Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1781
09.01.11 v 21:39

hm tak Kůrka jde do pryč. Zrovna jeho sem se moc zbavovat nechtěl.

273.jpg
Gapin +1781
08.01.11 v 17:11

reakce na Robert: ,,Ohledne zitrejsiho zapasu je jedna vec jista - Kratena a Vyborny budou..." zobrazit příspěvek

Ohledne zitrejsiho zapasu je jedna vec jista - Kratena a Vyborny budou zase v prvni lajne - to proste jinak nejde - ikdyby Sparta prohrala 51x za sebou, tak tyhle dva budou v zahajovaci sestave i pro ten 52 zapas! :-)

"

Robert napsal:

Ohledne zitrejsiho zapasu je jedna vec jista - Kratena a Vyborny budou zase v prvni lajne - to proste jinak nejde - ikdyby Sparta prohrala 51x za sebou, tak tyhle dva budou v zahajovaci sestave i pro ten 52 zapas! :-)

To by asi byli skvrny na slunci, kdyby šel Výborný aspoň do třetí lajny :D

273.jpg
Gapin +1781
08.01.11 v 12:08

Robert - nahod jméno někoho kdo by v Čechách byl pro Spartu vhodnej na post manažera. Osobně nemám představu. Hostáka se asi nedočkáme :) Ale je pravda, že pokud se nezmění rozdělení pravomocí tak je v podstatě jedno kdo to bude.

273.jpg
Gapin +1781
08.01.11 v 10:57

No s tím FTF jak píše Robert souhlasím a byl velice zvědav co by nám tam bylo cpáno hlavy. Jinak musim přiznat že dneska souhlasím s Robertem ve všem co zde napsal. Proboha kdo sem může chtít tahat nazpátek Hlinku s Hlaváčem a jemu podobný? Snad opravdu jen ten Charouz. A té představy, že Břízu nahradí Výborný ml. a přivede sem nazpátek tátu, tak to mě skoro budí v noci ze spaní.

Tak nějak sem v prosinci myslel, že se ten tým zvedne alespoň bodově, když už se na ten hokej nedá dívat. Ale už nevěřim těm kecům, že se zvednou a že to chce ubojovat a podobně. Mojí poslední návštěvou této sezony bude zápas s Perníkem a to jen díky tomu, že mam ve Fanshopu objednaný nějaký věci. Jinak už letošní sezonu tuhle sebranku podporovat nehodlam. A sem moc na sebe zvědavej, jestli to vydržim dokoukat do konce.

273.jpg
Gapin +1781
07.01.11 v 18:24

eště že sem to ani nepouštěl. No holt si myslim že na to hráči sami rezignovali.

273.jpg
Gapin +1781
07.01.11 v 07:14

já jí taky koupim ale musim počkat až po vejplatě, eště mi chybí pár drobnejch :D

273.jpg
Gapin +1781
06.01.11 v 20:50

změny v sestavě? to už budou hrát rovnou samý junioři ne?

273.jpg
Gapin +1781
04.01.11 v 21:37

reakce na spartanjirka1: ,,a co jsi vysledoval?Stále ti stejní se snaží a zbytek snahu..." zobrazit příspěvek

a co jsi vysledoval?Stále ti stejní se snaží a zbytek snahu imituje,fakt to není možné prohrát buly a zůstat stát a nechat protihráče dát gol

"

spartanjirka1 napsal:

a co jsi vysledoval?Stále ti stejní se snaží a zbytek snahu imituje,fakt to není možné prohrát buly a zůstat stát a nechat protihráče dát gol

asi tak nějak. Takovýhle lemplovství je furt dokola, nechápu to. Mi příde jak když sou některý na úrovni žáčků, který ani nevědí co by měli dělat.

273.jpg
Gapin +1781
04.01.11 v 21:17

reakce na spartanjirka1: ,,pokud měl někdo dnes pocit že poctivě makali tak je fakt velkej..." zobrazit příspěvek

pokud měl někdo dnes pocit že poctivě makali tak je fakt velkej sdcař,já po dnešku se zaměřím v každém zápase na dva hráče a budu je sledovat abych si udělal obrázek kdo že to maká.Smolenák a kdo další?Bohužel si přiznejme že potřebujeme pořádnou čístku!!!

"

spartanjirka1 napsal:

pokud měl někdo dnes pocit že poctivě makali tak je fakt velkej sdcař,já po dnešku se zaměřím v každém zápase na dva hráče a budu je sledovat abych si udělal obrázek kdo že to maká.Smolenák a kdo další?Bohužel si přiznejme že potřebujeme pořádnou čístku!!!

tak přesně to dělám už tak pět posledních kol

273.jpg
Gapin +1781
04.01.11 v 21:04

no jestli se díky odpočtům zachráníme nelze tak jednoznačně říct, spíše se dá říct že nám to pomuže. Přeci jen jde v playoutu dohromady o 36 bodů. kdoví jak kdo bude bodovat eště do konce ZČ.

273.jpg
Gapin +1781
04.01.11 v 20:54

reakce na spartanjirka1: ,,sledoval jsem v přestávkách Plzen jednoznačne do play off patří"

spartanjirka1 napsal:

sledoval jsem v přestávkách Plzen jednoznačne do play off patří

tak Plzeň by tam bezpochyby byla a oprávněněně kdyby jí nesmyslně nevzali body.

273.jpg
Gapin +1781
04.01.11 v 19:03

už to začíná :(

273.jpg
Gapin +1781
04.01.11 v 07:36

reakce na frafont: ,,Hm, Yorick sice patří k tomu nejlepšímu v současný Spartě,..." zobrazit příspěvek

Hm, Yorick sice patří k tomu nejlepšímu v současný Spartě, jenže to je svejm způsobem i minus, protože může ještě chtít zkusit zahraničí a frnkne nám v pauze mezi sezkama, případně během tý příští někam ven a zas jsme v háječku zeleném... Jinak ti dědkos 30+ by sice měli hromadně jít pryč, ale ono to není tak jednoduchý - bych se vůbec nedivil, kdyby měli ve smlouvách nějaký klauzule o ne zrovna nízkejm odstupnejm v případě předčasnýho rozvázání/ukončení kontraktu.

"

frafont napsal:

Hm, Yorick sice patří k tomu nejlepšímu v současný Spartě, jenže to je svejm způsobem i minus, protože může ještě chtít zkusit zahraničí a frnkne nám v pauze mezi sezkama, případně během tý příští někam ven a zas jsme v háječku zeleném... Jinak ti dědkos 30+ by sice měli hromadně jít pryč, ale ono to není tak jednoduchý - bych se vůbec nedivil, kdyby měli ve smlouvách nějaký klauzule o ne zrovna nízkejm odstupnejm v případě předčasnýho rozvázání/ukončení kontraktu.

Tušim že před Brnem ho podepsali na další dva roky, eště se chvástali, že už příští rok nebude brán jako cizinec. Takže když tu ty roky vydrží, potom už v jeho letech o něj moc zájem nebude. Ikdyž jak je u nás zvykem, bude v nejlepších letech tak se ho budou snažit udržet :) ale když bude mít výkonnost , proč ne...

273.jpg
Gapin +1781
03.01.11 v 21:08

reakce na ondra4: ,,cus Spartani,jak vidite realisticky zitrejsi bitvu u nas pod..." zobrazit příspěvek

cus Spartani,jak vidite realisticky zitrejsi bitvu u nas pod Jestedem..

"

ondra4 napsal:

cus Spartani,jak vidite realisticky zitrejsi bitvu u nas pod Jestedem..

realisticky padnem :D ale rád se budu mejlit :)

273.jpg
Gapin +1781
03.01.11 v 20:29

sparta-david - chlape kdo tě učil češtinu :DDD

jinak nenadávejte na přesunutí zápasu s Perníkem, já bych jinak jít nemoh, takže mi to udělalo radost :D

273.jpg
Gapin +1781
02.01.11 v 22:15

No vzhledem k tomu že ZČ končí přibližně za měsíc a půl tak bych to tak horký neviděl. Takhle rychle soudy v Čechách nefungujou. Zvlášť když ani Plzeň sama neví jestli s tim k soudu půjde.

273.jpg
Gapin +1781
02.01.11 v 21:59

Dneska sem pozoroval Hořavu a nějak ten jeho výraz ve tváři mi příde takovej flegmatickej  jakoby byl smířenej s tim, že s těmahle salátama to už lepší nebude. No na předkolo můžem zapomenout, i když bodově to vypadá pořád reálně. To už se tam nacpe spíš ta Plzeň než my. A abych byl upřímnej, tak musim přiznat že tak nějak ve skrytu duše doufám, že tuhle sezonu padnem na držku a začne se něco dít. Otázkou je co a jestli vůbec.

273.jpg
Gapin +1781
02.01.11 v 17:41

Tak nebylo to určitě myšleno tak aby začli šachovat s golmanama. Když je Pepis v pohodě tak proč ho tahat s branky, někdo je radši pořád v plný zátěži. Ale myslim, že kdyby na to přišlo, tak je Novotný schopnej zachytat.

273.jpg
Gapin +1781
02.01.11 v 14:45

reakce na Steve*: ,,Sparta87: určitě Novotný již pár zápasů odchytat měl. Přeci..." zobrazit příspěvek

Sparta87: určitě Novotný již pár zápasů odchytat měl. Přeci jen si pamatuju situaci z předminulé sezony, kdy Pepis odchytal skoro všechny zápasy na podzim, kdy Sprata hrála příšerně, byl utahanej a vezl se na "vlně krize" spolu s týmem. A pak když mužstvo zabralo v lednu/únoru, tak byl Pepis skoro nepoužitelnej a do PO se šlo s Přikrylem. Podle mě tahle taktika s brankářema rozhodně není dobrá na jejich psychiku...

"

Steve* napsal:

Sparta87: určitě Novotný již pár zápasů odchytat měl. Přeci jen si pamatuju situaci z předminulé sezony, kdy Pepis odchytal skoro všechny zápasy na podzim, kdy Sprata hrála příšerně, byl utahanej a vezl se na "vlně krize" spolu s týmem. A pak když mužstvo zabralo v lednu/únoru, tak byl Pepis skoro nepoužitelnej a do PO se šlo s Přikrylem. Podle mě tahle taktika s brankářema rozhodně není dobrá na jejich psychiku...

Chytal letos dvakrát, ale bohužel pro něj dostala Sparta vždycky naloženo. Mě osobně se na MS docela líbil a asi zrovna nějakej extra strach z jeho nasazením bych zrovna neměl.

273.jpg
Gapin +1781
01.01.11 v 21:02

Já sem přemejšlel jestli to sem mam psát, ale už mi to delší dobu vrtá hlavou. Roberte, osobně se neznáme, nevim jaké máš vzdělání nebo kdo tě zaměstnává. Ale při pročítání tvých příspěvků mi napadá jediná věc. Proč se člověk tvých kvalit a znalostí, nestane trenerem nebo manažerem nějakého týmu. Dyť ten tým by musel hrát jak z partesu, všechny porážet, ligové tituly by by byli samozřejmostí, kdyby hrál NHL tak by bezpochyby ved divizi s takovym náskokem, že by se z toho ostatní posadili na zadek. Ten tým by měl tak propracovanou práci z mládeží a takové mládežnické družstva, které by vládli republikovým soutěžím a hráli by vyrovnané partie s ročníky o hodně staršíma. Zákonitě by to vedlo že by si musel vézt reprezentaci, která by vyhrávala jedno mistrovství světa za druhym a z olympiády by vozilo jen zlato. 

Neber tento můj příspěvek jako útok na tvou osobu nebo podnět k diskuzi, jestli tvůj názor je správný a máš pravdu či nikoliv. Já takový odborník na hokej nejsem, takže já toto zkusit nemůžu, ale být tebou tak do toho du. Protože momentálně větší odborník a znalec na hokej v Český republice asi neexistuje a škoda tě nevyužít když je náš hokej v takovejch sračkách Laughing

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne