Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
DAPDO +49
16.09.22 v 19:57

Koukám, že je tu od několika nicků solidně nablito :-!

otaznik2
DAPDO +49
05.09.22 v 11:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ještě že jsem byl včera na basketu a z..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ještě že jsem byl včera na basketu a z taškařice na Letné viděl necelou druhou půlku, i tak mi zase bylo na blití. :-! Jako je fakt, že deset minut před koncem měla Sparta kopat penaltu, ale na to se nedá vymlouvat. Rozdávat body žebrákům ze spodku tabulky na Letné nevěští nic jiného než velký průšvih. Nechápu jak na takovou hrůzu může chodit na Letnou v průměru nějakých 14 tisíc lidí, to snad musí být nevyléčitelní optimisti nebo masochisti. Nemyslím si, že hráči bojkotovali Priskeho. Tohle je nejslabší Sparta za posledních minimálně dvacet let a kvalita zoufale chybí. Priskemu bych leccos vyčetl, ale nevím co bychom jeho odchodem získali. Problém Sparty je úplně jinde. S tímhle ansámblem by těžko něco vymýšleli Guardiola, Mourinho nebo Tuchel. Křetinský, Čupr a Rosický je rakovina ve Spartě! *NAPR**** "

Na ACS je nejsmutnější jedna věc.
V minulých sezonách se taky hrálo kulový, ale když se člověk podíval před zápasem na sestavu, tak si zanadával na trenéra, proč staví toho a toho a nedá tam radši toho a toho.
Teď se kouknu na sestavu a pochválím kouče, že na tu bídu postavil to nejlepší, protože mezi náhradníkama není ani jeden chlap, kterej by to mohl v sestavě zvednout…Strašný…Když se podívám na seznam zraněných, tak to může aspoň trochu spasit mladej Krejda tím, že to aspoň vyhecuje, protože na tom hřišti nevidíš žádný emoce, ale co jsem se doslechl, nevypadá to s jeho zdravím růžově.

Všechno to má společnýho jmenovatele - TR10 - jako hráč byl bohem, jako funkcionář je volem. Přitom stačilo málo, aby pan majitel přijal jeho rezignaci. Ale Daneček se zachoval jako několikrát a podpořil svoje studio kamarád. I když jen oni dva ví, jak to s tou rezignací bylo, nedivil bych se, že to byly jenom naučený tlamocviky pro lidi.
A Tomášek začal hned úřadovat, vůbec nedokázal zareagovat na odchod klíčových hráčů a sestavil sotva průměrný tým. Já ani po devíti zápasech nevím, jakým stylem chtějí kopačky hrát. Překulovaná mezi stoperama, přihrávka na obsazenýho záložníka, malá domů gólmanovi, ten přihrávka na krajního beka, ten úprk k rohovýmu praporku a centr buď do hajzlu, nebo na prvního obránce soupeře. Když i trenér tragickýho Zlína po zápase řekne, že není těžký se na Spartu připravit, tak to je žrádlo. Žid a Plzeň si z nás, pokud se něco rapidně nezmění a neposílí, udělají trhací kalendář.
Jestli zůstane všechno při starým, má ACS slušně našlápnuto k nejhoršímu umístění od doby, kdy nás koupil ten brněnskej Kazisvět. Pokud by to znamenalo jeho odchod, ať klidně skončíme čtrnáctí, ale toho hňupa nějáký výsledky absolutně nezajímají a bude nám dál kálet na hlavy do té doby, než někomu dojde trpělivost a půjde si za něj sednout.

+1
otaznik3
DAPDO +49
28.08.22 v 16:54

Já u ACS nepochopím jednu věc a to totální propadák v první půli.
Daly by se přimhouřit oči, kdyby měli v nohách těžkej zápas v týdnu v poháru, ale díky neschopnosti se na poháry můžou dívat jen v televizi, nebo v cukrárně.
Takže frajeři se připravují na derby celý týden a pak předvedou prvních 45 minut takovou sračku ?
Suma sumárum - v právě probíhající sezóně odehráno 7 zápasů a máme za sebou už ostudný vypadnutí s nýmandama z Norska + 5 ztracených bodů na domácím hřišti v lize. Jestli tohle má být ta nejsilnější Sparta za poslední roky, tak jsem zvědavej, co předvedou proti silnějším týmům, protože při vší úctě k Bohemce, Boleslavi nebo Liberci, tohle nejsou mančafty, který budou na špici.
Jak jsem zatím kvitoval Priskeho střídání, tak tentokrát jsem kroutil hlavou. Čekal jsem po první katastrofální půli, že vysune Zelenýho do středu zálohy a na stopera pošle Vitíka nebo Panáka. Místo toho jsem sledoval dohrávání zápasu se středovou dvojicí posunovačů Pavelka-Sáček a stopadesátou šanci pro bulharského Maradonu Minčeva.
Jsem z výkonů a výsledků dost rozpačitý, o tom, že chybí kvalitní gólman už se popsalo spoustu listů.
Včera teda Holec zachránil během pěti vteřin tři tutovky, ale prostě z něho nesálá žádná jistota, trnu při každým míči, který na něj jde.
Bránění standardek je stejně katastrofální jako předchozí sezony a největší slabinu prostě vidím ve středu zálohy.
Rád se budu mýlit, ale fakt tuhle sezónu nevidím oprimisticky.

+1
otaznik4
DAPDO +49
29.05.22 v 15:07

reakce na sestnactletbidy: ,,A Roncek Knot skončil v Rusku. Ten by se mezi ty slávisty taky hodil..." zobrazit příspěvekA Roncek Knot skončil v Rusku. Ten by se mezi ty slávisty taky hodil :))"

Komu tady pořád tlačíš do hlavy ty svoje nesmysly, ty vemeno ? Najdi si konečně holku a přijdeš na jiný myšlenky, to věčný onanování nad katalogem spodního prádla ti nedělá dobře.

otaznik5
DAPDO +49
26.05.22 v 07:22

Koukám, že v Pardubicích v ústavu pro ***y musel jeden pacient večer nastavovat personálu anál, aby ho pustili po půlnoci k internetu. Tak hlavně Petere pozor na opičí neštovice.

+1
otaznik6
DAPDO +49
25.05.22 v 20:09

reakce na Gapin: ,,No na tlachání od Čupra jsem neměl náladu, protože mě ten..." zobrazit příspěvekNo na tlachání od Čupra jsem neměl náladu, protože mě ten člověk nikdy neseděl.
Jen mě překvapuje, že po patnácti letech kdy to na Letný ta brněnská m.rdka pouze a jen kurví, kdy každý rok hledá stále ještě hlubší dno, vás to dokáže dohnat k depresím. Karlose neznám tak nevím kolik má roků, ale ty už máš nějakej věk :-D Mě osobně Křetínský přinutil k tomu, že sice výsledky sleduju, přečtu si přečtu kdo má přijít nebo odejít, zápas si pustím abych ho zpravidla po 30ti minutách vypnul, ale to je tak vesměs všechno. Když mi bylo dejme tomu 20-25 byl jsem schopnej po prohře převrátit barák vzhůru nohama. A dneska? I kdyby jsme teď se Slavií prohráli, bylo by mi to jedno. Kouknul bych na výsledek, řek bych si že jsou to ***i, ale takový to vnitřní nas.rání co má člověk přímo od srdce, už to ve mě neprobudí. Mě Křetínský nedohnal k depresím, ale už k úplný apatii."

Úplně mi to připomíná situaci u mě…
Já dřív po porážce ACS byl schopnej doma udělat bugr, nikdo na mě nesměl mluvit, měl jsem blbou náladu a trvalo třeba celej další den, než mě to přešlo.
Za éry toho brněnskýho ko.ko.ta to dospělo do fáze, že jsem přestal jezdit na fotbaly, průběh zápasů sleduju většinou na livesportu, když si to pustím v TV, často mě ti hadrníci donutí brzo televizi zase vypnout. Po porážce jsem sice na.sranej, ale už to beru tak, že je to normální, protože těch porážek je za celou sezonu víc, než měla dřív Sparta za 5 let dohromady…A rozhodně v tom nejsem sám, těch lidí v mým věku a okolí (40-45 let), kteří rezignovali a už jen doufají v lepší zítřky je víc.
Včerejší vyjádření našeho majitele je flusnutím do ksichtu všem, kterým Sparta není lhostejná a nestydí se za to, že mají tenhle klub od malička v srdci.
A souhlasím s tím, že tohle ještě není dno, bude hůř, protože pokud se nedokáže změnit po takhle další z.kurvené sezoně nic jinýho, než trenér, tak budeme dál celé republice pro smích.
Je mi z toho dost blivno a jsem rád, že jsem měl za mlada v mých bouřlivých letech tu možnost oslavit několik titulů, protože za éry toho floutka na něj budeme čekat možná do smrti. Jsem z moravy, tady není jednoduchý fandit Spartě, lidi vám to dají okamžitě sežrat. My starší už jsme obrněný, ale je mi líto mladejch kluků, kteří jako náctiletí jsou schopný jakoukoliv porážku i obrečet.

+1
otaznik7
DAPDO +49
17.05.22 v 17:41

To se líbí uživateli Filip Chlapík

+5
otaznik8
DAPDO +49
22.04.22 v 20:49

Dneska to je totální zoufalost v zakončení, mít Třinec takový šance jako my, tak je z toho 5-6 banánů. My místo toho uděláme z Kacetla aspiranta na nároďák…

+1
otaznik9
DAPDO +49
26.03.22 v 18:45

I když se mi Stolyarov herně vůbec nelíbí, za poslední minutu mu tleskám i nohama. On jedinej to tomu zmr.dovi aspoň trochu spočítal. Tomu dobytkovi prochází od prvního zápasu úplně všechno, jinej hráč na jeho místě by už vedl tabulku v trestech. A ti moulové, ať už v TV nebo novinách z něho dělají skoro boha.
V pondělí to musíme ukončit a lampasáka Augustu by měl za ty jeho výlevy, kdy v přímým přenosu tituluje naše hráče slovy jako ***, slejt někdo pořádně pivem.
*NAPR****

+2
otaznik10
DAPDO +49
19.03.22 v 09:50

reakce na karlos: ,,Hele, nejsem a nikd, jsem nebyl žádný příznivec přezdívek a..." zobrazit příspěvekHele, nejsem a nikd, jsem nebyl žádný příznivec přezdívek a zkratek. Ale Koberec? A s velkým K? *MIMO* Kluci, co ještě vymyslíte? "

Hele, neber to špatně, ale mě se zdá, že jsi poslední dobou až moc přecitlivělej a ať kdokoliv něco napíše, reaguješ nějakou poznámkou, jen aby jsi se mohl s někým pokud možno chytnout.

otaznik11
DAPDO +49
18.03.22 v 19:36

Já se přiznám, že jsem si Koberec přál do čtvrtfinále nejmíň ze všech týmů z předkola. Za prvý jsou to ubulení zm.di, za druhý jsou to ubulení zm.di a za třetí je nemám rád. Budou ty svoje fígle jako minulý play-off zkoušet i teď, to je jasná věc. Bude potřeba vypořádat se s Vlachem a ostatníma prasatama a jejich provokacema, v tomhle hodně spoléhám na Honzu Buchteleho, kterej by na ně v tomhle mohl platit, snad se k němu někdo přidá a nedovolí si od prvního zápasu osekávat naše klíčový hráče.
Osobně bych rád viděl jako jedničku Hudáčka, připadá mi jistější než Machy, každopádně doufám, že Pepka nenapadne točit gólmany po každým špílu jako v základní části, chci jasnou jedničku a né ať se gólman klepe strachem, že když pustí lacinej gól, tak příště bude sedět.
Za mě bude strašně důležitej první pondělní zápas. Hradec i Třinec mají výhodu v tom, že chachaři i Bolka budou mít minimum času na regenaraci a myslím, že obě série budou v neděli večer 2:0 pro domácí.
Liberec si do pondělka odfrkne a bude v plné síle, proto na ně musíme od začátku vletět a ukázat jim, že jim letos proti nám pšenka nepokvete.
*SALA*

+2
otaznik12
DAPDO +49
11.02.22 v 17:40

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No zítra uvidíme naštěstí celý zápas. Protože biatlon je..." zobrazit příspěvekNo zítra uvidíme naštěstí celý zápas. Protože biatlon je dopoledne a hokejky hrají odpo. "

No jako bacha, kreje se to se skeletonem, tam to ČT může taky vyhodnotit, že tam máme želízko v ohni na dvacátý místo :-)

otaznik13
DAPDO +49
01.02.22 v 21:36

Já ty pardubický zku.rven.ce nesnáším ještě víc než ty brněnský šašky.
Pěkně kluci, 5:4 je dobrej výsledek *METAL*

otaznik14
DAPDO +49
31.01.22 v 12:42

reakce na Coocen: ,,Podle mne nepotřebujeme do útoku další útočnou hvězdu (na..." zobrazit příspěvekPodle mne nepotřebujeme do útoku další útočnou hvězdu (na poměry extraligy), útok máme hodně kvalitní. Potřebujeme spíš ranaře a hráče na černou práci, před bránu, prostě tvrdej play-off hokej, co to bude i řezat. A brankáře k Machymu. I beků máme dost, až bude Dvořák, nemáme potřebu dalšího."

Celkem by mě zajímalo, kdyby byly k dispozici všichni obránci, včetně Mikliše, Jurčiny a Dvořáka, kteří jsou teď mimo, tak kteří dva dostanou černýho Petra.

otaznik15
DAPDO +49
31.01.22 v 12:32

reakce na Karl von Bahnhof: ,,Voženílek se vrací do Budějek a k nám zase Doležal. "

Tak to mě dost mrzí, Voženílek se mi na ledě moc líbil.

+1
otaznik16
DAPDO +49
30.01.22 v 18:18

Neskutečný, že hráče v takový formě, jakou má Filip, opomene ten degen vzít na olympiádu na úkor Zohornů a Červenky.
Na druhou stranu, dobře pro nás.

otaznik17
DAPDO +49
25.01.22 v 19:54

reakce na karlos: ,,Nedvěde, ty nejseš čů.ák ty si největší pračů.ák ze všech..." zobrazit příspěvekNedvěde, ty nejseš čů.ák ty si největší pračů.ák ze všech pračů.áků na světě

*KOSA* *KOSA* *KOSA* :-! :-! :-!

Nedvěd zároveň ocenil gesto Třince, který 1. února do zápasu v Litvínově nenasadí obránce Kundrátka s Musilem, kteří se tak k národnímu týmu budou moci připojit dříve než 2. února, jak bylo původně v plánu.

„Třinci děkujeme. Byli bychom rádi, kdyby tak učinila i Sparta s Olomoucí, ale ty nám zatím vstříc nevyšly," narážel Nedvěd na nominované útočníky Sparty Sobotku s Řepíkem, resp. olomouckého Krejčího.

„Debatu s oběma kluby ještě otevřeme. I v tomto ohledu nám Třinec při vyjednávání pomohl. Každý sklub i to ale řeší podle svého gusta," uzavřel Nedvěd."

I blbcovi musí být jasný, že ani Sparta, ani Olomouc v tomhle prostě nemůže vyjít reprezentaci vstřic. Ty kluby bojují o každej bod a v jejich situaci si nemůžou dovolit takovej luxus. Podle mě je to jasný i Nedvědovi, ale je to takovej ksindl, že schválně přilívá olej do ohně.
Poprvý na nějákým větším turnaji nebudu naší reprezentaci fandit jako vždycky, naopak si přeju neúspěch, ať konečně ti dva klauni táhnou do pr…. *KOSA*

otaznik18
DAPDO +49
23.01.22 v 19:25

S tímhle běžte vážení hokejisté laskavě už do pr…. !!! Přesilovky nefungují, oslabení je ještě horší, 5:5 si nejsou schopní vytvořit tlak, tam prostě není nic pozitivního.
Play-off je sice úplně jiná soutěž, ale s přístupem leklé ryby 4x v sérii neporazíme nikoho. A Pepek stojí a blbě čumí.

+1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 25. září - 17:00
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (4.kolo)
 • 27. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (5.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
10
12
13
14
15
17
19
20
21
23
24
26
28
29