Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1732
13.08.20 v 10:57

Takže v B-týmu ACS znovu jeden pozitivní a celý tým opět do karantény na 14 dní.
S takovou nemá cenu začínat žádný soutěže, protože se klidně vsadím, že koncem září se všechny soutěže přeruší nebo spíš zruší. Jak to bude asi vypadat až se liga rozjede? Jeden pozitivní a 14 dní karanténa, odloží si tři zápasy, po karanténě do týdne se najde další s pozitivním testem a pojede to takhle stále dokola?

+2
273.jpg
Gapin +1732
09.08.20 v 12:45

reakce na PLHA: ,,Ahoj Martine, to samozřejmě budu raději bojovat s bacily, ale..." zobrazit příspěvekAhoj Martine, to samozřejmě budu raději bojovat s bacily, ale spíš jsem to napsal špatně, prý je tu nějaký super vir, ale za více než půl roku je počet mrtvých s touto "smrtící chorobou" minimální. V Hornbachu, OBI, na koupalištích a kdekoliv, se shromažďuje víc lidí za den, než v případě sportovních utkání a nikomu to zřejmě nevadí. Proč musí mít člověk na hokeji ( v hale ) roušku, a třeba v IKEA ( v hale ) ne ??? To prostě nechápu . "

Tak ono to zdaleka už není jen o těch obchoďácích, Hornbachu nebo OBI. Tam si myslim, že se ty davy lidí už nějak srovnaly do normálu. Ale když jsem dneska ráno viděl fotky z hudebních koncertů a festivalů, kde byla hlava na hlavě, všichni si řvou do ucha a kdoví jaký techtle, tak nevim co se řeší s divákama na fotbale nebo hokeji. A perlička byla fotka z MČR v atletice v Plzni. Jak to takhle chtějí omezovat a zakazovat dál? Půl roku, 2 roky nebo deset let třeba?

+5
273.jpg
Gapin +1732
31.07.20 v 12:35

Tak ja sem byl spis pro jeho odchod, i kdyz vim, ze to zase schytam, ze sem zaujatej protoze je cernej.
Vyjadreni Rosickyho mi staci a nehodlam rozebirat, jestli je to od nej alibismus a kdovi co jeste.
Nepopiram ze Kanga fotbal hrat umi, ale to nejlepsi predvadel az kdyz prisla korona a nabidky ktery dostaval najednou zmizely. Pred tim tady byl dva a pul roku akorat na pres drzku. Hral jak sam chtel a aby se mu vubec chtelo tak musel mit jeste naladu.

-2
273.jpg
Gapin +1732
28.07.20 v 15:10

reakce na karlos: ,,Tak jak vidíte následující sezónu?? Myslíte, že se podíváme..." zobrazit příspěvekTak jak vidíte následující sezónu?? Myslíte, že se podíváme do haly?? Já tomu moc šancí nedávám. Už teď se vymýšlí semafory. Praha by už teď byla žlutá..... Pokud se vůbec začne hrát, tak podle mne určitě bez diváků. A to nedomýšlím, až se v nějakém týmu koronáč objeví.... "

Těžko říct co ty jelita stihnou ještě vymyslet.
Každopádně nějaký limity jako 500, 1000 nebo 2500 diváků jsou na nic. To nepokryje ani permanentkáře. Nevim jak to chtějí řešit.
A hlavně jak to chtějí řešit až se u někoho ten pozitivní objeví. Nelze pokaždý strčit do karantény třicet lidí na dva tejdny a odložit zápas nebo spíš i třeba čtyři zápasy. To by se to takhle mohlo udělat opakovaně a dopadne to tak, že se ta sezona bude dohrávat ještě za dva roky.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>