Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
386.jpg
Mandor +121
16.03.19 v 21:43

reakce na Kovarek: ,,Zábranský nesahá Břízovi ani po kotníky... ten člověk by si..." zobrazit příspěvekZábranský nesahá Břízovi ani po kotníky... ten člověk by si zasloužil vyvěsit dres a nosit na rukou, už jen za to, že nás dostal do pořádné haly :) A ne se nechat urážet od fandů přes internet... *FLAGHC* *FLAGHC* *FLAGHC* "

Hochu ty jsi ale kůň. Vlastně úplně jiné zvíře jsem měl na mysli....Taky na tři písmena.

+1
386.jpg
Mandor +121
15.03.19 v 19:17

www.lidovky.cz/sport...

To je až neuvěřitelné.....

386.jpg
Mandor +121
15.03.19 v 13:14

koukám na losování evropské ligy. Sice Slávie, ale je to šance vidět dobrý fotbal. Rozhodně to platilo včera.
Slavie - Chelsea.
To bude bomba. První zápas asi bude v Anglii.

386.jpg
Mandor +121
07.03.19 v 21:32

reakce na loupák: ,,Abys šel pomalu koupit chléb se solí, ať je ztraceného syna čím..." zobrazit příspěvekAbys šel pomalu koupit chléb se solí, ať je ztraceného syna čím přivítat *KSICHT* "

Ty vole nestraš. I když výsledek v playoff by byl stejný jako letos a v základní části by se na hokej dalo alespoň koukat. Takže když to vezmu kolem a kolem, třeba by ta sezóna byla i lepší než letos.
To je ovšem hrůza a utrpení.

386.jpg
Mandor +121
02.03.19 v 17:12

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Sparta před včerejším zápasem v O2 aréně..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Sparta před včerejším zápasem v O2 aréně dokázala 15x rupnout ze 23ti pokusů. Karlovy Vary pro změnu z posledních 23ti utkání vyhrály jen 3x a za 3 body jen jednou. Už jen podle těchto statistik se těžko nechala čekat velká hokejová paráda. *FUCKU* I tak bych si dovolil konstatovat, že dvě třetiny to ze Sparty bylo lepší než jsem čekal. V poslední třetině se mi zdálo, že se hoši začali bát o vítězství, nervozita je svazovala, což se ještě zvýšilo po vyrovnání. Vepředu je to strašná křeč. Co nedal Míra Forman nebo několikrát Bukarts to už je do nebe volající neschopnost! *NAPR**** Po včerejšku můžu skoro jako po každém zápase zvolat PŮL KRÁLOVSTVÍ ZA STŘELCE! Pech s Hlinkou servírovali krásné přihrávky, že gólů mělo být aspoň šest! A body samozřejmě tři! Proč Sparta včera za tři body nevyhrála? Z mého pohledu, protože nebyla schopná utéct soupeři na rozdíl dvou branek, což samozřejmě souvisí s koncovkou. To jsou spojené nádoby. Věřím, že vstřelit čtvrtý gól za stavu 3:2, tak se už neprodlužovalo. Bednář určitě chytal dobře, ale na Sparťanech je už delší dobu vidět, že si nevěří a že se snaží hlavně trefit branku. Když je tým v pohodě, jeho útočníci si věří a pak trefují určité místo v brance a to je sakra rozdíl. Málo platné, bod včera Sparta ztratila. A dost se bojím, že na oživlý Litvínov včerejší výkon bude málo. *MIMO* "

Ja uz jsem se dostal do stadia , kdy si rikam jestli by nebylo lepsi playoff nehrat. Sajrajt ligu by zvladli. Treba by to Brizovi s Brosem otevrelo oci......
Ale smutno mi z toho je.

386.jpg
Mandor +121
26.02.19 v 14:45

reakce na kvcr: ,,Dostal jsem se sem trochu pozdě, tak s křížkem po funuse : já..." zobrazit příspěvekDostal jsem se sem trochu pozdě, tak s křížkem po funuse : já jsem z rozhovoru dost zklamaný. Aby to nebylo špatně pochopeno hned od začátku, děkuju Lukášovi a ostatním za to, že obětovali svůj čas, aby pro nás získali informace o Spartě.

Možná teď budu nespravedlivý, ale vycházím z informací na onlajnech a které sem napsal Lukáš. Co mi na výsledku nejvíc vadí je to, co už tady shrnul cedak. Za současný stav můžou hráči, jediný, kdo si veřejně umyl hlavu, byl Lukáš Pech. Zbytek diskutérů skončil s křišťálově čistým štítem, aniž by připustil jakoukoli možnost toho, že něco udělal špatně. U Michala Broše jsem to tak nějak předpokládal, ten už mě na to připravil shrnutím loňské sezóny, tajně jsem ale doufal v trochu sebereflexe od trenérů. I když zase - nepřišla doteď, proč bychom ji měli čekat zrovna na veřejném podniku. Abych tedy byl spravedlivý: zaznělo tam, že se trenéři nezříkají odpovědnosti - následováno výčtem objektivních důvodů mimo ně, proč vše nešlo tak jak mělo. Většinu z toho jsem četl v mírných obměnách už poněkolikáté. Znáte nějaký jiný klub, kde by tohle u fanoušků prošlo ?

Takže mi z toho vychází následující vzkaz:
Vytyčená cesta je ta nejlepší, máme k tomu optimální podmínky, pracujeme s nejlepšími dostupnými lidmi. Nepotřebujeme se dívat kolem kolem sebe, víme sami nejlíp, co je nejefektivnější. Sice nám to zatím svévolně mrví hráči, ale jsou naši - držíme nad nimi ochrannou ruku a budeme je všemožně chránit před tlakem. A neustoupíme, od rozdělané práce se neodchází. A kupte si ve fanshopu červené bambulky na nos, příští sezónu už to bude povinná výbava.

Počkejme si tedy na výsledky. Sám za sebe se přiznám, že už mi to tak nějak stačí a už se jen hodlám podívat na to, jestli se Hlínovi povede vrátit se ctí. Počítám, že se na ledě ohřeje tak pět minut a že je spíš pákou na veřejné mínění, ale stejně, aspoň zavzpomínám na doby, kdy se nás soupeři báli. "

Vřele souhlasím. Jarda bude jediný důvod proč jít zítra do haly.

386.jpg
Mandor +121
26.02.19 v 09:26

reakce na chuli: ,,ať se každej stará o sebe a může nám políbit zadní část..." zobrazit příspěvekať se každej stará o sebe a může nám políbit zadní část těla,klidně to tribuny můžou na třetinu vzít za kotel a ukázat jací jsou srdcaři a jak umí fandit ... "

Ale tady přece vubec nejde o to jak umi nebo neumí fandit. Pochop preci ze to co korel produkuje je hlavně důležité pro lidi v kotli. Možná pro hráče, ale tim to konci. Všichni ostatní na kotel koukají skrz prsty.
Kotel ruší pri reklamách a hudbě křikem, kterému většina v hale nerozumí.
Kotel chce po ostatnich aby se zapojili a ruší je tak při zábavné činnosti (video, popcorn, hudba, instagram, fcb, pivo,a hokej).
*DRINK*

386.jpg
Mandor +121
26.02.19 v 06:17

reakce na RazoR: ,,Musim rict, ze se mi libi forma protestu. Je to adekvatni a navic -..." zobrazit příspěvekMusim rict, ze se mi libi forma protestu. Je to adekvatni a navic - vratit se na druhou tretinu s hymnou je vlastne OK. *DRINK* Jen at videj, jak vypada prazdna hala, protoze na to co nam ukazujou se stejne nikdo koukat nechce... Tak ve stredu se uvidime Spartani! *SALA* *SALA* *SALA* "

Já bych počkal, zajíci se počítají až po honu. Předpokládám, že se hodně lidí přijde podívat na Jardu Hlinku a ti se nezvednou a nepůjdou na chodbu. Takže v mé pesimistické vizi bude prázdný kotel (úplně????) a ze zbytku haly se sebere tak 700 lidí. No a zbytek se bude koukat a plácat na povel. A až se kotel vrátí, dočká se pískotu, nepochopení a odsouzení. Už kvůli Jardovi. Ale třeba se pletu.....
Uvidíme

386.jpg
Mandor +121
25.02.19 v 13:24

reakce na Mišák: ,,Já jsem naopak šťastnej, že Zdenda měl koule na to Kangu 2x..." zobrazit příspěvekJá jsem naopak šťastnej, že Zdenda měl koule na to Kangu 2x vystřídat a včera ho vůbec nepostavit.
Tyhlety typy hráčů jsou mi extrémně nesympatický. Jakmile jim nepřihraješ, tak on jenom pořád gestikuluje, vzteká se, vyčítá ti, že mu nedáš balon... a to kolikrát i v situaci, kdy nic nezkazíš. A tohle se samozřejmě neděje jen při zápase, ale děje se to i při treninku, takže skoro každý den. A nezlob se na mě, ale jestli byl s Bohemkou Kanga jeden z nejlepších, tak to jsem byl asi na jinym zápase. Byl příšernej. Hrál dobře na Dukle, to uznávám, ale jakmile odešel, tak mi přišlo, že se ostatním hráčům začalo hrát líp. Fotbal je týmová hra, on absolutně není týmovej. Kolikrát Sparta dala gól a on se ani neradoval.
Včerejšek byl nejlepší zážitek na fotbale za poslední roky. Bez Kangy *METAL*


Co se týká hokeje, tak já bych už byl asi nejradši, kdybysme jsme se do předkola nedostali. Aboslutně si to nezasloužíme. Třeba by to někoho probralo. Ten hokej je opravdu nejjhnusnější co pamatuju. Ani v sezóně 10/11 kdy jsme se do play off nedostali to takhle strašný nebylo. Krupp je sympaťák, má vystupování, ale to je asi tak všechno. Nečekal bych že to řeknu, ale i za Kalouse to loni bylo lepší. Odehrála letos doma Sparta nějakej zápas, kterej někomu utkvěl v paměti? Loni to bylo okolo Vánoc s Brnem a s Libercem, možná by se našlo ještě něco. Já se vsadim, že letos je to 0. "

Odehrála jich takových několik. V paměti je mám, a asi dlouho na ně nezapomenu. Hrůza mě budí ještě dnes.
Pokud jsi to myslel pozitivně, tak ne.......

386.jpg
Mandor +121
22.02.19 v 18:44

No teď jsem to zapnul, a zase vypnul. Na tohle nemám nervy. A ani chuť....
Docela se těším v úterý na Motor, jedu na návštěvu do Budějc a tak si zpravím chuť a náladu.

386.jpg
Mandor +121
20.02.19 v 14:10

reakce na Michal Razím: ,,Ja vím, jsem s klukama dost času, vždycky všechno fajn, v pohodě..." zobrazit příspěvekJa vím, jsem s klukama dost času, vždycky všechno fajn, v pohodě a pak najednou vyjedou na led a je všechno jinak, myslím ze i partu mají dobrou, ale .... "

No my máme v práci taky dobrou partu. Ale když budem pracovat takhle blbě jako páni hokejisté, šéf nás vyhází.
Na dobrou partu se na hřišti hraje až s výsledkama.

+3
386.jpg
Mandor +121
20.02.19 v 13:19

reakce na Mrazík: ,,A do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to..." zobrazit příspěvekA do toho ještě Jakub Brabec na hostování do Plzně. …… no to by se jeden pozvracel fakt už.
:-! :-! :-!

Otázkou je, jestli o něj Sparta vůbec stála. Nedovedu si ale představit důvod, kvůli kterému by zájem mít neměla. "

Problém není tolik v penězích, ale v tom že Sparta chtěla Jakuba minimálně na dvě sezóny na přestup a ne na hostování. No a z druhé strany ten zájem nebyl takový......
Je samozřejmě otázka co je na tom pravdy, ale je to od zdroje zevnitř Sparty, tak bych tomu i věřil.

386.jpg
Mandor +121
13.02.19 v 13:35

reakce na loupák: ,,Bych se chtěl zeptat v čem by "ti ostatní" mohli být pro..." zobrazit příspěvekBych se chtěl zeptat v čem by "ti ostatní" mohli být pro Spartu lepší než supportleader a kotel?"

To je jednoduché. Je jich víc a utrácí peníze. Reagují na reklamy a promo akce. To kotel nedělá, naopak to sabotuje jakýmsi fanděním.

386.jpg
Mandor +121
09.02.19 v 17:11

reakce na Smazaný uživatel: ,,Vzala si nejvetsi davku fetu:-D "

ta tupá závist a hloupost. To je věc co?
Potřeboval by jsi tak pár facek.....

386.jpg
Mandor +121
30.01.19 v 09:38

reakce na Gapin: ,,Tak ja byl presvedcenej ze to uzna, protoze jsem myslel ze tam byla..." zobrazit příspěvekTak ja byl presvedcenej ze to uzna, protoze jsem myslel ze tam byla urcite vterina k dobru. Asi jim sel napred cas v televizi ????"

V Hradeckých novinách se dnes objevila informace o tom, že čas v tv byl o jeden a pul vteriny napred. Takze konzultace s videem a casomirou byla velmi rychla. Potvrzeni neplatnosti golu.
Doufam ze by tak bylo i obracene :-).

386.jpg
Mandor +121
29.01.19 v 18:05

reakce na loupák: ,,Ale bacha jsou tu tací, co maj Rouska za Antošova konfidenta *LEBKA*..." zobrazit příspěvekAle bacha jsou tu tací, co maj Rouska za Antošova konfidenta *LEBKA* protože přišel z Letňan *SILENY* "

No já ho beru jako Sparťana. Přeci jen geny má po tátovi a na toho jsem chodil dost dlouho.

+2
386.jpg
Mandor +121
29.01.19 v 17:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Přiznám se, že Stancia nechápu. Ne že by..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Přiznám se, že Stancia nechápu. Ne že by angažmá v současné Spartě bylo nějaké terno, ale je mu pětadvacet. Kdyby se ozval klub co není vyloženě na spadnutí z nějaké top soutěže v Evropě tak neřeknu. Nebo kdyby Stanciu byl ve věku Mavuby, tak to potom pochopím, že si bude chtít jít vydělat mezi barevné ručníky. Ale v pětadvaceti pláchnout z Evropy do Emirátů ?! *OMG* To ten kluk ztratil jakoukoliv chuť něco vyhrát, něco dokázat a o něco se porvat ?! Třeba o nějaké lepší angažmá v Evropě ?! Kdysi jsme tu natřeli Michala Kadlece (ne že bychom mu později pr*el nemyli), protože dal přednost Fenerbahce před Leverkusenem, ale jemu bylo kolem třiceti a Fenerbahce byl pořád přední turecký klub s každoroční účastí v evropských pohárech, pokud zrovna neměl flastr od Uefy. V mých očích je odchod (nebo úprk) Stancia ještě horší. Odborníci přes fotbal v arabském světě mi můžou vyprávět jak tamní soutěže i kluby jdou úrovní nahoru, já jim to všechno věřím, ale prostě v porovnání s působením v Evropě je to jako by ten hráč nebyl. A zrovna Emiráty nebo Saudská Arábie nepatří mezi destinace odkud by se hráči ještě vraceli do nejlepších evropských soutěží. Asi má pravdu Ivan Hašek, když o Stanciovi říká, že to není hráč do války. Možná se chce podobně jako Popperle hrou hlavně bavit a ne stresovat. *KSICHT* Jinak z dnešního rozhovoru Čupra v Deníku Sport bych vyzdvihl přínosnou informaci, že Sparta dává dohromady béčko. To jí strašně chybělo poslední roky co byla zrušena kvůli šílenému nápadu dvojice Svoboda - Fitzel s juniorskou ligou, ukázkovou slepou vývojovou cestou. Všichni kdo se tenkrát obouvali do Hřebíka, který projekt prokoukl dopředu by měli viset za koule v průvanu! *NAPR****
isport.blesk.cz/clan..."

Dnešní rozhovor s Ivanem Haškem:
Stanciu se zřejmě v nejbližších hodinách stane hráčem Al Ahlí. Není to zklamání, že si 25letý hráč vybral směr na Východ a ne na Západ?
„Já si naopak myslím, že u nás není až takové povědomí o fotbale na Blízkém východě. Chodí sem spoustu hráčů z jiných zemí. I třeba z Brazílie. Rozhodně sem nejezdí na výlet. Finanční možnosti jsou o hodně jiné, to je jasné, ale po sportovní stránce to není sešup dolů."

Co ho v Al Ahlí čeká?
„V Saúdské Arábii šel fotbal za poslední roky obrovsky nahoru. Kluby se kvalifikují do posledních kol asijské Champions League, hrají finále a mají šanci na celkové vítězství. Nově jsou tam povoleni cizinci v klubu. V Emirátech je kvóta jen pro čtyři, Saúdové si určili osm. Al Ahlí je velký klub. Má peníze na to, aby si mohl dovolit udělat velký přestup. Na jeho zápasy chodí přes 30 tisíc diváků a mají krásný stadion.“

Více na isport.blesk.cz/clan...

386.jpg
Mandor +121
29.01.19 v 17:50

Tedy právě koukám na hokej s Hradcem. Paráda co teď ukázal Rousek se vidí opravdu málo. Moc pěkná přihrávka a je to 0:3 *METAL*

+2
386.jpg
Mandor +121
25.01.19 v 19:49

reakce na MichalM: ,,No kdyby tam našel třeba nějakého druhého Potajčuka, tak by si i..." zobrazit příspěvekNo kdyby tam našel třeba nějakého druhého Potajčuka, tak by si i mne docela šplhnul........ ;-) "

Jejda, kdepak jsou ty časy. Andrej byl opravdový hokejista. Na toho se koukalo moc hezky.

+2
386.jpg
Mandor +121
24.01.19 v 08:44

Informace v dnesnim Sportu. Ale doneslo se mi to i z Vitkovic.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  2
  4
  6
  7
  9
  10
  13
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31