Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Hcspikr255tgh +29
10.04.19 v 21:25

Když psali o něm tak jsem hned věděl že někde bude problém, a taky že ano nakonec se omluvil že zdravotních důvodů... Když nechce tak se nedá nic dělat, je tam dalších ix kluků co rádi pojedou, a budou rádi když je trenéři vezmou. Stále ale tvrdím že bez hráčů NHL to prostě nepůjde.. Voracek je jistý, určitě pojede i Gudas, což je ok, bude to před brankářem čistit. Když to půjde dobře tak pojede o Krejčí s Pastrnakem.. Uvidíme jestli vypadnou nebo ne.. U dalších těžko říci. Dnešní zápas se mi moc nelíbil, akorát začátek zápasu se nám povedl, pak už to byl spíše boj.. Rakousko nic nehrálo, ale my jsme se přizpůsobili jim.. No na medaili to nevidím, budu velice rád když mě chlapci překvapí. *DRINK*

otaznik2
Hcspikr255tgh +29
10.04.19 v 15:46

Tak Zacha na MS nepojede... *THUMBSUP*

+1
otaznik3
Hcspikr255tgh +29
10.04.19 v 13:00

V Liberci se snad ani nefandi, jediný chorál libe a libe a Liberec... Jinak je nejde ani slyšet.. Pravidelně hrají o pohár a stejně jejich fanoušci nejsou schopni vytvořit parádní atmosféru.. Rozhodně přeji finále Liberci , Kometě ani náhodou, takže tak..

otaznik4
Hcspikr255tgh +29
09.04.19 v 21:41

reakce na Schaschek: ,,Hlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do..." zobrazit příspěvekHlavně že si ty mrdky plísňácký zase nezapomněli kopnout do Sparty...

"Oprávněně se obáváme, že se plzeňský klub chce vydat cestou Liberce, Sparty a podobných klubů, kde se o atmosféru při utkání stará obsluha kostky, DJ nebo moderátor. "

Fakt neuvěřitelný. Normální mrdky :-! "

Doufám že jim to dáme pocítit až budeme hrát s Plísní.. Za ty jejich řeči, ale do očí by to neřekli, napsat to na klávesnici dokáže každá piča *THUMBSUP*

+1
otaznik5
Hcspikr255tgh +29
09.04.19 v 21:10

Na jejich fórum taky nechodím, po Brnu jsou druzí komu nepřeju.

otaznik6
Hcspikr255tgh +29
09.04.19 v 21:08

Tak Plzeň si zase udělala ostudu.. Hlavně fanoušci hrají semifinále, všechno je vyrovnaný a oni odejdou, bohužel souhlasím s Kovarem, Strakou a dalším.. Jasný byli domluveni že nechcou mít uzavřeny stadion, tak pustili nahlas hudbu, hodně se to fáns dotklo že museli odejít, jsem hodně zvědavý jestli to bude mít nějakou dohru. Přinejhorším kotel nepřijde, ale hraje se semifinále takže rozhodně vyprodáno bude. V další sezoně se to rozhodně projevit může, takže podle mě nějaký protest přijde od fanoušků Plísně.. Já se tomu můžu jenom smát.. *DRINK* *FUCKU*

+1
otaznik7
Hcspikr255tgh +29
07.04.19 v 22:09

Junioři dobrý, dorost to stejný, jen to áčko hovno. *CERTIK*

otaznik8
Hcspikr255tgh +29
06.04.19 v 21:09

Škoda že se nehrálo na čtyři vítězné zápasy. Ale i tak klobouk dolů před klukama jak bojovali, pro mě jsou mistři i tak *THISISSPARTA*

otaznik9
Hcspikr255tgh +29
06.04.19 v 15:41

V Třinci se dějí věci. Snad to v poslední periode otočíme.

+1
otaznik10
Hcspikr255tgh +29
04.04.19 v 22:50

Áčko by se mělo jet podívat povinně v sobotu jak mladoši bojují. *FUCKU*

otaznik11
Hcspikr255tgh +29
04.04.19 v 22:48

Tak bohužel jsme prohráli v prodloužení. Jsem neskutečně smutnej, ale nenadelam vůbec nic to je pro mě to nejhorší. Opět bylo vidět jak junci bojují, škoda no.. V sobotu to budeme mít ještě těžší na ledě soupeře, ale jak stále říkám může se stát všechno a třeba sérii vyrovname. S kamarádem jsme se bavili že by jsme v sobotu jeli kluky podpořit, bude výjezd? Popřípadě by jsme se s někým svezli, když bude místo v autě, tohle podporovat budu *THUMBSUP* Sami nejspíš nepojedeme ale jak píšu když by nás někdo vzal proč ne. *DRINK*

+1
otaznik12
Hcspikr255tgh +29
04.04.19 v 14:04

Jinak na juniorku jdu taky s kamarádem, doufám že se nas sejde hodně. Dneska všichni co můžeme by měli jít. Kluci si podporu zaslouží, i kdyby to náhodou nevyšlo tak i tak jsou pro mě mistři. *PRVNI*

+2
otaznik13
Hcspikr255tgh +29
04.04.19 v 14:03

UEFA mafia souhlas. *DRINK*

otaznik14
Hcspikr255tgh +29
03.04.19 v 13:50

Včera v Teplicích to bylo vážně o nervy. Naštěstí pro nás jsme zápas zvládli hlavně díky Kangovi. Ten hráč je prostě rozdilovej, Teplaky zahrali v rámci možností a rozhodně nebyli daleko k výhře postupu. Když dali gol v prodloužení tak už jsem nevěřil a hulakal bojujte za Spartu!! V poslední minutě to Kanga dobře nahrál a vyrovnali jsme. Penalty už jsou loterie ale zvládli jsme je. Po konci zápasu si Kangička neodpustil menší provokaci.. Ale postup máme. Ze by další derby? Výborně guelorek :-P

otaznik15
Hcspikr255tgh +29
01.04.19 v 20:15

Vážně to apríl není, klobouk dolů před klukama tam vyhrát. Teď si to dáme s Třinec , ale jak jsem psal níže, i kdyby to nevyšlo tak.

otaznik16
Hcspikr255tgh +29
01.04.19 v 20:09

Pro nás jste mistři!! *DRINK*

+1
otaznik17
Hcspikr255tgh +29
31.03.19 v 20:55

Tak Sparta má zájem snad o všechny *FUCKU* teď je otázka kdo sem půjde.. To už bude horší no. Každopádně opakovat se nebudu, čekám jen co bude s náma dále.. Jardo ještě jednu sezonu prosím dej. *DRINK*

otaznik18
Hcspikr255tgh +29
30.03.19 v 21:41

Abych tedy jenom nepsal nic špatného, tak juniorka opravdu paráda. *DRINK* Někteří by si měli vzít příklad jak se maká a neskutečně hrají. Bohužel nemám možnost jít kluky podpořit :-( tak snad to zvládnou co nejdéle.. Ještě jednou gratulace alespoň někde jde vidět že to jde.

otaznik19
Hcspikr255tgh +29
30.03.19 v 20:39

Cupkyalisti by měli jít s fanoušky pěšky. *ANO*

otaznik20
Hcspikr255tgh +29
29.03.19 v 21:23

Tak Chomutov neměl na výplaty, a co jsem četl tak hráči neměli skoro ani na jídlo.. To už je vážně hodně špatný. Pořád jsou na tom bídně. Růžička jim po sezoně odejde a jsou první adepti na sestup, možná i spadnou, dneska jsem na jejich zápas dival a nebylo to zase až tak špatně.. Mladej Růža možno přijde, kde se bude mít kralovsky.. Otázka dále co bude.. Určitě to jeden hráč neposune. Příští sezóna válec *FUCKU* Moc bych si přál, jako každý tady.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<05 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So