Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Laurik92 +4
15.07.22 v 11:52

reakce na Gapin: ,,Tohle je takový přání otcem myšlenky. Jurčina nikdy bitkař..." zobrazit příspěvekTohle je takový přání otcem myšlenky. Jurčina nikdy bitkař nebyl. To že je někdo velkej neznamená, že by měl každýho zmlátit. Na netu jsou jeho dvě bitky a v obouch dostal. Takže pro mě bude spíš důležitější, když se vyvaruje zápasů kdy byl naprosto šílenej a občas někoho přilepí na mantinel."

Naprostý souhlas. Věřím, že je přínosem do kabiny k mladým hráčům, ale to je tak vše. Rozhodně nesdílím nadšení z jeho prodloužení. Podle mě zabírá místo mladším a modernějším bekům. Loni, podle pokročilých statistik, jednoznačně náš nejhorší obránce. Stejně hrál na úkor Janduse, Mikliše… Bitkař není a těch ostrých hitů v moderním hokeji taky není moc potřeba.. Viz Němečkova snaha v posledním finále o 2 open ice hity a následné propadnutí dozadu.

otaznik2
Laurik92 +4
20.05.22 v 13:17

reakce na SpartaCorps: ,,Ve dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy *SALA*..." zobrazit příspěvekVe dvě oznámí buď posilu nebo prodloužení smlouvy
*SALA* *SALA* "

Troufám si říci, že to bude prodloužení Matushkina.. ale rád bych byl překvapen.

otaznik3
Laurik92 +4
19.05.22 v 13:29

reakce na Mandor: ,,Pastrnak, Krejci, Cervenka Blumel, Hertl, Zohorna Stransky,..." zobrazit příspěvekPastrnak, Krejci, Cervenka
Blumel, Hertl, Zohorna
Stransky, Spacek, Flek
Vrana, Cernoch, Smejkal

Chudáci Černoch se Smejkalem. Vrána je tak děsně mimo hru až je mi ho líto. No uvidíme večer"

Vrána je tak děsně mimo hru, protože ho žádný trenér nezařadí tak, aby mohl hrát svojí hru. Je to střelec, rychlej hráč a potřebuje k sobě tvůrce hry a někoho, kdo v té lajně bude na něj pracovat. Pak může přinést góly. Ale hrát s Hertlem, nebo jěště hůře s Černochem a Smejkalem je totální zabití jeho možností. Nevím proč nehraje třeba se Špačkem…

+1
otaznik4
Laurik92 +4
18.05.22 v 14:17

Doležal podepsal víceletou smlouvu v Motoru.

otaznik5
Laurik92 +4
06.05.22 v 15:43

reakce na Leo: ,,Já bych v tom nehledal nic zásadního.  Podle mě se stal..." zobrazit příspěvekJá bych v tom nehledal nic zásadního.
Podle mě se stal " obětí " nového složení celého realizačního týmu.
Je logické, že pokud přichází nový trenér, bere si s sebou spolupracovníky o kterých je přesvědčen a má s nimi dobou zkušenost a zná je a ví co od nich čekat.
Takhle to chodí.
"

To máš sice pravdu , ale v tomhle případě to tak asi není. Pokud David Skřivánek dělal v Prostějově, asi do teď nebyl spolupracovníkem nového realizačního týmu. Ale jak píšou chlapi, nemusí to být nutně krok ze strany klubu. Pro mě to také není tak zásadní. Jen mě to zajímalo *THUMBSUP*

otaznik6
Laurik92 +4
06.05.22 v 13:25

reakce na Dave624: ,,Doufejme že ano protože od té přípravy se odvíjí celá sezóna "

Jen by mě zajímal důvod té změny. Martin Šetelík je podle toho co jsem slyšel mezi kondičními považován za kvalitního a stále se posouvajícího trenéra. Fyzicky jsme podle mě byli dobře připraveni ( v létě má stejně spousta hráčů individuální přípravu s jiným trenérem ). Otázka co ta častá zranění.

otaznik7
Laurik92 +4
05.05.22 v 22:36

reakce na rad55: ,,Žádné tajemství. David Skřivánek. Náš odchovanec."

Jo díky *THUMBSUP* Už to vidím i na stránkách.

otaznik8
Laurik92 +4
05.05.22 v 20:17

reakce na rad55: ,,A nový kondiční trenér. Mlaďas, tak snad to bude i progres."

Máš nějaké informace kdo bude nový kondiční?

otaznik9
Laurik92 +4
29.04.22 v 11:02

reakce na karlos: ,,Já jsem si tedy Kašeho všiml především při jeho hloupých..." zobrazit příspěvekJá jsem si tedy Kašeho všiml především při jeho hloupých vyloučeních. Ve hře jsem ho neviděl. Ano, snahu měl, ale to je všechno."

Tak to se omlouvám, ale jen to dokazuje, že tomu nerozumíš.. nějaké hloupé fauly tam měl, ale říct, že nebyl vidět. Ono to chce se právě všímat celkově té práce na ledě. Ne jen když je hráč v šanci..

otaznik10
Laurik92 +4
29.04.22 v 10:49

reakce na Amadeus: ,,Ono kdyz hraci dostali po dvojzapasu v Trinci strevni virozu, tak se..." zobrazit příspěvekOno kdyz hraci dostali po dvojzapasu v Trinci strevni virozu, tak se to lepi blbe. Kazdopadne, nechapu proc hral Kase, kdyz mu navic jeste rupnul sroub. Nerozehrany a jeste se zdravotnimi problemy. Mladiku, kteri skvele hrali play-off CHL, jsme par meli. Jasne, jina soutez, ale ten risk mi prijde prinejmensim podobny. Zase ma clovek pred ocima zdecimovany mancaft z finale 2016. Ale tak sramy mel asi kazdy souper v play-off. Ta sragora nas tedy ale aspon minout mohla, skoda."

Proč? Protože i přes tenhle zdravotní problém po ledě létal, bojoval o puky a dobře nahrával spoluhráčům. Pořád nechápu ty hejty na něj potom co se vrátil do sestavy. Nevím, ale každý kdo tomu trošku rozumí, musí vidět jeho kladný přínos…

+1
otaznik11
Laurik92 +4
24.04.22 v 16:27

reakce na SpartaCorps: ,,Velká radost i úleva že kluci pojedou do tý ***e za vyrovnanýho..." zobrazit příspěvekVelká radost i úleva že kluci pojedou do tý ***e za vyrovnanýho stavu….

Šmerhu i Hudáčka podepište

Ten pátej gol - negól - tvl slavim otočim se a bully jinde…. Ale pak tam padnul opravdu a bylo….

Jebat třinec, ať si hrajou třeba vole v deseti opravdu….

Tak hodně štěstí kluci ať se povede třetí bod v úterý

*SALA* *SALA* *KICKSLAVIA* *THX* *THISISSPARTA* "

Jako sorry, Šmerha i Dvořák bez debat. Jejich odchod mě bude mrzet hodně. Ale to neustálé oslavování Hudáčka nechápu…

otaznik12
Laurik92 +4
09.04.22 v 09:46

reakce na Coocen: ,,Dneska nemastný neslaný a co nedá Řepák a to opakovaně, už asi..." zobrazit příspěvekDneska nemastný neslaný a co nedá Řepák a to opakovaně, už asi není náhoda. Hraje tužku a kdyby neměl na zádech Řepík, tak hraje 4. lajnu. Proč tam po 3 vyhranejch zápasech cpe Kašeho, když Stoljarov byl hodně platnej na puku a hráče Budějovic svojí fyzickou hrou hodně unavoval, to nepochopím. Kdyby to byl Sobotka, beru, ale to tak není. V pondělí musíme hrát podstatně aktivněji, podstatně bruslivěji a podstatně více do branky. Pak je porazíme. *METAL* "

Že Řepík nedal dost tutovek je pravda, ale napsat, že hraje tužku je mimo. To může napsat někdo, kdo hokeji nerozumí a soudí jen podle gólů a bodů.

otaznik13
Laurik92 +4
31.03.22 v 20:36

reakce na Anguilla: ,,Hrachovina je super ale ten by zas šel do zahraničí za lepší love..." zobrazit příspěvekHrachovina je super ale ten by zas šel do zahraničí za lepší love podle mě kdy by šel z Budějovic ale brankář je to luxusní. "

Hrachovina je podle mě jedna z nejtupějších tužek, co můžete v penálu najít. Jeho názory, to je něco. Toho bych do kabiny vážně nechtěl instalovat. Ale to naštěstí nemusíme řešit.
Odchod Dvořáka mě bude hodně mrzet. Ale už s ním začínám být smířený. Ovšem odchod ještě Pavelky, to už by byla opravdu rána..

+2
otaznik14
Laurik92 +4
31.03.22 v 13:10

reakce na Kubajs: ,,Co se týká brankářů, tak bych se podíval po kvalitní jedničce..." zobrazit příspěvekCo se týká brankářů, tak bych se podíval po kvalitní jedničce a podržel bych si Hudyho. Určitě bych ještě nepouštěl Neužila, toho bych poslal na hostování v rámci extraligy.

Ale s tou jedničkou to bude těžší, vůbec mě nenapadá kdo. Pardubice budou shánět nového gólmana, tak třeba Frodl by nemusel být špatný."

Myslím, že ten Kovář je opravdu pravdivá informace. Takže jedničku už shánět nebudeme. Jsem zvědavý, kdo k němu. Jestli se budeme i nadále chtít držet vyrovnanější dvojice, nebo k němu třeba Chichoně.
Ale i kdyby ten Kovář nevyšel. Frodl za mě rozhodně ne !

otaznik15
Laurik92 +4
14.03.22 v 12:23

reakce na rad55: ,,Manifest fanouška není zrovna povedené PR. Mě se nelíbí.*NE* "

Ahoj. Mně se to také moc nelíbí, ale vzhledem k tomu, že je to na sociálních sítích všech klubů, jde asi o PR sponzorů extraligy ( BPA ) a PR Sparty s tím asi nemá moc co dělat.

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 11. srpna - 17:00
  14.png
  KLA (venku)
  Příprava 2022 (Příprava)
 • 18. srpna - 19:00
  50.png
  SLB (venku)
  Příprava 2022 (Danube Cup)

Kalendář akcí

<<08 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
16
17
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31