Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +1810
29.07.21 v 11:46

Šmarjá on zase dělal rozhovor *MIMO* sem myslel, že je to z nějakýho spotu na ofiku *MIMO*

Zajímavější je spíš podle mě to že Hořava, byl rozhodnutej už v lednu že skončí a nějaký divadlo s Němečkem na to nemělo vliv.
On je trenér dobrej, ale je fakt divnej. Ty jeho konce jsou pokaždý divný.
Jinak to co řikal Pech a Machovský mi spíš přijde, že to mezi nima nefungovalo asi uplně jak si představovali oba.

+1
273.jpg
Gapin +1810
29.07.21 v 09:58

reakce na Kubajs: ,,Mě je ho svým způsobem i líto, ale hlavně je mi líto i nás,..." zobrazit příspěvekMě je ho svým způsobem i líto, ale hlavně je mi líto i nás, protože se to vlastně týká nás všech.
Na druhou stranu, od posledního titulu se tu vystřídalo hodně trenérů, a byť měl Pepa vždy nejlepší kádry, úspěch neudělal nikdo, spíš naopak.

Pořád si říkám, že začala nová éra Sparty, nová éra T+H , žádná negativní aura starého vedení a proto chci dát Pepovi tuhle sezónu šanci a doufám, že i s Hlínou na střídačce se to konečně zlomí. Minulou sezónu už jsme dokázali v PO I vyhrát, dokonce 7 zápasů, což se nám předtím pár let nepovedlo, už to beru jako posun dopředu. Tým letos bude podle mě ještě kvalitnější a věřím, že ještě někdo přijde.

Pořád věřím tomu, že až se to zlomí, bude padat jeden titul za druhým a Pepík napíše jednou knihu o tom, jak se z nenáviděného stal milovaným :-D "

Ale no tááák, takhle se zlejt už ráno :-D :-D :-D

273.jpg
Gapin +1810
26.07.21 v 22:24

reakce na Kubajs: ,,Neuvažoval si, že bys psal sportovní kroniky? :-D  Tvoje..." zobrazit příspěvekNeuvažoval si, že bys psal sportovní kroniky? :-D
Tvoje příspěvky si vždycky rád přečtu od začátku do konce, fakt jen málo kdy se mi stane, že bych se nedozvěděl něco nového. Klobouk dolů *THUMBSUP*
Jestli máš takový i mluvený projev, u piva s tebou asi nuda nebude :-DJinak k tomu "rasismu" , tenhle nešvar co se tu rozmohl je strašný, takhle nebudou mít hráči odlišné pleti vůbec žádnou sebereflexi a ještě budou utíkat že hřiště..."

Jo jo... U piva, u rumu :-D
Vždycky sem si ale musel druhej den osvěžit paměť, protože sem si z ty kroniky moc nepamatoval *OCHLASTA* :-D :-D :-D

+2
273.jpg
Gapin +1810
23.07.21 v 14:27

reakce na karlos: ,,Kopačky mě svým výkonem ve Vídni hodně zklamali. Uvidíme co..." zobrazit příspěvekKopačky mě svým výkonem ve Vídni hodně zklamali. Uvidíme co předvedou v sobotu s Olomoucí, ale každopádně už jsem měl absťák si zařvat *SALA* *SALA* *SALA* , takže jsem si koupil lístek na odvetu s Rapidem. Cena lístku na předkolo dost vysoká, ale co už. Všichni měli velký propad ze vstupného a tak proč nepodpořit klub svého srdce. Raději bych tedy šel na hokej, ale hlavně že budu moct po dlouhé době fandit SPARTĚ *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* "

No tak on ten výkon z první půle nebyl tak zlej. Tam je problém že jsme měli další dvě tutovky a je známý pravidlo, že tyhle šance v pohárech musíš dávat. Druhou půli jsem už proklimbal, takže jí moc hodnotit nebudu, ale kdyby jsme vedli o půli 3:0 tak by bylo hotov, protože ty rakušáci byli úplně mimo.

+1
273.jpg
Gapin +1810
21.07.21 v 12:01

reakce na karlos: ,,Nemám premium, takže jsem nečetl rozhovor celý. Ale v té části,..." zobrazit příspěvekNemám premium, takže jsem nečetl rozhovor celý. Ale v té části, co jsem mohl přečíst jsem viděl kecy o tom, jak asi měli jít do play off s tím si to užít. Ani náznak sebereflexe, protože on byl suverénně nejhorší hráč play off z celé Sparty. Mám Pecha rád a doufám, že už moc rozhovorů dávat nebude, protože pak mi vypadl z kolonky oblíbenců."

Já po přečtení premis musím sebe trochu korigovat.
Pech tam neříká že má pachuť z konce ve Spartě nebo z jejího jednání. On má pachuť z toho že tu neudělal titul když měl asi třikrát šanci.
To že mu někdo nabídne jinou smlouvu než si představuje on sám je prostě život. Sparta mu smlouvu nabídla na rok plus pak se uvidí. Na tom není nic špatnýho.

+1
273.jpg
Gapin +1810
21.07.21 v 10:36

reakce na ReiN: ,,Takže si oficiálně nastavenej na Pítrovu notu, když máš..." zobrazit příspěvekTakže si oficiálně nastavenej na Pítrovu notu, když máš potřebu ***ovi, kterej čeká celej den na to až mu tady někdo zareaguje, odpovídat. Stejně mu nic nevysvětlíš, ale budeš mu pořád odpovídat.. nechápu *VYHLIZI* "

No jo už sem zticha ???? někdy se holt neudržím no :-D :-D :-D

+2
273.jpg
Gapin +1810
21.07.21 v 09:49

reakce na PeterHCS: ,,Aaa už i v Pechovi zůstává pachuť po konci ve Spartě a..." zobrazit příspěvekAaa už i v Pechovi zůstává pachuť po konci ve Spartě a jednání/nejednání s Patem a Matem :-D Nemůžu se dočkat sezony a otráveného Buchťáka ve třetí, čtvrté lajně, když mohl hrát v Plzni s Bulířem v první. Chudák :)"

Jo to je hrozná pachuť když někdo nedostane to co chce, a zvlášť když mu ještě někdo nabízí na rovinu jinou alternativu, ze který má sám strach.
Ty nemůžeš bejt z Pardubic, ale musíš bejt z Brna. Takhle blbý lidi existujou jenom tam.

+1
273.jpg
Gapin +1810
20.07.21 v 13:46

reakce na PeterHCS: ,,Jojo a že ukončili smlouvu s Buchtelem taky nikdo neřekl viď..." zobrazit příspěvekJojo a že ukončili smlouvu s Buchtelem taky nikdo neřekl viď jelito?"

Buchtele mel smlouvou ještě na rok. Společně se dohodli na jejím ukončení s tím že Buchtelemu změna prospěje.
Ty víš co se stalo, že se nakonec dohodli jinak? Na tom není nic co by kdo lhal.

+1
273.jpg
Gapin +1810
20.07.21 v 13:34

reakce na PeterHCS: ,,Fakt mě baví jak řešíte mě místo amatérského vedení vašeho..." zobrazit příspěvekFakt mě baví jak řešíte mě místo amatérského vedení vašeho klubu, které vám lže a je opakovaně pro smích :-D :-D Teda pro vás spíš pro pláč."

Amatérské vedení našeho klubu. Ty musíš bejt hodně velký jelito a nebo seš z Brna a okolí, tam se IQ nepřeleze přes 60.
Holt si nějak zjistí jak takový jednání probíhají. Ton nikdy neřekl že s ním nejednali. Řekl že o něj zájem neměli. Což když čtu ten rozhovor se ani nedivím. Jedna lež za druhou. Nejdřív uteče z Brna (což na jednu stranu se dá pochopit zvlášť když jde o zdraví dítěte, ovšem nelze chápat že do takovýho chlivu vůbec chce hráč jít), pak u Hlinky prosí o lepší smlouvu aby následně se urazil a podepsal v takovým ***akově někde v Rusku.
Holt ryzí charakter. Že se ohledně jeho Ton tak kategoricky vyjádřil se ani nedivím. O takovýho hráče jsme fakt zájem nikdy neměli, protože ten je levej jak turecká šavle.

+2
273.jpg
Gapin +1810
16.07.21 v 09:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, já z něj nadšen rozhodně nejsem. Jenže koho za něj ?!..." zobrazit příspěvekHomolko, já z něj nadšen rozhodně nejsem. Jenže koho za něj ?! Vždyť tady není pořádný trenér. Aspoň já v extralize nevidím nikoho koho bych vyloženě chtěl, aby šel do Sparty. Poslední byl Hořava. A vyhazovat Jandače jen, aby vypadl a přišel ještě větší neumětel mi nepřijde nijak přínosné. *KOSA* Já to vidím tak, že Sparta se prostě bude muset poohlédnout v zahraničí. Ideální by byl Gross, kterému jestli se klub letos ozval, tak podle všeho už pozdě. Ale chtělo by to ho kout železo a masírovat ho konstantně. O tom, že Pepek z Loděnice svůj stín překročí mám silné pochybnosti, i když bych mu to přál. Hlavně kvůli nám samozřejmě. *SMILESPA* "

Tak já bych řešení měl, už jsme ho probírali. Na základní část ať tu Jandač klidně je, to si troufám tvrdit, že lepší trenér asi v ČR není :-D
Ale před play-off to chce angažovat nějakýho rapla, co ty kluky na dvanáct zápasů dokonale zblbne. A Jandače poslat v klidu na dovolenou. Na dovolenou někam kde by i neměl možnost ty zápasy sledovat, protože ten je schopnej převést tu svoji připotento i skrz obrazovku od televize.
Vsadil bych se, že kdyby tu na sedmej zápas s Libercem byl nějakej Franta Straka na bruslích, tak bylo po první třetině 4:0 a nebylo co řešit a byl čas dát i jistejm hráčům po držce.

"Frantu Straku" uvádím jen jako příklad, všichni ví jakej na něj mám názor *KICKSLAVIA*

+1
273.jpg
Gapin +1810
12.07.21 v 17:55

reakce na MartinMegadeth: ,,Rozhovor s Tonem jsem před víkendem přelouskal a trochu mě..." zobrazit příspěvekRozhovor s Tonem jsem před víkendem přelouskal a trochu mě zklamal. Nic nového, objevného nebo zásadního v něm nebylo. Čekal jsem, že se Ton vyjádří víc k Mozíkovi proč je jeho názor na tohoto hráče tak negativní. Důvěra v Jandače je pro mě těžko pochopitelná a argumentace, že dvakrát postoupil do extraligy mi přijde jako poněkud chabá. Že za Pepkem z Loděnice jsou ty dva postupy mezi elitu nerozporuji. Na druhé straně k těm došlo v letech 2003 a 2005, což už je sakra dlouho. A upřímně s tehdejším Motorem, za který v první lize hráli Prospal, Dvořák, Martínek, Ference a chytal Turek, by o patro výš postoupil asi i vrátný ze ZOO. Jandač od té doby jako hlavní trenér nic nevyhrál. Ani ve Spartě, ani v jiném klubu, ani v národním týmu a ani v Magnitce. Co mě poněkud znepokojuje, že by tohle měl být hotový kádr pro začátek příštího ročníku. V sérii s Libercem nám chyběli šm*jdi a haj*lové, na což jsme doplatili. Nepřivedli jsme nikoho takového. Dá se to napravit samozřejmě ještě v sezóně, ale kdyby kádr měl zůstat v této podobě až do play-off, tak to zase smrdí koncem v semifinále. A že Sparta chce hrát v první čtyřce, to pro mě není uklidňující zpráva, to je s takovým kádrem co bude mít Jandač k dispozici v podstatě povinnost. S Horákem, Sobotkou, Salákem, Řepíkem, Kašem, Chlapíkem, Němečkem, Poláškem a spol. si přeci nedáme za cíl šmrdlat prostředek tabulky. *FUCKU* Takže tady budu za kverulanta, za což se omlouvám. Pro mě nejzajímavější pasáž byla, že by si Košťálek v případě úspěšné sezóny s bonusy přišel na zásadně víc peněz než kolik mu nasypat jako základní žold Dědek. To mi jen potvrdilo správnost přístupu Sparty, že o takového hráče se nemá smysl pouštět do finančních dostihů. *KOSA* "

Jandač ven!

+1
273.jpg
Gapin +1810
12.07.21 v 17:55

reakce na rad55: ,,Jen odhadem, pingpongový stůl plný malých..." zobrazit příspěvekJen odhadem, pingpongový stůl plný malých panáků?
*SMILESPA* *SMILESPA* "

Jo skoro :-D akorát já malý nepiju, nedělá mi to dobře :-D :-D :-D

+1
273.jpg
Gapin +1810
10.07.21 v 02:33

No tak ať nahodíme trochu kontroverzní téma...
Nám by se nejlépe líbilo, natírat celý svět na bílo.....
88!! Míra Forman!!!

Hůlkaři!!! 88! Na vždy s vámi!!!!

+2
273.jpg
Gapin +1810
03.07.21 v 23:01

reakce na PeterHCS: ,,Ale kdepak já se jen bavím, jak ten kádr každej rok stavíte, jak..." zobrazit příspěvekAle kdepak já se jen bavím, jak ten kádr každej rok stavíte, jak nějaké lego. Koupím nejdražší hráče podle jména a čekám titul. Jenže takhle ten sport nefunguje :-) "

Proč máš v nicku HCS?
Neměl by si tam mít teda HCDP?

Roberte...?

+2
273.jpg
Gapin +1810
03.07.21 v 08:29

reakce na PeterHCS: ,,Jo to je vidět, když je zpět v týmu :-D :-D "

Tak tady asi trochu nechápeš souvislosti.

+1
273.jpg
Gapin +1810
02.07.21 v 19:45

reakce na PeterHCS: ,,Vyjádření, vyjádření. Podle vyjádření vedení Sparta před..." zobrazit příspěvekVyjádření, vyjádření. Podle vyjádření vedení Sparta před měsícem nechtěla Buchteleho. A kde je Buchtele teď ?? :-D Tonovy kecy jak nestojí o Mozíka jsou podobně vtipné. Normálně dostal nabídku ty naivko :-D "

Tak v první řadě nechtěl sám Buchtele.

+1
273.jpg
Gapin +1810
02.07.21 v 16:25

reakce na rad55: ,,Trenér chce silného centra, obranáře.*ANO* "

A ještě trenéra *METAL*

+2
273.jpg
Gapin +1810
02.07.21 v 16:25

reakce na Averon: ,,K Mozíkovi:  Sparťanští fanoušci očekávali víc než..." zobrazit příspěvekK Mozíkovi:

Sparťanští fanoušci očekávali víc než Moravčíka příchod Vojtěcha Mozíka, ten však s největší pravděpodobností do hlavního města za hokejem nedorazí. „O tomto hráči vůbec neuvažujeme. Jeho agent nám ho nabídl už předtím, než podepsal s Kometou. Už tehdy jsme řekli, že o něj nemáme zájem, což platí stále,“ říká pro iSport.cz sportovní ředitel klubu Petr Ton. Obsáhlý rozhovor s ním přineseme v příštím týdnu."

Mě by zajímalo v čem je s ním problém. Že se Ton vyjádří takhle kategoricky odmítavě není u něj zvykem.

+1
273.jpg
Gapin +1810
30.06.21 v 17:45

reakce na rad55: ,,On ani jinak mluvit nemůže, ale podle hovorů pár zajímavostí..." zobrazit příspěvekOn ani jinak mluvit nemůže, ale podle hovorů pár zajímavostí padlo. Například jednání s několika trenéry, zabudovaní mladých trochu v mlze, doplnění kádru o dva hráče, tedy bek a silný velký centr.
Co si uvědomil, že když něco konečně nevyhraje, tak se neposune profesně. Jenže, ve Spartě, pokud byla vítězná, tak to zařídil srdcař, který se nebál v PO nasadit mlaďasa, nebo, když viděl lítat čtvrtou lajnu, tak jí prostě využil víc. Tohle třeba Vejbovi vyhrálo pěkných pár zápasů! To mi u Jandače chybí a pokud bude, místo postřehů a srdce, jako další asistent kalkulačka, tak se ani nic nezmění.
*SALA* "

Jenže o tom to je a je to to, co přesně Jandačovy chybí a nikdy to mít nebude.
On vždycky radši zvolí při***ost a hru na jistotu aby se náhodou nemuselo něco řešit tzv. na risk.

+1
273.jpg
Gapin +1810
25.06.21 v 14:15

reakce na frafont: ,,Z KHL nepřiběhla nabídka za mě třeba kvůli tomu, že chlapec..." zobrazit příspěvekZ KHL nepřiběhla nabídka za mě třeba kvůli tomu, že chlapec sice má parádní tu podporu útoku, ale obránce by už podle názvu pozice měl umět bránit - u Košťálka ta defenzivní část poněkud pokulhává. To aby on si jel na útočnej vejlet a spoluhráči z formace to za něj věčně hasili vzadu, to by nebyli asi tak úplně nadšení. A tohle bych považoval za jeden z důvodů i směrem k repre, že ho neberou."

Proto sem psal že mi u něj něco chybí abych se kvůli němu pustil do nějakýho přeplácení. Jeho kvalit není jedinej.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 3. srpna - 17:00
  18.png
  KVA (doma)
  Příprava 2021 (přát. utk.)
 • 5. srpna - 17:30
  5.png
  SLA (venku)
  Příprava 2021 (přát. utk.)

Kalendář akcí

<<07 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31