Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
386.jpg
Mandor +375
28.11.22 v 19:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Raději bych zmiňoval my narození v poslední třetině minulého..." zobrazit příspěvekRaději bych zmiňoval my narození v poslední třetině minulého století, i když kdybych hodně přivřel oči, mohl bych se pokusit zařadit i do narozených v poslední čtvrtině. *KSICHT* Počítám, že nikdo narozený v první polovině minulého století sem asi nechodí, do této kategorie nespadají ani moji rodičové. To by musel být opravdový pamětník. *SILENY* "

Můj otec občas zabrousí :-), ten se o kus vejde. Ale jen najukne jako pozorovatel. Přeci jen je původem z Vysočiny a skoro celé mládí fandil Jihlavě (Klapáčovi, Suchému, Holíkům...) no a potom Motoru. Toho už nepředěllám.

+1
386.jpg
Mandor +375
27.11.22 v 16:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Mám pocit, že věkově nás tady je zhruba stejně mladých hned..." zobrazit příspěvekMám pocit, že věkově nás tady je zhruba stejně mladých hned několik. Kromě nás dvou namátkou kolegové Slajer, Karlos nebo Plha. *POSILOVNA* "

Vypadá to tak, no jo my narození ve druhé polovině minulého století :-).
Docela mě dnes mrzí že musím do práce. Přeci jen na Spartu s Kladnem bych šel :-)

+1
386.jpg
Mandor +375
25.11.22 v 20:24

reakce na rad55: ,,Tohle bylo od roku 1962, VTJ Dukla Košice, od roku 1967 TJ VSŽ..." zobrazit příspěvekTohle bylo od roku 1962, VTJ Dukla Košice, od roku 1967 TJ VSŽ Košice.
Spíš je divné, že si já ještě něco pamatuju. *DRINK* "

Díky, to už je na mě opravdu moc dozadu. *DRINK*

386.jpg
Mandor +375
25.11.22 v 18:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Nevím jestli tím, že obecně u nás nebyly lampasácké a..." zobrazit příspěvekNevím jestli tím, že obecně u nás nebyly lampasácké a fízlovské kluby populární máš na mysli Sparťanskou obec nebo Československo celkově, ale dal bych Ti za pravdu v obojím. Ono to mělo logické důvody. V padesátých a šedesátých letech na rozdíl od členů civilních klubů nemuseli docházet do zaměstnání, ale mohli se věnovat jen fotbalu (i když postupem šedesátých let vím, že se to začalo u civilních klubů různě fixlovat a zkracovat) nebo hokeji. Navíc byli nejrůznějším způsobem protěžováni, podmínkami včetně finančních začínaje a rozhodcovskou tlačenkou konče. *NAPR**** Košice si pamatuji už jen jako civilní klub patřící pod VSŽ. Zase budu o nějakých 15 až 20 mladší, tudíž spoustu věcí co Ty jsi viděl a zažil na vlastní oči a kůži znám jen z vyprávění děti a táty nebo z literatury. Že Košice byly původně Dukla vím, ale někdy kolem roku 1966 byly převedeny od armády právě pod VSŽ do civilu. To byla doba, kdy podobný krok potkal i Rudou hvězdu Brno nebo ČH Bratislavu. Do Holešovic jsem začal chodil až v raných osmdesátkách a z jejich první poloviny mám na zápasy Sparty s Košicemi jedinou vzpomínku, že se s nimi hrávalo pravidelně od pěti hodin odpoledne, aby stihly letadlo na cestu zpátky. Jinak hrávala Sparta všechna ostatní utkání od půl šesté. Vyhrocená utkání si vybavuji až když se s nimi začalo hrát v play-off. Ta éra po příchodu Holečka z Košic do Sparty, to jsem byl ještě na houbách. *HAHA* "

tak to jsme na tom stejně :-)

+1
386.jpg
Mandor +375
25.11.22 v 18:33

reakce na rad55: ,,Já pamatuju hodně, Holečka šoupli z Dukly Jihlava do Dukly..." zobrazit příspěvekJá pamatuju hodně, Holečka šoupli z Dukly Jihlava do Dukly Košice. Lze to celkem jednoduše ověřit. *ANO* "

teda myslel jsem si že pamatuji hodně. Nehádám se a jdu studovat. Žiju v přesvědčení toho co jsem psal.

386.jpg
Mandor +375
25.11.22 v 12:19

reakce na rad55: ,,Košice byly taktéž armádní klub. Vypjatější zápasy začaly od..." zobrazit příspěvekKošice byly taktéž armádní klub. Vypjatější zápasy začaly od přestupu Jiřího Holečka. A obecně, byly u nás armádní či policejní kluby v nejmenší oblibě a to napříč všemi kolektivními sporty, kam moje paměť sahá."

Košice ne, ty spadali po VSŽ (Východoslovenské železárny), na Slovensku byla Dukla v Trenčíně.

386.jpg
Mandor +375
23.11.22 v 12:59

reakce na Lord: ,,Mám takové tušení, jestli za chvíli nebude odvolán další..." zobrazit příspěvekMám takové tušení, jestli za chvíli nebude odvolán další trenér,to konkrétně Komety."

mám jistotu, že je mi to úplně u zadní části. Opravdu mě trenér klubu ze zatáčky u Vídně nezajímá. Až škoda, že je tu nezdravě moc lidí, kteří jsou tímhle klubem posedlí.

+2
386.jpg
Mandor +375
22.11.22 v 20:25

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/423384/legendy-v-o2-arene-oslavi-..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Zase akce o tom, aby si nějakej ksindl namastil kapsu…"

Co tě na tom trápí, tohle by mohla být celkem pěkná akce.

386.jpg
Mandor +375
13.11.22 v 17:04

reakce na Vena: ,,Já jsem to teda neviděl , ale když to tak slyším, tak se mi..." zobrazit příspěvekJá jsem to teda neviděl , ale když to tak slyším, tak se mi vybaví semi v Liberci o kovidu. *FUCKU* "

www.youtube.com/watc...
*MIMO*

+1
386.jpg
Mandor +375
13.11.22 v 15:28

reakce na Leo: ,,Nejsem nepřejícný, ale tohle bylo dobrý *FUCKU* to mu přeji...." zobrazit příspěvekNejsem nepřejícný, ale tohle bylo dobrý *FUCKU* to mu přeji. Když to dávali ze spomaleného záběru s opakovačky, tak jsem se od srdce zasmál *HAHA* . Takový námaz
*OLIZNUTI* "

Teda pánové to je chyba jako kráva. To snad nepřeju ani tý největší svini

386.jpg
Mandor +375
10.11.22 v 19:51

tak nějak si umím představit, že na konec příštího zápasu s Plísní nastoupí za Spartu třeba L. Vácha. Prokopne tomu šmejdovi koleno a při dopadu mu šlápne na hrudník. No a pak v klidu ukončí kariéru s dobrým skutkem vůči ostatním hráčům.
Nestane se to, ale ne že bych to nepochopil.

+3
386.jpg
Mandor +375
07.11.22 v 16:21

reakce na MartinMegadeth: ,,Jak jsem byl minule z rozšíření Klubu Legend HCS (s výjimkou..." zobrazit příspěvekJak jsem byl minule z rozšíření Klubu Legend HCS (s výjimkou Bači Vykoukala samozřejmě) poněkud rozčarován, letošní přijetí nových členů se opravdu povedlo. Prakticky co jméno to opravdová legenda a hrdina mého dětství či mladších let. Kapitán prvních novodobých mistrů Honzík Reindl, kapitán posledních federálních mistrů Jirka Kročák, pětinásobný mistr světa a jeden z mála mistrů Československa i České republiky se Spartou David Výborný, symbol Sparty devadesátek a rovněž mistr extraligy Patrik Martinec: tím výběrem jsem opravdu nadšen. *BRAVO* S Páťou si osud nepěkně zažertoval, když jeden den u nás dostal jako trenér padáka a další den byl přijatý za roky věrných služeb do Klubu legend. To jsou příběhy co vymyslí jen sám život, ale věřím, že si přijetí a aplaus užil. To odvolání přebolí a patřit do Klubu legend Sparty to je pocta a odměna, které se z mnoha stovek borců co klubem prošlo poštěstilo jen těm nejlepším a nejvěrnějším. Jen Karla Masopusta si nepamatuji, toho jsem na vlastní oči za Spartu hrát neviděl, ale něco jsem o něm přečetl. A z nás ho asi nepamatují ani kolegové Loupák nebo Mandor, možná kolega Rad55 ho mohl vídávat na vlastní oči v dětství. Jednou stříbrný a třikrát bronzový se Spartou, k tomu s národním týmem stříbrný na olympiádě v roce 1968 v Grenoble. Vůbec jsem nevěděl, že byl švagrem dr. Luďka Bukače ani že v letech 1993-2013 působil jako evropský skaut pro San José Sharks. A luxusně vyvedené dresy podtrhly celou parádu. Takové akce Sparta opravdu umí si troufnu říct když ne na světové, tak rozhodně na evropské úrovni. *THUMBSUP*
isport.blesk.cz/clan..."

Kdepak také si ho nepamatuji. Přeci jen jsem začal pravidelně chodit někdy v roce 1985. Zbytek legend to je jiné kafe.
Parádní akce - Spartě veliká gratulace a dík.

+1
386.jpg
Mandor +375
05.11.22 v 18:15

hcsparta.cz/clanek.a...

Tak alespoň něco

386.jpg
Mandor +375
05.11.22 v 10:32

reakce na Tomidlo1: ,,dneska nic nebude Martinec bude uveden do síně slávy tak přece ho..." zobrazit příspěvekdneska nic nebude Martinec bude uveden do síně slávy tak přece ho nevyhodí den předem
Zítra přijde Varaďa na zápas a od pondělí bude představen jako novej coach *KOSA* a pak se začne pořádně vyhrávat a play off vydrtíme 4:1 a sejmeme všechny protože s Varadou a s tým týmem kdyby se doplnil třeba Nedomlel nebo nějakej tvrdej obrance alla Jurčina tak se každej ze Sparty posere *FLAGHC* *FLAGHC* "

Svoboda jako šéf končí v Lausanne a klub hledá nového trenéra. To není pro Spartu dobrá zpráva.
Varaďa dlouhodobě kolem Švajcu krouží. Tak uvidíme po zítřku.

386.jpg
Mandor +375
02.11.22 v 18:55

reakce na ReiN: ,,Myslite, ze ma Patera v tom svym notysku neco podobnyho jako Pepik..." zobrazit příspěvekMyslite, ze ma Patera v tom svym notysku neco podobnyho jako Pepik Hnatek? :-D "

ne , tenhle génius tam má sudoku

386.jpg
Mandor +375
30.10.22 v 18:38

reakce na Honza: ,,Sorry, ale čekal někdo jiný průběh? Kdo ano, tak musí být..." zobrazit příspěvekSorry, ale čekal někdo jiný průběh?
Kdo ano, tak musí být teď nekstučně nasrán. "

Nečekal a proto zůstal v klidu a v pohodě doma. Za něco takového utrácet peníze opravdu nechci a nebudu. Kouknul jsem jednou, bylo to 2:0, říkal jsem si OK třeba se hecnou.... Kouknu podruhé a 2:4, vracíme se do původních kolejí.
Tohle je fakt bída s nouzí. Mě by moc zajímalo jak to vypadá v kabině, tam musí být ponorka jako kráva. A opravdu doufám, že páni trenéři sbalí fidlátka a půjdou dělat něco užitečnějšího.... Cokoli :-)
Vím, že výběr trenérů není kdoví jak široký, ale v úvahu by mohl připadat Gross, Varaďa, ale taky Růžička a jeden pán z Loděnic. No a pak třeba R. Žemlička od juniorů, F. Ptáček od dorostu.

+1
386.jpg
Mandor +375
29.10.22 v 22:13

reakce na Schaschek: ,,Asi jak kdo, ale je pravda, že je to dost častý argument, když se..." zobrazit příspěvekAsi jak kdo, ale je pravda, že je to dost častý argument, když se stane nějaký exces. Že nosí víc peněz než fanoušci, že by se to klidně zvládlo bez kotle atp. To už jsem párkrát slyšel nebo někde četl 8-) podle mne jsou jak fans, tak i tihle čumilové pro klub důležití. Mne osobně hrozně se.rou, ale z ekonomického hlediska to chápu. Jakmile by ale nastala doba, kdy se bude po aktivních fanoušcích šlapat a čím víc se budou upřednostňovat tihle instagram gaučáci, tak to bude konec atmosféry v halách. "

S tím naprosto souhlasím, a já to vnímám už teď. Přeci jen jsem trávil mladí v kotli v letech 1986-2000.

386.jpg
Mandor +375
29.10.22 v 20:37

reakce na Schaschek: ,,To nejsou fans, to jsou diváci. "

Blbý na tom je, že tihle lidé Spartě přinesou víc peněz do kasy než opravdový fans.
Tihle lidé nemivaji permanentku, ale platí plnou cenu, občas utratí peníze za merch, dají si jídlo, pivo.....
A ještě to celé dají na instagram, FCB a podobně.

386.jpg
Mandor +375
28.10.22 v 20:21

reakce na bourec: ,,Hlavně nežijme s pocitem, že to vyřeší výměna trenérů. Je to..." zobrazit příspěvekHlavně nežijme s pocitem, že to vyřeší výměna trenérů. Je to jako u sestry z Letné. V trenérech to není. Bohužel."

Já se bojím, že tohle jde za trenérským štábem minimálně z 90%. A pak je otázka, jestli to necítí i hráči. Klidně to můžou v podstatě sabotovat.

386.jpg
Mandor +375
27.10.22 v 13:27

Patrik Prymula přerušuje kariéru ze zdravotních důvodů. Doufám, že se dá brzo dohromady a znovu ho uvidíme na ledě.
Dominik Graňák ukončuje své působení u nás. Díky

hcsparta.cz/clanek.a...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 2. prosince - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (25.kolo)
 • 4. prosince - 17:00
  13.png?1
  BRN (venku)
  Extraliga (26.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31