Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
386.jpg
Mandor +319
01.07.22 v 19:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Co k tomu dodat: Drchal je důstojným nástupcem..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Co k tomu dodat: Drchal je důstojným nástupcem Juliše. 22 let, dvě operace kolena a nyní zlomená klíční kost. V jeho letech se ještě těšili dobrému zdraví i (později) takoví profesionální marodi jako Mistr nebo Rosický. *MIMO* Vacek nám to dává po kapkách. Jsem zvědav kdy oblaží národ sdělením kdo další ve Spartě má stejné zranění jako Drchal, co je s Čelůstskou nebo s Vindheimem. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan..."

No třeba Suchomel. Ten je taky zraněný, jen ne z fotbalu.

+1
386.jpg
Mandor +319
28.06.22 v 21:32

reakce na Kubajs: ,,"Bohužel z toho plyne"? Ty chceš, aby se takový tým..." zobrazit příspěvek"Bohužel z toho plyne"? Ty chceš, aby se takový tým vrátil? A ještě takovým způsobem? To snad ne *NE* "

Z toho plyne třeba to, že J. Černoch zůstane ve Varech..

386.jpg
Mandor +319
28.06.22 v 18:09

Teda koukám, že ve Zlíně jsou opravdu šašci neskutečný. Bohužel z toho plyne že prodej licence z Varů není úplně aktuální.....
isport.blesk.cz/clan...

386.jpg
Mandor +319
25.06.22 v 11:53

reakce na sestnactletbidy: ,,Velká chyba Rosického. Kuchta ani Čvančara nejsou žádní..." zobrazit příspěvekVelká chyba Rosického. Kuchta ani Čvančara nejsou žádní jaderní inženýři ani hráči do dobré kabiny. Průsery otázkou času. To bude buď absolutní jackpot nebo totální fiasko, které zničí celou kabinu. Velký a možná zbytečný risk.."

Možná to bude tím, že potřebovali fotbalisty co umí dávat góly. Jaderné inženýry nikdo nehledal.

+1
386.jpg
Mandor +319
25.06.22 v 11:46

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/jan-kuchta-prichazi-na-spartu-39592 A..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
A je to - i kdyby jenom na tu jednu sezónu, tak beru. Teoreticky se v útoku může sejít duo Kuchta - Čvančara a to teda bych nechtěl bejt v kůži soupeře, co je má bránit - trefovat se dokážou oba a navíc to jsou takoví ti hajzlíci, ne leklý ryby *SALA*
Jo, ještě jedno: vypálit rybník sešívkám - k nezaplacení. Na všechno ostatní je tu Mastercard *KSICHT* "

Za mě palec nahoru, tohle je dobrá práce sportovního managementu.

+1
386.jpg
Mandor +319
23.06.22 v 21:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Co se Priskeho týká začnu trochu zeširoka. Mám velmi zvláštní..." zobrazit příspěvekCo se Priskeho týká začnu trochu zeširoka. Mám velmi zvláštní pocity, když sleduji videa z fyzických tréninků Dánů, se kterými mají problém i fyzicky nejnadupanější hráči kádru jako Wiesner. I na něm je vidět, že toho má dost a obrací se mu škopek. Musím se ptát co jsme měli za fyzickou přípravu a následně za kondici pod Vrbou. A jistě nejen pod ním. Na druhé straně cítím spokojenost, že konečně dorazil na Letnou trenér, pro kterého pořádně fyzicky nadupaný tým bude prazákladem všeho dalšího. Jen doufám, že se naše fifinky Dánům z jejich přípravy zdravotně nerozsypou ještě než začne další sezóna. *FUCKU* Za trenérů Ježka nebo Uhrina byly fyzické přípravy taky neskutečné galeje, především pak ty zimní. Taky druhá Ježkova nebo Uhrinova Sparta neměla problém aspoň na Letné uběhat i v evropských pohárech soupeře včetně těch špičkových. To úplně zmizelo. Přijde mi, že se někdy před patnácti lety začala nejen ve Spartě, ale i celkově v tuzemském fotbale, trénovat fyzička jinak a zjevně nedobře, když jsme přestali kondičně stíhat. Vzpomínám si, že už za Bílka bylo velké téma proč Sparta v kvalifikaci na Ligu Mistrů posledních dvacet minut proti Arsenalu šlapala vodu. Snad přišel trenér, který ze Sparty dokáže udělat běhavý tým a hlavně do něj namlátit fyzičku, aby na běhavý fotbal měl kádr sílu na celých devadesát minut. A jestli nás příjemně překvapí? Kéž by. V každém případě z něj zatím mám dobrý pocit. Nicméně bych považoval za nezbytně nutné stávající kádr ještě posílit kvalitou. *POSILOVNA* "

Na tohle téma si vzpomenu skoro po každém prvním rozhovoru českého hráče po přestupu do zahraničí. Vždy jsou naši hráči překvapení jak hodně a v jakém tempu se venku trénuje.

+1
386.jpg
Mandor +319
22.06.22 v 13:19

Tedy musím říct, že kolotoč kolem brankářů opravdu nechápu. Kuba Neužil pořádnou šanci nedostal.... Adam Brizgala toho v Kladně taky moc neodchytá, to je návrat za všechny prachy. Ach jo.

+2
386.jpg
Mandor +319
22.06.22 v 13:16

reakce na Bumbi: ,,Jakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým,..." zobrazit příspěvekJakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým, koupil extraligovou licenci? To jsou asi trochu vyhozený peníze, který delší dobu nemaj. Navíc s jejich soupisku by je ten pád pravděpodobně čekal znovu."

Ono licence je jedna věc a smlouvy s hráči druhá. To by klidně mohlo dopadnout tak že to preberou celé....

386.jpg
Mandor +319
21.06.22 v 15:23

reakce na Medvěd: ,,Jako Paroubková guma? Fakt? Četl jsi jeho životopis?"

životopis jsem nečetl, znám ho osobně. Já tak malinko nevěřím Lojzovi, že dokáže aby lidi co v hokeji pracují spolupracovali. Když věci fungují je to dobrý, ale jakmile nastává malér mohou za to všichni okolo. V tomhle je podobný Pešánovi (snad jen v tomhle).
Mě se líbil jako trenér ve Spartě, bylo vidět, že má cit na výběr hráčů, ale na post šéfa svazu.... Nevím. Doufám, že mě překvapí.

386.jpg
Mandor +319
20.06.22 v 14:05

reakce na fandaFanda: ,,me to taky prislo jako asi nejlepsi reseni, ale pokud mu tam..." zobrazit příspěvekme to taky prislo jako asi nejlepsi reseni, ale pokud mu tam "pozustali" puvodni clenove, kdo vi, jak to dopadne. Hadamczikovi fandim a doufam, ze s tim neco konecne nekdo udela, a posuneme se zpet do top sestky, i kdyby to melo trvat drobet dele - hlavne aby se to rozjelo spravnym smerem. Budeme doufat, ze to jeste neni uplne prohnile a zkorumpovane a lze se obratit spravnym smerem.."

Mě Lojza nevadí, ale trochu raději bych byl za Šlégra. Přeci jen tahle funkce je hodně politická a Jirka Šlégr mi přijde obratnější diplomat.

386.jpg
Mandor +319
16.06.22 v 22:23

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/letni-priprava-zacala-take-becku-39564&nbs..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
V béčku ACS to taky slušně pročistili, akorát na pozici trenéra mohl místo Horňáka někdo jinej, když už. Samozřejmě někdo z těch hráčů se může chytit a zářit jinde v lize, ale nemá cenu, aby zabírali místo, když na Spartu to prostě není.
"

Z toho seznamu mě trochu překvapilo jméno Dudl. Ten kluk měl našlápnuto daleko víc. Kdo ví co se v něm zlomilo.

386.jpg
Mandor +319
16.06.22 v 22:22

reakce na Kimi R.: ,,Mně by se líbil tenhle brousek. 200 cm 107 kg a produktivita taky na..." zobrazit příspěvekMně by se líbil tenhle brousek. 200 cm 107 kg a produktivita taky na beka slušná. www.eliteprospects.c..."

Nelíbil. Viděl jsem ho párkrát hrát na Kladně. Je pomalý, neobratný a to by nedělalo dobrotu. Jeho bruslení je spíš klouzání. A dozadu je to ještě víc vidět....

386.jpg
Mandor +319
11.06.22 v 14:01

isport.blesk.cz/clan...

Pánové tohle stojí za přečtení. O Ujčíkovi, Ščerbanovi, potažmo o celé Jihlavě si myslím svoje. Ale tohle to brutálně překonává. Neskutečné jednání.....

+1
386.jpg
Mandor +319
09.06.22 v 06:17

reakce na rad55: ,,Tenhle gól se najít dá. Ještě si pamatuju, že nás strašně..." zobrazit příspěvekTenhle gól se najít dá. Ještě si pamatuju, že nás strašně seřezali a kus třetí třetiny jsme hráli na dvě pětky. Nedokázali jsme se dostat za půlku. Zlatej Salfa! *HAHA* "

www.youtube.com/watc...

kdo nepamatuje, může zkouknout tady :-)

+2
386.jpg
Mandor +319
31.05.22 v 16:03

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/novym-trenerem-sparty-je-brian-priske-3952..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
Tak trenér nakonec z Dánska - jako nevím, moc mi to jméno neříká... Tak snad to bude trefa a nezaskočí ho mimo jiné ten soubojový až okopávací styl naší ligy."

akorát jsem to chtěl napsat. Jsem zvědav. To jméno mi nic neříká. Jdu studovat :-)
Každopádně lze jen říct: SNAD .....

386.jpg
Mandor +319
27.05.22 v 08:56

reakce na paul68: ,,...A právě s Kanadou se teď potkáme v semifinále. Oni ať mají..." zobrazit příspěvek...A právě s Kanadou se teď potkáme v semifinále. Oni ať mají jakoukoliv sestavu, tak hrajou skvěle. Bude to těžký, uvidíme. 8-) "

To bude, ale dá se s ní a hrát. Těším se.

386.jpg
Mandor +319
26.05.22 v 18:18

Tak dnes proti Německu, celkem klidný postup, ovšem s horou štěstí :-). Hokej se mi moc nelíbí, ale chápu, že na nějakou ofenzivní smršť nemáme lidi. A účel světí prostředky.

Ale co mě dnes zaujalo, byla Kanada, prohrávat 3:0, nevzdat to a dřít a v posledních dvou minutách dát dva góly a navíc rozhodnout v prodloužení. Klobouk dolů.

+3
386.jpg
Mandor +319
24.05.22 v 15:41

Rozhovor s Křetínským dnes na ISport. Z toho na mě jde normální deprese.

isport.blesk.cz/clan...

Kousek pro ilustraci:
Ve strukturách nejvyššího vedení Sparty se tak nic nemění. Společně s Rosickým pokračuje i generální ředitel František Čupr, jenž s výjimkou sportovního procesu řídí celý klub.

„A řídí ho dobře,“ ujistil Křetínský. „Kdyby měla většina hráčů jeho přístup a mentalitu, máme titul pět kol před koncem ligy. Já jsem předsedou představenstva a mám právo schvalovat klíčové otázky života klubu. Včetně významných přestupů, nebo volby trenéra A-týmu. V tomto máme s Františkem stejnou roli, ale rozhodně za tato schválení nesu větší díl odpovědnosti já, protože jsem ve Spartě mnohem déle a mám větší zkušenost. Ale jak vidíte, byla k ničemu.“

+1
386.jpg
Mandor +319
23.05.22 v 18:56

Na hokejové části Sparťanského srdce je to zatím dobrý. Dnes veliká radost, Kuba Krejčák je opravdu TOP bek. Takže super.
Ale z toho co se děje na Letné mi jde hlava kolem. Jestli opravdu chtějí přivést Guľu, tak opravdu nevím o co jde... Vždyť ten člověk vyhořel ve třech klubech za sebou. Jediné pozitivum na něm je, že umí hezky mluvit. Ale to už tady bylo v podání jednoho Italského odborníka...

+4
386.jpg
Mandor +319
21.05.22 v 13:56

reakce na Mušín: ,,Teď sem.se dočetl, že by po případném odchodu Rosického, by..." zobrazit příspěvekTeď sem.se dočetl, že by po případném odchodu Rosického, by pripadala náhrada v Bořkovi, to by bylo jiný kafe.
Co vy na to ? [:-} "

To jsme si moc nepomohli. Jeden nezkušený by vystřídal druhého nezkušeného. Opravdu neplatí, že skvělý fotbalista bude dobrý (skvělý) manažer. A Sparta potřebuje sportovního ředitele co je tvrďák a nebojí se prosadit si svou (pokud to vůbec je možné s ohledem na majitele).
Navíc mě by se nelíbilo mít v takové pozici hráče o kterém jdou dlouhodobě informace, že pokud mu nesedí trenér, tak ho v podstatě bojkotuje, ironizuje.... Myslím, že Holoubek, Jílek i Vrba by mohli dost vyprávět

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 9. srpna - 18:30
  5.png
  SLA (doma)
  Příprava 2022 (Příprava)
 • 11. srpna - 17:00
  14.png
  KLA (venku)
  Příprava 2022 (Příprava)

Kalendář akcí

<<07 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31