Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +2154
Včera v 10:07:56

reakce na karlos: ,,Já jsem čím dál víc přesvědčenej, že se nejedná o ztrátu...." zobrazit příspěvekJá jsem čím dál víc přesvědčenej, že se nejedná o ztrátu. Podle mne se díky Spartě Křetínskému daří v hlavním podnikání a majetek mu roste. To že z toho každý rok odkrojí "drobné", které utopí na Spartě mu evidentně nevadí. Navíc až přestěhuje Spartu někam do pr.ele a zhodnotí pozemky na Letné, dost kaček se mu zase vrátí. "

Jasný že pro něj to ztráta není. Myslel jsem to jen konkrétně co se týká Sparty. Je mi jasný, že klidně promítne 200 mega když ví že je někde jinde několikanásobně vydělá zpátky. Jen ho to staví do role obyčejnýho veksláka a zrovna bych u něj nepoužíval označení úspěšný podnikatel. Protože to fakt používá jen jako pračku na peníze a tudíž mu o finální výsledek nejde.

+1
273.jpg
Gapin +2154
18.05.22 v 20:23

Psal jsem to tu v pondělí jak to dopadne. A nemýlil jsem se. Popravdě to nebylo ani tak těžký.
Holt když má pan majitel jiný priority a to, že do toho každej rok nasype 200-300 mega aby zalátal ztrátu mu nevadí, tak se holt nic nezmění. Škoda se u toho nervovat.

+1
273.jpg
Gapin +2154
17.05.22 v 12:41

reakce na loupák: ,,Když jsem před dvěma lety psal, že je škoda, aby odešel do..." zobrazit příspěvekKdyž jsem před dvěma lety psal, že je škoda, aby odešel do Varů, protože je to srdcař, který potřebuje jen čas, aby hokejově dozrál, stejně jako kdysi Míra Forman, dostal jsem tady takovou bídu, že si jí budu pamatovat ještě v důchodu."

No tak do důchodu nemáš daleko, takže pamatovat si to nebude těžký :-D a hlavně si ji dostával oprávněně. Srovnání s Formanem je úplně mimo. Míra potřeboval akorát hrát, jedinej Jandač mu furt házel klacky pod nohy.
Černoch tu šanci dostával několikrát, jen si to nebyl schopnej srovnat v hlavě. Nebyl to schopnej jinak pochopit než že se pustil na hostování. Je zajímavý že mu to došlo až po dvou letech ve Varech. Je na něm vidět že taky evidentně zhubnul. Kdyby mu to došlo už tenkrát, když mu to Ton říkal, moh tady hrát.

+2
273.jpg
Gapin +2154
17.05.22 v 12:34

Hrát extraligu, Spengler a CHL dohromady je podle blbost non plus ultra. Dojdem na to zase zranenejma a v lize se budem placat okolo desatyho místa.

+2
273.jpg
Gapin +2154
16.05.22 v 12:43

reakce na karlos: ,,Adamovi gól hrozně moc přeju. Super je, že se dokázal trefit..." zobrazit příspěvekAdamovi gól hrozně moc přeju. Super je, že se dokázal trefit proti Slavii a že tím gólem rozhodl derby v náš prospěch. Byla to parádní trefa *THUMBSUP* *THUMBSUP*
Uvidíme, jak naložíme s pohárem. Věřím, že k němu přistoupíme mnohem zodpovědněji, než k předchozímu utkání se Slováckem. Výhra v derby sice udělala, nám fanouškům, velkou radost. Ale pocit zpackané sezóny to přebít nemůže. To asi ani zisk poháru. Ale pořád je to další dílčí úspěch, který může vnést alespoň trochu radosti do zklamaných srdcí Sparťanských fanoušků"

No abych byl upřímnej tak včerejší výhra v derby, po těch x letech kdy to tady ten brněnskej bl.beček s celým svým ansámblem dokonale rozk.urvil, je pro mě tak malinkatej dílčí úspěch, že mě včerejší zápas ani výsledek v podstatě nezajímal. Neuchlácholí mě ani nějaká výhra v poháru, protože pro mě má vítězství v poháru cenu akorát v případě double. U nás je to spíše taková naivní záplata pos.raný sezóny. Myslím si že pro Slovácko to finále znamená mnohem víc a taky to podle mě bude tak vypadat.

+1
273.jpg
Gapin +2154
09.05.22 v 11:41

Ono je to jedno koho vytáhnou z klobouku, můžou vzít třeba prvního kdo se přihlásí sám. Výsledek bude stejnej. Ve dvou třech zápasech možná nějakej náznak zlepšení, pak se jeden zápas povede když se soupeř večer předtím vožere tak že jim slevou nehty, budou následovat slova, že jsme dobře připravený a v klidu se můžem bavit o titulu.
Začne to v létě tím, že vyletíme z předkola s nějakejma křovákama nebo hospodskejma strejcema, který hodinu před zápasem píchli v kolbence. Na podzim se možná udělá plichta se Slavií nebo s Plzní, pak přijdou prohry s postupujícíma prvoligistama a v listopadu si budem titul možná tak přát leda ve snu.
Pak se vyhodí trenér a půjde to zase všechno stále dokola.
Pokud bych měl věřit v nějakou naději zlepšení s novým trenérem, tak by se musela vyházet minimálně půlka kádru. Jestli se tady budou zase dávat šance dřevákům jako je Sáček, Heča, Holec, Pavelka, Čelůstka a podobný jelita, tak se nemá cenu vůbec nějak rozčilovat na vysledkama.

+4
273.jpg
Gapin +2154
08.05.22 v 18:18

reakce na Sparťan777: ,,Dnešní fotbal.....jedním slovem tragédie, třeba se zamyslet a to..." zobrazit příspěvekDnešní fotbal.....jedním slovem tragédie, třeba se zamyslet a to hodně pane Křetínský, počínaje trenérem, sportovním manažerem a nad některými hráči. Dnešní ostuda v Plzni fakt no comment.... "

Žádná změna typu Rosický ven, Vrba ven, prodavačky klobás ven nemá smysl. Nevím kdy konečně pochopíte že největší ***l je ten brněnskej blbeček, kterej má Spartu akorát jako pračku peněz a o to jaký má výsledky mu vůbec nejde. To za těch patnáct let co tu je, musí pochopit i dítě z pomocný školy.

+1
273.jpg
Gapin +2154
30.04.22 v 18:08

reakce na Leo: ,,Nevím teda co ta Snopková mlela, ale jestli tohle podle ní není..." zobrazit příspěvekNevím teda co ta Snopková mlela, ale jestli tohle podle ní není tolik obchodů, tak to potom Nevím "

Odchody jsou zatím čtyři. Hráči jako Stojlarov, Strnad, Jeřábek a Machovský tady rozhodně chybět nebudou.

+2
273.jpg
Gapin +2154
29.04.22 v 11:06

reakce na karlos: ,,A v těchto momentech je to o odvaze trenéra sáhnout třeba k..." zobrazit příspěvekA v těchto momentech je to o odvaze trenéra sáhnout třeba k překvapivému řešení. Jenže to se od Jandače nikdy nedalo očekávat a bohužel nezklamal ani tentokrát. Už jen to zařazení Doležala a Kašeho do zápasu proti Budějovicím, který jsme prohráli, ukázalo, že v tomhle nikdy nedokáže vsadit na správné hráče. I vyřazení Stoljarova na úkor Strnada se mi nelíbilo. Jandač zkrátka vsází na jistotu a to samé bylo v roce 2016. Mlaďase nechal sedět a na ledě se ploužili starší kluci, kteří už absolutně neměli šťávu. "

To je prostě Josef no. Jako hokeji a trénování rozumět bude, ale ty velký zápasy ve kterých jde o všechno on prostě neumí. Ono to není jen o nějakým řvaní na hráče ze střídačky, ale o ten cit udělat něco co to všechno zvrátí.
A umět to ani nebude, už jen kvůli těm svým povídačkám o rovnováze světa atd.

+1
273.jpg
Gapin +2154
28.04.22 v 22:41

reakce na Koty: ,,Co ti napsal? :-! "

Já nevím jestli to je on, ale usuzuju pouze podle toho jak si mě bere vždycky do huby, ten musí bejt tak hloupej, že ani neví jak zaplatit složenku na poště.

+1
273.jpg
Gapin +2154
28.04.22 v 22:36

reakce na Koty: ,,To je to vyžraný prase?"

Já nevim sem ho nikdy neviděl. Jen je mimo smysly chápání normálního člověka, psát úplně cizímu člověku z druhýho konce republiky a projevovat se jako totální ***. Ale v Brně asi normální.

273.jpg
Gapin +2154
28.04.22 v 22:30

Jinak vzkaz pro všechny brněnský chc.anky asi zejména pro Duška a Pí.ča koladu, který po vzoru svého komoušského a estébáckého paklubu musí fízlovat cizí fóra a pak si ulevit, tak jako zprávama přes Messenger mi fakt nenaserete stejně jako ty vaši pseudochuligáni, který se dokážou akorát vyfotit na Facebook *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

273.jpg
Gapin +2154
28.04.22 v 21:57

Jinak Třinec vyhrál zaslouženě. Nic víc k tomu nemám. Ať si to užijou.
Když jsem psal že naše výkony mají sestupnou tendenci, tak to holt asi nikdo z vedení nečetl.

+2
273.jpg
Gapin +2154
28.04.22 v 21:55

Beru to pozitivně.
Po zbavení se neschopný marný dlouholetosti s Břízou, to pod novým majitelem má vzestupnou tendenci. Teď se zbavíme i největšího skeptik playoff balvanů a příští rok, můžeme zase doufat.
Všichni vysmíválkové zejména s vrozeným ***ismem odněkud z místa, kde i výherní pobyt na dva dny se stává noční můrou aby tam tu nepřenositelnou nemoc nechytil a kde již mají dávno dovolenou, si dneska pohoní. Jmenovat nebudu je pod úroveň inteligenta jejich přezdívky vyslovit natož napsat.

JANDAČ VEN!!!

+3
273.jpg
Gapin +2154
28.04.22 v 20:43

Druhá třetina jak třetí kolo ZČ proti Chomutovu.
Takhle se finále nehraje.

Holt si budem muset zase počkat.

273.jpg
Gapin +2154
27.04.22 v 09:21

reakce na karlos: ,,Je to tak. Do včerejšího zápasu jsme byli většinou lepším..." zobrazit příspěvekJe to tak. Do včerejšího zápasu jsme byli většinou lepším týmem. Třinec byl lepší tak ve 3 třetinách z dvanácti. Včera jsme ale vůbec neměli nárok. Nejhorší je, že Třinec nebyl v žádném extra tlaku. Při vyrovnávacím gólu přišla laciná Horákova ztráta puku na modré a beci nestihli dostřídat. Třetí gól bylo trapné prapdnutí na mantinelu a neobsazení hráčů před brankou. Přitom jsme byli v pásmu v dostatečném počtu hráčů. A Třinec všechny tyhle chyby ztrestal. Jak se dostal do laufu, neměli jsme šanci. Rád bych tu nadával na Jandače, ale tohle nebyl připo.s.r.a.ný výkon díky taktice. Tohle jde fakt za hráči.
Tak snad se o to zítra kluci ještě poperou. Sílu a kvalitu na to máme. *SALA* *SALA* "

Za všechno může Jandač :-D :-D :-D

JANDAČ VEN!

273.jpg
Gapin +2154
27.04.22 v 09:19

reakce na kvcr: ,,Souhlasil bych s trenérem a názory některých z nás, že jsme..." zobrazit příspěvekSouhlasil bych s trenérem a názory některých z nás, že jsme podali dosavadní nejhorší výkon v sérii. Poprvé byl Třinec viditelně lepší a zaslouženě vyhrál. My jsme zahráli tragicky vzadu. Tentokrát není moc co chválit, vzadu jsme strašně hořeli a vepředu jsme příliš nebezpeční nebyli. Nemyslím si, že by to bylo nějakou únavou, pořád jsme byli schopní soupeře přebruslit a v některých soubojích přetlačit, spíš jsme nesmyslně chodili bránit dva jednoho hráče a Třinci se tak naskýtala přečíslení (a že jich bylo). Tentokrát sáhnu do svědomí trenérům, protože v útocích vyměnili Šmerhu za Chlapíka. Ono je asi jasné, proč to udělali, Chlápa potřebuje nastartovat, nakonec jsem to tady sám psal, že by mu možná pomohl Thorell - ale když už, pořád bych se snažil držet standard 2+1 (dvě hvězdy, jeden hráč k nim). Navíc pokud by to bylo na mě, neměnil bych oproti minulému zápasu vůbec nic - tam jsme byli opravdu výborní, tak proč do toho zasahovat ? Oba změněné útoky zaznamenaly dohromady -3. Hodně bych se zasazoval o to, vrátit původní skladbu útoků. Nemyslím si teda, že tahle změna nám prohrála zápas, ony i ostatní útoky nijak nedominovaly, ale k dobru to podle mě nebylo.

Tentokrát jsme dostali i nějaké lacinější góly, ale na to se nemůžeme vymlouvat, soupeři tam spadly dvě a půl šmudly. Ono jak říká Matuškin, je asi jedno, o kolik prohrajeme, ale úplně teď nezávidím Bingovi výběr gólmanů pro další zápas (za sebe bych asi postavil Hudáčka, přece jen mi přišel jistější). Obrana hořela neskutečně, bohužel i nejzkušenější hráči lítali za pukem a nedrželi systém, což nám Třinečtí dali dokonale sežrat. Těžko něco pochválit, tenhle zápas se nám opravdu nepovedl a řekl bych, že by bylo dobré, aby si jeden každý sáhl do svědomí a nastavil si to v hlavě líp. Protože tohle nebylo o systému nebo kondici, to byly individuální chyby.

Teď nás čeká zápas doma a musíme tu včerejší hrůzu hodit za hlavu a znova se z plavek převlíct do montérek. Na jednu stranu ve mně hlodají obavy, že jsme Třinec pustili do moc velkého laufu, na druhou stranu budeme doma, s výborným fan supportem a snad i nějakou tou sebedůvěrou, protože v poslední době jsme doma moc neztráceli. Stojíme nad propastí, není se na co šetřit. Ve světle minulého zápasu bych tentokrát dal hlavní důraz na zodpovědnost. Věřím, že jsme si k zápasu něco řekli a že uděláme všechno pro to, abychom se vrátili k výkonům, které nás zdobily první čtyři zápasy série, zejména ten čtvrtý. Jen tak můžeme uspět."

No tak jestli Bingo přemejšlí koho dát do kasy a ukáže na Machovskýho, tak ať je tak hodnej a řekne to dopředu, protože to nemá cenu tam vůbec chodit.
Hudáčkovy nesednul jeden zápas, i díky němu hrajem finále. Machovský neměl formu konstantně a sázet na něj že ji dneska najde pod postelí, by byla čirá šílenost.

+2
273.jpg
Gapin +2154
26.04.22 v 16:50

reakce na toci87: ,,Ja bych spíš chtěl větší rozdíl ceny pro věrné a nové,..." zobrazit příspěvekJa bych spíš chtěl větší rozdíl ceny pro věrné a nové, vlastně rozdil je 600 Kč což je nic skoro. Když porovnám pro příklad sebe, který chodí 11 let a vynechal asi 4 zápasy a pak někdo kdo přijde poprvé.

A druhá věc je zrušení sparťánka, a to že ke zlaté kartě stále lze jen 2 permice "

Když on ten rozdíl momentálně asi víc vytvořit nešel. Došlo k obecnému zdražení a bylo nutný zdražit i ty věrnostní permanentky. To bys pak ty ty ostatní musel zase o dost zdražit, ale to bys zase odradil nový lidi. Dovedu si představit, že v následujících letech se ten větší rozdíl zase vytvoří.

273.jpg
Gapin +2154
26.04.22 v 15:48

Mě ta cena permic přijde úplně v pohodě. Ta moje bude o 700 dražší, cca 27 korun na zápas, což se dá zkousnout. Momentálně tam vidím spíš výhodu a to je rozdíl s nebo bez PO. Nedávno jsem to tu kritizoval, ale při téhle cenách už to asi dává smysl si je pořídit.

273.jpg
Gapin +2154
25.04.22 v 21:15

reakce na Vena: ,,Ani bych neřek, že to měli ze sudů, páč to bylo ještě..." zobrazit příspěvekAni bych neřek, že to měli ze sudů, páč to bylo ještě odpornější než obvykle. To bych snad pozřel radši i to starobrno než to co bylo o lockdownu. *FRAJER* "

Bylo to ze sudů. Alespoň u našeho sektoru.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31