Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
273.jpg
Gapin +1806
15.01.21 v 16:28

reakce na rad55: ,,takovej navoněnej PR článek. Hezky hovoří o zabudování hráč..." zobrazit příspěvektakovej navoněnej PR článek. Hezky hovoří o zabudování hráč do týmu, jenže mu to zadrhne na brankářích. ,,Neužil chytal výborně, ale nemá zkušenosti s PO" ...a jak k nim teda asi tak přijde?"

Hlavně on nevim proč si bere do huby Formana když to byl právě on kterej mu akorát házel klacky pod nohy.

+3
273.jpg
Gapin +1806
13.01.21 v 18:04

Nevím co se řeší. Evidentně ho trefit chtěl, neprotestoval proti tomu ani on sám, ani Zábranský. Krev na ledě si tam asi taky nikdo sám nevymyslel. To jen tak k tomu brečení, jak si brněnská odbornost myslí.
Gulaši je prostě brněnská chcanka, stejně jako celá ta jihomoravská parodie na civilizaci, včetně toho jejich fóra, kde zpřístupnili internet asi žákům zvláštní malotřídky pro ***y.

+2
273.jpg
Gapin +1806
13.01.21 v 09:00

reakce na karlos: ,,Na Klepiše se vysr.a.t*FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou..." zobrazit příspěvekNa Klepiše se vysr.a.t *FUCKU* Pokud bychom využili tu 5ti minutovou přesilovku, mohlo být vše jinak.
Zápas jsme neodehráli úplně špatně. Čím dál tragičtější jsou teda naše přesilovky, s tím už bychom měli něco dělat.
Nepochopil jsem nasazení Saláka *MIMO* Machovskému se vcelku dařilo a Salák se měl rozchytat někde v Chance lize ne na Kometě *METAL*
Rozhodčí z toho včera dělali bramboračku na obě strany, ale některé naše vyloučení jsou fakt úplně zbytečný a nic neřešící fauly. Pech ukázal, že je to správný a férový bojovník *THUMBSUP*
Největší pozitivum včerejšího zápasu z naší strany vidím v tom, že se k němu vyjadřoval Hořava a ne Jandač. *FUCKU* "

No možná se paní Jandačová rozhovoru bála aby ze sebe zase neudělala totálního ***a.

Jinak samozřejmě JANDAČ VEN!!! a SMRK BRNU!!!

273.jpg
Gapin +1806
13.01.21 v 08:58

reakce na Sepp: ,,Prohra v Mordoru vždy zamrzí, ale zase, na rozdíl od předchozích..." zobrazit příspěvekProhra v Mordoru vždy zamrzí, ale zase, na rozdíl od předchozích mačů z posledních let, jsem aspoň dokázali 2x dotáhnout dvoubrankové manko a nevracet se bez bodu. A to s nasazením Saláka zrovna proti vždy na nás nabuzený Kometě taky nechápu, ale já halt nejsem trenér... Sašovi přeju, ať se mu v dalších zápasech daří lépe. *THUMBSUP* "

Já sem jeho nasazení taky nechápal. Ale když nad tím člověk zamyslí, tak on není nějakej junior. Mohli ho nasadit do Chance ligy, ale tam by zase ten výkon neměl asi tak vypovídající hodnotu. Nerozehranosti nebo možná neorientaci a neohrabanost :-D bych přičet to jeho uklouznutí na začátku, jinak nemám pocit, že by chytal špatně a Machovský by možná zachytal nějak výrazně lépe. A jeho sebekritický hodnocení kdy sám, řek, že má ještě na čem pracovat, je lepší než kdyby vychytal nulu proti Budějovicím.

+1
273.jpg
Gapin +1806
09.01.21 v 23:14

reakce na SpartaCorps: ,,Do Sparty se máte na konci ledna vracet. Platí to? Jsme takhle..." zobrazit příspěvekDo Sparty se máte na konci ledna vracet. Platí to?
Jsme takhle domluveni, že se na konci ledna vrátím. Nic jiného jsme neřešili.

www.hokej.cz/forman-... *THUMBSUP* *SALA* *BOXER* "

Může se zkusit nevrátit..... A bude peklo 88!!!

A Jandač bude kolem Holešovic tak akorát našlapovat možná po namrzlým asfaltu...¨

JANDAČ VEN!!!

+2
273.jpg
Gapin +1806
09.01.21 v 23:09

www.karaoketexty.cz/...

273.jpg
Gapin +1806
09.01.21 v 08:38

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/389585/co-je-s..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

vole, na isportu asi hulej ne...."

Nehulej. A že se na to ptají přímo Jandače je mi to jasný. Ať už to asi buď je nebo bylo, téma, spíše věřim tomu, že Jandač kecá.

Jandač VEN!!!

+2
273.jpg
Gapin +1806
08.01.21 v 18:50

Tak teď je na Olomouc kurz 300 :-) nevim jestli nenastal čas to tam poslat za litra :-D

273.jpg
Gapin +1806
08.01.21 v 06:32

reakce na Schaschek: ,,Jinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna...." zobrazit příspěvekJinak je docela ***, že jsme 3.1 měli jet za kamarády do Brna. Při představě, že se narodí v Brně a pak to má v rodném listu, mě trošku omývá :-D 8-) "

No potes koste, to bych to snad oplachnul a strcil zpatky do mamy a musela by vydrzet aspon nekam do Pruhonic :-D
Jinak samozrejme taky gratulace *OCHLASTOVE*

+1
273.jpg
Gapin +1806
01.01.21 v 13:12

reakce na karlos: ,,Tvůj příspěvek v 6 ráno a takhle slušný? *OCHLASTOVE* Uniká mi..." zobrazit příspěvekTvůj příspěvek v 6 ráno a takhle slušný? *OCHLASTOVE* Uniká mi něco? "

:-D :-D :-D
Člověče já už tak přes deset let dávám na silvestra přednost jídlu před chlastem. Sejde se toho vždycky tolik, že mi to rve srdce, když vidím kolik jídla by se muselo vyhodit :-D
Ale jinak samozřejmě se držím přísloví "Jak na Nový rok, tak po celý rok", tak se alkoholu začínám věnovat hned dneska, takže dozajista všechno doženu :-D :-D :-D

Jandač ven!!!

*SALA* *SALA* *SALA*

+3
273.jpg
Gapin +1806
01.01.21 v 06:17

Jo panove, jenze predpoklad aby se stalo to, co tady jmenujete, je potreba se zbavit hlavne dvou veci.

Covidu a Jandace.

Otazkou je, ktera z nich je realnejsi...

273.jpg
Gapin +1806
30.12.20 v 16:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle samozřejmě beru jako pádný argument a souhlasím. Jestli se..." zobrazit příspěvekTohle samozřejmě beru jako pádný argument a souhlasím. Jestli se Sobotka za měsíc sebere a vypadne jak sedlák, tak dávat dohromady novou první lajnu na začátku února nebude nijak komfortní situace. Máme štěstí v tom, že i když momentálně tu první lajnu máme opravdu silnou, tak na ni není zoufale závislý zbytek týmu a střelecky se daří i dalším hráčům. A ono mít všechny hráče pod smlouvou neznamená, že se nemůže první útok rozpadnout kvůli zranění. Takových sezón už tu bylo. *KOSA* Optimismus mě chytil naposledy před několika lety a Sparta pak honila na poslední chvíli předkolo, tudíž podobné stavy od té doby zaháním koštětem. A co se týká zmíněného plačtivého sdělení jistého majitele ubytovací a restaurační kapacity v Loděnici k plačtivému sdělení o zlém a podlém Brnu, které bylo precizně ve čtvrtfinále připraveno na přesilovky Sparty, v nichž hráli prim střílející beci Milam se Sersenem, to se zapomenout nedá. A on to Pepek z Loděnice umí pořád. Stačí si vzpomenout na jeho rozhovor po vyřazení z Magnitogorsku, když ho hned v prvním kole play-off KHL vypráskala tuším Ufa. To bylo tenkrát žalozpěvu, že si zlá a podlá Ufa v závěru základní části soutěže šetřila opory, především první pětku. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* "

Tak on to umí pořád a nezapomene to ani když už v lize netrénuje. Stačí ten rozhovor snad z loňska kdy se musel zmínit o Muellerovy jako o ne nějak extra vyčnívajícím hráči v extralize, kdy ze sebe spíš udělal totálního idiota.
Já jen doufám, že jakmile se začne blížit playoff, tak ho zavřou na hodně dlouho do nějakýho kumbálu pro uklízečky a hlavně mu nedovolí dělat rozhovory s novinářema.

+3
273.jpg
Gapin +1806
29.12.20 v 16:19

reakce na frafont: ,,Salák minulou sezónu za Rigu hrál naposled na konci února (závěr..." zobrazit příspěvekSalák minulou sezónu za Rigu hrál naposled na konci února (závěr základní části u nich), tuhle sezónu až doteď nepůsobil nikde, takže za mě je docela otázka, jak na tom bude po takové pauze a jak rychle se do toho dokáže zase dostat."

No tak to je klasika, my vzdycky privedeme golmana kterej bud nechytal, byl zranenej nebo mel kdovi proc herni pauzu. Idealne ho hned nacpat do zapasu a nejlip do takovyho kde to utok odklouze a obrana se bude bat zvednout trochu ramena a nechat si nasypat idealne bura.
Jinak abych zase Salaka hned nezatracoval, z tech vsech golmanu co sem za posledni leta prisli je mezi tema lepsima, jen jeho prichod mi pripada ponekud zbytecny. Ale pokud Machovsky v lete veme drahu a Salak zustane, tak to nebude tak spatnej tah.

273.jpg
Gapin +1806
29.12.20 v 12:32

A Jandacovsky pripos.rankovani zacina....

+2
273.jpg
Gapin +1806
25.12.20 v 02:40

Jandač VEN!!!

+4
273.jpg
Gapin +1806
24.12.20 v 07:19

reakce na Hanzi88: ,,10:0, tým jak kráva, ale stejně strašně smutný, že nemůžem na..." zobrazit příspěvek10:0, tým jak kráva, ale stejně strašně smutný, že nemůžem na stadion a pochybuju, že ještě v této sezoně budem moct. A v příští už zas hráči jako Horák, Sobotka, Polášek budou pryč"

V pristi sezone uz bude hlavni trener pani Jandacova takze te takovyhle myslenky vubec trapit nemusi.

+4
273.jpg
Gapin +1806
14.12.20 v 21:21

reakce na Schaschek: ,,Jo jenže to je přesně tak, když se napíše článek, kde je..." zobrazit příspěvekJo jenže to je přesně tak, když se napíše článek, kde je půlka pravdy. Ten novinář těžko sedí v hledišti při tréninku. Bere v potaz pouze statistická fakta ze zápasů. Musí se to brát trošku s rezervou. Po přečtení se člověk diví, že ho poslali pryč, ale už nevidíme jak to vypadá mimo zápas. Já jsem asi ten poslední, kdo by se Jandače zastával (přede mnou je v tomto pouze Gapin :D), ale zase se na to chci dívat objektivně.

Hlavně doufám, že se vrátí, protože pokud by tam měl zůstat, tak bych to hodně těžko kousal. "

Tsss :-D

Jandac VEN!!!

A bude tady ticho! Rumem se dneska zrovna nesetrili :-D :-D

273.jpg
Gapin +1806
14.12.20 v 12:45

reakce na rad55: ,,https://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-skvely-kauf-pro-motor-formana-v-p..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/hokej-v...
tady je moje oblíbená 88 v číslech, je to zajímavé čtení, napadlo mne co za tím vězí...

Jen k Súkelovi a čtvrté lajně, Súkel se mi zamlouvá i přes málo času s lajnou, a všiml jsem si, že když hraje oslabení góly nedostáváme, je použitelný i do předních lajn s vyšším icetime jde nahoru, Dvořáček se mi zamlouvá zaujetím pro hru, Zikmund se podle mne neporovnává s propadem do nízkého icetimu."

Tohle je clanek napsanej schvalne abych byl zase nasranej... *LEBKA* *LEBKA*
Jandac ven!!!

273.jpg
Gapin +1806
12.12.20 v 16:44

Jen abych nezapomněl...

Jandač VEN!!!

+2
273.jpg
Gapin +1806
12.12.20 v 16:43

reakce na Schaschek: ,,Kolik bylo rumu Homolko? *VYCEP* 8-) "