Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Anguilla +66
07.10.20 v 18:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, jsem rád, že moje výzva byla přijata a..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, jsem rád, že moje výzva byla přijata a Spartička včera z města lázeňských šviháků přivezla domů tři body za první letošní venkovní vítězství. První gól mě dostal: přesilovka kdy šel puk z hokejky na hokejku a komplet obranná čtyřka soupeře včetně brankáře Novotného jen přihlížela. Připomnělo mi to doby kdy v početních výhodách řádili Ton s Hlinkou, Výborný s Hlaváčem a Martincem nebo před nimi Kasterovci. Mimochodem Horákův táta z podobné parkety rozděloval před necelým čtvrtstoletím puky Zelímu se Žemlou. *THUMBSUP* Snad se Řepík střelecky chytil a bude přispívat gólově pravidelně. Bylo by to potřeba, protože branek zatím moc nestřílíme. Nejsme ani na průměru tří vstřelených na zápas, ale pokud budou tři vstřelené góly stačit na tři body jako včera nebo v pátek, tak s tím problém tolik nemám. Radši než aby sedm gólů nestačilo opakovaně na plnotučnou výhru jako začátkem loňského ročníku. V pátek hrát nebudeme, nejbližší zápas nás čeká v neděli v Litvínově a podle všeho by opět měl být v přímém přenosu na ČT SPORT. Tak se nám snad do té doby uzdraví aspoň některý obránce. Sestava defenzivních řad připomínala včera Krušné hory po kyselých deštích. Ne že by včerejší obrana zahrála špatně, ale přijít po šesti odehraných zápasech hned o čtyři beky ze základní sestavy (pokud dobře počítám, včera chyběli Jurčina, Piskáček, Košťálek a Němeček) to je dost síla. *MIMO* "

Jo Replika dost často vídám na fotbalové Spartě vím kde sedí chodí dost často do stanu na jídlo nepřipadá mi ani že by byl nějak nafoukaný.

otaznik2
Anguilla +66
17.09.20 v 14:30

reakce na Schaschek: ,,Pokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a..." zobrazit příspěvekPokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a on v sezóně, kdy se vzhledem k okolnostem šetří, kde může a celý tým jde s platem dolů a on jediný řekne ne, tak kde to jako jsme? Je to krysa, který jde jen o prachy. Tímto proti sobě poštval celý tým včetně trenérů. "

Ty vole já bych ho taky hnal...

+1
otaznik3
Anguilla +66
17.09.20 v 14:18

reakce na Schaschek: ,,Pokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a..." zobrazit příspěvekPokud tu máš týpka, kterýho rok platíš aniž by něco odehrál a on v sezóně, kdy se vzhledem k okolnostem šetří, kde může a celý tým jde s platem dolů a on jediný řekne ne, tak kde to jako jsme? Je to krysa, který jde jen o prachy. Tímto proti sobě poštval celý tým včetně trenérů. "

To je fakt *** co k tomu říct...

otaznik4
Anguilla +66
17.09.20 v 14:14

Tak nepřistoupil na snížení platu

otaznik5
Anguilla +66
17.09.20 v 14:09

reakce na Schaschek: ,,Brzo to snad půjde ven, ale prachy v tom roli určitě hrajou. "

Jasný málo nasypali a on chtěl víc..?

otaznik6
Anguilla +66
17.09.20 v 14:00

reakce na loupák: ,,Ton mu slíbil brusle na míru a vůbec je neobjednal."

A chudák neodjel kvůli tomu na soustředění.

otaznik7
Anguilla +66
17.09.20 v 13:59

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že by se to dalo charakterizovat slovy: "žoldák to..." zobrazit příspěvekMyslím, že by se to dalo charakterizovat slovy: "žoldák to byl, je a bude"...je to prostě ***, vím k tomu není co říct. "

Takže plat?Dali mu mina on jde jinam?

otaznik8
Anguilla +66
17.09.20 v 13:58

reakce na Gapin: ,,No popravdě jsem to čekal už před sezonou. Kam to bude teď?..." zobrazit příspěvekNo popravdě jsem to čekal už před sezonou. Kam to bude teď? Hradec nebo Brno?"

Taky mě to sere na něj jsem se těšíl...

otaznik9
Anguilla +66
25.06.20 v 21:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Rozhodně, ale jako majitel mozku, určitého vzdělání i..." zobrazit příspěvekRozhodně, ale jako majitel mozku, určitého vzdělání i životního rozhledu musím dodat, že podobných lidí, co mají za hlavní smysl života někoho nebo něco nenávidět, mi je upřímně líto. Jsem rád, že stojím pevně od dětství na druhé straně barikády a nemusím žít ubohý život chudáka, jehož hlavní náplní je nenávidět. Kromě lítosti mi tyhle typy jsou i k smíchu. Základem života jsou pozitivní emoce. Ať žije Sparta! *SALA* *SALA* *SALA* "

Četl jsem jsonco předvedl ten ubožák Stanciu v derby by zasloužil od někoho od našich zpřerážet hnáty ***

+1
otaznik10
Anguilla +66
18.06.20 v 07:55

reakce na Amphicyoni: ,,Vezu z Letný postup, bylo to krásný se po tak dlouhý době..." zobrazit příspěvekVezu z Letný postup, bylo to krásný se po tak dlouhý době vrátit, navíc s třešničkou navrch. Je*at Plzeň! ACS! *SALA* "

Taky jsem byl a bude Plíseň a lzimberskyho to nedávat k nezaplacení.....Jo a koupit Hancka a kangu prodloužit,štětina jak jsem změnil a jak drze hraje toho kluka teď nepoznávám...

otaznik11
Anguilla +66
17.06.20 v 16:50

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, majitelů permanentek na fotbalovou Spartu je tuším kolem..." zobrazit příspěvekKolego, majitelů permanentek na fotbalovou Spartu je tuším kolem osmi tisíc. Nepochybuji o tom, že se mezi nimi najde dostatek zájemců o zbývající utkání na Letné, kteří si návštěvu/y užijí a zafandí Spartě. Co jsem registroval povolená kapacita míst na zítřejší pohárový duel s mazánky se prakticky vyprodala či vyprázdnila dnes během několika hodin. Kluby si restrikce spojené s počtem diváků nevymyslely, ale dodržovat je musí. Mantinely k pohybu mají minimální, ne-li přímo nulové. Ze všech možných řešení je dle mého názoru to nejlepší umožnit vstup majitelům permanentek s nejvyšší návštěvností. To jsou ti nejvěrnější co si možnost přijít na Letnou zaslouží nejvíc. Já jim to přeji, i když mě mrzí, že do konce ročníku mít možnost se jít podívat na Letnou nebudu. Kdyby byla, býval bych už vyrazil na Teplice a na Opavu. *MIMO*
www.idnes.cz/fotbal/...
"

Já jdu jdu zas hlídat VIP tak se na zápas podívám a lístky řešit nemusím jsem na to zvedavej)

otaznik12
Anguilla +66
26.04.20 v 21:07

reakce na karlos: ,,Tak Růžička by třeba tak rozkvetl, pokud by dostal víc času v..." zobrazit příspěvekTak Růžička by třeba tak rozkvetl, pokud by dostal víc času v první lajně. Moc nechápu, proč jsme ho tedy brali. Bodově nevyčníval nikdo, nejlepší naši jsou ve druhé desítce extraligy. Čistě statisticky, pokud jsem dobře počítal, byl Růžička nejlepší v poměru odehrané minuty/body. Nechci to hrotit, ale uniká mi, proč ho tedy brali. Třeba Smejkal byl v minulé sezóně mnohem větší průser, Sukeľ se ukázal až v poslední části sezóny. Do té doby byl nevýrazný. Tím končím úvahy na téma Růžička. Mně tedy chybět bude, já s jeho výkony byl spokojený."

Mě také se víc libil Růžička než sukel za mě bych poslal pryč sukela...

otaznik13
Anguilla +66
24.04.20 v 17:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, Kudrnu mám rád co přišel do Sparty. Jeho..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, Kudrnu mám rád co přišel do Sparty. Jeho setrvání v klubu mi rozhodně nevadí. Líbí se mi na něm, že když jede dopředu, nebojí se vystřelit. Spousta útočníků by ještě vymýšlela, nahrávala a nakonec je po šanci. Podle mých informací je to charakterově dobrý kluk bez přehnaných finančních nároků. Co si tak vybavuji bývá minimálně zraněný, je odolný, umí být i důrazný, jen by mohl přidat v produktivitě. Ton nebo Hlinka z něj nikdy nebude, ale i takoví hráči jsou v kádru a pro úspěch nezbytní. Stačí se podívat do mistrovských kádrů. *OK* S odchodem Smejkala jsem byl smířený delší dobu, i když mě samozřejmě mrzí, ale přeji mu úspěch v zahraničí. Třeba se jednou do Sparty vrátí. Musím před ním smeknout jaký kus cesty ušel za dobu co strávil ve Spartě. Když ho přivedl Kalous, byl na nakopání do zadku. A stal se z něj lídr a tahoun týmu. Už vloni se zlepšoval: zrovna jemu evidentně musel sednout Kroupa jako trenér, protože pod ním šel nejvíc nahoru. *FRAJER* Blaina považuji za jednoho z vůbec nejlepších cizinců co ve Spartě hrál. Pravda, vloni byl dominantnější, ale je otazníkem do jaké míry byly jeho výkony kvalitnější než letos a do jaké míry byla jeho dominance upozaděna kvalitou letošního kádru, jež byla nepoměrně vyšší toho loňského. Má výkonnost na švédskou nebo finskou ligu, z fleku by mohl hrát za top tým v Německu, Švýcarsku či Rakousku. Jestli skončí jak zákulisní šeptanda napovídá v šapitó pana Prasopsa dost mě zklame. *MIMO* "

Blain mě dost sere mám ho rád ,škoda že odchází...

+1
otaznik14
Anguilla +66
23.04.20 v 23:13

Blain do Kradce to mě sere já ho měl rád pěkná střela tvrdá a jako obránce super je mi to docela líto... *VYCEP*

+1
otaznik15
Anguilla +66
27.03.20 v 20:29

Jsem koukal ze Líberec opousti Hrachovina ty pujdou dost dolu on tam delal dost..

otaznik16
Anguilla +66
01.03.20 v 16:48

reakce na Leo: ,,S obrany chybí už jen akorát ten Koistinen. A v útoku není..." zobrazit příspěvekS obrany chybí už jen akorát ten Koistinen. A v útoku není Růžička ( těžko říct, proč?). Jinak je to po dlouhé době skoro komplet kádr. "

Lehce zranen..

otaznik17
Anguilla +66
26.02.20 v 18:51

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, doufám, že ta kladenská jelita zítra Sparta..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, doufám, že ta kladenská jelita zítra Sparta nenastartuje, ale naopak je řádně podrží v depresi. Té ostudy z O2 arény v lednu proti Kladnu je dost na dalších minimálně pět let. Kladno patří na DNO a ať táhne do pralesa. Tam může Jaroušek z Hnidous vesele vymýšlet co všechno uzavřít, kdo všechno bude povinně přispívat na hokej a další perly a zlepšováky. *FUCKU* Nic jsem proti Kladnu neměl, ač město a jeho obyvatelstvo jest to velice svérázné. Klub mi nebyl nesympatický a po letech jsem ho celkem rád v extralize viděl, ale za poslední dva (a kus) měsíce mi ho Jágr svými lunatickými bláboly dokázal dokonale zhnusit. I po dohrávkách konkurence z čela tabulky pro Spartu zůstal zisk druhého místa po základní části reálný a s ním vrácení Ligy Mistrů do Prahy. Druhé místo samo o sobě mi je u zadní brady, ale Liga Mistrů ta mi chybí hodně. Tu bych zpátky strašně rád, takže hurá za ním (za druhým flekem) a za Ligou Mistrů !!! *SALA*
www.sport.cz/hokej/e..."

Nevíš nebo někdo co je s Kvapilem že furt nenastupuje já se na něj taky těšil....

otaznik18
Anguilla +66
16.02.20 v 19:37

Vcera sem byl na fotbale hruza a des...Sileny odesel sem nasrany..Jeste že sem to mel zaplaceny jediny pozitivum je ze sem potkal Repika...Jo a ve VIP byl Kotalik rika se vratil na Spartu ..Dnes slatanci prohrali alespon se mi nebudou smat ja neco vydelal kurz 11,00 na Bohemku byla parada.. *FUCKU*

otaznik19
Anguilla +66
05.02.20 v 15:25

reakce na loupák: ,,a je..." zobrazit příspěveka je tu

isport.blesk.cz/clan..."

Neeeeerrr :-(

otaznik20
Anguilla +66
31.01.20 v 21:01

reakce na Schaschek: ,,Jako dočasný trenér vedl Jaroslav Hlinka poprvé v životě HC..." zobrazit příspěvekJako dočasný trenér vedl Jaroslav Hlinka poprvé v životě HC Sparta Praha. „Myslím, že u nás už bude klid. Chceme dát mužstvu klid, klukům, co jsou tady, věříme,“ zmínil po jasné prohře 1:5 v Třinci, že další změny v kádru se nechystají

No pěkný no, takže žádnýho bijce se asi už nedočkáme *NAPR**** "

Já vám to říkal že nikdo bohuzel nepřijde je to smutné ale je to tak letos se zas bohužel obávám průseru...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 30. října - 18:30
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (14.kolo)
 • 1. listopadu - 15:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (15.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
17
18
20
22
24
26
27
28
29
31