Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 11:04

Dneska to bude mít grády čekám hodně dlouhý zápas! ČT dává od půl devátý židy tak snad nepřepne když už by jsme hráli prodloužení, opakuji tohle už udělala několikrát *MIMO*

+1
otaznik2
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 11:02

reakce na paul68: ,,Důvod nenávidět ještě víc Koberec je větší! Zmr.i!!! :-!..." zobrazit příspěvekDůvod nenávidět ještě víc Koberec je větší! Zmr.i!!! :-! *FUCKU* *FUCKU* Dnes výhru prosím, a poslat ty bonzáky na dovolenou. *KOSA* *CERTIK* "

By Augusta brečel až do začátku letní přípravy *FUCKU*

+1
otaznik3
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 10:26

Faul to samozřejmě byl, ale měl být vyloučen a ne že si budou stěžovat před sedmým zápasem !!!! Sem nasranej musíme je vyřadit prostě ubrečenci

+1
otaznik4
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 10:12

***ej Liberec *CERTIK* *CERTIK*

+1
otaznik5
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 10:06

reakce na Schaschek: ,,Tak dle mého infa Němeček stopka. Augusta si pobrečel u svého..." zobrazit příspěvekTak dle mého infa Němeček stopka. Augusta si pobrečel u svého kamaráda a souseda Ujčíka a ten mu vyhověl... :-! Rozhodovat se má na ledě, ale co můžeme chtít od bonzáků z Liberce. "

Birner dostal za simulovaní 10 procent z platu dolů. Výsměch *CERTIK* *CERTIK*

+1
otaznik6
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 10:03

Sedmý zápas o všechno to budou nervy jak svina *DRINK* Věřím že máme na to postoupit do Finále ale bude to strašně těžký, není kam uhnout musíme od prvních minut začít hrát aktivně a až do konce nesmíme zpomalit musíme hrát pořád tvrdě a dopředu! 0:3 na 4:3 pojdme *DRINK* *DRINK*

+1
otaznik7
Hcspikr255tgh +328
15.04.21 v 06:19

reakce na Anguilla: ,,Ještě že Vrba má rozum a nestaví to kopyto Hanouska"

Přijde porážka a někteří už Vrbu vyhazuji *NE*

+1
otaznik8
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 21:58

reakce na karlos: ,,Na tomhle se dá hrát velmi těžko. Nicméně tým jako Sparta musí..." zobrazit příspěvekNa tomhle se dá hrát velmi těžko. Nicméně tým jako Sparta musí umět změnit styl hry a přizpůsobit se...... Bohužel jsme to nedokázali a tak jsme rupli. Mimochodem ten gól padnul z naprosto vymyšlené standartky. Jablonec byl o ten gól lepší a vyhrál zaslouženě. Mě od začátku udivovalo to, že hrajeme zpětné nahrávky na tomhle terénu, mě to tedy štve i když hrajeme na pažitu. Nejhorší je, že máme těch chyb při zpětných nahrávkách fakt hodně a bohužel z toho dostáváme i góly. "

Mě ani nesere že se prohrálo, ale hlavně ty nesmyslný přihrávky dozadu :-D Ted se tomu směju ale v zápase sem měl u televize problém se udržet a nenadávat :-D To je k fotbalu vše.

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 20:43

reakce na Anguilla: ,,Ještě že mám noční a spal sem u toho vzbudil sem se na konec..." zobrazit příspěvekJeště že mám noční a spal sem u toho vzbudil sem se na konec bych se nervoval a nasranej bych byl ještě vic"

Jojo to já byl nasranej celý zápas bohužel. Tolik chyb zpětný přihrávky nemám slov. Zítra to bude jiná podívaná a doufám že postoupíme do finále a zavřeme republice hubu

+1
otaznik10
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 20:05

reakce na karlos: ,,Je to klasická kopaná. Na tom poli se fotbal hrát nedá. Vypadá..." zobrazit příspěvekJe to klasická kopaná. Na tom poli se fotbal hrát nedá. Vypadá to na 0.0.
Plukovník takhle emotivně reaguje pořád, je to jeho styl. Po zápase už se většinou usmívá. "

Ale dá se hrát, Jablenoce byl lepší a zaslouženě vyhrál, my dnes hráli velký hovno

+1
otaznik11
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 19:04

Na střelnici to je taky podívaná čumět na Radu jak brečí to je něco podobného jak v Liberci Augusta *FUCKU* Hra hrozná, hřiště na druhou ligu... Sebral bych jim licenci

+1
otaznik12
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 12:41

reakce na paul68: ,,Už ať je zítřek, v práci mě to nebaví, jsem myšlenkama jinde...." zobrazit příspěvekUž ať je zítřek, v práci mě to nebaví, jsem myšlenkama jinde. Hrozně mě sejří, že tam nemůžem jít fandit všichni... *KSICHT*a zařvat si *BRAVO* *SALA* "

To zas budou nervy ale musíme to zvládnout ať jsme první kdo otočil sérii *DRINK*

+2
otaznik13
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 12:35

Kdy jindy židy porazit než v mol cupu *SALA*

otaznik14
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 11:03

reakce na marek17: ,,No neřekl bych, že druhá třetina byla nějaká ohromná včera, na..." zobrazit příspěvekNo neřekl bych, že druhá třetina byla nějaká ohromná včera, na střely 11:2 pro Liberec "

K čemu ti jsou střely když nedali branku. Na střely jednoznačně vyhráli ale bylo jim to k hovnu, jsme produktivní a doufám že tak to bude i zítra. Hlavně bez nervů nedávám to. Chlastám jak o závod

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 10:57

reakce na paul68: ,,A na góly?:-D *FUCKU* "

2 střely dva goly :-D Zítra pokračujem

+1
otaznik16
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 10:44

reakce na Kubajs: ,,Věřím, že ve čtvrtek to bude víc než kdy jindy o našem prvním..." zobrazit příspěvekVěřím, že ve čtvrtek to bude víc než kdy jindy o našem prvním gólu. Věřím, že jestli se nám ho podaří dát, Liberec to zlomí, i kdyby jen na chvíli.
Každopádně za stavu 0:3 pro Liberec jsem řekl přítelkyni, že jestli postoupíme do finále, tak ji požádám o ruku. No, řekněme, že už i jí začíná ten hokej zajímat *BRAVO* *FLAGHC* "

No hlavně musíme začít hrát líp než včera první třetinu ta byla hrozná a Liberec začla úvod zápasu hodně dobře, my jsme začali hrát až od Druhé třetiny. *THUMBSUP*

+1
otaznik17
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 09:46

reakce na karlos: ,,Včera jsme jasně viděli, že nesmíme ani na chvíli ustoupit od..." zobrazit příspěvekVčera jsme jasně viděli, že nesmíme ani na chvíli ustoupit od aktivní hry. Jakmile dáme Liberci trochu prostoru, ukazují svou kvalitu a nás to pak stojí strašně moc sil. Asi i víc, než kdybychom se snažili hrát pořád aktivně. Takže doufám, že se kluci i trenéři kousnou a budou žrát led od začátku do konce *KOSA* Mydlete ty liberecký plačky, věšte je po manitelech, dejte jim pocítit Spartu, udělejte radost Sparťanskému národu a nas.e.r.t.e celý zbytek republiky *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Tak ono to někdy nejde přeci jenom bude sedmý zápas a nějaký síly určitě dochází. *** zbytek republiku už se nám povedl :-) A zítra dodělat! *THISISSPARTA*

+1
otaznik18
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 09:44

reakce na paul68: ,,Ono je taky potřeba dodat, že jsme je porazili za šedesát minut..." zobrazit příspěvekOno je taky potřeba dodat, že jsme je porazili za šedesát minut jen jednou, ale na to se.e pes. *FUCKU* Ukázali jsme v OT dvakrát za sebou pevný nervy, a rozhodli. Teď prosím výhru v jakýkoliv podobě, ale je potřeba fakt makat. *THUMBSUP* "

Zápasy jsou vyrovnaný jednou je na tom píl ten a pak zase ten druhej. Zítra to ale bude řežba až do konce, a je možný že to bude hodně dlouhý zápas a pořádný nervy, ale my jsme připraveni. Nesmíme čekat co Liberec, musíme na ně vlítnout od úvodních vteřin a prosím bez nervů i když zítra budou ještě větší.

+1
otaznik19
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 00:33

reakce na Schaschek: ,,A Liberec měl v celé sérii víc přesilovek, takže by možná..." zobrazit příspěvekA Liberec měl v celé sérii víc přesilovek, takže by možná měli řešit jiný věci než fňukání. "

A to počkej na sedmý zápas to teprve bude křiklouni nic víc neumí:)

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +328
14.04.21 v 00:30

No co si budeme povídat nebyl to až tak vydařený zápas jak se může zdát ale je to na série 3:3!!! 0:3 na 3:3 euforie by se dala říct. Ve čtvrtek to dáme řekl bych i že jsme na koni a budeme mít výhodu. První třetinu jsme začali vlažně a jakoby jsme čekali co Liberec předvede a šetřili jsme síly ale nevím naco.. *OCHLASTOVE* Druhá byla výborná, Řepík to je Pan hráč a sem moc rád že tady hraje a doufám že ještě dlouho bude, jeho přihrávky goly v semifinále úžasny. Po 2 tř, jsme asi vypadli s tempa nebo jsme nebyli moc důrazný tygři vyrovnali a byli na koni. V pp to už je jak sázka do loterie, abych řekl pravdu v pp sem moc nám nevěřil a obával se aby jsme gol nedostali a nebylo po sezoně, naštěstí jsme ho vstřelili my a neskutečná radost *THISISSPARTA* Tohle mě ale nedělejte málem sem dostal infarkt *MIMO* Ve čtvrtek o Finále a můžeme být první kdo otočil serii věřím nám! Ale tentokrát hrát celý zápas.. - *ANO* vysílá nás ČT od 16:40 tak snad utkání nechají celý a nedají tam 20:30 židy s Arsenalem, protože čekám že budeme hrát hodně dlouho sedmý zápas a znám čt co muže udelat a hodněkrát udělalo. Bude to drama ale POSTOUpíme *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So