Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
11.jpg
Czechmate87 +95
26.04.16 v 12:51

reakce na MartinMegadeth: ,,Vůbec ne pokus o srovnávání dnešních fanoušků Sparty s těmi z..." zobrazit příspěvekVůbec ne pokus o srovnávání dnešních fanoušků Sparty s těmi z doby před dvaceti, pětadvaceti nebo třiceti lety. Spíš takový povzdech a nostalgie, že byly doby kdy celý stadion aplaudoval Spartě i po prohraném finále, respektive dvou porážkách v řadě, a nikomu se nechtělo domů. K dnešní mladé generaci fanoušků Sparty jsem dost skeptický. Že fanoušci v mém věku zpohodlní a nebudou chodit do kotle považuji za celkem normální. Asi se shodneme, že hlavní vlna v kotli by měla být v nějakém věkovém rozmezí mezi patnácti a třiceti lety. Jenže když vidím, že „dnes“ pořádá fan klub výjezd do Plzně, Litvínova nebo Karlových Varů a není schopen zaplnit pětatřicet míst, aby mohl vypravit autobus, přicházím o iluze na téma mladého a věrného Sparťanského fanouška. Fan klub jim dá všechno pod čumák: místo a čas odjezdu i návratu, přistaví autobus a zajistí vstupenku, oni musí zaplatit jen velmi nízkou částku za výjezd a už se o nic nestarají, a stejně nejsou schopni překonat lenost, pohodlnost a zvednout zadek. S tímhle stylem chodit dnes na střední nebo na vysokou, jezdím ven na výjezd několikrát do měsíce. Za našich časů byl organizovaný výjezd takové science fiction, že to nikoho ani nepadlo. A jezdilo se i na Slovensko během základní části. Bez internetu, bez mobilních telefonů a spojů byla třetina nebo čtvrtina oproti dnešku. Bylo úplně normální, že zpáteční cesta ze Slovenska bylo jedno velké dobrodružství a že jsme se vraceli běžně ráno z nádraží do školy nebo do rachoty. Souhlasím, že by se mělo „něco“ vymyslet na zlepšení stávajícího stavu, kdy fanoušci Sparty jsou v mladší generaci líní, pohodlní a zmlsaní a v těch starších ročnících jsou to pro změnu kavárenští nebo hospodští Sparťané, kteří buď nechodí na stadión nebo zcela výjimečně. Ale pokud je nepřesvědčí letošní play-off, nenapadá mne jak účinně zabojovat proti jejich pohodlnosti a lenosti. A to si myslím, že klub od poněkud zvláštně pojaté letní výměny celoročních vstupenek se letos činil a nabídl řadu lákadel jak dostat diváka do O2 arény a jak se ho pokusit naučit chodit pravidelně. "

Hele, co se týče výjezdů, já ti nevím... Kamkoliv jedeš, tak jsou stadiony tak malé, že sektor pro hosty stejně nemá proti domácím šanci. Jedinej stadion, kde se něco s tímhle dá dělat je O2 Arena, případně Ostrava (ale ta je moc daleko) a v minulosti Holešovice.

Já na spoustu výjezdů také jezdil, ale popravdě řečeno (a možná mě za to spousta lidí ukamenuje) ale podle mého by bylo efektivnější vložit maximální úsilí a i finance do supportu doma. Ven stejně dnes jede maximálně 50 fans během základní části a naplní se to až během play-off. A můžeme si pak v sektoru pro hosty říkat, jak to domácím nakládáme, ale realita bude trošku jiná.

Prostě si říkám, jestli nemá větší smysl vkládat jak osobní tak fanklubové finance více do podpora na domácích zápasech než na těch venkovních.

Co se obecně supportu týče, tak je to o úspěchu. Liberec fandil jak fandil, protože vedl. Do 4. zápasu finále nic moc. Jiná věc je prostě co chodí za lidi do kotle. Hele můžeme stokrát vzpomínat, ale nic tím nezměníme. Podle mého se nabízí 2 varianty - jedna "ouřední" - vymyslet nějakej koncept, který by motivoval jen lidi co fandí, aby chodili do kotle, nebo "nátlakovej" - to znamená, že lidé kolem megafonu, kolem bubnů prostě ty co tam chodí jen na čumendu pošlou neslušně do pr... Prostě podobně jako na fotbale - nefandíš? není tady pro tebe místo.

Druhá věc je pak investovat do osvěty - videa s texty chorálů na webu, texty rozdávat na místě, chystat dobrá chorea, dohodnout s klubem chorály na kostce...

PS: mimochodem aktivní fans můžou ty neaktivní vyplonkovat z kotle třeba tím, že si na tribuně stoupnou za nimi a budou skandovat jim přímo do uším, a tyhle stojící gaučáky to hodně rychle přejde :)

11.jpg
Czechmate87 +95
25.04.16 v 22:12

reakce na Trubka: ,,Doufám, že jsi je učil ten prímovej pokřik s atomovou explozí...." zobrazit příspěvekDoufám, že jsi je učil ten prímovej pokřik s atomovou explozí. Ten já rád. Kdyby ho někdo zhudebnil, nechal bych si ho zahrát na pohřbu."

simtě, silnější jsme víc než atomová exploze!!! *PEKLO*

11.jpg
Czechmate87 +95
25.04.16 v 17:27

reakce na MartinMegadeth: ,,Naprosto se shodneme, že z podobných výher Sparty jakou byla ta na..." zobrazit příspěvekNaprosto se shodneme, že z podobných výher Sparty jakou byla ta na Julisce těžko lze mít nějakou velkou radost. Lafata by se měl zamyslet a jít do sebe, ale to neznamená, že pro něj budu požadovat exemplární trest a chovat se jak při honění kacířů. Mnohem víc Spartě prospívá góly i černou prací na place než tím co předvedl na Julisce. Je zajímavé co předvedl proti Teplicím na Letné v loňské sezóně, to předvedl někdy před pěti nebo šesti lety ještě v dresu Jablonce proti Viktorce Žižkov a to už si nikdo nepamatuje, protože to nebylo za Spartu. To je stejné jako s Liborem Doškem. Když hrál ve Spartě, všude bylo nakydáno jaký je to sprostý hráč, protože při výskoku hází rukama kolem sebe. Naprosto stejně hraje už řadu let ve Slovácku a najednou jeho herní styl nevadí skoro nikomu. A takových příkladů by se našlo. Já pro uchování duševního zdraví podobné diskuse ani nečtu, protože do nich píší především zamindrákovaná individua a duševní mrzáci. Tady nejde o nějaké odsouzení hráče za určitý čin, ale o odsouzení hráče Sparty. V lize je lidská špína a bezcharakterní nuly jako Limberský nebo Petržela, kteří simulují každým zápasem a nečestně se domáhají výhod. Takové mají ti co kydají hnůj na Lafatu pod ochranou. A pak onanují u Lafaty, který si jednou ročně vybere úlet, a pořádají hony jak na čarodějnice. Ostatně podobné to bylo dřív i u Řepky, čímž neříkám, že byl svatý, i v případě Kweukeho. To byl dobrák od kosti: jednou se nechal vyprovokovat a všichni ti mektalové, blekotalové a přežvykovači chudí duchem a bohatí mindrákem rázem zapomněli, že Dosoudil je šmejd, který dostal jen to o co si většinu kariéru koledoval. *NAPR**** Po včerejším veselém večeru na Letné, který se kvůli čtyřem a půl třetiny ve Vysočanech nedal stihnout, jsou ovšem body z Julisky zlaté. I tak se obávám, aby neměla Sparta ještě hoňky s udržením druhého místa. Zápasy v Teplicích, doma s Libercem a v Brně nebudou žádná sranda. Ale doufám, že zatím velmi dobrou sezónu, zejména z hlediska úspěchu v Evropské lize, Sparta totálně nezvorá a druhé místo si pohlídá. I přes nepříjemná zranění má pořád dobrou výchozí pozici, aby si druhé místo pohlídala a bez stresů. Když k tomu vyhraje Český poháru, budu spokojen. Nicméně příští rok už bude potřeba začít tu pakáž z mazánčího doupěte porážet ve vzájemných utkáních i v konečné tabulce! Tak jako jsem po utkání na Dukle nezanevřel na Lafatu, po včerejšku nebudu odsuzovat Dočkala, byť neproměnil penaltu, ani Jiráčka, byť nešikovným zákrokem penaltu zavinil. Je to sport, to se prostě stane. U Jiráčka nikde není psáno, že na podzim zápas proti mazánkům nemůže rozhodnout ve prospěch Sparty. Vzhledem k tomu jak se speciálně k němu chová verbež jako Limberský nebo Petržela bych mu to strašně přál. A nejlíp přímo v mazánčím doupěti, aby si mohl vychutnat ty zkyslé ksichty a my samozřejmě s ním. *SMILESPA* "

Martine, přeci nehodláš srovnávat fanoušky před 30 lety a dnes. Nejde ani srovnat generaci před 10 lety a dnes. A propos. Třeba co jsem tak viděl, tak většina Severní Frakce - tedy nechci jim křivdit, ale na potlesk hráčům také nečekala. A to býval před 10 lety motor fanoušků. Dneska odešli hned po konci prakticky. A to to jsou jinak srdcaři. Přestaňme furt hledat berličku pro omlouvání toho, že obecně fans sparty poslední dobou za moc nestojej, jsou zmlsaný a zkusme radši vymyslet, jak to změnit.

11.jpg
Czechmate87 +95
25.04.16 v 16:51

reakce na Amadeus: ,,Jenom podotknu, ze system rezervaci, ktery do zavedeni front stale..." zobrazit příspěvekJenom podotknu, ze system rezervaci, ktery do zavedeni front stale padal a pak se hlavne nedal poradne ovladat, mel za nasledek hodne ,,random" fanousku. Tedy, kdo se chtel k listkum dostat, nemusel mit objektivne uspech. Ano, dalo se cekat na propadle rezervace, ale dost lidi shanelo dva a vice listku u sebe a to pak vyresit efektivne moc nejde.

Se sektorem a zavedenim prisnejsich podminek pro hosty souhlasim. Tolerance je hezka vec, ale i z duvodu bezpecnosti do budoucna by uprava pravidel byla proziravejsi. ;-)"

padající rezervační systém jde na vrub ticket portálu. Totální fail z jejich strany. Jak říkám, tohle jsou věci, které je třeba vychytat a v prvé řadě se teď soustředit na zlepšení kvality těch fanoušků, kteří teď začali chodit. Naučit je chodit pravidelně a naučit je fandit. To že přijdou náhoďáci, tak to bude při každém atraktivním zápase. Klíčem k úspěchu je z nich udělat pravidelné návštěvníky.

11.jpg
Czechmate87 +95
25.04.16 v 16:49

reakce na Chemik: ,,...proč sparťani, kterých je obecně hodně, byli tak pohodlní,..." zobrazit příspěvek...proč sparťani, kterých je obecně hodně, byli tak pohodlní, že nechali Liberečáky vykoupit místa...

Pokud spustíš internetový prodej pro celou ČR bez omezení, tak i kdyby se našlo 17 000 sparťanů toužících koupit lístky, tak je prostě statisticky nemožné, aby se k lístkům nedostal někdo jiný. Nehledě na to, že předprodej na 6 zápas byl spuštěn v době, kdy jsem odcházel rozmrzelý z 4 zápasu a to poslední co by se mi chtělo bylo stát ve frontě.

Prostě problém není ten, že sparťané nevyprodají O2 arenu, ale ten, že to při stávajících pravidlech prodeje není technicky možné.

"

No můžeme se bavit o omezeních typu prodej při finále přímo na hale a ne přes net - a zase ti budou nadávat mimopražští sparťani - a těch je hodně. Jako tady má dobrá rada cenu milionů. Ale i přes ten net... je to 50 na 50 šance pro sparťany a ne-sparťany. A co se týče prodeje na kasách, tak se právě podle mě Sparta snažila vyjít vstříc právě svým fans. Aby to Liberečáci nemohli vykoupit hned po spouštění prodeje online. Já třeba právě do fronty šel hned po konci zápasu a těch 20-30 minut čekání za to stálo.

11.jpg
Czechmate87 +95
25.04.16 v 16:30

Já si teda osobně nemyslím, že za ne-atmosféru může hala. Tady bychom si měli nastavit zrcadlo a zamyslet se nad tím, proč sparťani, kterých je obecně hodně, byli tak pohodlní, že nechali Liberečáky vykoupit místa. To fakt jde za námi sparťany, že sami nemáme zájem jít na finále a že necháme soupeře vykoupit místa.

Ono by to nebylo moc jiné v Holešovicích. Tam by to maximálně bylo zredukované tím, že by spoustu fanoušků soupeře odradil mizerný výhled. Ale opravdu nám za to horší výhled stojí? Podle mě by se vedení mělo zamyslet nad tím, jak motivovat fanoušky k větší aktivitě. První rok a nalákání lidí do nové haly lze brát jako pozitivum. A teď by měl být základním úkolem zlepšení kvality. Kvantita je.

Zde může obrovsky pomoci 2. místo, které prostě relativní úspěch je. Lidi vidí, že plná hala vypadá skvěle.

A teď by si měl klub sednut s FC, s choreotýmem atd. A zkusit přijít s nějakým programem pro příští sezonu, který by pomohl více lidí zapojit. Ale fakt mi neříkejte, že kvůli hale máme horší atmosféru. Za to se fakt neschovávejme. Podívejme se sami sobě do zrcadla. Kolik senior-fans si kupuje třeba lístky do kotle a pak nahoře stojí a nezapojuje se. V kotli to vře jenom okolo bubnů. Zbytek ticho.

Tady si to musí srovnat i megafonisté - megafon, mikrofon - je jedno jak, ale prostě celý ty dva sektory k fandění konečně dokopat a ty co nefandí, tak poslat do háje. Protože potenciál třeba kotle je obrovskej a kdyby se podařilo lidi strhnout, tak může bejt klíďo píďo přes 4 sektory.

A ještě jedna věc. Nekoukejte na atmosféru Holešovic růžovýma brýlema. Moc dobře se pamatuji - a s Kubou, Šaškem a dalšími od megafonu jsem byli sezonu po sezoně více a více frustrováni A/ podporou kotle z podélných tribun, B/návštěvami jak kotle tak stadionu obecně. Ohledně bodu B můžeme brát jako pozitivum, že zaplnění kotle jde nahoru a teď jde o to na tom pracovat a využít toho.

PS: osobně navrhuji aby se Igor a spol soustředili také na to, přesvědčit vedení o změnu sektoru hostí na horní ochoz - v případě otevření horního ochozu. Všude s námi vyjebávají a my jim nabízíme super místa dole u ledu. Hezky nahoru.

11.jpg
Czechmate87 +95
24.04.16 v 10:04

To se fakt nemůžeme soustředit na podporu týmu a místo toho po každé porážce říkat, že je konec, že za to může ten a ten a pořád hledat jen něco negativního? Sparta je ve finále a dneska potřebuje maximální podporu a je jedno jestli od Martina, či Rudolfa, Jany, či Terezy. Hraje doma, může srovnat stav a v Liberci se může v 7. zápase stát cokoliv. Vyhrát tam Sparta umí, tak proč už nekteří sezonu odepisují? A ještě jedna věc mě přijde absurdní. A to mají téměř všichni sparťani stejné (fotbal nebo hokej): My vždy kritizujeme vlastní hráče a považujeme soupeře za povl, který automaticky musíme porážet. Nikdy kvality soupeře nehodláme uznat. Liberec prostě hraje letos dobře. A o to úžasnější by bylo, kdybychom ho v tom finále dali. Tak se vykašleme v tuhle chvíli na animozity a hodnoťme a kritizujme po posledním zápase sezony...

+1
11.jpg
Czechmate87 +95
24.04.16 v 09:57

reakce na Smazaný uživatel: ,,Pozor, tady se Jandač nesmí kritizovat, jinak tě soudruh..." zobrazit příspěvekPozor, tady se Jandač nesmí kritizovat, jinak tě soudruh sluníčkář a podporovatel migrantů Huk seřve :-D "

Zase se sem cpe politika? To vám fakt zatím nedošlo, že tohle na hokej nepatří?

11.jpg
Czechmate87 +95
24.04.16 v 09:57

reakce na Trubka: ,,Psst! Ani Huk! 8-)"

Blbečci... neříkám nekritizujte Jandače. Klidně kritizujte. Mě akorát serou lidé jako Green Goblin, který sem napíše pouze při porážce, jinak je zticha. Jsou věci, které Jandač fakt nezvládl. Ale já obecně nehodlám pokaždé vše házet na trenéra a nechat hráče z obliga. To jsou za výkon zodpovědní především.

-1
11.jpg
Czechmate87 +95
22.04.16 v 20:10

reakce na GreenGoblin: ,,Jasný budeme se tady plácat nad Jandacovou ***osti nic se neděje..." zobrazit příspěvekJasný budeme se tady plácat nad Jandacovou ***osti nic se neděje vše je ok."

Nikdo neříká, že se někdo má plácat po ramenou, vynášet do nebes atd... ale třeba ty se chováš úplně stejně jako pitomec Robert Ráž, kterej vyleze s kritkou jen při prohře. A ty jsi podobnej ubožák.

11.jpg
Czechmate87 +95
22.04.16 v 20:02

Někteří komentátoři tady jako Legenda, Green Goblin a podobní by si měli jít rychle koupit toaletní papír a utřít si ty h*vna, co tady pořád vypouští z huby. Co když prostě soupeř hraje lépe? To si k*rva fakt myslíte, že jim Jandač říká, ať nechodí do útočného pásma? To si fakt myslíte, že jim Jandač říká aby faulovali a dělali chyby? Tenhle web jsem společně s Kubou, Amadeem a Šaškem zakládali, aby tady lidi diskutovali a ne si vylévali mindráky a komplexy z reálného života...

+3
11.jpg
Czechmate87 +95
08.04.16 v 19:48

reakce na GreenGoblin: ,,Klasika celou třetinu brání a šup hotovo díky Jandač *FUCKU* "

A evidentně si to tvoje stará užívá, a to tě žere ještě víc, a proto po každé prohře meleš tyhle sr*čky

11.jpg
Czechmate87 +95
08.04.16 v 19:43

reakce na GreenGoblin: ,,Klasika celou třetinu brání a šup hotovo díky Jandač *FUCKU* "

Gobline, tobě evidentně musí Jandač š*kat starou...

11.jpg
Czechmate87 +95
29.02.16 v 16:03

reakce na loupák: ,,"Diváků" to jsi napsal přesně *THUMBSUP* "

Ježiši, tak místo plivání na ně se je snažte zapojit do fandění... Sice se to nebude líbit, ale je to pořád platící divák. Furt lepší, než kdyby ten flek byl prázdnej. Sparta nemá vyprodáno, takže tihle "diváci" nezabírají místa "fanouškům. Tak vo co go? Jsou to finance do rozpočtu klubu.

+1
11.jpg
Czechmate87 +95
29.02.16 v 13:13

reakce na Gapin: ,,Devět tisíc lidí na zápas o ničem je hezký číslo. Jenže pokud..." zobrazit příspěvekDevět tisíc lidí na zápas o ničem je hezký číslo. Jenže pokud by se mělo hovořit o materiálu, s kterým se dá pracovat na tvorbě atmosféry, tak je to číslo k ničemu. Tam kde by mělo být nejvíc kraválu tj. v kotli, tam to tak dramaticky nepřibejvá. A když už jo tak zase jenom čumilové, některý dokonce i sedící. A od toho se odvíjí jak to funguje ve zbytku haly. Tribuny za střídačkama třeba při odpovídačce, odpovídají tak z 20%. Nevim jestli by nebylo třeba lepší vymyslet těch odpovídaček víc, aby se ty lidi dali zapojit víckrát a zvykli si na to. Ale upřímně Brno (i když z druhý strany zaplať pánbůh :-D ) to u nás nikdy nebude. Akorát jim na playoff zase dají do rukou tleskátka, to budou najednou aktivní až moc.

PS. a nechci slyšet, že sem včera ani netleskal, taky si můžu vybrat slabší den, když se potřebuju trochu srovnat *CERTIK* "

To si musí vyřešit kotel, megafonisti a ti, co tam jsou teď považováni za "lídry"... Proto říkám, že je důležitej úspěch v play-off, aby to ty, co jsou zatím vlažní, vtáhlo a strhlo k lepšímu fandění. Už teď ale je tam prostě vidět pozitivum v nárůstu počtu diváků.

11.jpg
Czechmate87 +95
29.02.16 v 10:26

reakce na loupák: ,,Ale co si budeme povídat, takovejhle tydýtů tam bude na PO půl..." zobrazit příspěvekAle co si budeme povídat, takovejhle tydýtů tam bude na PO půl haly, jestli ne víc :-! :-! :-! "

Výjezdy jsou fajn, ale klub upřímně řečeno nevytrhnou. Je pro hráče fajn, když mají podporu i na venkovních zápasech, ale myslím si, že hlavně bychom se měli soustředit na ty domácí. Aby tam bylo co nejvíc plno. 1. vzhledem k tomu, že to pak vypadá líp a hráčům se před plnými tribunami hraje lépe a 2. pro klub to má ekonomický přínos - více prodaných lístků, větší zájem ze strany potenciálních sponzorů.

To, že šly návštěvy tak výrazně nahoru je naprosto super! Myslím si, že třeba výrazný vzestup je u rodin s dětmi. Sám mám čtyřletou dceru a v tomhle ohledu je O2 mnohem lepší.

Sedm a půl tisíce v průměru na zápas je skvělej stav a navíc kdyby se podle mě dělal průměr za posledních deset zápasů, tak je to přes osmičku. Navíc vezměte v potaz, že oproti předchozím letům není derby a stejně lidi chodí. Teď to jsou už třeba zápasy o ničem a stejně přijde přes devět tisíc.

Play off lístky mizí dva a půl týdne před prvním zápasem, spodní patro je z poloviny plné a to ještě ani neznáme soupeře. Já si myslím, že už na čtvrtfinále bude minimálně dvanáct tisíc lidí. Ne-li dokonce plno.

Sparta obrovsky potřebuje v letošním play-off titul. Protože v kombinaci s rostoucíma návštěvama by úspěch pomohl rozjet boom pro příští roky ohledně "věrných" fanoušků, kteří by chodili pravidelně a koupili si permici. Podobně, jako to šlo nahoru po 2005-2006, kdy následující dva tři roky byly návštěvy super, aby to pak rozmr**lo vedení nekoncepčními kroky, které spoustu lidí otrávily.

11.jpg
Czechmate87 +95
24.02.16 v 10:59

reakce na loupák: ,,To si ještě musim zjistit, ale byl by vrchol kdyby nešla...." zobrazit příspěvekTo si ještě musim zjistit, ale byl by vrchol kdyby nešla. Každopádně s Kartou Kotel za 170,- a tu už mám v kapse. Ale jestli nepůjde použít permice z II. kategorie do kotle tak to bude vrchol ***ismu a dám to panu Rachotovi písemně znát."

Myslím, že pan Rachota má už teď v gatích :-)

11.jpg
Czechmate87 +95
10.09.15 v 23:06

reakce na Smazaný uživatel: ,,Tak si přečti..." zobrazit příspěvekTak si přečti toto:
protiproud.parlament...
"

To mi jako zdroj opravdu budeš dávat Hájkův protiproud? Bože, když už nějaký info cituješ, tak cituj kredibilní zdroj a ne web, kterej je snůškou blábolů a teorií o židovských spiknutích. Vážně. Tohle je skoro na úrovni Aeronetu, možná ještě níže. Vždyť ty zprávy jsou na úrovni Adama B. Bartoše.

11.jpg
Czechmate87 +95
10.09.15 v 14:32

reakce na Mrazík: ,,Koukám, že se politika dostala už i sem. :-! Já jsem toho..." zobrazit příspěvekKoukám, že se politika dostala už i sem. :-! Já jsem toho názoru, že váleční uprchlíci vypadají naprosto jinak a hlavně vezmou za vděk jakoukoliv zemí, kde je mír. Ne tohle je prachsprosté a Evropou podporované obsazování suverénních států.

Co se týká fotbalu, tak ten diktát FIFA naprosto koresponduje s tím, co se momentálně snaží prosadit EU. Podporovat to nehodlám, ale na fotbal přesto půjdu. ........ Jak to udělám??? ............... Jednoduše, mám volňásek. :-D "

Koukám, že tady jsou experti na to, jak vypadá válečný uprchlík :)

-1
11.jpg
Czechmate87 +95
03.09.15 v 14:50

reakce na frafont: ,,Zlepšení bylo posledně akorát v tom, že jsme soupeře řezali my..." zobrazit příspěvekZlepšení bylo posledně akorát v tom, že jsme soupeře řezali my a nenechali jsme se jenom beztrestně otloukat, ale podstatná věc (ve zlomových momentech a detailech překlopit průběh na svou stranu) vyzněla z mého pohledu opět dost v náš neprospěch... Jinak já osobně bych nějaké hubené období, kdy budeme hrát řekněme někde okolo sedmé, osmé, deváté příčky v základní části, snad i unesl, kdyby to znamenalo, že si sbalí fidlátka ta banda dezolátů z kanclu a odtáhne i se svým mlžením a jánabráchismem někam do pryč co nejdál od území Sparty."

Doufám, že pak nabídnou pozici tobě. Dle komentářů jsi nejkompetentnější uchazeč :)

-1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 3. prosince - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (24.kolo)
 • 6. prosince - 16:00
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (25.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
2
4
5
7
8
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
29
31