Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kubajs +36
14.11.20 v 19:47

reakce na Hanzi88: ,,Tak ještě přijde na měsíc třeba Gudas a vůbec ani takový..." zobrazit příspěvekTak ještě přijde na měsíc třeba Gudas a vůbec ani takový hráče neuvidíme hrát naživo :-( "

Gudas by se mi hodně líbil, i když nejsem fanoušek příchodu na měsíc. Pak je mi líto hráčů co dřou, ale tihle kluci jim berou místo v sestavě, každopádně si myslím, že zrovna od něj by si naši beci měli hodně co vzít a při absenci Jurčiny je takový bek potřeba.

+4
otaznik2
Kubajs +36
05.06.20 v 06:36

reakce na Averon: ,,Tady to máš i z dalšího..." zobrazit příspěvekTady to máš i z dalšího zdroje....
www.idnes.cz/hokej/e..."

„Minulý týden měl hrát Jaromír za Třinec, tento týden za Spartu. S napětím očekáváme, za jaký extraligový klub nastoupí příští týden,“ dodává sparťanský mluvčí.

Moc hezky řečeno *FUCKU*

+2
otaznik3
Kubajs +36
04.06.20 v 20:37

reakce na SpartaCorps: ,, Srát na spekulace pisálků, tohle je pro nás..." zobrazit příspěvek
Srát na spekulace pisálků, tohle je pro nás důležitější.... rozhovor s Michalem...a tenhle odstavec.....to je dokonalost....

hcsparta.cz/clanek.a...

e sbírce máš juniorské tituly ze zámoří, ale žádný z dospělého hokeje. Žene tě k návratu také vidina úspěchu se Spartou?
Vyhrál jsem juniorské tituly v Americe, dvakrát jsem vyhrál AHL a vzpomínám na to dodnes. Takový pocit jsem neměl hodně dlouho. I tohle mě žene dopředu, protože nezáleží na tom, jaký titul vyhrajete. Každou trofej oslavujete spoluhráči, s celým klubem i s fanoušky, což bych rád zažil také ve Spartě. Vyrůstal jsem tady, prošel jsem mládeží až do juniorky a Sparta mě připravila na velký hokej. Nad jiným týmem v Česku bych ani neuvažoval. Navíc Praha je Praha a Sparta je pojem sám o sobě

*THUMBSUP* *THUMBSUP* *BRAVO* *SALA* "

Gudas by se mi ve Spartě líbil *OK*

+2
otaznik4
Kubajs +36
03.05.20 v 09:46

reakce na Kimi R.: ,,Jestli přijde třeba Horák , tak útok bude silnej . Mně spíš..." zobrazit příspěvekJestli přijde třeba Horák , tak útok bude silnej . Mně spíš schází 1-2 obránci"

Koukal jsem, že jak se všude píše o té české kolonii v Tappaře, tak nikde nezmínili Poláška, tak jestli je na odchodu, možná by teoreticky mohl zamířit zpět, ale tohle je samozřejmě trochu více teorie.

otaznik5
Kubajs +36
03.05.20 v 08:58

reakce na paul68: ,,Na druhou stranu, povedla se mu jen poslední sezona, jinak do tý..." zobrazit příspěvekNa druhou stranu, povedla se mu jen poslední sezona, jinak do tý doby nic moc 8-) . Finsko mu ale samosebou přeju.. *METAL* "

Úplně s tebou nesouhlasím s tím, že se mu povedla jen jedna sezóna. Už minulou sezónu hrál dost dobře a plnil co se po něm chtělo, akorát hrál vedle Silla a měl defenzívní úkoly. Pokud dostane prostor, myslím si, že o něm ještě uslyšíme a moc bych mu to přál! *OK*

otaznik6
Kubajs +36
25.04.20 v 17:03

Tak Růža oficiálně, přiznám se, že tohle jsem nečekal.
V sezóně měl smůlu na menší zranění co ho neustále limitovala, myslel jsem si, že se kousne a zabojuje, škoda.

hcsparta.cz/clanek.a...

otaznik7
Kubajs +36
04.04.20 v 20:02

Tak Rousíno další sezónu ve Spartě, paráda! *DRINK* *DRINK*

+2
otaznik8
Kubajs +36
01.04.20 v 09:53

reakce na Schaschek: ,,Hele je okurka, pojďme si zahrát hru 8-) Inspiroval jsem se na..." zobrazit příspěvekHele je okurka, pojďme si zahrát hru 8-) Inspiroval jsem se na twitteru.

Máme k dispozici 15 dolarů a máme sestavit formaci Sparty (LW,C,RW,D,G):

G - D - LW - C - RW

5$: Holeček - Šíma - Kratěna - Zábrodský - Ton
4$: Bříza - Šrek - Žemlička - Hrdina - Zelenka
3$: Duba - Vykoukal - Hlinka - Výborný ml. - Chabada
2$: Pöpperle - Ptáček - Hlaváč - Pech - Řepík
1$: Machovský - Hanzlík - Rousek - Broš - Forman

Vykopávám: Bříza - Vykoukal - Kratěna - Broš - Řepík


*SILENY* "

Tohle je hodně těžký, ale za sebe bych to viděl takhle:

Duba - Hanzlík - Ton - Pech - Hlinka

otaznik9
Kubajs +36
10.03.20 v 11:04

Tak kdo z vás si letos koupil permanentku včetně PO?

otaznik10
Kubajs +36
26.02.20 v 08:17

Nemáte někdo informace jak jsme na tom s marodkou?
Moc rád bych viděl Spartu před PO v plné síle! *POSILOVNA* *POSILOVNA*

otaznik11
Kubajs +36
18.02.20 v 12:23

reakce na rad55: ,,Machy je v pořádku a dneska nastoupí. Něco mi říká, že dneska..." zobrazit příspěvekMachy je v pořádku a dneska nastoupí. Něco mi říká, že dneska budeme bodovat a naplno. Snad ta hra půjde nahoru, taky doufám, že teda nastoupí už někdo po marodce. *SALA* "

Já jsem zvědavý, zda se dneska objeví ten Kvapil jak tady někdo psal. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to příjemné překvapení *THUMBSUP*

otaznik12
Kubajs +36
09.02.20 v 14:07

reakce na marek17: ,,Říha tam točí v 1. útoku 13. útočníka. Bohužel Gulaš ze..." zobrazit příspěvekŘíha tam točí v 1. útoku 13. útočníka. Bohužel Gulaš ze svojí pozice s těma bodama si asi může diktovat. "

Jenže on ty body má v extralize, kdyby je měl aspoň v jiný soutěži. Do toho ještě stále brečí u rozhodčích. Pokud vážně pojede na MS, tak v konkurenci ostatních týmů shoří jako papír, i když bych si v rámci reprezentace přál něco jiného.

otaznik13
Kubajs +36
05.02.20 v 17:17

Nejvíc mě na tom štve, že teď jsme dali zase důvod být ostatním pro smích. Jandač prostě nemá dobrou reputaci a ani my fanoušci jsme ho tady nechtěli.
Upřímně doufám, že hlavní slovo bude mít Hořava a bude to dobrá dvojka. Nejlepší by bylo vyhrát titul, všem zavřít ústa a bylo by!

Každopádně jsem sparťan, budu fandit, věřit a podporovat i kdyby na lavičce stál pavián s orangutanem!
Po repre pauze věřím v návrat marodů a jízdu , která tady dlouho nebyla! *SALA* *SALA*

otaznik14
Kubajs +36
04.02.20 v 14:23

reakce na Leo: ,,Já si osobně myslím,že to Jandač odmítne "

Já si myslím, že ne. To by byl hodně blbej, kdyby takovou nabídku odmítl, dyť jinak po něm neštěkne ani pes *NE*
Ale snad se mýlím 8-)

otaznik15
Kubajs +36
04.02.20 v 13:47

Spíš by mě zajímalo, kdyby se k nám vrátil Pepík, kolik hráčů by mělo zájem do Sparty jít ze seznamu ex hráčů Sparty, nebo reprezentantů? Další věc je jeho nasazování mladých hráčů, kterým velké šance nedával.
Nerozumím tomu, proč Hořavu napadl zrovna Jandač, když se ani neznají.
Fakt jsem si myslel, že s Tonem je u nás Jandač tabu. Bylo by fajn, kdyby se vedení podívalo sem na fórum, co si o tom fanoušci myslí a ještě to nějak přehodnotili.


Nejvíc by se mi líbilo, kdyby do konce téhle sezóny by lavička zůstala stejná jako na zápas s kometou. Toňák a Hlína jsou legendy, musí se hrát úplně jinak, když jsou za zády, než na tribuně a to by mohl být ten správný impuls! *THISISSPARTA*

+1
otaznik16
Kubajs +36
03.02.20 v 16:50

Hoši máte někdo celý??
Tuhle variantu si teda představit nedokážu

isport.blesk.cz/clan...

*NE*

otaznik17
Kubajs +36
03.02.20 v 10:20

reakce na Maximus: ,,S těma centrama to je tak, že teď jsou na marodce Tomášek i..." zobrazit příspěvekS těma centrama to je tak, že teď jsou na marodce Tomášek i Vláďa. A to prostě musí bejt někde znát. Smejkal byl na centru spíš záplata. A možná asi i proto dal Hořava k Řepíkovi s Rouskem raději "klasickýho" centra v podobě Sukela než Jirku Smejkala."

On byl hodně znát i rozdíl mezi první a druhou třetinou ve vyhrávání buly. V první třetině se nám skoro vůbec nedařilo vyhrát, měli jsme tuším nějakých 33% , po druhý už nějakých 47% a to se hned útočí lépe :)
Pevně věřím, že po repre pauze se nám kluci uzdraví a začne další sparťanská jízda.

otaznik18
Kubajs +36
03.02.20 v 08:20

reakce na Maximus: ,,Tady bych se Dvořáka zastal. Bylo to za stavu 3:1 a případná..." zobrazit příspěvekTady bych se Dvořáka zastal. Bylo to za stavu 3:1 a případná bitka by mohla Brno dostat zpátky do zápasu a do hry. Ostatně o to asi Plekancovi i šlo. Plekanec není blbej, roky v NHL v týhle pozici ho naučili jak se má zachovat, Samozřejmě to, že jsme je pak nechali vyrovnat, je věc druhá. Ale za stavu, co v tu chvíli byl, udělal správně, že se na to vykašlal. Byť bych Plekance rád viděl válejícího se na zemi s přeraženým nosem."

Já rozumím proč to neudělal, ale je to škoda, zrovna Plekance fakt nesnáším, Dvořák by mu ukázal kde má vosa žihadlo! Jak říkám, je to jediný, co mě včera trochu mrzelo, ale výsledek zápasu to s přehledem napravil, navíc fakt parádní atmosféra! *THISISSPARTA*

+2
otaznik19
Kubajs +36
03.02.20 v 07:33

Jediný co mě na včerejšku mrzelo bylo, že Dvořák nerozbil hubu Plekancovi, už už to vypadalo a nic *MIMO* *BOXER*

+1
otaznik20
Kubajs +36
30.01.20 v 10:55

reakce na Schaschek: ,,Jinak v Bernu skončil Jalonen, který tu kdysi trénoval Lva...." zobrazit příspěvekJinak v Bernu skončil Jalonen, který tu kdysi trénoval Lva. Kruppovi po sezóně končí smlouva...nabízí se tu varianta... 8-) "

To by byla hodně zajímavá akvizice *OK*
Každopádně , nevím, zda by se mu chtělo zrovna do extraligy, to mi moc reálné nepřijde.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. listopadu - 16:00
  6.png
  LIT (doma)
  Extraliga (22.kolo)
 • 1. prosince - 17:00
  19.png
  TRI (doma)
  Extraliga (23.kolo)

Kalendář akcí

<<11 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
8
10
11
12
14
16
18
19
21
23
25
26
28
30