Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +2319
25.01.23 v 21:30

Nemůžu si pomoct, ale ty naše výkony mají sestupnou tendenci. Že je to pořád za tři body, je skoro zázrak.
Potřebovali by chlapci trošku probrat a vrátit se k poctivý práci a nemyslet si, že jde všechno samo.
Tohle rozhodně nejsou výkony s kterýma by jsme měli vstupovat do playoff.

+3
273.jpg
Gapin +2319
24.01.23 v 12:24

reakce na fandaFanda: ,,nejak mi to neda malilinko te neopravit:  Kovar s Korenarem..." zobrazit příspěveknejak mi to neda malilinko te neopravit:

Kovar s Korenarem jsou nejlepsi dvojka v brance, pravdepodobne od doby Petra Brizy u nas [:-} a moc bych si pral, aby se aspon jednomu z nich prodlouzila smlouva, pokud to bude mozne. Protoze konecne mame na cem stavet! Ted by to chtelo jeste jednoho borca do obrany, nejakeho aspon lehce nadprumerneho, co se neboji obcas prijet a decentne pohladit souperi ksicht *CERTIK* a jinak to vypada po sezonach pustu nadejne - konecne *ANO* "

Tak Kovář podepsal snad na tři roky ne? U Kořena to bude asi horší, v jeho letech bude chtít chytat víc.

273.jpg
Gapin +2319
21.01.23 v 19:27

reakce na Dave624: ,,Včerejší výkon nebyl s těch nejlepších. Nezlobte se na mě ale..." zobrazit příspěvekVčerejší výkon nebyl s těch nejlepších. Nezlobte se na mě ale prostě půlku zápasu nám to prostě nejezdilo jako minulý zápas a k tomu bylo hrozně nepřesnosti. Vyrovnali jsme v půlce zápasu přesilovkou která byla docela hrozně sehrana ale padlo to tam a pak jsme přidali na tempu a zápas otočili. V závěru mám pomohlo štěstí ikdyz jsme Brno docela tlačily. Jsem za tu výhru rád a musím znovu pochválit ten 3 útok.
Teď druhá věc ke včerejšku. Opravdu nechápu co jsou jejich fanoušci za ***y, nevím jestli tam lezou schválně nebo tam mají koupený listky ale zase jich bylo několik v sektorech pro fanoušky Sparty ve 102 a 103 samozřejmě opět klasicky došlo na provokace a konflikt a o první přestávce se to na chodbě začalo málem řezat mezi sebou že to musela řešit sekuritka"

To neřešila securitka, to vyřešil Loupák. Normálně ho chytil za límec a zahodil :-D

+2
273.jpg
Gapin +2319
20.01.23 v 21:26

Vidlácko nic víc ani míň.
Povol přitáhni. Dnešní výkon nestál za nic. Ale i tak to stačilo.
Bezcenej a zbytečnej estebackej paklub bez historie, kterej vzniknul akorát na povel ministerstva vnitra.
A jak se k němu hrdě hlásí. I ty jejich pseudoultras radši vypadli.

+2
273.jpg
Gapin +2319
15.01.23 v 08:09

reakce na Schaschek: ,,Dobře, ale to musíš bejt úplně debil, když se od takovýho..." zobrazit příspěvekDobře, ale to musíš bejt úplně debil, když se od takovýho koštěte necháš koupit. Doufám, že ten makak druhý kolo prohraje a odtáhne."

Bohužel právě proto, že tenhle národ je tak debilní a byl schopnej si zvolit prezidentem Zemana, nevidím jedinej důvod proč by si nezvolil i tu bezpáteřní ulhanou slovenskou svini.

+7
273.jpg
Gapin +2319
12.01.23 v 22:23

reakce na Laurik92: ,,Ty jsi letos na hokeji asi nebyl vid? Ale jinak je to super..." zobrazit příspěvekTy jsi letos na hokeji asi nebyl vid?
Ale jinak je to super *THUMBSUP* *FLAGSPA* "

Mě to zrovna moc dobrý nepřijde, zvláště pokud to dělá někdo jako Bouček.
Možná je velkej sparťan, ale on se do toho klipu nehodí.

+1
273.jpg
Gapin +2319
10.01.23 v 11:50

reakce na Schaschek: ,,V momentě, kdybychom měli prodaných 8 tisíc permic, tak nemusíme..." zobrazit příspěvekV momentě, kdybychom měli prodaných 8 tisíc permic, tak nemusíme nic řešit, to je celý problém."

8000 permic prodat je sen, který asi nikdy nenastane. Pokud budem v O2 tak určitě.
Podle mě by jich stačilo alespoň tak 5 tisíc. S tím už by se pracovat dalo.
Ale souhlasím s tebou, že hlavní roli hraje lenost.

273.jpg
Gapin +2319
10.01.23 v 11:46

reakce na frafont: ,,U permic by třeba pomohlo to, co má nově od téhle sezóny..." zobrazit příspěvekU permic by třeba pomohlo to, co má nově od téhle sezóny zavedené ACS, že když víš, že ten konkrétní zápas nemáš šanci stíhat, tak to místo buď uvolníš do prodeje, nebo místo z permice přepošleš kámošovi/známému, nemusíte se nahánět fyzicky, stačí poslat přes aplikaci (musí teda odesílatel i příjemce mít to Sparta ID nebo co, ale to by se dalo vychytat). ACS teda jede přes Enigoo, nevím, jestli by tenhle systém šel technicky přes Ticketportal - je teda i varianta, že HCS by od nového ročníku přestoupila taky k Enigoo, ať to není každý pes jiná ves, že jo *KSICHT* "

Uvolnit místo do prodeje můžeš i v O2 a půjčit permici můžeš taky.

273.jpg
Gapin +2319
10.01.23 v 09:01

reakce na karlos: ,,Přesně tak, klub by měl zvýhodnit domácí fanoušky. Navíc těch..." zobrazit příspěvekPřesně tak, klub by měl zvýhodnit domácí fanoušky. Navíc těch zápasů za sezónu je pouze pár - jsou to zápasy s Brnem, Hradcem, Kladnem, Pardubicemi, Budějovicemi a to ještě pouze když se hraje v pátek nebo v neděli.
A pak je samozřejmě play off a tam i když je jasné, že bychom to vyprodali sami, tak se to stejně pustí do prodeje, aby se soupeřovi fanoušci mohli rozlézt po celé hale.
Vždyť my vycházíme vstříc soupeřovým fanouškům už jen tou velikostí a umístěním sektorů pro jejich kotel. Kde jinde mají hostující fanoušci takový výhled a tolik míst k dispozici ??"

A jak si představuješ to zvýhodnění pro domácí? I kdyby mi klub jako pro permanentkare rezervoval další 2-3 lístky, tak to stejně neudam. A kdyz už, tak se stejně budou rozhodovat na poslední chvíli, kdy už mi ta rezervace skoro propadne.
Na playoff by to asi šlo udělat, tam by zájem o ty lístky byl asi větší, ale na základní část to prostě bude mít minimální význam.
Problém je jen jeden jedinej.
Pro hodně lidí není hokej priorita. Dyt i ten počet prodaných permic je spíš k pousmání.

+1
273.jpg
Gapin +2319
09.01.23 v 21:39

reakce na gulbis: ,,Souhlas. X let zpět, když bylo v laufu brno, tak se lístky..." zobrazit příspěvekSouhlas. X let zpět, když bylo v laufu brno, tak se lístky prodávali taky nejdříve na pokladně a zamezilo se tím aspoň trošku jejich invazi. Tohle je velký podcenění z naší strany a budeme toho dost možná litovat."

Tvl tohle je pořád dokola... Když to nejsme schopný vyprodat my, co s tím má klub udělat. On ty prachy že vstupného potřebuje. Nebo jak dlouho má čekat, než se sparťanský fanoušek uráčí a ten lístek si koupí? Kdo má ten zápas jako prioritu, tak už lístek má. A kdo ne tak to kupuje na poslední chvíli a je mu jedno ze na to bude koukat z patra.

+3
273.jpg
Gapin +2319
09.01.23 v 09:18

Včera to moc krásy nepobralo, ale nic jinýho se čekat asi nedalo. Nám by asi pomohlo trochu delší volno, holt to ještě v úterý musíme nějak překlepat.
Nedávno se tu zmiňoval Dotchin. Včera jsem na něj koukal a za mě teda určitě ne. Dyť ten hráč nic neumí. Když už má rozehrát tak buďto to rozehraje nějak alibisticky na jistotu a nebo to prostě zkurví. Při tom onanování nad Jágrem, tak nevím co je víc smutný, jestli když padesátiletý hráč je v první pětce nebo ho stále někdo považuje za hvězdu extraligy. Jinak v rukách to asi ještě má, v nohách už ale určitě ne.
Celkem mě pobavil hostující výjezd. Brno nebo Plzeň budou vždycky značkou buranství, ale největšími vidláky bude Kladno. To jejich ticho jako v kostele, asi trenujou když se chodí modlit aby zase nespadli. Nebo ještě líp když to řvou tak že jejich fandění není slyšet, aby v druhý třetině nefandili prakticky vůbec.
Ze včerejška vyzdvihnul Kašeho, ten kluk opravdu všechno odmaká a hlavně tý spousty černý práce.

+1
273.jpg
Gapin +2319
07.01.23 v 11:32

reakce na karlos: ,,Podle mne jsme prodělali hodně. Odešli 2 hráči, odchovanci,..." zobrazit příspěvekPodle mne jsme prodělali hodně. Odešli 2 hráči, odchovanci, kteří oba mají Sparťanské srdce. Přišel možná 1 kvalitní hráč(všichni víme moc dobře, že v jiném týmu kvalitní hráč vyhoří ve Spartě jako papír).
Absolutně nechápu, jak můžete srovnávat Dvořáčka s Kašem? Už jen v tom srdíčku je obrovský rozdíl.
Odchod Přibyla chápu, protože chce hrát a zaslouží si to. Ale proč tedy s Přibylem nepustili právě Kašeho, který dlouhodobě nehraje a nikdo neví v jaký formě se vrátí? Pokud v té z loňské sezóny, tak to fakt bude velká výhra *FUCKU* Pokud by šel Přibyl a Kaše, nevadí mi to. Takhle je to za mě naprosto zbytečný zásah do fungujícího týmu a do fungující party *KOSA* *KOSA* *KOSA* "

Teda nechci rejpat, ale jaký může být zájem o hráče, který dlouhodobě nehraje a nikdo neví v jaký formě se vrátí? Takový hráči se na trejd snad ani nenabízejí.

273.jpg
Gapin +2319
07.01.23 v 01:37

Na zápase sem nebyl, viděl sem jenom první třetinu na Tipsportu.
Z těch tří domácí zápasů vyhrát všechny, by podle mě byl zázrak. Ale jednou se prohraje a už tu lítají hnojomety, jak se všechno ***o jedním trendem.
Buďte rádi, že jsme se po těch sračko výkonech dostali na dostřel třetího místa.

+4
273.jpg
Gapin +2319
06.01.23 v 14:33

reakce na Canuck: ,,Gapine, nebo Jeryy Avenaim, co se s tebou stalo?*OCHLASTOVE* "

Jj ten Jeryy se mi do toho naboural a popravdě nevím co s tím :-D
Ale beru to z té lepší stránky, krásné ticho když mi furt nezvoní Messenger :-D
Jinak v neděli budu v obvyklý čas na obvyklém místě, tak žádný strach *DRINK*

273.jpg
Gapin +2319
05.01.23 v 13:24

To sou spekulace :-D mám kdoví proč od včerejška zablokovanej Facebook tak se ke mě nic nedostalo :-D
Na jednu stranu Přibyl byl v plánu do základní sestavy od začátku sezony, ale opět ho přibrzdilo zranění. Těžko se pak dostávat do sestavy. Za mě by ho bylo škoda, ale nikdo neví jaká by byla případná dohoda.
Jinak pouštět Přibyla a Dvořáčka najednou za někoho, koho asi až tak moc nepotřebujeme, je podle hodně hodně velkej luxus.

+2
273.jpg
Gapin +2319
03.01.23 v 22:24

reakce na karlos: ,,Myslím, že se projevila únava z Davosu a přesunu zpět do Prahy. "

Taky mi přišlo že jsme ve třetí třetině už neměli sílu a tahali jsme nohy.

273.jpg
Gapin +2319
03.01.23 v 21:40

Rozhodčí hodnotit nebudu, protože bych musel akorát nadávat. Druhá věc je ta, že po první třetině to mělo být 4:0 a bylo vyřešeno. Tahat se o výhru s takovejma rybníkářema, který byli rádi, že se dostali přes červenou čáru.
Bych řek, že chlapci si mysleli, že to půjde trochu samo.
Ale dobrá výhra, trochu sem se bál že po těch výkonech v Davosu, nám to trochu zamrzne a budem darovat body.

+1
273.jpg
Gapin +2319
18.12.22 v 09:56

Ono tohle má vícero aspektů. Je tam spousta pro a proti. Žádnýho hráče takovýho tu nemáme už dlouho. Je to typ hráče, na kterýho budou soupeři ať už fans nebo hráči dopředu držkovat. Další otázkou jsou u nás rozhodčí, protože to vždycky pískají jak chtějí a trestají jen podle jména. Na Hollwega taky všichni nadávali, ale každej potají by ho chtěl v týmu. A to u něj nutno přiznat, že těch prasáren zrovna on měl minimum.
Stejně jako jsme měli Šímu nebo Gudase st. alespoň jsme si nenechali srát na hlavu. Neříkám že bych chtěl přímo Dotchina, ale někoho v tom stylu určitě.

+6
273.jpg
Gapin +2319
14.12.22 v 11:19KOMENTÁŘ MICHALA BROŠE | Na někoho to padne vždycky. Každý rok zůstane některý z favoritů extraligy daleko za očekáváním. Teď by to mohlo padnout na Kometu. Měla patřit do top čtyřky, v létě hodně posílila. Asi nikdo nečekal, že v půlce základní části budou první Vítkovice a třetí Olomouc. Týmy z očekávaného druhého sledu. Brno je v krizi. Má jen pár bodů náskok na třinácté místo, stejně tak má ale jen malou ztrátu na vršek. Nic smrtícího.


Uhrát ale z devíti zápasů jen tři body? Velká bída. Čtyřiadvacet bodů nechali ležet na ledě, což vypadá úplně katastroficky. Úplně opačná nálada je ve Spartě, které se povedla za stejnou dobu opačná šňůra. Už za Pavla Patery nehrála špatně. Prohrávala, ale v žádném případě nejde mluvit o průseru. Až pod Milošem Hořavou to ale zapadlo, všechno funguje.


Mužstvo se na něj podle reakcí vyloženě těšilo. Já to ale nemám rád. Za jednoho trenéra hráči na ledě položí život, za druhého ne. Jsou na vině jen a pouze oni, je úplně jedno, kdo vás trénuje, abyste na ledě nechali všechno. Takhle to přece nejde.

Teď ke stejnému kroku, tedy odvolání trenéra, sáhl i Libor Zábranský v Brně. Kometa ročník bídně začala, pak se zvedla, aby teď zase spadla. Lítá jim to ve vlnách. Upřímně řeknu, že jejich hra se mi nelíbila. Nikoho nepřehrávali, nikam nespěchali. Jen čekali na přesilovky. Když jim nevyšly, neměli připravenou jinou alternativu.

Chyběla mi u nich rychlost, bojovnost. Nemají žádnou lajnu, která by čeřila vodu a soupeři v každém střídání svým nasazením ubírala síly. Sází na kvalitu, kreativitu a hokejový um. V krizích ale potřebujete trochu něco jiného. Forček, nasazení, hnusné góly kalhotami. Tohle oni vůbec nemají. Hrají až profesorsky, nemají takovou hloubku sestavy. Vidím několik hráčů, od kterých jsem očekával, že budou produktivnější. Spousta hráčů je v hlubokém minusu.

Když byl Martin Pešout v Karlových Varech, hrál se tam pod ním výborný aktivní a atraktivní hokej založený na rychlosti. V Kometě to bylo úplně jiné. Pamatuju si, jak říkal, že Brno má jiný strukturální základ. Větší kvalitu. Tohle asi vysvětluje všechno. Když to řeknu ve velkých uvozovkách, ve Varech si kluci nemysleli, že jsou bůhvíjací hokejisté, tak víc pracovali. Jezdili, bojovali, makali. A fungovalo to.

Pešoutův konec tak vlastně za současného vývoje ani překvapením není. V řetězu proher to bylo nevyhnutelné. Realita absolutně neodrážela očekávání. Tlak je tam po zlatých letech velký, pořád mají pohárové chutě.

Být trenérem pod majitelem Liborem Zábranským, který vám neustále kouká na prsty, není určitě snadné. Musím ale říct, že mu v tom rozumím. On postavil Kometu na nohy. Byl jsem u toho, když o svých plánech mluvil. Hráli jsme spolu ve Spartě. Začal tehdy dělat první kroky k tomu, aby klub vytáhl z bažiny. Hodně to prožívá.

Nikdy se od realizačního týmu neodstřihne, bude to pořád stejné. Svého času to fungovalo, jen by potřeboval více času a energie, aby se mohl trenéřině věnovat. Sedět jedním zadkem na tolika židlích ale nejde. O to těžší to pak mají jeho kolegové a lidi okolo. Každý trenér, který do Komety jde, s tímhle musí počítat. Nikdy to nebude jiné.

Až si říkám, jestli vůbec může v Brně trénovat někdo jiný než Libor.

Narychlo řešil aktuální situaci. Kdo je k dispozici a je nejvhodnější. Nakonec si plácl s Patrikem Martincem, který sezonu začínal jako asistent ve Spartě. Máťa toho má v hokeji za sebou spoustu. Byl vynikající hráč, něco už si odtrénoval. Tady ale zase narážíme na to, že v tomhle případě jde o Kometu. Hodně specifické prostředí. Bude muset denně skládat účty Liborovi. Stejné by to však měl kdokoli jiný, kdo by do Brna přišel.

AUTOR JE MISTR SVĚTA, ČTYŘNÁSOBNÝ VÍTĚZ EXTRALIGY A DVOJNÁSOBNÝ VÍTĚZ FINSKÉ LIGY. NYNÍ HLAVNÍ TRENÉR AKADEMIE V JIHLAVĚ.

+3
273.jpg
Gapin +2319
14.12.22 v 08:56

reakce na Schaschek: ,,Nemá někdo full ten článek s Brošem? Mluví tam i o Paterovi s..." zobrazit příspěvekNemá někdo full ten článek s Brošem? Mluví tam i o Paterovi s Hořavou."

Kde to je? Na isportu nic nevidím.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 29. ledna - 17:20
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (43.kolo)
 • 31. ledna - 18:30
  18.png
  KVA (doma)
  Extraliga (33.kolo)

Kalendář akcí

<<01 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
7
9
11
12
13
14
16
18
19
21
23
24
26
27
28
30