Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Hcspikr255tgh +17
Před 11 min. a 29 s

reakce na frafont: ,,Já vidím jeden podstatný rozdíl v tom, že Kometa prostě jednak..." zobrazit příspěvekJá vidím jeden podstatný rozdíl v tom, že Kometa prostě jednak umí přepnout na playoff režim a dvak třeba z pěti šancí dokážou tři proměnit, ne jako my na jeden gól padesát pokusů."

No nevím, u nich se taky střídají hráči, pochopil bych kdyby měli úplně stejnou sestavu ale když mají změny, sice ne tak razantní ale jsou tam. Včera to řekl do televize Smolenak dobře :-)

+1
otaznik2
Hcspikr255tgh +17
Před 24 min. a 38 s

reakce na Schaschek: ,,Bojím se, že frnkne do Ameriky. "

Nesmíme ho za žádnou cenu pustit, samozřejmě bráno s rezervou... Jinak takový hráčů by u nás mělo být daleko víc a pak by jsme měli šanci uspět. Jeden skvělý hráč je málo.. Doufám že se naší hráči podívali na Kometu jak se hraje hokej... Bohužel nechápu jak to tam dělají.. Kometě jsem nikdy nic dobrého nepřál a ani přát nebudu..

otaznik3
Hcspikr255tgh +17
Dnes v 18:08:00

reakce na Schaschek: ,,Já sleduju online z juniorky a aktuálně 4:4, přelejvá se to ze..." zobrazit příspěvekJá sleduju online z juniorky a aktuálně 4:4, přelejvá se to ze strany na stranu, škoda, že to nejde sledovat přímo 8-) "

Občas jsou na netu streamy, ale podíval jsem se ale žádný jsem bohužel nenašel... Zápas určitě dobrý, a hlavně jak už jsem psal Rousek je prostě výjimečné:) Těším se na něj další sezonu

otaznik4
Hcspikr255tgh +17
Dnes v 17:54:43

reakce na PLHA: ,,Teď tady smutně sedím v hospodě a koukám na hokej. To jsme..." zobrazit příspěvekTeď tady smutně sedím v hospodě a koukám na hokej. To jsme opravdu takový zoufalci, že i úplně marná Olomouc hraje čtvrtfinále a Sparta má dovolenou? Ach jo. Dám si rum!!! :-! "

Přesně tak , Olomouc hrála špatně i včera a dostala osmičku, dneska po první třetině dostala dva góly, a dopředu nic nepředvedla. Není možný že i Olomouc je před námi.

otaznik5
Hcspikr255tgh +17
Dnes v 16:59:02

reakce na jongormisa: ,,Muj takovej mini rozbor 1)Tym prostě nemel střelce ktery by..." zobrazit příspěvekMuj takovej mini rozbor
1)Tym prostě nemel střelce ktery by daval goly 2)Piskaček podle mne nebyl sparvnej kapitan a proto Sparta nemel poradneho vudceho na capitana by se mi libil forman nebo pech 3)Bukarts nejhorši posila sparty za posledni 3 sezony
Kdo musi odejit:Určite odejde klimek,Dale si myslim že de la rose, Bukarts odejde asi i sedlacek asi z mozna hlinka ktery asi ukonči karieru.
Za me jednoznacne briza,bros ven. krupp at este dostane důvěru
Kdo si myslite ze odejde po sezone "

Kdo odejde to těžko říct. Ale já mám úplně jasno. Za prvé, Bukarts omyl roku , tak zrovna u toho bych si přál aby odešel. Samozřejmě vedení aby odešlo a přišel někdo kdo tomu dá šťávu, jinak odejde Klimek, Buchtele což nevím nevím. Ba naopak bych si moc přál ale vážně moc aby tady zůstal pan Hlinka, Rousek, Kalina, jinak to všechno vyházet a přivést bojovníky!!! Jarůšek u něj je to na pade buď ano nebo ne. Mě je to jedno kdo bude a nebude hlavně aby navždy Sparta!!! Jarda Hlinka!!!

+1
otaznik6
Hcspikr255tgh +17
Dnes v 13:44:55

Říká se že hůř být nemůže, ale podle mě to pravda není, hůř může být vždycky, starý vězeňský přísloví... Takže jestli to bude pořád takhle tak může nastat sestup... Což je klidně reálný, čekal jsem že vedení odejde a přijde někdo hned, bohužel zatím jen čtu, a žádný posun v před. Jasný je krátce po sezoně, ale dle rozhovoru se nic měnit nebude, takže se nám pořád bude někdo smát.

otaznik7
Hcspikr255tgh +17
Dnes v 13:11:11

Bohužel nemit ve vedení takový blbce tak to play off hrajeme. Teď akorát můžeme koukat na bednu a snít,, díky nechci.. Další sezóna se uvidíme jestli jdeme správnou cestou.

+1
otaznik8
Hcspikr255tgh +17
Včera v 20:59:07

reakce na Schaschek: ,,Jo, to poslední co se mi chce je procházet odkud se kdo přihlásil,..." zobrazit příspěvekJo, to poslední co se mi chce je procházet odkud se kdo přihlásil, ale když se sem prohlašují takoví ***i, tak se nedá nic dělat :-! "

Hlavně je důležitý vědět že nebyl pod jednou přezdívkou a že jich měl víc jak si uvedl , prvně Ostrava a pak v Brně :-D chlapec má těžký život, nic zlého mu nepřeju než aby dostal pořádně na drzku

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +17
Včera v 20:48:12

reakce na Schaschek: ,,Vyrazí ho dveřmi, přijde oknem ***. Takže zatím ban na týden...." zobrazit příspěvekVyrazí ho dveřmi, přijde oknem ***. Takže zatím ban na týden. *FUCKU* "

Jestli to neporazi ani tohle tak můžou přijít další přezdívky *FUCKU*

otaznik10
Hcspikr255tgh +17
Včera v 20:35:02

reakce na Kovarek: ,,Ale já to teď myslím vážně a bez trolení, zajímá mě názor a..." zobrazit příspěvekAle já to teď myslím vážně a bez trolení, zajímá mě názor a důvod."

Já to taky myslím vážně a bez troleni proč ban nemáš. *FUCKU*

+1
otaznik11
Hcspikr255tgh +17
Včera v 20:14:27

reakce na Kovarek: ,,Proč myslíte, že by se z nastoupené cesty mělo sejít? Myslíte,..." zobrazit příspěvekProč myslíte, že by se z nastoupené cesty mělo sejít? Myslíte, že by to bylo lepší, než to, co je za letošek zaběhnuté? Čistě informativně prosím ;)"

Ses těžce mimo, už jsem si myslel že bude od tebe pokoj, a pořád ban nemáš, to vážně nemůže někdo zakročit a banovat to tady?

+1
otaznik12
Hcspikr255tgh +17
Včera v 19:06:01

Aspoň jednu dobrou zprávu by to chtělo

+1
otaznik13
Hcspikr255tgh +17
Včera v 15:55:12

Uwe zůstane? Tak to vůbec nechápu, sezóna je neúspěšná a kouč zůstane. Být to někdo jiný tak už v polovině základní části je pryč a pouze on ne. Všechno by se mělo překopat a začít pěkne od začátku což znamená, aktuálně bych v týmu nechal Hlinky, Rouska, a to je asi všechno. Bohužel je to smutný ale je to tak. Za Spartu se musí bojovat a ne flakat jak to někteří dělají. Fanoušci jsou ti poslední na koho bych to hodil , svůj tým podporují na domácích a venkovních zápasech a to i v týdnu kdy jdou druhý den do práce!

+1
otaznik14
Hcspikr255tgh +17
Včera v 15:16:10

A když už jsme u toho tak všude jinde když se nedaří tak fanoušci taky bojkotují. Driv Kometa když se jí nedařilo, pak Boleslav, a teď Pardubice takže Kovarku priste to víc sleduj než něco napíšeš. Já tě s omylu vyvedu hned. 8-)

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +17
Včera v 15:08:57

reakce na Schaschek: ,,Zajímavý, že uživatelé Myskan, Crman, Berkovcova i Kovarek..." zobrazit příspěvekZajímavý, že uživatelé Myskan, Crman, Berkovcova i Kovarek píší z jedné IP adresy, která je ještě vedená jako Ostravská *FUCKU* a dnes se přihlašovali z IP adresy někde na Masarykově univerzitě v Brně. Takže stop panice 8-) "

Kromě Berkovcove jsem to tušil, nikterak překvapivé :-D

+1
otaznik16
Hcspikr255tgh +17
Včera v 15:06:36

Další věc: určitě by neprospělo k tomu aby fórum nebylo k dispozici, přeci jenom návštěva fóra se zvedla . Stačí dát ban a tím to konci. Jde o jednoho blba takže problém by být neměl. Pokud používá více přezdívek tak je mimo.

otaznik17
Hcspikr255tgh +17
Včera v 14:56:15

Tak vidíte , opet Kovarek zaperlil, aneb *** všechny okolo že musí číst takový ***y... Moznost jak se ho zbavit je víc. Ta první že na něho nebudeme reagovat možnost dvě ban, neměl by přístup psát. Protože co dokázal napsal on je opravdu na pováženou. To že není Sparťan to víme, ale dělá ze sebe pěknýho blba. Netřeba dále komentovat každý si udělal obrázek sám. Jinak bohužel ani já v Ostravě na předkolo nebyl protože práce mi nedovolila. Na domácích dvou zápasech jsem byl. Navštívil jsem i základní část, ani nevíte jak moc mě štve že jsem s vámi nemohl jet do Ostravy. :-(

otaznik18
Hcspikr255tgh +17
17.03.19 v 22:10

reakce na Kovarek: ,,Za mě jsou jedním z důvodů horšího umístění fanoušci,..." zobrazit příspěvekZa mě jsou jedním z důvodů horšího umístění fanoušci, kteří nad týmem zlomili hůl a v důležité chvíli ho nepodpořili... Přesně tak. Opravdoví fandové si užívali hokej, pseudofanoušci odešli ze zápasu ;) Přál bych vám projít si diskuze na FB, tam jsou skuteční fandové, ne jako tady :)"

Proč to kotli neřekneš do očí? Myslím si že reakce by byla taková že bys dostal na rypak a šel brečet domů mamince,, tady můžeš napsat cokoliv a nikdo ti nic neudělá ale do očí to říct na to nemáš koule.

+2
otaznik19
Hcspikr255tgh +17
17.03.19 v 21:59

reakce na Kovarek: ,,Já bych teda Hlinku už nebral... to nejlepší má za sebou, už by..." zobrazit příspěvekJá bych teda Hlinku už nebral... to nejlepší má za sebou, už by měl být dávno v důchodu. Mužstvu už nemá vůbec co dát, jen bude zabírat místo mladším a lepším, třeba Klimkovi."

Děti už spí

-1
otaznik20
Hcspikr255tgh +17
17.03.19 v 21:57

reakce na Mila1: ,,To bych si také přál, ale obávám se, že to Jarda nebude chtít...." zobrazit příspěvekTo bych si také přál, ale obávám se, že to Jarda nebude chtít. Tady je třeba překopat mnoho věcí a začít od hlavy a obávám se, že to od té hlavy nezačne. "

Souhlasím, *THUMBSUP* na Kovarek nereagovat jinak jo to nepřestane bavit a bude sem psát pořád svoje moudra na který nejsme zvědavý.. A hlavně jsou nepravdivé což samozřejmě on sám ví a píše ne schválně.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<03 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So