Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
694.png
Maximus +55
20.02.20 v 08:10

reakce na Schaschek: ,,Ještě k Ševcovi a jeho zákroku. Normálnímu člověku hlava..." zobrazit příspěvekJeště k Ševcovi a jeho zákroku. Normálnímu člověku hlava nebere, že aby ty lemplové z disciplinárky vůbec konali, musí přijít podnět z naší strany. Co je to vůbec do hajzlu za systém založený na udávání? K čemu tam ta disciplinárka je? V NHL když se něco takovýho stane, tak to za pět minut ví celá Kanada s USA, řeší se to všude, všude se o tom píše. Tady? Novináři řeší jakým autem kdo jezdí nebo kolik si kdo vydělal a tohle nechávají být :-!

Všichni známe Hlinku s Tonem, jací jsou to Mirci Dušínové, takže Ševcův zákrok skončí pravděpodobně opět bez povšimnutí :-! "

Mě na tom vadí, že v tý jejich slavný komisi sedí pět lidí a stejně se musí sepisovat udavačské elaboráty, aby něco řešili. Když si každý ze záznamu pustí jeden zápas a na ty další dva si vypíšou služby, tak budou mít vše pokryté a nemusí se udávat. Nastavení toho systému je v 21. století ostudný.

+2
694.png
Maximus +55
19.02.20 v 18:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Počítám s tím, že Liberec si už první místo vzít nenechá a..." zobrazit příspěvekPočítám s tím, že Liberec si už první místo vzít nenechá a že Plzeň Spartu předběhne. Má jen o dva body méně a k dobu tři utkání. Tam není moc pravděpodobné, že by udělala jen dva body nebo méně. Ztráta druhého místa mě bude mrzet hlavně kvůli možné účasti v Lize Mistrů. Jelikož pokud se tam Sparta nedostane na základě základní části, pak si myslím, že v play-off to bude chtít rozhodně finálovou účast. *VYHLIZI* "

Plzeň ale nemá zrovna nejlepší los. Hraje s Vítkovicemi, Kladnem, a Pardubicemi, tedy týmy hrajícími minimálně ve druhém a třetím případě o extraligovou příslušnost. Pak ji čeká dvakrát Liberec, Kometa a Třinec. Takže z tohohle pohledu a při současné formě Plzně by to nemuselo být nereálné.

+1
694.png
Maximus +55
14.02.20 v 12:11

reakce na Schaschek: ,,A pak ho prodává za dvojnásobek ve svý knajpě *OLIZNUTI* "

To je ale loupežník! Už chápu, proč má jít ven, do Řáholce s ním! Tam už jeden loupežník žije, tak si třeba budou rozumět

694.png
Maximus +55
14.02.20 v 12:08

reakce na Michtro: ,,škoda, že prémium:..." zobrazit příspěvekškoda, že prémium: www.idnes.cz/zpravy/...

Nechci soudit obsah článku podle nadpisu, ale jestli to opravdu myslí vážně, tak je to snad ještě větší vtip, než zdanění piva *OCHLASTOVE* "

Přečetl jsem si to a rozhovor úplně o ničem. Jediná nosná myšlenka, zmíněná v nadpisu, byla v jedné odpovědi, kdy Jágr chce, aby firmy dávaly procenta ze zisku do lokálního sportu.

694.png
Maximus +55
14.02.20 v 11:44

reakce na chuli: ,,Jandač ven !!!"

Co je? Ti vykoupil všechno pivo v lokálním obchodě nebo co?

694.png
Maximus +55
13.02.20 v 11:52

reakce na Schaschek: ,,Ještě ke včerejšku - nevím, zda si to pamatuju přesně, ale..." zobrazit příspěvekJeště ke včerejšku - nevím, zda si to pamatuju přesně, ale nešly dva góly přes Košťálka?"

Košťálek byl na ledě jen při třetím gólu Hradce

694.png
Maximus +55
12.02.20 v 13:57

reakce na Gapin: ,,Hele kdyby to bylo takhle jednoduchy tak ta tisicovka je nejmensi..." zobrazit příspěvekHele kdyby to bylo takhle jednoduchy tak ta tisicovka je nejmensi problem. Jenze tech 97tis. je rozlozeny mezi vsemozny lidi v cely republice. Od normalnich cumilu jinejch tymu po vsemozny klikare ktery to jen odkliknou. Realny cislo fans Sparty tezko dohledat. A tech ktery by pak ze zbytku bylo ochotno tu tisicovku dat bude hodne malo."

Já vím, že to byla spíš hodně utopistická představa než nástin reálnýho řešení :-)

694.png
Maximus +55
12.02.20 v 13:18

reakce na Maximus: ,,Asi takhle, extraliga umožňuje odehrát JEDEN zápas za sezonu bez..." zobrazit příspěvekAsi takhle, extraliga umožňuje odehrát JEDEN zápas za sezonu bez reklam sponzorů a partnerů. Ten jsme odehráli ve výročních dresech. Proto jsme třeba nenastoupili v dresech k akci "Legenda legendám" a měli je jen na rozbruslení a proto jsme měli sponzory a partnery na dresech k Open Air. A stejný případ je i Hold. Ten byl bez sponzorů myslím jen v době holdingu, kdy jsme sponzora, jako je Billa, tehdy neměli. A začíná mě unavovat to, jak každý řve o reklamách na dresu nebo na ledě. Ty reklamy nesou Spartě, potažmo hokeji peníze a dokud nebudou lístky stát to, co v NHL a nebude chodit za ty peníze plnej dům, tak ta plocha pro reklamy bude prostě a jednoduše důležitá."

Anebo mě napadla ještě jedna možnost. Pojďme se složit! Na fb má hokejová Sparta 97 000 fanoušků. Když dáme všichni Sparťani 1000,- Kč, vybere se něco kolem sta milionů korun (na každý má facebook). Tím pádem můžeme dát Spartě peníze a chtít za to čistý dresy a čistej led. A tisícovku na rok každej někde uškudlíme.

694.png
Maximus +55
12.02.20 v 12:59

reakce na Leo: ,,Docela mě mrzí, že ty dresy, na teď ty dvě akce, NEJSOU bez..." zobrazit příspěvekDocela mě mrzí, že ty dresy, na teď ty dvě akce, NEJSOU bez reklamy! *NAPR**** "

Asi takhle, extraliga umožňuje odehrát JEDEN zápas za sezonu bez reklam sponzorů a partnerů. Ten jsme odehráli ve výročních dresech. Proto jsme třeba nenastoupili v dresech k akci "Legenda legendám" a měli je jen na rozbruslení a proto jsme měli sponzory a partnery na dresech k Open Air. A stejný případ je i Hold. Ten byl bez sponzorů myslím jen v době holdingu, kdy jsme sponzora, jako je Billa, tehdy neměli. A začíná mě unavovat to, jak každý řve o reklamách na dresu nebo na ledě. Ty reklamy nesou Spartě, potažmo hokeji peníze a dokud nebudou lístky stát to, co v NHL a nebude chodit za ty peníze plnej dům, tak ta plocha pro reklamy bude prostě a jednoduše důležitá.

+4
694.png
Maximus +55
06.02.20 v 08:57

reakce na karlos: ,,Já, já jsem opravdu tleskal pouze klukům a ne Jandačovi. A proč??..." zobrazit příspěvekJá, já jsem opravdu tleskal pouze klukům a ne Jandačovi. A proč?? Protože kdyby měl Jandač koule, dal by mnohem víc času mladým klukům. Míra Forman měl tehdy čas 8:18, Martin Procházka 4:01, Jirka Černoch 2:34. A třeba Honza Hlaváč 28:17. jandač se tehdy vymlouval na zranění, starší hráči a Honza Hlaváč především v tom zápase sotva tahali nohy. Přesto mladé pušky víc seděli než hráli. Co si pamatuji, tak Martin Procházka v té době vypadal velmi dobře a když byl na ledě, tak vyloženě žral led, to samé Forman a Černoch. Nehaním tím Honzu Hlaváče, haním tím Jandače, který prostě nemá koule na to riskovat, který sazí pouze na jistotu a když to nevyjde, vymlouvá se na vše možné i nemožné. Níže kopíruji jeho vyjádření po prohraném finále...

"Z mého pohledu bylo klíčové utkání celé série druhé v Liberci, které jsme měli dobře rozehrané a poté jsme hloupostí a nedisciplinovaností o zápas přišli. Kdybychom ho zvládli, mohlo se to odvíjet jinak. Poté hrají velkou roli páté zápasy, bohužel jsme ho nenakopli na naši stranu a dali výhodu Liberci, který ji využil. I když to tam bylo hratelné. Dnes jsme si ale věřili a kluci ze sebe vydali úplně všechno. Rozhodla i zranění, která jsme měli. Od začátku play off jsme nehráli v kompletní sestavě a jsem vděčný, že jsme dvě série zvládli, protože jsme si všichni přáli finále. Prolomila se letitá bariéra, která se vždy zmiňuje (neúčast Sparty ve finále). Jsem ale přesvědčený, že kdybychom byli v plné sestavě, tak jsme ten pohár zvedli my.""

Tady je výňatek z rozhovoru s Formičem a důvod jeho menšího ice timu. Ten rozhovor vyšel po sezoně.
Zranění se během play off nevyhnulo ani Vám. Jak k němu došlo?
Tuším, že to bylo při prvním domácím finálovém zápase ve třetí třetině. V té chvíli jsme měli zajištěné vedení a zápas se v podstatě jen dohrával. Zkušeně jsme si to hlídali. V jednom momentu jsem tam přidržel puk a dostal koňara. Ze začátku to nevypadalo nijak zvláštně, ale po čase došlo k postupnému zhoršování. Krev se mi dostala do kolena a noha mi v důsledku toho otekla.

I přes to jste ale hrál dál, v čem Vás to během zápasu omezovalo?
Dělal jsem vše pro to, abych mohl pokračovat. Na rozcvičku jsem třeba chodil o půl nebo tři čtvrtě hodiny dřív než ostatní kluci. Před zápasem jsem tu nohu šel ještě dvakrát promasírovat a podobně, takže jsem se snažil, aby to bylo v prvních utkáních v pohodě. V těch dalších už mě to nijak nelimitovalo, pouze při tom posledním. To už se mi ta noha opravdu hodně zhoršila a zápas jsem nedohrál.

694.png
Maximus +55
04.02.20 v 14:48

reakce na Schaschek: ,,Pokud se chcete vřele pobavit, tak si přečtěte komentář nějaký..." zobrazit příspěvekPokud se chcete vřele pobavit, tak si přečtěte komentář nějaký ženský z Brna pod posledním příspěvkem na ofiku na fb, která vyhrožuje Spartě žalobou, protože někoho v hledišti trefil puk :-D :-D "

Jako někdo, kdo vystudoval celé tři semestry práva, než byl uznán neschopným dostudovat, jsem se moc dobře pobavil. Dáma by patrně měla vrátit diplom. Tohle nemůže myslet nikdo vážně.

694.png
Maximus +55
04.02.20 v 14:24

reakce na Schaschek: ,,Hlavně on si ze všech možných trenérů vybere zrovna Jandače..." zobrazit příspěvekHlavně on si ze všech možných trenérů vybere zrovna Jandače *NE* "

Jandače nemusím. Jakože hodně. Ale na druhou stranu, jestli ho Hořava chce tak ať dorazí. Když si to tak vezmu, Jandačovi mohlo chybět to, že vedle sebe neměl zkušenýho praktika, což Hořava je. A Jandač úplně blbej trenér není, ale neuměl moc pracovat s hráčema. To ho Hořava teoreticky může naučit a usměrnit ho. Každopádně jsem na to zvědavej, nejen na to, jestli opravdu přijde, ale i na to, jak to bude fungovat. A chraň bůh Spartu ať to není stejná šaráda jako Martinec se Žvejkalem v Kradci

694.png
Maximus +55
04.02.20 v 10:23

reakce na Pedro_Oak: ,,Jasně, že zapomněl ... ještě je tam Jurčina ... *MIMO* "

A taky ještě Kuba Sedláček

694.png
Maximus +55
04.02.20 v 06:41

Tak podle článku k dnešnímu zápasu jsou out Jandus (na delší dobu) a Koistinen (nějaký lehký zranění). Takže další dva beci minus. Pro dnešek by je měli nahradit Jeřábek se Žovincem.

694.png
Maximus +55
03.02.20 v 10:29

reakce na kvcr: ,,Přesně, snad se už někdo brzy vrátí. Zrovna u Tomáška mi..." zobrazit příspěvekPřesně, snad se už někdo brzy vrátí. Zrovna u Tomáška mi nějak uteklo, co s ním je, snad jen nějaká chřipka ? Tohle je věc, která mě trochu mrzí, že nevíme nic o předpokládaném návratu marodů. Je mi jasné, že se blíží play-off a v téhle fázi to už kluby spíš tají, ale třeba o Kvapilovi a Příbovi je už hodně dlouho ticho po pěšině - přitom poslední zprávy, které jsem o nich zachytil, byly poměrně optimistické, už měli pomalu začínat trénovat. A to bylo minimálně měsíc dozadu. Podle prvních informací už měl být Jurčina touhle dobou na ledě, u Neuwirtha a Sedláčka se taky spíš dohadujeme. Je možné, že to někde publikované bylo, ale ani tady jsme o tom myslím nic nepsali. Ale to je spíš jen takový povzdech, rozumím tomu, proč to zůstává pod pokličkou. "

Pokud si to pamatuju správně, což u mě není záruka, tak by se Tomášek s Jurčinou snad už měli po reprepauze vrátit, Kvapil už byl skoro připravený k nástupu do zápasů na začátku ledna, ale na tréninku si poranil nohu a jeho návrat se odhaduje na konci února. Neuvirth je nemocný, snad by taky po pauze měl být schopen nastoupit a Sedlo má zlomený prst, tam je to ještě asi tak na dva týdny. Ale je to fakt bez záruky, moje paměť je jaksi dost nespolehlivá. :-)

+1
694.png
Maximus +55
03.02.20 v 10:06

reakce na rad55: ,,Hele souhlas, od ledu bylo poznat víc věcí.  -zakládání..." zobrazit příspěvekHele souhlas, od ledu bylo poznat víc věcí.
-zakládání útoků do kombinace, ve větší rychlosti.
-chybí mi jeden klasickej centr, Súkel v první lajně dobrá volba! Smejkal je super na křídle, centr mu úplně nesedí.
-dost prostoru ,,čtvrté lajně" moc se mi zamlovali
-ale posledních pět minut tam bylo víc vůle, než síly, což bylo nejvíc vidět u Pechovi lajny.
-Machyho bych z ničeho nevinil, první gól po úniku, druhej byl trefenej a moc neviděl, třetí byla šmudla, to nevymyslíš...
Smrt brněnskému folklóru a ,,lidovým" písním.
Buďme opatrnými optimisty, je to na dobré cestě. *SALA*
"

S těma centrama to je tak, že teď jsou na marodce Tomášek i Vláďa. A to prostě musí bejt někde znát. Smejkal byl na centru spíš záplata. A možná asi i proto dal Hořava k Řepíkovi s Rouskem raději "klasickýho" centra v podobě Sukela než Jirku Smejkala.

+1
694.png
Maximus +55
03.02.20 v 08:09

reakce na Schaschek: ,,Už v NHL to byl jeden z nejmíň oblíbených hráčů skoro na..." zobrazit příspěvekUž v NHL to byl jeden z nejmíň oblíbených hráčů skoro na úrovni Marchanda. Hráč co se umí dostat pod kůži (čti provokatér). Na druhou stranu tihle hráči jsou potřeba a my bychom taky takového potřebovali. Taky jsem se divil, že to Dvořka neshodil. Zbytečný respekt. "

Tady bych se Dvořáka zastal. Bylo to za stavu 3:1 a případná bitka by mohla Brno dostat zpátky do zápasu a do hry. Ostatně o to asi Plekancovi i šlo. Plekanec není blbej, roky v NHL v týhle pozici ho naučili jak se má zachovat, Samozřejmě to, že jsme je pak nechali vyrovnat, je věc druhá. Ale za stavu, co v tu chvíli byl, udělal správně, že se na to vykašlal. Byť bych Plekance rád viděl válejícího se na zemi s přeraženým nosem.

+2
694.png
Maximus +55
31.01.20 v 06:32

isport.blesk.cz/clan...

Tak přece jen se sem podívali :-D nebo je to náhoda, že v článku jsou jen jména, co tu padla?

+1
694.png
Maximus +55
28.01.20 v 10:02

reakce na Schaschek: ,,Žádnej hráč není nikdy víc než samotný klub. Pokud si chce..." zobrazit příspěvekŽádnej hráč není nikdy víc než samotný klub. Pokud si chce vybrečet přestup, tak je to debil a doufám, že dostane pořádnej flastr. "

Já tohle chování v rámci snahy o vynucení přestupu nechápu. Co si asi tak řekne ten tým, který ho chce koupit, když je ochoten udělat toto? Pak je z pohledu toho klubu na místě obava, zda se tak v budoucnosti nezachová i vůči nim. Hašek tímhle extempore uškodil jen a jen sám sobě a to podle mě celkem značně. Teda alespoň já bych o takového hráče dál neměl zájem. Navíc trucováním se stejně nic nevyřeší.

694.png
Maximus +55
23.01.20 v 13:24

reakce na Kubajs: ,,Četl jsem, že Wolf jde na hostování do Kobry, takže teď máme..." zobrazit příspěvekČetl jsem, že Wolf jde na hostování do Kobry, takže teď máme jen jednoho zdravého gólmana, takže si myslím, že je velká pravděpodobnost, že se to tak stane.
Na druhou stranu, když mu vydrží zdraví, může tu s námi být ještě pár sezón, i kdyby jako nadstandardní dvojka ( je mu 31) . Nevěřím, že Machy a Sedlo tady spolu budou ještě další sezónu, i když by to bylo samozřejmě fajn, ale buďme realisti."

Hlavně si myslím že a) Neuvirth by do toho nešel, kdyby mu doktoři řekli, že ty kyčle to nezvládnou b) Extraliga je náročností o několik levelů níž. V NHL se hraje hokej o sedm rychlostí výš cca 4x týdně. Do toho i tréninky tam mají jinou intenzitu. Můžu se plést, ale podle mě v Česku se riziko jeho zranění o něco sníží.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29