Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Hcspikr255tgh +159
Před 15 min. a 48 s

reakce na paul68: ,,Futsalisti porazili Liberec 5:3, tak zítra stejně, jo?*DRINK* 8-) "

Vůbec bych se nezlobil kdyby to skončilo stejně

otaznik2
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 20:32:09

reakce na PLHA: ,,Jo jo kde jste kluci sparťanští ?"

No ono když tady čteš jednoho případa tak nemáš ani moc chut přispívat:)

otaznik3
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:30:12

reakce na PLHA: ,,Není blbej jenom hloupej. Ale máš pravdu to jsou fakt abych nebyl ,..." zobrazit příspěvekNení blbej jenom hloupej. Ale máš pravdu to jsou fakt abych nebyl , ale co MRD.Y. Zřejmě je to znalec hokeje :-P "

Jáuž ho řešit nebudu at neklesnu na dno jako on:)

+1
otaznik4
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:27:22

Zítra budou brečet aby už nemuseli k nám , to bude čumět na Augustu jak brečí ***d *KSICHT*

otaznik5
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:26:17

reakce na PLHA: ,,Rád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl..." zobrazit příspěvekRád bych se vyjádřil k pěti zápasům semifinále: první dva byl Liberec ve všem lepší, od třetího zápasu se Sparta hodně zlepšila v nasazení a je hrozná škoda, že ten třetí zápas nevyhráli. Čtvrtý byl v podání Sparty naprosto dominantní a včera to bylo hodně vyrovnané. Pro zítřek je naprosto nezbytné vletět na kocouři hned v začátku zápasu, vsítit brzy gól a hlavně se motat kolem brankoviště, znervóznit Kváču . A nefaulovat. Mocně věřím že se probere Pecháček a Buchta. HCS Forever"

Určitě jsme ve výhodě Liberec si myslel že nás porazí 4:0 a už se viděl ve finále, a ono hovnoo. Ukázali jsme jak umíme bojovat, a zaslouženě jsme vyhráli. Domácí budou zítra pod tlakem a my na ně vletíme a vyhrajeme, hlavně at není prodloužení to už bych nervama nedal *CERTIK* A sedmý zápas u nás tutovka *DRINK* *DRINK*

otaznik6
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 19:17:46

Tak třeba chce koty aby jsme o něm debatovali proto takhle píše, nevěřím tomu že je tak blbej

otaznik7
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 18:32:46

Ty vole ty ses fakt trapak

+1
otaznik8
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 17:55:56

reakce na Koty: ,,Tak ty už ses ukázal myslím dost. Člověk se nad tím co..." zobrazit příspěvekTak ty už ses ukázal myslím dost. Člověk se nad tím co napíšeš aspoň zasměje."

To je dobře že se zasměješ co napíšu, máme to nějak podobně:)

otaznik9
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 16:26:19

reakce na Koty: ,,Tak to už aby jsi na tom začal pracovat. Po tom co tady někdy..." zobrazit příspěvekTak to už aby jsi na tom začal pracovat. Po tom co tady někdy dokážeš zvěčnit. "

Zvěčnit haha pobavil si ale musíš si taky dávat pozor na koho narazíš, ne totiž každý má na tebe náladu jak ja/)

-1
otaznik10
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 16:24:17

reakce na karlos: ,,Já to říkám od začátku je to jasný provokatér - tro(t)ll..." zobrazit příspěvekJá to říkám od začátku je to jasný provokatér - tro(t)ll *KSICHT* *KSICHT* "

On zkouší kolik toho vydrzime, ale jak sem psal jak kdy

otaznik11
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 16:23:18

reakce na karlos: ,,V Plzni tam snad ani nefandí, tam jenom uráží a sprostě..." zobrazit příspěvekV Plzni tam snad ani nefandí, tam jenom uráží a sprostě nadávájí všem :-! :-! :-! "

Nejhorší atmosféra je v Liberci, všude jinde to snese měřítko. 8-)

otaznik12
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 16:22:19

reakce na paul68: ,,Nevím, jestli je diskutování s Kotym teda "výhoda"..." zobrazit příspěvekNevím, jestli je diskutování s Kotym teda "výhoda" zdejšího fóra. *FUCKU* 8-) "

Hele ale zasměješ se občas, ale taky tě dokáže někdy *** jak kdy. Asi taky záleží jakou má náladu a tak :-D

otaznik13
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 15:41:33

Výhodu to má je očem diskutovat *FUCKU*

otaznik14
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 14:39:58

reakce na Rje: ,,Ahoj, já nemám moc zkušeností z cizích stadiónů, tak se chci..." zobrazit příspěvekAhoj, já nemám moc zkušeností z cizích stadiónů, tak se chci zeptat, jak to vypadá v Plzni a v Bolce z tohoto hlediska? Díky za info..."

Rozhodně lepší než v Brně *ANO*

otaznik15
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 11:45:25

reakce na Koty: ,,Já bych blil, tady se ti ***i budou ještě vynášet do nebe!"

To víš každý má názor, každý nemůže souhlasit:)

otaznik16
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 10:25:03

reakce na Schaschek: ,,Pro mě je Liberec víc nesympatický než Brno. V Liberci jsem byl..." zobrazit příspěvekPro mě je Liberec víc nesympatický než Brno. V Liberci jsem byl snad dvacetkrát a z celý tý organizace je mi na blití. Od sekuritky, přes fans až po uplakané vedení. S Brnem je tam rivalita (asi o malinko větší z jejich strany - my to máme ještě větší se Slávií), ale má to emoce, náboj. A hlavně Zábranský prostě není ***, kterej bude někde plakat a posílat na svaz udání. Sekuritka v Brně v posledních letech taky ok. Liberec prostě jasně vede. "

Za mě vede Brno, a pak až další nesympatický *BRAVO*

otaznik17
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 10:23:37

Zítra hrají doma a udělají proto všechno aby uspěli, my musíme hrát pořád tak dobře jak hrajeme a máme šanci tam zítra vyhrát, nic lehkého to ale nebude. Hlavně at není prodloužení jsem už včera chcípl a nervy jak svina zítra výhra v triku:)

otaznik18
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 08:12:30

Brečet muže jak chce stejně je mu to k hovnu a nepomůže mu nic, jinak souhlasím že zítra to bude rozhodující, ale my jsme Sparta my to dáme a vynutíme si 7 zápas a to bude teprve řežba, ale je potřeba zítra uspět *DRINK*

+1
otaznik19
Hcspikr255tgh +159
Dnes v 06:18:35

Ať brečí a ještě dlouho budou vidět Augusty a spol je prostě k nezaplacení, a to že nám nikdy nepřeje tak tím líp hraje se nám daleko líp. *DRINK* prostě *THISISSPARTA*

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +159
Včera v 20:48:35

Jsem v emocích no paul tady psal že vyhrajeme v prodloužení, doufám že sis vsadil a podělíš se *FUCKU* *DRINK*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>