Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Averon
22.04.21 v 11:37

Na eliteprospects píší potvrzený přestup Machovského do Dinamo RIga.

otaznik2
Averon
01.04.21 v 12:01

Růžička starší rozšiřuje trenérský štáb na play-off. Pomůže s obranou částí týmu a přidá důležité trenérské zkušenosti pro závěrečnou část sezony.

-1
otaznik3
Averon
08.03.21 v 13:46

reakce na Marek Táborský: ,,David Tomášek má smlouvu ve Spartě platnou do konce sezony..." zobrazit příspěvekDavid Tomášek má smlouvu ve Spartě platnou do konce sezony 2021/2022. Rozhodně nemá v plánu odcházet do jiného extraligového týmu. Informace o tom, že by měl mít problém s jedním z trenérů, se absolutně nezakládá na pravdě. "

Akorát z tohoto vyjádření cítím, že odejde třeba do KHL.

+1
otaznik4
Averon
18.02.21 v 15:13

reakce na Schaschek: ,,Já jsem za porážku Liberce rád strašně. Proč, to jsem tu již..." zobrazit příspěvekJá jsem za porážku Liberce rád strašně. Proč, to jsem tu již popisoval před zápasem.

Každopádně ke včerejšku:

Sjezdil jsem toho již hodně, viděl toho již dost. Jsou dva stadiony v republice, kde se hraje trošku do kopce (jestli mi jako rozumíte). Prvním je Třinec, druhým je právě Liberec.

Za mě Liberec opticky lepší v první třetině. Jenže to je přesně to co jsem psal. Bodejť by nebyl opticky lepší, když jsme hráli několik oslabení. Kdyby toho proměnil soupeř víc, tak je po zápase.

Na druhé straně zcela jasný faul na Dvořáčka bez povšimnutí.

Třetí třetina byla naopak naše a nedali jsme jim čuchnout. A hlavně jsme nedělali tolik chyb jako v zápase proti Varům.

Takže jen víc takových vítězství! "

Všímám si toho od rozhodčích více od té doby co je Sparta na prvním místě. Je to hrozný. Nejlepší by bylo natáčet ty zápasy a pak sestříhat ty fauly, které rozhodčí neodpískali.

Hrál jsem dlouho hokej a vidím, jak to rozhodčí ovlivňuje. Nejsou to pouze fauly, ale hlavně ovlivnění vhazování, ofsajdy, zakázaná uvolnění, atd... Je to fakt trapný a ještě se rozhodčí jsou nedotknutelní.

Včera bylo super, jak vyloučili Sobotku přitom ten faul udělal někdo jiný. Mám z toho pocit, že prostě chtěli, aby sobotka byl na trestné a nemohli 2 minuty hrát.

otaznik5
Averon
16.02.21 v 19:02

Měla Sparta letos výroční dresy? Pokud ano neposlali byste mi prosím nějakou fotku těch dresu?

Děkuji

otaznik6
Averon
09.02.21 v 13:16

reakce na Schaschek: ,,Já zase nechápu, že to každej vidí tak jednostranně... "

Mám hodně důvěryhodný zdroj...

otaznik7
Averon
09.02.21 v 13:15

reakce na Ex1tus: ,,Vedení jasně řeklo, že dostal nabídku, a to opravdu slušnou. Je..." zobrazit příspěvekVedení jasně řeklo, že dostal nabídku, a to opravdu slušnou. Je to teď jenom na něm, jak se rozhodne. Hlinka a Ton jsou pro mě garancí férového jednání, rozhodně si nemyslím, že by se opakovaly smutné konce legend, které se občas hnaly mokrým hadrem.

Já si na podporu jeho rozhodování před pár dny pořídil ten černý dres k nehrané sezóně CHL právě s Pechem. A pokud se mu tohle donese, nemůže mě zklamat a zůstane, to je tutovka! *HAHA* "

Taky jsem věřil, že v nové vedení bude super. Bohužel stále častěji slýchávám, že je skoro vše jako dříve. Například zrovna teď ideální nálada v týmu není i přes to, že to klub prezentuje jinak.

Co se týče Pecha, tak sice od Sparty dostal nabídku, ale pouze na 1 rok a finančně by si pohoršil a jeho plat by byl podprůměrný v rámci týmu.

Zatímco v Českých Budějovicích dostal nabídku na 3 roky a i s lepším finanční ohodnocením.

Hodně mě to mrzí a štve. Doufal jsem, že po změně vedení to bude lepší. Pecháček je srdcař.

otaznik8
Averon
09.02.21 v 11:44

Když se podívám na Pecha, tak to je radost. Super hráč a člověk do kabiny. Už několik sezón po sobě má 40 bodů za sezónu. Nechápu proč vedení sparty mu nedá adekvátní nabídku. Je mi vážně líto, že ve Spartě po Sezóně končí.

-3
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31