Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kimi R. +234
30.03.22 v 07:52

reakce na kvcr: ,,Já v tomhle nedokážu být úplně nezaujatý, dodneška mě mrzí,..." zobrazit příspěvekJá v tomhle nedokážu být úplně nezaujatý, dodneška mě mrzí, že jsme s Pechem nedokázali najít společnou řeč. Na druhou stranu mám trochu dojem, že ho v Budějovicích nalákali na jednu z hlavních rolí v týmu, což přiznejme si ve Spartě měl čím dál míň - když pominu přesilovky, hrál třetí lajnu pomalu pokaždé s někým jiným, už se z něj u nás stával spíš mentor pro mladíky. V Budějovicích naopak hraje prim. Přeju mu všechno nejlepší, ale nezlobil bych se, kdyby v téhle sérii byl bodově skromnější. Jestli je nebezpečnější on nebo Gulaš, je otázka, každý je typově někde jinde. Tak snad na ně a na Budějovice obecně dokážeme najít recept. Doufám, že si tým vychutnal spolu s námi postup a vyklepal únavu z dlouhého zápasu (ještě že je teď delší pauza na regeneraci), ale teď zpátky do montérek. "

Kdyby Lukáš hrál stejně dobře v PO jako letos, tak jsme vloni měli velkou šanci na titul. Každopádně si troufám tvrdit, že tým je letos silnější. Chlapík nebo Thorell jsou velice dobré trefy. Je teda pravda, že pro Erika mám vyloženě slabost a za mě je to nejlepší cizinec ve Spartě co pamatuji.

+1
otaznik2
Kimi R. +234
29.03.22 v 10:05

Posledních 12 zápasů - 11/1

otaznik3
Kimi R. +234
28.03.22 v 21:22

To jsou prostě mamrdi ***y

otaznik4
Kimi R. +234
28.03.22 v 10:00

reakce na MrToby: ,,Za co ma Sobotka stopku na 1 zápas?"

Augusta a Ujčík se shodli, že má Sobotka moc vlasů

+1
otaznik5
Kimi R. +234
28.03.22 v 09:13

reakce na Schaschek: ,,*KOSA*..." zobrazit příspěvek *KOSA*

twitter.com/ZetyCZ/s..."

Tomu už se člověk jen směje . Snad je dneska vypráskáme a potáhnou do***e i s Ujčíkem

otaznik6
Kimi R. +234
25.03.22 v 18:50

reakce na marek17: ,,Kváča pokud vím nikdy nehrál za Spartu, naštěstí.."

2017-18 za nás odchytal dva zápasy.

otaznik7
Kimi R. +234
24.03.22 v 12:20

reakce na Leo: ,,Mě to připadá, že Ujčík ani nejede podle žádné šablony...." zobrazit příspěvekMě to připadá, že Ujčík ani nejede podle žádné šablony. Prostě si ty situace nějak okecá a nebere v potaz žádné poučky, pravidla a řády.

Tady je i skoro úplně zbytečný se nad ním nějak rozčilovat a řešit ho. Mě jen mrzí že takový člověk má svou pozici pevnou a nemá nad sebou žádný kontrolní úřad. "

Ten lampasák na to ani snad nekouká. Hraje s Jihlavou semifinále Chance ligy, takže ho žádná ELH nestresuje. Je to opravdu drzost :-!

otaznik8
Kimi R. +234
22.03.22 v 22:33

Co si budeme . U těch ***ů to moc o hokeji nebude .

otaznik9
Kimi R. +234
22.03.22 v 19:57

Jsem docela v klidu . Ve hře 5 na 5 na nás zatím nemají ani omylem . Bohužel jde jen o to , kolik si vybrečí přesilovek *FUCKU*

+1
otaznik10
Kimi R. +234
21.03.22 v 19:36

Zatím super pohyb. Občas zbytečně někomu uteče puk, ale takhle na nás mít nebudou

otaznik11
Kimi R. +234
21.03.22 v 18:03

reakce na Leo: ,,Sestava mě překvapila :-/ "

Za mě je naprosto v pohodě .

otaznik12
Kimi R. +234
13.03.22 v 11:58

reakce na Gapin: ,,Já si tipnu Stolyarov a Doležal. Tím třetím bude Kaše, protože..." zobrazit příspěvekJá si tipnu Stolyarov a Doležal. Tím třetím bude Kaše, protože si myslim, že ten v pořádku nebude."

Já jsem tipoval Buchteleho a taky Stolyarova s Doležalem

otaznik13
Kimi R. +234
13.03.22 v 11:07

Jsem opravdu zvědav jak trenérský sbor sestaví útočné formace v play off . Jisté místo mají asi jen Thorell,Chlapík,Tomášek,Řepík,Sobotka,Kaše (když zdraví dovolí) a Horák . Na zbývajících 5 míst zbývá Forman,Šmerha,Doležal,Buchtele,Vitouch,Stolyarov,Dvořáček a Strnad. Takže na 3 hráče čeká Černý Petr.

otaznik14
Kimi R. +234
08.03.22 v 18:30

reakce na Tomidlo1: ,,Machy lehčí zranění v bráně Janus tak snad se dá do kupy na..." zobrazit příspěvekMachy lehčí zranění v bráně Janus tak snad se dá do kupy na pondělí 8-) "

Napsal jsi to tak špatně až je to vlastně skoro dobře :-D

otaznik15
Kimi R. +234
08.03.22 v 17:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Musím se přidat. Od doby co před začátkem play-off nenasazujeme..." zobrazit příspěvekMusím se přidat. Od doby co před začátkem play-off nenasazujeme helmice, neostříme meče, nenasazujeme štíty a nešpičatíme kopí mi chybí plnotučná nálada vyřazovacích bojů. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Snad každý správný fanoušek Sparty má před play off už vytaženou přilbu bez ohledu na propagandu ! *THISISSPARTA*

otaznik16
Kimi R. +234
06.03.22 v 18:46

reakce na Kimi R.: ,,Nechali by jste odpočinout naše hlavní lídry v tom posledním kole..." zobrazit příspěvekNechali by jste odpočinout naše hlavní lídry v tom posledním kole ? Nebo by jste hráli v plné sestavě ? "

* byste

otaznik17
Kimi R. +234
06.03.22 v 18:45

Nechali by jste odpočinout naše hlavní lídry v tom posledním kole ? Nebo by jste hráli v plné sestavě ?

otaznik18
Kimi R. +234
04.03.22 v 20:03

Před měsícem se nám inteligenti z Pardubic u Hradce smáli, že mají asi o 20 bodů víc než my . No teď to vypadá na -4 *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik19
Kimi R. +234
03.03.22 v 13:14

reakce na Kubajs: ,,Já jsem skromný, mě by z nich stačil jen Matuškin [:-} "

To mně taky . Je to produktivní bek a těch není nikdy dost :-D Pokud si dobře pamatuju, tak má smlouvu dokonce sezony a pak nám někam uteče . Kdybych se mýlil, tak bych byl rád

otaznik20
Kimi R. +234
03.03.22 v 12:30

reakce na karlos: ,,Pokud by někdo z trojice Matuškin, Pogoryšnyj, Stojlarov neodešel,..." zobrazit příspěvekPokud by někdo z trojice Matuškin, Pogoryšnyj, Stojlarov neodešel, nevidím důvod. Jinak už by na můj vkus bylo těch východních hráčů hodně."

Osobně si myslím, že příští rok z těchto 3 hráčů tady nebude ani jeden .

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30
    18.png
    KVA (doma)