Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3056
17.05.22 v 14:37

Z účasti Sparty na Spengler cupu rozhodně nevrním blahem. Povánoční turnaj v Davosu uznávám, je to nejprestižnější hokejový klubový turnaj v Evropě a nic proti němu nemám, ale za mě bychom měli hrát maximálně dvě soutěže. Silně se obávám, abychom (zase) nedoplatili na honění tří zajíců na jaře v extraligovém play-off. Před rokem byť jsme do Davosu nakonec nejeli, jsme na zhušťování zápasů a náročný program doplatili dlouhodobě širokou marodku, díky které jsme se přes půl základní části plácali kolem osmého místa. Mám pocit, že v období od října do půlky nebo dokonce do závěru ledna byl zázrak, když klesl počet zraněných pod šest. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
17.05.22 v 14:32

Co se týká Jirky Černocha, bral bych ho rozhodně zpátky s výkonností na jakou se dostal v Karlových Varech. A s ním klidně i Fleka. Ale nejsem si jistý, že kdyby Černoch zůstal u nás a neodcházel, tak by byl na srovnatelné úrovni. Spíš tomu moc nevěřím. U nás stagnoval a neposouval se. Jestli byla vina v něm nebo v trenérech co ho v té době ve Spartě vedli si netroufám posoudit. Pár rozhovorů s Černochem jsem četl a naznačoval v nich, že ne vždy hokeji dával všechno co měl i že si potřeboval některé věci ujasnit. Na tohle bývá často nejlepším lékem změna prostředí. Mám radost z Jirkova zlepšení a pevně věřím, že (nejen) mně bude ještě dělat někdy radost i v dresu s eSkem na hrudi! *FLAGHC*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
17.05.22 v 14:26

Dobré odpoledne, snad se Dan Přibyl dokáže prosadit trvale v áčku a veškeré zdravotní problémy zdárně překoná. Za svoji železnou vůli a neutuchající touhu po návratu by si to rozhodně zasloužil. *THUMBSUP* V rozhovoru s Gustavem Thorellem na webu HCS je zmíněno, že by v klubu měl v příští sezóně pokračovat i Erik Thorell stejně jako Maxim Matuškin, což považuji za další dobré zprávy. Někdo si zde před časem žádal švédské trojky, tak ji podle všeho bude mít. *SILENY*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
16.05.22 v 17:20

reakce na MichalM: ,,K poznámce o Bílkovi se připojuji. Média po něm jdou skoro od..." zobrazit příspěvekK poznámce o Bílkovi se připojuji. Média po něm jdou skoro od začátku trenérské kariéry jak slepice po flusu, pámbuví proč. A hlavně mu to přeju za to, že se jako jeden z mála členů realizačních týmů napříč ligou dokáže chovat slušně...........Jinak Plzeň mě taky se.e, ale rozhodně si nikdo letos nemůže stěžovat, že by je k titulu dotlačili rozhodčí, jako tomu bylo v minulých letech........"

Bílek nebyl asi nikdy oblíbencem pisálků, ale to co se na něj uspořádalo od jeho inaugurace u národního týmu byl vrchol nechutnosti. Především fotbaloví odborníci z Deníku Sport se projevovali jako neskuteční ubožáci. Od začátku po Bílkovi šli jak slepice po flusu. Neměl dobré výsledky, ale jejich mozečkům moc nedocházelo, že generační obměna se bez bolestí v podobě horších výsledků i výkonů neobejde. A to se do ní měl pustit už Bruckner po MS 2006, na což se luxusně vy**al. A podobně na generační obměnu u reprezentace hodil bobana i Rada. Vzal za to až Bílek, dokázal obměnit kádr a postoupit na Euru v Polsku do čtvrtfinále. A výsledkem bylo, že se tady po něm div neplivalo. :-! Uznávám, že hraje dietní fotbal, kdy nad všechno řadí účelnost. I to, že se mu následná kvalifikace o MS hrubě nepovedla. Ale ruku na srdce pan Uhrin dostal reprezentaci v Anglii na EURU do finále dost podobným stylem fotbalu. Vymykalo se jen finále proti Německu, kde hrál nároďák nebývale ofenzívně. A na posledním EURU se Šilhavý prokousal dle mého názoru s kvalitnějším a hlavně zkušenějším výběrem do čtvrtfinále EURA zase s podobným fotbalem. Ale nikdy se na nikoho neplivalo tolik jako na Bílka. Dle mého názoru Hartmanům a spol. ležel v žaludku hodně, že ho dosadil do funkce Ivan Hašek, který nejdřív souběžně šéfovat ČMFS i vedl národní tým, kde mu Bílek nějakou dobu asistoval. Pak se Bílek dostal na post hlavního trenéra, Hašek po nějaké době zmizel u barevných ručníků. Tudíž na Bílka padala žluč určená Haškovi, který měl pisálky v zahraničí na párku. Ale to nic nemění na tom, že se pisálci v jeho případě chovali jako ubožáci. *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
16.05.22 v 17:13

Vstup národního týmu do MS je zatím hodně rozpačitý. Proti Británii si pašáci půl zápasu velice dietním výkonem koledovali o problémy a Švédové je včera spláchli jak povodňová vlna. Tragická disciplína, řada úplně zbytečných faulů a k tomu Vejmelka mančaft všechno jen ne podržel. To byl výkon na úrovni Hrubce z olympiády nebo loňského šampionátu. *MIMO* Nejdůležitější zápasy ještě přijdou. Zatím jde o to postoupit do čtvrtfinále a tam se vyhnout Kanadě, která bude asi zase nechutně silná. Zbytek helsinské skupiny je relativně hratelný. Dost mě zaráží sterilita druhého i třetího útoku. Třetí lajna je vyloženě mizerná. Do té by měl pro příští utkání Jalonen rozhodně sáhnout. I Hertl s Vránou, na které jsem se těšil, jsou zatím silně za očekáváním. Dost mi je líto Musila, že jede domů. Byl na olympiádě a v zápase se ani nesklouzl. Totéž si teď zopakoval na šampionátu. A když vidím co na ledě vyvádí Sklenička nebo Jordán, nemám pocit, že by byl ten nejhorší. Na to stříbro co věštil národnímu týmu Deník Sport před rokem v Rize a věští ho i letos v Tampere toho bude třeba vylepšit ještě hodně. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
16.05.22 v 17:05

reakce na SpartaCorps: ,,Béčko zakončilo sezonu remízou 2:2 s Chrudimí, Viktorka se..." zobrazit příspěvekBéčko zakončilo sezonu remízou 2:2 s Chrudimí, Viktorka se loučí výhrou - konečně, i když hodně pozdě - 3:1 na Líšní...
Holky zničily tým z vesnice u Vídně 7:0, Lucka Martínkova se pěti góly stala nejlepší střelkyní ligy
Holky B vyhrály 5:1 nad Líšní a jsou na konci ligy první, Holky U18 svojí ligu vyhrály
U19 ACS remizovali 2:2 v plísni

tak snad se Ačko nějak důstojně rozloučí v derby...."

Kamaráde, z béčka bych si dovolil vyzdvihnout Matyáše Kozáka, který v posledních šesti zápasech vstřelil šest branek (a to nejsem jistý jestli zasáhl do všech šesti utkání). Béčko zakončilo ročník FNL šesti zápasy bez výhry, ale celkové páté místo je velice slušný počin a hoši i realizační tým zaslouží pochvalu. Zejména podzim byl výborný. Na jaře se podepsalo mimo jiné i to, že Krkovička tahal několik hráčů do áčka, kde vysedávali na střídačce místo aby hráli za béčko, čímž jejich růstu a kariérám nepochybně hodně pomohl. Zejména řešení krajů obran kam opakovaně cpal sterilního Ládíka Krejčího 92 namísto Suchomela nebo na druhé straně pokud vypadl Wiesner raději záplatoval Sáčkem než by dal šanci Gabrielovi, za to by vážně zasloužil profackovat. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +3056
16.05.22 v 16:58

Dobré odpoledne, derby jsem včera neviděl, až večer sestřih. Ne že bych neměl radost: porazit slátance to potěší vždycky. Zejména v poslední době, kdy jsme si moc vítězných zápasů proti Slávii neužili. Ale vzhledem k tomu jak je letošní sezóna dokurwená, ta je ta radost taková polotučná. Včera to byl de facto lepší přátelák dvou hodně zklamaných soupeřů: mnohem víc bych si vítězství užil kdyby ještě o něco, především nám, šlo. Hložkův gól byl výstavní a skvělou odpovědí na otázku kdo že je nejlepším fotbalistou kapr ligy. Osobně jsem si moc užil při opakovačkách studium ksichtů intelektuálů z tribuny sever, když se míč po Hložanově projektilu zatřepal ve slátané síti. *FUCKU* Plavšič dokázal, že je prašivá špína. Takového idiota by byl problém najít i v pravé poledne pod svící. Za mě je ovšem dobře vypatlaný i Wiesner: nechat se po žluté kartě vyhodit za nesmyslný skluz na útočné půli, to je taky dar. Vzhledem k tomu, že takovou nedisciplinovanost neprovedl poprvé, bylo by na místě, aby mu konečně někdo v klubu přistřihl křídla. Snad poprvé od sezóny 2015/2016 máme aktivní bilanci zápasů se Slávií, ať už ligovou i celkovou, ale je to hodně slabá záplata na dokurweném konci letošní sezóny. Nicméně budu doufat, že až o něco v příštím ročníku snad půjde, tak budeme schopni slátance opět porazit a ještě lépe porážet. *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
12.05.22 v 18:12

reakce na Mandor: ,,Ty jsi tak odvážný že jsi nato koukal a doufal v cokoli..." zobrazit příspěvekTy jsi tak odvážný že jsi nato koukal a doufal v cokoli pozitivního? Já na to naprosto neměl nervy a chuť. Jediné co by mě bylo přesvědčilo je rozlučka s Bořkem a s Hložkem.
No jsem v covidové karanténě a tak jsem se nemusel přesvědčovat a byl jsem v klidu doma. Večer jsem koukl na výsledky, vyzvedl si výhru v Tipsportu a jsem spokojený. Vyšla mi Plzeň, Slavie i Sparta....."

V mém případě to byla poslední možnost vidět Spartu v sezóně naživo. A na Letnou jsem šel opravdu, abych ještě jednou viděl Hložka s Dočkalem. Na nedělní odpoledne mám program a měnit ho kvůli derby, abych ho viděl a podporoval v sobě maniodepresivní nebo sebedestruktivní sklony rozhodně měnit nehodlám. Odložené finále poháru se bude takticky hrát už v pět, což s mojí pracovní dobou není slučitelné. V obou případech mi bude se stačit občas číhnout na on-line a po zápase si přečíst pár referátů a zkouknout nějaký sestřih. Nemyslím si, že by zbývající dvě utkání sezóny na mojí apatii, rezignovanosti a zhnusení z letenského souboru písní a tanců měly cokoliv změnit. :-! :-! :-!

892.jpg
MartinMegadeth +3056
12.05.22 v 18:05

Vybírat jestli titul přát Plzni nebo Slávii to je pro mě dilema srovnatelné s rozhodnutím jestli se nechat infikovat morem nebo cholerou. Jediný komu titul opravdu přeji je Bílek. Je to férový chlap, výborný psycholog a dobrý trenér. Mnohem lepší než je obecné povědomí o něm, protože nebyl v přízni pisálků. Přeju mu ho hlavně kvůli té haldě hnoje a sra*ek co na něj nakydali svého času především fotbaloví odborníci z bulvárního plátku Deník Sport a jim podobní umělci. Ať si titul pořádně užije a na odborníky z Deníku Sport může udělat dlouhý nos. Že vyznává dietní fotbalový styl to nerozporuji, ale za pár měsíců nikoho nebude zajímat jakým fotbalem si Plzeň došla pro titul. A za pár let to už vědět nebude nikdo, ale že titul v roce 2022 získali mazánci to se nezapomene. Upřímně kdyby byl Bílek u nás a se stejným fotbalem dovedl k titulu nás, tak mi je všechno ostatní u pr**le a pořídím si při oslavě gorilu, že by mi jí záviděl i Homolka! *KSICHT* Béčko Sparty evidentně drží basu s áčkem. Včera pěkná porážka 0:1 v Líšni. Z posledních pěti zápasů celé tři body za tři plichty. Z hry o konečné druhé nebo i třetí místo je definitivně venku. Asi je to v pořádku, protože v přímých soubojích s Líšní ani s Opavou, s tou dokonce doma, neuspělo. Béčko má jinou roli než lámat rekordy, ale třeba Jirku Jarošíka snažícího se zachránit před baráží Teplice určitě hodně nepotěšilo. A nejen jeho: vybavuji si asi deset dní starý rozhovor s Velkým čápem z Jablonce, který také přiznával, že béčko Sparty začal ve FNL sledovat a fandit mu. *SILENY*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
12.05.22 v 17:59

Na Letné jsem včera byl. Čekal jsem howno a viděl jsem velké howno. Na**án už ani nejsem: v mém případě se dostavila apatie, rezignace a úleva, protože vím, že včera jsem byl na Letné na hodně dlouho naposledy. Tedy ještě se tam zastavím o víkendu na piknik, abych si odnesl kus trávníku na památku. Když vidím tu hromadu hnoje, do kterého se Sparta propadla a dál propadá, chuť a vůli majitele klubu ke změnám, jeho úžasný odhad na lidi co dosazuje do klíčových pozic v organizaci a armádu nýmandů co na Spartě jen parazitují jako rakovina, tak si myslím, že k další návštěvě nebudu mít důvod řadu let. :-! Upřímně bych se na Letnou nehnal ani včera kdyby nekončili Hložek s Dočkalem, které jsem chtěl ještě naposledy vidět na vlastní oči. Pověstnou třešničku na (nejen) včerejší dort přidal na pozápasové tiskovce Horníček, když přiznal, že některé hráče nechal mimo základ kvůli Slovácku, aby neukazoval soupeři před pohárovým finále všechny karty. To jsme to dopracovali: my – Sparta taktizujeme a máme stažené zadky ze Slovácka, se kterým bychom si měli vytírat řitě! To dno kam Sparta klesá je jako bažina. Pořád klesáme a pořád nejsme na pevném dně, ze kterého by se dalo odrazit. A neodrazí nás od něj jen změna na místě trenéra: zejména pokud ho bude zase vybírat kluk z plakátu. Těch změn, aby se ze Sparty zase mohl stát úspěšný klub, musí být mnohem víc a musí být razantní. Padni komu padni a Rosickému v první řadě! *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
12.05.22 v 17:54

Dobré odpoledne, doufám a věřím, že mi avizovaná posila hokejové Sparty zvedne náladu. Tu nemám nejlepší po posledních představeních letenského kroužku písní a tanců. *MIMO* *MIMO* *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
10.05.22 v 18:45

reakce na Poky: ,,Křetínský nastupoval do ACS, tuším, v roce 2004. 18 let Sparta v..." zobrazit příspěvekKřetínský nastupoval do ACS, tuším, v roce 2004. 18 let Sparta v lepším případě přešlapuje na místě s občasnými záblesky čehosi. V horším případě přímo bloudí. Katastrofální rozhodnutí se lepí jiným. A tak to jde dál a dál. Někdo vypočítal, že Vrba už byl 20. trenérem za panování DK ve Spartě. To samo o sobě mluví za všechno.
Ano, Vrba už má zenit za sebou, chvílemi působil dost vyčpěle. Ale v tomhle rybníčku se utopí kdokoli. Majitel se svým managementem si pořád lže do kapsy. Honí se za imaginárními tituly a furt si rozbíjí hubu."

Vrba mimo Plzeň prakticky nikde neuspěl. Působení u národního týmu vypadalo na začátku kvalifikace nadějně, ale skončilo kolosální ostudou na Euru už ve skupině. Že byla těžká nepopírám, ale co v zápasech předváděl národní tým to byla zbabělá pasivita, což mimochodem nejednou pod jeho taktovkou předvedla ve venkovních utkáních i Sparta. Působení v Machačkale netrvalo ani celou sezónu a ruský sportovní tisk o Vrbovi psal jízlivě, že nudnějšího trenéra tamní nejvyšší soutěž dlouho nezažila. Machačkala hrála dietní fotbal a patřila mezi týmy s nejméně nastřílenými i inkasovanými góly. Ani u Ludogorce Razgrad nevydržel celý kalendářní rok. Sice je částečně podepsán pod dvěma bulharskými tituly, ale ty v té zemi deset let nikdo jiný nezískal. Pro mě je otázkou ne jestli je za zenitem, ale jestli to je opravdu tak dobrý trenér, za kterého byl dlouhodobě médii vydáván. Nicméně budu souhlasit, že na prohnilém letenském rybníčku by se utopil i mnohem progresivnější, ráznější a kvalitnější trenér než je současný Krkovička. *KOSA* Pro éru doktora Křetínského ve Spartě bych volil asi ostřejší výrazy než přešlapování na místě. Když se pan doktor na Letnou dostavil a převzal žezlo, byla Sparta klubem, kterému výjimečně uniknul na domácí scéně titul, během tří let hrála dvakrát základní skupinu Ligy Mistrů a v polovině případů dokázala v této soutěži ještě postoupit do další fáze. Po jeho příchodu následovala dvě velice trapná vystoupení v této soutěži, které jsme následně zamávali sbohem. Tituly jsme začali získávat v mnohem větších rozestupech. Nejdřív dva, potom tři, následně čtyři roky a nyní na další čekáme osmým rokem. Šanci i teoretickou jsme ztratili, tudíž budeme čekat minimálně devět let. Sparta po válce čekala na titul jednou jedenáct a jednou dokonce sedmnáct let. A pokud se v klubu všechno nezmění velmi zásadním způsobem, v což už prakticky nevěřím, minimálně tu jedenáctiletou prodlevu hravě dorovnáme i překonáme. *LEBKA*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
10.05.22 v 18:38

reakce na Vena: ,,Tak nám ještě nezačala okurková sezóna a hokej už je opět v..." zobrazit příspěvekTak nám ještě nezačala okurková sezóna a hokej už je opět v hovnech, by jeden doufal, že si zlepší naladu s repre, ale to nemá cenu, ne dokud tam budou ti stbaci co tam jsou. ...
www.sport.cz/clanek/..."

Tohle mi náladu rozhodně nezkazí. O lidech jako Král, Lener nebo Urban nemám žádné iluze. Co se týká Platilova elaborátu, není tam prakticky nic o čem bych už neslyšel, ale dokud nepředloží pádné důkazy, je to jen prázdné tlachání. Čím mě dost na**al, že vytahuje opět kauzu Jaroslava Holíka, který si dle jeho verze měl říct o úplatek 50 tisíc CZK, aby se Platil sám zúčastnil MS juniorů před dvaceti lety. Tady by se slušelo poznamenat, že kauza byla medializována v roce 2010, byla předána orgánům činným v trestním řízení a na základě slabých důkazů tyto kauzu po přešetření odložily, že ani neskončila u soudu. Dost mi vadí, že vytahuje kauzu proti člověku, který už je po smrti a nemůže se tudíž bránit. A to jsem nikdy nebyl obdivovatelem Jaroslava Holíka. Naopak lezl mi nervy a vadil mi, protože to byl děsný hulvát. Pokud jsou i další kauzy směrem k ÚV hokejového svazu zveřejněné Platilem postavené na podobně relevantních informacích, tak se hlavouni nemají čeho bát: z tohoto mráčku nezaprší. *MIMO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
10.05.22 v 18:32

Jedna z věcí na kterou jsem zvědav jestli po konci Vrby a jeho plzeňských asistentů vytáhnou Horníček se Špiťákem zpátky do kasy Nitu. Nejsem na trénincích, takže nevím jestli Nita nezačal lajdačit, ale pochybuji. A jinak naprosto nechápu proč ho Krkovička hodil přes palubu. Jestli za ten plačtivý rozhovor v rumunských novinách, tak ať se jde vycpat. To je potom ješitný pitomec na úrovni Hadamczika. Hráč by si tohle úplně dovolovat neměl, ale přeci s ním pak stačilo promluvit a jasně mu naznačit, že tohle se nesmí opakovat. A měla se mu dát další šance. Rozhodně si nemyslím, že by Holec nebo dokonce Heča byli lepší brankáři. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
10.05.22 v 18:26

Dobré odpoledne, přiznávám, že na Plivníka budu rád vzpomínat, i když to z jeho strany po dlouhém zranění už zdaleka nebylo ono. Skvělé fotbalové myšlení, luxusní kopací technika, vymazlené standardky a především při prvním působení ve Spartě neskutečná produktivita to i v evropských pohárech. Pro hráče jako Dočkal jsem měl vždy slabost, i za cenu jejich mínusů v podobě menší rychlosti a ne zcela zodpovědnému přístupu ke hře dozadu. Vážím si, že kariéru ukončil sám. Mnoho hráčů na jeho místě by si ještě rádo odsedělo další smlouvu na rok či dva v teploučku střídačky a brali slušnou gáži. *SILENY* Domnívám se, že Dočkalův konec by měl být pro klub signálem pro řez v kádru se zaměřením na hráče ze starší věkové skupiny. Ládík Krejčí 92 je totální průšvih, z Čelůstky se stal profesionální marod, u Pavelky mám obří otazník, věčné marodění na účet klubu by už mělo skončit u Juliše a třeba Sáček ve skoro šestadvaceti letech taky přešlapuje delší dobu na místě. Na co jsem moc zvědav, jak si klub poradí s odchodem Hložka a koncem Dočkala zároveň, ale při manažerských kvalitách Rosického si nejsem úplně jistý jestli to budu chtít vidět v reálu. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +3056
09.05.22 v 16:33

reakce na SpartaCorps: ,,Dneska - v sobotu - bude ve Sportu rozhovor s Radkem..." zobrazit příspěvekDneska - v sobotu - bude ve Sportu rozhovor s Radkem Hamrem
*SALA* "

Kamaráde, celostránkový rozhovor s Hamrem jsem přelouskal. Určitě byl zajímavý. Mimo jiné líčil jak je rád, že si zahrál v zámoří, ve Švédsku, podíval se do národního týmu a zahrál si za něj na MS. Jak si váží titulu ve Švédsku i stříbrných medailí, které získal ve Švédsku a ve Švýcarsku, ale o Spartě nebo že si váží titulu co s ní získal v extralize v roce 2002 ani slovo. Překvapen nejsem, zklamán trochu ano, ale Hamr mi vždycky přišel divnej. Jako bek býval excelentní, ale na kluka co ve Spartě dostal šanci v áčku už v sedmnácti měl/má ke klubu vztah hodně vlažnej. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
09.05.22 v 16:25

Pokud zve trenér těsně před MS účastníky finálové série měl by dle mého názoru mít jasno jestli je chce do konečné nominace. Pokud ano, pak je samozřejmě v pořádku, aby je pozval. Pokud si není jistý nebo je chce dokonce jen zkoušet, měl by se na to vy**at. Ti kluci toho mají po celé sezóně dost, mají různé bolístky a co potřebují pokud už nebudou hrát soutěžní zápasy tak je nejvíc odpočinek. Navíc doba těsně před šampionátem není zrovna vhodná na nějaké zkoušení. Že Chlapíka Jalonen do reprezentace na MS nechce, to respektuji. Tahat ho na pár dní a nechat ho ču**kovat několik zápasů, aby ho následně poslal domů, to mi přijde jako vůbec nejhorší řešení. Jestli se Chlapík v příštím ročníku na nároďák vy**re, tak se mu moc divit nebudu. Po sezóně jakou měl a po číslech jakých dosáhl je fakt, že se nezúčastní ani jednoho vrcholového turnaje minimálně k zamyšlení. *MIMO* Když vidím některá jména co v nominaci pro MS zůstala a Chlapíka mimo, dost dobře tomu rozumím, ale je to věcí trenéra. Ten bude po šampionátu skládat účty. Nicméně je tradicí, že když hráč Sparty vyhraje produktivitu základní části extraligy, na MS nejede. Stalo se Romanu Horákovi staršímu, Patriku Martincovi, Honzovi Markovi, dvakrát Petru Tonovi a naposledy i Lukáši Pechovi. Výjimkou byli jen David Výborný a Jaroslav Hlinka. Ani trofej pro nejlepšího střelce za Spartu není zárukou nominace na MS: Honzovi Hlaváčovi kdysi stačila, Petru Tonovi třikrát nikoliv. Mimochodem Ton dokázal získat obě trofeje najednou a na šampionátu se stejně neobjevil, i když je pravdou, že v té době už byl starším pánem. Po pravdě, že takový bombarďák na seniorském světovém šampionátu nestartoval nikdy to nechápu. *OMG*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
09.05.22 v 16:19

Béčko Sparty vypadá, že kluby ze spodních pater kapr ligy nepotěší: čtyři zápasy je bez výhry, za tu dobu získalo jen tři body a kleslo na páté místo. Na druhé místo má manko čtyř a na třetí tří bodů, pozítří jede do čtvrté Líšně a to už na pódiové umístění nevypadá. I když samozřejmě úkol béčka je někde jinde než lámat rekordy v umístění. Do Líšně pojede už bez Horňáka, který povýšil k áčku. Docela by mě zajímalo jestli to Horníček vnímá jako odměnu nebo jako trest. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
09.05.22 v 16:14

Dobré odpoledne, zvracet se mi chce ještě teď. To zase bylo galapředstavení včera v Plzni! Tam už snad aby se radši nejezdilo: vždyť výjezdy k mazánkům to je jen o tom za jak moc velké č u r á k y tam budeme. Ani za věčně spokojeného strýčka Hapala se mi nechtělo z laskomin fotbalové Sparty blít ve třech ze čtyř případů. To už Vrba dokázal vyrovnat největší mistry v oboru: Il Cretina i pana labila, kterého náš šikovný sportovní ředitel ještě vykoupil ze smlouvy v Olomouci. :-! Ke včerejšímu zápasu ani snad nemá smysl nic zásadního psát. Ale jednu věc si nedopustím: Sparta brání standardky soupeřů jak tým v krajském přeboru. To je šílená směsice neschopnosti a naivity. Z rohu by Spartě musel zvládnout dát gól v pohodě i leckterý divizní mančaft. Nemyslím si, že by Vrba byl ústředním problémem další sezóny bez titulu, ale některé věci na jeho hlavu (a jeho asistentů) určitě padají. Katastrofální bránění standardek rozhodně. Roky Sparta tento problém měla a zásadní. Až po několika sezónách obranu skutečně postavil na nohy Kotal, že opravdu fungovala. A za Krkovičky fungovat zase přestala. Mně připadal už po blamáži v Olomouci velice uvadlý a po galapředstavení proti Hradci Králové na Letné před týdnem už jsem na něm pozoroval silnou rezignaci. Takové smíření s osudem, které nevěštilo nic dobrého. *MIMO* Souhlasím s Homolkou i Karlosem a dalšími: vypakování Vrby a představení nového trenéra (tedy toho co přijde po Horňákově záskoku) jistě s patřičnou pompou v žádném případě nepřinese zásadní ani dlouhodobě zlepšení. Ryba smrdí od hlavy a celá organizace na Letné je od nejvyšších míst naprosto prohnilá. Dokud nebudou vykopáni všichni šmejdi a nýmandi co na klubu parazitují jako rakovina, žádné zlepšení nenastane. Že by Křetínský klub prodal je dle mého názoru naprosto nereálné. Jedinou možnost jak bychom se mohli dočkat zlepšení je kdyby se konečně trefil do správného člověka a dal mu srovnatelné rozhodovací pravomoce jaké má Rosický. Jak máme věřit, že s novým trenérem přijde zlepšení, když ho, byť tentokráte v Německu, vybírají lidi co přivedli Jílka a následně Vrbu ?! Tři roky se nejsou schopni trefit do trenéra, nejsou schopni postavit pořádný tým bez slabin a absolutně nezvládají reagovat na potřeby při doplňování týmu ?! *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
05.05.22 v 17:57

reakce na toci87: ,,Tak dle předběžného rozpisu doma poprvé v neděli 18.9. s..." zobrazit příspěvekTak dle předběžného rozpisu doma poprvé v neděli 18.9. s Litvínovem, zajímavostí je, že oba zápasy s Kometou vychází na pátek, to jich tu zas bude *KOSA* . A půjdeme zřejmě na během Vánoc, 26.12., máme hrát s Vítkovicemi, pokud tedy nebude Spengler, nevím jak to příští rok bude"

Za sebe doufám, že se letos Sparta do Spengler cupu cpát nebude. Dvakrát jsme se na něj chystali, kvůli tomu turnaji jsme si překládali zápasy a zhušťovali program, což nepochybně přispělo k nějakému tomu zranění, aby se turnaj nakonec nekonal. A vloni byl zrušen snad až na Štědrý den nebo dokonce na Boží hod, což byla celkem prasárna. Přitom už dva z účastníků hlásili koronavirovou nákazu cca deset dní před začátkem. Mohl se zrušit hned místo vymýšlení různých šaškáren na poslední chvíli. Spengler cup respektuji jako vysoce prestižní podnik, ale za mě nám v uplynulých dvou sezónách snaha se turnaje zúčastnit uškodila. Domnívám se, že naše snaha honit v právě končícím ročníku tři zajíce najednou se promítla i do prohraného finále proti Třinci. Měli bychom se držet zásady, že maximem jsou dvě soutěže a ty hrajme na maximum. Snahu si zahrát Spengler cup ponechme do nějaké další sezóny až se nebude hrát Liga Mistrů. *METAL*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png