Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +1022
Včera v 18:53:09

reakce na Schaschek: ,,Nechtěl jsem se do týhle debaty už pouštět, ostatně nervovat se..." zobrazit příspěvekNechtěl jsem se do týhle debaty už pouštět, ostatně nervovat se věcmi, které člověk neovlivní nemá moc smysl. Na druhou stranu tyhle nářky na O2 Arenu jsou už směšný. Mě to taky sere, že musím chodit zrovna tam, mnohem raději bych chodil domů do Holešovic. Ale tam už se nevrátíme.

Ale shrňme si to:

Mám takové info, že vstup pro permice byl zrušen hned po sezóně. Jako důvod zrušení je to, že tam jsou tři rámy a paradoxně se tam tvořili větší fronty, čili výhoda z hlediska přednostního vstupu do haly tím padla. Lidi si Spartě stěžovali, že to pro ně není výhoda, že tam čekají dlouho atp., tak to zrušili. To, že to pro nás byla výhoda i v tom, že nemusíme sdílet stejný vchod s hostující svoločí, to je asi nenapadlo. Sparta udělala největší chybu v tom, že to nikde neuvedla, nikde nic neřekla, prostě to nechala vyšumět. Pak v srpnu přišel Mastercard s tím, že chce svůj vchod (a jakožto sponzor, který solí, tak na to Sparta přistoupila). Jenže už nikoho nenapadlo, že lidi, kteří si již dávno kupovali permice, nic netuší a berou stále jako jednu ze svých výhod k permanentce.

Pak přišel první zápas a permanentkáři chodili ke trojce a tam je posílaly ty holky pryč. Trošku mi jich bylo až líto, když jsem slyšel co jim někteří říkali.

No a protože se objevila (i pro mě vcelku logicky) kritika ze strany fans, tak se s tím snažili něco udělat. Jenže světe div se tahle ***ě velká hala má omezený počet vchodů (kdo by to byl řekl), takže jako nejlepší řešení udělali to, že otevřeli i vstup JIH. Mě to z principu tolik nesere, protože mohu potvrdit, že jsem v tý frontě na permici čekal možná déle než jinde vždycky, ale z principu jsem se pídil po možnostech a napadlo mě i, že by nechali trojku jak pro Mastercard i nás. No jenže oni to rušili právě kvůli tomu, že si lidi stěžovali na dlouhé fronty a teď spolu s Mastercard by se ta situace nejenže opakovala, ale byla by i horší.

Za mě je největší problém právě sdílení fronty s vidlákama.

Podle mě by prostě bylo nejjednodušší, kdyby fanoušky hostí (jakákoliv fanouškovská proprieta na sobě - dres, šála atp.) pouštěli separovaným vchodem. Kamkoliv u nás v ČR přijedu, tak mají hosté svůj vchod, svůj sektor. Dobře, chápu, že tady nelze vyhradit pouze jeden sektor, ale mě ten nápad to, že se vyhradí např. jeden vchod na JIHu pro hosty přijde jako nejlepší nápad. Aspoň se nebudou míchat mezi nás a bude klid.

Zároveň (a tady asi nebudu zrovna populární) mi přijde, že jsme strašlivě zmlsaní. Sparta se za ta léta snažila přitáhnout hodně lidí na různé akce, výhody atp. Mě to trošku připomíná, že to, co jsme vytýkali my Spartě (že se soustředí na marketing a ne na hokej), tak teď děláme přesně my. Čekáme automaticky výhody a to co je primární (hokej) neřešíme. Ruku na srdce. Kupujeme si tu permici kvůli hokeji nebo kvůli benefitům? Mě je upřímně jedno jestli dostanu ročenku nebo budu mít svůj vchod. Chodím tam na hokej a to je pro mě hlavní.

Za mě (a na odpovědné lidi budu v tomto apelovat) by bylo nejlepší výše popsané - fanoušek s jakýmkoliv symbolem hostujícího klubu bude moci vstoupit do haly pouze vybraným vchodem na JIHu. Máš šálu, čepice, dres? Buď to sundej a schovej nebo smůla, jdi na JIH. Nevím zda to zase v tomhle pseudostátě něčemu neodporuje, ale vím, že Spartu zajímá i náš názor (když to není něco "konstruktivního" typu "strčte si to do ***e" atp. a já se budu snažit na toto poukazovat, protože přeci jen se k těm lidem dostanu se své pozice blíže než třeba vy. Kolikrát mám díky tomu i lepší info (které tu tak rádi čtete 8-) )

Tak a teď mě ukamenujte."

Tohle nejsou nářky na O2 arenu, ale na neschopnost nebo nechuť dělat něco co by bylo ku prospěchu ať už permanentkářů nebo i občasných návštěvníků. Vstup pro permice má čtyři vchody, ale tři rámy. Když se tam tvořily ty fronty tak jsem doufal, že někdo dostane rozum a přidá tam čtvrtej rám. Nemyslim si že by to bylo tak technicky nemožný. Při počtu permic, je to cca 800 lidí na vchod. To uznávám, že při tý letištní kontrole je asi fakt moc. Na rám u běžnýho vchodu při návštěvě 10tis. připadá cca 400 lidí. Nevím jestli jsem loni nějak držkoval na fronty, ale spíš jsme se bavili tím ve stylu, že "dneska přišli permice asi všechny". Někdy tam třeba nebyla ani noha.
Chodíme z klukama z hospody dvacet minut před začátkem, a i s použitím záchodu a koupí piva se mi snad nestalo abych nestihnul úvodní buly. A kdyby jo tak moje chyba, třeba jsem si to pivo moh odpustit.
Udělat vchod Jih čistě pro hosty je podle mě holej nesmysl. To už by fakt všichni korzovali po celý hale a hlavně pod domácím kotlem, což považuju za nepřípustný.
Jako hostující vchod by se dal použít ten, co je označen 31. Jenže tam nejsou žádný rámy ani ty usměrňovače davu lidí. Jenže to se vracím k tomu čím jsem začal.
To by musel někdo chtít něco udělat. Proč by to dělal? Při MS a zápasech repre všechno jinak funguje. Ta hala není stavěná na klubovej hokej a podle toho má i návštěvní řád. Stejný když se zakázala kuřárna, provozovatel nějaký způsob venkovního výběhu řešit nechtěl. Na co nebo proč? Jasně že každý řešení stojí nějaký finance, jenže pokud by jsme byli tak exkluzivní nájemci, tak by to provozovatel řešit chtěl nebo spíš musel. Jenže my se sbalit a jít jinam nemůžem, protože nemáme kam a tím to všechno končí. Jaký jsme exkluzivní nájemci se stačí podívat na rozpis zápasů listopad-prosinec.
Kdyby ta smlouva byla opravdu postavená na exkluzivitě, tak se v tý hale spousta věcí děje úplně jinak.

+1
273.jpg
Gapin +1022
Včera v 06:52:19

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=Sparta-zvysuje-komfort-vstupu-do..." zobrazit příspěvekwww.hcsparta.cz/clan...

Tak to vyřešili že od zápasu s Perníkem bude otevřenej i vstup JIH..."

To to teda rozhodne nevyresili, akorat ty kterych se to tyka, nas.rali jeste vic.

+1
273.jpg
Gapin +1022
19.09.18 000 11:52

reakce na frafont: ,,Vysoký počet vyloučení je jedna věc, další věc ovšem je..." zobrazit příspěvekVysoký počet vyloučení je jedna věc, další věc ovšem je například defenzivní fáze - ta nám taky zatím moc nefunguje, když za dva zápasy šlo na Machovskýho v součtu skoro 80 střel. Jasně, zatím chytá luxusně, ale nemůže to vycházet pořád, postupem času budeme muset zvládat vzadu vytvořit hráz a nedovolovat soupeřům milión pokusů."

Tak zatím bych se teda zdržel hodnocení, že někdo "chytá luxusně" [:-}

273.jpg
Gapin +1022
17.09.18 000 20:09

reakce na MichalM: ,,Ještě znám jednoho na pět.......od B........"

tam jich bylo, na F... a na D... *METAL*

273.jpg
Gapin +1022
14.09.18 000 15:18

reakce na frafont: ,,Já to až tolik řešit nemusím, protože si to dokážu zařídit a..." zobrazit příspěvekJá to až tolik řešit nemusím, protože si to dokážu zařídit a vyrazit když tak dřív, ale chudáci ti, kteří nemůžou jinak a jsou rádi, když se k hale z práce, školy atd. dostanou pár minut před začátkem..."

Jasne ale tohle je jeden z duvodu proc si ty lidi permice porizujou.

273.jpg
Gapin +1022
14.09.18 000 14:16

Tak to s tim vchodem pro permice si delaj pr.del ne? Jeste to rict ctyri hodiny pred zapasem. To je normalni kure.vska svi.narna. Lituju ty poradatele co tam budou stat, protoze ty si to vyslechnou.

+1
273.jpg
Gapin +1022
11.09.18 000 07:10

reakce na MichalM: ,,Fandit fotbalové spartě je už tak za trest, ale fandit našemu..." zobrazit příspěvekFandit fotbalové spartě je už tak za trest, ale fandit našemu nároďáku.........................to už potřebuje notnou dávku léků. Dokud se asi všichni nesebereme, a nevykopeme ty Berbry a Pelty někam hodně daleko, tak to už lepší nebude. Radost z toho nebudou mít akorát v Plzni, ta je jediná, komu je tahle sebranka poslední roky prospěšná.................................... :-( "

Priznam se ze mam z toho i trochu radost :-) kdyz narodu nebyl dobrej Bilek, kterej vsude cpal jenom spartany, tak at si narod uzije :-D Bilek se na Euro dostal, dokazal postoupit i ze skupiny. Pak prisel buran Vrba, toho casu zejmena v jednom meste na zapade Cech povazovanej za nejlepsiho trenera na svete, mel skoro problem se i pres zmenu systemu v kvalifikaci na zaverecny turnaj dostat. Co tam predved radsi nepripominat, jak ten mistr ofenzivniho fotbalu, byl pred kazdym zapasem pripos.ranej jak Pepis v playoff. No a pak prisel Jarolim, u kteryho preci nema cenu sledovat Spartu, protoze on rumunskej narodak netrenuje. A tak to slozi cely akorat z plzenskej a sesivanejch nekopu. A vysledek je takovej jakej je.
Chapu, ze toho pouzitelnyho materialu je malo, ale aby hraci nevedeli, komu maj prihrat a kde maji stat je veci trenera.
Proto sem rad, ze se soucasna repre se soucasnou Spartou vubec nespojuje. Alespon mame cas na reseni vlastnich problemu.

+4
273.jpg
Gapin +1022
04.09.18 000 23:30

Po dnesku... Jestli ne Uwe do dvou let... Tak fakt asi nikdo.

+1
273.jpg
Gapin +1022
01.09.18 000 18:35

reakce na Gapin: ,,Pokud se dobře pamatuju tak Ščasný v zimě prohlašoval, že..." zobrazit příspěvekPokud se dobře pamatuju tak Ščasný v zimě prohlašoval, že vybíraj hráče podle charakteru. Takže nechápu jak mohli přivézt Kangu. Tím to myslím jako celkově, že včera sundal dres (a běžel ukázat tu svojí vanu přes celý hřiště tý holce) prostě mu to ulítlo.
Setrvání Ščasnýho na neurčito už považuju za vrchol idiocie, není lepší trenér kterýho vyhodíte oknem, přileze dveřma zpátky jako ředitel a pak se z něj udělá znovu trenér. A to se ještě budem těšit na zápas v Ostravě, kde tutově nastoupí dvojice Frýdek - Vácha. Lituju každýho kdo jde na Letnou s nějakou vidinou, že se něco zlepší.

Křetínský by moh zainvestovat do něčeho podobnýho, horší by to určitě nebylo.

sport.aktualne.cz/fo..."

I když zase na druhou stranu jsou ty dva jediný kdo by moh Barošovy přerovnat hnáty, když Costovy sáňky jsou mimo provoz *METAL*

273.jpg
Gapin +1022
01.09.18 000 18:25

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Jsem zpátky doma a hned si Sparta připsala tři..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Jsem zpátky doma a hned si Sparta připsala tři body za výhru, ale to je asi jediné plus včerejší laskominy na Letné. Především první půlka mi připadala příšerná. Z té produkce vyloženě bolely oči. *MIMO* Ani nevím co vytknout dřív, takže to zaobalím takhle: dnes odpoledne na ČT Sport šel přímý přenos z pražské 1.A třídy mezi Nebušicemi a Bráníkem. A tenhle fotbal mě bavil mnohem víc než včerejší ligová paráda. Hrát proti beznadějně poslední Dukle, která za šest kol neurvala ani bod, má otřesné skóre 4:17 a pomalu do samého závěru se obávat o výhru, to teda byl zážitek! :-! Stanciu zejména v prvním poločase dvě třetiny míčů poslal do země nikoho, Kanga to samé v bledě modrém, Plavšiče jsem u míče prakticky neviděl, Šural sotva průměr, to teda byla bída. Gól dala Sparta úplně z ničeho. Aspoň, že Tetteh sledoval míč a udělal co má útočník v popisu práce, číhal u brány a šel razantně za odraženým míčem. Nepopírám, že po Frýdkově zásahu míče mi zatrnulo. Být to penalta a vést Dukla 1:0 byl bych na pašáky opravdu zvědav kterak by obraceli se včerejší produkcí utkání. Situace to byla hraniční a budu dost zvědav na názor komise rozhodčích. *VYHLIZI* Dost v šoku jsem byl z toho jak mizerně bránili kraje a kolik prostoru nechávali u lajn soupeřům oba krajní beci Sparty. Tohle proti lepším soupeřům bude obrovský problém! *NAPR**** Obdivuji tu část Sparťanů co chodí stále na Letnou a má s timhle ansámblem nekonečnou trpělivost. Tohle už je za mojí hranicí snesitelnosti a únosnosti. K čemu nemám slov je Kanga. Mít tři žluté karty, hrát pod hrozbou čtvrté s absencí v dalším zápase a vyžlutit se za svlečení dresu, to je opravdu bezmozek! Doufám, že se na Letné konečně přestane žvanit, omlouvat a začnou padat mastné pokuty! *SALA* "

Pokud se dobře pamatuju tak Ščasný v zimě prohlašoval, že vybíraj hráče podle charakteru. Takže nechápu jak mohli přivézt Kangu. Tím to myslím jako celkově, že včera sundal dres (a běžel ukázat tu svojí vanu přes celý hřiště tý holce) prostě mu to ulítlo.
Setrvání Ščasnýho na neurčito už považuju za vrchol idiocie, není lepší trenér kterýho vyhodíte oknem, přileze dveřma zpátky jako ředitel a pak se z něj udělá znovu trenér. A to se ještě budem těšit na zápas v Ostravě, kde tutově nastoupí dvojice Frýdek - Vácha. Lituju každýho kdo jde na Letnou s nějakou vidinou, že se něco zlepší.

Křetínský by moh zainvestovat do něčeho podobnýho, horší by to určitě nebylo.

sport.aktualne.cz/fo...

273.jpg
Gapin +1022
01.09.18 000 08:58

Jestli Dukla mela nebo nemela kopat pencli sere bilej tesak. Minuly kolo mel bejt Vemencik taky vyloucenej ale video zrovna nebylo. Holt takovy prodlouzeny rameno vyroste jenom zroutum travy.
Horsi je ze ten nas herni projev je tak strasnej, ze chlast na to nestaci a pochybuju, ze i kdyz bych si necim naladoval rypak nebo pustil necodo zily, tak 90 minut na stadionu bude moje smrt.
Scasny je hovado a okamzite ven! A s Kretinskym nekam na konec sveta. Zbrojovka je prej na prodej tak se muze jit rozvijet tam.
Tetteha prodat dokud bude mit potencialni zajemce zavreny voci, takovy kopyto aby svet pohledal. A ten nahodnej gol na tom nic nemeni.

273.jpg
Gapin +1022
25.08.18 000 01:54

Ščasnỳ ty si hovado!
*CERTIK*

+1
273.jpg
Gapin +1022
24.08.18 000 14:41

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/uzavreny-stadion-pro-fanousky-vysoke-pokut..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
Jeden zápas v evropských pohárech bez fans - no budiž, to se dá nějak překousnout. Sledovat konec už v předkole přímo na stadiónu třetí rok v řadě, to by nebylo asi úplně dobré pro zdravotní stav :-P"

Tak ten trest pro klub se tak nějak dal očekávat, jestli mě paměť neklame, tak snad máme ještě nějakou podmínku. Ale ten trest pro Šurala je přehnanej, to je jak kdyby chtěl tomu sudímu vymlátit rodinu.

273.jpg
Gapin +1022
24.08.18 000 14:34

reakce na loupák: ,,Vůbec nechápu co ti na tom vadí. Po hokeji je čas ještě zajít..." zobrazit příspěvekVůbec nechápu co ti na tom vadí. Po hokeji je čas ještě zajít na pivko a v klidu to probrat. Když se hraje od 17. hodin je konec před osmou, doma jsem v devět, to je sotva na dvě rychlý, u nás na vsi v neděli všichni hospodský dodržují policejní hodinu. Za mne od 15. hodin uplně v pohodě."

Tak mě to třeba taky vadí dost. Jenže chápu, že tohle nikdy nebude mít rozumný řešení aby to vyhovovalo všem.

273.jpg
Gapin +1022
21.08.18 000 17:37

reakce na frafont: ,,Machovský mi teda na marodce až tolik vadit nebude - v přípravě..." zobrazit příspěvekMachovský mi teda na marodce až tolik vadit nebude - v přípravě nastoupil třikrát a dostal dvanáct gólů. Honzík zatím dvakrát a tři góly. Čísla hovoří celkem jasně, že jo *KSICHT* "

je to hvězdná posila, ta nemůže sedět *KSICHT*

+1
273.jpg
Gapin +1022
21.08.18 000 13:55

Tak Machovsky taky out :-) nejak nam to ridne... :-)

273.jpg
Gapin +1022
19.08.18 000 12:25

reakce na frafont: ,,Jako výsledkově je ta příprava zatím hodně dobrá, ale na druhou..." zobrazit příspěvekJako výsledkově je ta příprava zatím hodně dobrá, ale na druhou stranu aby vůbec měl kdo hrát potom v lize - těch padlých je už nějak moc..."

Forman je dalsi...

273.jpg
Gapin +1022
18.08.18 000 16:29

Koukám že hvězda Machovský zase sedí a zatím se daří :-D

273.jpg
Gapin +1022
18.08.18 000 00:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Vcera jsem si poridil znacne CH a obvyklou neduveru v novinarske..." zobrazit příspěvekVcera jsem si poridil znacne CH a obvyklou neduveru v novinarske tlachy tohoto druhu zcela rozpustil v pul sudu vypiteho Malbecu, tudiz zcela uznavam tve logicke argumenty, pac jsem umerne vcerejsimu rozpolozeni znacne vysumel. *OCHLASTA* Kdyz vynecham platy, vetsina myslenek autora clanku nedava logiku, byt platy nekterych zahranicnich borcu dobre v kabine nedelaji. Kaya je jednim ze tri stoperu a nema smysl se ho zbavovat. Moje jedina vyhrada k nemu je kvuli zranenim. Myslenka, ze by Kaya odesel a post stopera by Sparta doplnila Kulhankem by snad napadla Kotalika, ale verim, ze Scasny s Rosickym by se do podobneho dobrodruzstvi nepustili. Ben Chaimovo vazne zraneni jsem zde zminoval jiz v tydnu pred utkanim proti Slovacku. Ted ho tezko nekdo koupi. *MIMO* Otaznikem pro me zustava Ristic. Asi nejen pro me nejprijemnejsi prekvapeni pripravy, ale v souteznich zapasech nedostal sanci od Hapala ani od Scasneho. Tomu moc nerozumim. *VYKULENY* Odchod Chvatala do Olomouci jsem jiz zminoval. Souhlasim, ze Mustedanagic potrebuje hrat mezi dospelymi a Holoubek by mel byt zaruka, ze hrat bude. Nejaky odchod urcite jeste nasledovat bude. Co se tyka krypla z Milana, tam mam nazor nemenny bez ohledu na vypity alkohol. Ten clovek to byla rakovina ve Sparte. Zustat na Letne tri roky, jednalo by se o rizenou destrukci klubu. I takhle bude mit Sparta co delat nez se z jeho pusobeni vzpamatuje! Nemit Sparta majitele, ktery bez problemu zatahne ztratu i ve vysi desitek a stovek milionu, klub krachuje a my se na nej skladame jako druhdy klokani na Bohemku! Ale za tuhle situaci nese plnou zodpovednost majitel. Angazovat takoveho krypla byla absolutni silenost! *NAPR**** "

Ta prvni veta se da pochopit, preci jen byl to mezinarodni den rumu :-D i ja sezral ten blabol ze Sport.cz
Ale po dnesku, jsem jiz trochu osvicen a trosku klidnejsi... ;)

273.jpg
Gapin +1022
15.08.18 000 20:03

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobre dopoledne. Po vcerejsim vystoupeni Slavie v Kyjeve musim ocenit,..." zobrazit příspěvekDobre dopoledne. Po vcerejsim vystoupeni Slavie v Kyjeve musim ocenit, ze byt Sparta momentalne sportovne pripomina obri hromadu sra*ek, ho*en a hnoje, v urcitem smyslu ale nepadne nikdy tak hluboko jako konkurence z Edenu. Jindrisek "cepice se stitkem" Trpisovsky se na tiskovce zachoval jako ubohy vidlak. Nez to co tam predvedl tam snad radsi ani nemel chodit. A co se tyka absolventa lampasacke vyskovske akademie a hrobare rady statnich podniku vcetne CSA s. Tvrdika, to snad ani nema smysl komentovat. Luft Jara je ubozak k politovani. Doufam, ze za to vcerejsi ryti do Uefy bude radne ohodnocen. Pritom by Slavie mela Uefe libat pr*el, protoze po vyrazeni Kyjevem ma jistou zakladni skupinu EL. Jeste vloni by sla do ctvrteho predkola, se svym koeficientem by koupila soupere blizke kvality Kyjeva a sla do haj*lu. *FUCKU* "

Myslel jsem, že to komentovat nebudu, ale nedá mi to. Ano souhlasím, sešívky zařízli. Zařízli je dost. Jen se nemůžu zbavit škodolibosti, že jim to vlastně přeju. Stejně tak jako to oni přáli nám, když jsme podle nich brečeli nad penaltou se Suboticou. A stejně tak, jako oni přejou nám, pokaždý když se nám povede v poslední době nějaký průser (uznávám, že k tomu mají za poslední léta pádný důvod a opakovaně). A plně stejně tak, jako když teďka brečí, jak se v lize tlačí Plzeň. Opět stejné, když jsme hráli o titul my a oni byli rádi, že nesestoupili, tak se nám smáli. Pozitivní věc to má, že už nás do boje o titul nepočítaj (opět uznávám, mají k tomu pádný důvod) a nějak z jejich rétoriky vypadáváme.
Jen ať si to vyžerou a pořádně. Jak se dneska s oblibou říká, karma je zdarma.
Jen nesouhlasím s tvrzením, že můžou UEFE líbat ***, že spadnou do skupiny EL. Za tohle by měli líbat *** plně někomu jinýmu, protože když se o tomhle rozhodovalo, tak dělal body do koeficientu plně někdo jinej.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 23. září - 15:00
  7.png?1
  PCE (doma)
  Extraliga (4.kolo)
 • 25. září - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (27.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
24
26
27
29