Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Kimi R. +213
28.11.22 v 12:20

reakce na kvcr: ,,Je pravda, že mezi našimi obránci patří bodově k nejlepším,..." zobrazit příspěvekJe pravda, že mezi našimi obránci patří bodově k nejlepším, ale i tak bych od beka v nejlepších letech se skoro 300 zápasy v NHL čekal trochu víc. Přijde mi zatím trochu neobratný a rozehrávka taky nepatří úplně k nejlepším. Taky jestli se dobře pamatuju, za působení v Brně měl dělový příklep, to jsem zatím moc neviděl. Možná mám moc velká očekávání, ale prostě u něj vidím prostor být ještě výraznější. Tímto mu přeju, aby nám to ukázal. "

Souhlas, ale já pořád beru na vědomí to jeho zranění a že se ještě pořádně rozehraje. Za to ten Krejčík bída s nouzí zatím.

otaznik2
Kimi R. +213
28.11.22 v 09:27

reakce na kvcr: ,,Řekl bych, že je to na dobré cestě. V našem výkonu je najednou..." zobrazit příspěvekŘekl bych, že je to na dobré cestě. V našem výkonu je najednou mnohem víc energie, jsme hladoví po puku, v osobních soubojích je vidět víc zarputilosti. Hráči si najednou dovolí riskantní kličku jeden na jednoho, v pásmu (hlavně je to vidět v přesilovkách) jsme v neustálém pohybu, měníme místa a to se hned brání mnohem hůř. V téhle chvíli nám asi i dost pomohlo, že soupeři čekali tým v nepohodě a zkoušeli s námi hrát hokej, což tomuhle týmu vyhovuje. Hrajeme teď mnohem víc na riziko a to je to, co bychom podle mě měli rozvíjet, hlavně se slabšími soupeři, kdy by se naše technická převaha měla projevit. Ono to třeba není vidět hned, ale včera jsme Kladno doslova uštvali a v poslední třetině už jejich velcí a těžcí beci mleli z posledního.

Vynikající výkony podali oba brankáři a nepamatuju, že bychom někdy měli v bráně takovou sílu. Oba jsou jistí, klidní, puky z nich nevypadávají a když už dostali gól, tak se to fakt chytit nedalo. Včerejší Kořenářova robinzonáda byla pastvou pro oči. Další pochoutky jako Tomáškova koupačka ve stoje, dvě excelentní přečíslení v oslabení (ve Varech a včera) v podání dvojice Forman-Horák, to jsou věci, které dělají ze zápasů nezapomenutelné. V každém z posledních tří zápasů jsme využili přesilovku, ve dvou jsme skórovali v oslabení, přičemž jsme všechna ubránili. Pořád je ale co zlepšovat - při bránění nám tam občas vznikne velký zmatek, máme ještě trochu kostrbaté založení útoku, o přesilovkách se nedostáváme ke střelám z kruhu z první, což by myslím Řepík, Thorell a Tomášek potřebovali. Zatím mi přijdou nevýrazní Krejčík a Kempný, tihle dva podle mě mají na víc. Simon má trochu problémy s pohybem, ale má šikovné ruce a vidí, takže věřím, že časem bude víc připravovat šance a dávat góly.

Je to už potřetí v řadě, co se příchodem Miloše Hořavy naše hra den ze dne zvedla. Tým za ním evidentně jde, jeho pojetí hráčům maximálně vyhovuje. Teď k tomu přibyl Hans Wallson, který určitě bude mít taky svůj velký přínos, v neposlední řadě na střídačce. Včera jsem ho troch sledoval, hodně na hráče mluví, s úsměvem, evidentně probíhaly i nějaké vtípky. Po akcích hráče poplácal po ramenou, pochválil. Myslím, že jsme v tomhle v poslední době měli trochu problém, trenéři spíš hráli na kamennou tvář a do oživování střídačky se moc nepouštěli. O Wallsonovi je známo, že je hodně komunikativní, myslím, že nám to bude na střídačce k užitku.

Dlužno říci, že poslední soupeři byli z těch lehčích a teď nás budou čekat opravdové zkoušky ohněm. Uvidíme, jestli se nám povede hru ještě zvednout a dominovat i proti takhle silným týmům. Tak ať nám to lepí. "

Zrovna Kempný úplně špatně nehraje. 10z - 0+7 - +- +5

otaznik3
Kimi R. +213
27.11.22 v 18:23

Faktor Hořava. 3 zápasy - 9 bodů - 3 inkasované branky

+3
otaznik4
Kimi R. +213
25.11.22 v 12:56

Zpětně přemýšlím jestli nebyla chyba pouštět Matuškina na úkor zatím teda dost nevýrazného Krejčíka. Matuškin teda moc bránit neuměl, ale můj názor je, že nám prostě chybí ty jeho rány od modrý. Snad se Krejčík chytne.

otaznik5
Kimi R. +213
23.11.22 v 09:10

Udělat toho Wallsona to teda klobouček dolu *THUMBSUP*

+1
otaznik6
Kimi R. +213
22.11.22 v 14:20

reakce na SkinNboneZ: ,,Ton rikal,ze pokud vse pujde dobre,tak se prida k tymu v pondeli.Ktere..." zobrazit příspěvekTon rikal,ze pokud vse pujde dobre,tak se prida k tymu v pondeli.Ktere pondeli to nezminil,ale asi vsechno dobre nejde kdyz je zatim ticho."

Jsem přímo u jednání (mám na sobě sako od Graafa a hodinky Rolex a k občerstvení máme kaviár a různé takové buržoázní pochutiny) a aktuálně ho s klukama T+H+H zkoušíme přímo na ledové ploše a rozhodujeme se, jestli by spíš nemohl v útoku nahradit Gustava Thorella. Ve volných chvilkách už lehce připit Moëtem pokřikuji Hans! Hans! Hans!

otaznik7
Kimi R. +213
19.11.22 v 08:08

reakce na Schaschek: ,,Twitter má zvláštní smysl pro humor. Buď mi nabízí proruský..." zobrazit příspěvekTwitter má zvláštní smysl pro humor. Buď mi nabízí proruský filcky, estébákovi pohůnky, příspěvky o Varaďovi nebo kluky z Pardubic. Ty vole proč se mi to zobrazuje furt :-D

twitter.com/Birkof99...

Mimochodem Ton má víc gólů za míň zápasu a o kanadských bodech ani nemluvě 8-) ale jo Pardubice jsou prostě géniové. Nejenže mají letos intergalaktický tým, kterýmu by se měl dát titul rovnou, ale mají i "nejlepšího shootera, který se kdy po kluzištích v Česku proháněl" 8-) "

On je ve čtvrtfinále klepne Hradec a bude klid 8-) A zase alibisticky budou tvrdit, že na titul mají ještě čas a jak se to vlastně všechno povedlo

+1
otaznik8
Kimi R. +213
15.11.22 v 17:58

Zbytečně se tu hádate a to zrovna když se rudý válec rozjíždí a nezastavuje. TO JE REALITA 8-)

+1
otaznik9
Kimi R. +213
15.11.22 v 11:34

reakce na Schaschek: ,,Já si třeba nejsem jistej jestli to co funguje v Třinci bude..." zobrazit příspěvekJá si třeba nejsem jistej jestli to co funguje v Třinci bude fungovat tady. Sparta má svou identitu a nechci aby se z toho stal druhý Třinec."

Bohužel s naší identitou jsme 15 let bez titulu. Varada vypadá jako kriminálník od pohledu a třeba ty naše chlapce naučí bojovat. Vem si když je play off. Skoro všude se bojuje za klub a město. Bohužel tady jen za klub. Ale je to můj názor. Nechci žádný showtime, ale partu, která bude tahat za jeden provaz.

otaznik10
Kimi R. +213
14.11.22 v 14:35

Já prostě věřím, že Simon i Erik Thorell se chytnou a bude zase dobře. Pokud teda má nějakou podmínku, že musí hrát i Gustav, tak ač ho tedy mám moc rád, tak at vyhodí oba. Honza Buchtele spolu s A.Poláškem by se měli také probrat, ale těch by mi bylo taky líto po těch letech. Krejčík taky hrůza zatím.

otaznik11
Kimi R. +213
14.11.22 v 12:15

reakce na Smazaný uživatel: ,,https://www.sport.cz/clanek/hokej-extraliga-uz-se-resi-jen-detaily-spa..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/clanek/..."

Pokud nebude ubližovat Hlinkovi a Tonovi, tak mi nevadí

otaznik12
Kimi R. +213
10.11.22 v 15:25

reakce na Gapin: ,,Ten Švéd to napadlo koho? Jako trenér kterej byl ve Švédsku..." zobrazit příspěvekTen Švéd to napadlo koho? Jako trenér kterej byl ve Švédsku čtyřikrát ve finále a z toho udělal dvakrát titul, by šel sem dělat asistenta?
To chtělo docela kuráž mu něco takovýho nabídnout
:-D "

:-D :-D. Já teda ze začátku myslel, že by mu dělal asistenta Hořava

otaznik13
Kimi R. +213
10.11.22 v 13:45

reakce na Kimi R.: ,,On by taky nemusel být špatný. 4x dokázal postoupit do finále..." zobrazit příspěvekOn by taky nemusel být špatný. 4x dokázal postoupit do finále SHL. Jen mi je divný proč poslední dva roky byl ve druhé švédské. 2x nejlepší trenér SHL. www.eliteprospects.c..."

Navíc by mohl rozhejbat našeho Gustava

otaznik14
Kimi R. +213
10.11.22 v 13:44

On by taky nemusel být špatný. 4x dokázal postoupit do finále SHL. Jen mi je divný proč poslední dva roky byl ve druhé švédské. 2x nejlepší trenér SHL. www.eliteprospects.c...

otaznik15
Kimi R. +213
10.11.22 v 12:56

reakce na Lord: ,,Dneska měli mít zase trénink do 12, nejspíš tam nový trenér..." zobrazit příspěvekDneska měli mít zase trénink do 12, nejspíš tam nový trenér ještě nebyl "

Podle výsledků tam nebyl trenér od léta, takže tohle mě nechává klidným.

otaznik16
Kimi R. +213
10.11.22 v 08:05

reakce na Kimi R.: ,,Ne, podle mě to bylo normálně v žč a myslím, že se sápal na..." zobrazit příspěvekNe, podle mě to bylo normálně v žč a myslím, že se sápal na Pecha pokud si to dobře pamatuji "

Mám rád trenéry co dají emoce najevo, ale za tohle by mi spíš byla hanba.

otaznik17
Kimi R. +213
10.11.22 v 07:48

reakce na krvolak: ,,To bylo během toho vyhroceného zápasu v Praze ve finále? :-D "

Ne, podle mě to bylo normálně v žč a myslím, že se sápal na Pecha pokud si to dobře pamatuji

otaznik18
Kimi R. +213
10.11.22 v 07:45

reakce na krvolak: ,,A co se jeho morálního kreditu týče, tak si nevybavuji..." zobrazit příspěvekA co se jeho morálního kreditu týče, tak si nevybavuji (případně mě prosím opravte), že by se VV někdy nelichotivě vyjadřoval na konto Sparty. Na rozdíl od uplakánka Pešána. "

Jo jen se chtěl prát s pár našema hráčema během utkání :-D :-D

otaznik19
Kimi R. +213
10.11.22 v 07:43

reakce na SpartaCorps: ,,Rousek pomohl Rochesteru k vítězství 3:1 gólem a asistencí..." zobrazit příspěvekRousek pomohl Rochesteru k vítězství 3:1 gólem a asistencí
*THUMBSUP* *THUMBSUP* "

To jak ho ten *** pak sestřelil je na kriminál.

otaznik20
Kimi R. +213
10.11.22 v 06:48

reakce na Radek Ady: ,,Chlapík zpět? bylo by to super, ale moc tomu nevěřím ... co by..." zobrazit příspěvekChlapík zpět? bylo by to super, ale moc tomu nevěřím ... co by ho vedlo k tomu se vrátit tak brzy???"

Jsem pro každou srandu, ale to už by taky museli někoho vyhodit

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 2. prosince - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (25.kolo)
 • 4. prosince - 17:00
  13.png?1
  BRN (venku)
  Extraliga (26.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31