Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2061
01.04.21 v 15:26

Dobré odpoledne, docela mě překvapuje, že se Liberec do médií staví téměř za outsidera semifinále a ze Sparty dělá jasného favorita na postup. Je jasné, že jen kalí vodu a snaží se přehrát tlak na nás. Přijde mi to ovšem klubu jako Liberec nedůstojné. Střetnou se první se čtvrtým po základní části, ale vyřazovací boje už mockrát celou základní část postavily na hlavu. Letos je bilance zápasů ze základní části vyrovnaná, ale v loňském ročníku jsme na Liberec ve čtyřech utkáních udělali jen bod a v předloňské sezóně pět, přičemž plnotučná výhra přišla v posledním kole, kdy Sparta zoufale potřebovala zvítězit pro jistotu předkola, zatímco soupeř měl, aspoň co si vzpomínám, Prezidentský pohár jistý. Pokud ovšem Sparta roli favorita, kterou jí přisoudil soupeř, potvrdí a postoupí do finále, zlobit se nebudu. Naopak, budu velice spokojen, ba co víc, přímo nadšen! *PRVNI* Od posledního titulu jsme se s Libercem ve vyřazovacích bojích střetli třikrát, pokaždé vypadli a dvakrát na něj nedokázali v sérii udělat ani jeden vítězný zápas. S touto statistikou i s celkovým poměrem utkání 2-11 z těchto sérií jsem hrubě nespokojen. A domnívám se, že nastal správný čas konečně kočičky vzít u huby a zavřít je do klecí! Krásné vzpomínky ovšem mám na semifinále při cestě za posledním titulem, kdy jsme my naopak Liberec vypakovali v pěti zápasech. Góly Bubáka, kterým rozštípl těsně před koncem druhý zápas i kterým zahájil třetí utkání mám pořád před očima. Povídal Záruba, že po Vítkovicích (poslední titul v roce 1981) a Českých Budějovicích (1951) je Sparťanské čekání na titul nejdelším ze všech stávajících extraligových účastníků (tedy pokud již nějaký titul v historii získali). Jdu do semifinále s pokorou a respektem k soupeři, ale také s pevnou vírou, že po konci série budu dál hýčkat naději, že letos to dlouhé čekání na titul můžeme ukončit! *SALA* *SALA* *SALA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
31.03.21 v 18:21

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak u Slovenska mě to ani moc nepřekvapuje hrají houno hodně..." zobrazit příspěvekTak u Slovenska mě to ani moc nepřekvapuje hrají houno hodně dlouho a zasloužene jsou kde jsou. Dneska mají Rusko tak jsem zvědav jestli se dočkáme další blamaze nebo Slováci už zaberou a budou mít 3 body. Uvidíme večer "

Slovensko včera Rusko porazit dokázalo, i když ruský nároďák žádná bomba není. Nicméně rehabilitace za blamáž s Maltou to je. U menších zemí je těžké, aby byl nároďák dlouhodobě na úrovni. Slováci měli hodně slušnou generaci, sešlo se jim pár rozdílových borců a dosáhli úspěchů, ale dlouhodobě bylo jasné, že tu laťku neudrží. Ostatně česká reprezentace má podobný problém. Na časy parádního EURA 2004 jen vzpomínáme, na účast na MS nároďák čeká v podstatě stejně dlouho jako fotbalová Sparta na postup do skupiny Ligy Mistrů. Poslední slušný úspěch přišel na EURU 2012 v Polsku a to už je skoro deset let. *MIMO* Mě hodně mrzí, že z té generace Nedvěda, Poborského, Kollera a spol. v jejich nejlepších letech dokázal český fotbal a česká reprezentace vyvařit jen jedno třetí místo na EURU a jednu účast v základní skupině na MS. Troufnu si tvrdit, že to byl lepší a hlavně otřískanější a zkušenější nároďák než Ježkova parta, která vyhrála EURO v roce 1976 v Jugoslávii. Dokonce bych šel i dál, že to byla nejlepší česká a československá reprezentace od stříbra na MS v Chile 1962 a dost možná vůbec nejlepší poválečná reprezentace, i když různé týmy v různých obdobích lze srovnávat těžko. Ale tahle parta patřila několik let mezi absolutní světovou špičku a nebojím se přímo napsat, že spolu-udávala trend fotbalové moderny. A to si nemyslím při vší úctě k různým předchozím českým i československým výběrům o žádném z nich. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
31.03.21 v 18:18

reakce na Hcspikr255tgh: ,,U21 to už je hodnocení tak na pětku, nedali jsme ani jeden gol,..." zobrazit příspěvekU21 to už je hodnocení tak na pětku, nedali jsme ani jeden gol, soupeř si vstřelil dva vlastní, žádná touha jít dopředu byli jsme tkzv poosraní něco vymyslet proto to tak dopadlo,a co už nechápu vůbec proč u 21 nehrál Zima když v áčku si ani nezahrál mohl pomoct dvacítce,asi by to i tak skončilo na houn ale místo toho ho Šilhavý tahá do áčka a stejně je na lávce moc to nechápu ale co už.... *VYCEP* "

Lvíčata včerejším vystoupením potvrdila mdlou šeď. Sice nechápu proč jako v jediné skupině se rozhodující zápasy v té „české“ hrály od devíti večer, když ve všech ostatních byly nebo jsou na pořadu od šesti, ale že jsem neviděl jejich celé vystoupení proti Španělsku v přímém přenosu mě až tak nemrzí. Co jsem viděl mi bohatě stačilo. Tenhle tým měl na solidní úrovni brankáře, obranu a křídelní hráče. Střed pole bez Hložka a s Krejčím na stoperu byla bezbarvá šeď neschopná dát hře myšlenku, jedinou výjimkou byl Karabec, který věkově patří snad ještě do osmnáctky. Útočníci byli taky na pendrek, nejlepším střelcem kvalifikace byl náš Krejčí. Jedna věc je, že skupina byla objektivně těžká. Itálie a především Španělsko jsou dlouhodobě v mládežnických kategoriích na vysoké úrovni. Že se nepostoupilo bych pochopil kdyby Lvíčata něco předvedla, ale ze tří zápasů jejich hra měla oči a koule tak pětačtyřicet minut dohromady, což je zoufale málo. Že na celém turnaji si připsala jen dvě branky a obě si museli sami vstřelit soupeři je dost vypovídající údaj. Dle mého názoru se na tomto týmu hodně podepsal trenér Krejčí. Už nominace na EURO vzbuzovala otazníky, tým neměl pořádnou herní tvář už v kvalifikaci a u některých hráčů s jistotou základu jsem jen zíral a marně se snažil pochopit důvod jejich nepostradatelnosti, namátkou u Šašinky nebo předtím u Matouška. Se Zimou samozřejmě souhlasím: místo zahřívání lavičky áčka měl být s Lvíčaty ve Slovinsku. Když je trenér po takových zápasech ve svém hodnocení vesměs spokojen a netají se tím, že chtěl sázet na bojovnost a srdíčko (což je dle mého názoru absolutně samozřejmý základ, který není třeba vůbec zmiňovat), je dle mého názoru čas mu poděkovat a příští výběr Lvíčat svěřit někomu kdo půjde v přípravě i v taktice přeci jen dál než je sázka na bojovnost a na srdíčko. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
31.03.21 v 18:15

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak co říkáte včera na reprezentaci? Za mě to až tak špatný..." zobrazit příspěvekTak co říkáte včera na reprezentaci? Za mě to až tak špatný zápas nebyl,Patrik mě samozřejmě naštval takový hráč si tohle prostě dovolit nemůže,sice byl držen ale chtěl oplácet a sudí ho viděl a prostě vyloučil. Každopádně v deseti jsme pořád dobře napadali a tlačili jsme se dopředu,pak přišla i červená na druhou straně a bylo to vyrovnaný. Jeden špatnej centr a prohráli jsme, žádný panika pořád máme hodně zápasu k tomu aby jsme minimálně druzí skončili, no uvidíme ale tenhle tým má na to se poprat možná ještě s Belgii, ale uvidíme, druhý místo dáme na stopro."

Po pravdě jsem po zápase proti Belgii čekal od národního týmu včera víc. Herně i výsledkově. Vyložený propadák to nebyl, ale že by mě reprezentace nadchla nemůžu napsat. Skoro třicet minut se srovnávali hoši s důrazem soupeře, což je na hřišti ostrovních nároďáků zcela běžný jev, takže bych čekal, že na toto připraveni budou. Když ustáli půl hodiny trvající oslabení a Wales šel také do deseti, už jsem si říkal, že bod si z ostrovů odvezou. A místo toho inkasovali naprosto zbytečný gól. Schickovo vyloučení bylo dle mého názoru dost přísné. Vůbec rozhodčí během druhé půle předvedl několik zvláštních rozhodnutí na obě strany. Bod si nároďák mohl v klidu odvést kdyby Provod nebyl kopyto nebo se ujala některá střela Jankta, případně na konci Čelůstkův pokus. Deník Sport je přesvědčený, že v kombinaci s Ligou Národů českému nároďáku baráž prakticky utéct nemůže. Já bych se zatím držel čistě kvalifikační skupiny a tam se reprezentace dostala po včerejší porážce do klasické situace při kvalifikaci na MS. Hned na začátku poztrácela body, tudíž si ztráty v dalších utkáních už moc dovolit nemůže, pakliže chce skončit na druhém místě. Belgii beru jako jasnou jedničku, ta si první místo těžko nechá ujít. Ale kromě odvety v Belgii už to chce vesměs jen vyhrávat: dvakrát porazit Bělorusko, které včera dostalo v Belgii náklad jako fotbalový trpaslík, zvládnout odvetu s Estonskem a především i tu s Walesem. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2061
31.03.21 v 18:12

Dobré odpoledne, EXODUS je výraz, který se mi směrem k personálním změnám v kádru Sparty po sezóně hrubě nelíbí. Pořád doufám, že to nakonec tak vážné nebude, i když chápu, že udržet borce jako Sobotka, Horák nebo Salák je úkol nadmíru obtížný. Tihle hráči kvalitou patří spíš do elitních evropských soutěží a pakliže zasviští laso z KHL, Skandinávie nebo Švýcarska, prostě nemáme šanci konkurovat. Pokud ten či onen člen našeho kádru přijme nabídku ze zahraničí, pak mu poděkuji za to co u nás odvedl za práci, popřeji hodně štěstí v kariéře a budu doufat, že se třeba někdy vrátí. Vrcholně nasrán budu v případě, že někdo zvolí stejnou cestu jako před rokem Blain a odejde k extraligové konkurenci. *NAPR**** Především u hráčů co patří stabilně do prvních dvou pětek bych takový odchod kousal hodně těžko. Máme tým s nejvyššími ambicemi, hrajeme druhý rok špičku, finančně po výměně majitele a vedení klubu také nepochybně patříme k nejlíp platícím klubům soutěže. Pokud chtějí klíčoví hráči Sparty udělat další krok v kariéře, tak posun pro ně bude jedině zahraniční štace. Cokoliv v rámci extraligy je krok zpět, to mi nikdo nevymluví. Pochopím kluky jako Kudrna nebo Říčka, kteří hrají většinou třetí, čtvrtou pětku, že ze sportovních důvodů půjdou ke konkurenci, když jim nabídnou slušné peníze a druhý útok. Ale hrát ve Spartě první nebo druhou pětku a odcházet do jiného extraligového klubu to mi hlava nebere. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.03.21 v 16:03

Byla zde zmíněna blamáž slovenského nároďáku proti Maltě. Doma proti tomuto soupeři zoufale honit remízu je skutečně kumšt. Těch zajímavých výsledků v počínající kvalifikaci o MS 2022 bylo víc. Namátkou bych zmínil výhru Lucemburska v Irsku. *HAHA* Zapadnout by neměl výborný výkon Nity v zápase Rumunska s Německem. Doufám, že podpis nové smlouvy na Letné a jeho setrvání ve Spartě klub oznámí co nejdříve. *METAL*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.03.21 v 15:57

Ze dvou sobotních remíz si mnohem víc považuji té áčka s Belgií. I přes některé absence je Belgie jednou z nejlepších současných reprezentací na světě, přivezla své top borce jakými jsou De Bruyne nebo Lukaku. Nároďák se prezentoval po celé utkání velice sympatickým výkonem i herním projevem a troufnu si tvrdit, že konečnému vítězství byl o chloupek blíže než soupeř. Výkon měl koule, nebyl to žádný ustrašený zanďour a na reprezentaci se nechalo koukat celých devadesát minut. Je ovšem potřeba nastoupený kurz potvrdit v dalším utkání ve Walesu, se kterým se velice pravděpodobně nároďák popere o konečné druhé místo ve skupině. Bělorusko podceňovat nechci, hlavně na své půdě bude nevyzpytatelné, ale mám pocit, že už zažilo lepší a úspěšnější časy než v jakých se momentálně nachází. *FRAJER* Statistickou zajímavostí je historická bilance československého a českého nároďáku proti Belgii. Ta celková po sobotě zní 8 vítězství, 4 remízy a 6 porážek. Ovšem v soutěžních zápasech (finální turnaje a především kvalifikace na finální turnaje) je bilance úplně jiná: 5 výher Belgie a 3 remízy. Všechna československá a česká vítězství byla dosažena v přátelských zápasech. *POSILOVNA* Lvíčata mě proti Slovinsku velice zklamala, i když nepřekvapila. Ten tým sleduji celou kvalifikaci, většinu zápasů jsem viděl a moc se mi ten výběr nelíbí. Dost mě překvapovalo jak se po velice šťastné remíze s Itálií hoši pasovali do role jasného favorita proti Slovinsku. První poločas po nadějném úvodu byl strašný chaos. Hra začala nějak vypadat až po hodině hry a k pořádnému tlaku co měl hlavu a patu se dostala Lvíčata až po příchodu Karabce na plac. Vyrovnání bylo opět velice šťastné, ale aspoň pořád žije postupová šance. Podle mého názoru je pod bídou na EURU hodně podepsaný trenér Krejčí. Ve Slovinsku se ani v jednom zápase vůbec netrefil do sestavy a střídáními hasil vlastní omyly, což bylo zejména v sobotu velice patrné. Stát se může všechno, ale že by Lvíčata porazila Španělsko a postoupila ze skupiny tomu po pravdě moc nevěřím stejně jako tomu že by na postup stačily tři body za tři remízy. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.03.21 v 15:50

Co se týká skonu Kellnera a jeho možného vlivu na Spartu i na celou extraligu, nechávám to koňovi, jelikož má větší hlavu. V zásadě souhlasím s tím co včera napsal Homolka, ale do nitek v zákulisí mezi Kellnerem a Pražákem i dalšími zainteresovanými nevidím, tudíž si s tím hlavu nelámu. Věřím, že Pražák není mezi českými miliardáři žádná druhá liga, aby byl ve Spartě jen prodlouženou rukou nebo figurkou na šachovnici Kellnera. A taky věřím, že ve Spartě nedojde k tomu co musel několikrát řešit Bříza, kdy šlo klubu doslova o kejhák a udržení rozpočtu, aby se vůbec mohla hrát dál extraliga. Po pravdě, když jsem se dozvěděl o skonu Kellnera, první co mě napadlo, ještěže to nepotkalo Pražáka, to by byl pro klub a celou organizaci pořádný malér. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
30.03.21 v 15:47

Dobré odpoledne, po pravdě těch spekulací kdo všechno po sezóně ze Sparty odejde je už tolik, že je pouštím jedním uchem dovnitř a druhým hned ven. Když to přeženu, tak by nám ve Spartě po sezóně mohl zůstat taky jen Jandač. *FUCKU* Je jasné, že k nějakým odchodům dojde, ale držím si víru v Tona s Hlinkou, že na případné odchody zvládnou adekvátně reagovat kvalitními příchody. Od výměny (oficiálních) majitelů i vedení klubu dokázali na obě sezóny, jak tu minulou tak tu probíhající, postavit velice kvalitní týmy. A že na to před uplynulým ročníkem měli hodně málo času, když oficiálně Kaprain převzal od Břízy Spartu až sedmého května (2019). Věřím, že mají od ledna přehled kdo podepíše dál i kdo bude chtít odejít a na nové kvalitě, která přijde, již v řádu týdnů a spíš měsíců poctivě pracují. Momentálně mě ovšem nejvíc zajímá série s Libercem: abychom do ni o víkendu úspěšně vstoupili, pokud možno dvěma výhrami v Praze, a dočkali se po pěti letech postupu do finále. *SALA* Ovšem mám velkou radost, že nám Polášek podepsal smlouvu na další dvě sezóny. Bek jeho typologie i kvalit je na trhu velice nedostatkové zboží! A pokud má Adam v hlavě jen Spartu, pak na ledě bývá hodně znát. Skvělá práce od Tona a Hlinky! *BRAVO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
26.03.21 v 17:32

Dvě dobré zprávy: 1) Zdá se, že úspěšně pokračuje léčba penaltového šílenství a jsme na dobré cestě zase z pokutových kopů střílet góly. 2) Po pětadvaceti měsících od příchodu z Karviné si odbyl zápasovou premiéru za áčko Filip Panák. Mimochodem úplně jsem zapomněl, že Sparta má ještě v kádru Zahustela a „rumová pralinka“ se (mi) dnes připomněla vstřelenou brankou. *KSICHT*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2061
26.03.21 v 17:27

Divím se strejcům z Uefy, že nezvolili citlivěji nominaci rozhodčích na kvalifikační zápas České republiky s Belgií. Skot po událostech při i po utkání Rangers se Slávii, tomu jak se něco v sobotu nepovede, každý za tím bude hledat úmysl. Rozhodčí taky nejsou imunní, aby nevěděli co se v Glasgow všechno semlelo a zbytečně budou pod tlakem. Mohli do Prahy nominovat sudí Portugalce, Švédy nebo Turky a nemuselo se nic řešit. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2061
26.03.21 v 17:25

Kdyby byla reálná možnost zaplnit aspoň půl kapacity zimních hal, pak bych snažení Liberce chápal, ale takhle fakt nevím na co si hrají. Napadá mě jestli nemaskují pod touto aktivitou jiné problémy. V nejlepším možném případě si prosadí pár stovek diváků, tudíž se dostane na sponzory a partnery klubu, takže majitele permanentek klub maximálně na**re. Ale i o tom dost pochybuji. Sdílím názor Homolky, že neposunutí začátku semifinálových sérií je prakticky ke škodě všech. Pakliže někde nemají kumulaci zraněných nebo se neobjevil Covid-19. Ale všechny čtyři týmy měly pauzu v průměru dvanáct dní od konce základní části do začátku čtvrtfinále a po čtyřech odehraných zápasech budou mít další pauzu v průměru deseti dní. *MIMO* Nevím jak O2 TV, ale za ČT SPORT prohlásil Záruba, že by problém s posunutím termínů neměli a dokázali by se přizpůsobit. Docela mě překvapilo, aspoň tedy dle elaborátu maestra s vařečkou, že o posunutí začátku semifinálových sérií valný zájem neměl žádný ze čtveřice klubů. Za Spartu je citovaný Jandač a jeho názor je rovněž dost negativní. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
26.03.21 v 17:19

Dobré odpoledne, včerejší utkání jsem viděl až od začátku druhé třetiny. Jestli ta první byla laxnější, evidentně Spartu probralo vyloučení do tří a následné ubráněné oslabení. Jak Sparta přežila oslabení , vrátila se do pěti na ledě a začala sázet góly, bylo brzy vymalováno. Po Němečkově brance na 3:0 si troufnu tvrdit, že bylo hotovo. Ten zápas už si mohla podělat jen sama. Olomouci v poslední třetině i přes snahu chyběla jiskra. Tím jak se dokázala Sparta ve všech utkáních série ujmout vedení a ani jednou neprohrávala, zvládala Olomouci servírovat její vlastní medicínu a na tu soupeř protizbraň neměl. Myslím, že postupem času je to pěkně deptalo. Tím nechci snižovat kvality Olomouce. Soupeř to je nepříjemný, jeho otravný herní styl by byl problém pro každý extraligový tým a je otázka jestli by si s ní všichni semifinalisté dokázali poradit ve čtyřech utkáních. Dle mého názoru měla Sparta nejnáročnějšího soupeře ve čtvrtfinále a postupu ve čtyřech utkáních si velice považuji. *THUMBSUP* I přes jednoznačný konečný stav sérii nepovažuji za vůbec snadnou. Sparta musela projevit velkou dávku trpělivosti, kázně, disciplíny, obětavosti a herní kvality. Tým byl velice dobře připraven a základní kámen úspěchu bylo, že jsme Olomouci nepovolili ani v jednom utkání vstřelit první gól a nepustili ji za celých 240 minut ani jednou do vedení. Ze Sparty vyberu jen jedno jméno: Saša Salák: 4 zápasy, 110 zásahů, průměr obdržených branek na utkání 0.75, procentuální úspěšnost zásahů 97.35 a 2 čistá konta. Nemám co bych dodal: snad jen, že takhle si představuji brankáře Sparty! *BRAVO* Olomouci se sluší poděkovat a ocenit, že série proběhla bez zásadních excesů a především bez likvidačních zákroků na naše opory. Nesnížili se k tomu ani včera v poslední třetině. Živě si představuji co by se dělo včera v Plzni kdybychom do poslední části hry šli za stavu 3:0 na zápasy s vedením 3:0 v utkání. Pošťuchování v tunelu do šaten, ústní nebo ruční výměnu názorů a fauly vyplývající ze hry nepočítám, to patří k play-off. Každý chce vyhrát a uspět. *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
25.03.21 v 18:44

V roce 2016 jsme fakt měli smůlu na spoustu zraněných, Ono to začalo už pět, šest kol před koncem základní části, kdy vypadl kvůli zranění kolene Sabolič, a ten byl střelecky tak nastartovaný, že kdyby dohrál do dvaapadesátého kola, tak by si trofej pro nejlepšího střelce nenechal ujít. A pak hned v prvním nebo druhém zápase proti Zlínu úplně zbytečným a zákeřným zákrokem přivodil Veselý Buchtelemu otřes mozku, kvůli kterému vypadl ze sestavy. Mazánci nám šli po hráčích od třetího utkání série jak slepice po flusu. Ale i tak se finále proti Liberci vyhrát dalo: ale musela by to být krátká série, jelikož nám rychle docházely síly. Sluší se vzpomenout nepochopitelné nedisciplinovanosti Klimka, který soupeři daroval výhru ve druhém zápase. Do dneška jsem přesvědčen, že nebýt jeho excesu, Sparta ten zápas umlátila a vezla si do Prahy vedení 2:0 na zápasy. A pak tu byl čtvrtý zápas série v Praze, kdy jsme hráli nepochopitelně ustrašeně a opatrně. Liberec nám dal na začátku druhé třetiny dva slepené góly, třetí přidal do šatny před druhou sirénou a bylo vymalováno. Na Švrčka si pamatuji z oslavy po finálové sérii, když ukazoval koňara. Aspoň myslím, že to byl on. To byla modřina od kyčle ke koleni, která hrála všemi barvami. Něco podobného jsem nikdy neviděl. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
25.03.21 v 18:42

reakce na frafont: ,,Repre "21" uhrála na ME na úvod plichtu 1:1 s Itálií...." zobrazit příspěvekRepre "21" uhrála na ME na úvod plichtu 1:1 s Itálií. Sice teda spíš klika jak od blázince než co jiného, ale na to se nikdo ptát nebude. Ten bod může klidně i rozhodovat o postupu ze skupiny - naši tam kromě Italů mají ještě Slovinsko a Španělsko, druhé zápasy skupiny budou naši se Slovinskem a špagety se španělákama, tak v první řadě naši vyhrát a pak se uvidí *THUMBSUP* "

Lvíčata měla kliku snad od všech blázinců ve střední Evropě. Viděl jsem druhou půlku a do vyrovnání to ušlo, ale paradoxně od gólu na 1:1 tam byla snaha bránit remízu. Italové v deseti mohli klidně přidat tři kousky a nikdo by se nemohl divit. I když jsou to šmejdi, těch zákroků co jdou rukou do obličeje, loktem proti hlavě nebo úmyslné šlapání na soupeře, za to jich mohl rozhodčí vyhodit i víc. :-! Ale stěžovat na sudího si nemůžeme, v devadesáté minutě by si problémů obhájil penaltu za skluz Šulce, minutu předtím Jedlička zlikvidoval tutovou šanci a v nastavení Italové neproměnili další dvě velké příležitosti. Na úplném konci mě hoši dojali při poslední standardce, kdy bylo jasné, že rozhodčí čeká jen na její zahrání a pak ukončí zápas, tak místo centru před bránu následovalo přihrávání si na půlce. *MIMO* Áčko mělo soupeře zralého na desítku a dostat od takových salátů dva kousky mi přijde poměrně dost. Jinak ten zápas nemá smysl hodnotit. Pořádným soupeřem bude až o víkendu Belgie. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
25.03.21 v 18:37

Dobré odpoledne, za 3:0 na zápasy jsem nesmírně rád, ale včera jsem měl nahnáno nejvíc. Druhá třetina nebyla vůbec dobrá a Olomouc dostala moc čuchnout. Naštěstí se nám zase povedlo vstřelit první gól, hned v oslabení na začátku třetí třetiny druhý a krátce po vyrovnání i třetí. To jsou dokonalé sprchy pro soupeře. Takovou haluz jakou Olesz srovnal na 2:2, to se jen tak nevidí. *MIMO* Včera opět výborný Salák, v poli skvělý Forman. Buchtele se nechal vyloučit zatím v každém zápase série a vždycky to byl zbytečný faul. Včera mohlo jeho vyloučení Spartu přijít draho. Na to si musí dávat pozor. Jinak nechápu proč se Olomouc cítila poškozená rozhodčími. Lacina s Jeřábkem jsou dva mameluci co rovnoměrně rozdělují chyby na obě strany. A jestli má být jako argument co předvedl před koncem Vyrůbalík při vyloučení Olesze za jasné seknutí tak k tomu nemám slov. *FUCKU*
www.hokej.cz/vzdyt-m...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
24.03.21 v 15:23

reakce na karlos: ,,Hele, je dost možný, že se tam přesunou nějaký naši hráči...." zobrazit příspěvekHele, je dost možný, že se tam přesunou nějaký naši hráči. Říčkovi bych se ani nedivil, je tu už dlouho, změna mu může prospět. Tomáškovi bych to měl za zlé, protože by šel pouze za vidinou peněz. Jak je vidět, tak zatím v Pardubicích nemají správný výběr hráčů, i když tam sypou těžké peníze. Tedy mají dobrý výběr na hráče, co si rádi šňupnou. Ale to už zase moc nepomáhá hokeji ani chemii v týmu *METAL* *METAL* "

Není to dlouho co se tady objevila spekulace, že Tomášek ve Spartě po sezóně končí, protože se nesnese s jedním z trenérů. A obratem se zde objevil Táborský ze Sparty, který ***oval jak zprávy o averzi Tomáška s trenéry tak o jeho možném odchodu do jiného klubu v rámci extraligy. Je to hráč, jehož odchodu po konci ročníku se obávám, ale spíš bych sázel na zahraničí. *FRAJER* U Dědka se trochu obávám, aby nezačal kurwit trh přeplácením hráčů. Něco co tady zkoušel ve své době ten kriminálník co vlastnil Vsetín nebo později Třinec než pochopil, že sebeplnější měšec titul nezajistí. Přeplácení hráčů je cesta do pekel. O to víc v současné době, kdy většina klubů je fakt nucena šetřit a každou korunu třikrát obrátí než ji vydá. *KOSA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
24.03.21 v 15:17

Aleš/Michal: Kdyby k odložení derby měla Slávie rozumný důvod, pak bych s tím problém neměl. Kluby by si v rozumné míře dle mého názoru měly umět vyjít vstříc. Ale tohle je prachsprostá vych*anost, se kterou je třeba Tvrdíky rážně nakopat do pr*ele! *NAPR**** A při vší úctě k tažení Slávie Evropskou ligou, snaha koncentrovat se na čtvrtfinále není pádný důvod pro odkládání ligového mače. Buď jsi evropský klub a pak zvládáš hrát běžně dvě soutěže v modelu anglických týdnů nebo si na něj jen hraješ a pak do Evropy nelez. Stejný názor bych měl kdyby chtěla podobně chytračit Sparta, i když si nemyslím, že by se k podobnému kroku na Letné snížili. A vzhledem k odloženým zápasům v Jablonci a s Plzní fakt není čas na ústupky. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
24.03.21 v 15:16

reakce na frafont: ,,Tak v čutané to je nakonec ještě větší cirkus, než jsem..." zobrazit příspěvekTak v čutané to je nakonec ještě větší cirkus, než jsem čekal. Repre áčko má k dispozici čtveřici z bundesligy jenom na Estonsko, ale Estonsku do toho zasáhl covid, takže do zápasu proti našim půjde nějaký jejich druhý až třetí sled, to by za nás měla s prstem v nose odehrát vítězně i sestava složená z maséra, maskota a náhodných kolemjdoucích *KSICHT* "

Je to fraška a komedie. Hraje se na neutrální půdě, čímž skupina ztrácí punc regulérnosti, protože proti dalším soupeřům už Estonci určitě budou hrát doma. Fakt jen chybí, aby někdo z estonského náhradního výběru (pokud dobře rozumím zůstalo tam pár hráčů z původní nominace) plivnul virus na někoho z českého nároďáku a ten začal mít problémy s pozitivními testy do dalších utkání kvalifikačního bloku. A především, aby se zopakoval podzim a hráči si ten svinec úspěšně rozvezli z nároďáku do klubů. Naprosto nechápu proč se v Evropě celý březnový kvalifikační blok neodložil podobně jako v Jižní Americe. *MIMO* *MIMO* *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2061
24.03.21 v 15:14

Dobré odpoledne, nečekal bych, že Liberec vypakuje Hradec Králové ve čtyřech zápasech stejně jako Mladá Boleslav Pardubice. Hradec Králové musel pořádně načít první zápas, kdy přišel o třígólové vedení. A pak už hrál divně, jako by ani nebyl zájem vyhrát a postoupit. Vůbec na mě nepůsobil jako tým. Pardubice předvedly také velkou marnost. Jako by jim došla šťáva. Jejich smrtící zbraní, aspoň dle Deníku Sport měl být útok Zohorny s Kousalem a Camarou, přitom o nich nebylo na ledě ani vidu. Tu svou bídu dokonale korunovaly včera, když dokázaly přijít o třígólové vedení. *MIMO* V Pardubicích se s tím Dědek nějak popasuje. Ono čtvrtfinále pro Pardubice není úplně málo při vzpomínce jak to s nimi vypadalo v předchozích ročnících nebo ještě v půlce základní části. Ale hráčem v Hradci Králové bych teď být nechtěl. Prasopes bude hodnotit a odměňovat: to bude řevu, že bude červeňoučký jako rajčátko a klepat se mu budou všechny tři bradičky. Růžička velice pravděpodobně skončí. Blain možná konečně docení svoje rozhodnutí opustit Spartu jestli Prasopes v jeho novém klubu sáhnou ke zdejším krokům v podobě pozdržení výplaty nebo krácení gáže. Proti tomu zlaté Břízovy podvečery při povinném kolektivním sledování dalších sérií play-off. *FUCKU*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So