Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
386.jpg
Mandor +111
Dnes v 18:23:38

Koukal jsem dnes na pripravny fotbal a zaujala me jedna drobnost. Stanciu hral s dresem č. 23. Desitka je neobsazena. Ze by Dockal nebyl jen sen fanousku?
Jinak fotbal , zvlast v prvni pulce moc peknej. Drchal se projevuje jako PAN FOTBALISTA. Na to kolik tomu klukovi je hraje opravdu super.

386.jpg
Mandor +111
Včera v 19:22:22

reakce na MartinMegadeth: ,,Přátelé (především Vy dříve narození), Máňovi bylo o..." zobrazit příspěvekPřátelé (především Vy dříve narození), Máňovi bylo o víkendu už padesát. Pod pojmem fotbalový bohém a básník si nepředstavím nikoho jiného než Lumíra Mistra. Byl to bourák a je to pořád těžký samorost. Akorát je trochu smutné jak skončil. On býval typ co když přišel do hospody, tak zaplatil za celou knajpu. To se penízky rychle rozkutálí. K tomu měl rozhazovačnou manželku (jeho první paní byla moje kolegyně) a rozvod asi taky nebyl zadarmo. K těmhle klukům se přisaje spousta kamarádíčků a málokdo to umí ustát. Ale je to u mně frajer. Znám spoustu bývalých kopaček, které na tom jsou mnohem líp než Máňa a věčně si stěžují. To jeho háro mu závidím. Mít takovýhle vlasy, tak je mám do půlky zad i ve svém vyšším věku. Mistr pro mě byl a je prostě kanón. *THUMBSUP*

U málokoho si troufnu říct, že na zranění měl větší smůlu než Rosický, ale Mistr ten případ je. Jeho zranění začala kosit dřív než Rosu a troufnu si odhadnout, že jich i měl víc a vážnějších (ostatně zmiňuje v rozhovoru počet operací). "Dejte mi balon a jedem! Witschgeho jsem u levého praporku posadil na zadek, Ronald Koeman nestačil, z Míši Laudrupa jsem taky udělal voříška." Na to nikdy nezapomenu. Lepší zápas na Spartě než tenkrát v nultém ročníku LM proti Barceloně jsem nikdy neviděl. Kouba chytil v první půlce dvě tutovky, ale kdyby ve druhém poločase slavný Dream Team Johanna Cruyffa dostal čtyřku, nikdo by se moc nemohl divit. Vždyť tam byla dvě břevna, tyč, Siegl minutu po vstřeleném gólu běžel sám na Zubizarretu, do toho si Mistr dělal z jednoho hráče Barcelony za druhým hadrové panáky. To byla opravdová Sparta! Ne jako teď, kdy si na Letnou jezdí pro body Teplice nebo Jablonec a pro postup Subotice. Tehdy to byla fakt ŽELEZNÁ SPARTA !!! *THISISSPARTA*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Přidám se ke vzpomínkám, asi opravdu nej zápas Sparty co jsem kdy viděl. Soupeří to se zápasem s Realem, ale Barca byla asi lepší.
Lumíra je mi strašně líto, to byl fotbalista světových kvalit a jen zdraví mu zabránilo udělat super kariéru. Když jsem viděl ve sportu tu fotku, měl jsem pocit velikého smutku.

A ještě jedna informace (smutná) Ve věku 79 let dnes ráno po dlouhé nemoci zemřel bývalý brankář fotbalové Sparty Antonín Kramerius
Nevím, jestli je tu někdo kdo ho viděl na vlastní oči, ale je to legenda.

386.jpg
Mandor +111
11.01.19 v 14:15

reakce na Gapin: ,,Tak Honzika fakt vymetli. Dalsi golman, kteryho jsme zlikvidovali :-!..." zobrazit příspěvekTak Honzika fakt vymetli. Dalsi golman, kteryho jsme zlikvidovali :-!

hokej.cz/brankar-hon..."

No vymetli, to je těžký. Ale chápu co myslíš. Toho kluka je mi líto. Stejně jako v minulosti Novotného. Jenže s tím moc nenaděláme.
Co mě zaráží daleko víc a trochu mi to dělá vrásky jsou prohlášení kolem nové "dvojky". Ten kluk chytal ve Zlíně dobře a hodně, evidentně není mentálně připravený sednout na lavičku a čekat. Nějak se mi nechce věřit že s Machovským budou moc vycházet.
Ani jeden na to není stavěný, oba chtějí být jedničkou v klubu a ví se to o nich.
Bojím, bojím.

386.jpg
Mandor +111
10.01.19 v 12:14

reakce na Schaschek: ,,Broš chodí do práce první a z práce poslední a každý den tam..." zobrazit příspěvekBroš chodí do práce první a z práce poslední a každý den tam má x agentů. Připadá mi, že už to tu začíná zavánět příspěvky typu "fb ultras", kde se haní všechno. Ono na domluvu musí být vždy dva a jestli se Brošovi nedá něco upřít tak je to enormní snaha. Nebo místní diskutéři mají dokonale zmapovaný hráčský trh? Mají dokonale zmapovány finanční možnosti Sparty?

Já se na jednu stranu nedivím. Pokud bych neměl informace jaké mám, tak bych byl taky nasranej, že nemůžeme sehnat hráče do 1-2. lajny. Ale vzhledem k tomu, že vím, že se na to ve Spartě nesere a snaha Broše je enormní, tak mě tahle kritika docela sere.

To samé jako, že se tu řeší, že má Honzík jít za Břízou a přetáhnout ho hokejkou. Do ***e to poslední co bych chtěl je orodovat za Břízu. Ale když máme hlavního trenéra, který prostě Honzíkovi nevěří, tak je logické, že bude chtít přivést někoho komu věří. Nebo vy byste si ve svém zaměstnání pod sebou nechávali někoho, komu nevěříte?
*OMG* "

Mě na tom mrzí jediná věc. A to je malá informovanost. Asi by nebylo úplně od věci říct v takovémhle případě "hráč xxx nenaplnil to co jsme očekávali, má možnost odejít a my hledáme náhradu" .
Ale chápu, že jednoduché to není. Ale za mě je Sedláček velmi nadstandartní hráč na Českou ligu, takže jen dobře že bude Machovskému krýt záda. A věřím, že Uwe si tohle s Machovským vyříkal dopředu.

+1
386.jpg
Mandor +111
07.01.19 v 22:02

reakce na Anguilla: ,,Hele je to měsíc co sem si hodil brigádu v o2 aréně na stánku u..." zobrazit příspěvekHele je to měsíc co sem si hodil brigádu v o2 aréně na stánku u 116 tuším tak bych lecos o tom hnusnym pivu a hranolkach s nugetkama mohl vyprávět... "

Ty jsi byl odvážný jak Čuk a Gek *VYKULENY*

386.jpg
Mandor +111
07.01.19 v 15:05

reakce na Schaschek: ,,Mám na tohle poněkud jiný názor a myslím, že i trošku lepší..." zobrazit příspěvekMám na tohle poněkud jiný názor a myslím, že i trošku lepší náhled neboť se těch komunikací přímo účastním. Ani to neberu (zatím) tak, že by s námi vyjebávali."

Jenom dobře, prostě už jsem starej pesimista. Ale furt v skrytu duše doufám, že se pletu. A proto vám držím palce.

386.jpg
Mandor +111
07.01.19 v 14:29

reakce na Schaschek: ,,Zase musím říct, že komunikace probíhá a rozhodně nejsme ve..." zobrazit příspěvekZase musím říct, že komunikace probíhá a rozhodně nejsme ve stavu, kdy si necháme všechno líbit. Prakticky po každém zápase si ty podněty vyměňujeme. Uvidíme kam to bude dále směřovat."

Prosím neber to jako kritiku. Spíš se usmívám.
V dobách dávných, ale ne až moc dávných (roky 1985 - 89) se taky diskutovalo, trochu kritizovalo a říkalo se tomu "Pěrestrojka". To byl krásný počeštělý výraz. Vtip byl v tom, že necháme ostatní mluvit a uděláme si to podle sebe. Oni budou mít pocit, že něco ovlivní a my budeme mít to co chceme.

No a tady je to celkem stejné. V O2 aréně už hraje Sparta dost dlouho, od začátku se diskutuje, navrhuje, oponuje a vysvětluje. A co se změnilo?
Hudba: té tvrdé je rozhodně méně, převažuje tupé disco.
Spolupráce se spíkrem: stále stejná mizérie
Množství reklamy: stoupající tendence
Občerstvení: čím dál větší blaf.

Nechci tím říct, že nemá smysl se snažit a už vůbec nechci říct, že to děláte blbě. Chci říct, že v dobré víře děláte zbytečnou práci. Pokud o změnu neusilují obě strany, nemůže se nic změnit.
A Sparta, potažmo Bříza a Kellner změnu prostě nechtějí. Shlédli se v systému fungování klubů NHL a jdou si zatím. A mají dost síly a možností jak si to prosadit.
Nevím jestli někdo z vás byl na zápasech NHL, ale tamní atmosféra je něco k čemu se blížíme. Konec konců v Liberci a svým způsobem v Pardubicích mohou vyprávět.

Ale stejně vám držím palce a svým způsobem vás obdivuji. Byl bych moc rád, kdyby jste uspěli. ale . . . . . . . .
Jen já ve svém věku na tohle už nemám nervy a ani chuť.

386.jpg
Mandor +111
05.01.19 v 21:20

reakce na Schaschek: ,,To je snad jasný. O2 Arena nemůže ležet ladem, když jsou v tom..." zobrazit příspěvekTo je snad jasný. O2 Arena nemůže ležet ladem, když jsou v tom zájmy vysoce postavených lidí...s tím, že tam hrajeme jsem se už smířil. Je to pro nás lepší aspoň v tom, že se tam dá dělat lepší choreo. Ale to přece neznamená, že si to nemůžeme udělat hezký. Je super, že tam všude vlají sparťanské vlajky. Mě ale zajímá, zda tam chodí sparťani nebo čumilové a tady už si tak jistý nejsem. Přesně jak píšeš. My tečeme ty vole a nějaký mamrdi se tam pusinkují na kostce a půlka haly jim aplauduje? Za stavu, kdy náš tým prohrává! Kde to jsme ty vole?! Co za sortu lidí tak *** chodí? Tyhle ***iny typu Kiss me a veškerý program alá USA, kde fandí na povel je proti všemu, co chceme jako SHS zastupovat. Vidím to i na tom kotli. Pokud není lepší zápas, tak si tam koupí lístek kdejaký nýmand, cizinech - prostě kdokoliv bez vztahu ke Spartě. Do kotle! Pak se můžeme přetrhnout a ten projev prostě dobrý nebude! Jistě je to přímo úměrné tomu, co se děje na ledě a tam se dějí hrůzostrašné věci. Ale furt se nemůžu zbavit dojmu, že do O2 Areny chodí daleko víc gaučáků a lidí, kterým je Sparta úplně u ***e. A bohužel se nemůžu zbavit ani dojmu, že Bříza a spol. cílí na vysokou návštěvnost a je jim úplně jedno, kdo to bude. Hlavně, že tam utratí svoje prachy. Jasně, byznys je byznys. Ale furt to musí jít ruku v ruce s nějakým srdcařstvím. A ne, že to postavím na show a to hlavní (sportovní výkon) je upozaděn. Myslíš si, že mě to nesere? Že tam zápas co zápas na tom ***ým stupínku sleduju totálně nasrané a znuděné lidi z výkonu na ledě? Už takhle je to těžký a když pak vidím jak se půl haly raduje z hoven typu Kiss me, tak mi je stydno a zcela reálně uvažuji, že se na pozici speakera po DESETI letech vykašlu... :-! "

Bože můj, smiřme se jednou pro vždy. Břízovi a managementu jde celkem logicky o prachy. Tzv. "gaučáci" je přinesou, utratí , skonzumují občerstvení, pobaví se a bez ohledu na výsledek jdou domu. Neremcají, nenadávají na fcb a jinde (třeba tady :-D ) a hlavně bez ohledu na výsledek přijdou znova. A navíc se dobře baví. Je to způsob fans hokeje ala USA. Z finančního hlediska to funguje a o to jde.

A nebo se nesmiřme, a nechoďme vůbec, jinak je to o mrtvici a hlavně o nasrání se každý zápas.

386.jpg
Mandor +111
04.01.19 v 17:39

reakce na chuli: ,,Pokud se může v Holešovicích trénovat a může tam hrát i repre..." zobrazit příspěvekPokud se může v Holešovicích trénovat a může tam hrát i repre tak mi netvrď ,že by sme tam nemohli hrát. Trénujeme tam a pak hrajeme jinde a to je podle mě i jedna z věcí co může mít vliv na hru,v holešovicích je letiště více prostoru, v šaskárně ne ,proto třeba hráči myslí,že mají víc času. *SALA* "

tvrdím , i když nerad. Ono je něco jiného trénovat a pak i udržovat komplet hlediště a logistiku návštěvního systému.
Taky mi to vadí, prostě prostorová orientace je v každé hale jiná. Určitě to pár bodů za sezónu udělá.

386.jpg
Mandor +111
04.01.19 v 17:35

reakce na Gapin: ,,Takže Břízovy a potažmo Spartě už dávno nejde o sportovní..." zobrazit příspěvekTakže Břízovy a potažmo Spartě už dávno nejde o sportovní úspěch nebo o normálního fanouška je dávno zjevný fakt. Nechci tady znovu popisovat, že a proč hrajem sračku, to už se tu popsalo v několika příspěvkách pode mnou. Krupp je určitě osobnost a dobrej trenér, možná nejlepší v celý extralize, i když třeba měřeno úspěchy tak Růžička je asi lepší, ale to je na jinou debatu. Ale může bejt Krupp sebelepší tak s bandou průměráků, těžko něco udělá.
Na angažování Kruppa mám svojí teorii od začátku, co ho sem Bříza přitáhnul a celkem se mi potvrzuje.
Nebudu rozebírat téma O2 arény a Holešovic, pro mě je tohle téma prostě už dávno mrtvý. Jen bohužel tím, že se hraje pořád stejná ***, tak se to vytahuje. Jasně mě se v Holešovicích taky líbilo. A když se hrála *** tak to bylo trochu jiný, alespoň pro mě. Když se na to nedalo koukat, člověk se sebral a šel si na balkon nebo ven zakouřit, dal si normální jídlo a normální pivo, ta hala na něj tak nějak dejchala, že to co se dělo na ledě snášel o něco líp. Ale co může udělat člověk v Kyslíkárně? Dát si osmičkovej Staropramen, k jídlu radši nic a pak se buď vrátit do hlediště nebo se prostě sebrat a jít pryč.
To že je pro Spartu mnohem přínosnější ta sorta diváků, která se nacpe popcornem, kuřecíma nugetama a pak na kostce dělá vopičárny, je naprosto jednoduchá věc. Takovýmu divákovy nejde ani o hokej ani o to jak ta hra vypadá. Ten přijde příští zápas zase a zase se nacpe nugetama a když ho bude zabírat kamera tak bude vopičkovat na kostku i když potečem 10:0.
To že stoupla návštěvnost o nějakejch 2500 lidí je to jasnej důkaz. A teď ať mi někdo vysvětlí co to je za lidi? Kde se najednou vzalo 2500 lidí který najednou choděj. A je to úplně jedno ať jsou výsledky jaký jsou.
Přesun do O2 areny znamenal mnohem víc než nějaký stěhování do jiný haly. Byl to přesun do místa a situace, ze který není návratu. Sparta nebude už nikdy jako dřív, bude to pouze a jenom průměrnej klub, kterej hraje ve velkým městě a ve velký hale a ještě si hraje na něco co už dávno vůbec neni. Nic víc..."

To přeci není až tak složité. Jsou to lidi naučení na konzum. Mají svou zábavu (hokej, ale třeba i kino nebo pólo), svou dávku emocí a pokecu. Na fcb a instagramu se ukážou. JOOO jsme na hokeji, to je super. Tady je selfíčko miláčkové, moc vás miluju ..........., jo a byla jsem na kostce aa možná budu mít slevu na "něco"

No a platí stejně peněz jako věrní fanoušci. Jen jsou spokojení, nedržkujou a vrací se. No a proto jsou Břízovi a spol milejší.

386.jpg
Mandor +111
03.01.19 v 22:27

Pánové nedá mi to a lehce se taky zapojím.

Holešovice : prostě se s tou halou rozlučte. S tím nenaděláme vůbec nic. Hala je v mizerném stavu, sponzory do ní nenalákáme, nejsou tam pořádné prostory na prezentaci. Prostě tam hrát nebudeme, tak zamáčkněme slzu a pochopme že doma jsme v Libni.

O2 Aréna : moderní hala, která je sterilní a nudná. Navíc pás skyboxů efektivně odděluje fanoušky v dolní části od zbytku. Produkce trapně diskotéková, občerstvení nedobré až že nechutné a pivo je prostě hnusný. Je to popina nejstrašnějšího amerického ducha a opět nám nezbude než se smířit.

Hokej : v současné době dost nekoukatelný. Je vidět, že stavba mančaftu je jiná než by měla být. Ono hrát tento způsob hokeje s těmito hráči je nekompatibilní. Navíc ve chvíli kdy nemáme jiné řešení nastává katastrofa. V tomhle se mi vůbec nelíbí práce Uweho a spol. Jen mohu doufat, že se protlučeme do play-off a tam bude mít tento hokej úspěch.

Víra : tady je to jednoduché. Nezbývá nám než věřit a doufat. Třeba i ve změnu majitele a managementu vůbec.

ŘEŠENÍ : žádné správné není. Já si to pro sebe vyřešil jednoduše. Můj volný čas a mé peníze jsou mi milejší, než to co Sparta v současné době nabízí. Takže na hokej koukám v TV a to ještě v době kdy se to hodí mě. A za poslední dva měsíce jsem nevydržel koukat ani na jeden zápas komplet. Bolí mě oči.

386.jpg
Mandor +111
28.12.18 v 20:43

pane bože tohle si přeci nezasloužíme.

386.jpg
Mandor +111
10.12.18 v 14:07

Když už jsme u těch blbých zpráv a ještě blbějších očekávání, tak mám taky jednu špatnou zprávu. Hlavně tedy pro pamětníky jako jsem já.
www.sport.cz/fotbal/...

386.jpg
Mandor +111
04.12.18 v 07:13

Jak tak koukám tak morální dno si právě vybírají hokejové Pardubice. Postavit na střídačku člověka co v opilosti způsobil vážnou dopravní nehodu a pak od ní utekl a jako asistenta mu dát člověka co řídí pod vlivem kokainu to z mého pohledu nepřekoná ani Banda Plzeňských fotbalistů.
Z mého pohledu silný úlet.....

386.jpg
Mandor +111
03.12.18 v 11:19

reakce na Gapin: ,,Já nevim, ale vy jste snad někdo čekal něco jinýho??? *FUCKU*..." zobrazit příspěvekJá nevim, ale vy jste snad někdo čekal něco jinýho??? *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* :-D :-D :-D "

Vlastně ani ne, nečekal jsem nic jiného.
Jen jsem tajně doufal. Prostě musí přijít ještě větší průser, a pak ještě několik.....

386.jpg
Mandor +111
03.12.18 v 09:08

No a tohle mluví celkem za vše. Místo aby celé sportovní vedení nabídlo odstoupení, máme tu vyjádření pana ředitele. No jsem rád, že jsem si nekoupil permanentku a stále v sobě najdu dost nechuti na fotbal chodit a svými penězi tohle podporovat. I když je mi to líto a fotbal mi chybí. Ovšem na takovouhle parádu mohu chodit i u nás na Kobylisy. Jen tady mám pocit, že se hráči snaží a nekašlou na to.

Podle Čupra navzdory špatným výsledkům není v ohrožení pozice trenéra a sportovního ředitele Zdeňka Ščasného. Uvedl také, že Sparta musí v zimní přestávce posílit, protože na některých postech není odpovídající konkurence. Týmu dal rovněž za úkol vyhrát dva zbývající podzimní zápasy.

Zdroj: fotbal.idnes.cz/spar...

386.jpg
Mandor +111
01.12.18 v 19:04

To je snad až neskutečné. Že by si chlapci přivydělávali na vánoce? Tohle se nedá jinak vymyslet.
Pánové ač běžně slušný jsem pro dnešek "Jděte do pr...e. Odevzdejte dres Sparty kustodovi a táhněte kamkoli jinam. Nezasloužíte si tenhle dres oblékat.

+1
386.jpg
Mandor +111
20.10.18 v 10:59

Tak jsem zvědav na dnešní výkon v Litvínově. Nakonec se s přítelkyní jedem kouknout. Jsem na dovolené a máme to 40 km. Jen sedět budeme na dlouhé tribuně. Lístky k stání jsou zakázány *SILENY*

386.jpg
Mandor +111
16.10.18 v 15:06

reakce na Schaschek: ,,Tak ty tam nejdeš, tak Tě to pálit nemusí...já to psal hlavně..." zobrazit příspěvekTak ty tam nejdeš, tak Tě to pálit nemusí...já to psal hlavně pro ty, kteří tam chodí 8-) Jinak tvůj postoj je smutnej, ale asi pochopitelnej. Sparta za poslední roky pohřbila zájem tolika lidí i v mém okolí, že je to až smutný sledovat. Lidi se kterými jsem se potkával zápas co zápas, ty na Spartu přestali chodit. Ono se asi není čemu divit po tom všem, co jsme předváděli. Nezbývá než ty lidi dostat zpátky do haly dobrým výkonem zápas co zápas. "

No zrovna na Kometu mě to trápí. Tam budu :-).
Ale je to složité, z mnoha zápasů jsem odcházel otrávenej až že znechucenej tím co jsem viděl, tím co jsem v hale ochutnal. No a to pak nějak není motivace. Navíc od letoška jsem si zprovoznil O2 tv a tak spoustu zápasů mohu vidět v tv. Není to úplně ono, ale když je hokej blbej, vždy to mohu vypnout.

386.jpg
Mandor +111
16.10.18 v 11:20

reakce na Schaschek: ,,Já jsem taky argumentoval tím, že by mi přišlo logičtější,..." zobrazit příspěvekJá jsem taky argumentoval tím, že by mi přišlo logičtější, že v září a třeba říjnu by se hrálo od 17:00, že je ještě hezky a lidi se vrací z chat později. No bylo mi odpovězeno, že jsou na to už lidi zvyklí a že mimopražští fanoušci Sparty by brblali a že dokonce Sparta počítá s tím, že je ještě hezky a ty návštěvy budou horší...to mi přijde trošku divný z jejich strany no 8-)

Já tento názor úplně nesdílím, myslím, že by šlo o dobrý kompromis, který by nikoho nezabil. Upřímně někdy mi ty začátky ve tři fakt serou, protože Ti to rozbije celý den *MIMO*

Myslím si, že by s tím Sparta měla do budoucna něco dělat, protože těch poznámek slyším ze všech stran hodně.

Za 1: se mi hodně líbí návrh Martina, že by se na zápasy s Brnem udělalo to, co udělal Liberec ve finále s námi. Lístky uvolnil normálně na Ticketportal s tím, že se dali koupit pouze v severočeském kraji. Argumenty, že jde o hodně peněz beru, ale ať mi nikdo neříká, že se to po netu bude prodávat pomaleji než tak, že lidi musí chodit k hale. Pokud by se to skutečně udělalo tak,že by to šlo koupit pouze v Praze a např. Středočeském kraji, tak je to dle mýho úplně nejideálnější řešení. Sparta ušetří na personálu, který byl v pokladnách u haly a lidi budou mít možnost si to koupit z pohodlí domova. Minimálně za zkoušku by to stálo. Já oceňuju, že to chtějí dát přednostně nám a jsem nasranej na nás, že to nedokážeme i tak vykoupit, ale jak jsme tu již psali, v Praze jsme líní a děláme vše na poslední chvíli, tohle by tomu mohlo pomoci. A kdyby to byl průser, tak by se mohli vrátit ke stávajícímu systému.

Za 2: Začátky zápasu - září-říjen bych v neděli dal od 17 namísto 15. Od listopadu pak klidně od 15.

Třeba se do příští sezóny poučíme s druhým bodem. První bod je dle mého názoru uchopitelný hned od příštího zápasu s Brnem..."

Mě ty začátky ve tři lezou na nervy už moc. Ale nesouhlasím s tebou v jedné věci. Mě to den nerozbije. Já prostě na hokej nejdu a mám volný den na jiné aktivity. A je to důsledek několika sezón do minula.
Prostě hokej byl tak bídnej, že jsem si našel jiné aktivity. A až tak moc mi to neschází. Dnes si vybírám i podle soupeře a je to :-).

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 18. ledna - 17:30
  18.png
  KVA (venku)
  Extraliga (36.kolo)
 • 20. ledna - 15:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (37.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
3
4
5
7
8
9
10
12
14
15
16
17
19
21
23
24
25
26
28
30
31