Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
694.png
Maximus +63
03.07.20 v 10:43

reakce na Hanzi88: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl/381079/hvezdy-nhl-na-podzim-v..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Nevíte někdo, co se píše v tomto článku? Ohledně nás samozřejmě... Gudase do Sparty! *THISISSPARTA* "

Píše se tam, že by teoreticky mohlo Gudase do Sparty táhnout to, že by si zahrál v jednom týmu se švagrem Neuvym a že teoreticky by mohl do Sparty jako odchovanec přijít Filip Chlapík, ale že prioritou je pro něj podepsat novou smlouvu v NHL, která mu již skončila. Ale je to spíš zamyšlení autora článku, než cokoliv relevantního.

694.png
Maximus +63
12.03.20 v 12:51

Play off Chance ligy zrušeno, Motor jde do extraligy

+1
694.png
Maximus +63
10.03.20 v 14:41

reakce na Schaschek: ,,Není, tohle dopadne zrušením play off. Díky ty svině stbácká! "

Na sto lidí na stadionu je extraliga dle mého prakticky nereálná. Hráči, trenéři, realizační týmy, rozhodčí, trestoměřiči, vůbec celej ten box u trestných, videorozhodčí, zdravotníci, ledaři, rolbaři a do toho lidi, kteří vyrábějí TV přenos... nejsem znalec všech počtů, ale nemyslím si, že je to realizovatelný

694.png
Maximus +63
10.03.20 v 14:08

reakce na rad55: ,,tvl. 15000 pořadatelů *BRAVO* "

Zpráva ze sportu: Na utkání Sparta - Kometa v rámci čtvrtfinále hokejové extraligy došlo k hromadné bitce pořadatelů se zaměstnanci brněnského týmu. Do bitky se zapojilo zhruba 3500 pořadatelů a 2000 zaměstnanců hostí. Všech sto diváků odešlo bez zranění

+5
694.png
Maximus +63
04.03.20 v 14:02

reakce na Jacob.: ,,Pravda ale olomouc má už předkolo doma jisté když má 5 bodu..." zobrazit příspěvekPravda ale olomouc má už předkolo doma jisté když má 5 bodu náskok na osmého ne?"

Tak tak, Olomouc už nemůže ani na šesté ani na osmé místo, nehledě na výsledek v pátek zůstane sedmá

694.png
Maximus +63
04.03.20 v 08:22

reakce na Mrakomor: ,,Bureš zakáže akce s 5000+ návštěvností, poslední kolo se..." zobrazit příspěvekBureš zakáže akce s 5000+ návštěvností, poslední kolo se dohraje bez diváků a play-off zruší. Pohár nedostane nikdo, konečné pořadí se určí podle základní části. A kdyby náhodou Litvínov v pátek porazil Kladno, tak výkonný výbor rozhodne, že se vlastně ročník nedohrál dle původního schématu, a nikdo tedy nesestoupí..."

Play off se odehraje revoluční metodou, kdy kapitáni týmů pošlou sedmkrát výsledek rozhodování z kamene, nůžek a papíru na email ředitele extraligy. Následně se mezi týmy výsledky této soutěže porovnají a kdo bude mít jako první čtyři výhry, postupuje dál. V případě remízy, která se stát může, se ve hře objeví speciálně vycvičený kapustňák, který bude tahat míčky s logy týmů. Nicméně v médiích se objevují spekulace o možném zkorumpování celé záležitosti úplatným kapustňákem.

+1
694.png
Maximus +63
03.03.20 v 20:25

reakce na Schaschek: ,,Ty vole neumím počítat. Čili v pátek fandíme Spartě (snad na..." zobrazit příspěvekTy vole neumím počítat. Čili v pátek fandíme Spartě (snad na stadionu) a na dálku Třinci 8-)

Čili jinými slovy nám stačí výhra za tři a Plzeň nesmí udělat víc než bod a zároveň nesmí mít +5 ve skóre. "

Vzhledem k tomu, že Plzeň nesmí vyhrát, tak nás ve skóre ani dohnat nemohou, abychom je trhli :-)

694.png
Maximus +63
03.03.20 v 20:13

reakce na Schaschek: ,,Je vůbec reálný ještě druhý místo? Kdybychom vyhráli nad..." zobrazit příspěvekJe vůbec reálný ještě druhý místo? Kdybychom vyhráli nad Olomoucí za tři a Plíseň prohrála s Třincem v prodloužení, tak máme všichni 93 bodů. Jakou máme vzájemnou bilanci? "

S Třincem máme lepší vzájemný zápasy, s Plzní nám hraje do karet o pět gólů lepší celkový skóre. Stačí nám, v případě naší výhry za tři body, jakákoliv výhra Třince

694.png
Maximus +63
27.02.20 v 20:11

reakce na Medvěd: ,,Od čeho jiného by se tak ještě mohl odrazit?"

Právě že od ničeho, gól po úmyslném kopnutí prostě neplatí, tohle byla citace pravidel

694.png
Maximus +63
27.02.20 v 20:07

reakce na Gapin: ,,Tak jako když neplatí evidentní gol, tak mám pochyby jestli se tam..." zobrazit příspěvekTak jako když neplatí evidentní gol, tak mám pochyby jestli se tam vůbec dá vyhrát..."

Podle pravidla 96 o dosažení gólu bruslí ten gól správně neplatil. Když se po jasném kopnutí puk odrazí od hráče, brankáře nebo rozhodčího, gól neplatí.

694.png
Maximus +63
26.02.20 v 10:22

reakce na kvcr: ,,Za každou diskusi jsem rád, zejména pokud je podpořená argumenty,..." zobrazit příspěvekZa každou diskusi jsem rád, zejména pokud je podpořená argumenty, jako to je od tebe. Ani se necítím být moc povolaný hodnotit a rozebírat fotbal, není to úplně moje doména, i když na amatérské úrovni jsem ho nějakou dobu hrál. Začal jsem o něm psát víceméně proto, že už to ve mně vyloženě bublá a musí to ven ...

Asi to trochu vyznělo, že Rosu chci omlouvat - je pravda, že mu pořád fandím, ty roky krásného fotbalu a prestiž, kterou nám Malý Mozart vydobyl, se přece jen musí někde odrazit. Je ale pravda, že mezi fotbalovou a manažerskou dráhou by se měla udělat tlustá čára. A pokud se ohlédneme za tou manažerskou, zatím je lemována neúspěchy. Prakticky nikdo z jím přivedených akvizic nehraje či donedávna nehrál (ať už kvůli výkonnosti, nebo - což je ještě horší - kvůli dlouhodobému zranění), neměl šťastnou ruku ani s výběrem trenéra (i když tady si ještě chci ponechat nějaký čas na to, abych se utvrdil nebo vyléčil z názoru, že s tímhle týmem těžko někdo něco udělá). A stálo to taky pěkný balík. Za možná nejhorší věc považuju to, že se nepodařilo těm drahým hráčům na lavičce zařídit hostování nebo je za rozumnou cenu prodat (snad jen s výjimkou Stanciua a Radakoviče, u Mandjecka se to povedlo jen na rok). Snahy byly, u Kayi a Haška už to bylo na spadnutí, ale nedotáhlo se to. Tím by se nejen ušetřilo, ale myslím, že by to hodně pomohlo atmosféře v týmu.

Já jsem spíš chtěl poukázat na to, že ač se snaží do Sparty přivést (snad jen s výjimkou Kozáka) hráče s potenciálem do budoucna, s určitým morálním kreditem a sounáležitostí se Spartou, pořád tu má tým, kde nejlépe placení hráči nehrají, má tady Mandjecka, který se s námi chtěl soudit a aby to dostalo opravdu hvězdnou korunu, tu největší pecku (Haška) si přivedl sám. Já mám prostě čím dál neodbytnější pocit, že tým spolu nedrží, jak by měl. Věci výše se hráčům v hlavách melou, to, jak jsou propíráni a dneska už i zesměšňováni v médiích, cizími i vlastními fanoušky, jim na sounáležitosti moc nepřidá. Místo toho, aby vypadali na hřišti jako vzteklí psi, působí často letargicky jako v zápase s Libercem. Těch impulsů, které to měly nakopnout, už bylo nepočítaně. Tři trenéři, nákup kvality (která se posléze změnila v papírovou). Pokud mi nestačí krabička sirek na zapálení ohně, je načase se zamyslet nad tím, jestli nevyměnit mokré dříví za suché. Krok s Kotalem vnímám jako pochopitelný, po letech cukru přichází bič. Bude to ale stačit ? Většina smluv je nastavena tak, že hrát nebo nehrát není pro hráče zas až tak velký problém, bazény na tréninku nějak překlepou (nebo přijde zranění) a dostanou se zase na hřiště, kde si můžou vybrat, jestli to bude bolet nebo ne. Dokonce ani argument, že hrají o další angažmá, mi nepřijde (snad s výjimkou Kangy a Plavšiče) jako dostatečný k tomu, aby ze sebe na place vydali to nejlepší. Pak jsou hráči, kteří ze sebe sice to nejlepší vydávají, ale pro Spartu to není dost - u těch se asi nedá dělat víc. Načasování příchodu Kotala je špatné, tady s tebou naprosto souhlasím. I když chápu, že management s Jílkem počítal i nadále (konec podzimu nebyl herně i výsledkově špatný), tohle je jako startovat s formulí z poslední řady. Psychicky zdecimovaný kádr zvyklý trénovat v jiném režimu a intenzitě, neustálé kiksy, které pravidelně stojí body - ať už je to promach ve vápně, námaz na půlce či zahození tutovky. Tým, který nedal tři poslední zápasy gól celkům, jejichž rozpočet je zlomkem toho našeho. Možná jsem teď na vrcholu depresívní fáze, ale já tady zatím světélko v tunelu nevidím. Moc bych to trenéru Kotalovi přál, ale pokud se mu povede tenhle tým nakopnout, bude to pro mě velké překvapení.

A mám pocit, že tomu nevěří ani Tomáš Rosický, protože další kvalitu do týmu nepumpuje a pokud někoho koupí, pak ho do áčka zatím neposílá. Pokud se v létě dočkáme velké obměny a nebudou to jen hráči s velkými jmény, budu tomu, co se teď děje, rozumět ještě víc. Proto už nechci vůbec hodnotit práci trenéra a výkony týmu, počkám si na léto. Může se stát, že další sezónu začneme s jiným sportovním manažerem, ale já osobně bych Rosovi další šanci dal. Ano, ty jeho nováčkovské chyby stály Spartu majlant, ale kus z toho je opravdu ještě koule na noze po předchozím výtrysku megalomanie našeho majitele. Pokud se z předchozího období Tomáš dokázal poučit, mohl by to být on, kdo ukončí období temna tak, jak jsme po jeho nástupu doufali. Přece jen si myslím, že měl i jiné, lukrativnější a klidnější nabídky a volba Sparty ukázala, že mu na ní záleží stejně jako nám. "

Tak Rosovi chyby mohly stát majlant, ale v porovnání s tím, co Sparta vyházela v období Itala je to pořád pakatel. Mě ve fotbalové Spartě chybí lídr, prostě někdo, s kým by "byla radost nechat se zabít". Jasnej vůdce kabiny. S veškerou úctou k Bořkovi, tohle u něj nevidím. Chybělo to od odchodu Rolinka i hokejové Spartě, teď to vypadá, že se té role ujal Řepík. To je přesně ten typ vůdce, za kterým kabina jde. Člověk na to musí mít osobnost a charisma. A takového ve fotbalové Spartě já teď nevidím.

694.png
Maximus +63
20.02.20 v 08:10

reakce na Schaschek: ,,Ještě k Ševcovi a jeho zákroku. Normálnímu člověku hlava..." zobrazit příspěvekJeště k Ševcovi a jeho zákroku. Normálnímu člověku hlava nebere, že aby ty lemplové z disciplinárky vůbec konali, musí přijít podnět z naší strany. Co je to vůbec do hajzlu za systém založený na udávání? K čemu tam ta disciplinárka je? V NHL když se něco takovýho stane, tak to za pět minut ví celá Kanada s USA, řeší se to všude, všude se o tom píše. Tady? Novináři řeší jakým autem kdo jezdí nebo kolik si kdo vydělal a tohle nechávají být :-!

Všichni známe Hlinku s Tonem, jací jsou to Mirci Dušínové, takže Ševcův zákrok skončí pravděpodobně opět bez povšimnutí :-! "

Mě na tom vadí, že v tý jejich slavný komisi sedí pět lidí a stejně se musí sepisovat udavačské elaboráty, aby něco řešili. Když si každý ze záznamu pustí jeden zápas a na ty další dva si vypíšou služby, tak budou mít vše pokryté a nemusí se udávat. Nastavení toho systému je v 21. století ostudný.

+2
694.png
Maximus +63
19.02.20 v 18:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Počítám s tím, že Liberec si už první místo vzít nenechá a..." zobrazit příspěvekPočítám s tím, že Liberec si už první místo vzít nenechá a že Plzeň Spartu předběhne. Má jen o dva body méně a k dobu tři utkání. Tam není moc pravděpodobné, že by udělala jen dva body nebo méně. Ztráta druhého místa mě bude mrzet hlavně kvůli možné účasti v Lize Mistrů. Jelikož pokud se tam Sparta nedostane na základě základní části, pak si myslím, že v play-off to bude chtít rozhodně finálovou účast. *VYHLIZI* "

Plzeň ale nemá zrovna nejlepší los. Hraje s Vítkovicemi, Kladnem, a Pardubicemi, tedy týmy hrajícími minimálně ve druhém a třetím případě o extraligovou příslušnost. Pak ji čeká dvakrát Liberec, Kometa a Třinec. Takže z tohohle pohledu a při současné formě Plzně by to nemuselo být nereálné.

+1
694.png
Maximus +63
14.02.20 v 12:11

reakce na Schaschek: ,,A pak ho prodává za dvojnásobek ve svý knajpě *OLIZNUTI* "

To je ale loupežník! Už chápu, proč má jít ven, do Řáholce s ním! Tam už jeden loupežník žije, tak si třeba budou rozumět

694.png
Maximus +63
14.02.20 v 12:08

reakce na Michtro: ,,škoda, že prémium:..." zobrazit příspěvekškoda, že prémium: www.idnes.cz/zpravy/...

Nechci soudit obsah článku podle nadpisu, ale jestli to opravdu myslí vážně, tak je to snad ještě větší vtip, než zdanění piva *OCHLASTOVE* "

Přečetl jsem si to a rozhovor úplně o ničem. Jediná nosná myšlenka, zmíněná v nadpisu, byla v jedné odpovědi, kdy Jágr chce, aby firmy dávaly procenta ze zisku do lokálního sportu.

694.png
Maximus +63
14.02.20 v 11:44

reakce na chuli: ,,Jandač ven !!!"

Co je? Ti vykoupil všechno pivo v lokálním obchodě nebo co?

694.png
Maximus +63
13.02.20 v 11:52

reakce na Schaschek: ,,Ještě ke včerejšku - nevím, zda si to pamatuju přesně, ale..." zobrazit příspěvekJeště ke včerejšku - nevím, zda si to pamatuju přesně, ale nešly dva góly přes Košťálka?"

Košťálek byl na ledě jen při třetím gólu Hradce

694.png
Maximus +63
12.02.20 v 13:57

reakce na Gapin: ,,Hele kdyby to bylo takhle jednoduchy tak ta tisicovka je nejmensi..." zobrazit příspěvekHele kdyby to bylo takhle jednoduchy tak ta tisicovka je nejmensi problem. Jenze tech 97tis. je rozlozeny mezi vsemozny lidi v cely republice. Od normalnich cumilu jinejch tymu po vsemozny klikare ktery to jen odkliknou. Realny cislo fans Sparty tezko dohledat. A tech ktery by pak ze zbytku bylo ochotno tu tisicovku dat bude hodne malo."

Já vím, že to byla spíš hodně utopistická představa než nástin reálnýho řešení :-)

694.png
Maximus +63
12.02.20 v 13:18

reakce na Maximus: ,,Asi takhle, extraliga umožňuje odehrát JEDEN zápas za sezonu bez..." zobrazit příspěvekAsi takhle, extraliga umožňuje odehrát JEDEN zápas za sezonu bez reklam sponzorů a partnerů. Ten jsme odehráli ve výročních dresech. Proto jsme třeba nenastoupili v dresech k akci "Legenda legendám" a měli je jen na rozbruslení a proto jsme měli sponzory a partnery na dresech k Open Air. A stejný případ je i Hold. Ten byl bez sponzorů myslím jen v době holdingu, kdy jsme sponzora, jako je Billa, tehdy neměli. A začíná mě unavovat to, jak každý řve o reklamách na dresu nebo na ledě. Ty reklamy nesou Spartě, potažmo hokeji peníze a dokud nebudou lístky stát to, co v NHL a nebude chodit za ty peníze plnej dům, tak ta plocha pro reklamy bude prostě a jednoduše důležitá."

Anebo mě napadla ještě jedna možnost. Pojďme se složit! Na fb má hokejová Sparta 97 000 fanoušků. Když dáme všichni Sparťani 1000,- Kč, vybere se něco kolem sta milionů korun (na každý má facebook). Tím pádem můžeme dát Spartě peníze a chtít za to čistý dresy a čistej led. A tisícovku na rok každej někde uškudlíme.

694.png
Maximus +63
12.02.20 v 12:59

reakce na Leo: ,,Docela mě mrzí, že ty dresy, na teď ty dvě akce, NEJSOU bez..." zobrazit příspěvekDocela mě mrzí, že ty dresy, na teď ty dvě akce, NEJSOU bez reklamy! *NAPR**** "

Asi takhle, extraliga umožňuje odehrát JEDEN zápas za sezonu bez reklam sponzorů a partnerů. Ten jsme odehráli ve výročních dresech. Proto jsme třeba nenastoupili v dresech k akci "Legenda legendám" a měli je jen na rozbruslení a proto jsme měli sponzory a partnery na dresech k Open Air. A stejný případ je i Hold. Ten byl bez sponzorů myslím jen v době holdingu, kdy jsme sponzora, jako je Billa, tehdy neměli. A začíná mě unavovat to, jak každý řve o reklamách na dresu nebo na ledě. Ty reklamy nesou Spartě, potažmo hokeji peníze a dokud nebudou lístky stát to, co v NHL a nebude chodit za ty peníze plnej dům, tak ta plocha pro reklamy bude prostě a jednoduše důležitá.

+4
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 17. ledna - 17:30
  19.png
  TRI (venku)
  Extraliga (36.kolo)
 • 19. ledna - 18:30
  37.png
  CEB (doma)
  Extraliga (37.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
4
6
7
9
11
13
14
16
18
20
21
23
25
26
27
28
30