Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kovarek -96
18.03.19 v 20:28

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Ses těžce mimo, už jsem si myslel že bude od tebe pokoj, a pořád..." zobrazit příspěvekSes těžce mimo, už jsem si myslel že bude od tebe pokoj, a pořád ban nemáš, to vážně nemůže někdo zakročit a banovat to tady?"

Ale já to teď myslím vážně a bez trolení, zajímá mě názor a důvod.

-5
otaznik2
Kovarek -96
18.03.19 v 19:45

Proč myslíte, že by se z nastoupené cesty mělo sejít? Myslíte, že by to bylo lepší, než to, co je za letošek zaběhnuté? Čistě informativně prosím ;)

-4
otaznik3
Kovarek -96
18.03.19 v 11:26

reakce na Schaschek: ,,A fakt mě fascinuje, že se Kovář registruje na konci února, aby..." zobrazit příspěvekA fakt mě fascinuje, že se Kovář registruje na konci února, aby tu rozdával rozumy. "

To máš pravdu, ale tak... jednou se začít musí :D Na FB ve skupinách diskutuji už pár let, ale tady jsem to začal sledovat až kolem Vánoc.

otaznik4
Kovarek -96
18.03.19 v 10:24

reakce na Schaschek: ,,Nerad dělám rozbroje mezi svými, ale ty jsi regulérní ***...." zobrazit příspěvekNerad dělám rozbroje mezi svými, ale ty jsi regulérní ***. Chceš tvrdit, že za to, že hrajeme víc jak 10 let hovno můžou fanoušci? Opravdu můžou ti, kteří nechají tisíce na výjezdech do všech ***í včetně 400 km vzdáleného Třince za to, že je Sparta tam kde je? Zatímco my se trápíme naší hrou daleko od domova (a stále u toho fandíme), vracíme se domů v noci, tak ty se škrábeš doma na koulích s mastnou držkou od párku a budeš tu psát nějaký hovna o tom, že za to můžeme my? Proč asi do hajzlu myslíš, že byl bojkot? Protože nás to třeba už sere? Protože vidíme, že ten klub jde dlouhodou dobu do ***e a jsme akorát všem pro smích? Protože nám na tom klubu záleží? Kdyby nám to bylo u ***e, tak tam furt stojíme jak ***i a necháme si srát na hlavu. Ale my ten klub milujeme a proto se to udělalo. Víc jak deset let jsme kousali jak nám rok za rokem srali do huby a furt tam stáli a ten tým podporovali. A tady se od chytráčků dozvíme, že jsme vlastně ***i a můžeme za to my. Jdi do hajzlu, ***e."

A kdo jiný? V žádném jiném klubu fandové takhle na klub neplivou jako tady kotel. V žádném!!! Navíc když hrajeme pěkně. Byli jsme lepší než Vítek, holt to neklaplo. Ale hokej hezký a za rok bude lépe, však play-off se udělalo, tak co se vám komu furt nelíbí?
Ad Výborný - to je PAN trenér, ale Jandač je s ním myslím srovnatelný :) pod ním ten hokej fakt vypadal a byl bych rád kdyby byl zpátky. Výborný se už nevrátí tak aspoň Pepa.
Jinak o Břízovi tu vidím dnes ráno první rozumný názor. Až teda na to že ta show na hokeji je určitě pro lidi lákadlo. I díky tomu roste návštěvnost. Tak proč se jí nevěnovat ještě víc? Vždyť je to super!

-6
otaznik5
Kovarek -96
17.03.19 v 23:52

reakce na Nujeglo: ,,Ty jsi fakt ***. Mám tě plný zuby, co to tu meleš za..." zobrazit příspěvekTy jsi fakt ***. Mám tě plný zuby, co to tu meleš za ***??? Kotel muže za to jak jsme dopadli? To jsou lidi který jezdí na výjezdy, mají věcně nervy, dávají do každého zápasu co můžou... a pokud vím tak na ledě fakt nejezdi takže co s tím má kotel společného? *PEKLO* A definiceoprwvdovych fanoušků je podle tebe to, ze chodi na popcorn a klobasů užit si kiss a soutěže co? Ty si fakt případ *OMG* *VYKULENY* "

Kdo jiný by za to mohl? Kdyby se hráči podporovali a nešlo se proti týmu, nevytvářela se kolem vedení špatná aura, bylo by to jiné. Je hezké že ti lidi jezdí na výjezdy, ale když se chovají k vedení, konkrétně třeba k Břízovi, jak se chovají, nemůžu je považovat za Sparťany. Jinak... co ti vadí na popcornu, klobáse, kiss, holdech, tanečcích od maskotů a podobně? Mně to na hokeji přijde pěkné, že se člověk odreaguje :)

-4
otaznik6
Kovarek -96
17.03.19 v 23:15

reakce na Vena: ,,Prosím vás admini, nemužete promazat ty fejsbukový hurá trolly. Z..." zobrazit příspěvekProsím vás admini, nemužete promazat ty fejsbukový hurá trolly. Z čtení těch příspěvku se mi dělá nevolno, stoupá krevní tlak jak když píská Hradil a jdou na mě mdloby jak při zjištění že většina FB Hujer fans nadšeně hýká o tom jak se za JandačovÍ vlastně hrál užasnej hokej.. Rád bych dál čet odborný příspěvky Martina a ostatních a ne se prodírat přes tyhle doslova z (_._) vycucaný h*v*a jak ze sparťanský abecedy. *OMG* *KICKSLAVIA* "

Proč tak sprostě? V čem jsou jeho příspěvky odbornější než moje?

-3
otaznik7
Kovarek -96
17.03.19 v 23:07

reakce na Canuck: ,,My jsme dal jenom protoze jsme na dovolenou, narozdil od zbytek..." zobrazit příspěvekMy jsme dal jenom protoze jsme na dovolenou, narozdil od zbytek extraligu, tedy az na Zlin, ktery taky muzou ted jet dal. Treba do chorvatsku... :)

Ale vazne, jestli hraci rozhodi to, ze kotel jde na jednu tretinu na chodbu, tak to asi moc psychicky silny mancaft neni."

Ale který jiný klub ti nabídne na zápase takový program, jako máme my? Nikdo nemá, když se podíváš, aktivní maskoty. Nikdo nemá v hale moderní hudbu, snad až na Liberec... A navíc my na rozdíl od ostatních máme halu, která by utáhla i NHL, kdo jiný se tím může pochlubit? Na NHL koukám poměrně často a fakt se těm klubům úrovní zábavy, show i fanouškovským zázemím vyrovnáme ;) Tým máme dobrý, kvalitního trenéra, úspěchy přijdou, ale musíme jim dát čas a být trpěliví, před pár lety se tu hrálo finále ligy mistrů, tak na tom tak zle zase nejsme ve srovnání s ostatními přeci, ne?
Jen ti pořádní fandové chybí, když tak čtu tohle fórum. Tady nikdo opravdový fanda není.

-4
otaznik8
Kovarek -96
17.03.19 v 22:41

reakce na Mila1: ,,Tak z jiného soudku, trolly a trotly pomineme a ignorujeme. Nevíte..." zobrazit příspěvekTak z jiného soudku, trolly a trotly pomineme a ignorujeme. Nevíte někdo, jestli ty řeči o změně "majitele" mají nějaký reálná základ? a dtto o Pepkovi do Sparty? To první ano, vyčistit od hlavy, dát cíl a strategii, toho druhého - Pepka - se děsím. Umí sice ZČ, ale PO neumí a nebude umět. Děkuji"

Jandač je skvělý trenér... bral bych ho všema deseti, kdyby tu už nebyl Krupp. Ale vedení bych neměnil. Teď jsme dál než zbytek e-ligy, je potřeba v cestě vytrvat :)

-2
otaznik9
Kovarek -96
17.03.19 v 22:18

reakce na Mila1: ,,Kašli na magora Kovarka, když nebudeme reagovat, třeba ho to..." zobrazit příspěvekKašli na magora Kovarka, když nebudeme reagovat, třeba ho to přestane bavit. Vymazal jsem si ho. Anonymně tady onanuje a stříká na monitor, ban Kovarkovi prosím"

Proč ban proboha? Protože mám jiný názor? Protože jsem věrnější fanoušek a trápí mě číst tady plivance na vedení?

-3
otaznik10
Kovarek -96
17.03.19 v 22:14

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Proč to kotli neřekneš do očí? Myslím si že reakce by byla..." zobrazit příspěvekProč to kotli neřekneš do očí? Myslím si že reakce by byla taková že bys dostal na rypak a šel brečet domů mamince,, tady můžeš napsat cokoliv a nikdo ti nic neudělá ale do očí to říct na to nemáš koule. "

Popravdě nepovažuji náš kotel za fanoušky sparty... s tím co vyvádí a jak se tu vyjadřujete... takže nevidím důvod proč bych mu měl jít něco říkat. Je to banda individuí, jak sleduji. Přál bych vám vidět jak stojí za klubem fanoušci na facebooku ;)
*FLAGHC* *FLAGHC* *FLAGHC* *FLAGHC* *FLAGHC*

-3
otaznik11
Kovarek -96
17.03.19 v 22:04

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Kovarek je takový ***, jinak by se nemohl vedení zastávat, a..." zobrazit příspěvekKovarek je takový ***, jinak by se nemohl vedení zastávat, a ještě píše takový chujoviny. Takže za neúspěšnou sezonu můžou teda fanoušci? Tak je mi tě chlapce líto.. Buď jsi úplně mimo , nebo chodíš sem psát hovadiny aby na tebe každý reagoval, nebo nemáš nic jiného na práci než psát kraviny. Nevím jak na tom jsi zdravotně ale nejspíš moc dobře ne *FUCKU* Myslím si že ani Sparťan nejsi jinak bys nepsal takový komentáře jaký aktuálně píšeš. Já jsem mladej ale moc dobře vím co jsi zač. Na Spartu chodím přes deset let což je taky málo, ale nenapsal bych takový koment... Jako ty. Na tebe reagovat už nebudu protože ty se bavíš tím co napíšeš.. PS Tak si nase."

Za mě jsou jedním z důvodů horšího umístění fanoušci, kteří nad týmem zlomili hůl a v důležité chvíli ho nepodpořili... Přesně tak. Opravdoví fandové si užívali hokej, pseudofanoušci odešli ze zápasu ;) Přál bych vám projít si diskuze na FB, tam jsou skuteční fandové, ne jako tady :)

-3
otaznik12
Kovarek -96
17.03.19 v 22:00

reakce na MartinMegadeth: ,,Jsem velice zvědav co bude dál. Změny jsou nepochybně potřeba,..." zobrazit příspěvekJsem velice zvědav co bude dál. Změny jsou nepochybně potřeba, ale systémové a smysluplné. Jinak se do dvou až tří let budeme bát, aby Sparta neopustila extraligu. Pro začátek bych rád požádal pana Břízu, aby nás ušetřil prohlášení kdo za co může, koho zklamal a čí práci v klubu znehodnotil. Jsme Sparta a prohráváme i vyhráváme všichni společně! Nesnáším deklamace ve stylu MY JSME VYHRÁLI, ONI TO PODĚLALI! *NAPR**** Před rokem si vedení klubu vyzkoušelo motivovat hráče povinným sledováním konkurence vy vyřazovacích bojích. Zjevně to nezabralo. Tak letos se snad bude energie a čas vloží do smysluplnější činnosti. Osobně očekávám v klubu řadu změn. On je ostatně naznačoval už ve včerejším Deníku Sport obvykle velmi dobře informovaný Pavel Bárta. Včetně možných změn v majetkové struktuře klubu. Mimochodem co asi Spartě poslední doby říká dr. Pavel Wohl, který před pětadvaceti lety prohlásil, že až semifinále rozhoduje jestli sezóna pro Spartu skončí úspěšně ?! *FUCKU* "

Já myslím, že těch změn není potřeba moc. Hráli jsme pěkný hokej, dařilo se nám, já bych to příští sezónu nechal, jak to je. Když se tým sehraje, dá se tomu větší systém, tak to bude fajn a myslím, že budeme i na titul *FLAGHC*

-1
otaznik13
Kovarek -96
17.03.19 v 21:58

reakce na Sepp: ,,Doprovodnej program?! Proč? Mě a spoustě dalších tady bohatě..." zobrazit příspěvekDoprovodnej program?! Proč? Mě a spoustě dalších tady bohatě stačí obyčejnej "primitivní" hokej, bez blikání světýlek, diskotéky, interaktivní kostky nebo plácání si s maskotem. No fakt, představ si to, hokej - krásná, rychlá, tvrdá a vzrušující hra, to mě dokáže spolehlivě zabavit. To ostatní si HCS může klidně odpustit a napřít takto ušetřený čas a energii tím pro hokejový klub jediným správným směrem - a to je kupodivu zase a jen hokej... Chodíš do divadla střílet ze vzduchovky? Nebo třeba do bazénu na drink? Ne? Tak proč by hokejovej klub měl pořádat cirkusový představení?!"

Já neříkám, že nemám rád kvalitní hokej, proto chodím na Spartu *SMILESPA* Ale ty akce kolem, to si člověk taky užije, ne? Je z toho větší zážitek :)

-2
otaznik14
Kovarek -96
17.03.19 v 21:57

Já bych teda Hlinku už nebral... to nejlepší má za sebou, už by měl být dávno v důchodu. Mužstvu už nemá vůbec co dát, jen bude zabírat místo mladším a lepším, třeba Klimkovi.

-1
otaznik15
Kovarek -96
17.03.19 v 17:44

Chlapi, s vámi je to marný... vy nemáte Spartu ani v zadku, ale ještě dál, dělá vám radost, že to s klubem vypadá, jak to vypadá... budete vyhazovat hráče, vedení, místo abyste byli rádi, že se díky nim můžete chodit celou sezónu bavit. Já si nedělám iluze, že připravit doprovodný program během hokeje, nebo různé holdy a tak, dá klubu hrozně moc práce a nezaslouží si, abyste jim to tak kazili nebo to tak hanili. To stejné Krupp - to je pan trenér, lepší tu dlouho nebyl, tak ho nechme, ať se snaží. Totéž hráči - když je budeme furt srážet, tak se nikdy nikam nedostaneme. A Bříza... toho je mi upřímně líto, jak se k němu vlastní fanoušci chovají... pokud se dají vůbec označit za fanoušky, když na klub takhle plivou.

-5
otaznik16
Kovarek -96
16.03.19 v 23:36

Kdyby byli fanoušci a hráči jeden tým, jako to v normálních klubech funguje (Kotleta, Plzeň, Mora,...) tak z té sezóny třeba něco bylo. Ale jak mají hráči cítit že za nimi stojíme když nadáváme, děláme bojkoty a podobně? Dostáváme je tím akorát pod tlak a kazíme jim tím chuť do hokeje... než byl slavný bojkot, tak jsem to tu psal a nikdo mi nevěřil. Jinde se můžou o fanoušky opřít, u nás ne... my svým přístupem týmu podrážíme nohy.

-8
otaznik17
Kovarek -96
16.03.19 v 20:43

Zábranský nesahá Břízovi ani po kotníky... ten člověk by si zasloužil vyvěsit dres a nosit na rukou, už jen za to, že nás dostal do pořádné haly :) A ne se nechat urážet od fandů přes internet... *FLAGHC* *FLAGHC* *FLAGHC*

-4
otaznik18
Kovarek -96
16.03.19 v 12:01

reakce na SpartaCorps: ,,"fanoušků" ? Chodím do kotle sakra řvát, ničit si..." zobrazit příspěvek"fanoušků" ? Chodím do kotle sakra řvát, ničit si hlasivky, ruce, když mi to vyjde, tak jedu i ven, chodím pravidelně od sezony 2005-2006, první dvě sezony tituly a od té doby to bylo horší a horší, ale vydržel jsem toho od Sparty hodně....většina tady chodí taky a nikdo mi nevymluví, že naše nasranost a u někoho už nechuť chodit, bojkot první třetiny s třincem neni na místě. Jdi kurwa už psat tyhle kraviny někam jinam....tady se situace hokejové Sparty popisuje v realitě.....

Takže znova: Bříza, Broš okamžitě VEN!! Sakra, 12 let čekáme na titul, jedno finále je prostě za tu dobu málo....."

Není to vůči Břízovi trošku neuctivé s tím, co dokázal? Neměli bychom si ho spíš vážit za to, co pro Spartu udělal/dělá?

-2
otaznik19
Kovarek -96
16.03.19 v 11:46

reakce na SpartaCorps: ,,tvl, zabanujte někdo toto exota...jestli to má bejt provokace jak..." zobrazit příspěvektvl, zabanujte někdo toto exota...jestli to má bejt provokace jak nás ještě víc nas... jako fakt nechápu...."

Houby provokace, já to myslím vážně. Mám Spartu rád už od dětských let, ale z toho, co si přečtu tady od "fanoušků" je mi upřímně smutno... tak promiň, ale prostě jsem nezvládl na to nereagovat.

*FLAGHC* *FLAGSPA* *THISISSPARTA*

-3
otaznik20
Kovarek -96
16.03.19 v 11:32

Jinak - není vám to blbé plivat tady na Břízu s tím, co všechno pro Spartu udělal?

-2
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 18:00
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (40.kolo)
 • 31. ledna - 17:00
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (41.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
4
6
7
9
11
13
14
16
18
20
21
23
25
26
27
28
30