Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +1061
14.01.19 v 16:40

Koukam ze Lubina je trenuje asi i mimo hokej a ve vsem *LEBKA* *LEBKA*

www.sport.cz/hokej/e...

273.jpg
Gapin +1061
14.01.19 v 11:11

reakce na Schaschek: ,,Za mě bych to tak optimisticky neviděl. Ano, byly tam záblesky, kdy..." zobrazit příspěvekZa mě bych to tak optimisticky neviděl. Ano, byly tam záblesky, kdy jsme Třinec mleli (paradoxně jim stačila na gól první střela), ale vrchol zmaru byla přesilovka na 5 minut, kdy jsme místo tlaku faulovali. Obecně přechod do útoku a přesilovky jsou náš nejpalčivější problém, který nás trápí od začátku sezóny a v půli sezóny bych čekal, že se to bude lepšit - no je to pořád stejné. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale v týmu není ANI JEDEN hráč, který by tým táhl a můžeme to brát od Vrány přes Kumstáta a Buchteleho až po Formana. Prostě hrajou všichni špatně a nedá se vyzdvihnout nikdo snad kromě obou brankářů. Včera Sedláček příjemně překvapil a moc jsem mu to přál, protože ***i z FB by ho sežrali po sebemenší chybě jen proto, že "nahradil" jejich modlu Machovskýho. Takže jediné o co se můžeme opřít je dvojice gólmanů, což je žalostně málo.

Včera to byl paradoxně jeden z lepších výkonů, ale pořád na míle vzdálený tomu, co bychom měli hrát.

Nabízí se otázka, proč se nám nedaří sehnat kvalitního hráče, který by na sebe vzal odpovědnost (když Vrána a spol. tuto úlohu neplní). Samotnýho by mě zajímalo čím, že to vlastně je, že se sem hráči nehrnou. Určité indície mám, ale můžu jim věřit? Můžu věřit informacím, že za nitky tahá Bříza s Ferdusem a Broš je jen jejich loutka? Že se sem hráči nehrnou, protože je tu nezdravá atmosféra a dusno a ti hráči si to mezi sebou řeknou? Nebo mám věřit informacím, že se Sparta snaží a maká na 120% na posilách? Říká se toho mnoho. Kde je ale pravda?

O Brošovi vím, že chodí do práce první a odchází poslední, denně jedná s agenty, nesere na to. Kde je však zakopaný pes, že se sem ti hráči nehrnou? Upřímně - už jsem z toho strašně otrávenej. Chci zpátky naší Spartu na kterou bychom mohli chodit z radosti, ne z povinnosti. Spartu, která by nám dělala radost, u které by byl vidět progres, za kterou bychom s radostí vyjeli ve velkém počtu. Ne...my jsme ve stavu, kdy tam nyní chodíme vyloženě z povinnosti. V životě by mě nenapadlo, že budu vůbec uvažovat o tom, zda nemám zůstat doma a věnovat se něčemu, co mi přináší radost... :-! Vždyť do ***e jak dlouho budeme čekat na nějaký herní progres a úspěch? Jak dlouho tohle budeme ještě snášet? Snášet posměch všech košťat napříč celou republikou? Snášet to, že s námi doma vyjebe kdejaký pastevec a kdekdo si na kdysi železnou Spartu otevře hubu?

Dobrý - nebudu tu vypisovat kecy o O2 Areně, ale je mi úplně líto, kam až jsme spadli. Generace, která se mnou jezdila na výjezdy se na to s přechodem do O2 Areny ve velkém množství vykašlala a není kde brát. Na FB zrovna někdo sdílel příspěvek z před x lety z play off. A na tý fotce je třeba 30 lidí a dnes jich chodí stěží 5! Aktivita (a hlavně chuť) lidí, kteří mají vliv na fanouškovské prostředí ve Spartě, jde každým nepovedeným zápasem logicky (když to trvá víc jak deset let) dolů.

Nejhorší je, že by člověk vše co ho sere na O2 Areně přešel, kdyby bylo od čeho se odpíchnout na ledě. Ale my můžeme mít na střídačce Kalouse, Výbornýho nebo Kruppa a pořád hrajeme stejnou sračku. A pak se opět vracíme na začátek s dotazem, když to není trenérem, tak čím to je? Hráči? Kdo vybírá hráče a skládá tým? Kdo skutečně tahá za nitky...? *MIMO* "

To si napsal naprosto presne. To ze tam chodim spis z povinnosti, o tom jsem premyslel uz loni. Spis se tesim do hospody pred hokejem a ten hokej uz du pod vlivem pretrpet a stejne tam nikdy nevydrzim az do konce.
Pred sezonou jsem rikal, ze tohle je moje posledni permicova sezona pokud se neco zasadniho nezmeni. Mam pocit ze se ta chvile podstatne priblizila. Ted sem vynechal ctyri zapasy za sebou, v podstate pro me za poslednich x let vec nemozna. A prisel jsem na to ze mi v podstate nic nechybelo.

273.jpg
Gapin +1061
13.01.19 v 17:08

Tak dneska Sedláček, to se dalo čekat.
Akorát zrovna v Třinci, kde nám to nejde a vždycky jsme zralý na bůra to asi nebude ideální start :-D to zase bude všude nablito jaká je to díra :-D

273.jpg
Gapin +1061
12.01.19 v 22:34

reakce na Gapin: ,,Já bych byl trochu přes hranu než Bříza, já bych jim dal..." zobrazit příspěvekJá bych byl trochu přes hranu než Bříza, já bych jim dal regulérně (nebo po plzeňském vrozeném ***ismu "rekulérně" přes držku). *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

"k.r.e.t.e.n.i.s.m.u."

273.jpg
Gapin +1061
12.01.19 v 22:33

reakce na Markus: ,,Nebuď jak Bříza.. :D   "

Já bych byl trochu přes hranu než Bříza, já bych jim dal regulérně (nebo po plzeňském vrozeném ***ismu "rekulérně" přes držku). *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
273.jpg
Gapin +1061
12.01.19 v 22:29

reakce na Markus: ,,Německo za Uweho éry na mezinárodních turnajích.. Čemu se furt..." zobrazit příspěvekNěmecko za Uweho éry na mezinárodních turnajích.. Čemu se furt divíte?

Navíc - na hraní otevřený partie s kýmkoliv z extraligy nemá kádr."

Ale jo to beru. Sám uznávám, že hrajem na co máme. Jen to nekoresponduje se slovy, který řikali před sezonou, že chtějí aby Sparta v zápasech dominovala.

273.jpg
Gapin +1061
12.01.19 v 01:19

Porad dokola... Nahod puk, on to nekdo dojede...
Tenhle zpusob hokeje mi prijde ponekud nestandartni...
Jiz ctvrty zapas jsem vynechal a o nic jsem neprisel...
Impotentni beton proti betonarskemu Gottwaldovu...
Ale Klima good. Jedinej svetlej okamzik

273.jpg
Gapin +1061
11.01.19 v 13:27

reakce na Schaschek: ,,Gapine to máš těžký. Co jsem slyšel, tak Sparta hledala gólmana..." zobrazit příspěvekGapine to máš těžký. Co jsem slyšel, tak Sparta hledala gólmana místo Honzíka už dva měsíce. Krupp mu prostě nevěřil. Vidí ho v tréninku, určitě sleduje i zápasy a rozhodl se, že chce jiného gólmana k Machovskýmu. Co je na tom nejsmutnější je fakt, že ten kluk sem šel s pokorou jako dvojka a Sparta proklamovala, že ho chce jako naději do budoucna. Každopádně mu nezbývá než popřát hodně štěstí do další kariéry."

Ale jo to beru ze mu proste Krupp neveril. Jak sem psal, kdyby mu veril tak uz by davno nejakej zapas chytal.
Ale je fakt co sem koukal tak cisla ma prumer i ve druhy lize. To je na extraligu malo. Treba ma jen blbou sezonu a do ligy se nekdy vrati.

273.jpg
Gapin +1061
11.01.19 v 10:12

Tak Honzika fakt vymetli. Dalsi golman, kteryho jsme zlikvidovali :-!

hokej.cz/brankar-hon...

273.jpg
Gapin +1061
10.01.19 v 20:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, to byl nebyl extraligový ročník, aby Sparta na..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, to byl nebyl extraligový ročník, aby Sparta na přelomu roku nepředvedla škatulata v brankovišti. Jsem moc zvědav jak Sedláček bude kousat roli brankářské dvojky nebo jak Machovský bude nadšený z toho, že 2/3 základní části Spartě drží ( ! ) nad čarou ponoru a teď bude muset znovu obhajovat post jedničky. Nicméně předpokládám, že ve Spartě Krupp s Brošem ví co dělají a Krupp Machovskému i Sedláčkovi od začátku stanoví jasné mantinely v jakých se jeden i druhý budou pohybovat. Brankáři a jejich vztah to je velice citlivé téma. *POSILOVNA* Když pominu, že se vedení klubu chce jistit pro případ možného zranění nebo nemoci Machovského, což samozřejmě logiku má, pak by mi smysl příchod Sedláčka dával zejména ve třech případech: 1) Machovský je utahaný (třeba i lehce zranění) a potřebuje občas vysadit, tudíž by Sparta užila dalšího zkušeného brankáře. Honzík letos jistota není a pokud nemá Kruppovu důvěru tak není o čem. 2) Machovský po sezóně využije možné výstupní klauzule ve smlouvě se Spartou (tím netvrdím, že ji má, uvažuji pouze hypoteticky) a vypadne do zahraničí, tudíž bude možnost si u jednoho z možných nástupců vyzkoušet jak by zvládal tlak ve Spartě. 3) Krupp chystá přelomovou změnu systému. Místo zavedeného 1 (brankář) - 2 (obránci) - 3 (útočníci) se Spartou bude hrát od víkendu systém 2 - 2 - 2-, kterým nepochybně vytře zrak veškeré konkurenci. A tím pádem užije dosyta na ledě Machovského i Sedláčka. *KSICHT* "

"Jsem moc zvědav jak Sedláček bude kousat roli brankářské dvojky nebo jak Machovský bude nadšený z toho, že 2/3 základní části Spartě drží ( ! ) nad čarou ponoru a teď bude muset znovu obhajovat post jedničky. Nicméně předpokládám, že ve Spartě Krupp s Brošem ví co dělají a Krupp Machovskému i Sedláčkovi od začátku stanoví jasné mantinely v jakých se jeden i druhý budou pohybovat."

Připadá ti tohle jako vymezení jasné jedničky a že Sedláček sem přišel sedět???

"S trenérem jsem před svým příchodem nekomunikoval, poznali jsme se až na tréninku.

Já budu dělat všechno pro to, abych Spartě pomohl k posunu nahoru, když už dostanu šanci."

273.jpg
Gapin +1061
10.01.19 v 11:26

Jako že je to pojistka kdyby se Machovský zranil, tohle beru. Oproti tomu se bojim, že to bude dělat dusno, protože je to golman kterej bude chtít chytat a ne sedět.
K Honzíkovy - loni s nim panovala spokojenost a byl brán výhledově jako budoucí golman, Tak mi přijde divný, že ho chtěj takhle odstřelit.
To že s nim nevládne spokojenost a že mu Krupp asi nevěří, je podle mě jasný, protože by už dávno nějakej zápas odchytal. Neberu ani argument, že mu nedali šanci. Šanci dostalod začátku i pak když střídal. Vím že to bylo v zápasech, který už byly dojebaný, ale právě v takovejch momentech musí prostě zaujmout a ne že se sveze s celym týmem. To podle mě o tom rozhodlo, že tu důvěru nemá.

+1
273.jpg
Gapin +1061
09.01.19 v 17:22

reakce na loupák: ,,No jestli Sedláček podepsal smlouvu do konce sezony, to se s nim ta..." zobrazit příspěvekNo jestli Sedláček podepsal smlouvu do konce sezony, to se s nim ta příští moc nepojistí synku."

No jo no to sem nějak přehlíd *KSICHT*

273.jpg
Gapin +1061
09.01.19 v 17:19

reakce na marek17: ,,Psichycky*"

a tos to jako vylepšil jo? :-D

+1
273.jpg
Gapin +1061
09.01.19 v 14:26

reakce na Schaschek: ,,Huš s play out. Add ta dvojka - myslím si, že Krupp si nenasadí do..." zobrazit příspěvekHuš s play out. Add ta dvojka - myslím si, že Krupp si nenasadí do týmu kakačku, která bude rozjebávat tým. V tu chvíli by mu ukázal dveře."

Kukacka nekukacka, Kroupa jim do hlavy taky nevidi. A zrovna vytvaret takovym zpusobem tlak na Machovskyho diky kterymu jsme v tabulce alespon v hratelny situaci, mi neprijde jako projeveni nejakyho vdeku.

273.jpg
Gapin +1061
09.01.19 v 14:22

reakce na frafont: ,,Playout se hraje jenom dvoukolově, čili šest zápasů - až baráž..." zobrazit příspěvekPlayout se hraje jenom dvoukolově, čili šest zápasů - až baráž se potom jede čtyřikrát každej s každejm. A baráž nám snad propanbuchasvatýho nehrozí, na Chomutov a Pardubky je ten náskok dost velkej *KSICHT* "

Ber to trochu s nadsazkou, ale urcite bych se neutesoval nejakym naskokem.

273.jpg
Gapin +1061
09.01.19 v 13:51

Ale kdyz to vezmu trochu z jinyho pohledu, tak mi ten prichod moc nesmyslnej neprijde.
Asi nevladne spokojenost s Honzikem, a rika se, ze ani ve Slavii to neni zadna slava. Neco na tom asi bude, protoze by uz musel Machovskyho na nejakej zapas vystridat. A jestli nechtej Machovskyho utavit, tak nekoho solidnejsiho je treba. V nasi situaci riskovat body, ze se golmanovy nepovede zapas nelze.
Dalsi veci je, jestli Machovsky nechce po sezone vzit roha a Sedlackem se tak nejak jisti dalsi sezona.
Akorat mi prijde ze Sedlacek nebude chtit delat dvojku.

P.S. A hlavne playout je o dost zapasu navic, tam se golmani budou hodit :-D :-D :-D

273.jpg
Gapin +1061
09.01.19 v 13:24

No ja uz se lek ze nebudeme sachovat s golmanama :-D Sice sem to tipoval na toho Svobodu co se vraci z Ameriky, ale dira jako dira.

273.jpg
Gapin +1061
07.01.19 v 16:23

reakce na Schaschek: ,,Nicméně je teda pravda, že v lecčem souhlasit..." zobrazit příspěvekNicméně je teda pravda, že v lecčem souhlasit mohu.

Hudba - s režií zápasu komunikuji pokaždé, když se mi zdá něco nestandardního.
Spolupráce se spíkrem - zde nemám pocit, že by to vázlo a když, tak je problém v tom, že se všechno řeší ve vteřině a občas něco rozjíždím a než se to dostane k nim nahoře, tak pustí hudbu. Ale tohle není o nějakém naschválu, spíš, že aby to bylo dokonale synchronizované, tak bych musel mít nějaké sluchátko a to fakt nechci.
Množství reklamy - věc, kterou neovlivníme. Sponzoři solí peníze a chtějí být vidět, tady dle mého nelze změnit nic.
Občerstvení - Asi stejný případ jak s reklamou. Mě obecně sere to hnusný pivo. Dokonce jsem někde na FB reagoval přímo pod článkem a označoval tam Staropramen a ty napsali, že to prošetří (čti udělají hovno). Nevím úplně do jaké míry si může Sparta diktovat. Hala není naše (jsme tam v nájmu) a mám takový dojem, že jsem to řešil sezónu zpět a že přes výběr občerstvení nejede vlak.

Můžu porovnávat např. s Libercem, kde je to nämlich stejně hnusný a ještě mají zálohované kelímky a po zápase nemají drobné, svině jedny :-!

Sečteno podtrženo. Věci, které lze ovlivnit určitě budeme řešit klidně i s Břízou pokud to bude potřeba. Ale podle mě reklamy a občerstvení - tady no way..."

"sere to hnusný pivo" :-D
ono jestli se to pivem vůbec dá nazvat. On tě Loupák rád seznámí, jak je to s pivem v O2 aréně, to že se tu nedávno zmiňovala "točená osmička nebo devítka" nebylo úplně tak daleko od věci :-D

273.jpg
Gapin +1061
06.01.19 v 20:09

reakce na frafont: ,,Tak po dnešku jsme devátí o skóre před Litvínovem, příští..." zobrazit příspěvekTak po dnešku jsme devátí o skóre před Litvínovem, příští zápas proti Zlínu, ten na nás ztrácí tři body, tak doufám, že se povede v pátek vyhrát, ať jim odskočíme, ne to zase zmastit *KSICHT* "

A vo co, že ne? :-D :-D

273.jpg
Gapin +1061
05.01.19 v 22:46

reakce na Markus: ,,Proto se raději dostanu do nálady v okolí stadionu před zápasem....." zobrazit příspěvekProto se raději dostanu do nálady v okolí stadionu před zápasem.. :D "

Amen... 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 18. ledna - 17:30
  18.png
  KVA (venku)
  Extraliga (36.kolo)
 • 20. ledna - 15:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (37.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
1
3
4
5
7
8
9
10
12
14
15
16
17
19
21
23
24
25
26
28
30
31