Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
88.jpg
Martin87 +122
11.09.14 v 12:27

Nový návštěvní řád Sportovní haly je super - návštěvník je povinen mít na sobě čistý oděv, nesmí se vnášet deodoranty ve spreji a do sektoru zásadně bez piva a buřtů, zakazují se transparenty proti Sláwystům a jinejm buranům. Tradiční pokřiky proti soupeři a sudím povedou k vyvedení z haly. Nesmí se šířit poplašné zprávy (např. "Tenhle zápas Sparta prosere, prohráváme už 1:8!" nebo "Vítězem ELH v letošní sezóně bude zase ten Gottwaldov" či "Náš trenér neumí připravit mančaft na plejof!").

To budou prima zápasy!

Na příští rok nám nakáží chodit na zápasy jen ve smokingu s motýlkem (dámy ve večerní róbě). Vonět budeme moci tak maximálně chlastem nassátým z přilehlé Budvar Arény a silnými doutníky. Žlučníkové buřty - podávané ve stáncích v hale - nutno zhltnout během půl minuty, co o přestávce zbyde mezi vystáním fronty na ně a začátkem třetiny. Na Sláwyji a sedláky ze vsí po republice se povolí pokřikovat pouze "Pápá, kamarádi, máme vás rádi!" a na sudí jen ve stylu "Šindlere, ty jsi nepřesný a omylný!". Při dohrávce soupeře už nesvobodno pokřikovati "Měls ho zabít!", ale toliko "Uvaž, prosím, zda by nebylo lépe mu způsobit stav neslučitelný se životem!". Kouřit si můžeš tak akorát nechat (a to ještě tak, aby to nepobuřovalo staré panny z Ligy na ochranu zvířat či ze Spolku pro potírání nemravnosti). :D :D

Má to však i pozitiva: zakazuje se propagovat politickou stranu či spolek či jiná politická i nepolitická hnutí (s výjimkou Fanclubu Sparta). Tedy fanouškům soupeře se zakazuje propagovat vlastní klub či fanklub. Při dokonání tohoto skutku (např. pokřikem "Modrobílá šlechta!") bude sektor hostí vyklizen najatou bezpečnostní agenturou, fanoušci soupeře vyvlečeni před halu a zápas se dohraje toliko za účasti fanoušků HC Sparta Praha... ;) ;)

Sparto, děkuji ti z celého srdce, že se snažíš zkulturnit diváckou obec, nalákat nové fanoušky, vytvořit konstruktivní a pozitivní atmosféru bezpečí, sucha a jistoty v hale! (y) Zejména při zápasech Ligy mistrů ti, Sparto, za všech pět fanoušků, co (z)budou v hledišti, slibuji, že tě nikdy neopustíme!

+3
88.jpg
Martin87 +122
14.04.14 v 11:54

Lhal bych, kdybych tvrdil, že nejsem napjatý. Nikoliv však nervózní. Já když něčemu věřím, tak až do konce. Hokej je taková hra, že se dají dát tři góly za 2 minuty. Na obou stranách. A já věřím, že vyhrajeme. Na zápas příjdu v civilu - kdykoliv jsem v této sezóně na domácí zápas přišel v dresu (a to i v SF), prohráli jsme. Příjdu jako švihák lázeňský, s plejofovým vousem, s vírou ve finále. Sparta!

88.jpg
Martin87 +122
03.02.14 v 16:58

reakce na SHS: ,,Dovolujeme si Vás upozornit na nový článek: Drama v Třinci bez..." zobrazit příspěvekDovolujeme si Vás upozornit na nový článek: Drama v Třinci bez bodů, který naleznete na adrese www.hs-sparta.cz/nov..."

Já svůj komentář k velmi pěknému reportu připojil přímo pod něj... Musel jsem nejdřív den chladnout z frustrace, což - vzhledem k mému pokročilému věku - je minimální časová norma. Autor má bohužel pravdu, což bych mu třeba ještě včera (pod vlivem vzteklých emocí a esencí Captaina Morgana) do očí nepřiznal. Činím tak nyní, dodatečně. Ale stejně tak jaksi zůstalo nedotčeno mé přesvědčení, že Málek nechytil onoho tragického večera :-P nic navíc. Bůh žehnej každému našemu brankáři, který dokáže napravit kixy naší obrany či jiných účastníků zájezdu na ledě! *SMILESPA*

88.jpg
Martin87 +122
27.11.13 v 21:27

reakce na Smazaný uživatel: ,,Paclíkům tam něco spadlo :-D "

V Manchesteru holt platí zásada ruka v pokutovém území = pencle padni komu padni. I Paclíkům. V Gambrinus lize by se možná sudí tvářil, že míč kolem Rajtorala proletěl bez teče *MIMO* *MIMO* Protože jinak by ho za trest vošukala madame Damková

88.jpg
Martin87 +122
26.11.13 v 13:49

reakce na Gapin: ,,Tak pro mě za mě, ať si třeba rupnou ve Zlíně. Tam to neuvidim..." zobrazit příspěvekTak pro mě za mě, ať si třeba rupnou ve Zlíně. Tam to neuvidim na vlastní voči, tak mi to tolik štvát nebude. Ale ne dneska, domácí hrad by měl zůstat nedobytnej. :-D
Ovšem pokud dneska bude výkon stát za prdlajs a budem hrát tužku, tak ať padnem. Hlavně ať je to po hokejovým výkonu a ne zase kvuli neznalosti rozhodčího."

Tak to ani náhodou! Do Gottwaldova jedu. A né jen tak na výlet, ale rovnou pro 3 body. Rupnout se může, ale s důstojným soupeřem. A to Paštiky prostě nejsou! Howgh.

88.jpg
Martin87 +122
28.10.13 v 21:08

Všem: Díky. Básnička je to sice prostinká, ale snad byste po mě v dnešní náročné době nechtěli abstraktní poemu... :-P :-P :-P Muhehe

88.jpg
Martin87 +122
28.10.13 v 21:03

reakce na Mrazík: ,,To možná ano, leč nepatřím k těm, co se rádi rejpou v hovnech..." zobrazit příspěvekTo možná ano, leč nepatřím k těm, co se rádi rejpou v hovnech ;-)"

A to máš ale svatou pravdu!

88.jpg
Martin87 +122
28.10.13 v 20:38

reakce na Mrazík: ,,Já nevím, že tě to Míro baví číst. Výblitky ***ů mě..." zobrazit příspěvekJá nevím, že tě to Míro baví číst. Výblitky ***ů mě opravdu nezajímaj a rozhodně bych je cíleně nevyhledával.
:-/ "

Demence je poučná! Je-li někdo blbý jak štolverk, dává to najevo zejména písemným projevem. Zhlédnutím pilsfóra si člověk tak nějak udělá sociologický obrázek o stavu duševního zdraví na území České republiky. Nechme je v jejich bláhovém surovém nadávání, obviňování všech a všeho jen ne jich samých a jejich vlastních hráčů, a buďme rádi, že se tato infekce zastavila na hranici Plzeňského a Středočeského kraje!

+1
88.jpg
Martin87 +122
28.10.13 v 17:57

Tak jsem si přečetl brečení pilsfandů na rozhodčí na včerejším zápase a NAPSAL JSEM NA TO BÁSNIČKU. Redakce už jí má. Bye, bye, jdu čučet na fočus! *FLAGHC*

+2
88.jpg
Martin87 +122
12.10.13 v 16:42

Hehe, vidím, že tady komentujete derby docela vtipně... Já taky napsal report ve verších a právě jsem jej odeslal redakci! Na zdraví (naše)! *FLAGHC*

+2
88.jpg
Martin87 +122
04.10.13 v 11:46

reakce na Boody: ,,baterky wonder se ještě dělaj ? :) si pamatuju jak člověk jezdil..." zobrazit příspěvekbaterky wonder se ještě dělaj ? :) si pamatuju jak člověk jezdil do školy s walkmanem a půlku cesty trávil výměnou baterií, který měl všude možně po kapsách :) to už dneska ty mladý s ipodama a podobnejma kravinama nemůžou pamatovat :)"

Baterie z národního podniku Bateria Slaný... kolik se mi jich vylilo do kapsy a smáčelo koule... *HAHA*

88.jpg
Martin87 +122
04.10.13 v 11:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Já mám všechno s T-Mobile, ale internet už nechci. Rok a půl to..." zobrazit příspěvekJá mám všechno s T-Mobile, ale internet už nechci. Rok a půl to fungovalo celkem dobře, pak mi vypadl dvacátého prosince, ozvali se až po osmi dnech od nahlášení závady, rozchodilo se to po Novém roce. To jsem ještě bral, že jsou svátky. Ale v létě to vypadlo od půlky července třikrát, vždy minimálně týden od nahlášení než se problém vyřešil, dvakrát to nahodili, fungovalo to tak týden až deset dní. Takže když to přestalo jít potřetí, řekl jsem si, že ty dva měsíce už vydržím, smlouvu včas neprodloužím, což jsem udělal, a obrátím se na toho místního provozovatele, se kterým jsou sousedi vesměs spokojeni. Vysílač má na protějším domě, takže by neměl být problém. "

Já mám TV + interfernet od UPC a vše relativně v pohodě, platím nějaké stokoruny, ale zkusil jsem na ně trik: Zavolal jsem jim, že jsou pekelně drazí, že mi konkurence za TV + interfernet nabízí cenu o 350 Kč nižší ( ;-) což jsem kecal) a že jdu od nich okamžitě pryč. 2 dny se nedělo nic. Pak mi zavolala slečna z UPC a nabízela snížení ceny o 200 když u nich zůstanu. Prý níže to nejde. Trval jsem na svém. Druhý den zase telefonát - 200 mínus a fakt to víc nejde! Trval jsem opět na svém, že zdrhám. Třetí den zase telefonát - mimořádně mi prý poskytnou slevu 300,- Kč jako věrnému zákazníkovi od r. 1999 :-) :-) Výsledek: TV s cca 70 programy, interfernet 30 Mb/s za 450,- Kč měsíčně vč. DPH :-) :-)

88.jpg
Martin87 +122
04.10.13 v 11:08

reakce na Boody: ,,Ahá, tak to jo, tenhle moment si vůbec nepamatuju, ale je mi jasný..." zobrazit příspěvekAhá, tak to jo, tenhle moment si vůbec nepamatuju, ale je mi jasný jaký to muselo vyvolat emoce :) a je dobře že to změřili a potvrdili že to bylo OK, protože jinak by perníkáři z pardubic od hradce fňukali :)"

Polokobyly fňukaly i v televizi a Petr Vichnar ve studiu s ledovým klidem nechal diváky přesvědčit u časomíry, jak se věci mají. Brečící Polokobyla jen smutně zařehtala a stáhla se zpátky do maštale *THUMBSUP*

88.jpg
Martin87 +122
04.10.13 v 11:01

reakce na Boody: ,,Na ČT jsem kdysi nějakou akci s chronometrem viděl, ale byla to..." zobrazit příspěvekNa ČT jsem kdysi nějakou akci s chronometrem viděl, ale byla to myslím reprezentace, nějaký zápas se švédskem... gól dával Průcha po pěti sekundách"

Akci s chronometrem ČT předvedla už v pravěku (z dnešního pohledu) ;-) Maně vzpomínám na jeden finálový zápas Polokobyly vs. Sparta ze sezóny našeho posledního mistrovskýho titulu, kde náš brankář držel (zdálo se na první pohled v reálu) dost dlouho puk než rozehrál, a Polokobyly si stěžovaly, že se mělo pískat přerušení, neb to prý bylo více jak 3 vteřiny. Z následného protiútoku jsme dali gól :-) Časomíra ČT ukázala, že to bylo pod 3 vteřiny

88.jpg
Martin87 +122
03.10.13 v 21:43

Dobrý večer, dovolte mi se s vámi podělit o radost, kterou mi udělali fanoušci Komety Brno. Nic Sparťana nepotěší víc, než nenávistné dštění síry od fanoušků soupeře v komentářích pod naivňoučkou básničkou.

Zejména je-li ono nadávání plné pravopisných chyb a jiných prohřešků proti mateřskému jazyku českému. :-P Tu si hned představuji, že oni pisatelé byli tak rozohněni svatým hněvem "tomu Sralťanovi" (muhehe, to je hezké, když nám tak říkají, že?) vynadat a dokázat mu jeho demenci, že údery do klávesnice byly rychlejší, než myšlení a využití učiva obecné školy. ;-) Tak tak.

Oni kritičtí pisatelé mě jen přesvědčují, že psaní básniček, jakkoli naivňoučkých, je správná cesta (ostatně téměř 2600 unikátních otevření článku to dokazuje): Některé fanoušky soupeře to nasere, někteří se snad i pobaví. Ale hlavně by se měl bavit fanoušek Sparty, neb jemu jsou určeny především. Já nejsem básník, proto rýmy nemohou dosahovat kvalit Nerudy, Wolkera, Halase či Seiferta: Ano, občas to dře. Ale my nesoutěžíme o dokonalý rým, my se chceme bavit, že? (A když k tomu "nasrávací" část soupeřova publika popíchneme - o to je to sladčí, nicht wahr?).

Já jsem přesvědčen, že zítra zimák v Brně dobyjeme. Případně i dobijeme! *FLAGHC*

+2
88.jpg
Martin87 +122
02.10.13 v 18:45

Dobrý večer, přátelé! Měsíce jsem zde nebyl, což je trapné, přiznávám. Napravuji to alespoň tím, že jsem redakci zaslal básničku k nastávajícímu špílu v Brně. Sesmolil jsem ji v práci při kávě, doutníku a po očku pozorování účasti PorkyPája Teamu v Leningradě :-) Teď mažu domů, abych shlédl druhej poločas *FUCKU*

88.jpg
Martin87 +122
11.03.13 v 13:46

Já naopak Marcelovi věřím a jsem rád, že dostal tuto příležitost (ale zranění Pince mě mrzí, aby bylo jasno, jednou hraje za Spartu /tím neříkám, že je sparťan/, a je náš a basta). Jeho způsob hry a chytání mě uklidňuje víc, než projev Marka. V sobotu obdržené góly - teče (tady s tím neudělá nic ani Pámbů) a 100% úspěšnost v nájezdech. Jasná volba. Navíc od chvíle, co vlezl do kisny, na něm bylo vidět, jak si s každým zákrokem víc a víc věří. Já si ho přál v bráně v sobotu už od začátku, ale 100% jsem věděl, že tam nebude, protože tak to Jandač nedělá. Markovi přeju brzké uzdravení a Marcelovi veleúspěšnost v zásazích. Prozatím s Třincem *SALA* Ale ono to půjde dál, nebojte!

+1
88.jpg
Martin87 +122
01.02.13 v 20:32

reakce na chuli: ,,Hele tak si pomůžeme sami ne vo co jako jde? v neděli drtíme..." zobrazit příspěvekHele tak si pomůžeme sami ne vo co jako jde? v neděli drtíme plíseň 15 sláwyji a ve středu hamíky a je po ***i ne? *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* "

Já bych byl pro! Kdo chce mít titul, musí porazit každého! Tohle jsou soupeři z horních pater tabulky, tož to se ukáže, zda má Sparta i na ně. Já jsem srdcař, tudíž i optimista. Jen holt furt bez Captaina Morgana, mo mi kalí radost!

P.S. Když už jsme u těch kapitánů, náš dnešní kapitán má palec nahoře.

88.jpg
Martin87 +122
01.02.13 v 20:12

Jinak soupeři před náma (s výjimkou Svince *FUCKU* ) bohužel bodují: Gottwaldov, Strakov a zdá se, že i ta Sláwyje (Polokobyly jsou směšný - koukám na to).

88.jpg
Martin87 +122
01.02.13 v 20:10

reakce na Schaschek: ,,Chlapi,serte na to. Nikdo z nás ještě tolik výher v řadě..." zobrazit příspěvekChlapi,serte na to. Nikdo z nás ještě tolik výher v řadě nezažil :-) Sparta je válec!"

Správně! Já jsem sice už tak starej, že na mně už ani netaje sníh ;-) , takže bych ty vítězné série z přelomu století pamatovat mohl, ale stáří má i svůj rub: Zapomínám :-P :-P Takže si tu vítěznou sérii užívám právě teď!!!!!!!!!! A to držím dietu, takže si nemohu ani mlsnout rumu. :-(

Sparta forever! *FLAGHC*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 18:00
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (40.kolo)
 • 31. ledna - 17:00
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (41.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
4
6
7
9
11
13
14
16
18
20
21
23
25
26
27
28
30