Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kubajs +47
09.04.21 v 08:27

reakce na Koty: ,,Proč bych tady měl být při prohře jako první? Já jsem jasně..." zobrazit příspěvekProč bych tady měl být při prohře jako první? Já jsem jasně řekl že postopíme a na tom se nic nemění. Jinak to co si napsal dává smysl, asi jako Jandač na naší střídačce. "

Zajímalo by mě, co děláš za práci?
Podle tvých příspěvků to vypadá, že si neomylný borec. Chtělo by to trochu respektu a pokory. *DRINK*

otaznik2
Kubajs +47
05.04.21 v 13:42

reakce na MartinMegadeth: ,,Já si ho tady přál mít už před šesti, sedmi, osmi lety, ale s..." zobrazit příspěvekJá si ho tady přál mít už před šesti, sedmi, osmi lety, ale s tím jak Saša dlouhodobě návrat do extraligy odmítal, nevěřil jsem, že k tomu někdy dojde. Moc nevěřím, že by si nenašel pro další rok angažmá zase v zahraničí. Kdo u nás bude chytat příští sezónu na to budu hodně zvědav. *VYHLIZI* "

Podle mě tu Saša nebude, slyšel jsem s ním podcast a tam sám říkal, že on je cestovatel, stejně tak jeho žena, že hokej je pro něj defacto už na druhé koleji, říkal, že by ho lákala i Asie a kultura tam. Kdyby nebyl covid, tak by se podle mě do extraligy nevrátil.

+2
otaznik3
Kubajs +47
03.04.21 v 20:27

reakce na Koty: ,,Tak to vemeno tady začne psát o koštatech a já jsem troll. To tady..." zobrazit příspěvekTak to vemeno tady začne psát o koštatech a já jsem troll. To tady podporuji Sparticku a těším se jen na třídílný seriál, který bude super. Někteří by se měli naučit unášet prohru. Přes tygry půjdeme 4:1 jak jsem psal. "

Ze sebe děláš akorát blbce a nám slušným sparťanům ostudu.

+4
otaznik4
Kubajs +47
03.04.21 v 19:30

reakce na Medvěd: ,,No, natrhli nám řiť a priznejme si, že zaslouženě. Vymazali nám..." zobrazit příspěvekNo, natrhli nám řiť a priznejme si, že zaslouženě. Vymazali nám mimo prvního útoku vše ostatní, z obránců udělali kuželky, to už ani Salák nemůže vše zachránit. Vnutili nám hru, kdy jsme nestíhali. Zítra musí být vše jinak, jinak budeme tam, kde po PO býváme. To se nedá nic dělat. Nic není ztraceno, ale zítra fakt jinak!
Btw: překvapilo mě, co všechno a jakou formou si může dovolit trenér říct rozhodčímu. Slušný."

Protože tenhle pán má za ***í toho trotla Pešána, jiný trenér by určitě ten trest dostal si myslím...

-1
otaznik5
Kubajs +47
03.04.21 v 19:09

reakce na Schaschek: ,,Tak hlavně ať tu zas nějaký koště píše o tom jak je vše..." zobrazit příspěvekTak hlavně ať tu zas nějaký koště píše o tom jak je vše jasný *NAPR**** "

Tomu už dávno měli zakázat veřejně publikovat svá moudra. :-! *KICKSLAVIA*

-1
otaznik6
Kubajs +47
03.04.21 v 16:37

Nevíte někdo co je s Říčkou?

otaznik7
Kubajs +47
31.03.21 v 07:13

reakce na Schaschek: ,,Ten exodus bude, to je jasný. Kór když prostě nemůžeme..." zobrazit příspěvekTen exodus bude, to je jasný. Kór když prostě nemůžeme finančně konkurovat zahraničí. Vsadil bych se, že Sobotku neudržíme určitě. U Horáka to bude hodně hodně těžký. Rousek do NHL pravděpodobně. Psalo se tu o Kudrnovi se Sukelem (Litvínov), pak o Říčkovi, Pechovi,...

Ty změny jsou každý rok, záleží koho přivedeme jako případné náhrady."

Já pořád nějak nevěřím tomu, že by si Toňák s Hlínou nechali takhle moc rozpustit tým, který dlouhodobě funguje. Chápu, že jsou jména, co jsou u nás prakticky neudržitelná, ale dotovat konkurenci v extralize? Snad nejsem moc naivní, ale pořád věřím, že jsou to jen fámy *NE*

+1
otaznik8
Kubajs +47
18.03.21 v 09:29

Jak to tady tak čtu, tak pokud by se měl Pepík na PO zavřít někam do zázemí, tak by se k němu měl přihodit i Koty *KSICHT*

+4
otaznik9
Kubajs +47
04.03.21 v 07:35

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že nemá Pech, Horák, Sobotka, Salák, Machovský a..." zobrazit příspěvekMyslím, že nemá Pech, Horák, Sobotka, Salák, Machovský a další. Klíčový bude udržet Horáka. "

A Pecha, mrzelo by mě, vidět ho jinde.

+1
otaznik10
Kubajs +47
04.03.21 v 07:33

reakce na frafont: ,,Na tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám..." zobrazit příspěvekNa tom eliteprospect to mají docela přehledně - přikládám odkaz:
www.eliteprospects.c..."

Super, díky moc!

otaznik11
Kubajs +47
03.03.21 v 22:44

reakce na Schaschek: ,,Super! V útoku to bude asi větší oříšek bohužel. "

Nevíš jací hráči mají i na příští sezónu smlouvu? Nebo dá se to někde najít, abych se podíval sám? Díky moc :)

otaznik12
Kubajs +47
15.02.21 v 20:48

reakce na Leo: ,,Jedno je jisté, tohle už není náhoda a ta labilní psychika..." zobrazit příspěvekJedno je jisté, tohle už není náhoda a ta labilní psychika mužstva není dobrá a je to velká slabina a před PO jasný signál k soupeřům že se nás rozhodně bát nemusí a ba naopak. "

Co to je zase za kecy? 9 výher v řadě, teď prohra, byť blbá , ale jedna prohra a hned takový kecy?

Ba naopak, jedině dobře, že to zase přišlo, aspoň zase kluci trochu spadnou nohama na zem a budou podávat 100% výkon po celý zápas a nic nevypustí ....

otaznik13
Kubajs +47
13.02.21 v 13:11

reakce na rad55: ,,díky *THUMBSUP* "

Nemáte to někdo celé, prosím?

otaznik14
Kubajs +47
29.12.20 v 14:06

reakce na marek17: ,,tradice - možná přijde i golman byla obnovena, ať už chytal kdo..." zobrazit příspěvektradice - možná přijde i golman byla obnovena, ať už chytal kdo chtěl vždycky někdo přijde :-D ale podle vyjádření v článku to asi smysl dává, ikdyz Kuba Neužil mohl v klidu chytat, nebát se toho už.. "

Tuhle tradici jsem nikdy moc nemusel, korunu tomu dal cedník Laco, ale tady si myslím, že je to krok dobrým směrem. Věřím, že Neužil svůj prostor ve Spartě ještě dostane, teď to máme fakt dobře rozjeté, tým šlape a můj osobní pocit z Machyho je takový, že když mu někdo dýchá na záda, chytá mnohem lépe. Navíc Salák má své kvality. Takže za mě dobrý *DRINK*

+1
otaznik15
Kubajs +47
14.11.20 v 19:47

reakce na Hanzi88: ,,Tak ještě přijde na měsíc třeba Gudas a vůbec ani takový..." zobrazit příspěvekTak ještě přijde na měsíc třeba Gudas a vůbec ani takový hráče neuvidíme hrát naživo :-( "

Gudas by se mi hodně líbil, i když nejsem fanoušek příchodu na měsíc. Pak je mi líto hráčů co dřou, ale tihle kluci jim berou místo v sestavě, každopádně si myslím, že zrovna od něj by si naši beci měli hodně co vzít a při absenci Jurčiny je takový bek potřeba.

+4
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Následující zápasy

  • 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
5
6
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30