Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Jan
11.05.10 v 21:45

Dnešní zápas jenom přesně vystihuje stav našeho hokeje. To není pouze jeden nepodařený zápas, to je jen další důkaz dlouhotrvajícího sešupu. Od MS 2007 jsme kromě Slovenska neporazili na vrcholném turnaji žádný špičkový tým, navíc máme hromadu problémů s Bělorusama, Švýcarama, Lotyšema a teď i Norama. Co nám bylo dneska platných přes 40 střel, když jich většina byla bez efektu do prostřed brány, o bruslení a rychlosti radši ani nemluvím. Letos budeme mít pekelný problémy se dostat aspoň do toho čtvrtfinále.

Je smutný sledovat Jardu, kterýmu je 38 a měl by tam být hlavně díky zkušenostem a doplňovat mladší. Místo toho je ze všech absolutně nejlepší i co se týká bruslení, nebejt jeho, tak hrajem tak o udržení. U Červenky zase vůbec nechápu, co pohledává v první lajně. Totálně vyhořel na OH a přesto teď hraje 1. lajnu s efektivností 0b za 2 zápasy proti béčkovejm týmům a hrozná předvedená hra. Nevím, co tenhle chlapec pořád vykládá o NHL, jestli tam bude hrát takhle, tak za měsíc ho mají zpět ve Slávce.

A nejvíc mě ale stejně dostal Růža, jak si stěžoval, že když nestřílíme od modrý, tak nemůžeme vyhrát. Já nevím, ale já bych řekl, že on je trenér a on má určovat způsob a styl hry. A tím pádem on za to nese odpovědnost, že se při přesilovkách honí puk po rohách.

Bohužel si myslím, že dokud budou náš hokej řídit současní rádoby odborníci a alibisti, kteří neúspěchy budou svádět jen na smůlu ve čtvrtfinále a nepodniknou rázné kroky, tak to bude jenom čím dál tím horší.

otaznik2
Jan
25.03.10 v 16:51

reakce na Kallio: ,,Máte někdo odkaz na obraz v tom media playeru ? abych mohl koukat..." zobrazit příspěvekMáte někdo odkaz na obraz v tom media playeru ? abych mohl koukat full screen a né jak blbec jen na ten malej obraz na tv.hokej.cz ??? Díky moc "

streaming.o2active.c...

otaznik3
Jan
09.03.10 v 15:57

Podle mě zase šešívky jenom hledaj důvod nad čím brečet. A opravdu bych v tomhle zase moc nevinil ČT. Hlavně že jim loni nevadilo začínat finále ve Varech, díky jiný akci v Šaškárně, ale z toho měli asi nějakej bakšiš, takže jim to nevadilo. Spíš by se měli zamyslet nad cenama a nad tím, proč halu zaplní jen při derby, na Pardubice, Komatu a ještě Plzeň. Jinak jim chodí tragický návštěvy kolem 3000 pořád.

otaznik4
Jan
02.03.10 v 13:38

Nejlepší jsou ty odpovědi na dotazy za použití Ctrl+C a Ctrl+V a ještě ne ani na všechny. A odpověď na dotaz Josého B. stojí taky za to, to už si asi doopravdu dělají ***.

otaznik5
Jan
02.03.10 v 07:50

Na DF jsem taky občas přispíval a dost často jsem si tam přečetl názory ostatních nejen na věci kolem Sparty. Myslím si, že diskuze měla i docela dobrou úroveň, kromě občasných výlevů několika mentálně zaostalých jedinců, což by se dalo velice jednoduše omezit povinnou registrací a větším zájmem odpovědných lidí. Zrušení DF je ze strany Sparty absolutně nesmyslný a neomluvitelný krok. Ale vlastně co jiného čekat, když i kapitán pohrdá fanouškama a ještě se to nebojí prezentovat veřejně. Tímto končím s webem hcsparta.cz, protože ztrácí úplně smysl, ať si tam dál naivně žije Naše Sparta se svou směšnou kampaní Jsme Sparta. Statistiky a články jsou na hokej.cz lepší a pro fanoušky je zase tento perfektní web.

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 25. února - 18:00
  6.png
  LIT (doma)
  Extraliga (48.kolo)
 • 28. února - 17:20
  19.png
  TRI (doma)
  Extraliga (49.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
3
4
6
8
10
11
12
13
14
16
18
20
22
23
24
26
27