Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
291.jpg
Bumbi +83
19.09.21 v 12:22

reakce na Smogis: ,,Je nekde k dispozici ten zaber toho Vrany na Pavelku? "

tv.isport.blesk.cz/v...

+1
291.jpg
Bumbi +83
20.08.21 v 12:02

reakce na rad55: ,,https://www.facebook.com/58826048231/posts/10159447705128232/?sfnsn=mo..." zobrazit příspěvekwww.facebook.com/588...
Na fb jsou tyhle dresy."

To je na ligu mistrů, tam už jsou daný, dokonce se už daj koupit na stránkách CHL

www.shop-chl.com/jer...

+1
291.jpg
Bumbi +83
19.07.21 v 16:45

reakce na ReiN: ,,https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/kostalek-dynamo-prestup-sparta-nh..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/e...

To by v Dynamu asi umřeli *HAHA* "

Nemyslím si, že by se tam dostal, už vidím, jak manažeři v NHL čekaj, jestli si na draftu vyberou "hotovýho" obránce a když ne, tak budou žhavit telefony a volat Košťálkovi. Kdyby ho tam chtěli, tak mu aspoň try-out nabídnou hned

+2
291.jpg
Bumbi +83
24.05.21 v 21:31

reakce na Canuck: ,,Tak Danny Taylor, ktery famozne chytil proti Svedove, chytat nebude...." zobrazit příspěvekTak Danny Taylor, ktery famozne chytil proti Svedove, chytat nebude. Je to zvlastni, ale kdyz chytal za Spartu pred lety, si nevzpominam, ze byl Belorus... :) *CERTIK* "

Taky nebyl, dostal běloruský občanství až letos v lednu, když hrál druhým rokem v Minsku

291.jpg
Bumbi +83
21.05.21 v 14:56

reakce na rad55: ,,Z toho odchodu jsem hodně rozladěný, určitě to Tomášek probral..." zobrazit příspěvekZ toho odchodu jsem hodně rozladěný, určitě to Tomášek probral se Zohornama. Ale podle všeho, angažmá v Chabarovski na dlouho nevypadá.
Co je horší: všichni, z jejichž podpisu jsme byli nadšeni, budou mít výstupní klauzuli. Takže nás může potkat ,,nejistá sezóna". Nemám z toho radost. *NE* "

Tak na druhou stranu Sobotkovi se Sálakem je 34, Řepíkovi 33 a Horákovi 30. Tam je ta šance na nějaký zahraniční angažmá menší než u 25letýho Tomáška.

+1
291.jpg
Bumbi +83
10.05.21 v 20:47

reakce na Smogis: ,,Sparta spekuluje o novym hraci s cislem 14. Takovy cislo mel prave..." zobrazit příspěvekSparta spekuluje o novym hraci s cislem 14. Takovy cislo mel prave chlapik v Belleville na farme ottawy... Jsem zvedav. Vi nekdo jaky cislo mel Kase? "

38 na farmě, 72 ve Flyers. Jinak Chlapík měl 14 i teď v Lahti

+1
291.jpg
Bumbi +83
04.05.21 v 13:22

reakce na rad55: ,,Nojo, souvisí to s možností podání. A tím, že se zvedl..." zobrazit příspěvekNojo, souvisí to s možností podání. A tím, že se zvedl poplatek, může to omezit práskání. *BRAVO* "

Ten vyšší poplatek omezí možná tak práskání v ZČ, tam podáním podnětu sobě moc nepomůžeš. Na druhou stranu v play-off, navíc třeba před 7. zápasem, těch 15 tisíc za šanci vyřadit soupeři hráče úplně s klidem obětuješ.

291.jpg
Bumbi +83
23.04.21 v 09:24

reakce na PeterHCS: ,,Jinak Kladno si jde tvrdě za postupem..." zobrazit příspěvekJinak Kladno si jde tvrdě za postupem :)))

twitter.com/FilipMat..."

Doufám, že to bude Ujčík řesit.. Oh wait...

Celá tahle série mi je celkem jedno, jestli mají postoupit lampasáci z Jihlavy nebo Kladno s Jágrem a jeho věčným brečením na půlkruhu rozhodčích. Pro Jihlavu je tu jenom jedno malý plus, v případě jejich postupu by už snad Ujčík na disciplinárce skončil

291.jpg
Bumbi +83
15.04.21 v 13:28

reakce na Bumbi: ,,Přepnou, Záruba už to komentoval, v případě prodloužení půjde..." zobrazit příspěvekPřepnou, Záruba už to komentoval, v případě prodloužení půjde hokej na ČT3"

Sorry, nepřečetl jsem si to celý a nevšiml si, že už bylo odpovězeno

291.jpg
Bumbi +83
15.04.21 v 13:14

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Díky za info, přeci jenom ČT už hodnekrat zklamala, asi bych měl..." zobrazit příspěvekDíky za info, přeci jenom ČT už hodnekrat zklamala, asi bych měl problém kdyby nás najednou prepli na žida"

Přepnou, Záruba už to komentoval, v případě prodloužení půjde hokej na ČT3

291.jpg
Bumbi +83
08.04.21 v 17:04

Tohle už je taková klasická Jandačovina, musíme něco změnit, ale jediná změna, který je schopnej je překopat sestavu a čím víc nám teče do bot, tím víc se vymýšlí nesmysly...

+1
291.jpg
Bumbi +83
08.04.21 v 10:05

Chtěl bych mít vaše růžový brejle, otočíme leda hovno. Včera byl ten zápas, kterej jsme mohli nějakým haluzem uhrát, ale Košťálek nám včera sebral jakoukoliv šanci s tím v prodloužení něco udělat. Celou sérii nám chybí jakejkoliv plán B, hrajeme pořád furt stejně, furt stejně jako v základní části a v play-off to může stačit fakt tak akorát na Olomouc. Jedinej Jandačův plán B je překopat sestavu a tím to hasne. Včera čtvrtá lajna dala gól, hrála aktivně, dostávala se do šancí, tak ji ve třetí třetině po zásluze posadili.

+1
291.jpg
Bumbi +83
07.04.21 v 22:31

reakce na Schaschek: ,,Nebo nevím, třeba ti hráči nemají koule na ten tlak, který tu je..." zobrazit příspěvekNebo nevím, třeba ti hráči nemají koule na ten tlak, který tu je větší než kdekoliv jinde. Každý o nás píše, mluví, každýho to zajímá a řeší to. Nám v případě výhry udělají radost a v případě prohry má zase radost větší část republiky. Ale nikoho to nenechá chladným.
Počítá se tady vždycky s nejvyššími ambicemi, neexistuje nic než výhra, což může být svazující. Na druhou stranu zkušených hráčů máme dost. "

Tohle je podle mě totální bullshit a alibi. Dneska jsme nehráli špatně do toho nájezdu. Kdyby nedávali tlak, tak si ani neuserem, ale za stavu 2:0 prostě začneme bránit, ač to neumíme, protože celou sezonu hrajeme hodně dopředu. Zuby nehty udržíme stav 2-2 do prodloužení, kde se může stát cokoliv a tam ti do toho jeden hráč hodí vidle zbytečným vyloučením a celou sezonu tím odstřelí. Je tady tým jako kráva, dlouho jsem tomu týmu nevěřil jako letos ale zase hovno. Po kolikátý tady máme dream tream, po kolikátý ho trénuje Jandač a po kolikátý je to k hovnu.

+3
291.jpg
Bumbi +83
07.04.21 v 20:49

reakce na Sparťan777: ,,A navíc co se stalo z naší elitní lajnou Řepík, Sobotka,..." zobrazit příspěvekA navíc co se stalo z naší elitní lajnou Řepík, Sobotka, Horák???
Dva poslední jmenování se asi už vidí ve Švýcarsku anebo někde jinde. Hlinka s Tonem mají těžký úkol před sebou, aby poskládali tým, který je ochotný pro Spartu opravdu bojovat. Už mě to fakt nebaví, Rok co rok zklamání. Tak aspoň, že se daří ve fotbale. *FLAGSPA* "

Co se stalo s naší top lajnou? To je jednoduchý, narozdíl od nás je Liberec od trenérů připravenej na největší hrozbu soupeře.

291.jpg
Bumbi +83
07.04.21 v 19:37

Ten už se vidí v Pardubicích nebo co, že to tam takhle úplně sám necelý dvě minuty před koncem vymete ven?

291.jpg
Bumbi +83
25.03.21 v 20:24

reakce na SpartaCorps: ,,Vole řezat ty mrdky.... narážej tam Dvořáka, pruhovanej na to a..." zobrazit příspěvekVole řezat ty mrdky.... narážej tam Dvořáka, pruhovanej na to a nic..."

Co by na to pruhovanej měl dělat, když to bylo úplně čistý rameno na rameno, pro Dvořáka jen smůla, že si dal hlavou o plexi

+2
291.jpg
Bumbi +83
21.03.21 v 15:43

reakce na rad55: ,,A už to houstne....*BOXER* "

No, tak dohrál tam Pecha po konci třetiny, potom ta strkanice ještě na ledě, měli je tam zašlapat do ledu rovnou a v tunelu mohl být klid

+1
291.jpg
Bumbi +83
01.03.21 v 10:51

reakce na kvcr: ,,Ano, pořád to doma není úplně ono. Tentokrát jsme sice vyhráli,..." zobrazit příspěvekAno, pořád to doma není úplně ono. Tentokrát jsme sice vyhráli, ale i tak tam byly dva až tři závary, které jsme nebyli schopni včas vyřešit nějakým jednoduchým vyhozením nebo přerušením hry. Musíme ovšem říct, že výkon to byl o parník lepší než ty předchozí a projevily se tam dva pro mě pozitivní prvky: dali jsme si dobrý pozor na brejky a přečíslení a ve třetí třetině jsme se nerozpakovali puk vyhodit opakovaně na icing, což soupeře poměrně spolehlivě vyvede z tempa.

My to Brno samozřejmě do čtvrtfinále koupit můžeme a je to asi soupeř, kterého si nikdo moc nepřejeme - ty vzpomínky jsou ještě poměrně čerstvé. Na druhou stranu ono tam asi nebude slabých soupeřů, navíc dostat se přes Brno by znamenalo velké povzbuzení do dalších bojů. Nemá cenu si vybírat a je třeba na soupeře vlítnout, aby se co nejvíc zvýraznila výhoda toho, že budeme mít o pár zápasů v nohách míň. "

Lepší zápas to rozhodně byl, ale těžko říct, jestli to přičíst našemu zlepšení, nebo tomu, že tady jednou hrál soupeř hokej, namísto bránění modrý čáry v pěti lidech, s čímž máme dlouhodobě velký problém

291.jpg
Bumbi +83
25.02.21 v 19:38

Já hlavně nechápu, že si vytřeme *** s Třincem, Libercem, Hradcem a pak totálně projebeme zápasy s týmama jako je Olomouc a Litvínov. Nevím, jestli si zase na konci základní části hrajeme na charitu, nebo už klasicky po Jandačovsku ladíme formu na play-off, ale tyhle zápasy mě neskutečne serou

+1
291.jpg
Bumbi +83
25.02.21 v 18:52

reakce na Ex1tus: ,,Ale zase bych ho úplně zodpovědnosti nezbavoval. U prvního a..." zobrazit příspěvekAle zase bych ho úplně zodpovědnosti nezbavoval. U prvního a třetího gólu měl nepochybně víc vyjet (jasně, pak by mohli nahrávat do prázdné, ale brankář má mít přímou a obránce nahrávku, když je 2 na 1, a on dostal v obou případech gól od prvního hráče), u toho druhého gólu to vyloženě podcenil a vůbec nebyl u tyčky, protože myslel, že Jarůšek nevystřelí.

Kdyby se vzal každý jeden gól zvlášť, nikdo neřekne, že je to vyloženě chyba brankáře. Jenže když se to vezme tak, že 4. zápas za sebou dostal 2-3 góly z prvních 5 střel, tak to fakt není náhoda. I kdyby na něj každý zápas byly první tři střely samostatný únik, nemůže pokaždé dostat dva fíky. Jednou možná, dvakrát se smůlou, ale čtyřikrát nikdy.

Mám pocit, že se trenéři na sílu snaží, aby to byla jednička (protože je to fér, jednička měl být i po příchodu Saláka, rozumím tomu), ale teď už to nejde dál zkoušet. Machy to nedává, ať už je to z jakéhokoliv důvodu.

To, že hrajeme jak školáci a obrana je průchoďák, to je fakt. To Machymu určitě nepomůže. Ale on dlouhodobě není ta záchranná brzda, teď se to ukazuje v celé nahotě. "

To jsme zase u toho, co se tu řeší celou dobu, ty góly možná nejsou vyloženě jeho, ale nemůže být náhoda, že z posledních zápasů co chytal dostává góly z první střely a ještě v první třetině střídá. On prostě nechytí absolutně nic navíc. Trenéři mu dávaj další a další šance, aby se před play-off probral, i když už to na jedničku asi nebude, golman v takovýmhle stavu nemůže jít do play-off ani jako dvojka

Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 28. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (9.kolo)
 • 1. října - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (10.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
20
22
24
25
27
29
30