Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
273.jpg
Gapin +1111
Dnes v 14:43:42

Presne, nevim proc se zajimame o spicku tabulky kdyz nejsme schopny porazet pravidelne spodek tabulky.
Ja z toho necejtim az tak bezradnost, ale spis to ze se tady tri roky skladal tym kterej byl naprosto k hovnu. Nevim jestli tim neprimo na nekoho miri, ale pravdu ma ze tohle nepujde opravit hned. I kdyby se vyhazeli vsichni vcetne Brizy tak pristi rok to urcite nebude. To ze nema Sparta dlouhodobou vizi je jasny snad kazdymu. Je to kazdej rok to samy.

273.jpg
Gapin +1111
Dnes v 11:57:10

Koukám že to Holeček okoukal ode mě :-D Jenže já už s tím začal loňskou sezonu :-D

"Na některé zápasy jsem koukal dvě třetiny, ale tu poslední už jsem to nemohl vydržet. "

sport.aktualne.cz/ho...

273.jpg
Gapin +1111
Dnes v 11:52:50

reakce na Schaschek: ,,V tomto srovnání bych byl hodně opatrný. Stramaccioni nikdy nic..." zobrazit příspěvekV tomto srovnání bych byl hodně opatrný. Stramaccioni nikdy nic nedokázal, za Uwem je těch úspěchů hodně.

Já z něj byl nadšenej hodně, ale ten herní projev - z toho mi bylo dlouhodobě na blití a upřímně po konci sezóny si jeho angažováním už tak jistej nejsem. Evidentně to nefunguje. Ale když to nefunguje, tak musí přijít přece sebereflexe a ne, že si bude tvrdojíšně trvat na svém. Kdyby řekl - náš herní projev byl špatný, musíme změnit útočnou fázi a zavážení puků do pásma, musíme zapracovat na produktivitě, chceme být ofenzivnější... Jenže on řekne, že si nemyslí, že jsme byli defenzivní tým. Přitom jsme fakt hráli strašný beton a to, že najednou v play off hrajeme ofenzivně (ale nedáváme góly) na tom nic nemění."

Jako já za ním dlouho stál, ale co teď čtu v těch rozhovorech, tak je to snad horší než s Jandačem. Že nemá sebereflexi Broš na to už jsem si za ty dva roky zvyknul. Ale u něj bych čekal trochu něco jinýho. Jestli se mu líbí to co dělá a hodlá v tom pokračovat, tak to ať si radši sbalí kufry a jde pryč.

273.jpg
Gapin +1111
Dnes v 11:22:12

reakce na kvcr: ,,Dneska bych chtěl rozebrat realizační tým. To, že je Jarda..." zobrazit příspěvekDneska bych chtěl rozebrat realizační tým. To, že je Jarda Nedvěd celou dobu u obou tragických sezón v roli asistenta, ho přímo a bez pochyb kvalifikuje k tomu, aby byl nahrazen. Tím se ale problém nevyřeší, protože předpokládám (můžu se mýlit, ale z náznaků to tak vypadá), že jen drží lajnu nastavenou hlavním trenérem. Uwe Krupp k nám přišel jako velice respektovaná osobnost s vizí, která se shoduje s vizí vedení Sparty. Byly za ním i velmi dobré výsledky v DEL a u německé repre, přesto jsme první rok nečekali žádné zázraky a tajně jsme doufali v úspěšný boj o šestku a následného černého koně play-off. Předsezónní výsledky z turnajů ve Švýcarsku a Rakousku byly skvělé, tým v začátku sezóny překvapil soupeře svou urputností a play-off pojetím. Takhle nikdo z extraligových klubů nezahájil s vědomím, že se to nedá dlouhodobě vydržet. Nám to bohudík zajistilo dostatečný polštář na to, abychom i přes setrvalý propad tabulkou dosáhli na desáté místo. Trenér Krupp neměl ve Spartě lehkou práci, v průběhu sezóny bylo hodně zranění, dva z předpokládaných lídrů ofenzívy do sezóny prakticky nezasáhli. Přesto to neomlouvá herní chaos, jaký Sparta po většinu sezóny předváděla. Zase jenom hádám, ale podle mě jsme do sezóny vstoupili, aniž by si Uwe Krupp o Extralize zjistil něco bližšího, možná si pamatujete na výrok cca po pátém soutěžním zápase: "Kvalita Extraligy mě překvapila, asi budu muset změnit tréninky". Ale žádnou změnu jsem nezaznamenal. Takže zatímco jsme přeroubovávali herní projev na zámořský styl, ostatní týmy ligy pilovaly ten extraligový. A vlak nám začal pomalu ujíždět. Po období hojnosti nastalo období půstu a s ním přišly velké experimenty: neustálé točení hráčů v lajnách, rozstrkávání kreativních hráčů k těm nehokejovým, takže kombinace prakticky neexistovala. Jednu chvíli měli naši ofenzívně nejschopnější hráči Pech a Forman nejnižší ice time z celého týmu. Nefungovalo a dodnes nefunguje kvalitní založení útoku, nedostáváme se do brejků (v tom by nás mohly učit i Vary). Zavážení puku do pásma ze začátku vůbec neexistovalo, i dnes je vidět mnohem víc nahození, než je potřeba. Přesilovky byly tak bolestně špatné, že jsme se modlili, aby soupeř žádný další faul neudělal. A jeden každý zápas nás trenéři přesvědčovali, že je to takhle dobře a jen neuvěřitelná smůla při zakončení nás zase stála body. I zakončení se dá trénovat a pokud se tak dělo, trénovalo se špatně. Jsme druhým nejvylučovanějším týmem, přesto v hitech na zápas jsme třetí od konce. To v praxi znamená, že soupeři nabízíme přesilovky, aniž by ho to bolelo. Zatímco jiné týmy si nás přečetly a dokázaly nás díky zvolené taktice opakovaně porážet, my si držíme pořád stejnou lajnu. Tohle všechno jde za trenéry a není toho málo.

Teď k citu Uwe Kruppa pro hru. Poté, co ho média oslavovala za time, který obrátil průběh zápasu tuším v Liberci, se už podobná situace neopakovala, ani v play-off. Viděli jsme dvě power play dlouho před koncem třetí třetiny, z obou jsme dostali góly (tohle nekritizuju, byly to akty zoufalství, ale ten cit pro hru se neukázal). Do paměti se ještě vryly noční bazény po zápase v Pardubicích uprostřed náročné série rychle po sobě jdoucích zápasů, které nás podle mého názoru stály nějaké body. Do play-off ve Vítkovicích jsme nastoupili s ofenzívní taktikou, což byla voda na jejich mlýn. Co mě šokovalo, bylo to, že opakovaně taktiku na powerplay určoval Jarda Nedvěd a Uwe Krupp stál opodál a do diskuse se nezapojoval. Na střídačce jsme příliš velké emoce neviděli, srovnal bych to s předchozími trenéry. Takže ani tady jsem pokrok nezaznamenal.

Už to tady zaznělo, ale pokud by tohle předvedl jakýkoli jiný trenér, v klubu by skončil už před koncem sezóny (jak se stalo například Kalousovi, který byl vyhozen po předchozím třetím místě v ZČ a finále Ligy mistrů už asi po 15. kole). Tým má s trenérem velkou trpělivost a zčásti bych tomu i rozuměl - je třeba čas na aklimatizaci, poznat hráče a soutěž. Dobře, ale po takovéhle hrůze přece musí přijít nějaká sebereflexe a změny - my jsme se místo toho dověděli, že všechno je vlastně na dobré cestě. Potřebujeme prý jenom kvalitního centra a jednoho zkušeného obránce. S tím, že pravděpodobně skončí Hlína a možná i Rousek, mi to přijde jako hodně malá injekce. V průběhu sezóny odešli na vlastní žádost dva hráči, kteří měli tým táhnout, to taky něco vypovídá. Můžeme říci, že krysy opustily potápějící se loď. Klíčové není to "krysy", ale "potápějící se loď".

Už teď jsme vyhlásili to, že na top čtyři týmy nemáme - jak tady někdo už psal, tohle v historii Sparty nepamatuju. Tím nás tedy připravují na to, že další rok budeme zase urputně bojovat o šestku a možná i hůř. Bude to s velkou pravděpodobností poslední sezóna Uwe Kruppa ve Spartě, nezávidím trenérovi, který přijde po něm. A pokud opravdu zůstane, nevidím velkou šanci, že by se mělo něco významně změnit - na jednu stranu je mi sympatické jeho odhodlání dokázat, že jde správnou cestou, na druhou stranu by už měl dávno vidět, že ta cesta je když ne slepá, tak neúnosně klikatá. Jím ordinovaný hokej prostě v Extralize nefunguje, a to ani v play-off. Důkazů jsme pro to viděli dost.

Co se Uwemu Kruppovi povedlo, je ochota směrem k médiím a fanouškům. Připisuje se mu i otevřenost, ale tady bych nesouhlasil, protože rozhovory s ním mají zpravidla velice nízkou informační hodnotu. Uwe Krupp to nakonec i sám naznačil s tím, že špinavé prádlo se má prát doma. Za to ho chválím, i když ten noční trénink se s tímhle vyhlášením moc neslučuje. Přesto kulturou projevu předchozí trenéry určitě předčil. To je ale strašně málo na to, aby Spartu vedl i v dalším ročníku. "

Takže je to v podstatě německej Stramaccioni :-D Jako chodit v hezkym saku a dávat kultivovaný rozhovory, je trochu málo. Obávám se, že to dopadne stejně jako ve fotbale, dá se mu čas do listopadu a pak poletí.

273.jpg
Gapin +1111
Včera v 17:44:36

reakce na frafont: ,,https://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=Bros-Krupp-a-Nedved-zhodnotili-s..." zobrazit příspěvekwww.hcsparta.cz/clan...
Tak nějaké hodnocení už je venku - já to spíš vidím jako sbírku obecných řečí, kdy pánové melou pantem, ale dohromady neřeknou skoro nic..."

kecy kecy kecy...
Hlavně že pozici Michala Broše, okomentuje sám Michal Broš :-!

To už mi víc přínosnější přijde rozhovor s Kroupou

isport.blesk.cz/clan...

273.jpg
Gapin +1111
Včera v 14:09:14

reakce na Schaschek: ,,Sám jsem zvědavej, jak to dopadne. Říká se leccos. Třeba, že..." zobrazit příspěvekSám jsem zvědavej, jak to dopadne. Říká se leccos. Třeba, že Billa chce dávat o dost méně (jestli rovnou neukončit spolupráci), ale prý má být na obzoru nový investor. Tak uvidíme."

Kdyz se rika leccos tak Brizu taky teda seberou, kdyz uz zacli Charouzem? :-D

+1
273.jpg
Gapin +1111
Včera v 10:43:06

Schaschek, Jiri Fanc nebo dalsi kompetentni jde to tady tak na dva tri tejdny vypnout???
Obavam se ze cast tohohle hnoje je schopna se co nejdriv objevit v tistenym Sportu. Jako k smichu jsme cely republice dlouhodobe, ale kdyz to tak vidim abych se stydel vystrcit nos z baraku.

+5
273.jpg
Gapin +1111
16.03.19 v 12:21

reakce na Kovarek: ,,Není to vůči Břízovi trošku neuctivé s tím, co dokázal?..." zobrazit příspěvekNení to vůči Břízovi trošku neuctivé s tím, co dokázal? Neměli bychom si ho spíš vážit za to, co pro Spartu udělal/dělá?"

Hele ty sluníčko, Bříza to co ve Spartě kdy dokázal, tak dokázal totálně zes.rat svym manažerováním. Ať táhne dělat toho předsedu místo toho zubaře a od Sparty ať se drží co nejdál.
Doufám že jeho dres nikdy u stropu viset nebude.

+1
273.jpg
Gapin +1111
16.03.19 v 01:17

Diky vsem SHS...
Mate moji srdce vole... Smrt vsemu!
SPARTA VOLE!!!
HOOLIGANS!!!
[:-} [:-} [:-}

+5
273.jpg
Gapin +1111
16.03.19 v 01:11

Briza ven!!!

+2
273.jpg
Gapin +1111
15.03.19 v 21:24

Hotove vyrizene Hurgada
Briza ven!

+2
273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 22:55

reakce na karlos: ,,Pro mě je to vítězství s hořkou příchutí. Přišlo mi to, jako..." zobrazit příspěvekPro mě je to vítězství s hořkou příchutí. Přišlo mi to, jako když stojí na lavičce Jandač. Jsme lepší, soupeře přehráváme, dokonce vedeme a protože bychom mohli v klidu vyhrát, tak raději zalezeme, uděláme opět několik nesmyslných vyloučení a Vítkovice sami dostaneme do hry. Prostě jsme se klasicky Jandačovsky podělali. Ta minela Machovskýho vyplynula už z té naší přesilovky, kterou jsme chtěli odehrát pouze u nás v pásmu. Zítra už s tímhle nemůžeme uspět. Musíme hrát pořád aktivně, klidně defenzivně, ale aktivně. Nemyslet si za jakéhokoli stavu, že je hotovo. Takhle jsme Vítkovicím ukázali, že ty chyby prostě uděláme a oni si na ně zítra počkají.
Velmi nepříjemně mě překvapilo sdělení statistiky ice time našich útočníků. Nejvyšší měl a pořád má Vrána a druhý je Bukarts. Je tohle vůbec možné, když Rousek hraje většinu sezóny v repre formě, aby trápící se Vrána s Bukartsem měli vyšší ice time??
Mám jednu otázku k té akci s transparentem "Broši odejdi". Čí to byl nápad?? Za mě je to naprostá hovadina. Ať si mohu myslet, že Broš svoji funkci úplně nezvládl, tak tenhle transparent má význam po sezóně někde před jeho kanclem. Tohle vidí i hráči a není to dobře. Když už, tak první by měl jít Krupp, protože i s tím materiálem co měl, tak se dalo uhrát mnohem více. Vlastně úplně první ať táhne Bříza a i když je pro mě hlavní viník neúspěchů Sparty, tak tahat transparent "Břízo odejdi" na zápas play off by mě nikdy nenapadlo. "

Ci to byl napad vim a je skoda ze to securitka zatrhla. At letosni sezona uz skonci jakkoliv, je to proste ostuda. A dnesni vysledek nebo kdyby se treba nahodou hralo i v nedeli, uz to nezmeni. Ale mas pravdu, ja bych udelal transparent Brizo tahni! a nechal bych ho natahnutej nad kotlem. A po sezone klidne v Holesovicich pred okny Brizovo kancelare.

-1
273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 20:37

Takze Vitkovice v sedmi asi hrat muzou, pak veme Formana na vidle a ven dem my.
No hlavne ze mame zaplacenou tlacenku od rozhodcich...

+2
273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 18:02

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, mám v Plzni dobré zákazníky, co chodí na hokej a mají..." zobrazit příspěvekHomolko, mám v Plzni dobré zákazníky, co chodí na hokej a mají ho rádi. Ale od většiny z nich jsem už mockrát slyšel. Sami na hokej chodíme často, ale když chceme vzít děcka nebo celou rodinu, tak to radši s Plzní jedeme do Prahy, do Varů nebo jinam. Na to brát děcka na zimák u nás nemáme koule ani žaludek. Když tohle pronese hned několik lidí z Plzně, tak to rozhodně k zamyšlení (ale především pro ně) být musí. Třeba za bránou soupeře v první a třetí třetině posedává či postává už patnáct, možná dvacet, let příšerný exot, většinou v nějaké urousané větrovce. Neustále na někoho pořvává příšerné vulgarity. Ten je mezi hokejisty napříč kluby tak známý, že devadesát procent z nich ho potkat a poznat v civilu, tak mu dá tečku. A takových individuí v Plzni chodilo a chodí na hokej na desítky nebo spíš na stovky. Já teda rozhodně nesdílím vizi „sluníčkové“ cesty pro diváky, kterou na Spartě nastolil Broš, ale tohle je zase úplně opačný extrém. A jak jsem psal, když vezmu v potaz sociální skladbu obyvatelstva a kulturní úroveň města, tak mě v tomto ohledu dlouhodobě Plzeň nepřestává udivovat. *MIMO* "

Ja diky svym rodinym korenum nemam s Plzni problem a mam spoustu kamaradu ktery fandi Plzni. Ale od ty svoloce co se vyskytuje na stadionu jak na hokeji nebo posledni dobou na fotbale a hlavne na tom jejich foru davaj ruce pryc. Tam je to fakt vykvet inteligence. Nebo spis neinteligence a demence.

273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 17:56

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, tohle mi připadá dost přitažené za vlasy. Z kotle..." zobrazit příspěvekKamaráde, tohle mi připadá dost přitažené za vlasy. Z kotle domácích do kotle hostí by na Letné musela nějaká trestná výprava překonat minimálně dva ploty nebo nějak vyvrátit aspoň dvě branky. Nenapadá mě kudy by to šlo uvnitř areálu stadionu jen přes nějakou jednu vyvrácenou branku. Pokud jim někde nějaký pořadatel nebo člen ochranky neotevřel nějaký únikový východ mezi jednotlivými sektory. Ale jestli chodili lidi z kotle kolem VIP míst na hlavní tribuně, tak jsem dosti překvapen. Na hlavní jsem měl dvanáct nebo třináct let permanentku a viděl jsem tam projít lidí z kotle minimum. Ovšem i kdyby k něčemu takovému došlo, tak to nikoho neopravňuje házet pyrotechniku vedle do sektoru kde jsou baby a děcka. To je nehorázná zbabělost a ubohost. Doufám, že minimálně v případě toho hovada co zajistila PČR bude soud pro jednou nemilosrdný a přikročí k exemplárnímu potrestání v podobně nepodmíněného trestu a co nejdelšího zákazu vstupu na jakýkoliv stadion v České republice. *NAPR**** Dvě věci ale nechápu. Jednak mě zaskočilo jaké množství nejrůznější pyrotechniky pronesla část návštěvníků plzeňského kotle. Je mi jasné, že stoprocentní kontrola při vstupu nikdy nebude, ale tady zjevně někdo svoji práci hodně odflákl. A druhou věcí je jak moc vhodné je umístění sektoru pro rodiny s dětmi v blízkosti kotle hostí. S tím problémy byly už několikrát při derby se Slávií. Vybavuji si čtyři, pět let zpátky, že tam po lidech házela nějaká slabomyslná hovada z kotle slátanců dvakrát po sobě kamení a mělo také dojít i ke zranění. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan..."

Hele tohle je blbost. Pokud vim tak i u toho nejtvrdsiho jadra se cti doma urcita pravidla. A jisty veci se pak domlouvaji na uplne jina mista nez primo na Letny. Tohle je proste kec. A dostat se z domaciho kotle k sektoru A8 je nesmysl.

+1
273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 10:48

reakce na kvcr: ,,Já doufám, že beton hrát nebudeme, protože ze všech vyhlášení..." zobrazit příspěvekJá doufám, že beton hrát nebudeme, protože ze všech vyhlášení slyšíme, že budeme hrát stejně jako druhý zápas ve Vítkovicích, který byl přesně to, co jsme chtěli hrát. A v tomhle případě souhlasím, doma by to klapnout mohlo. Bude záležet na tom, jestli dokážeme dát víc než jeden gól. "

Já si naopak myslim, že ho hrát budeme, protože teď už se všichni při***i. Proč jsme hráli něco jinýho ve Vítkovicích než to co jsme hráli venku celou základní část a slušně to neslo body nechápu. Tohle jestli bylo z Kroupovy hlavy, tak se musel zbláznit. Kdyby jsme hráli ten styl (a já v to celkem doufal že tudy povede cesta), co dřív, tak jsme ve Vítkovicích určitě jednu výhru urvali. Takhle zejtra můžou letět na Hurgádu, protože to s naší impotencí nemůže ani jinak skončit.
Takhle třeba pro někoho naoko jsme lepší ale je to celý k ho.nu. Takhle se v playoff hrát nedá, alespoň ne v našem podání.

273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 10:41

reakce na chuli: ,,Zdroj: Sparťanské noviny na FB:   Má k tomu někdo info?..." zobrazit příspěvekZdroj: Sparťanské noviny na FB:

Má k tomu někdo info?

"Hokejisté pražské Sparty jsou jediné utkání od vyřazení z předkola extraligového play-off. V sérii na tři vítězné zápasy prohrávají 0:2 s Vítkovicemi. Pokud se jim nepodaří třikrát vyhrát, je možné, že se rozloučí německý kouč Uwe Krupp."

Podle zpráv Deníku N, došlo k rozepři mezi Petrem Břízou a Uwe Kruppem, které by mohlo vyústit v odchod Kruppa po sezóně. Záležet bude na výsledku, ale pokud by měla Sparta vypadnout už nyní, Krupp by pravděpodobně u týmu skončil a připojil se ke Kolínu nad Rýnem, kde o něj mají dlouhodobější zájem.

"

Deník N to je jako co za plátek???

273.jpg
Gapin +1111
14.03.19 v 06:24

reakce na Mila1: ,,Schaschku, v klidu, Bartošák provokuje, a to je jejich slabá..." zobrazit příspěvekSchaschku, v klidu, Bartošák provokuje, a to je jejich slabá stránka, na Bartošáka se zaměřit, čekat, připravit, udeřit. A znovu, a znovu, a znovu. Nejsem trenér, ale tohle bych radil. Kde jsi zítra?"

To je otazka, kde by asi tak zrovna on moh bejt? [:-}

273.jpg
Gapin +1111
13.03.19 v 18:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, já pro změnu zaznamenal názor z Plzně, že první..." zobrazit příspěvekHomolko, já pro změnu zaznamenal názor z Plzně, že první světlice vylétla z kotle Sparty a dokonce měla kotel Plzně ohrozit, tak měli v kotli Plzně plné právo taky udělat představení. Plzeň mi je dlouhé roky záhadou: v tom městě žijí celkem normální lidi, je tam dost vysoká životní i kulturní úroveň, rozhodně tam nebyl po válce problém s osídlením, aby tam do dneška byla spousta svoloče a verbeže, a přesto tam na hokej chodí dlouhé roky příšerná spodina. A tohle tam trvá už od časů Československa a co jsem slyšel v poslední době se začíná projevovat čím dál víc i na fotbale. Na Letné tomu dali výletníci z Plzně moc pěkné razítko. :-! Taky jsem moc zvědav co z toho řádění kotle Plzně vyvodí slabomyslný předseda disciplinární komise Baček. Ne že bych s Károlyim, který vedl disciplinárku předním, vždycky sdílel stejný názor. Naopak, dostkrát mi hnul žlučí, ale uměl si svoje rozhodnutí obhájit a podpořit pádnými argumenty. Když začne argumentovat Baček, bývá to dost často na úrovni slabšího žáka druhého stupně zvláštní školy. *FUCKU* "

teď se dostaneš určitě na plzeňskou nástěnku *HAHA* *HAHA* *HAHA* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*

*FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

273.jpg
Gapin +1111
13.03.19 v 12:42

reakce na Schaschek: ,,Ty provokace po zápase jsou ve Vítkovicích klasika. Dělají ramena..." zobrazit příspěvekTy provokace po zápase jsou ve Vítkovicích klasika. Dělají ramena a pak když se něco semele, tak utíkají. Včera to bylo už poměrně za hranou z jejich strany a reakce od nás přišla taková jaká přišla. Důležitý, že jsme tam nikdo nezůstal přes noc 8-) "

Ja myslim ze je to tam uplne normalni. Co si pamatuju pri poslednim playoff tak nam po zapase jeden tak mocne vyhrozoval az spadnul dolu z toho ochozu a skoncil snad se zlomenou pateri.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  2
  4
  6
  7
  9
  10
  13
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31