Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Leo -32
18.02.20 v 18:26

reakce na Medvěd: ,,Jéžišmarjá - vod toho je doktor a trenéři, ne?"

*OMG*

otaznik2
Leo -32
18.02.20 v 18:24

reakce na rad55: ,,není na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit..." zobrazit příspěveknení na soupisce, je to jedno. A hlavně se Kvapil dokázal zranit při tréninku. Takže logicky: nebrat hokejku do ruky, neobouvat brusle?"

8-) twl to je zbytečný tady, fakt *OMG*

otaznik3
Leo -32
18.02.20 v 16:30

reakce na Gapin: ,,A kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud..." zobrazit příspěvekA kdy jindy se chceš sehrát s týmem než v ostrým zápase? Pokud je zdravej a vydrží celej zápas nevidim jedinej důvod proč ho nepustit do sestavy. Těch devět dní pauzy můžou pak řešit co dělal špatně nebo co mu po takový pauze nejde."

Z mého pohledu je tohle zbytečný risk, kdy se může zase zranit, vzhledem k tomu že dlouho nehrál.

Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji!!!!


Jestli prostě není lepší, když už toho tolik vynechal, vynechat ještě tento jeden zápas a týden ještě trénovat a vrátit se silnější a o týden zdravější.

otaznik4
Leo -32
18.02.20 v 15:24

reakce na Leo: ,,Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si..." zobrazit příspěvekJá tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se. "

Mám na mysli Kvapila

otaznik5
Leo -32
18.02.20 v 15:22

reakce na Kubajs: ,,Já jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo..." zobrazit příspěvekJá jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo psal. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to příjemné překvapení *THUMBSUP* "

Já tomu také moc nevěřím, že by dnes nastoupil. Hlavně si myslím že není ani důvod, vzhledem k tomu že po zápase s Bolkou následuje 9 dní pauza do dalšího zápasu. To raději je rozumnější využít tu dobu k trénování a sehrání se s týmem, dorehabilitovat, nabrat ještě více sil a připravit se.

otaznik6
Leo -32
16.02.20 v 17:01

reakce na Discosaurus: ,,*** už mě to nebaví, proč nám furt dávaj góly naši hráči..." zobrazit příspěvek*** už mě to nebaví, proč nám furt dávaj góly naši hráči na hostování? Proč proti nám vůbec hrajou? To nemůže bejt jako na fotbale? Nebo co je sakra za problém?"

Souhlasím. Také bych to zavedl, aby kmenový hráč který je někde na hostování, nemohl nastoupit proti mateřskému klubu kterému patří.

otaznik7
Leo -32
12.02.20 v 12:54

Docela mě mrzí, že ty dresy, na teď ty dvě akce, NEJSOU bez reklamy! *NAPR****

otaznik8
Leo -32
12.02.20 v 12:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Dusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má..." zobrazit příspěvekDusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má výborný mix znalostí a emocí a do toho cit kdy může přenos odlehčit. Docela mě mrzí, že od hokeje odešel už před lety k atletice, které se věnuje prioritně. Ale zase musím uznat, že s ním jsou atletické závody velká zábava. Záruba má můj respekt jako statistik a dokumentarista. Beru ho hodně za to, že jako jeden z mála z molochu na Kavčích horách není líný trávit spoustu času v archívu a hledat v něm zajímavosti. A našel v něm spoustu zajímavých archiválií, kde se posléze podílel na opravě a následné prezentaci. Ale jako komentátora jsem ho neměl rád už v devadesátkách. Celé jeho působení v ČT ho provází to samé: zoufalá neobjektivita, nepříjemný ječivý hlas, hysterické kvičení ani ne tak při každém gólu reprezentace jako skoro při každém překročení útočné modré, těžko skrývaná averze ke Spartě a drcení statistik měnící se v poslední době v tlachání o hownu. Ono to souvisí s tím jak se zde nedávno velmi trefně objevilo, že z komentování fotbalových nebo hokejových zápasů se stává MS v tlachání o hownu. Mně přijde často dost hrozné i komentování na O2 TV. :-! :-! :-! K tomu jak se Záruba na někoho upne, tak je jak howno přilepené na košili: urputnost jakou předváděl (nejen) teď o víkendu kvůli vykulenému bratrstvu Zohornů, to bylo v bleděmodrém už třeba na světovém šampionátu ve Vídni v roce 96 dokud hrála pospolu lajna s Langem, Reichlem a Kyselou. Z útoku Robertů dostával silné záchvaty nekoordinované slasti a při každém jejich pobytu na ledě výskal jak kastrát a měl pocit vlhkého blaha v rozkroku, o který se bohužel potřeboval neustále dělit s televizními diváky. Robertek hokeji nehověl nikdy, jeho znalost pravidel je spíše úsměvná a pokud se nějak s věkem posunul tak z původního drtiče statistik všeho druhu, které pálil do diváků s kadencí kalašnikova, do Tebou zmíněného tlachání o ničem prokládaném postřehy z bulváru. Podle mého názoru je poslední dobou znát Zárubova vzrůstající bída kvůli tomu, že dlouhé roky mu byl partnerem Hosták a později Pospíšil. Ti dva jsou na takové úrovni, že by si v přenosu vystačili sami. Zárubu zvládli krotit i opravovat, ale teď co se ve dvojici objevuje nejvíc s Antošem, což je taky hrůza, tak je Robertkovo umění znát v plné nahotě. *NAPR**** "

Já mám nejraději Pospíšila. Ten se mi zdá být nestranný.

otaznik9
Leo -32
09.02.20 v 13:39

reakce na marek17: ,,Říha tam točí v 1. útoku 13. útočníka. Bohužel Gulaš ze..." zobrazit příspěvekŘíha tam točí v 1. útoku 13. útočníka. Bohužel Gulaš ze svojí pozice s těma bodama si asi může diktovat. "

Nemyslím si tvůj názor. To že si může diktovat. Docela mě to vadí, jaký má privilegia a jeho omluvenky z repre a pak má takový icetime v extralize. Zajímavé, když se omluví pro zranění kolene, a pak toto.

+1
otaznik10
Leo -32
09.02.20 v 13:36

reakce na david999: ,,Řepík normálně hraje "

Jo. Ale hned po tom zákroku na něj to vypadalo špatně ze zápěstím a několik střídání vynechal. Vypadalo to špatně a myslel jsem že dohrál.

otaznik11
Leo -32
09.02.20 v 12:27

Takže Řepíka nám už reprezentace zranila. Hlavně že Gulaš je v pořádku doma v obýváku, na srazy jezdit nemusí páč nominaci na MS má jistou.

otaznik12
Leo -32
04.02.20 v 20:08

reakce na DAPDO: ,,Ještě by to chtělo, aby se trefil Andrej Kudrna, tomu bych to moc..." zobrazit příspěvekJeště by to chtělo, aby se trefil Andrej Kudrna, tomu bych to moc přál."

Přesně, Andrej by si to zasloužil a moc by mu to pomohlo 8-) *OK*

+1
otaznik13
Leo -32
04.02.20 v 19:54

Yesss *CERTIK*

+1
otaznik14
Leo -32
04.02.20 v 18:28

Ku*a už by se mohla trefit Pechova formace, zatím jsou za očekáváním :-!

otaznik15
Leo -32
04.02.20 v 17:46

reakce na rad55: ,,Doufám, že Jandač zváží všechna úskalí a uvědomí si, že i..." zobrazit příspěvekDoufám, že Jandač zváží všechna úskalí a uvědomí si, že i na zimním stadionu bývá tenký led. Nakonec bude Tonův podřízený a bude muset svou práci také vyhodnocovat. Vzpomínám si jak na Tona řvával na lavičce. Ten má, přátelé, velkou šanci opustit stanoviště hladovej a bez oběda, pokud nebude šlapat jako hodinky! *ANO* "

Hlavně by tam šel už po třetí a nikdy s toho nebyl tytul!! To ho možná svazuje. A pak právě také osoba Petra Tona ve vedení.


Ale zase jak tu někdo psal, on možná zas až tolik nabídek mít nebude a moc rád po té od Spartičky *FLAGHC* skočí.

otaznik16
Leo -32
04.02.20 v 14:20

reakce na Kubajs: ,,Spíš by mě zajímalo, kdyby se k nám vrátil Pepík, kolik..." zobrazit příspěvekSpíš by mě zajímalo, kdyby se k nám vrátil Pepík, kolik hráčů by mělo zájem do Sparty jít ze seznamu ex hráčů Sparty, nebo reprezentantů? Další věc je jeho nasazování mladých hráčů, kterým velké šance nedával.
Nerozumím tomu, proč Hořavu napadl zrovna Jandač, když se ani neznají.
Fakt jsem si myslel, že s Tonem je u nás Jandač tabu. Bylo by fajn, kdyby se vedení podívalo sem na fórum, co si o tom fanoušci myslí a ještě to nějak přehodnotili.


Nejvíc by se mi líbilo, kdyby do konce téhle sezóny by lavička zůstala stejná jako na zápas s kometou. Toňák a Hlína jsou legendy, musí se hrát úplně jinak, když jsou za zády, než na tribuně a to by mohl být ten správný impuls! *THISISSPARTA* "

Já si osobně myslím,že to Jandač odmítne

otaznik17
Leo -32
03.02.20 v 20:41

www.sport.cz/hokej/e...


Zase celkem zajímavý rozhovor s Pepkem

-1
otaznik18
Leo -32
03.02.20 v 17:55

reakce na Schaschek: ,,Ty voe a pamatuješ si jak mohutně jsme oslavovali, když odešel?..." zobrazit příspěvekTy voe a pamatuješ si jak mohutně jsme oslavovali, když odešel? Když ztratil podíl ve Spartě...? Tehdy jsme se ho nemohli zbavit... *KOSA* "

Taky s toho nejsem zrovna nadšený a ne skáču s toho 2 m do vzduchu.
Ale nemíním předčasně nadávat a hned být skeptický a zavrhovat to vše.

otaznik19
Leo -32
03.02.20 v 17:46

Já věřím Petrovi Tonovi a Jardovi Hlinkovi, že vědí co dělají =to je pro mě zásadní.

I kdyby se to vše potvrdilo a Jandač to vezme, tak pořád bude podřízený Snopkové Haberové, Tonovi a Hlinkovi a to si myslím je zásadní. *CERTIK*

otaznik20
Leo -32
03.02.20 v 17:40

Nehazejte všichni flintu do žita a nemějte hned ty nejčernější scénáře *OPEKA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29