Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Laurik92 +25
31.05.23 v 20:20

reakce na SpartaCorps: ,,Letci taky oznámili změny:  ZMĚNY V A-TÝMU | Za Letce v..." zobrazit příspěvekLetci taky oznámili změny:

ZMĚNY V A-TÝMU | Za Letce v příští sezoně už nenastoupí Dominik Havelka, Lukáš Kastner, Ivan Lytvynov, Dominik Řepík a kapitán Jiří Hozák. Borci, děkujeme vám za všechno! ❤️✈️ Hodně štěstí v další kariéře."

Slyšel jsem, že někdo z Letňan má jít do Kralup, které postoupily do 2.ligy.

otaznik2
Laurik92 +25
26.05.23 v 11:24

reakce na Lord: ,,Souhlasím s tebou. Hlavně se musí změnit i mládež, kterou by..." zobrazit příspěvekSouhlasím s tebou. Hlavně se musí změnit i mládež, kterou by měli trénovat legendy, ne trenéři typu Petr, Pešan a další."

Tak s tímhle nesouhlasím… Petr je sice kapitola sama pro sebe, ale to že je někdo ,,legenda,, z něj nedělá odborníka co se zajímá o nejnovější trendy, vzdělává se a hlavně má v sobě schopnost to předat a naučit…na to člověk nemusí mít nutně velkou kariéru a úspěchy, jako hráč.

+1
otaznik3
Laurik92 +25
03.05.23 v 14:26

reakce na Schaschek: ,,Koukal jsem na to a ta fotka vypadá jako silueta Smoleňáka :-D "

Jojo toho ještě víc, než toho Holaně ????

otaznik4
Laurik92 +25
03.05.23 v 14:12

reakce na Schaschek: ,,Rulíka bych chápal k repre spíš než sem. I když spolupráci s..." zobrazit příspěvekRulíka bych chápal k repre spíš než sem. I když spolupráci s Hořavou už měl několikrát. To by ale znamenalo, že se skončí Wallson a do Pardubic půjde Varaďa? :-D :-D

To jsou solidní škatulata :-D "

Přesně tohle tam naznačuje, i když podle té fotky se mi to na Varaďu moc nezdá. Připomíná mi to Holaně a to by ta škatulata byla fakt divoká *MIMO*

otaznik5
Laurik92 +25
03.05.23 v 10:30

reakce na fandaFanda: ,,Panove, nerad bych byl sejcek, ja z toho mas spis pocit, ze se chysta..." zobrazit příspěvekPanove, nerad bych byl sejcek, ja z toho mas spis pocit, ze se chysta nejaka vetsi zmena *VYHLIZI*
..ted si pojdme drzet palce, aby ta zmena byla pro nas prizniva a naopak to nebyl krok zpatky, kdyz uz jsme se dostali do slusneho bodu, kdy vyjma nekolika vhodnych hracu do obrany nam toho zas az tolik moc nechybelo.."

Tak s tím nesouhlasím… ano s obranou byl problém. Dále byl ale problém i s útokem ( nedostatek důrazu, síly ) a problém byl i na straně trenérů - přesilovky. Takže podle mě změna pár obránců neřeší všechno.

otaznik6
Laurik92 +25
01.05.23 v 19:33

reakce na Schaschek: ,,Nevidím..."

Zveřejnila to jeho partnerka. Čekají druhého potomka *THUMBSUP*

+1
otaznik7
Laurik92 +25
01.05.23 v 19:31

reakce na Mandor: ,,Není hloupej, je mu ukradená reprezentace. Vydělává velký..." zobrazit příspěvekNení hloupej, je mu ukradená reprezentace. Vydělává velký peníze a nějaká morálka je mu ukradená.
Ono spousta lidí by šla do Ruska vydělávat, kdyby jim za stejnou práci firma nabídla 7x větší plat než by dostal doma, navíc zdanění v Rusku a v ČR je taky rozdílné.
Neobhajuju ho, ale svým způsobem ho chápu."

Já se nechci přít. Ale co jsem slyšel, tak i bez ohledu na jeho pokřivený charakter, nepatří Šulák mezi nejbystřejší hokejky…

otaznik8
Laurik92 +25
29.03.23 v 20:44

reakce na gulbis: ,,Já mám za to, že jsem to někde slyšel/četl při příležitosti..." zobrazit příspěvekJá mám za to, že jsem to někde slyšel/četl při příležitosti NHL co se tu hrála. Tehdy se nějak říkalo, že Sparta hrála začátkem sezóny na užším hřišti právě kvůli přípravám na NHL a že od další sezóny to snad má být povinné všude, ale možná jsem to jen špatně pochopil, tak uvidíme."

Co si vybavuju, tak před covidem byla vize hrát do 3 let všechny mezinárodní akce typu MS, OH na užším ledě a tím by byly i kluby v Evropě nucené postupně přejít na úzká hřiště. Ale jak s tím zamával covid nevím a za druhé na některých stadionech ( starších ) to není ani technicky možné. Každopádně letiště typu Holešovic už u nás nikdo nemá. Nevidím problém v rozměrech ledu v O2 areně. Většina týmů jde touhle cestou taky. Problém vidím v tom, že trénujeme a dostáváme návyky na nějaký systém právě na tom letišti a pak jdeme hrát, ať už doma nebo venku na úplně jiné rozměry…

+2
otaznik9
Laurik92 +25
29.03.23 v 08:53

reakce na Schaschek: ,,Je to Antoš, ale na tomhle je bohužel dost..." zobrazit příspěvekJe to Antoš, ale na tomhle je bohužel dost pravdy:

"Sparta je vlastně nejlepším klubem pro diváky. Ne tak ale pro její fanoušky. Ti výhry v důležitých momentech nezažívají. Radši staví tým, kterým sice nakrmí diváky, ale neuspokojí fanoušky."

www.sport.cz/clanek/...

"

Přesně. Sice Antoš, ale tohle mu podepíšu. A změnu nečekám. Tým na novou sezonu je +- hotový a nějaká změna u Tona v přístupu ke stavění kádru v nedohlednu… Budeme se snažit hrát rychlý a technický hokej. Budou chodit lidi a pak přijde playoff a zase budeme hrát jak dámičky a nás vybetonuje každý tým s kouskem charakteru a chuti se o to porvat.

+2
otaznik10
Laurik92 +25
09.02.23 v 14:58

Na Twitteru těch uplakánků už běží fotomontáž Řepíka v jejich dresu… a všichni mají zaručené info..

otaznik11
Laurik92 +25
31.01.23 v 14:12

reakce na Kubajs: ,,Nechápu tu věčnou kritiku a zbavování se Kašeho*NE* "

Přesně tak. Já naopak doufám, že zůstane. Když je zdravý, hraje výborně. S agresivitou, aktivitou a přitom dokáže skvěle tvořit šance ostatním. A určitě to není žádný rozvraceč kolektivu. Svůj hokej hrál ve druhé lajně a stejně tak i teď ve čtvrté. Bez nějaké známky uraženosti nebo podobně. Viz.jeho přenechání puku Horákovi před prázdnou bránou. Takže taky vůbec nechápu jeho kritiku. Za mě se třeba další sezonu obejdeme bez obou Thorellů ( i přes jejich progres ) , bez Simona a asi upřímně i toho Příby a Dvořáčka. Ale Kaše by mi chyběl herně.

otaznik12
Laurik92 +25
17.01.23 v 16:33

reakce na karlos: ,,Já tam podobu vidím….rychlé nohy, šikovné ruce, ač Brňák,..." zobrazit příspěvekJá tam podobu vidím….rychlé nohy, šikovné ruce, ač Brňák, má Sparťanský srdce. *SALA* "

Tak brát to touhle ,,podobností,, , tak jsou si podobní skoro všichni- rychlé nohy+šikovné ruce. Konečný, Řepík, Kaše, Horák, E.Thorell, Kousal, Tomášek atd. Za mě jsou dost odlišní. Formič není tak dobrý bruslař. Je to hráč před branku a k mantinelu, kde má skvělé krytí puku a manévry na malém prostoru. Konečný díky lepšímu bruslení je hráč na forčekink, nepříjemné otravování hráčů a má podle mě o něco lepší tvůrčí schopnosti. Takže typově z něj druhý Formič nebude.
Každopádně jsem zvědavý, jak nám to trenéři poskládají, až budou k dispozici i marodi.

otaznik13
Laurik92 +25
17.01.23 v 15:53

reakce na shs007: ,,Konečný je úplně jiný typ hráče než Forman. Ale úplně.."

Přesně tak. Podobnost Konečného a Formiče je možná v dresu, zbytek je úplně odlišný.. Konečný se mi líbí, ale taky si myslím, že stejně jako loni na něj v playoff nezbude místo ( pokud nebude marodka )

otaznik14
Laurik92 +25
12.01.23 v 22:11

reakce na paul68: ,,Viděli jste? Nevím jak to je starý ale..*FUCKU*..." zobrazit příspěvekViděli jste? Nevím jak to je starý ale.. *FUCKU*

twitter.com/hcsparta..."

Ty jsi letos na hokeji asi nebyl vid?
Ale jinak je to super *THUMBSUP* *FLAGSPA*

otaznik15
Laurik92 +25
29.12.22 v 15:34

reakce na chuli: ,,Tak Třeba Hudy měl obojí... "

Sorry, ale nevytahoval bych tu toho proruskýho klauna. Buďme rádi, že je tu Kovář. Chytá o parník líp a charakterově to není takový mrzák.

otaznik16
Laurik92 +25
04.12.22 v 20:05

reakce na Schaschek: ,,Karma za ty kecy v Bombách k tyči 8-) "

Hned jak to dneska skončilo, jsem si na toho mindráčka vzpomněl *THUMBSUP*

otaznik17
Laurik92 +25
03.12.22 v 14:36

reakce na Lord: ,,Jurčinu bych viděl spíš jako skauta, mohl by skautovat Německo,..." zobrazit příspěvekJurčinu bych viděl spíš jako skauta, mohl by skautovat Německo, Švédsko."

Podle Kuchaře má dělat skauta, ale pro Boston…

otaznik18
Laurik92 +25
16.11.22 v 17:24

Zatím výkon fajn, ale pak 2 chyby našich dlouhodobě nejslabších hráčů - Polášek, G.Thorell a ještě gól toho tupce Bučka :-!

+1
otaznik19
Laurik92 +25
12.11.22 v 00:27

reakce na Schaschek: ,,Klidně mi dávejte mínusy, ale fakt ho tu nechci :-D *FUCKU* "

V pohodě, každý má právo na názor. Jen mě tedy objektivně zajímají důvody, proč ho tak moc nechceš? Dîky *SALA*

otaznik20
Laurik92 +25
10.11.22 v 07:54

reakce na krvolak: ,,Já to chápu. Je to nejúspěšnější český trenér za dlouhé..." zobrazit příspěvekJá to chápu. Je to nejúspěšnější český trenér za dlouhé roky. Po Vsetínu vyhrát dvakrát za sebou dokázala jen Sparta, po letech burani a jen Varaďa to zvládnul třikrát.

Po všech těch anabázích s Jandačovými neúspěchy a návraty spoustu z nás láká trenér, co umí vyhrávat.

*SMILESPA* "

Přesně tak. Nikdy jsem nebyl Varadi fanoušek, ale musím uznat, že má vše po čem tady každý dlouhé roky pod Jandačem i pod Paterou volá. Proto nechápu ten skeptický pohled k jeho angažmá.
Má úspěšný systém. Vyhrál tituly. Má dlouhodobou vizy. Neřeší jen samotný A-tým, ale celkovou koncepci organizace a návaznost na ,,farmu,, a mládež. S týmem žije a za hráče se pere, viz.scéna v zápase proti nám, kdy u střídaček tahal někoho od nás za dres. Zároveň je přísný a neodpustí odfláknutý zápas ( a že těch máme každou sezonu dost ) Taky se tu volá po emocích na střídačce, ne solných sloupech - Jandač, Patera. Prostě Varaďa má vše, co potřebujeme. Jestli do toho nezasáhne zahraničí a naše vedení si ho nechá utéct, jen kvůli svému pohodlí a zachování kompetencí, bude to za mě jejich největší chyba a těch poslední dobou přibývá.

+4
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30