Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kimi R. +234
14.09.22 v 07:54

reakce na Gapin: ,,Nic zvláštního v něm není. Skoro by se to dalo shrnout do..." zobrazit příspěvekNic zvláštního v něm není. Skoro by se to dalo shrnout do nadpisu.
Se Simonem nemá problém, protože ho zná od malá kdy ho školili už s Kratěnou.
Má výpadek ve fyzičce a prachy na něj pak vysypal Pražák.
Nemá problém hrát křídlo nebo centra.
Chtěl by ještě někoho do obrany, ale momentálně není nikdo kdo by byl zajimavej a nechce brát někoho neznámýho. V útoku máme přetlak, ale zatím nikoho pouštět nebudeme."

Děkuju ;-)

otaznik2
Kimi R. +234
14.09.22 v 07:36

Nemá někdo prosím dnešní článek od Kuchaře z isport ? Díky

otaznik3
Kimi R. +234
13.09.22 v 12:42

reakce na SpartaCorps: ,,Dresy jsou dokonalý *SALA* *SALA* "

V porovnání s Pardubicema jsou z jiné galaxie

+2
otaznik4
Kimi R. +234
10.09.22 v 17:06

Je mi jasný, že fanoušci ostatních se budou strašně smát, co za matláky bere do týmu, ale vzpomínám si vloni když přišel Thorell, tak všude predikce, že v prosinci pomaže pryč atd. a u Chlapíka to samé. Snad jim 87 a Jarda Hlinka opět zavřou hubu.

otaznik5
Kimi R. +234
10.09.22 v 17:02

reakce na toci87: ,,Věřím tomu, že máme spoustu zkušených hráčů, kteří si v..." zobrazit příspěvekVěřím tomu, že máme spoustu zkušených hráčů, kteří si v případě potřeby ho srovnají. A hokejově to posila asi bude. Uvidíme. "

Pokud něco vyvede, tak je normální blázen a musí mu být jasný, že si všude zavře dveře.

otaznik6
Kimi R. +234
10.09.22 v 16:41

reakce na Kimi R.: ,,Sice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud..." zobrazit příspěvekSice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud bude hrát špatně a nebo bude dělat problémy, tak mi dejte co proto *BOXER* "

„Přichází nesmírně kvalitní hráč, který strávil poslední sezony v NHL. Dominik je náš odchovanec, sám jsem si s ním kdysi zahrál v jednom útoku a jsem moc rád, že se s ním budu opět denně potkávat,“ řekl bezprostředně po podpisu dvouletého kontraktu sportovní manažer Jaroslav Hlinka.

otaznik7
Kimi R. +234
10.09.22 v 16:38

Sice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud bude hrát špatně a nebo bude dělat problémy, tak mi dejte co proto *BOXER*

+1
otaznik8
Kimi R. +234
09.09.22 v 10:12

reakce na SpartaCorps: ,,Dneska ve Sportu bude prej něco o tom, že je Simon blízko..." zobrazit příspěvekDneska ve Sportu bude prej něco o tom, že je Simon blízko Sparty,… nevim jako…. Spíš bych posílil obranu….a nejsem z něho nějak nadšenej…."

S obranou souhlas, ale nechci být nenažraný, protože ten tým má v útoku velká jména, ale prostě náhrada za Chlapíka žádna nedorazila ( a já prostě Tomáška neberu jako náhradu za Chlapíka, protože oba už tu spolu vloni hráli). Za Šmerhu a Chlapíka přišel G.Thorell a Safin a to jsou spíše hráči na černou práci. Trochu jsem čekal, že duo T-H po zkušenosti s E.Thorellem zkusí zalovit ve Skandinávii.

otaznik9
Kimi R. +234
08.09.22 v 13:49

reakce na ReiN: ,,Na druhou stranu, já mám letos dobrý pocit z brankářů (obou) a..." zobrazit příspěvekNa druhou stranu, já mám letos dobrý pocit z brankářů (obou) a ten už jsem dlouhou dobu neměl. Nervy se Salákem při jeho výjezdech na úroveň modrý čáry byly na smrt :-D
V obraně jsem zvědavej na Krejčíka a pokud se nezraní na půl sezony Němeček tak to bude docela OK. S Dvořákem je to zajímavý, když tu celou dobu byl, nepřišel mi nic moc, respektive normální průměr. Až poslední sezonu jsem si ho oblíbil a on odejde :-D "

A mně třeba osobně přišlo, že předchozí sezony byl lepší než vloni :-D ale play off se mu povedlo

otaznik10
Kimi R. +234
08.09.22 v 11:16

Na první pohled jsem skoro začal padat do mdlob, že to je Tomášek :-D hokej.cz/kladno-si-p...

otaznik11
Kimi R. +234
22.08.22 v 11:41

reakce na rad55: ,,Tohle byl, předpokládám, naschvál. Důvodem je, prestižnější..." zobrazit příspěvekTohle byl, předpokládám, naschvál. Důvodem je, prestižnější turnaj a to v Davosu. Ale proboha proč?"

Pokud je ten důvod, aby nás už tam nikdy nepozvali, tak víc jsme pro to asi udělat nemohli *SILENY*

otaznik12
Kimi R. +234
21.08.22 v 14:50

Taky moc nechápu k čemu tohle je. Jasný mladý kluky je potřeba otestovat, ale k čemu jim pomůže tenhle výprask to nevím. Kdyby to nějak nakombinovali a udělat v prvních 3 pětkách 2 zkušený+junior a 4 formaci klidně celou mladou.

+2
otaznik13
Kimi R. +234
31.07.22 v 15:03

reakce na Gapin: ,,No jo a někteří příznivci úplně zbytečnejch a nepotřebnejch..." zobrazit příspěvekNo jo a někteří příznivci úplně zbytečnejch a nepotřebnejch komoušskejch estébáckejch paklubů z toho rozhovoru úplně stříkaj, asi jim prdne cévka. "

Co od nich můžete chtít. HC Incest Brno *FUCKU*

otaznik14
Kimi R. +234
30.07.22 v 19:51

reakce na Kubajs: ,,https://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=Obrance-Tomek-podepsal-profesion..." zobrazit příspěvekwww.hcsparta.cz/clan...

Částečná odpověď na tvou otázku :-)"

V pořádku :-* Ještě zjistit, co vyvádí ten Bulhar, že se nechce prohánět v našem krásném dresu. Pokud si dobře pamatuju, tak na něm si zvyšoval seběvědomí Salák

otaznik15
Kimi R. +234
30.07.22 v 10:45

Neví někdo jak to je s tím Tomkem a Tomovem ? Petr Ton v rozhovoru říkal, že oba odchází a přitom hokej.cz/banik-zkous...

otaznik16
Kimi R. +234
23.07.22 v 16:17

reakce na rad55: ,,Asi se úplně nesžil, možná také otázka platu. Přece jen..." zobrazit příspěvekAsi se úplně nesžil, možná také otázka platu. Přece jen přišel jako Jandačovo ,,dítě". Matuškin tady zase nesmazatelnou stopu nezanechá. Já si nejvíc pamatuji, že hru na začátku posunul a v PO se mu jeden zápas hrubě nepovedl a docela důležitý."

Bodově rozhodně nezklamal. Jsem přesvedčený, že kdyby zůstal, tak jde letos v ZČ přes 30 bodů. Ale dozadu to žádná sláva nebyla, ale rozhodně jsme tu měli i horší cizince. Aby nás to letos ještě nedohnalo a narychlo se nesháněl nový Matuškin na přesilovku.

+1
otaznik17
Kimi R. +234
22.07.22 v 09:43

Matushkin směr Finsko (Tappara)

otaznik18
Kimi R. +234
16.07.22 v 22:05

reakce na MartinMegadeth: ,,Napadá mě jestli vlastně sám hráč i vedení dvacítky evidovali..." zobrazit příspěvekNapadá mě jestli vlastně sám hráč i vedení dvacítky evidovali ve svých myslích, že se flastr bude muset odpykat znovu nebo se to celé prosáklo až teď po nominaci. Pokud na MS nenastoupí, trest se mu bude počítat samozřejmě dál. Mám pocit, že podle nařízení IIHF se tresty tohoto druhu mažou až po uplynutí pěti let. Beru to tak, že Krutil bude mít víc času do nějaké příští větší akce na požádání o prominutí. Na Hokejce vyšel článek, kteří kluci jsou v zámoří na kempech, ale Hauser mezi nimi nefiguroval, což předpokládám se ještě může změnit. *VYHLIZI*
www.hokej.cz/od-rous...
Ondra Kaše už smlouvu v NHL má: podepsal roční kontrakt s Carolinou. Smlouvu má i zde nedávno zmíněný Šustr, ten podepsal s Minnesotou. Vůbec je to v zámoří hukot jak se hýbou česká škatulata. Koukal jsem, že působiště změnili kromě zmíněné dvojice i Mrázek, Vaněček, Palát, Rutta, Kubalík, Zacha nebo Rittich. (A to jsem dneska absolutně neměl čas nic sledovat.) *PEKLO* "

Toho Šustra je docela škoda. Upřímně jsem moc nečekal, že ho někdo ještě v NHL podepíše. To by byla za mě skvělá posila

otaznik19
Kimi R. +234
16.07.22 v 22:03

reakce na rad55: ,,Hauser je u repre na kempu. Tam jako náhradník figuruje i Kuba..." zobrazit příspěvekHauser je u repre na kempu. Tam jako náhradník figuruje i Kuba Konečný."

To že v nominaci není J.Konečný moc nechápu.

+1
otaznik20
Kimi R. +234
15.07.22 v 15:25

reakce na Laurik92: ,,Naprostý souhlas. Věřím, že je přínosem do kabiny k mladým..." zobrazit příspěvekNaprostý souhlas. Věřím, že je přínosem do kabiny k mladým hráčům, ale to je tak vše. Rozhodně nesdílím nadšení z jeho prodloužení. Podle mě zabírá místo mladším a modernějším bekům. Loni, podle pokročilých statistik, jednoznačně náš nejhorší obránce. Stejně hrál na úkor Janduse, Mikliše… Bitkař není a těch ostrých hitů v moderním hokeji taky není moc potřeba.. Viz Němečkova snaha v posledním finále o 2 open ice hity a následné propadnutí dozadu."

Souhlas, ale vzhledem k tomu, že bez Jurčiny máme pouze 7 beků, tak Jurčina je spíše na rozšíření kádru a asi i jako mentor kabiny.

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30
    18.png