Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3056
01.04.22 v 16:07

Rosu beru za slovo, že pokud Sparta letos nezíská titul, dá svoji funkci k dispozici. A doufám, že to udělá celá jeho partička včetně brášky. *FUCKU* "Na druhou stranu, pokud si projdete naše jarní sestavy, nemuseli jsme ani jednou vytahovat hráče, který by nebyl v našem plánu, nebo by hrál mimo svoji pozici. Do kritické personální nouze jsme se nedostali.“ Zajímalo by mě na čem jede, když je schopen vypustit z pusy něco takového. Fotbalová Sparta že nenechává hrát hráče mimo své posty ?! Tak to už několikátý rok chodím asi místo na Letnou do Kročehlav nebo Úval na fotbal. Doufám, že jsem Deníku Sport nesežral hada s nějakým aprílovým článkem, ale jak tohle může Rosický vůbec vypustit z pusy to absolutně nechápu. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +3056
01.04.22 v 15:59

reakce na PLHA: ,,Ahoj, jsem rád že jsi přežil pondělní prodlouženou. Původně..." zobrazit příspěvekAhoj, jsem rád že jsi přežil pondělní prodlouženou. Původně jsem neměl v úmyslu jít, neboť jsme měli náš zápas v pralese, ale bolavé koleno rozhodlo o návštěvě O2 arény. Jak jsi psal i já mívám v prodloužení většinou sevřená chodidla v pěst a jsem spíš nervózní, než bych si to vyloženě užíval. Ale zase po vítězném gólu těsně po půl dvanácté to byl obrovský nával adrenalinu a neskutečná radost. Vzhledem k tomu že vstávám do práce v 6:00 a dvě třetiny mé pracovní náplně je telefonický hovor, jsem byl v pondělí večer vyčerpaný skoro jako hokejisti. Ale každopádně to stálo za to a vidět pokleslé hlavy pí... sú z Liberce byla paráda. V semifinále by se mohl hrát víc hokej a věřím tomu že letos máme dost hráčů kteří dokážou dát gól. HC Sparta!!!! *FLAGSPA* *FLAGHC* "

Radost jsem měl obrovskou taky, jen mi dorazila poněkud se zpožděním. Přesně jak to píšeš: byl jsem tak vycucaný, že jsem měl pocit jako bych chodil sám na led ob střídání. Strašně závidím lidem co si umí zápasy užít. Já jsem na nervy v běžném utkání, natož v play-off a ještě v prodloužení co se hraje do mrtva. A k ničemu jsem byl nejen v úterý, ale i ve středu. Mrzí mě malinko jediná věc: celé utkání jsem se těšil, že až Sparta vyhraje, přiblížím se ke střídačce Liberce a Aušuse pošlu tak mocně do ( ! ), abych měl dobrý pocit, že jsem to udělal, protože mi ta duševní nula a amorální špína lezla příšerně na nervy celou sérii, že jsem to nechtěl nechat být. A nakonec jsem byl v půl dvanácté rád, že jsem se po těch nervech a návalech emocí vůbec vypotácel z haly na čerstvý vzduch. Ale jeden pohled nezapomenu: na hrozen Sparťanů po Pavelkově gólu, na jehož konci křepčili Buchtele s Formanem (ono jich bylo víc, ale já si konkrétně všiml této dvojice). Říkal jsem si, já jsem rád, že vylezu po svých a to jsem tady jen seděl. A (nejen) tihle dva ranaři lítali po ledě čtyři a půl hodiny jak čamrdi a ještě mají síly, aby po ledě křepčili. *BRAVO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
01.04.22 v 15:53

Dobré odpoledne, dnes je to přesně třicet let co na Letné padla slavná Barcelona. Dokonce nejslavnější, protože Dream team Johanna Cruyffa fans Barcelony zvolili za tým století. A na Letné si z nich Mistr a spol. tenkrát udělali trhací papír! Za Zubizaretou duněly tyče a břevna, že si mohli odvést klidně čtyřku, i když po pravdě v první půli Kouba aspoň tři jasné góly chytil. Asi nejlepší zápas jaký jsem kdy od fotbalové Sparty viděl. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
31.03.22 v 17:23

reakce na Canuck: ,,Ja na Potjacuka nepamatuju. Do prahy jsem si stehoval v 92 a do sezony..." zobrazit příspěvekJa na Potjacuka nepamatuju. Do prahy jsem si stehoval v 92 a do sezony 97-98 jsem chodil na hokeji malou, vic mi zajimal NHL. Pak jsem zacinal chodit casto v 98-99 a od sezony 99-00 mam permanentku.

Ale pamatuju snad nejhorsi cizinec v historii Sparty, a to byl Jonathan Aitken. Ten byl tragicky, pomaly, furt fauloval. Proste, vzdycky kdyz vylezl na led mi trnul... Co zase zvora. Prekvapive byl draftovan v prvni koli, celkem osme Bostonem. V WHL a AHL nemel spatne cisla. V 99-00 hral 3 zapasy za Bostonem, zbytek na farme v Providence. A hned dalsi sezona valel za Sparty. Ale hockey zrejme miluje, jeste v tehle sezone hral v RHL (Ranchland Hockey League), ktere je nizka liga v jiho-centralni Alberte (Aitken je z Edmontonu)..."

S nominací Aitkena na nejhoršího cizince co se objevil ve Spartě souhlasím. Ten chlap to bylo neštěstí. Pomalý, hokejku měl na opírání, věčně fauloval, vůbec nestíhal hru. O to víc jsem zíral, když se tři roky po štaci u nás objevil v NHL a odehrál za Chicago přes čtyřicet utkání. Absolutně jsem nepobíral jak se takový tragický komik mohl prosadit v nejlepší hokejové soutěži světa. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
31.03.22 v 17:13

reakce na Gapin: ,,No z Kováře zrovna odvázanej nejsem.  Aby si spoluhráči..." zobrazit příspěvekNo z Kováře zrovna odvázanej nejsem.
Aby si spoluhráči ještě nemuseli hlídat manželky *KSICHT* "

Homolko, vidím, že dnes budeme společně tvořit lehce skeptické křídlo fóra. Nebojím se, že by Kovář ukazoval chobot přítelkyním a manželkám spoluhráčům. Přeci jen od té jeho aféry v Motoru uplynulo hodně přes deset let. Tenkrát to byl kluk: mám pocit, že se to celé odehrálo v roce 2009 a že když to propíchl Blesk, už to byla několik měsíců stará událost. Od té doby se změnil, oženil a má rodinu. Při nejhorším by se mu o přeměřování chobotu musela postarat Snopková. *KSICHT* U Kováře mám dva jiné otazníky: zdraví a výkonnost v play-off. Na přelomu srpna a září loňského roku ukončil smlouvu v Jekatěrinburku kvůli kolenu/ům a co si vzpomínám vůbec nevěděl jestli bude schopen dál chytat na nejvyšší úrovni. Vzal Švýcarsko někdy na přelomu roku. Zatím odchytal dvaadvacet zápasů. Nevím jestli je to dostatečná zkouška, aby vydržel celou sezónu. Předpokládám, že by si ho Sparta řádně po zdravotní stránce proklepla. Vždycky na mě působil jako výborný gólman v základní části, který v play-off mírně uvadá. Mám pocit, že snad nikdy nevyhrál víc než jednu sérii play-off. Je teda fakt, že nikdy nechytal v žádném špičkovém klubu. To nebyl při vší úctě ani Motor a v KHL ani Jekatěrinburk nebo Čeljabinsk. Teď vychytal Curychu proti Bielu dvě nuly po sobě a zasloužil se o vyrovnání série na 2:2. Pokud mu bude držet zdraví, chytat umí a vydrží velký zápřah. Vidím i bonus, že povahově je to do kabiny určitě lepší kluk než Saša Salák. Byť nevím jestli jsem nepoložil laťku náročnosti na zem a Kubu spíš neurazil tímto srovnáním. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
31.03.22 v 17:04

reakce na Gapin: ,,Si toho Pateru pořád nedokážu nějak představit. Nevím jestli..." zobrazit příspěvekSi toho Pateru pořád nedokážu nějak představit. Nevím jestli kladeňák do Sparty jen tak půjde. Ta rivalita tam byla vždycky. I když tenkrát ho chtěl Charouz s Procházkou a nepamatuju se jestli se někdy bil v prsa, že k nám nikdy.
Spíš by mě zajímalo jestli s ním už Ton nějak mluvil, jestli po konci Grosse se nezaměří spíš na něj."

Homolko, pokud Dědek podepíše Grosse, po kterém dlouhodobě toužil už Bříza, a my jako nového trenéra představíme Pateru, budu cítit směsici pocitů, ve které ten převládající bude zklamání. Na rozdíl od strýčka Hloubáka si nějaká Paterova invektiva směrem ke Spartě z devadesátek pamatuji, ale řešit je nehodlám. To už je dávno. Spíš si říkám jestli dva roky v Kladně a necelé tři roky v Mladé Boleslavi, sice ne neúspěšné, ale na druhé straně bez opravdu pořádného zářezu, jsou v případě Patery dostatečnou kvalifikací a průpravou pro post hlavního trenéra ve Spartě, kde je oproti jakémukoliv regionálnímu klubu mnohonásobně větší tlak. Přesně jak píšeš, neumím si ho u nás představit. Jestli ho Sparta opravdu po sezóně přivede jako nového hlavního trenéra, budeme muset doufat, že Ton (předpokládám, že na něj vsadil především on) ví co dělá. Je fakt, že jsem si přečetl před časem jeho zpověď na Bez frází, tak uvnitř bude mnohem odhodlanější a hodně zaťatý než jak třeba na mě působil celou kariéru. Já bych do něj povahu nesnášející porážky vůbec neřekl. *PEKLO*
www.bezfrazi.cz/prib...

Mrzí mě, že Hořava má boty z toulavého telete a je to taková svérázná povaha. Roky jsem ho strašně chtěl do Sparty a když už přišel, tak bych ho viděl i rád s někým jiným než je Jandač. Je to člověk a trenér, na kterém bych být Spartou postavil budoucnost. Jenže těžko lze stavět budoucnost na člověku, který za posledních téměř patnáct let nikde nevydržel déle než půldruhé sezóny. K němu by mi Patera i ladil, i když nejvíc by se mi líbil právě s Grossem. Přijde mi, že jsou stejná krevní skupina a že by si spolu museli hokejově s nad i lidsky určitě sednout. *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
31.03.22 v 16:55

reakce na fandaFanda: ,,Vim, ze ho pises jako cizince, a patril k nejlepsim v tom se urcite..." zobrazit příspěvekVim, ze ho pises jako cizince, a patril k nejlepsim v tom se urcite shodneme. Andrej byl s vykonosti nekde jinde a to co predvadel, klobouk dolu. Jen mam pocit, ze tech zvucnych jmen se tu tenkrat u nas objevovalo mnohem vice - myslim top ci az rozdilovych hracu. Co sezonu jsme vynechali maximalne 1 ci 2 zapasy a vetsinou to vypadalo tak, ze bud jsme dali 3-4 branky a souper odpadl s debaklem a nekdy, treba se Vsetinem, i kdyz uz to bylo 3:0 po prvni tretine a Cechmanek vystridal, nakonec hoste zabrali a skoncilo to remizou 3:3. Dneska jsou tymy mnohem vyrovnanejsi a prave ten rozdilovy hrac by se hodil. A presto to bylo tohle obdobi, ktere pro nas *FLAGHC* bylo jedno z nejuspesnejsich - nabity kadr, trener srdcar, kapitan Risa. A ja nezapomenu jak jsme se smali Horakovi starsimu, ze jen tak postava pred brankou - jenomze kdyz pak odesel strelecka produktivita razem klesla o 20-30%.
Co se tyka kadru, ten mi letos prinde, ze si sednul a kdyz nam nekoho "zrakvi" ci vyradi ten Jihlavskej *KICKSLAVIA* mame slusnou alternativu. Ale stejne mam pocit, ze pokud to jak rikal Horava neubojuji chlapi sami na lede bez strategie, nic z toho nebude. U narodaku probehla zmena - a pokud mu do toho Nedved s Pesanem nebudou zbytecne kecat, mohlo by to slavit uspech - konec-koncu neni treba chodit daleko, staci si pripomenout bronz z olympiady *OK* A ja tajne doufam, ze zmena k lepsimu probehne i u nas. My tu nechceme a nebudeme nikoho nutit, trener se sem musi tesit! Vyber je sice omezeny, ale kdyz se chce.. "

Dnes je nepředstavitelné, že na MS 96 ve Vídni měla sborná hned tři hráče z extraligy. Kromě Potajčuka vítkovické duo Jerofejev – Prokopjev a to byli také špičkoví borci. O Jerofejevovi, kterého jsem Vítkovicím záviděl, se nebojím napsat, že společně s Potajčukem patří mezi vůbec nejlepší cizince co za celou dobu trvání extraligy v ní hráli. To je nemyslitelné nejen dnes, a to nejen kvůli politické situaci, ale určitě posledních minimálně patnáct let. Thorell se mi líbí přímo brutálně, ale do švédské reprezentace má hodně daleko. A to si myslím, že se Saboličem je to v podstatně nejlepší cizinec co ve Spartě kdy hrál hned po Potajčukovi. *THUMBSUP* Mně ze zápasů proti Vsetínu hodně utkvěl ten v září 1996, kdy Sparta rychle vedla 3:0. Pak polevila, nechala Vsetín srovnat, aby mu obratem dala dva kousky a pak ještě jeden. Zápas vyhrála 6:3 a jako by si se Vsetínem jen hrála. Škoda, že to bylo v září a v nejdůležitějších chvílích sezón ve vzájemných soubojích dlouho hrávala druhé housle. V osmadevadesátém na ně neměla, ale série z devětadevadesátého mě mrzí do dneška. A pořád jsem přesvědčen, že kdyby tenkrát nehrála půlka mančaftu s teplotou a pod prášky, tak jsme Vsetín dali a titulu se dočkali o rok dřív. Ve druhé půlce devadesátek jsme měli většinou srovnatelné kádry se Vsetínem, ale vždycky se to na něčem zaseklo. Nejdřív jsme se nemohli trefit do pořádného brankáře. Když už jsme pořádného chlapa do kasy splašili, tak jsme výrazně oslabili zase tým v poli. A když jsme měli pořádného gólmana i tým v poli, pro změnu jsme nesmyslně angažovali na místo trenéra Šuplera, což byl vůl jak anděl. Nebo spíš celá letka andělů! *NAPR**** Když přišel Horák senior, byl jsem z něj na prášky. Po ledě se strašně ploužil, ale brzy mě donutil změnit názor. Měl skvělé čtení hry, hlavu nahoře, perfektní periferní vidění, jeho organizace přesilovek byla luxusní a ještě se dokázal prosazovat na brankovišti. Jemu kariéru zničil záludným a naprosto nesmyslným zákrokem Libor Procházka, který mu způsobil tříštivou zlomeninu na ruce. Ten zákrok se odehrál před mýma očima: byla to strašná prasárna a hlavně úplně zbytečná. Horák se z něj dával dohromady přes půl roku a už se mu nikdy nepovedlo navázat na výkonnost, kterou měl před zraněním. Mimochodem na něj jsem úplně zapomněl ve včerejším výčtu odchodů hráčů v létě roku 1997. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
31.03.22 v 16:50

reakce na rad55: ,,On se zranil ve Vídni 1996."

To máš určitě pravdu, že se Potajčuk na MS 1996 zranil. Vzpomínám si na boje o medaile, kde sborná ve Vídni velice luxusně provařila svoje šance v obou zápasech. V semifinále vedla po první třetině nad Kanadou 2:0 a prohrála na nájezdy. V zápase o bronz nad USA vedla dokonce v půlce zápasu 3:0 a rupla v prodloužení. A co si vybavuji Potajčuk do těchto zápasů už nezasáhl. Nicméně z hlediska jeho odchodu do Sparty si nemyslím, že by toto zranění mělo zásadní vliv. Do ročníku 1996/97 zasáhl buď od úplného začátku nebo velice brzy po něm. Měl odehraných 44 zápasů v základní části plus 8 v play-off. V základní části bodově prakticky stejný jako o rok dřív a gólů dokonce nastřílel víc. Až vyřazovací boje mu moc nesedly, v nich byl o dost slabší než o sezónu dřív. Tam se projevilo zranění co utrpěl ve čtvrtfinále proti Českým Budějovicím. Za mě v tom jeho odchodu hrály roli především peníze. Jak už jsem tady včera psal, Sparta se dostala v sedmadevadesátém do určitých finančních potíží a v porovnání s rokem, dvěma předtím i potom měla dočasně výrazně méně prostředků na stavbu týmu. Jaký byl důvod to si už nepamatuji. *MIMO* To co psal včera kolega MichalM, že by záležitost Potajčukova odchodu mohla souviset s kauzou bývalého náhradního brankáře Vasileva nevím jestli se zakládá na pravdě. Na tu kauzu si vzpomínám. Ona kriminálka Spartě nevyráží do kabiny každý rok. Oficiálně obviněni byli kromě Vasileva ještě bývalí beci Táborský (ten už v době kdy to prasklo ani za Spartu nehrál) a Kročák, kapitán posledních federálních mistrů. O co šlo dokládá přiložený odkaz, ale nepamatuji si, že by kdy v souvislosti s touto kauzou padlo jméno kohokoliv dalšího z kádru včetně Potajčuka. Co si po těch letech vybavuji Kročák s Táborským strávili ve vazbě nějakou dobu (v řádu dnů nebo týdnů) a Vasilev celý rok. U soudu první dva tuším byli zproštěni viny a Vasilev skončil s dvouletou podmínkou. Nicméně ten kluk byl magnet na průšvihy a kriminál ho nakonec neminul. Naposledy jsem o něm slyšel v době, kdy kriminál opouštěl, že spoluvězňům měl nabízet za úplatu zařízení podmínečného propuštění na svobodu. Ale abych se vrátil zpátky: ta kauza praskla někdy na podzim v pětadevadesátém (říjen/listopad), tak nevím jestli s takovým časovým odstupem bylo reálné Potajčuka držet v šachu. *OLIZNUTI*
www.ahaonline.cz/cla...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
31.03.22 v 16:36

Dobré odpoledne, vidím, že to tady dnes žije sestavováním nové Sparty pro příští ročník. Přidám se k dalším hlasům. Rozhodně by se mi nelíbil příchod ani Frodla a ani Camary. Frodl je slušný extraligový nadprůměr, ale žádná extratřída. Dobrý gólman do regionálního klubu, ale my potřebujeme jiného držáka do kasy. Někoho kdo vytasí nadstandardní zákrok i když tlačíme a soupeř nám ujede, tohle rozhodně Frodlova přednost není. Camara je náladový podivín a neřízená střela. Když má náladu a je v dobrém rozpoložení, určitě je na extraligu hodně dobrý. Jenže on náladu nemívá a v dobrém rozpoložení nebývá zdaleka vždycky. V Pardubicích co si vzpomínám se řešil už někdy během podzimu, kdy byl ničemný a deset zápasů po sobě neskóroval. Když se zvedl, podepsali s ním novou smlouvu a výsledek: gól nevstřelil patnáct utkání v řadě. K tomu jeho excesy: my na rozdíl od Pardubic nebo Liberce nejsme v Ujčíkově přízni. Kdyby jako v Pardubicích řádil u nás, odhaduji na dvojnásobek až trojnásobek zameškaných zápasů z disciplinárních důvodů. To je pětadvacet zápasů bez gólu, k tomu nějakých deset až patnáct utkání stopka od disciplinárky … Dědek ví proč ho radši vyplatí ze smlouvy a poohlédne se jinde. *FRAJER*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
30.03.22 v 18:44

Souhlasím s názorem, že historicky nejlepším cizincem v dresu hokejové Sparty byl Andrej Potajčuk. Byl u nás skoro tři roky a předváděl úžasné výkony. Střílel góly a především je uměl luxusně připravovat. Jeho odchod do Finska byl divný. Vzpomínám si, že patřil k hráčům, které zrakvil Motor v posledním čtvrtfinále 1997, ale sebezapřením nastoupil i do dalších utkání vyřazovacích bojů, byť to z jeho strany už nebylo ono. Pak v létě vím, že se s ním nějak jednalo a výsledek byl, že odešel do Finska. Sice tlučhubu z Dobříše nesnáším, ale tady si nejsem úplně jistý jestli nápad na snížení gáže byl z jeho hlavy anebo to byl odraz finančních možností tehdejší Sparty. Ono v létě sedmadevadesátého sice Sparta udělala do kasy Hniličku, ze Slávie přitáhla Bednáře a ze zámoří se vrátil po letech Franta Kučera, ale jinak si klub připisoval hlavně odchody: kromě Potajčuka Lang, Výborný, Hamr nebo Benda (a to jsem určitě na někoho zapomněl), vesměs šlo o opory. Sparta měla v té době nějak hlouběji do kapsy a do ročníku 97/98 šla s nejslabším týmem za celou druhou půlku devadesátek. Taky si vzpomínám, že podepisovala hráče jako Kverka nebo Toužimský, pro které v předchozích sezónách nebylo v sestavě místo. A v průběhu sezóny se s velkou slávou vrátil Tomáš Jelínek, kterého s Plzní vyměnila Sparta za naprosto tragického Bednáře (ten se probral až v následujícím ročníku). V té sezóně 97/98 také dostalo šanci nebývalé množství mladých kluků: Štefan, Duda, Havelka, Toman, Benák, Kalla, Holý nebo Ivo Novotný. Co si vzpomínám po roce se finanční situace zlepšila, protože se vrátili někteří hráči jako Výborný, Sparta dokázala přeplatit Pardubice při návratu Michala Sýkory ze zámoří a mocně lákala Potajčuka zpátky, ale už to nedopadlo. Nicméně i za ty tři roky u nás zanechal zásadní stopu. Pro představu, to byl hráč co v devadesátém roce byl členem sestavy SSSR na MS dvacítek a hrál za Rusko na MS ve Vídni v šestadevadesátém. O šampionát v roce následujícím ho připravilo zranění. Takových cizinců v celé historii extraligy bylo hodně málo. *METAL*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
30.03.22 v 18:37

reakce na SpartaCorps: ,,Tvl, na Ukrajině je válka, svět je v ***i z covidu a nějakej..." zobrazit příspěvekTvl, na Ukrajině je válka, svět je v ***i z covidu a nějakej ultra slušnák hrozně řeší jak po konci je na kostce ukazovaná zpáteční cesta pro soupeře
:-! :-!

www.facebook.com/hok...
"

Kamaráde, proti čestnému soupeři by mi takové rýpnutí po konci zápasu vadilo, ale Liberec a především Aušus Augusta jen pojedli vlastní medicíny. Každá reakce vyvolá protireakci. Pokud se Šmíd s Vlachem celou sérii chovali jak pacienti mentální ústavu a to plešaté vemeno celé čtvrtfinále jen plakalo, cíleně se snažilo dostat rozhodčí pod tlak a svému kamarádovi Chujčíkovi posílalo neustálé podněty, aby nám vyřadil co nejvíc hráčů kvůli dodatečným flastrům, tak tohle si zasloužil. V jeho případě bych snesl na kostce i nohu obutou v kanadě a jeho ksicht do kterého by ho kopala z Vysočan přes Plakánek až do Liberce. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3056
30.03.22 v 18:33

Dobré odpoledne, Liberec jsme udolali. Potvrdilo se, že poslední krok bývá nejtěžší. Na pondělní zápas asi nikdy nezapomenu. Nic podobného jsem doposud neabsolvoval. Zatím nejdelší bylo asi poslední finále v roce 2016, ale to bylo zhruba o dvacet minut kratší. Budu upřímný: rozhodující gól jsem si užil až dodatečně. Než mi došlo, že zápas Pavelka rozštípl a je hotovo, tak jsem se bohužel podíval na libereckou střídačku a viděl lampasácký aušus jak si žádá trenérskou výzvu. Pak jsem napjatě čekal co bude, jelikož rozhodčí toho v celé sérii dokázali zmrvit tolik ….. radši nechci domýšlet. Jeřábek se Šindelem nejsou žádný zázrak, ale oproti Lacinovi se Šírem to bylo zlepšení rozhodně. Zápas samotný mohl být mnohem jednodušší kdyby nám neodešla produktivita u útočníků a zároveň jsme nedostávali velice laciné góly. Kváča se od druhého utkání série rozchytal a předváděl opakovaně velice kvalitní výkony, zatímco Machovský mi přišel, že naopak lehce uvadal. Už ve čtvrtém utkání se mi zdálo, že navíc nechytil skoro nic a v pondělí mančaft prakticky nepodržel vůbec. Naopak výborně zvládl svoji roli Hudáček: žádná nervozita, několik těžkých zákroků a absolutní spolehlivost. Prodloužení v této fázi obvykle rozhodne štěstí, ale předevčírem se dle mého názoru přiklonilo na tu správnou stranu. Ke konci každého prodloužení jsme Liberec mačkali jak citrón a gól visel ve vzduchu. Hodně mi chyběl na ledě Sobotka: tady nám kamarádi ze zelené čtvrti dokázali uškodit značně. Proti tomu absence Jelínka, bez urážky, byla pro Liberec mnohem méně citelnou. Musím vyzdvihnout dvojici Pavelka – Polášek, která zastoupila, a nejen v pondělí, střelecky poněkud uvadající kolegy z útoku. Oni byli těmi rozdílovými borci, kteří nás táhli od druhého utkání série a dotáhli do semifinále. Samozřejmě nejen oni, skvělý byl po celou sérii i Tomášek a někteří další. Závidím všem co si umí hokejový zápas užít, já bývám nervózní jak pes od úvodního bully a v takhle důležitém zápase jsem zralý na infarkt. *FUCKU* Do semifinále jsme postoupili zaslouženě, protože jsme prakticky ve všech zápasech byli herně lepším týmem. Hodně od druhého utkání mazal rozdíly mezi oběma týmy brankář Kváča a také si aspoň někteří naši útočníci vystříleli gólový prach v úvodním zápase. Série byla náročná, třikrát zápas skončil o gól, jednou dokonce až ve třetím prodloužení, a jednou padl pojišťovací gól při jednobrankovém vedení do prázdné branky až v samém závěru utkání. Při pohledu na ostatní čtvrtfinálové série to nebylo nic divného. Třinec sice přejel Vitkovice ve čtyřech zápasech, ale třikrát zvítězil shodně poměrem 2:1. V sérii Motoru proti Pardubicím hned čtyři z pěti zápasů skončili o gól. V sérii Hradce Králové proti Mladé Boleslavi dokonce všech pět zápasů skončilo o gól, když se hned třikrát muselo prodlužovat. Takové je play-off: většina zápasů je vyrovnaných, rozhodují maličkosti a často i štěstí. Obvykle dávám kredit i vyřazenému soupeři, nejinak jsem činil před rokem v případě Olomouci. Tentokrát tak činit nebudu. Liberec ať táhne do řiti. Byl jsem zhnusen tím co si v celé sérii dovolovali a co procházelo dvojici pacientů Šmíd – Vlach. Ovšem nejvíc ze všeho jsem rozčarován Augustou. Aušus, ta přezdívka na něj naprosto sedí, se po celé čtvrtfinále choval jako největší ko*ot, neustále plakal a snažil se ovlivnit rozhodčí, což se mu před čtvrtým zápasem v případě mimořádně slabé dvojice rozhodčích Lacina – Šír zdárně povedlo a ta jeho snaha přes kamaráda ze zelené čtvrti Ujčíka opakovaným podáváním podnětů vyřadit soupeři co nejvíc hráčů kvůli dodatečným trestům je vrchol ubohosti. Já jsem asi stará škola, že takové počínání považuji za krajně nečestné a nechutné. Ten člověk je pro mě amorální nula a bezcharakterní špína. :-! :-! :-!

+5
892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.03.22 v 18:16

reakce na Gapin: ,,Bych se snažil spíše aby jsme se soustředili na svůj výkon a..." zobrazit příspěvekBych se snažil spíše aby jsme se soustředili na svůj výkon a vrátili se k tomu co jsme předváděli první dva zápasy. Podstatně zlepšit produktivitu protože to co nedá třeba Řepík se v playoff prostě proměňovat musí. "

Zlatá slova. Řepík zatím ve čtvrtfinále gólově mlčí, Chlapík totéž. Teď nám jejich góly začínají chybět. Je třeba, aby to zítra odšpuntovali! Od druhého zápasu sedm vstřelených branek během tří utkání, od útočníků jen tři, to je málo. Efektivitu a produktivitu hry musíme zlepšit! Jinak se s Liberecem budeme ještě tahat o semifinále, což nemůžeme potřebovat. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.03.22 v 18:08

Pochválit musím fotbalová Lvíčata za důležitou výhru v Albánii. Andorru snad dvakrát porazí a doma proti Anglii si to budou moci rozdat o prvenství ve skupině! *BRAVO* Se zájmem až nevěřícným sleduji šum na téma kdo povede fotbalovou reprezentaci. Naprosto nechápu, že se vůbec probírá možnost setrvání podržnotese po kvalifikační skupině, ve které národní tým dokázal porazit jen Estonce a Bělorusy patřící do evropského podprůměru. *MIMO* Dle zákulisí patří k největším kandidátům Ivan Hašek. Já ho mám hodně rád, ale působí mimo Evropu hodně dlouho a fakt si nejsem jistý jestli on by byl tím správným řešením. Podle mého názoru je čas na zahraničního odborníka. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.03.22 v 17:59

reakce na karlos: ,,Bude to znít asi hloupě, ale teď mi v hokeji schází něco z..." zobrazit příspěvekBude to znít asi hloupě, ale teď mi v hokeji schází něco z fotbalu.... A to pravidelná vyjádření buď komise rozhodčích nebo nějakých pravidlových specialistů, kteří by okomentovali výkon rozhodčích v daném utkání. Upozornili by na chybná vyloučení, potvrdili by správná rozhodnutí a také by poukázali na nepotrestané zákroky. Myslím, že pokud vedení svazu chce, aby se hrál hokej, měli by k tomuto přistoupit. A samozřejmě také k trestání rozhodčích za hrubé chyby *KOSA* "

Nezní mi na tomto požadavku hloupé vůbec nic. Je to absolutně logický a legitimní požadavek, který by v první řadě měly vyžadovat kluby samotné. Minimálně dvakrát týdně by měl šéf komise rozhodčích vystoupit po vzoru Příhody s hodnocením sudích v jednotlivých zápasech, upozorněním na pochybení a informací o jejich potrestání. Osobně nepovažuji za rozumné, že se stejní rozhodčí ob zápas střídají ve stejných sériích. Uvítal bych jejich větší rotaci mezi jednotlivými sériemi. Tak jako si někteří hráči vytváří rychle vzájemné averze mezi s sebou, stejně to funguje mezi sudími a hráči, když se potkávají často. *MIMO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.03.22 v 17:53

Dobré odpoledne, nerad si stěžuji na sudí, byť jejich úroveň je mizerná, ale včera jsem měl od prostřední části hry silný pocit, že hrajeme na nakloněné rovině a stále do kopce. Nechci tvrdit, že rozkaz zněl, že Liberec musí vyhrát, ale zjevně potoky libereckých slz společně s mediální masáží vytvořily potřebný tlak na Lacinu si Šírem, kteří tlak neunesli, jelikož na to prostě nemají kvalitu. Je fakt, že konkrétně Lacina je tak zoufalý a rozhodně není nestranný, že by dál v sérii rozhodovat neměl. A to rozhodnutí by měla přijmout komise rozhodčích. *NAPR**** My budeme muset zapracovat na zvýšení efektivity a produktivity hry především od útočníků, protože ta nám znatelně uvadla. Po gólostroji v prvním utkání jsme nastříleli v dalších třech zápasech jen sedm branek, dvakrát za sebou jen dvě branky a na ně nejde vyhrávat věčně. V libereckých kláních byli útočníci gólově úspěšní jen jednou, což je opravdu málo. Na tom musíme zapracovat, abychom zítra sérii zvládli ukončit! *POSILOVNA*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
26.03.22 v 15:18

reakce na SpartaCorps: ,,Futsal prohráli 2:3 a v PO končí… vůbec ta sezóna byla..." zobrazit příspěvekFutsal prohráli 2:3 a v PO končí… vůbec ta sezóna byla taková…. Nijaká bych řekl, ale že nás vyřadí zrovna sakra špína….
*NAPR**** *CAS* *MIMO* "

Sezóna byla celkově velice bídná a konec ve čtvrtfinále se dal čekat. Je teda škoda, že první dvě utkání Sparta vedla (v prvním dokonce třikrát) a zápasy ztratila v prodloužení. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
26.03.22 v 15:06

reakce na karlos: ,,https://www.hokej.cz/kroscek-na-hlavu-stencel-osklive-atakoval-ricku-a..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/kroscek...

Jak za tohle mohou vylučovat do konce zápasu, když Šmíd za několiktakových nedostal nic? Nemohl by mi odpovědět pan uplakánek Augusta nebo novinářská močka Kuchař? *FUCKU* *FUCKU* "

Lampasácký aušus mě s**e nějak víc než před rokem po celé sérii a to jsou odehrány teprve tři zápasy. A co týká toho prasečího potratu s vařečkou, deformované, defektní a jinak nepodařené jedince netluču, ale v jeho případě vážně přemýšlím o výjimce. Ten si těmi svými sr**kami koleduje o Nepomuckýho. *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
26.03.22 v 14:57

Dobré odpoledne, včerejšího vítězství si strašně vážím. Bylo to dramatické, ale nemuselo. První třetinu jsme v pohodě mohli vyhrát o dva kousky stejně jako druhou. Liberec držel Kváča, jinak mohlo být rozhodnuto dřív. Hlavně že jsme urvali výhru. Vedeme 3:0 a chybí nám poslední krok. Ten bývá nejtěžší. Pevně věřím, že ho urveme co nejdřív! *SALA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.03.22 v 16:51

reakce na Gapin: ,,Já bych moc neřešil o kolik gólů, já budu rád i za výhru na..." zobrazit příspěvekJá bych moc neřešil o kolik gólů, já budu rád i za výhru na nájezdy.
Důležitý je tu sérii ukončit v co možná nejkratším čase, protože každej další zápas zvětšuje riziko, že nám ty prasata někoho zrakví."

Homolko, moudrá slova! Žádné velikášství, vychloubačství a podceňování Liberce není na místě. Je to kvalitní soupeř a musíme se mít na pozoru. Je třeba dál hrát se stejnou koncentrací, klidem, kvalitou, zápalem a urputností jako doposud. Musíme se vyvarovat hloupých vyloučení, nepouštět soupeře do přesilovek, které má nebezpečné, pokusit se být imunní vůči jeho provokacím a sami se snažit využívat naše přesilovky, což se nám v pražských zápasech poměrně dařilo. Do Liberce jedeme s pokorou, ale s vírou, že aspoň jednou uspějeme, abychom si přivezli zpátky do Prahy mečbol, ten proměnili a postoupili do semifinále. Souhlasím, že čím bude série delší, tím bude vzrůstat možnost zranění a také každý zápas navíc stojí síly, které můžou na konci chybět. Pro dnešek i zítřek platí to co jsem psal před druhým pražským zápasem: beru jakékoliv vítězství! A pevně věřím, že se jednou v Liberci vyhrát povede! *SALA*

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png