Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Leo +99
22.09.22 v 20:08

Ještě nebudu řvát, Ještě ne !
Pořát je to začátek soutěže a mají čas na to se zvednout.
Ale už teď je něco hodně špatně.

otaznik2
Leo +99
21.08.22 v 14:31

reakce na Schaschek: ,,Čekal si něco jinýho, kolik chybí hráčů ze základu?"

Sestavu jsem samozřejmě viděl, a vím že nám chybí spoustu tahounů týmu. Ale takový kolotoč jsem teda nečekal.
Ty asi jó, páč jsi odborník.

otaznik3
Leo +99
21.08.22 v 14:14

Tvl to je melta. To je hra na jednu bránu, pořát pod tlakem >-(

otaznik4
Leo +99
07.06.22 v 22:55

reakce na papi35: ,,Moc nevím, co si o tom tahu s golmanama myslet. Doufal jsem, že..." zobrazit příspěvekMoc nevím, co si o tom tahu s golmanama myslet. Doufal jsem, že dají ještě příležitost Kubovi Neužilovi, kterej tady loni zachytal skvěle a Ton tvrdil jak ve Spartě neřekl poslední slovo. Bojím se, že na víc slov už to nebude a za mě je to veliká škoda. "

Mám s toho Naprosto stejný pocit.
Co si o tom myslet?? Nechápu dost dobře tento tah.
Nic proti Kořenářovi , ba naopak, golman je to talentovaný.
Spíše Nechápu krok vedení. Napadá mě jediné, že byl prostě k mání a byla by škoda ho nevzít k nám, jen aby ho nevzala třeba konkurence. A že do budoucna si tady šlape cestičku...

+1
otaznik5
Leo +99
31.05.22 v 16:38

Ten Rosa je totální nýmand.
Ten měl skončit zároveň s Vrbou, ostatně to také prohlašoval.
Měl jsem za to, že má koule.

otaznik6
Leo +99
23.05.22 v 18:05

Jsem moc rád, že se potvrdil příchod Kuby Krejčíka *SALA*

+1
otaznik7
Leo +99
20.05.22 v 16:34

Podepsat Davida Tomáška na tři roky je naprostá pecka .
Nepochybuji že ve smlouvě bude klauzule o případném přestupu v případě lukrativního angažmá v zahraničí, ale i tak je to od Tona s Hlinkou naprostý majstrštyk. *FLAGSPA* *FLAGHC* *OMG* *SALA*

+1
otaznik8
Leo +99
13.05.22 v 19:30

reakce na Sparťan777: ,,Moc by zajímalo, koho vedení podepíše do obrany?? Nemáte někdo..." zobrazit příspěvekMoc by zajímalo, koho vedení podepíše do obrany?? Nemáte někdo nějaký info ohledně obránců?
Ať žije Sparta Praha *FLAGSPA* "

Kuba Krejčík *FLAGSPA*
něco bylo na tom že má jít k Liborkovi do Asie, ale ti podepsali Kurwadrátka, takže doufám že co byly zvěsti o tom že půjde Kuba k nám, se potvrdí.

otaznik9
Leo +99
08.05.22 v 21:47

reakce na karlos: ,, Vy si jako vážně myslíte, že Zábranský s Eratem vyšoupnou..." zobrazit příspěvek Vy si jako vážně myslíte, že Zábranský s Eratem vyšoupnou Chlapíka, protože je ze Sparty?? Myslel jsem, že podobné úvahy jsou možné pouze v Asii. U nás bych to nečekal *MIMO*
Nebo kdo tedy potom stál za tím, že nejel před tím ani OH??"

Přeber si to jak chceš.
Ale za mě je tam jasný prosazení hráčů Holík a Zohorna, kdy při vší účtě k nim si myslím že tam jsou teda dost hraničně. A jako nikdo neříká že Chlapík nejede kvůli tomu že Zábranský řekl že je to Sparťan, ale prostě o jeho nenominování rozhodl celý trenerský štáb. Každopádně nevzít tak kvalitního hráče, to teda nechápu *MIMO*

otaznik10
Leo +99
08.05.22 v 20:27

reakce na karlos: ,,Tak Chlapík nejede ani na MS. Ne že by ve finále hrál nějak..." zobrazit příspěvekTak Chlapík nejede ani na MS. Ne že by ve finále hrál nějak oslnivě, ale nevzít nejlepšího střelce základní části a nejproduktivnějšího hráče play off, to mi tedy hlava nebere. Že by Nedvědovina??"

Trenéři s Asie ( Liborek s Martinkem ) nezklamali a je tam vidět rukopis ze zatáčky viz golmani a Holík..
co k tomu dodat?

otaznik11
Leo +99
06.05.22 v 15:14

reakce na Laurik92: ,,Jen by mě zajímal důvod té změny. Martin Šetelík je podle toho..." zobrazit příspěvekJen by mě zajímal důvod té změny. Martin Šetelík je podle toho co jsem slyšel mezi kondičními považován za kvalitního a stále se posouvajícího trenéra. Fyzicky jsme podle mě byli dobře připraveni ( v létě má stejně spousta hráčů individuální přípravu s jiným trenérem ). Otázka co ta častá zranění."

Já bych v tom nehledal nic zásadního.
Podle mě se stal " obětí " nového složení celého realizačního týmu.
Je logické, že pokud přichází nový trenér, bere si s sebou spolupracovníky o kterých je přesvědčen a má s nimi dobou zkušenost a zná je a ví co od nich čekat.
Takhle to chodí.

otaznik12
Leo +99
30.04.22 v 21:51

Odchod Dvořáka si mýlím že půjde zacelit. Sice je to bek silový,vysoký a svou práci dělal dobře, ale myslím že typově se dá najít podobný hráč.

Ale odchod Pavelky mě mrzí >-(
je to hráč, který neodpálí kotouč nazdařbůh, on zvedne hlavu podívá se nahraje, prostě konstruktivní bek který se podle mě těžko hledá.

otaznik13
Leo +99
30.04.22 v 19:48

Ví někdo, nebo zaslechl někdo, kam má namířeno Hořava??

otaznik14
Leo +99
30.04.22 v 19:41

K novým trenérům:
Mám trochu smíšené pocity.
Ale zase na druhou stranu, proč by zrovna Patera nemohl být úspěšný, než Pepa tělocvikář.

Nechávám tomu respekt a pokoru a rozhodně si zaslouží šanci ať se ukáží.

otaznik15
Leo +99
30.04.22 v 18:57

Já jsem nečekal že těch odchodů bude tolik. Na druhou stranu asi se to bude odvíjet tak, že v základní části dostanou prostor hráči jako Jandusové a Mikliš..což je dobře a správné. Už letos dostali šanci a ukázali že jsou šikovní. A příští sezónu dostanou asi ještě více prostoru, což jenom dobře.

A na přelomu roku budeme zase hledat potencionální posily na PO. Je to i logické vzhledem k tomu že není zrovna levné tady celou sezónu platit hvězdu.
Takhle aspoň ty hráči už v tu dobu vědí na čem jsou. Jestli udělali první dvě lajny, jestli jejich tým má nárok na PO nebo už je jejich tým bez šancí..

otaznik16
Leo +99
30.04.22 v 18:15

reakce na Gapin: ,,Odchody jsou zatím čtyři. Hráči jako Stojlarov, Strnad, Jeřábek..." zobrazit příspěvekOdchody jsou zatím čtyři. Hráči jako Stojlarov, Strnad, Jeřábek a Machovský tady rozhodně chybět nebudou."

Záleží jak se to vezme, je to věc názorů.
Ano chápu že Jeřábek, Machovský tady chybět nebudou =s tím souhlasím.
Ale prostě stejně se místo nich zabudují nový hráči a to bude zase trvat než z nich sklidíš úrodu.

otaznik17
Leo +99
30.04.22 v 17:59

Ať jdou do háje, pak se nemůžeme divit že čekáme na titul tolik let když každou sezónu odchází osm hráčů a přichází místo nich jiní. Takhle se koncepční progres nebuduje.

+1
otaznik18
Leo +99
30.04.22 v 17:57

Nevím teda co ta Snopková mlela, ale jestli tohle podle ní není tolik obchodů, tak to potom Nevím

otaznik19
Leo +99
30.04.22 v 09:21

reakce na karlos: ,,Já se pořád k hodnocení sezóny nedokážu dostat. Zklamání je..." zobrazit příspěvekJá se pořád k hodnocení sezóny nedokážu dostat. Zklamání je veliké. Jako všichni z nás jsem si moc přál úspěch. Bohužel jsme opět zůstali těsně pod vrcholem. Sezóna byla jako na houpačce, ale její závěr nám oprávněně dal velkou naději a my jsme byli plni očekávání. Věřím, že se dalo dojít až na vrchol, ale to bychom museli s Třincem předvést něco překvapivého. To se nám nepovedlo. Vyhráli jsme pouze ty zápasy, ve kterých se nám podařilo odskočit do dvoubrankového vedení. Třinec neměl kvalitnější tým, měl kvalitnější trenéry.
Já tu nebudu kritizovat Pepu, byl tam s ním i Hořava, Hlinka, Přikryl.....tedy dostatek chytrých lidí, kteří by měli něco vymyslet. Ale jsem rád, že Pepa odchází. Nevím co čekat od Patery. Z něj nejsem moc odvázaný a pořád ve skrytu duše doufám, že by se tu mohl objevit Gross. "

Pokud se potvrdí jméno trenéra Patery, tak ani já teda nejsem s tohoto odvařený *MIMO*.
Ale asi moc trenérů na výběr nebylo v tu dobu a nemá cenu stahovat gatě, když ještě...

otaznik20
Leo +99
29.04.22 v 20:19

Sezóna měla dvě roviny.
Ta první, kdy si do konce listopadu to vypadalo na propadák sezóny. Byla tam ale hodně zranění a tým si prošel krizí se vším všudy.


Ta druhá, kdy se tým vhodně doplnil, uzdravili se hráči a začali všichni makat tak jak se od nich čekalo. Konec základní části a play off se pak musí počítat jako povedené , ovšem né s třešničkou na dortu.


Teď už si jen počkám na vyjádření vedení.
Budou mě zajímat rozhovory jak Tona a Hlinky, tak Snopkové. Ale také bych si rád přečetl rozhovor Hořavy.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 25. září - 17:00
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (4.kolo)
 • 27. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (5.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
10
12
13
14
15
17
19
20
21
23
24
26
28
29