Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +328
05.05.21 v 09:48

reakce na karlos: ,,Takže to ještě není jisté?? Uvidíme dnes, zda Pavšič..." zobrazit příspěvekTakže to ještě není jisté?? Uvidíme dnes, zda Pavšič nastoupí. Pokud by fakt měl přestoupit, tak po tom jeho prohlášení by to byla prasárna *KOSA* *KOSA* No, uvidíme...ráno moudřejší večera [:-} [:-} "

Pokud do zápasu nenastoupí tak je jasný že jde k sešitu... Že by další co by od nás k nim šel nechce se mě tomu věřit ale všechno je možný...

otaznik2
Hcspikr255tgh +328
04.05.21 v 17:06

reakce na Schaschek: ,,Tak ten Plavšič prej fakt dneska podepsal podepsal u žida :-! "

To ani neříkej, všichni od nás do zidenu?? V ACS UŽ hodně dlouho něco smrdí, tohle by byla kanka Teda...

otaznik3
Hcspikr255tgh +328
04.05.21 v 15:50

reakce na paul68: ,,MartinMegadeth to píše skvěle, hlavně stručně a výstižně.:-D..." zobrazit příspěvekMartinMegadeth to píše skvěle, hlavně stručně a výstižně. :-D *THUMBSUP* Má můj obdiv, já než bych to tam nacvakal, tak je po sezoně. *FUCKU* "

Přesně tak, píše opravdu skvěle, a rád si přečtu jeho příspěvky dávají smysl, ač někdy moc dlouhé tak pravdivé *THUMBSUP*

+2
otaznik4
Hcspikr255tgh +328
04.05.21 v 13:42

reakce na Smogis: ,,Buchta jedna s budejovicemi "

Když mu nevyjdou budejky tak by mohl zůstat tady

+1
otaznik5
Hcspikr255tgh +328
04.05.21 v 11:22

reakce na frafont: ,,Tak překvapení se nekonalo, U18 z pěti zápasů jedna výhra a..." zobrazit příspěvekTak překvapení se nekonalo, U18 z pěti zápasů jedna výhra a poslední dva zápasy skóre 4:21. Tak zase můžou poslat do médií obvyklé tlamocviky, že to nevyšlo, že víme, na čem se má pracovat a že to bude chtít změnu metodiky (což znamená nabrat dalších dvacet trenérů, asistentů, konzultantů a bůhvíčeho ještě). A za rok další pokus a zase to bude jak přes kopírák - ve skupině porazit Bělorusko nebo koho, s těma silnejma uhrát bod až dva v součtu, ve čtvrtfinále jasná prohra."

A to kouč říkal že máme na kanadu a že ví jak porazit přitom my všichni jsme věděli že dostaneme debakl

+2
otaznik6
Hcspikr255tgh +328
03.05.21 v 20:38

MartinMegadeth máš hodně kvalitní příspěvky ale kdo to má kua číst *THUMBSUP* *DRINK* Na večer kdo nemá co dělat tak si vždy přečte , tebe si nechávám až na konec ve správným slova smyslu *DRINK* *THUMBSUP*

+1
otaznik7
Hcspikr255tgh +328
03.05.21 v 13:54

reakce na karlos: ,,hele Vám se fakt líbí tyhle statory, kradce, kotlety.....teď..." zobrazit příspěvekhele Vám se fakt líbí tyhle statory, kradce, kotlety.....teď ještě navíc Srki a Židen *MIMO* Mně už to nepřijde ani vtipné."

To je zpráva dne teda, já tomu hned nevěřil nějaký trolll *OCHLASTOVE*

otaznik8
Hcspikr255tgh +328
30.04.21 v 06:12

Dvě třetiny super výkon byli jsme lepším týmem a USA jsme moc šance nedávali. Chtěl bych pochválit našeho brankáře Satnyho chytal skvělé a díky němu máme bodík. Třetí třetinu jsme polevili a málem jsme opět dostali góly jako proti Finsku. Naštěstí to dobře dopadlo a máme bodík díky za něj. A jde vidět že si kluci něco řekli těch vyloučených jsme taky tolik neměli. Konečně se dalo na to dívat. Odpočinout a na sbornou, umíme hrát i s těžkým soupeřem! *DRINK*

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +328
30.04.21 v 01:52

Němci prohráli vysoko s Ruskem a to znamená že jsme ve čtvrtfinále bez ohledu na naše dva zápasy. Co tam budeme dělat když chytneme Kanadu a ta nás rozstřeli. Ale zase je dobrý že nám stačilo vyhrát jeden zápas a čtvrtfinále jasný :-D budu optimista a věřím že za chvíli porazíme USA nebo získáme alespoň jeden bod! Chci vidět bojovnost jak proti Finsku, dobrý bránění a hlavně nefaulovat! Doufám že jsme si to v kabině řekli a že umíme počítat do pěti! Když budeme hrát pět na pět tak šance je.

+1
otaznik10
Hcspikr255tgh +328
29.04.21 v 22:20

reakce na frafont: ,,Tak to můžeme ovlivnit sami, že aktivní fans dokážou vykoupit co..." zobrazit příspěvekTak to můžeme ovlivnit sami, že aktivní fans dokážou vykoupit co nejvíc lístků, aby se do haly nedostalo tolik čumilů. A pokud těch čumilů bude moc, tak holt nic nenaděláme a dvakrát za sezónu tu jágrománii musíme vydržet."

A nejvíc nasere že ho ještě vyvolávají jako zaco?? Že bude hrát do 60 to je fakt smíchu ten nikdy neskončí :-D

+1
otaznik11
Hcspikr255tgh +328
29.04.21 v 21:39

reakce na Schaschek: ,,Jinak já teda z návratu Kladna nadšenej nejsem. Zase bude na..." zobrazit příspěvekJinak já teda z návratu Kladna nadšenej nejsem. Zase bude na tribunách plno Jágrofilů. "

Všichni se můžou s Jágra ***, hold budeme mít v hledišti čumile

+1
otaznik12
Hcspikr255tgh +328
29.04.21 v 19:53

reakce na MartinMegadeth: ,,České osmnáctky je obrovská škoda. Upřímně takhle prokaučovat..." zobrazit příspěvekČeské osmnáctky je obrovská škoda. Upřímně takhle prokaučovat a prohospodařit vyhrané utkání je kumšt. Stačilo dohrát posledních osm minut chytře, nedělat idio*ské chyby a nenechat se vylučovat za stup*dní fauly. Když obrátili zápas ze 2:3 na 5:3, tak i osmnáctiletí kluci musí být na vlně a dojet na ní až do konce. *METAL* Bylo zaděláno na šest bodů a čtvrtfinále proti jinému soupeři než Kanadě. Bodovým ziskem dnes proti USA bych byl hodně překvapen, taky se spíš bojím, aby to neskončilo debaklem. Ale snad něco osmnáctka uhraje proti Rusům v posledním zápase až bude trochu odpočatější. *VYHLIZI* "

Tak hlavně USA měla odpočinek a my hráli tutiz si myslím že nebudeme mít síly a může to dopadnout hodně špatně. Mě prostě serou ty oslabení jinak jsme vyhráli a byl by prostě klid. Hloupý fauly, a kouč se ještě diví že to sudí vyloučili... Proti USA bez faulu a i tak to nemusí stačit, oni měli odpočinek my ne

+1
otaznik13
Hcspikr255tgh +328
29.04.21 v 13:19

Pět na pět jsme byli celý zápas lepší týmem. Rozhodli naše nesmyslny fauly a Finsko toho využilo. Nechápu, ale myslím si že finove celý zápas tahali kratší nohy měli toho dost zápas s Ruskem ale my jsme měli volno mkzn si proto jsme byli lepší. Na dnešek jsem zvědav ve tři ráno opět hrajeme ale USA měli volno to bude kolotoč.. Škoda prohrát si zápas a dostat gól dvacet vteřin do konce, bohužel faulujeme..

+2
otaznik14
Hcspikr255tgh +328
29.04.21 v 05:37

Ubozaci jsme takhle si zkurvit zápas to jsme ještě neviděl vedeme dvakrát o dva góly a závěr jsme prostě nezvládli faulujeme celý zápas nemáme na to hrát velký zápasy psichicky to prostě nezvládáme. K tomu není co dodat. Finsko hraje hovno a my díky oslabení prohrajeme a nemame ani jeden bod je mě smutno, ***, psichika neumíme zvládat konce zápasu víc k tomu nemám

otaznik15
Hcspikr255tgh +328
29.04.21 v 03:15

To je začátek vedeme dva nula *DRINK* *DRINK*

otaznik16
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 23:42

reakce na Canuck: ,,Tak mi rekni zitra co se stalo. Ja urcite nevydrzim. Taky v 3 zacina..." zobrazit příspěvekTak mi rekni zitra co se stalo. Ja urcite nevydrzim. Taky v 3 zacina zapas Edmonton vs. Winnipeg, to bych urcite mel na co koukat! Ale zitra nemuzu prespat a jinak bych byl zombik, a mam hodne praci zitra. Tak at vyhram! :)"

Teď čumím na Ottawu vs Vancouver. Jojo určitě podám informace, ale jak už sem psal taky může být po 10min hotovo ale snad ne

+1
otaznik17
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 23:32

reakce na Canuck: ,,Dobry napad. Mam tady jeden APA v lednice, jdu to otevrit...*PIVO* "

Já si dám až při hokeji za tři hodinky *DRINK*

+1
otaznik18
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 23:26

reakce na Canuck: ,,Zkus napsat slovo People apostrof s ale misto apostrof pouzivej znak,..." zobrazit příspěvekZkus napsat slovo People apostrof s ale misto apostrof pouzivej znak, jak to maji tady: www.imdb.com/title/t..."

Nejde to sem nasranej vozeru se :-D

+3
otaznik19
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 23:22

reakce na Canuck: ,,To jsem snazil posilat par vet a odkaz asi pul hodiny... :) No, jsem..." zobrazit příspěvekTo jsem snazil posilat par vet a odkaz asi pul hodiny... :) No, jsem proste ajtak, snazil jsem prijit na to proc to nefungue. Asi taky nemuzes posilat apostrof, ne (tedy znak)?"

Můžu nikdy se nestalo že bych něco psal a nešlo mě to odeslat.

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +328
28.04.21 v 23:01

reakce na Canuck: ,,Omlouvam se za nadmerne pocet prispevku. Konec hlaseni."

Kdyby si dal sem jen odkaz na stránku tak by stačil jeden příspěvek. Ale složitější je to lepší:)

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So