Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Leo -7
02.03.21 v 18:24

reakce na MartinMegadeth: ,,Extraligové zápasy se jen z nějakého důvodu neruší, natož ke..." zobrazit příspěvekExtraligové zápasy se jen z nějakého důvodu neruší, natož ke konci základní části. Bohužel mi to od začátku smrdělo nějakým neštěstím týkajícím se domácího hráče nebo jeho nejbližší rodiny. Ať už jde o Vránu nebo kteréhokoliv jiného hráče Třince, je mi to líto. A podle Deníku Sport se zdá, že Lukáš měl dobré informace a jde o smutnou událost v rodině Vrány. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Tohle je smutné *SORRY*

otaznik2
Leo -7
02.03.21 v 18:22

Nic proti Machymu nemám, ale sázka na Saláka mi přijde jako že je to celkem jistota a žádný propadák. Je jasné že si ještě trenéři musí Machyho udobřit a nejlépe vyhranym zápasem, ale můj názor je že jedničkou pro PO by měl být Saša.

+1
otaznik3
Leo -7
28.02.21 v 19:58

Se Salákem v bráně to má koule

+1
otaznik4
Leo -7
25.02.21 v 19:35

Já si výsledky a hlavně předváděnou hru , od týmu který má vůbec ty nejvyšší ambice na titul , představuji jinak.

+1
otaznik5
Leo -7
25.02.21 v 19:23

reakce na Schaschek: ,,A co bys k tomu asi tak napsal? Že je Machovský díra? "

zaráží mě , že Hořava takový pes obranář a vyhlášený taktik na precizní obranu , není vidět jeho rukopis na hře obranné. Ba naopak , to je v posední době průchoďák.

otaznik6
Leo -7
25.02.21 v 19:21

reakce na Schaschek: ,,A co bys k tomu asi tak napsal? Že je Machovský díra? "

to , že tohle už jednoznačně není náhoda. A jak jsem psal tenkrát , tato labilní psychika týmu je pro soupeře jednoznačný signál , že z nás strach mít rozhodně nemusí .

otaznik7
Leo -7
25.02.21 v 18:45

přemýšlel jsem co mám napsat , ale je to zbytečný. A pak mě tady zase můžou za mé názory " mínusovat " když to někomu dělá radost a neumí připustit pravdu a podívat se realitě do očí .
Akorát je mi s toho všeho už do breku ,je to smutný .

otaznik8
Leo -7
21.02.21 v 19:41

reakce na karlos: ,,Mimo pár minut ve 3.třetině, kdy jsme domácím přenechali..." zobrazit příspěvekMimo pár minut ve 3.třetině, kdy jsme domácím přenechali iniciativu, jsme byli jednoznačně lepší. Pokud bychom proměnili svoje šance na začátku, nebylo po 20ti minutách o co hrát. Ale při tom našem výpadku jsme klidně mohli prohrávat. Ukazuje se faktor Salák....neřekl bych, že chytá nějak fantasticky. Ale má štěstí nebo nějakou auru...daří se mu, s ním se daří týmu a přiklání se k nám i to štěstí. Myslím, že po dnešku by měl být Salák jedničkou. Výsledky jsou zkrátka jasné a vypovídají jednoznačně. Machovského musel někde pochcat pes, nebo si na procházce šáhnul do hutné smůly......zkrátka teď mu to nelepí a nemá význam to chtít za každou cenu změnit.
Jsem rád, že umíme využít přesilovku i střelou od modré a následným důrazem na brankovišti. Sice mám tu Olomouc ještě v sobě, ale dnes to kluci částečně odčinili. *THX* *SALA* *THISISSPARTA* "

Myslim že pro play off je o golmanské jedničce rozhodnuto. Saša *METAL*

otaznik9
Leo -7
18.02.21 v 11:14

reakce na kvcr: ,,Včera to byl z naší strany výborný zápas. Nesouhlasím s..." zobrazit příspěvekVčera to byl z naší strany výborný zápas. Nesouhlasím s názorem, že jsme byli první půlku zápasu horší. Že to řekl Miloš Hořava, tomu rozumím, on vždycky dává velký kredit soupeři. Že to řekl jeden z tradičně tragických O2 komentátorů (ten s "komentátorskou smůlou"), to už bych možná ani neměl zmiňovat. Kolem půlky zápasu proběhla statistika střel 20:11 pro Liberec, ale ta byla hodně zavádějící. My jsme v první půlce dali dvě tyčky, měli jsme pár přečíslení, nájezd Dvořáčka, který skončil neodpískaným faulem. I tam bylo pár promáchnutí v tutové šanci. O něčem takovém si mohl Liberec nechat zdát. Zřídkakdy nás mleli a když, tak v přesilovkách a jen na chvíli. Je pravda, že při pár šťastných odrazech mohli utéct do náskoku, ale nepodařilo se jim to tam domlátit. Nám by naopak stačilo střílet přesněji, protože z těch našich šancí se góly nedaly chytat. To se projevilo ve třetí třetině - a to Kváča není žádný nazdárek. Zase nám chvíli trvalo, než jsme si "okoukali" metr rozhodčích a pak jsme začali Liberec řezat u mantinelu stejně, jako šli do nás oni. Byli jsme v mnoha důležitých situacích rychlejší, na bruslích i v reakcích. Za mě super výkon, o třídu lepší než v předchozím zápase.

Tím výčtem jsem nechtěl nijak snižovat výkon Saši Saláka - byl výborný a jistý, puky z něj moc nevypadávaly a hodně pomáhal s rozehrávkou hokejkou. Je pravda, že až nepřirozeně vyjíždí - možná nejvíc z extraligových gólmanů - a tak bude potřeba, aby si beci hlídali hráče ve velkých úhlech, protože mu přesun zpátky trvá dost dlouho - včera tam v jedné takové situaci letěl hodně nehokejově. Na druhou stranu, s tímhle výjezdem mu tam toho přímou střelou projde opravdu minimálně. Největší hvězdou zápasu byl samozřejmě David Tomášek a prokázal tak svoji velkou přednost - umí dávat důležité rozdílové góly a finální nahrávky. Možná mu také sedl přesun na centra, uvidíme v dalších zápasech.

Pár mušek by se asi našlo, třeba to, že se puk mohl několikrát vyndat z pásma dřív, ale ono se to od stolu lehce říká. Musím říct, že mi včera HCS udělala velkou radost a konečně po pár matných zápasech předvedla výkon, na kterém se dá rozhodně stavět. Tak ať se nám to přenese i do dalších zápasů. "

velice dobře a charakteriticky napsané , souhlasím ve všem *THUMBSUP*

otaznik10
Leo -7
15.02.21 v 20:57

reakce na Kubajs: ,,Co to je zase za kecy? 9 výher v řadě, teď prohra, byť blbá ,..." zobrazit příspěvekCo to je zase za kecy? 9 výher v řadě, teď prohra, byť blbá , ale jedna prohra a hned takový kecy?

Ba naopak, jedině dobře, že to zase přišlo, aspoň zase kluci trochu spadnou nohama na zem a budou podávat 100% výkon po celý zápas a nic nevypustí .... "

A to zase neuznávám já takový keci... ", dobře že to přišlo teď a né v PO".

To je k ničemu, jen alibismus

otaznik11
Leo -7
15.02.21 v 20:54

reakce na Kubajs: ,,Co to je zase za kecy? 9 výher v řadě, teď prohra, byť blbá ,..." zobrazit příspěvekCo to je zase za kecy? 9 výher v řadě, teď prohra, byť blbá , ale jedna prohra a hned takový kecy?

Ba naopak, jedině dobře, že to zase přišlo, aspoň zase kluci trochu spadnou nohama na zem a budou podávat 100% výkon po celý zápas a nic nevypustí .... "

Nebylo to poprvé v téhle sezóně, a nebylo to ani poprvé zrovna s Varama. Může se to stát třeba 2x za sezónu. Ale né minimálně po 5té letos.

otaznik12
Leo -7
15.02.21 v 20:18

Jedno je jisté, tohle už není náhoda a ta labilní psychika mužstva není dobrá a je to velká slabina a před PO jasný signál k soupeřům že se nás rozhodně bát nemusí a ba naopak.

-6
otaznik13
Leo -7
11.02.21 v 18:59

Zdravím , pánové .
Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o nominaci , Michala Birnera z Liberce , na tom turnaji ?

Já na to mám určitý názor , ale zajímá mě názor ostatních , když tak se prosím vyjádřete někdo .

Děkuji ;-)

otaznik14
Leo -7
09.02.21 v 19:42

nevěřil jsem po první třetině . Proto smekám , krásná práce

+1
otaznik15
Leo -7
09.02.21 v 17:46

Zatím teda ty absence odnasime pěkně se vším všudy. Chybí nám hráči jako Tomášek, Sobotka, Buchtele a v obraně Němeček, Jurcina, Pavelka, Piskáček = to je strašně moc.
Navíc aktuálně si myslím že má Třinec lepší formu.
Ale snad se ještě porveme o výsledek.

otaznik16
Leo -7
09.02.21 v 17:38

Machyho je mi trochu líto, ale momentálně by nechytil ano Covid

otaznik17
Leo -7
30.01.21 v 09:19

Moc mě potěšil včerejší výsledek s Plííísníí *FUCKU* , o to více když jsem zápas nemohl sledovat . Nula na kontě Machovského je i velice krásná vizitka celého týmu , že se daří a hra má kvalitu i dopředu .
*FLAGSPA* *FLAGHC*

+1
otaznik18
Leo -7
17.01.21 v 19:48

Spolukomentovaní v podání Davida Moravce mi přijde teda dost mimo. Jde tam jednoznačně poznat že ten člověk není nestranný, a to nehází dobré světlo na ČT Sport jakého si najímají " odborníky" *FUCKU*

+2
otaznik19
Leo -7
17.01.21 v 19:08

Košťálkovi by neuškodilo na pár zápasu posadit na tribunu, hraje hrozně.

otaznik20
Leo -7
17.01.21 v 18:58

My si ale nezasloužíme vést, zatím prostě lepší nejsme. Vůbec si nevytváříme tlak který by vedl k brankovým příležitostem. Nehrajeme špatně, ale přijde mi že hrajeme údržbu, jen to co potřebujeme. A navíc je posadime na koně vlastníma fatálníma chybama.
Co mi vadí, tak je že si nedokážeme vynutit přesilovku. Trochu se i trápí Roman Horák, už delší dobu bych řekl.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 5. března - 18:30
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (51.kolo)
 • 7. března - 16:00
  10.png?1
  BOL (venku)
  Extraliga (52.kolo)

Kalendář akcí

<<03 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
3
4
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31