Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3056
26.09.22 v 18:27

Dovolil bych si vzpomenout na Martina Podlešáka, pro mě symbolu obětavosti, který se na ledě byl schopen roztrhnout pro tým až do sebezničení. K dnešním čtyřicátým narozeninám mu přeji, aby mu drželo zdraví, což se mu během kariéry bohužel příliš nedařilo, a aby co nejvíc svých svěřenců jako agent dovedl do NHL, do reprezentace a samozřejmě i do áčka Sparty. *FLAGHC* *FLAGSPA* *SALA*

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3056
26.09.22 v 18:21

Velkou radost mi udělala na Islandu venkovní výhrou Lvíčata. Doufám, že zítřejší odvetu v Budějovicích už nepodělají a kvalifikují se na EURO. Sejk další důležitý gól, Vitík vzadu prakticky bezchybný, ale Spartě nejsou dost dobří. *MIMO* Za to áčko proti Portugalsku to byla blamáž. Nevím proč se někdo zaklíná neproměněnou penaltou, i kdyby ji Schick dal, nároďák by od Portugalců stejně nakoupil. Tam nefungovalo nic. Jediný hráč nezahrál aspoň průměr Vaclíkem počínaje a Schickem konče. Projevilo se, že většina opor reprezentace hraje za kluby co jsou v nepohodě a Jára Šilhavý není z těch trenérů co by uměl něco překvapivého vymyslet. *SILENY* Šilhavý je děsná konzerva. On bude pořád stavět hráče podle obliby a zásluh, nikoliv podle aktuální formy. Kdyby mu dopajdal na sraz Bořil, tak ho určitě strčí do základu. Ať se na mě nezlobí, ale proti fotbalu co praktikují Portugalci by výborný trenér nehrál na tři beky už v Lisabonu. Dobrý trenér by se ze zápasu v Portugalsku poučil a do odvety už by postavil vzadu čtyřku. Portugalci se skvěle zdvojují a doplňují po stranách, jsou rychlí jak čerti, dynamičtí a na krajích měl nároďák pořád volnou dálnici. Vůbec není náhoda, že tři góly ve dvou utkáních dostalo áčko od portugalského krajního beka. *KOSA* Jsem rád, že ve Švýcarsku bude muset národní tým pro udržení se v áčku Ligy národů zvítězit. Tím pádem bude muset bezkulčák Šilhavý ukázat koule a hrát na výhru. Domácí utkání proti Španělsku a Švýcarsku byla slušná, ale venkovní vystoupení plus sobotní mač proti Portugalcům to byla třikrát velká bída s velkou nouzí. Abych nebyl jen negativní: samotná účast v áčku Ligy národů je úspěch. Když vidím Slováky, kteří v céčku ve společnosti Kazachstánu, Ázerbájdžánu a Běloruska jsou rádi, že nespacli o kategorii níž, nejsme na tom zdaleka tak špatně. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
26.09.22 v 18:08

Dobré odpoledne, ze včerejšího duelu s Plzní jsou nejdůležitější tři body. Martinec po zápase chválil přístup: po pravdě na blamáž v Olomouci se jinak než maximálním úsilím i bojovností zareagovat snad ani nedalo. Notabene před vlastními diváky a na televizní zápas velice fešáckou návštěvou. *METAL* Je to pořád syrové, chybí souhra, přesilovky sice zvedl příchod Sobotky, ale i tam je práce jako na kostele. Byl jsem poněkud zklamán, že proti soupeři v takové nepohodě jako je současná Plzeň jsme se třásli o plnotučnou výhru až do poslední vteřiny i že nás takový soupeř ve dvou ze tří třetin přestřílel. *MIMO* Druhý inkasovaný gól mě po pravdě dost na**al. Tohle by se tak zkušenému týmu stávat nemělo. Je začátek soutěže, zatím je potřeba získávat body pravidelně doma a občas něco přivést z venku, kam upřímně zatím jezdíme spíš na výlet. Zítřejší utkání nás prověří mnohem víc, neboť Vítkovice chytly start a daří se jim na rozdíl od Litvínova nebo Plzně. Co se rozhodčích týká, zatím co jsem měl možnost vidět, byla snaha pískat nový trend. Hribik s Pilným včera pískali jak před deseti lety. Budu se opakovat možná po tisící, ale nechápu jak je možné, že Hribik bez větších problémů už hodně přes deset let proplouvá extraligou, byť v ní prakticky všechny kluby konstantně s**e. :-!
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.09.22 v 18:44

Zítra hraje národní tým Ligu národů proti Portugalsku. Tady je pěkná vzpomínka na ještě československou reprezentaci, která si před 33 lety otevřela souboji právě s Portugalskem cestu na MS v Itálii, kde došla až do čtvrtfinále. A nebýt potměšilého rakouského sudího Kohla, mohla dojít i dál. Mimochodem od té doby reprezentace, ať ještě federální nebo už česká na světový šampionát prošla jen jednou a tam skončila už ve skupině. *MIMO* Asi Vás tady moc nebude kdo si tehdejší zápasy pamatuje. Z bezgólového mače tuším v Lisabonu mi žádná vzpomínka neutkvěla, ale na zápas na Letné si pamatuji docela dobře: výhru 2-1 zařídil Bílek tehdy hrající asi v životní formě proměněnou penaltou a luxusním přímým kopem. Vybavím si lapsus Stejskala při vyrovnávající brance soupeře i jeden z nesmyslných zkratů Grigy, za který šel někdy v 15. nebo 20. minutě prvního poločasu s červenou kartou ven. Mimochodem Sparta reprezentaci tehdy ze třinácti hráčů co se včetně střídajících objevili na trávníků dodala hned sedm kousků, osmým byl Chovanec tehdy hrající za PSV Eindhoven a devátým Straka hající tenkrát barvy Borussie Monchengladbach. To bývaly časy. *SALA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.09.22 v 18:37

reakce na Coocen: ,,1. přivést velkého defenzivního beka do obrany 2. přivést..." zobrazit příspěvek1. přivést velkého defenzivního beka do obrany 2. přivést velkého důrazného útočníka s tahem do brány 3. vyměnit/prodat Kašeho 4. povýšit Přibyla do 2. lajny na úkor G.Thorella 5. neprodloužit Graňáka 6. kapitána dát Formanovi 7. tolik herně neprotěžovat Řepíka 8. najmout psychologa pro hráče, co se neumí sami motivovat 9. dát Paterovi s Martincem prostor a nehejtit práci po 3 zápasech *METAL* "

S příchodem defenzívního beka tady prudím už od května. Upřímně by mi nevadili ani kdyby přišli dva, ale jeden je nezbytné minimum. Graňák si zatím o smlouvu do konce ročníku rozhodně svými výkony neřekl. Naprostý souhlas s tím, že Patera s Martincem si zaslouží prostor pro práci, nějakou dobu hájení. Je nesmysl je vyhánět po třetím kole. Umýt trenérům zadek a vypakovat je, na to je pořád času dost. *METAL*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.09.22 v 18:30

reakce na Schaschek: ,,Plíseň vyměnila trenéra. Co si matně pamatuju, tak Kořínek byl..." zobrazit příspěvekPlíseň vyměnila trenéra. Co si matně pamatuju, tak Kořínek byl větší psycho než Duda se Štichem dohromady, asistent Bombič, což byl taky slušnej materiál. Plus připočteme Houdka na ledě, budu rád když po neděli zůstanou naši hráči zdravý."

Ono Plzni nic jiného nezbude při pohledu na její kádr než sázka na hecíře na střídačce, aby hráči po ledě cedili krev, sráželi se a věšeli soupeře po mantinelech. Snad až na Mertla jim všichni tahouni odešli a co přivedli to jsou hráči z kategorie může se povést, ale nemusí. Ani Zámorský už není sázka na jistotu, určitě to v sobě má, ale kdo ví proč už v nejednom angažmá slušně vyhořel. Nečekám v neděli vůbec jednoduchý zápas, notabene po včerejší blamáži. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.09.22 v 18:25

Dobré odpoledne, po třech odehraných zápasech nebudu posílat (některé) hráče do pekel ani vyhazovat trenéry, ale nelze si nepřiznat, že včerejší vystoupení v Olomouci mělo parametry ostudy. Zajímala by mě předzápasová taktická příprava, neboť Olomouc hrála a byla úspěšná přesně s tím co jsem od ní čekal. I když uznávám, že jedna věc je se na něco připravovat a druhá věc je pokyny dodržovat přímo na ledě. Z mého hlediska body ležely na ledě a stačilo je zvednout neděláním hrubých chyb a proměňováním jasných gólových šancí. V první třetině jsme přestříleli soupeře 9-3, napočítal jsem minimálně pět šancí, z toho aspoň dvě z kategorie tutových. A výsledkem bylo vedení Olomouce 2-0, když její první i druhá střela na naši bránu skončila gólem. Až za stavu 0-2 si Kovář připsal pořádný zákrok. Tohle se stát může: občas přijde den bl*ec, kdy se prostě gól nedá ani do prázdné kasy kdyby se hrálo do půlnoci a soupeři spadne do brány lecjaká šmudla. *KOSA* Až za stavu 0-2 si Kovář připsal pořádný zákrok. Tohle se stát může: občas přijde den bl*ec, kdy se prostě gól nedá ani do prázdné kasy kdyby se hrálo do půlnoci a soupeři spadne do brány lecjaká šmudla.
Ale nejvíc jsem byl v šoku jak s týmem zamával druhý olomoucký gól. Dujsíci, Menšíci, Strapáčové a Bambule vedli po necelé třetině o dva góly nad kvalitním a zkušeným kádrem, jakým disponujeme s Řepíkem, Horákem, Krejčíkem, Poláškem a mnoha dalšími a naši hoši se z takové situace zlomí ?! Druhá část hry byla absolutní tragédie: dvě střely na bránu proti patnácti soupeřovým. Tam nebylo vůbec nic: výkon u většiny hráčů jako bych klackem šťouchal do leklé ryby na zamrzlém rybníku. Prohrát se může, i s papírově slabším soupeřem, je to sport, ale ne po takové bezkrevné hrůze. Chci tomu dát aspoň deset zápasů než se pustím do obsáhlé kritiky, pakliže k ní bude důvod, ale to co včera bych nerad viděl znovu. V neděli proti Plzni chci na ledě vidět mančaft co poobědvá syrové maso a na ledě bude potit krev! *METAL* *METAL* *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.09.22 v 18:14

Aby se vůbec nějaká NHL v říjnu v Praze hrála. Tohle je docela složitý oříšek k rozlousknutí. Vedení NHL mi zatím nepřišlo, že by hodlalo ruské hokejisty nějakým způsobem omezovat a jsem hodně zvědav jak tato kauza dopadne. *VYHLIZI*
www.idnes.cz/hokej/n...

892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.09.22 v 18:09

Z Příhodovo komise rozhodčích jsem opakovaně konsternován již nějakou dobu. Po pravdě nejsem příznivcem zdvojeného trestu, kdy dojde k faulu v pokutovém území. Za mě je nařízená penalta plus žlutá karta pro hříšníka, není-li faul surový trestem dostatečným, ale beru, že z litery pravidel si udělení červené karty v případě jako u Santose rozhodčí u komise obhájí. Ovšem odůvodnění proč nebyl nařízen pokutový kop na Letné po zákroku na Mejdra, z toho jsem teda jelen, daněk i muflon dohromady. „„Hostující hráč ve snaze odrazit se od země v souboji o míč přišlápl nohu domácího hráče. Nejednalo se o úmysl bránícího hráče, útočící hráč nebyl ve slibné šanci a neměl míč pod kontrolou.“ *MIMO* Ruka je specifická věc, ale o faulech mi doteď nebylo známo, že by byly pískány podle toho zda-li byly úmyslné nebo pouze vyplynuly ze hry a faulující hráč se jich dopustil neúmyslně. Za mě je to velice svérázné odůvodnění. Asi si budu muset večer vylézt na rádiovku a poštelovat anténu. *SILENY*
www.idnes.cz/fotbal/...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.09.22 v 18:04

reakce na Schaschek: ,,Tak jak to dneska vidíte?"

Olomouc vyhrála obě úvodní utkání extraligy, nebál bych se uvést pro ni typickým způsobem, 2:1 a po návratu Krejčího do zámoří jistě zase přidá na své pověstné obraně, urputnosti a obětavosti. Bude pokračovat ve svém stylu, kdy až na výjimky moc gólů nedostává ani nedává. Rozhodně nečekám jednoduchý zápas, i když jsme snad o víkendu v kabině zmiňovanou střevní chřipku již překonali. Beru jakoukoliv výhru i polotučnou. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.09.22 v 18:00

Dobré odpoledne. Nechápu proč Nedvěd čekal se složením funkce až na polovinu září. To nevěděl v červenci, že u reprezentace nezvládne z rodinných důvodů dál působit ?! Dle mého názoru je to pro nároďák spíše dobrá zpráva. A být Hadamczikem než začnu přemýšlet o možném nástupci Nedvěda, pobavil bych se s Kari Jalonenem jestli vůbec někoho takového potřebuje. Za mě držet něco jen proto, že to mají v Kanadě, kde jim to funguje, což nerozporuji, zatímco v tuzemském případě to byl naprosto nefunkční hybrid pravidelně nabízející prvky absurdní komedie, je zvrácenost. Olympijská sezóna není, Jalonen může vyrazit do zámoří během ročníku klidně dvakrát sám, času na to bude mít až dost. A dost možná by se zjistilo, že Nedvěd nikomu nechybí. *FUCKU*
www.idnes.cz/hokej/r...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
19.09.22 v 18:18

reakce na Anguilla: ,,Hele mě chlapci zkazili sobotu byl sem na dnech Nato v Ostrave super..." zobrazit příspěvekHele mě chlapci zkazili sobotu byl sem na dnech Nato v Ostrave super a vecer jsem šel do knajpy v Ostrave s tátou a kámošem a pri náhodné gólů ty jejich ksichty to bych vám přál...Ovšem co se dělo když jsme ho dostali mi to bych zas nepřál nam jak se naparovali..A po odpískání jeste vic navíc od kámoše on je ostrava k jsem to slyšel az do rána než jsme šli na vlak no hrůza...."

Ty jsi dobrý sběratel adrenalinových zážitků: jít v Ostravě do hospody na zápas Baníku se Spartou. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* Že by mi fotbalová Sparta zkazila večer to úplně říct nemůžu. Už jsem rezignoval, nic od ní nečekám, většinou se podívám na kus utkání, do třicáté minuty se mi z předvedené produkce chce spolehlivě zvracet, tak zbytek utkání sleduji jedním okem a na konci se jen ujistím, že na Letné dobře už bylo a hodně dlouho nebude. Po patnácti letech jsem se vy**al na koupi permice a jsem den ode dne a zápas od zápasu čím dál spokojenější s tímto rozhodnutím. *PEKLO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
19.09.22 v 18:12

Nemohu opomenout skvělý týden českého tenisu. Sedmnáctiletá Linda Fruhvirtová se díky premiérovému triumfu na turnaji WTA v Čennaí vyšvihla do první stovky žebříčku. Její o dva roky mladší sestra Brenda vyhrála pátý turnaj nižší kategorie v řadě a na žebříčku WTA už je ve druhé stovce! *BRAVO* V Portoroži triumfovala v singlu Siniaková a v deblu Martincová. Kačka si ve dvouhře strašně moc potřebovala připsat pořádný zářez, což se jí konečně povedlo. *THUMBSUP* A nemůžu zapomenout ani na dvojici Lehečka - Macháč, která zvládla celkem s přehledem úlohu favorita a vyhrála baráž v Davis cupu v Tel Avivu 3-1, když prohráli jen čtyřhru. Hlavně Lehečka mající před měřením v Izraeli bilanci v Davis cupu 0-6 (0-3 v singlech) se moc potřeboval chytit! *OK*
www.tenisovysvet.cz/...

892.jpg
MartinMegadeth +3056
19.09.22 v 18:07

reakce na karlos: ,,Priske se může, díky své mediální prezentaci, postavit směle po..." zobrazit příspěvekPriske se může, díky své mediální prezentaci, postavit směle po bok II Cretina. Bohužel ale tím podobnost se štramákem nekončí. I Priske ukazuje, že je absolutně neschopný trenér. I když má materiál velmi průměrný, dá se vymyslet taktika, která bude úspěšná.
Jenže naše (ne) taktika je trapná a každý se na ni dokáže lehce připravit. Naše "dominantní hra" spočívá v tom, že pomalu obehráváme šířku hřiště a soupeř nás (naštěstí) moc neatakuje a moc dobře ví, že zrachlení z naší strany nehrozí a že to v pohodě ubrání a počká si na minimálně jednu naši chybu, která vždy určitě přijde, a tu potrestá.
I Priskeho střídání mě utvrzují v tom, že to není trenér. Jestliže nevidí, že Jankto od 30. minuty nemůže běhat a pořád se jen někde zašívá, je buď slepý nebo to vidět nechce. A oživovat hru Wiesnerem je taky trenérský majstrštyk.
Docela by mě zajímalo, jestli chlapci na tréninku někdy zkouší centry..... to co předvádí v zápase je hrůza. To by líp centrovali kluci z přeboru *METAL* *METAL* "

Sám jsem docela zvědav jestli Priske povede Spartu i do příštího zápasu kapr ligy. Předpokládám, že spíše ano, protože jeho odvoláním by si na**al do huby i Rosický, ale jestli je někdy čas během podzimu říznout do realizačního týmu, pak rozhodně teď, když je dvoutýdenní reprezentační pauza. Jedna věc je, že letošní Sparta je prostě nejslabší za posledních dvacet a víc let, protože jí zoufale schází tahouni, rozdíloví a nadstandardní borci. Druhá věc je, že Priske přestal reagovat na nefungující věci v týmu nejen během jednotlivých zápasů, ale i během pauz mezi nimi. Namátkou dvojice Sadílek – Pavelka za dvěma hroty prostě nefunguje, ale hráli spolu potřetí nebo počtvrté. Vrcholem jeho sobotní taktické chytristiky je poslání na plac zoufalce Minčeva, který je neskutečně bídný a opakovaně zahrál už za Vrby ničemně i v těch dobrých zápasech. Jestli se mu za víc než dvouleté působení v klubu povedly za áčko dva zápasy je to moc. Nejde jen výsledkovou mizérii, ale ani hra se poslední měsíc nikam neposunula. Sparta doma nepřehraje Zlín nebo Ostravu, týmy u kterých nepochybuji, že dalších deset klubů z kapr ligy by je porazilo. Naprosto se shodneme, že to čemu říká Priske dominance na míči je reálně obíhání krajů a rohů hřiště, stereotypní vyčkávání, centry do rukavic brankáře soupeře nebo milion alibistických přihrávek dozadu a do stran. :-! Beru, že základním problémem klubu je trojí rakovina Křetínský, Čupr, Rosický. Hypoteticky by ofenzívu měli táhnout především Rosického koně Kuchta s Janktem, což se dle očekávání většiny příznivců neděje, protože ti se nejvíc perou sami se sebou. Ale až tak zoufalý kádr nemá ani letošní Sparta, aby nebyla schopná na Letné porazit křováky ze Zlína nebo bídnou Ostravu. I kdyby to mělo být na sílu a na morálku a ne fotbalovostí. Ve hře Sparty je toho méně než málo. Třináct vstřelených branek je velká slabota: vloni i předloni jich po devíti kolech bylo shodně čtyřiadvacet. K takové produktivitě je osm inkasovaných gólů nezdravý luxus a není to oproti loňsku prakticky žádné zlepšení: po devátém kole jich před rokem Sparta dostala 9 (před dvěma 13). Ofenzíva ztratila na údernosti a defenzíva se nezlepšila: to se ani nemůžeme divit, že Sparta vykazuje za posledních třicet let třetí nejhorší start. Jen na podzim 1996 (10 bodů po 9. Kole a Petrželu střídal Chovanec) a 2005 (13 bodů po 9. Kole a Hřebíka střídal Griga) na tom Sparta byla hůř. Bodově je to letos na chlup stejné jako na podzim 2019 za Pana Labila a dokonce o bod horší než o dva roky dříve za Il Cretina. Na rovinu ale říkám, že nevím jestli by něčemu zásadně prospělo Priskeho odvolání. Sparta je klub, kde je jasná jediná věc, že dobře už bylo a dlouho nebude. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +3056
19.09.22 v 18:01

Dobré odpoledne, včera moc důležitá výhra nad Litvínovem, byť to dvě třetiny bylo všelijaké. Druhou třetinu bych si troufl tvrdit, že Litvínov (kandidáta na medaili jak zmiňoval na předsezónní tiskovce jsem v něm ovšem neviděl) byl živější a měl víc ze hry. Vypadalo to na střet dvou soupeřů, které teprve ladí formu. Postupem času začínalo být jasné, že zápas zlomí první gól, který naštěstí zařídil Polášek. A pak už to šlo jak po másle. Nerad bych to zakřikl, ale doufám, že Dan Přibyl je plnohodnotně zpátky. Strašně jsem mu takový návrat přál. A smekám před ním, že se nepřestal prát s osudem, i když opakované zdravotní komplikace musely být silně demotivující a demoralizující. *BRAVO* Kuba Kovář vychytal hned v prvním domácím utkání nulu, což je prima. Zbaví se nervozity a pomůže mu to do dalších zápasů. Nerad bych zapomínal na Davida Vitoucha: v pátek mazácký gól, včera mazácký gól. Hoch mi dělá radost a doufám, že mu střelecká forma co nejdéle vydrží. V tomto týdnu bychom měli užít Spartu v bedně: ve čtvrtek na O2 TV v Olomouci a v neděli na ČT SPORT proti Plzni, která dnes odstřelila trenéry a stanovila nový rekord extraligy. Zatím byl rekord pro odvolání extraligového kouče po čtvrtém kole. *METAL*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
18.09.22 v 16:22

reakce na SpartaCorps: ,,Béčko vyhrálo 1:0 nad Opavou *THUMBSUP*"

No konečně, výkon prý nic moc, ale 3 body jsou zlaté. Trochu jsem se bál, aby si hoši nehonili triko za výhru v přáteláku v Anglii nad West Hamem do 21ti let 1:0 tuším gólem Vydry, která ovšem na FNL nemá žádný vliv. *THUMBSUP*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
18.09.22 v 16:19

Ke včerejšímu rošambo na Letné můžu napsat jediné, zase se mi chtělo zvracet! :-! Je krásné, že Priske viděl dominanci na place, jenže k čemu je, když nejen gólů vstřelí Sparta minimum, ale i gólových příležitostí si hráči vypracují strašně málo. *MIMO* Stojím si za tím co jsem psal už několikrát: tohle je nejslabší Sparta posledních dvaceti a víc let. Chybí rozdíloví, nadstandardní i morálně odolní borci. S armádou průměráků a labilních nadprůměráků, kteří zahrají líp jen pokud je někdo táhne se pořádný tým nepostaví. Křetínský, Čupr a Rosický jsou rakovina ve Spartě! Mimochodem s těmi pozápasovými kolečky mi už Priske dost leze na nervy. *NAPR****

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3056
18.09.22 v 16:15

reakce na Kimi R.: ,,Rotují :-D :-D "

A po včerejšku rotování bývalých velikánů rozhodně neustalo, spíš se zrychlilo. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
18.09.22 v 16:08

Dobré odpoledne, pátek se v Boleslavi hrubě nepovedl. Celé 3 střely v první třetině, 13 celkově v zápase, 9 vyloučených, obrovská spousta prohraných soubojů ... bída s nouzí. Chápu zklamání výjezdníků, já i přes značné rozčarování se do kritiky pouštět nebudu. Dám hráčům i trenérům nějaký čas hájení. Navíc pokud v kolektivu řádí nějaký moribundus, ale doufám, že už dnes bude herní projev stejně jako výsledek lepší. *SALA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
16.09.22 v 16:49

Mimochodem včera to bylo 116 let co se z obchodní cesty v Londýně vrátit doktor Otakar Petřík a okouzlen hrou Arsenalu přivezl do Prahy první sadu rudých dresů a bílých trenýrek, které věnoval Spartě s přáním, aby je proslavila stejně jako Arsenal. Ten by se asi divil kdyby tu sr**ku kam klub dovedl brněnský pochcánek Křetínský se svými přisluhovači a vlezdop*delky viděl. Počítám, že to bude jeden ze stovek Sparťanů, vedle všech Jandů - Očků, Káďů - Pešků, Nejedlých nebo Kvašňáků, kteří se v hrobě hrůzou neotáčí, ale přímo rotují! *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png