Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
291.jpg
Bumbi +139
Včera v 10:53:07

reakce na sestnactletbidy: ,,Řepík, Sobotka, Horák, Kaše, Forman, Thorell, Tomášek, Forman,..." zobrazit příspěvekŘepík, Sobotka, Horák, Kaše, Forman, Thorell, Tomášek, Forman, Buchtele, Přibyl, zájem o Simona, Frka, Fleka málo hvězd *FUCKU* *FUCKU* "

Jenže narozdíl od Pardubic už spolu všichni hráli loni a jako tým fungovali dobře.

+2
291.jpg
Bumbi +139
22.06.22 v 13:39

reakce na Mandor: ,,Ono licence je jedna věc a smlouvy s hráči druhá. To by klidně..." zobrazit příspěvekOno licence je jedna věc a smlouvy s hráči druhá. To by klidně mohlo dopadnout tak že to preberou celé.... "

Jasně, můžou udělat to, co Hradec s Budějovicema, ač teda slušnější formou, ale jedna věc je mít hráče pod smlouvou, druhá pak být schopný ty hráče zaplatit a to si prostě myslím, že v tuhle chvíli nejsou.

291.jpg
Bumbi +139
22.06.22 v 11:15

Jakože by Zlín, kterej neměl peníze na konkurenceschopnej tým, koupil extraligovou licenci? To jsou asi trochu vyhozený peníze, který delší dobu nemaj. Navíc s jejich soupisku by je ten pád pravděpodobně čekal znovu.

291.jpg
Bumbi +139
17.05.22 v 11:30

Sparta opět na Spengler Cupu. Ve skupině máme Davos a Kanadu, druhá skupina Orebro, Ambri-Piotta a IFK Helsinki.

twitter.com/spengler...

291.jpg
Bumbi +139
11.05.22 v 11:17

reakce na Schaschek: ,,Kde se neustále berou takový košťata jako seš ty?"

Když málem spadli z ligy, tak si o nich nevěděl, teď do toho Dědek pumpuje prachy, skupuje a přeplácí všechno, co má ruce a nohy, ego jim vyletělo do nebe, už se vidí s titulem v ruce, tak mají potřebu to všude dávat najevo a vůbec jim nevadí, že tahle taktika vykoupit všechno prostě nefunguje a už X týmů, včetně nás, se o tom dávno přesvědčilo

+1
291.jpg
Bumbi +139
27.04.22 v 12:19

reakce na Schaschek: ,,Na Chlapíkovi začíná být vidět podrážděnost, že se mu..." zobrazit příspěvekNa Chlapíkovi začíná být vidět podrážděnost, že se mu nedaří v této sérii. Potřeboval by se trefit."

Tak ono je to pro Chalpíka těžký, když na něj celou sérii hrajou osobku, včera to zmiňoval i Záruba, Chlapíkova lajna byla psaná jako třetí, Jandač ji ale poslal jako druhou a Varaďa hned svoji druhou střídal za lajnu s Kovařčíkama a Nestrašilem, který na něj hrajou celou sérii.

Největší rozdíl pak bylo vyhození nulovýho Vrány z první lajny, ve čtvrtým zápase si proti Řepíkově lajně neškrtli, včera jejich první lajna, už bez Vrány, dala 4 góly.

Viz vlákno na Twitteru - twitter.com/hockey_h...

291.jpg
Bumbi +139
21.04.22 v 13:23

reakce na Schaschek: ,,Včerejší výkon proti Olomouci byla naprostá blamáž. Odložení..." zobrazit příspěvekVčerejší výkon proti Olomouci byla naprostá blamáž. Odložení fotbalu na Letné o hodinu je v týto situaci úplně jedno po tom (ne)výkonu.

K hokeji - zaznamenal jsem nářky třineckých fans, kteří spílají Spartě, že nebudou všichni v sektoru za brankou a že jich část bude někde nahoře na ochozu. Věc se má ale tak, že dostali k dispozici stejný počet lístků jako Motor či Liberec. Na rozdíl od Motoru a Liberce však naprosto podcenili volný prodej a naivně si mysleli, že stačí napsat žádost o vyšší počet a Sparta jim automaticky vyjde vstříc. Jenže v tu chvíli byla již místa vyprodaná. Možnost vykoupit 117 a 118 měli stejnou jako Motor či Liberec :-D

To jen kdyby někoho překvapilo, že budou fans Třince i někde u stropu na ochozu 8-) "

Strašný, jak si to ta zlá Sparta vůbec může dovolit... Ty dva sektory mají kapacitu kolem 600 míst, jsou přímo u ledu za bránou, o parník nejlepší sektor pro hosty v republice, oproti všem ostatním, kde hosty strkají do rohů, za sloupy a dávají k dispozici do 100 míst. Co jako čekali, že jim na finále Sparta nechá celej spodek a přesune náš kotel do čtvrtýho patra ne?

+3
291.jpg
Bumbi +139
14.04.22 v 11:10

reakce na toci87: ,,JJ tam se nám to nestalo jednou, tohle teda byl myslím Honza..." zobrazit příspěvekJJ tam se nám to nestalo jednou, tohle teda byl myslím Honza Buchtele ten nájezd, nikoli Dan, ale na věci to nic nemění, ale pamatuji si tu srážku Buchteleho s Hrubcem, kdy Hrubec skočil piruetu jako Verner v nejlepších letech, a šli jsme ven, atd atd. *MIMO* "

Jo, byl to Buchteleho nájezd, kdy si golman Třince posunul bránu, a ač se to v souladu s pravidly mělo uznat, tak Renda Hradil řekl NE. Na tenhle nájezd už jsem narážel, když se tu řešil ten Svačinův nájezd z druhýho zápasu SF, že v Třinci maj pro nájezdy asi jiný pravidla

+1
291.jpg
Bumbi +139
12.04.22 v 13:04

reakce na loupák: ,,Přibyl odehrál play off za Sokolov, podle mne ho nemůžeme už..." zobrazit příspěvekPřibyl odehrál play off za Sokolov, podle mne ho nemůžeme už letos nasadit."

Já mám takovej pocit, že když je to náš hráč tak si ho stáhnout můžeme, nemohli bychom použít kmenovýho hráče Sokolova se střídavým startem k nám

291.jpg
Bumbi +139
12.04.22 v 10:17

reakce na Kimi R.: ,,Tak to vypadá, že to je v hajzlu. Takže pomalu se opakuje rok 2016,..." zobrazit příspěvekTak to vypadá, že to je v hajzlu. Takže pomalu se opakuje rok 2016, kdy se zranil v parádní formě Dan Přibyl "

No, neřekl bych zranil se, spíš byl zraněnej prasatama z Plzně. Pěkná paralela s Tomáškem, když na nás neměli hokejově, tak nám aspoň zrakví nejlepší hráče, kteří nám pak chybí ve finále. Můžeme tak maximálně doufat, že to nebude nic vážnýho, ale když si podobně otočil kotník Kaše, tak skončil se sádrou a dva měsíce nehrál

291.jpg
Bumbi +139
08.04.22 v 11:47

Ty vole, oni to fakt myslí vážně

hcmotor.cz/clanek.as...

291.jpg
Bumbi +139
05.04.22 v 10:13

reakce na Gapin: ,,Tak Antoš to rozebral elektronickou tužkou a bylo to posouzení..." zobrazit příspěvekTak Antoš to rozebral elektronickou tužkou a bylo to posouzení nájezdu správný. A jelikož to řek Antoš, tak to musí být pravda, protože jak on sám minulý týden vysvětlil celému světu, playoff se hraje podle jiných pravidel."

Antoš si může rozebírat co chce, jak říkáš, ten má svoje pravidla pro play-off, v normálních pravidlech je, že puk i hráč musí být furt v pohybu směrem k bráně, na isportu celkem jednoznačnej záběr, kdy už je Svačina za čárkama na kruhu a po objetí Krošelje před nima. Ale na Blesku určitě ještě vyleze Kuchař s nějakým článkem, kde to svýmu Třinci omluví

isport.blesk.cz/gale...

+1
291.jpg
Bumbi +139
04.04.22 v 23:11

reakce na Kubajs: ,,Dneska super zápas, za pátou rád, byť to tak dlouho nevypadalo...." zobrazit příspěvekDneska super zápas, za pátou rád, byť to tak dlouho nevypadalo. To co udělal Hrachovina u čtvrtého gólů mě upřímně pobavilo, více takových zákroků *FUCKU*

Ale musím říct, že po očku koukám i na sérii Bolky, které bych to finále fakt moc přál, bohužel proti Třinci je snad někdo proklel, dneska vítězství po neregulerním nájezdu. *NE*

isport.blesk.cz/clan..."

Klasickej Třinec, tam se vždycky hraje do kopce a zrovna o posuzování (ne)regulérnosti nájezdů tam taky něco víme...

+2
291.jpg
Bumbi +139
28.03.22 v 10:25

reakce na Gapin: ,,Takže ho trestá po tom co nemá průkazný záběr? Aha a u Formana..." zobrazit příspěvekTakže ho trestá po tom co nemá průkazný záběr? Aha a u Formana to přece nešlo."

Tak na hokejce je záběr z jedný kamery, oni jich můžou mít víc, ale i kdyby ne, tak holt Sparta není Liberec, tam se trestá všechno, Ujčík musí jít svýmu lampasáckýmu kamarádovi na ruku

291.jpg
Bumbi +139
28.03.22 v 10:03

reakce na MrToby: ,,Za co ma Sobotka stopku na 1 zápas?"

Byl vyloučenej za vysokou hůl po tý prasárně na Řepíka, ale nikde jsem ji tam neviděl. Ze záznamu je akorát vidět, jak najíždí nejdřív k Jelínkovi, kterej hrdinsky ujede, tak se otočí na Vlacha, pak je záběr na ležícího Řepíka a pak už se na zemi válí Vlach, kterej se beztak akorát nechtěl prát, "tvrďák"

57:30 hokej.cz/tv/hokejka/...

291.jpg
Bumbi +139
24.03.22 v 11:59

reakce na Leo: ,,Mě to připadá, že Ujčík ani nejede podle žádné šablony...." zobrazit příspěvekMě to připadá, že Ujčík ani nejede podle žádné šablony. Prostě si ty situace nějak okecá a nebere v potaz žádné poučky, pravidla a řády.

Tady je i skoro úplně zbytečný se nad ním nějak rozčilovat a řešit ho. Mě jen mrzí že takový člověk má svou pozici pevnou a nemá nad sebou žádný kontrolní úřad. "

Podle pravidel/šablony rozhodně jet nemůže, to by se pak nemohlo stát, že Camara dostal dva zápasy za hrazdu do obličeje, navíc jako třetí v bitce a oproti tomu dostal Stolyarov tři zápasy za faul během hry, sice taky jako třetí do souboje, ale zase ten soupeř byl předkloněnej, jinak by to šlo normálně do ramene. To už ale Ujčíka vůbec nezajímalo, to až když Camara trefil Pecha, tak si to odůvodnil právě předkloněným Pechem, proto bez trestu pro Camaru. Za mě je to prostě klaun, kterej v lepším případě tresty losuje, v horším je pak rozděluje podle osobních sympatií, viz Pardubice, kde Camara, ač recidivista, dostává směšný tresty nebo rovnou vůbec žádný, nebo případně rovnou volá do Pardubic, ať se proti jeho rozhodnutí odvolaj, že Kosticynovi trest zkrátí. Druhej takovej tým je Liberec, kde recidivista Vlach za píchnutí do slabin v předkole dostane jen jeden zápas, Šmíd za jeho psychopatickej výlev, kdy kosčekuje soupeře do hlavy a nedostane ani dvě minuty, natož stopku

+2
291.jpg
Bumbi +139
23.03.22 v 10:03

reakce na Canuck: ,,A ty hraci to vedeji a dovolujou tady daleko vic nez by se dovolili v..." zobrazit příspěvekA ty hraci to vedeji a dovolujou tady daleko vic nez by se dovolili v zamori. "

To je v extralize bohužel klasika, ať už Šmíd, Plekanec, Jágr nebo v minulosti třeba Nedvěd. Oni mají pocit, že jsou nedotknutelní, hrajou jak prasata, většinou jim to prochází a když už přijde nějaký varování od rozhodčích, tak se začnou vztekat a hádat se, jak si to jako k nim může rozhodčí dovolit. To, co včera předvedl Šmíd ke konci zápasu by pro kohokoliv z našeho týmu znamenalo minimálně dvě minuty na trestný a po podnětu od Augusty i stopku na další zápas

+1
291.jpg
Bumbi +139
17.03.22 v 20:02

reakce na Schaschek: ,,Tvl tak snad lepší Liberec než ty močky z Vítkovic."

Ono si asi nevybereš, jestli Vítkovice s Lakatošem nebo Liberec s Vlachem, Šmídem a s tím, jak jim chodí na ruku disciplinárka. Liberec má aspoň plus co se výjezdu týče.

+2
291.jpg
Bumbi +139
04.03.22 v 10:19

reakce na Mandor: ,,Pro Kladeňáky a jiné vesničany je to super s ohledem na dopravu...." zobrazit příspěvekPro Kladeňáky a jiné vesničany je to super s ohledem na dopravu. Pro Pražáky je to bída s ohledem na práci. A vzhledem k tomu, že je to zápas pořádaný vidlema z Kladna, je to logický.
Mě je to ukradený, budu v práci.... "

Čas je na hovno, ale asi nejde tak ani o vidle z Kladna, jako o to, že poslední dvě kola musí začínat všechny zápasy ve stejný čas.

+1
291.jpg
Bumbi +139
01.03.22 v 14:24

reakce na slajer: ,,Je takovejch trenérů a ten mamrd si musí vybrat trenéra že..." zobrazit příspěvekJe takovejch trenérů a ten mamrd si musí vybrat trenéra že Sparty!!!! JEBAT REPRE!!!!! *KOSA* *CERTIK* "

Tak nikde není řečeno, že s tím Hořava bude souhlasit. S jeho vztahem se svazem doufám, že je pošle do hajzlu a sezonu dokončí tady, protože jestli nám zase zůstane samotnej Jandač, tak do play-off ani nemusíme nastupovat.

+4
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 9. srpna - 18:30
  5.png
  SLA (doma)
  Příprava 2022 (Příprava)
 • 11. srpna - 17:00
  14.png
  KLA (venku)
  Příprava 2022 (Příprava)

Kalendář akcí

<<07 / 2022>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31