Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1773
23.12.10 v 20:55

spartanjirka1- odkud máš tak jisté informace že se bude něco dít?

Jinak prvně musim souhlasit s Robertem, Bubna bych nakop že by ho ani v Brně nezastavili. 

273.jpg
Gapin +1773
23.12.10 v 15:42

No tak pokud mě je známo tak by Charouz měl být stále majitel hokejový Sparty. Tudíž mi příde zcela normální že na tom PFku je podepsanej.

273.jpg
Gapin +1773
21.12.10 v 23:54

jo vlastně sem zapoměl, nemá někdo foto toho transparentu, jak tam bylo to Znojmo pivo za deset... vyloučení Plzně a tak. sem to nějak nemoh přečíst. Díky.

273.jpg
Gapin +1773
21.12.10 v 23:51

No můj osobní názor je, že velmi koukatelný to bylo v první třetine. Pak to nějak ubralo. Ani nevim jestli mam brát jako plus že sme hráli s přednim týmem tabulky nebo že byl oslabenej. Myslim že i kdyby hráli v plnej síle, tal by se neska na výhru nezmohli. Nepřál sem si dneska nic víc než tři body. ALe musim uznat že je tam vidět zleppšení, nápad a na tom se dá stavět. Co se vyjadřovat k brněnskýmu dobytku netřeba, že budou nadávat bylo jasný, ale ta dýmovnice na konci byl vrchol primitivismu. No jo no holt to tam u nich na tom rybníku asi tolerujou.

273.jpg
Gapin +1773
20.12.10 v 19:07

reakce na LoLeK von Brno: ,,chce někdo dovést meruňku z moravy?"

LoLeK von Brno napsal:

chce někdo dovést meruňku z moravy?

no tak neřikam že bych si nedal, ale když já pak nevim kdy mam dost a ve středu v práci bych se asi zbláznil :D

273.jpg
Gapin +1773
17.12.10 v 18:30

reakce na LoLeK von Brno: ,,taky bych chtěl mít jeho problémy :D já když chci jít na spartu..." zobrazit příspěvek

taky bych chtěl mít jeho problémy :D já když chci jít na spartu na domácí zápas, tak musím dojet 200km a zas 200km dom :)

"

LoLeK von Brno napsal:

taky bych chtěl mít jeho problémy :D já když chci jít na spartu na domácí zápas, tak musím dojet 200km a zas 200km dom :)

no ale zase když hraje s kometou tak to máš za rohem Cool

273.jpg
Gapin +1773
14.12.10 v 18:54

hambáři! :D

273.jpg
Gapin +1773
14.12.10 v 07:07

no co se týká toho chlápka v Plzni za bránou, tak jeho "fandění" je vidět na všech zápasech Plzně a nejen ze Spartou. To je dobrej týpek :D

273.jpg
Gapin +1773
13.12.10 v 21:15

reakce na Gapin: ,,kolis napsal: jsem fanousek sparty z plzne. rad bych jel na spartu..." zobrazit příspěvek

kolis napsal:

jsem fanousek sparty z plzne. rad bych jel na spartu az bude hrat v lednu v plzni, ale nevim kde sehnat lístkydo spartanskeho kotle. Poradíte mi?

co třeba tady? i když bych řek že hostující seltor byl posledně někde jinde :D

"

Gapin napsal:

kolis napsal:

jsem fanousek sparty z plzne. rad bych jel na spartu az bude hrat v lednu v plzni, ale nevim kde sehnat lístkydo spartanskeho kotle. Poradíte mi?

www.hcplzen.cz/clane...

273.jpg
Gapin +1773
13.12.10 v 21:13

reakce na kolis: ,,jsem fanousek sparty z plzne. rad bych jel na spartu az bude hrat v ..." zobrazit příspěvek

"

kolis napsal:

273.jpg
Gapin +1773
12.12.10 v 18:35

já bych krotil předčasnej optimismuz, posledně to ve Svinci bylo taky tak a eště sme dostali.

273.jpg
Gapin +1773
12.12.10 v 18:14

31:30

Sparta právě vstřelila branku!Sparta neskutečným způsobem bušila do obrany Třince a vyplatilo se. Totálně unavená obrana Třince sice bojovala, ale agresivnějším hostům vzdorovat nedokázala. Po odražené střele se ve velké skrumáži dorážkou prosadil RADEK SMOLEŃÁK! Asistence: Michal Gulaši, Tomáš Kůrka.

Tomu se ani nechce věřit :)

273.jpg
Gapin +1773
12.12.10 v 17:31

reakce na dawe014: ,,http://www.stream.cz/video/538161-polonaha-hanychova-v-satne-plne-hoke..." zobrazit příspěvek

www.stream.cz/video/...

"

dawe014 napsal:

www.stream.cz/video/...

tak jestli maj čas na takový kraviny, se ani nedivim že pak hrajou tužku

273.jpg
Gapin +1773
11.12.10 v 13:33

reakce na GreenGoblin: ,,http://hokej.idnes.cz/nemame-se-za-co-stydet-tvrdil-po-prohre-v-derby-..." zobrazit příspěvek

hokej.idnes.cz/nemam...

To je neskutečný,nemáme se za co stydět.Z venkovních zápasů po 30 kolech máme 6 bodů.Ať už jdou opravdu do hajzlu.Letos budeme rádi za předkolo.Proto nabízím pernamentku k prodeji za 500 Kč.

"

GreenGoblin napsal:

hokej.idnes.cz/nemam...

To je neskutečný,nemáme se za co stydět.Z venkovních zápasů po 30 kolech máme 6 bodů.Ať už jdou opravdu do hajzlu.Letos budeme rádi za předkolo.Proto nabízím pernamentku k prodeji za 500 Kč.

koukám že už deš s cenou dolů :D

273.jpg
Gapin +1773
11.12.10 v 08:09

reakce na Schaschek: ,,doufám, že tu Martin87 sepíše nějakej report..prohrát se může,..." zobrazit příspěvek

doufám, že tu Martin87 sepíše nějakej report..prohrát se může, ale ne v derby !! Tahle sezóna je již nejspíš odpískaná.. :-/

"

Schaschek napsal:

doufám, že tu Martin87 sepíše nějakej report..prohrát se může, ale ne v derby !! Tahle sezóna je již nejspíš odpískaná.. :-/

ta je odpískaná už velmi dlouho

273.jpg
Gapin +1773
08.12.10 v 20:29

koukám, že Fortuna vypsala na Spartu dobrý sázky :D no stačí vybrat, výběr je skutečně rozmanitej. Jestli padnem dolů z ligy je kurs 300 :D

273.jpg
Gapin +1773
08.12.10 v 19:27

K úrovni plzeňskýho fora asi neni třeba vyjadřovat přec je to jejich forum ať si tam kecaj o čem chtěj. Musim uznat že mě samotnýho včera překvapilo, že ty co tam z plzně byli tak nebyli sprostý. Čekal sem klasiku ***á praha a podobně. Ale i tak už dávno musíme bejt na takový individua a pokřiky zvyklý. Jinak se na tom foru vyskytuje taky jedno individuum jménem Holys co tam momentálně vyřvává My sme Sparta. O jeho IQ to vypovídá dost, že tam vubec a v naší situaci tohle píše.

K Bingovy- že to tam bude mít těžký bylo jasný snad všem, bohužel mě utvrdil v mém názoru na něj. Ale přesto mu přeju ať se mu daří, ale ne zas tak moc když bude hrát proti nám :D

273.jpg
Gapin +1773
07.12.10 v 21:56

wojki - tak tam ani nelez Laughing

jinak dodám eště že přesilvoky sou neskutečná bída nebo spíš kdyby je hráli bídně tak je eště hrajou dobře. Ale to uspokojení a vypnutí po každym vstřelenym golu mi nejde na rozum. To neni jednou dvakrát, nebo v jednom dvou zápasech, to je pořád dokola a pokaždý.

273.jpg
Gapin +1773
07.12.10 v 21:46

no koukatelný to dneska zrovna nebylo, ale byla vidět větší bojovnost. A byla vidět i hlavně radost z vítězství nebo ze vstřelenýho golu. Třeba Kůrka se tam objímal jak kdyby dal svůj první gol v životě. trošku mě to utvrdilo v tom, že ty hráči na to opravdu nese.rou. Jinak tam bylo opět spousta individuálních chyb, který bych pochopil u žáků nebo dorostenců ale ne u extraligovýho hráče. Jinak co se týče rozhodčích, komentovat tu nebudu jen k tomu výčtu co napsal Schaschek, eště tam byl dvakrát neodpískanej icing, ted si zrovna nepamatuju jestli oba ale jeden určitě při našem oslabení.

273.jpg
Gapin +1773
07.12.10 v 06:37

reakce na SpartaCorps: ,,tak tu máme další aferu, tahle sezona je fakt děs... u nás..." zobrazit příspěvek

tak tu máme další aferu, tahle sezona je fakt děs... u nás vyvrcholení několikaleté bídy, jinde odpočty bodů za problemy s registracema, ted neco o dluzích...tak sem zvedavý, co se jeste stane...

jinak doufám, že zítra navažeme na výhru v nedeli, minule sme plzen doma porazili...

"

SpartaCorps napsal:

,,,,

jinak doufám, že zítra navažeme na výhru v nedeli, minule sme plzen doma porazili...

no upřímně si myslim, že Plzeň je momentálně tak rozjetá, že něco jako dnešní Sparta jí těžko přinutí aspoň zabrzdit. Opět sem se přemoh to sledovat na vlastní voka po delší době, tak případnej haluz nemusíte svádět na maskota, ale třeba na mě :-D Ale rád se budu mejlit :-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne