Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kimi R. +234
12.07.22 v 19:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Velice pěkně shrnuto. Mám naprosto stejný názor, z hokejového..." zobrazit příspěvekVelice pěkně shrnuto. Mám naprosto stejný názor, z hokejového zákulisí dlouhodobě jde šum, že Simon je složitější povaha. Z příchodu tohoto hráče bych rozhodně nijak odvařený nebyl. Navíc se domnívám, že potřebujeme posílit typově jinými hráči na jiné posty. V první řadě ještě musíme přivést důrazného defenzivního beka a neškodil by ani hajzlík co se umí dostat soupeřům pod kůži, i když na příchod takového je čas klidně až na přelom roku. Po pravdě moc nevěřím, že by Simonův návrat do extraligy byl na pořadu dne. Co jsem s ním četl rozhovory, pravda ještě před MS, deklaroval jako prioritu setrvání v zámoří. *POSILOVNA* "

+Mandor a rad55 - díky za info, nevěděl jsem, že s ním jsou potíže dlouhodobě.

+2
otaznik2
Kimi R. +234
12.07.22 v 14:29

reakce na rad55: ,,On prý cukal za špagát od mlada. A jeho odchod ze Sparty si..." zobrazit příspěvekOn prý cukal za špagát od mlada. A jeho odchod ze Sparty si pamatuji docela dobře."

Jojo, to si taky pamatuji. Přitom mu byl nabízen/slíben poměrně velký prostor na ledě a přesto odešel do Plzně. Záleží, jestli by se od nás dostal až do NHL. Ale stejně si myslím, že není moc reálné, že by přišel.

otaznik3
Kimi R. +234
12.07.22 v 13:09

reakce na rad55: ,,Odjel od reprezentace kvůli konfliktu v šatně."

Tak to vím i já, ale kromě toho, že to měl být údajně konflikt s Hronkem, ale kdo je viník a není to nevím. Tak jsem se chtěl optat, jak jsi zjistil, že je Simon špatný do kabiny.

otaznik4
Kimi R. +234
12.07.22 v 12:17

reakce na Kimi R.: ,,Víš něco víc o té repre ? Pokud přijde odchovanec co odehrál..." zobrazit příspěvekVíš něco víc o té repre ? Pokud přijde odchovanec co odehrál přes 250 zápasů v NHL 3 roky před třicítkou, tak to je za mě dobrá posila. Ale teda nevím kde jak na to někdo přišel."

+ ta stránka ta má i fotky Fleka a Jeřábka :-D

+1
otaznik5
Kimi R. +234
12.07.22 v 12:15

reakce na rad55: ,,Je, reaguji v prvním odstavci na jeho extempore v repre.*NA**** "

Víš něco víc o té repre ? Pokud přijde odchovanec co odehrál přes 250 zápasů v NHL 3 roky před třicítkou, tak to je za mě dobrá posila. Ale teda nevím kde jak na to někdo přišel.

otaznik6
Kimi R. +234
08.07.22 v 07:31

Ono teoreticky my na tom s odchovancema v kádru taky nejsme vůbec špatně. Cichoň,Dvořáček,Forman,Vitouch,Krutil,Safin,Tomášek,Řepík,Jandus,Mikliš,Prymula,Hauser,Přibyl a skoro by se tam dal brát i Konečný, který je sice odchovanec KB, ale 3 sezony odehrál za juniorku Sparty. Pak tu jsou hráči jako Buchtele nebo Polášek, kteří nejsou odchovanci, ale troufám si tvrdit, že to jsou spartani.

+1
otaznik7
Kimi R. +234
07.07.22 v 16:46

reakce na sestnactletbidy: ,,Tos musel vymýšlet dlouho :)). Já ti řeknu jiný rozdíl. Pce..." zobrazit příspěvekTos musel vymýšlet dlouho :)). Já ti řeknu jiný rozdíl. Pce nečekají patnáct let na titul a půlku jejich line-upu tvoří odchovanci *METAL* "

*Hrádek,Kolář,Kousal,Poulíček,Zohorna,Radil,Klouček. Nejlepší je na tom odchovanec Vykulenec 34 let a 600 K měsíčně a kdyby dal Hradec 603, tak Vás pochčije jako Koukal *FUCKU*

+4
otaznik8
Kimi R. +234
07.07.22 v 09:35

Jsem zvědavý, jak to dopadne s Matuškinem. Na soupisce pořád figuruje a troufám si tvrdit, že pokud ještě nepřijde nějaká posila, tak si ho třeba necháme.

otaznik9
Kimi R. +234
03.07.22 v 23:50

reakce na sestnactletbidy: ,,Řepík, Sobotka, Horák, Kaše, Forman, Thorell, Tomášek, Forman,..." zobrazit příspěvekŘepík, Sobotka, Horák, Kaše, Forman, Thorell, Tomášek, Forman, Buchtele, Přibyl, zájem o Simona, Frka, Fleka málo hvězd *FUCKU* *FUCKU* "

Díky za uznání síly *POSILOVNA*

+1
otaznik10
Kimi R. +234
02.07.22 v 20:04

V zámoří končí A.Šustr. 201cm 98 kg, to by šlo ne ? *ANO*

+2
otaznik11
Kimi R. +234
29.06.22 v 12:34

reakce na Kimi R.: ,,Pardubicema mají obranu kvalitnější, ale v porovnání s Brnem mi..." zobrazit příspěvekPardubicema mají obranu kvalitnější, ale v porovnání s Brnem mi ta naše nepřijde horší. Moravčík,Krejčík,Polášek,Němeček - Ščotka,Kundrátek,Gulaši,Daloga"

+ útok si myslím,že máme lepší než KB a PCE. S brankáři je na tom nejhrůře Brno

+1
otaznik12
Kimi R. +234
29.06.22 v 12:32

reakce na Dave624: ,,Já zaplatil permici včera a zítra jedu na dovolenou. Na sezónu se..." zobrazit příspěvekJá zaplatil permici včera a zítra jedu na dovolenou. Na sezónu se už těším ale abychom se mohli v dubnu radovat tak nás čeká dlouhá cesta a ještě by to chtělo někoho do té obrany přivést. Vidím že všechny repre beky si rozebrali Pardubice a Brno tak jsem zvědav co přijde k nám "

Pardubicema mají obranu kvalitnější, ale v porovnání s Brnem mi ta naše nepřijde horší. Moravčík,Krejčík,Polášek,Němeček - Ščotka,Kundrátek,Gulaši,Daloga

+1
otaznik13
Kimi R. +234
27.06.22 v 18:39

reakce na MartinMegadeth: ,,Ty řízky do obrany bych klidně uvítal i dva. Nějak mi přijde,..." zobrazit příspěvekTy řízky do obrany bych klidně uvítal i dva. Nějak mi přijde, že bychom potřebovali přidat na důrazu, centimetrech i kilech. Z devíti beků jsou pořádní pořízci jen Němeček a Jurčina, přičemž to už je starší pán a dost trpěl na zranění. V soupisce vidím devět kousků v obraně včetně Matuškina, u kterého pokud mi něco neuniklo není snad ještě úplně jisté, že u nás bude v příští sezóně působit. Jinak jsem četl v tisku, že extraliga stojí frontu na Frolíka, o kterého v Lausanne již není zájem. Doufám, že u nás se vyšívá na jiných jménech. Nemůžu si pomoct, ale mě ten kluk nikdy moc netankoval. Vždycky mi přišel dost přeceňovaný, čímž netvrdím že by byl špatný. Ale přijde mi, že kvalitu do elitních útoků máme dostačující a brát takového hráče do třetí lajny by byl vyložený nerozum. *KOSA* "

Frolík bych si tipl,že nepřijde určitě. Údajně se moc nemusí s V.Sobotkou, ale tato informace je jpp

otaznik14
Kimi R. +234
16.06.22 v 22:29

reakce na Mandor: ,,Nelíbil. Viděl jsem ho párkrát hrát na Kladně. Je pomalý,..." zobrazit příspěvekNelíbil. Viděl jsem ho párkrát hrát na Kladně. Je pomalý, neobratný a to by nedělalo dobrotu. Jeho bruslení je spíš klouzání. A dozadu je to ještě víc vidět...."

Aha, díky za info ;-) Asi i proto přes poměrně slušné statistiky v AHL nedostal v NHL čuchnout

otaznik15
Kimi R. +234
16.06.22 v 13:08

reakce na rad55: ,,Myslím, že útok je komplet, domnívám se, že Příba si zahraje..." zobrazit příspěvekMyslím, že útok je komplet, domnívám se, že Příba si zahraje víc.
Asi by se hodil do obrany jeden ,,brousek".
Co je luxusní: pět praváků do útoku, tři v obraně!
*BRAVO* *FLAGSPA* "

Mně by se líbil tenhle brousek. 200 cm 107 kg a produktivita taky na beka slušná. www.eliteprospects.c...

otaznik16
Kimi R. +234
16.06.22 v 13:06

reakce na rad55: ,,Myslím, že útok je komplet, domnívám se, že Příba si zahraje..." zobrazit příspěvekMyslím, že útok je komplet, domnívám se, že Příba si zahraje víc.
Asi by se hodil do obrany jeden ,,brousek".
Co je luxusní: pět praváků do útoku, tři v obraně!
*BRAVO* *FLAGSPA* "

Strašně rád bych ho viděl jako centra 3 formace s Buchtou a Formičem. Takže snad mu vydrží zdraví *DRINK*

+1
otaznik17
Kimi R. +234
16.06.22 v 10:14

reakce na Kubajs: ,,Jsem zvědavý, zda nějakou posilu oznámíme ještě my. Říkali po..." zobrazit příspěvekJsem zvědavý, zda nějakou posilu oznámíme ještě my. Říkali po MS, ale kde nic, tu nic. "

Teoreticky - Kovář (Kořenář) - Moravčík,Krejčík - Němeček,Krutil - Polášek, Jandus - Jurčina,Mikliš -- Sobotka,Kaše,Řepík - E.Thorell,Horák,Tomášek - Buchtele,Vitouch,Forman -Safin,G.Thorell,Dvořáček (Konečný,Přibyl,Hauser,Prymula). Ale zase hrajeme 3 soutěže )ELH,SC a LM). Podle mě by někdo měl ještě přijít, aby jsme pak zase nemuseli měnit za Strnady atd.

+1
otaznik18
Kimi R. +234
16.06.22 v 08:16

Boleslav včera oznámila další posilu. K Lantošimu a Šmerhovi se přidá Pontus Åberg. Podle statistik hodně zajímavé jméno. Dělají to v Bolce dobře. Letos jim na to semifinále věřím. www.eliteprospects.c...

otaznik19
Kimi R. +234
10.06.22 v 12:51

reakce na thunderbird: ,,Nemohu jinak než souhlasit, co jsi napsal. On bohužel Zábranský..." zobrazit příspěvekNemohu jinak než souhlasit, co jsi napsal. On bohužel Zábranský má v tomto máslo na hlavě, tu VIP osobu z něj z nemalé části udělal on sám, že mu vše povolil, zařídil, toleroval.
Jinak formule mám rád, no *VYCEP* "

Pár soudruhů z fóra Brna si myslí, že jsem ten hodný strýček Kim z KLDR a dodnes mi píší a práskají se navzájem, kdo co kde ukradl a nebo pomluvil stranu a chtějí si získat mou přízeň. Občas poštou přijde nějaký ten spis nebo svazek.

otaznik20
Kimi R. +234
10.06.22 v 10:34

reakce na thunderbird: ,,Velice rozumný příspěvek, narozdíl např. Kimi Matiase..." zobrazit příspěvekVelice rozumný příspěvek, narozdíl např. Kimi Matiase Räikkönena (Kimi R) *DRINK*. To srovnání s Plzní a Gulašovou lajnou je trefné "

Ale jinak jsi šikulka a chválím tě, že jsi pochopil význam mého nicku

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30