Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Leo -30
13.05.20 v 21:30

reakce na Amphicyoni: ,,Vidím to stejně. A to je překvapení, že zrovna Sparta, Liberec a..." zobrazit příspěvekVidím to stejně. A to je překvapení, že zrovna Sparta, Liberec a Plzeň. *THUMBSUP*
www.idnes.cz/hokej/e..."

Mě by zajímalo, kde je s podporou tohoto projektu ***á Kometa Brno?? Proč se veřejně nepostaví za tyto tři největší kluby? Kde je pan chytrý Liborek Zábranskýho?

otaznik2
Leo -30
13.05.20 v 16:45

Takže Horák.
Vím že se o něm mluvilo, takže se potvrdily spekulace.

Je to další skvalitnení kádru, který bude mít rozhodně opět velký respek.
Ale přiznám se že bych raději Birnera, ale ten se asi nechal přemluvit k setrvání u tigrů.
Každopádně jsem ale za Horáka rád. Myslím si že je svým způsobem hry hladový, maká a nevynecha souboj, a nehraje si na frajer =to se mi vše líbí, a dobře zapadne do týmu. A myslím, že i trenéři mají rádi takové typy hráčů.
Není to úplná TOP hvězda, ale dobrý.

otaznik3
Leo -30
12.05.20 v 21:04

Jsem opravdu zvědavý co to vedení odtajní za posilu.
Ať už to bude obránce, nebo útočník, očekávám zvučné jméno.
Do obrany, kde už teď máme celkem kvalitní a dobře typologicky rozložené beky, potřebujeme už jen třešničkou na dortu.
O útočnících to platí jakbysmet.

Takže budu se těšit, snad nebudu sklamaný, protože ta jména co se tu skloňují... no... raději...

otaznik4
Leo -30
04.05.20 v 20:14

Jeřábek je podle mě hodně průměrný obránce. Nerad bych mu chtěl škodit a říkat o něm, že se do kádru Sparty neprosadí, ale to asi není úplně hráč který by byl oporou. Očekávám že přichází jako hráč širšího kádru který bude k dispozici, ale stavět se na něm nebude! To si troufám říci. Ale šanci určitě zaslouží, to je jasné, to se sluší všem.

otaznik5
Leo -30
22.04.20 v 20:24

Pokud je pravda, že jde Blain do Hradce, tak mě by se jako náhrada líbil Jakub Nakládal *SMILESPA* *FLAGHC* *FLAGSPA*

+1
otaznik6
Leo -30
14.04.20 v 16:37

Chci se zeptat : kdo ještě má podepsat prodloužení smlouvy, komu naopak smlouva končí a nehodlá jí prodloužit????


Děkuji za odpověď ( vím, že to nemusí být přesné ty informace, ale i spekulace co se třeba šeptá. Budu rád za jakékoliv info, abych měl trošku přehled).
A přeji hezký zbytek dne. *FLAGSPA*

otaznik7
Leo -30
02.04.20 v 19:48

reakce na Kimi R.: ,,A není to škoda ? Já třeba tyhle spekulace mám prostě rád ...." zobrazit příspěvekA není to škoda ? Já třeba tyhle spekulace mám prostě rád . Ikdyž u odchodů až tak tolik ne :-D "

Těch novinářských kachen je dost. Já třeba slyšel, že po odchodu Hrachoviny zpět do Finska, má jít do Liberce Sedláček a u nás má být golmanská dvojice Neuvirt - Machovský

otaznik8
Leo -30
24.03.20 v 09:03

reakce na Hanzi88: ,,Máte někdo dnešní sport a článek o HCS a příchodu Birnera?"

To by byla hodně dobrá posila *METAL*
Vidět útok Řepík - Birner - Kvapil.. nóó to bych si dal líbit. *FLAGHC*

otaznik9
Leo -30
04.03.20 v 14:43

S Formičem to asi moc dobře nevypadá, podle té fotky s ÚVN >-(.
Je jasné, že přesnou diagnózu se vzhledem k PO asi nedozvíme. Vypadá to něco na v horní části těla ( asi klíční kost, nebo něco s ramenem, těžko říct). Tak těžko odhadovat jestli ještě pomůže, nebo už je pro něj konec sezóny.
Hlavně ať je Míra v pořádku.

otaznik10
Leo -30
01.03.20 v 18:45

Jinak, konec extraligy je slušná komedie.

+1
otaznik11
Leo -30
01.03.20 v 18:42

reakce na Schaschek: ,,Vypadalo to skvěle vzhledem ke druhému místo v tabulce. Boleslav..." zobrazit příspěvekVypadalo to skvěle vzhledem ke druhému místo v tabulce. Boleslav ale vyrovnala ze stavu 1:3 (teď jde do prodloužení) a Plíseň už taky vede :-! "

Vary to projebaly

otaznik12
Leo -30
01.03.20 v 15:17

reakce na Jacob.: ,,Kvapil, Tomášek a Piskáček na soupisce , skvělé *METAL* "

S obrany chybí už jen akorát ten Koistinen. A v útoku není Růžička ( těžko říct, proč?). Jinak je to po dlouhé době skoro komplet kádr.

otaznik13
Leo -30
18.02.20 v 18:26

reakce na Medvěd: ,,Jéžišmarjá - vod toho je doktor a trenéři, ne?"

*OMG*

otaznik14
Leo -30
18.02.20 v 18:24

reakce na rad55: ,,není na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit..." zobrazit příspěveknení na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit při tréninku. Takže logicky: nebrat hokejku do ruky, neobouvat brusle?"

8-) twl to je zbytečný tady, fakt *OMG*

otaznik15
Leo -30
18.02.20 v 16:30

reakce na Gapin: ,,A kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud..." zobrazit příspěvekA kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud je zdravej a vydrží celej zápas nevidim jedinej důvod proč ho nepustit do sestavy. Těch devět dní pauzy můžou pak řešit co dělal špatně nebo co mu po takový pauze nejde."

Z mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit, vzhledem k tomu že dlouho nehrál.

Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji!!!!


Jestli prostě není lepší, když už toho tolik vynechal, vynechat ještě tento jeden zápas a týden ještě trénovat a vrátit se silnější a o týden zdravější.

otaznik16
Leo -30
18.02.20 v 15:24

reakce na Leo: ,,Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si..." zobrazit příspěvekJá tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se. "

Mám na mysli Kvapila

otaznik17
Leo -30
18.02.20 v 15:22

reakce na Kubajs: ,,Já jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo..." zobrazit příspěvekJá jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo psal. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to příjemné překvapení *THUMBSUP* "

Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se.

otaznik18
Leo -30
16.02.20 v 17:01

reakce na Discosaurus: ,,*** už mě to nebaví, proč nám furt dávaj góly naši hráči..." zobrazit příspěvek*** už mě to nebaví, proč nám furt dávaj góly naši hráči na hostování? Proč proti nám vůbec hrajou? To nemůže bejt jako na fotbale? Nebo co je sakra za problém?"

Souhlasím. Také bych to zavedl, aby kmenový hráč který je někde na hostování, nemohl nastoupit proti mateřskému klubu kterému patří.

otaznik19
Leo -30
12.02.20 v 12:54

Docela mě mrzí, že ty dresy, na teď ty dvě akce, NEJSOU bez reklamy! *NAPR****

otaznik20
Leo -30
12.02.20 v 12:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Dusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má..." zobrazit příspěvekDusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má výborný mix znalostí a emocí a do toho cit kdy může přenos odlehčit. Docela mě mrzí, že od hokeje odešel už před lety k atletice, které se věnuje prioritně. Ale zase musím uznat, že s ním jsou atletické závody velká zábava. Záruba má můj respekt jako statistik a dokumentarista. Beru ho hodně za to, že jako jeden z mála z molochu na Kavčích horách není líný trávit spoustu času v archívu a hledat v něm zajímavosti. A našel v něm spoustu zajímavých archiválií, kde se posléze podílel na opravě a následné prezentaci. Ale jako komentátora jsem ho neměl rád už v devadesátkách. Celé jeho působení v ČT ho provází to samé: zoufalá neobjektivita, nepříjemný ječivý hlas, hysterické kvičení ani ne tak při každém gólu reprezentace jako skoro při každém překročení útočné modré, těžko skrývaná averze ke Spartě a drcení statistik měnící se v poslední době v tlachání o hownu. Ono to souvisí s tím jak se zde nedávno velmi trefně objevilo, že z komentování fotbalových nebo hokejových zápasů se stává MS v tlachání o hownu. Mně přijde často dost hrozné i komentování na O2 TV. :-! :-! :-! K tomu jak se Záruba na někoho upne, tak je jak howno přilepené na košili: urputnost jakou předváděl (nejen) teď o víkendu kvůli vykulenému bratrstvu Zohornů, to bylo v bleděmodrém už třeba na světovém šampionátu ve Vídni v roce 96 dokud hrála pospolu lajna s Langem, Reichlem a Kyselou. Z útoku Robertů dostával silné záchvaty nekoordinované slasti a při každém jejich pobytu na ledě výskal jak kastrát a měl pocit vlhkého blaha v rozkroku, o který se bohužel potřeboval neustále dělit s televizními diváky. Robertek hokeji nehověl nikdy, jeho znalost pravidel je spíše úsměvná a pokud se nějak s věkem posunul tak z původního drtiče statistik všeho druhu, které pálil do diváků s kadencí kalašnikova, do Tebou zmíněného tlachání o ničem prokládaném postřehy z bulváru. Podle mého názoru je poslední dobou znát Zárubova vzrůstající bída kvůli tomu, že dlouhé roky mu byl partnerem Hosták a později Pospíšil. Ti dva jsou na takové úrovni, že by si v přenosu vystačili sami. Zárubu zvládli krotit i opravovat, ale teď co se ve dvojici objevuje nejvíc s Antošem, což je taky hrůza, tak je Robertkovo umění znát v plné nahotě. *NAPR**** "

Já mám nejraději Pospíšila. Ten se mi zdá být nestranný.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31