Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 22:45

reakce na Canuck: ,,Hele, jsou nejake nove pravidla? Snazim sem neco posilat a nejde to...." zobrazit příspěvekHele, jsou nejake nove pravidla? Snazim sem neco posilat a nejde to. Nic velkeho, par vet a link..."

Asi záleží co jsi chtěl odeslat nebo nevím

+1
otaznik2
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 22:43

reakce na Canuck: ,,Nejak nemuzu odeslat prispevky..."

Test *DRINK*

+1
otaznik3
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 22:00

reakce na paul68: ,,Futsal rozhodne pátej zápas, snad se tentokrát štěstí otočí na..." zobrazit příspěvekFutsal rozhodne pátej zápas, snad se tentokrát štěstí otočí na naší stranu, když to v hokeji nevyšlo. *NAPR**** *KICKSLAVIA* *THISISSPARTA* "

Vidět žida na kolenou vždy potěší *DRINK*

+1
otaznik4
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 20:58

reakce na Canuck: ,,Jo, U18 a U20 je jizda. V Kanade U20 ma daleko vic sledovanost nez MS..." zobrazit příspěvekJo, U18 a U20 je jizda. V Kanade U20 ma daleko vic sledovanost nez MS muzi.

V 3:00 asi vzhuru nebudu, ale urcite bych poustel oba zapasy. Totiz ma nejradis v hokeji:
1) Kdyz Kanada vyhraje
2) Kdyz Cesi vyhrajou
3) Kdyz Rusove prohrajou (samozrejme s Cechama nebo Kanadany nejlip, ale i kdyz je porazi finsko to stoji za to) :)

"

Tak jasný:) Taky mám občas problém vydržet abych prostě neusnul ale dávám to zatím, pak celý den polehávám :-D Bude to jízda ale držím klukům palce *THUMBSUP*

+1
otaznik5
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 20:22

reakce na Canuck: ,,Tak v noci na dnesek Kanada prekvapive zdemoloval Svedsko 12:1...." zobrazit příspěvekTak v noci na dnesek Kanada prekvapive zdemoloval Svedsko 12:1. Finove, ac prohravali s Rusama 3:1 v 58. minut, nakonec otocili a vyhrali na najezdky 4:3. To musel byt fantasticke zapas. USA porazil Nemecko, 5:3, to bych cekal vic. Pry hokejista, o ktery vsichni mluveji, vcetne skauty, je Belorus Klimovic, ktery mel hatrick v vyhre 7:1 nad Svycari. Presto, ze prohrali s Svedy 5:1, dal jediny gol sve tymu a vsechny skauty mluvili prave o nem. "Hele, kdo je cislo 20? nejakej Klimovich?"

Dnes (tedy zitra od 3) Kanada bude hrat proti Lotyssko a Cesi proti Finama, coz bude lepsi test nez s nemcema. Drzim palce!"

Zápas Finska jsem viděl a když prohrávali 3:1 tak se jim zranil hráč ale hodně drsně nemohl vstát nehýbal se vůbec nic, odnesli ho na nosítkách, asi je to nakoplo a v závěru vyrovnali. Moc pěkný zápas. No zápas našich s Finskem bude taky hodně zajímavý snad nebude po 10min vymalováno. ale jak sem psal od doby co odnesli hráče na nosítkách tak to byla rychlá otočka, opravdu stojí zato se dívat.

+2
otaznik6
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 23:52

reakce na Poky: ,,Jedna taková série se objevila před dlouhým časem mezi..." zobrazit příspěvekJedna taková série se objevila před dlouhým časem mezi extraligovými kuriozitami.

V posledním federálním ročníku v semifinále se střetly Litvínov a Vítkovice. Skončilo to 2-3 na zápasy. Litvínov prohrál všechny tři domácí zápasy."

Takže když vyhraje Jihlava tak máme další rekord? Je to až neuvěřitelné kolik rekordů je tenhle rok, úplně zkurrvenejj

+1
otaznik7
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 20:55

reakce na SpartaCorps: ,,jak mi ten hokej v kotli chybí....na včerejšek se mi zdálo, jak..." zobrazit příspěvekjak mi ten hokej v kotli chybí....na včerejšek se mi zdálo, jak jdu ke vchodu do kotle, kolem mě jde nebožtík pan Černý a pak tam byla nějaká divná plošina, asi jak tam máme to lešení.....
*CAS* *VYHLIZI* *MIMO* "

Nám všem chybí a vypadá to že dlouho chybět fandění bude. U nás to jde strašně pomale když vidím jak všude jindy je narváno a my jsme poslední kteří takhle rozvolnují nechápu, máme fakt ve vládě pitomce.

+1
otaznik8
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 11:57

Třeba překvapíme a porazíme všechny, samozřejmě bráno nadhledem *DRINK* *FUCKU*

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 11:50

reakce na frafont: ,,Jo, to je právě to jedno procento, co si nechávám v rezervě na..." zobrazit příspěvekJo, to je právě to jedno procento, co si nechávám v rezervě na to, že se stane takovej úlet... Že by Němci získali čtyři body ze zápasů proti Finům, Rusům, Americe, to je pravděpodobnost skoro nula nic, že by tam byla bodová shoda tří týmů (my, Němci, někdo z toho tria) na třech bodech a my vyjdeme nejhůř z minitabulky, to je taky skoro nula nic."

Uvidíme každopádně si myslím že jsou schopni udělat nějaký body, to stejný my neříkám že vyhrajeme ale tak 3b by jsme udělat mohli uvidíme v nočních zápasech jak budeme hrát, ted Němce čekají USA uvidíme jak to dopadne, těším se na zápasy a né jen na naše.

+1
otaznik10
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 11:13

reakce na frafont: ,,Základní úkol (porazit ty Němce/Bělorusy/obecně ten papírově..." zobrazit příspěvekZákladní úkol (porazit ty Němce/Bělorusy/obecně ten papírově slabší tým) už hoši splnili, teď všechno další bude navíc. Za normálních okolností by to bylo "porazíme ten jeden papírově slabší tým a tím máme na 99% čtvrtfinále a nemusíme se nervovat o udržení v elitní kategorii", teď se myslím nesestupuje. Víc asi od mládeže čekat nemůžeme, maximálně se všechno sejde a haluzácky porazíme někoho z těch silnejch."

Němci můžou překvapit a obratz někoho o body pak by čtvrfinále nebylo pokud my nebudeme bodovat

+1
otaznik11
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 10:28

reakce na Canuck: ,,Doufam, ze uz nejaky zapas vyhrajou. Rozhodne v dalsich zapasu nebudou..." zobrazit příspěvekDoufam, ze uz nejaky zapas vyhrajou. Rozhodne v dalsich zapasu nebudou favority jako vcera..."

Tak to rozhodně ne ale můžeme překvapit, většina lidí ani nevěřila že porazíme Němce :-D Bude to těžký ale nějaký bodíky by jsme mohli udělat, uvidíme. Hlavně se nenechat zbytečně vylučovat to bude základ, Němci měli hodně přesilovek

+1
otaznik12
Hcspikr255tgh +328
27.04.21 v 09:32

reakce na Canuck: ,,Nevim, jestli tady nekdo zajima U18. Ted se hraje MS v Texasu. Cesi..." zobrazit příspěvekNevim, jestli tady nekdo zajima U18. Ted se hraje MS v Texasu. Cesi hrali prvni zapas proti Nemecko vcera a vyhrali zaslouzene 3:1. Byl to mozna zapas o ucasti v ctvrtfinale, jelikoz Cesi maji hodne tezky skupina (CZE, USA, RUS, FIN, GER) narozdil od Kanada, oni maji daleko jednodussi skupinka (CAN, SWE, BLR, LAT, SUI). Slysel jsem, ze USA, jako poradatelska zemi, to tak chteli aby meli lepsi los na ctvrtfinale. Pro Kanadane je to nakonec mozna horsi, protoze krome zapas se Svedama ty zapasy v skupine jsou skoro o nicem. Zajimavy hraci jsou Connor Bedard, wunderkind z Kanady o ktere urcite uslysite v budoucnosti hodne. Je jenom 15, ale uz hraje za tym Regina Pats v WHL (mimochodem, Regina je moje rodne mesto), a musel, jako prvni hrac v WHL a druhy vubec, dostat specialni status aby mohl hrat tak mlade. Druhy zajimavy hrac je hrac USA a jeden z synu/dvojcata Milana Hejduk, Marek Hejduk. Vcera Rusove hrali s USA prvni zapas a Teroriste (cti Utocnici na zbozi) vyhrali 7:6 v prodlouzeni. To musel byt zapas!"

Sledoval jsem naše a musím říct že byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Akorát ty zbytečný oslabení stáli teda zato. Na to si musíme dát pozor protože Rusko USA by potrestali. Chtěl jsem se potom dívat na Rusko USA ale to už jsem usnul škoda padlo hodně branek. Každopádně budeme to mít hodně těžký, ale těším se na skvělý zápasy našich a i dalších určitě sledovat budu, až na ty časy super. Ale nespavci to dáme:)

+1
otaznik13
Hcspikr255tgh +328
26.04.21 v 22:47

Viděl jsem poslední třetinu a ten ubrecenec Augusta pořád si stěžoval, žádný překvapení u něj. Potěší že titul nemají *DRINK*

+1
otaznik14
Hcspikr255tgh +328
23.04.21 v 01:04

reakce na paul68: ,,Kdo jede od Vás, z Konějeb?*FUCKU* "

Nikdo kdoby jezdil žádný lajny nepotřebujeme :-D

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +328
23.04.21 v 01:04

Bylo to myšleno s nadsázkou vůbec ho nemusím Pesana.

+1
otaznik16
Hcspikr255tgh +328
22.04.21 v 20:21

reakce na Hanzi88: ,,To je dobře, jebat repre marodit :-D jen ať si odpočine s rodinou a..." zobrazit příspěvekTo je dobře, jebat repre marodit :-D jen ať si odpočine s rodinou a je ready na přípravu na novou sezonu"

Pod pesanem pojedou jen juniori :-D věř tomu by jinak jel na MS kdyby jsme neměli na střídačce blbce Pesana

+1
otaznik17
Hcspikr255tgh +328
22.04.21 v 01:11

Tak Salák zůstává což je prome překvapení čekal jsem že ho u nás neuvidíme, sem rád za dobré zprávy a doufám že jich bude ještě hodně. *DRINK*

+1
otaznik18
Hcspikr255tgh +328
22.04.21 v 00:15

reakce na Schaschek: ,,Jedna věc je, že jsme debilové, když si necháme vzít vedení..." zobrazit příspěvekJedna věc je, že jsme debilové, když si necháme vzít vedení 2:0, na druhou stranu ať mi někdo vysvětlí k čemu je tam VAR. Ten idiot tam skočil jak vody bez jediného doteku, Zelinka je od toho 5 metrů a odpíská pentli? *NE* "

VAR je úplně k hovnu zrušil bych ho. Je jedno jestli to dřív bylo bez něj nebo s ním. Každopádně jsme prohráli a výsledek půjde opět za Vrbou. O druhý místo to bude ještě boj, spíš se bojím aby jsme neskončili třetí.

+1
otaznik19
Hcspikr255tgh +328
21.04.21 v 01:07

reakce na Schaschek: ,,Já jsem furt naivní a věřím, že se to může změnit, ale..." zobrazit příspěvekJá jsem furt naivní a věřím, že se to může změnit, ale šancí už bylo dost :-D

"

Tak pod Jandacem stoprocentně to budu naivní taky *FUCKU* už by to chtělo titul ať je taky co slavit *PRVNI* *DRINK*

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +328
21.04.21 v 00:18

reakce na Schaschek: ,,Nepřišlo mi to nijak hrozný z jeho strany. Spíš v porovnání s..." zobrazit příspěvekNepřišlo mi to nijak hrozný z jeho strany. Spíš v porovnání s Hořavou to vypadá jako, že hecuje málo, ale jak říkám - za mě v pohodě.

To mě na něm vadí jiný věci - a sice, že začne panikařit v první chvíli, kdy se nedaří podle jeho představ.

Stejně by mě zajímalo koho přání je aby ve Spartě zůstal. Jestli Tona s Hlinkou nebo někoho nad nima.

Řeknu vám, nemám z toho úplně dobrej pocit s ohledem na příští rok a to ještě ani neskončila sezóna *VYHLIZI* "

Já dobry pocit budu mít když odejde Jandač sice tomu moc nevěřím ale třeba se stane zázrak, a bude dobře. Teď otázka kdoby sem přišel, samozřejmě pod Jandacem se moc velký úspěchy dít nebudou takže uvidíme.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So