Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kubajs +149
Včera v 18:12:18

reakce na rad55: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/407966/koho-za..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...
Novináři mají jasno, já teda ne *NE* "

Si mě předběhl :-D

Z téhle nabídky bych vzal Langhamra.

otaznik2
Kubajs +149
Včera v 13:53:44

Jsem zvědavý, jak se k tomu vyjádří sparta a co řekne zajímavého.

otaznik3
Kubajs +149
Včera v 12:38:55

reakce na Hanzi88: ,,Btw Podlešák psal na twitter, že není reálný, že bychom si..." zobrazit příspěvekBtw Podlešák psal na twitter, že není reálný, že bychom si stáhli Neužila"

A napsal i důvod?

otaznik4
Kubajs +149
Včera v 10:43:03

Já bych si klidně stáhnul zpátky Neužila. Dvojce Machovsky x Neužil se mi líbí daleko víc, než Salák. Od PO s Libercem jsem nad ním zlomil hůl.

Podle mě by bylo stažení Neužila nejlepší krok, protože pořád dokola kupovat brankáře za velkou gáži, místo svých odchovanců není správná cesta, byť chápu, že v brance Sparty je obrovský tlak na výsledek a na "experimenty " není čas, ale sami jste to tu psali, od dob Břízi je naše branka prokletá.

Jednou to dobře popisoval v rozhovoru Filip Novotný.
www.google.com/amp/s...

+2
otaznik5
Kubajs +149
16.01.22 v 17:53

reakce na rad55: ,,Je to špatný, Konečný, Dvořáček, Pavelka jsou out.  Zbytek..." zobrazit příspěvekJe to špatný, Konečný, Dvořáček, Pavelka jsou out.
Zbytek vypadá hodně unaveně.
*SALA* "

Co se stalo? Co jsem přehlédl? Nevýhoda, když koukáš bez komentu, pak člověk neví.

otaznik6
Kubajs +149
16.01.22 v 17:41

Teda nevím jak vy, ale já tohohle komentátora absolutně nemůžu, to jsou takový moudra. Navíc komentuje Spartu tak často :-!

otaznik7
Kubajs +149
13.01.22 v 14:15

reakce na Schaschek: ,,Tak Sobotka s Řepíkem na OH. Chlapík nic. Hlavně, že Zohornové..." zobrazit příspěvekTak Sobotka s Řepíkem na OH. Chlapík nic. Hlavně, že Zohornové nebyli ve hře a jsou tam oba... *NE* "

Já se hodně divím, že nejede Gulášek.

otaznik8
Kubajs +149
10.01.22 v 08:38

reakce na toci87: ,,Je pravda, že to rozhodně nebylo o tom, že by nás přejeli,..." zobrazit příspěvekJe pravda, že to rozhodně nebylo o tom, že by nás přejeli, výsledek 1:5 vypadá hrozně, kór když se podívám na statistiky. První gól asi Saláka překvapil nevím, druhý ale naprosto zbytečné, vím, že se snaží hodně rozehrávat, ale tentokrát už se mu to vymstilo, snad si na tohle dá pozor, čtvrtý gól jsem měl z dálky, ale že by byl nechytatelný nevím, každopádně si nepamatuji, že by Pech takhle u nás střílel z voleje, no a pátý gól byl už jen třešnička, lepší když se to sešlo v jednom zápase, než aby si to golmani vybrali po jednom.

Přispěli k tomu i rozhdočí, přijde mi, že jsou horší a horší, neustálé pískané icingy, ofsajdy a neuznaný gól tomu dal korunu, ano Sobotka projel brankovištěm, ale v době kdy puk vyletěl z Chlapíkovy hole, už tam prostě nebyl, nevím no, pořád se vymýšlejí pravidla aby padalo víc gólů a pak se tohle neuznává.

Doufám, že v pátek to bude lepší, snad budeme moct hrát, bůh ví co v tom Hradci lítá za virózu a že budeme moct jít v nějakém počtu, když chystají to omezení.

Alespoň jedno pozitivum ze včerejška mám, tričko za kvíz. Dlouho jsem oťukával přední příčky, tak se to povedlo. *THX* "

Ten gól nebyl uznaný, protože mu vzal bruslí hokejku a rozhodil mu postoj, ten puk mu prošel mezi betony, kdyby tam tu hokejku měl, asi by to gól nebyl.

Sice je to blbý, ale myslím si, že ten gól nebyl uznaný správně. Každopádně takový tým jeden gól nemůže rozhodit. Včera to bylo prostě tragický v brankovišti. A když se snažíš, nejde to a pak dostaneš takové laciné góly, tak tě to prostě položí.

otaznik9
Kubajs +149
09.01.22 v 18:30

Když na to tak koukám, říkám si, jestli vůbec nebudeme ještě rádi za postup do PO. Moc velký náskok bodů nemáme, určitě nám nějaké hráče vezme repre na několik zápasů, pokud se liga nezastaví, což podle Záruby není termínově možný.

No, letos je mi z toho hokeje opravdu smutno.


otaznik10
Kubajs +149
08.01.22 v 20:03

reakce na Kimi R.: ,,Důležité je , že se konečně chytl Řepík s Horákem . Když..." zobrazit příspěvekDůležité je , že se konečně chytl Řepík s Horákem . Když vezmu našich elitních 5 útočníků (Thorell,Chlapík,Řepík,Horák,Sobotka ) tak už mají skoro všichni průměr bod na zapás . Ještě by chtělo , aby se chytl Kaše a třeba Míra Forman . "

Kaše nenápadně sbírá asistence. Asi jsme všichni od něho čekali hlavně góly, ale i tohle je důležité, bez Áček nejsou Géčka :-)

+2
otaznik11
Kubajs +149
06.01.22 v 17:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Do puntíku souhlasím s Tvým hodnocením Voženílka. Mám z něj..." zobrazit příspěvekDo puntíku souhlasím s Tvým hodnocením Voženílka. Mám z něj ten samý pocit. Jsem rád, že nezklamal. Když Sparta oznámila tuto výměnu, šel jsem tady proti proudu a nesdílel většinovou skepsi směrem k Voženílkovi. Je to typ hráče, který se nám do třetí lajny výborně hodí. Doležalova smůla byla, že je to hráč do prvních dvou útoků, do kterých se bohužel pro něj nedostal, takže postupem času poněkud vyčpěl, i když úvod sezóny měl dle mého názoru slušný. Jestli si nechat Voženílka nebo chtít Doležala zpátky je otázka do pranice. Ono nebude záležet jen na názoru Sparty, ale taky na mínění Motoru. Na jihu mají dost možná také zamotanou hlavu, protože Doležal v Motoru góly dávat začal (u nás čtyři v šestadvaceti zápasech, v Motoru dva v pěti utkáních). Strašně nerad bych nad ním lámal hůl, i kdyby v Motoru zůstal až do konce ročníku. Podle mého názoru zdaleka neukázal všechno co v něm vězí za potenciál. *METAL* "

Jsem rád, že se mnou souhlasíš. Vzhledem k novinkám, že Chlápa odejde, tak bych to udělal tak, ze bych si Voženílka nechal do konce sezóny, Doležala nechal v Budějkách a do nové sezóny měl v sestavě oba dva [:-}

+1
otaznik12
Kubajs +149
05.01.22 v 10:00

Co říkáte na Voženílka?
Vrátit zpátky a vzít si Doležala, nechat jak to je, nebo ho koupit a Doležala si stáhnout?

Mě se líbí herně, vypadá i dost drsně, myslím, že na PO by mohl být platný.
Ale jestli by Doležal po návratu byl platný, tak by byla škoda o něj přijít a posilovat konkurenci.


No, zapeklitá otázka k diskuzi :-)

+2
otaznik13
Kubajs +149
04.01.22 v 19:15

By mě zajímalo kde je ten přeborník Koty.... ten by měl dostat doživotní ban, jeho řeči nosí akorát smůlu.

+1
otaznik14
Kubajs +149
28.12.21 v 09:37

Já se těším, až po turnaji zase vyleze Pešán s tím, že všichni všechno dělají špatně *FUCKU*

+1
otaznik15
Kubajs +149
25.12.21 v 17:47

reakce na paul68: ,,To myslela stoprocentně tak, že nikdo nemá Covid - ale to je můj..." zobrazit příspěvekTo myslela stoprocentně tak, že nikdo nemá Covid - ale to je můj názor... *FUCKU* "

Je to tam napsaný úplně jasně, máš pravdu. Nechápu co jsem četl, asi se mi tam samo vsugerovalo zbožné přání :-D

otaznik16
Kubajs +149
25.12.21 v 13:48

Snopková říká, že máme tým kompletně zdravý, tak že by jsme konečně na led vyjeli v plné síle? *SALA*

otaznik17
Kubajs +149
22.12.21 v 19:22

reakce na Schaschek: ,,Dědek sice vykrádá celou extraligu, ale líbí se mi ten tlak na to..." zobrazit příspěvekDědek sice vykrádá celou extraligu, ale líbí se mi ten tlak na to hráče nepustit. Klub hráče platí, ale nemůže jim zabránit, aby jeli na reprezentační akci. Umíte si představit, že v rozhodující fázi sezóny ztratíme na měsíc Sobotku s Řepíkem a třeba Chlapíka? To je kvalitou prakticky první lajna v extralize! Umí si někdo představit, že je majitel firmy, platí svoje lidi kvůli nějakému projektu a v důležité části ti nejlepší chybí? Jak to těm klubům chtějí ty dva šmejdi kompenzovat? Pro nás to může znamenat další ztracenou sezónu. Fakt *** na repre."

Je to až nechutný, jak z nhl si každý sedá na ***, ale evropské kluby mají smůlu. Líbil se mi názor toho švéda, ten to řekl velice dobře.

A když se nad tím člověk zamyslí, proč by kluby neměly OH bojkovat, když nějaký výsledek bojkotuje svaz tím, že neodvolal toho blbečka?

Dokud tam bude on a ten namistrovanej frajírek, ať jde celá repre do patřičných míst.

+1
otaznik18
Kubajs +149
21.12.21 v 18:34

reakce na MartinMegadeth: ,,Deník Sport předložil pět variant kdo by mohl nahradit Pešána a..." zobrazit příspěvekDeník Sport předložil pět variant kdo by mohl nahradit Pešána a po pravdě mi Růžička (ať už sám, s Hadamczikem nebo třeba se Strakou) ze všech možností dává největší smysl. Jako trenér se přestal rozvíjet, to je fakt. Ale pořád lepší zastaralý systém než žádný. A že umí dostat hráče na svoji stranu a je jimi respektován, to platilo a platí pořád. Na rozdíl od zaječího pysku, který evidentně většinu svěřenců jen s**e. Za mě byl největší úlet Zábranský. I když ho uznávám, že Kotletu vrátil do extraligy a dokopal ji ke dvěma titulům, bez něj by do dneška živořila v pralese, tak to nikdy nebyl trenér. Navíc v současné době, kdy sedí zadkem na více židlích a řeší stavbu nové haly bych chtěl vidět, kde by vzal čas na trénování národního týmu. *MIMO* Kromě Růžičky s Hadamczikem, Hořavy a Zábranského byly dalšími navrhovanými variantami Varaďa anebo nejmenovaný cizinec. To jen pro úplnost. Proti zahraničnímu trenérovi nic nemám, ale to by musel Král chytit Pešána za ( ! ) a vypakovat ho od válu hned po fiasku na MS v Rize. Cizinec potřebuje čas, aby se seznámil s českým prostředím, na což půldruhého měsíce před olympiádou absolutně není čas. *LEBKA*
isport.blesk.cz/clan..."

Upřímně řečeno, ja si myslím, že bude zázrak, když toho šaška vůbec odvolají. Pak bych našim fandil, i kdyby je trénoval cvičení papoušek.

Já jsem toho názoru, že trenér reprezentace musí být hlavne dobrý psycholog, proto bych se nebránil vzít klidně nějakou hráčskou legendu a post trenéra řešit po olympiádě. Když tam nebudou hráči NHL, tak to bude stejně o ničem. Akorát nevím, jestli by to reálně bez licence šlo udělat, nevím jak to přesně funguje.

otaznik19
Kubajs +149
20.12.21 v 13:04

reakce na karlos: ,,Výtažek z článku o Pešánovi:  "S trochou..." zobrazit příspěvekVýtažek z článku o Pešánovi:

"S trochou počítání a přehánění se dá říct, že prohrát šestkrát za sebou v sezoně, která u reprezentace čítá 29 až 35 duelů, je asi jako deset porážek v extralize a šestnáct v základní části NHL. A takovou šňůru ustojí málokterý trenér"

Vím o jednom teoretikovi, který sérii 10 porážek ustál *METAL* A myslím, že to bohužel ustojí i Pešán :-! "

Jak už tady někdo psal, chtělo by to vyvíjet pořádný mediální tlak.

+1
otaznik20
Kubajs +149
20.12.21 v 10:42

reakce na Gapin: ,,Je to úplně jedno. I kdyby jich od nás jelo pět, tak by Kanada a..." zobrazit příspěvekJe to úplně jedno. I kdyby jich od nás jelo pět, tak by Kanada a Amerika museli přijet s nějakým B-týmem kterej ješte bude celý turnaj po nocích kalit aby jsme měli nějakou šanci. Není doba jako při Naganu."

To s tebou souhlasím, akorát nevím, jestli si pochopil správně mou myšlenku. Myslel jsem to tak, že jelikož extraliga jede dál, sparta by byla výrazně oslabená.

O úspěchu repre se ani bavit nemusíme, možná nějaké 3-4 místo, kdyby to Pešán sledoval doma u televize.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. ledna - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (44.kolo)
 • 23. ledna - 16:00
  14.png
  KLA (doma)
  Extraliga (45.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
8
10
11
12
13
15
17
19
20
22
24
26
27
28
29
31