Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Leo +96
Před 23 min. a 0 s

Podepsat Davida Tomáška na tři roky je naprostá pecka .
Nepochybuji že ve smlouvě bude klauzule o případném přestupu v případě lukrativního angažmá v zahraničí, ale i tak je to od Tona s Hlinkou naprostý majstrštyk. *FLAGSPA* *FLAGHC* *OMG* *SALA*

otaznik2
Leo +96
13.05.22 v 19:30

reakce na Sparťan777: ,,Moc by zajímalo, koho vedení podepíše do obrany?? Nemáte někdo..." zobrazit příspěvekMoc by zajímalo, koho vedení podepíše do obrany?? Nemáte někdo nějaký info ohledně obránců?
Ať žije Sparta Praha *FLAGSPA* "

Kuba Krejčík *FLAGSPA*
něco bylo na tom že má jít k Liborkovi do Asie, ale ti podepsali Kurwadrátka, takže doufám že co byly zvěsti o tom že půjde Kuba k nám, se potvrdí.

otaznik3
Leo +96
08.05.22 v 21:47

reakce na karlos: ,, Vy si jako vážně myslíte, že Zábranský s Eratem vyšoupnou..." zobrazit příspěvek Vy si jako vážně myslíte, že Zábranský s Eratem vyšoupnou Chlapíka, protože je ze Sparty?? Myslel jsem, že podobné úvahy jsou možné pouze v Asii. U nás bych to nečekal *MIMO*
Nebo kdo tedy potom stál za tím, že nejel před tím ani OH??"

Přeber si to jak chceš.
Ale za mě je tam jasný prosazení hráčů Holík a Zohorna, kdy při vší účtě k nim si myslím že tam jsou teda dost hraničně. A jako nikdo neříká že Chlapík nejede kvůli tomu že Zábranský řekl že je to Sparťan, ale prostě o jeho nenominování rozhodl celý trenerský štáb. Každopádně nevzít tak kvalitního hráče, to teda nechápu *MIMO*

otaznik4
Leo +96
08.05.22 v 20:27

reakce na karlos: ,,Tak Chlapík nejede ani na MS. Ne že by ve finále hrál nějak..." zobrazit příspěvekTak Chlapík nejede ani na MS. Ne že by ve finále hrál nějak oslnivě, ale nevzít nejlepšího střelce základní části a nejproduktivnějšího hráče play off, to mi tedy hlava nebere. Že by Nedvědovina??"

Trenéři s Asie ( Liborek s Martinkem ) nezklamali a je tam vidět rukopis ze zatáčky viz golmani a Holík..
co k tomu dodat?

otaznik5
Leo +96
06.05.22 v 15:14

reakce na Laurik92: ,,Jen by mě zajímal důvod té změny. Martin Šetelík je podle toho..." zobrazit příspěvekJen by mě zajímal důvod té změny. Martin Šetelík je podle toho co jsem slyšel mezi kondičními považován za kvalitního a stále se posouvajícího trenéra. Fyzicky jsme podle mě byli dobře připraveni ( v létě má stejně spousta hráčů individuální přípravu s jiným trenérem ). Otázka co ta častá zranění."

Já bych v tom nehledal nic zásadního.
Podle mě se stal " obětí " nového složení celého realizačního týmu.
Je logické, že pokud přichází nový trenér, bere si s sebou spolupracovníky o kterých je přesvědčen a má s nimi dobou zkušenost a zná je a ví co od nich čekat.
Takhle to chodí.

otaznik6
Leo +96
30.04.22 v 21:51

Odchod Dvořáka si mýlím že půjde zacelit. Sice je to bek silový,vysoký a svou práci dělal dobře, ale myslím že typově se dá najít podobný hráč.

Ale odchod Pavelky mě mrzí >-(
je to hráč, který neodpálí kotouč nazdařbůh, on zvedne hlavu podívá se nahraje, prostě konstruktivní bek který se podle mě těžko hledá.

otaznik7
Leo +96
30.04.22 v 19:48

Ví někdo, nebo zaslechl někdo, kam má namířeno Hořava??

otaznik8
Leo +96
30.04.22 v 19:41

K novým trenérům:
Mám trochu smíšené pocity.
Ale zase na druhou stranu, proč by zrovna Patera nemohl být úspěšný, než Pepa tělocvikář.

Nechávám tomu respekt a pokoru a rozhodně si zaslouží šanci ať se ukáží.

otaznik9
Leo +96
30.04.22 v 18:57

Já jsem nečekal že těch odchodů bude tolik. Na druhou stranu asi se to bude odvíjet tak, že v základní části dostanou prostor hráči jako Jandusové a Mikliš..což je dobře a správné. Už letos dostali šanci a ukázali že jsou šikovní. A příští sezónu dostanou asi ještě více prostoru, což jenom dobře.

A na přelomu roku budeme zase hledat potencionální posily na PO. Je to i logické vzhledem k tomu že není zrovna levné tady celou sezónu platit hvězdu.
Takhle aspoň ty hráči už v tu dobu vědí na čem jsou. Jestli udělali první dvě lajny, jestli jejich tým má nárok na PO nebo už je jejich tým bez šancí..

otaznik10
Leo +96
30.04.22 v 18:15

reakce na Gapin: ,,Odchody jsou zatím čtyři. Hráči jako Stojlarov, Strnad, Jeřábek..." zobrazit příspěvekOdchody jsou zatím čtyři. Hráči jako Stojlarov, Strnad, Jeřábek a Machovský tady rozhodně chybět nebudou."

Záleží jak se to vezme, je to věc názorů.
Ano chápu že Jeřábek, Machovský tady chybět nebudou =s tím souhlasím.
Ale prostě stejně se místo nich zabudují nový hráči a to bude zase trvat než z nich sklidíš úrodu.

otaznik11
Leo +96
30.04.22 v 17:59

Ať jdou do háje, pak se nemůžeme divit že čekáme na titul tolik let když každou sezónu odchází osm hráčů a přichází místo nich jiní. Takhle se koncepční progres nebuduje.

+1
otaznik12
Leo +96
30.04.22 v 17:57

Nevím teda co ta Snopková mlela, ale jestli tohle podle ní není tolik obchodů, tak to potom Nevím

otaznik13
Leo +96
30.04.22 v 09:21

reakce na karlos: ,,Já se pořád k hodnocení sezóny nedokážu dostat. Zklamání je..." zobrazit příspěvekJá se pořád k hodnocení sezóny nedokážu dostat. Zklamání je veliké. Jako všichni z nás jsem si moc přál úspěch. Bohužel jsme opět zůstali těsně pod vrcholem. Sezóna byla jako na houpačce, ale její závěr nám oprávněně dal velkou naději a my jsme byli plni očekávání. Věřím, že se dalo dojít až na vrchol, ale to bychom museli s Třincem předvést něco překvapivého. To se nám nepovedlo. Vyhráli jsme pouze ty zápasy, ve kterých se nám podařilo odskočit do dvoubrankového vedení. Třinec neměl kvalitnější tým, měl kvalitnější trenéry.
Já tu nebudu kritizovat Pepu, byl tam s ním i Hořava, Hlinka, Přikryl.....tedy dostatek chytrých lidí, kteří by měli něco vymyslet. Ale jsem rád, že Pepa odchází. Nevím co čekat od Patery. Z něj nejsem moc odvázaný a pořád ve skrytu duše doufám, že by se tu mohl objevit Gross. "

Pokud se potvrdí jméno trenéra Patery, tak ani já teda nejsem s tohoto odvařený *MIMO*.
Ale asi moc trenérů na výběr nebylo v tu dobu a nemá cenu stahovat gatě, když ještě...

otaznik14
Leo +96
29.04.22 v 20:19

Sezóna měla dvě roviny.
Ta první, kdy si do konce listopadu to vypadalo na propadák sezóny. Byla tam ale hodně zranění a tým si prošel krizí se vším všudy.


Ta druhá, kdy se tým vhodně doplnil, uzdravili se hráči a začali všichni makat tak jak se od nich čekalo. Konec základní části a play off se pak musí počítat jako povedené , ovšem né s třešničkou na dortu.


Teď už si jen počkám na vyjádření vedení.
Budou mě zajímat rozhovory jak Tona a Hlinky, tak Snopkové. Ale také bych si rád přečetl rozhovor Hořavy.

otaznik15
Leo +96
29.04.22 v 20:05

Nechával jsem si nějaký čas, protože jsem nechtěl něco v emocích hodnotit. Ale pořád jsem totálně s toho v háji *OCHLASTA*
věřil jsem že máme na to je letos udělat . O to větší je to pro mě sklamání. Sportovně musím uznat, že to vyhrál Třinec správně. Nechci říkat že si to zasloužil, ale vyhrál to prostě tým který udělal čtyři výhry dřív než ten druhý tým.
Nevím co se s námi přesně stalo, protože po čtyřech zápasech kdy byl stav 2:2 na zápasy, jsem věřil že to nakonec překlopíme v náš prospěch.
Jestli se na nás opravdu podepsala ta střevní viróza??
Každopádně poslední dva zápasy jsme tahali za kratší konec a to rozhodlo že to opět má ve svých rukou někdo jiný než my *OCHLASTA* *OCHLASTA*
koukat se na to s pohledu fanouška je strašná bolest a frustrující chvíle.

otaznik16
Leo +96
27.04.22 v 11:02

Do kasy dát určitě Hudyho!! *POSILOVNA*
Předpokládám, že i Třinec tam vrátí Kacetla. Včera to byl den blbec pro oba golmany s tím rozdílem, že k našemu golmanovi se přidala ještě i obrana. *MIMO*
Co se Machyho týče, tak je to dobrý a sympatický kluk, ale ať se na mě prosím nikdo nezlobí ale to je golman tak pro Boleslav nebo ten Hradec ( kam prý míří ).
Není to golman pro velkoklub, to už se potvrdilo vícekrát. Na rozdíl od Hudyho který ten tlak umí ustát. *BRAVO*
Zítra do toho dáme 200 % a věřím že důležitost utkání potvrdíme jakoukoliv výhrou *THISISSPARTA*

otaznik17
Leo +96
26.04.22 v 21:17

reakce na karlos: ,,Viděl jsem první třetinu, druhou z části a třetí už vůbec...." zobrazit příspěvekViděl jsem první třetinu, druhou z části a třetí už vůbec. Nezdálo se mi, že by to dnes bylo nějak extra do kopce. Opět jsme nevyužili přesilovku, Třinec za stavu 4:3 ano. To jsou ty rozhodující momenty play off a zatím vychází víc Třinci.
Ale nemá cenu se v tom pitvat, ve čtvrtek nás čeká další zápas a já věřím, že takhle naivně v obraně už v této sérii hrát nebudeme. *SALA* *SALA* *SALA* "

Za dnešek se nemůžeme vymlouvat na rozhodčí.
Nevím jak ostatním, ale mě dnes přišlo že to tam kluci přišli odklouzat. Takové chyby jsme neudelali za ty čtyři zápasy dokupy s nimi.
Já myslel, že ty dva body co jsme proti nim udělaly, byly jasným signálem jak proti nim máme hrát. Ale dnes jsme to celé schodili se stolu, plivanec do tváře. Nikdo neříká, že to dnes kluci projeli schválně, ale přišli mi totálně nesoustředění na zápas.

otaznik18
Leo +96
26.04.22 v 18:02

Pokud chceme hrát tímto stylem, tak to můžeme rovnou dát Třinci ten pohár

+1
otaznik19
Leo +96
23.04.22 v 20:25

Vím, že jako zarytý fanoušek Sparty nerad slyším nějaké slovo které zavání nadržováním soupeři.

Ale myslím že budu objektivně a bez emocí říkat názor, že Robertek Zárubů to přehání. Je úplně cítit z jeho slov jak uchcává u Varaďovích hoších.

+3
otaznik20
Leo +96
23.04.22 v 20:09

Nesmírně jsem rád za vítězství, bylo to sakra důležité, o tom nemá cenu mluvit, ale hrozně mě potěšilo že jsme Kacetlovi konečně nasypali víc gólů a tím ukázali, že to není žádná neprůstřelná zeď *METAL*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31