zamklý a k nám chodí jak na promenádu. Děsné zmatky v obraně... V Praze ti musí být úplně jinak!

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 25. září - 17:00
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (4.kolo)
 • 27. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (5.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
10
12
13
14
15
17
19
20
21
23
24
26
28
29