Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1732
27.10.10 v 09:18

reakce na *Alias: ,,treneru je mi lito, protoze v nich to neni - nase hra je k nerozeznani..." zobrazit příspěvek

treneru je mi lito, protoze v nich to neni - nase hra je k nerozeznani od toho, co jsme predvadeli pod vybornym nebo pod hynkem.. kazdopadne nova dvojice se mi v ramci moznosti libi, jako velky plus vnimam to, ze to nejsou spartani cili nejsou zapleteni do tech shnilejch kamaradskejch vazeb, a minimalne rulik je pokud vim znamej jako ras pres fyzickou pripravu, horava taky nevypada, ze by bastil reci o tom, ze trener nesmi rozkazovat :D

"

*Alias napsal:

" a minimalne rulik je pokud vim znamej jako ras pres fyzickou pripravu, horava taky nevypada, ze by bastil reci o tom, ze trener nesmi rozkazovat :D"

No a to sem přesně zvědavej, jak se pánům Výbornému, Vykoukalovy a dalším bude líbit, že jebude honit apod. Když oni sami nejlíp přece vědí jak moc maj trénovat.

273.jpg
Gapin +1732
26.10.10 v 22:46

reakce na Klaus: ,,No...musim říct že mam z toho odvolání docela smíšený..." zobrazit příspěvek

No...musim říct že mam z toho odvolání docela smíšený pocity.

Na jednu stranu jsem rád,že přijde nový impulz,jak se s oblibou říkává,ale na stranu druhou to absolutně nechápu. Dneska se dočtu ve Sportu že buď výhra nebo konec trenérů a pak je to stejně všechno jinak. Výhra po zřejmě jakž takž solidním výkonu venku ale trénéři jsou stejně OUT. Tak to mi přijde,jakoby z nich udělali obětní beránky...

Nemůžu si pomoct,budete mi možná nadávat,ale tohle mi připominá nedávné divadlo ve fotbalové Slavii... 

"

Klaus - když si čet Sport, tak už v tom článku je zmíněno, že už oslovili Poláčka? (ted si přesně nevybavuju to jmeno) a ten Spartu odmítnul. Takže byť sice měli jak bylo řečeno nůž na krku, tak už bylo předem jasný že se stejnak novej trenér hledá. Dnešní výhra je sice pěkná, ale myslim že tým jako je Boleslav bysme měli porážet výraznějšim rozdílem, ale jak dát gol když si nevytvoříme ani šance.
Jinak sem zvědavej jak si nový treneři povedou.

273.jpg
Gapin +1732
26.10.10 v 19:53

reakce na Klaus: ,,Nevim jestli je chyba u mýho PC nebo jinde ale stránky tv.hokej.cz..." zobrazit příspěvek

Nevim jestli je chyba u mýho PC nebo jinde ale stránky tv.hokej.cz prostě tuhle sezonu nerozchodim...narozdíl od minulých let.

Asi nejsem sám žejo? Je to na pytel,poněvadž úroveň onlinů je otřesná

"

Klaus napsal:

Nevim jestli je chyba u mýho PC nebo jinde ale stránky tv.hokej.cz prostě tuhle sezonu nerozchodim...narozdíl od minulých let.

Asi nejsem sám žejo? Je to na pytel,poněvadž úroveň onlinů je otřesná

Mě to loni šlo taky bez problémů, ale letos anináhodou. Zkoušel jsem čtyři prohlížeče. pomohlo pak jediný Firefox odinstalovat, nainstalovat ho znovu, a stahnout do něj ten přehrávač.

273.jpg
Gapin +1732
26.10.10 v 12:58

Tak podle dnešního Blesku má Holaň nůž na krku. Buď večer vyhraje nebo pude. Podle mě je to řešení neřešení, protože i kdyby náhodou vyhrál, hovno se změní. Ten tým pokud se nezmění celej system nikdy šlapat nebude.

273.jpg
Gapin +1732
25.10.10 v 20:14

No nevim jestli je ACS zrovna ten pravej příklad dávat za vzor. Tam je to úplně stejnej haluz jako v hokeji, akorát udělaj sem tam nákej výsledek.

273.jpg
Gapin +1732
25.10.10 v 10:18

reakce na mrm: ,,Gapin napsal: Jinak nevim jestli Lener by bylo vysvobození, pokud..." zobrazit příspěvek

Gapin napsal:

Jinak nevim jestli Lener by bylo vysvobození, pokud tam budou hrát takový hráči kterejm se nechce moc honit aby náhodou moc netrenovali nebo ty co si tam zápas bezduše odbruslí tak nám samotná výměna nepomuže.

Zkus se zamyslet nad ti, proč tam asi hráči bez duše bruslí? Protože je něco hodně štve. Představ si třeba, že budeš mít v práci šéfa totálního blba. Budeš mít chuť naplno pracovat?

"

mrm napsal:

Gapin napsal:

Jinak nevim jestli Lener by bylo vysvobození, pokud tam budou hrát takový hráči kterejm se nechce moc honit aby náhodou moc netrenovali nebo ty co si tam zápas bezduše odbruslí tak nám samotná výměna nepomuže.

Zkus se zamyslet nad ti, proč tam asi hráči bez duše bruslí? Protože je něco hodně štve. Představ si třeba, že budeš mít v práci šéfa totálního blba. Budeš mít chuť naplno pracovat?

Máš pravdu, otázkou je jestli Lener je tim pravým šéfem...

273.jpg
Gapin +1732
25.10.10 v 10:16

Martin87 - výborný článek!!! Mám uplně stejnej názor {#emotions_dlg.ochlastove}

273.jpg
Gapin +1732
25.10.10 v 07:46

273.jpg
Gapin +1732
25.10.10 v 07:42

reakce na Skeewe: ,,Gapin: JAko sorry ale má pravdu.Hra vypada uplne stejně jako s..." zobrazit příspěvek

Gapin: JAko sorry ale má pravdu.Hra vypada uplne stejně jako s Frantou Vejbou.Vsichni nadavate na kouče,ale on za hrace hrat nebude... Spis to chce nejakyho psychologa do tymu,nebo jim hejbnout s prachama,pche a oni pak budou mit motivaci jedna basen....

"

Skeewe napsal:

Gapin: JAko sorry ale má pravdu.Hra vypada uplne stejně jako s Frantou Vejbou.Vsichni nadavate na kouče,ale on za hrace hrat nebude... Spis to chce nejakyho psychologa do tymu,nebo jim hejbnout s prachama,pche a oni pak budou mit motivaci jedna basen....

Jako určitě má pravdu, to neřikam, jen mi prostě ty jeho vyjádření přídou, že akorát o tom mluví aby nám zacpal hunu a nic se neděje. O tom že někteří hráči nemaj vnitřní motivaci, vo tom žádná.

273.jpg
Gapin +1732
24.10.10 v 22:57

Holaň se vymlouvá  na vnitřní motivaci??? To se musel kouknout na rozhovor s Bukačem aby zjistil kde problém???

273.jpg
Gapin +1732
24.10.10 v 21:56

No dopadlo tak jak jsem přesně očekával. Už jen doufám, že se začne konečně něco dít. Bohužel už jsem nabyl dojmu, že pouhá změna trenera, po který tu volám skoro od začátku ligy, na to stačit nebude.  Ve Spartě je ten problém mnohem rozsáhlejší. Vyhodit jenom trenery a čekat že to najednou půjde, je stejně naivní jako čekat na to, že se vrátí Podlešák nebo Kafka a najednou budem všechny drtit.

273.jpg
Gapin +1732
24.10.10 v 19:39

Ten Hanzlík je vypatlanec

273.jpg
Gapin +1732
22.10.10 v 18:10

K tomu článku neni co dodat. V podstatě mi mluví z duše.

273.jpg
Gapin +1732
22.10.10 v 11:41

Já sem přesně čekal že se Růča v Litvinově probere. Tam je ten tým poskládanej přesně tak jak jemu musí vyhovovat. A jestli mu Reichel dává trochu volnou aby to na tom ledě sám dirigoval tak se mu ani nedivim že se najednou rozehrál. Ale podle mě by hrál stejně i ve Spartě, jen kdyby to naše slavný duo H+H umělo poskládat utoky. A bylo by mnohem lepší kdyby místo něho šel třeba Výborný.

273.jpg
Gapin +1732
20.10.10 v 12:48

Neví někdo jestli Kratěna už aspoň trénuje? Na ofi webu píšou polovinu října, ale zprávy o něm nikde.

273.jpg
Gapin +1732
20.10.10 v 10:02

Hm tak podle GM se nebude řešit vůbec nic. Na tohle nemam nerv {#emotions_dlg.zvracet}

273.jpg
Gapin +1732
19.10.10 v 16:45

reakce na Leafs: ,,BetOn napsal: Dnešní bulvární plátek Sport spekuluje nad..." zobrazit příspěvek

BetOn napsal:

Dnešní bulvární plátek Sport spekuluje nad jmény potenciálních nových trenérů - jmenovitě: Lener, Paleček, Rulík. Musím říct, že ani z jednoho jména zrovna nadšený nejsem. Co třeba pan Hořava - toho času volný kouč - klidně bych ponechal Holaně jako asistenta...i když je mi jasný, že pouze výměna trenérů řešením nebude :(

Nerad bych tady spekuloval. Přesto odhaduji, že v brzké době bude titul hlavního trenéra svěřen Tomáši Bastrovi a Robert Ráž z Toronta se stane marketingovým ředitelem Sparty.

"

Leafs napsal:

BetOn napsal:

Dnešní bulvární plátek Sport spekuluje nad jmény potenciálních nových trenérů - jmenovitě: Lener, Paleček, Rulík. Musím říct, že ani z jednoho jména zrovna nadšený nejsem. Co třeba pan Hořava - toho času volný kouč - klidně bych ponechal Holaně jako asistenta...i když je mi jasný, že pouze výměna trenérů řešením nebude :(

Nerad bych tady spekuloval. Přesto odhaduji, že v brzké době bude titul hlavního trenéra svěřen Tomáši Bastrovi a Robert Ráž z Toronta se stane marketingovým ředitelem Sparty.

Odkud čerpáš tyto informace???

273.jpg
Gapin +1732
18.10.10 v 12:51

reakce na Martin87: ,,   Gapin - to s tím Hynkem je klamání jménem   Na Štěpánka..." zobrazit příspěvek

Smile Smile Smile Gapin - to s tím Hynkem je klamání jménem Smile  Na Štěpánka v loňským PO ve Vítkovicích jsme taky pokřikovali "Sedláčku, psychika!" Smile

"

Martin87 napsal:

Smile Smile Smile Gapin - to s tím Hynkem je klamání jménem Smile  Na Štěpánka v loňským PO ve Vítkovicích jsme taky pokřikovali "Sedláčku, psychika!" Smile

Aha tak to potom jo Laughing

273.jpg
Gapin +1732
18.10.10 v 12:33

Martin87 - Holaň, ne Hynek. Ale jinak souhlasim.
Jasik - já myslim že ses nás nedotkl, máš ve všem pravdu... bohužel...

273.jpg
Gapin +1732
18.10.10 v 10:25

reakce na dawe014: ,,jo starý dobrý časy http://www.youtube.com/watch?v=Q956C8ss-Xo"

dawe014 napsal:

jo starý dobrý časy www.youtube.com/watc...

Starý dobrý časy??? MOžná tak světlej okamžik v sezoně. Jest třeba si uvědomit, že Sparta hraje lejno tak tři roky nazpátek a je to i zásluhou jak tyto tři roky tam funguje vedení a všechno. Jen prostě letos to spadlo až do úplnejch *** kam to dlouho směřovalo. S timhle systemem z toho neni cesta ven. Už začínam mít fakt pocit, že skončíme v play-out nebo v baráži.

Už sem to tu psal Bukače místo patrona udělat trenerem, ten se nikdy moc nesral s nákejma primadonama aby náhodou netrenovali moc nebo který by si na něj otevřeli pusu.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po