Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Anguilla +64
26.04.20 v 21:07

reakce na karlos: ,,Tak Růžička by třeba tak rozkvetl, pokud by dostal víc času v..." zobrazit příspěvekTak Růžička by třeba tak rozkvetl, pokud by dostal víc času v první lajně. Moc nechápu, proč jsme ho tedy brali. Bodově nevyčníval nikdo, nejlepší naši jsou ve druhé desítce extraligy. Čistě statisticky, pokud jsem dobře počítal, byl Růžička nejlepší v poměru odehrané minuty/body. Nechci to hrotit, ale uniká mi, proč ho tedy brali. Třeba Smejkal byl v minulé sezóně mnohem větší průser, Sukeľ se ukázal až v poslední části sezóny. Do té doby byl nevýrazný. Tím končím úvahy na téma Růžička. Mně tedy chybět bude, já s jeho výkony byl spokojený."

Mě také se víc libil Růžička než sukel za mě bych poslal pryč sukela...

otaznik2
Anguilla +64
24.04.20 v 17:36

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, Kudrnu mám rád co přišel do Sparty. Jeho..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, Kudrnu mám rád co přišel do Sparty. Jeho setrvání v klubu mi rozhodně nevadí. Líbí se mi na něm, že když jede dopředu, nebojí se vystřelit. Spousta útočníků by ještě vymýšlela, nahrávala a nakonec je po šanci. Podle mých informací je to charakterově dobrý kluk bez přehnaných finančních nároků. Co si tak vybavuji bývá minimálně zraněný, je odolný, umí být i důrazný, jen by mohl přidat v produktivitě. Ton nebo Hlinka z něj nikdy nebude, ale i takoví hráči jsou v kádru a pro úspěch nezbytní. Stačí se podívat do mistrovských kádrů. *OK* S odchodem Smejkala jsem byl smířený delší dobu, i když mě samozřejmě mrzí, ale přeji mu úspěch v zahraničí. Třeba se jednou do Sparty vrátí. Musím před ním smeknout jaký kus cesty ušel za dobu co strávil ve Spartě. Když ho přivedl Kalous, byl na nakopání do zadku. A stal se z něj lídr a tahoun týmu. Už vloni se zlepšoval: zrovna jemu evidentně musel sednout Kroupa jako trenér, protože pod ním šel nejvíc nahoru. *FRAJER* Blaina považuji za jednoho z vůbec nejlepších cizinců co ve Spartě hrál. Pravda, vloni byl dominantnější, ale je otazníkem do jaké míry byly jeho výkony kvalitnější než letos a do jaké míry byla jeho dominance upozaděna kvalitou letošního kádru, jež byla nepoměrně vyšší toho loňského. Má výkonnost na švédskou nebo finskou ligu, z fleku by mohl hrát za top tým v Německu, Švýcarsku či Rakousku. Jestli skončí jak zákulisní šeptanda napovídá v šapitó pana Prasopsa dost mě zklame. *MIMO* "

Blain mě dost sere mám ho rád ,škoda že odchází...

+1
otaznik3
Anguilla +64
23.04.20 v 23:13

Blain do Kradce to mě sere já ho měl rád pěkná střela tvrdá a jako obránce super je mi to docela líto... *VYCEP*

+1
otaznik4
Anguilla +64
27.03.20 v 20:29

Jsem koukal ze Líberec opousti Hrachovina ty pujdou dost dolu on tam delal dost..

otaznik5
Anguilla +64
01.03.20 v 16:48

reakce na Leo: ,,S obrany chybí už jen akorát ten Koistinen. A v útoku není..." zobrazit příspěvekS obrany chybí už jen akorát ten Koistinen. A v útoku není Růžička ( těžko říct, proč?). Jinak je to po dlouhé době skoro komplet kádr. "

Lehce zranen..

otaznik6
Anguilla +64
26.02.20 v 18:51

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, doufám, že ta kladenská jelita zítra Sparta..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, doufám, že ta kladenská jelita zítra Sparta nenastartuje, ale naopak je řádně podrží v depresi. Té ostudy z O2 arény v lednu proti Kladnu je dost na dalších minimálně pět let. Kladno patří na DNO a ať táhne do pralesa. Tam může Jaroušek z Hnidous vesele vymýšlet co všechno uzavřít, kdo všechno bude povinně přispívat na hokej a další perly a zlepšováky. *FUCKU* Nic jsem proti Kladnu neměl, ač město a jeho obyvatelstvo jest to velice svérázné. Klub mi nebyl nesympatický a po letech jsem ho celkem rád v extralize viděl, ale za poslední dva (a kus) měsíce mi ho Jágr svými lunatickými bláboly dokázal dokonale zhnusit. I po dohrávkách konkurence z čela tabulky pro Spartu zůstal zisk druhého místa po základní části reálný a s ním vrácení Ligy Mistrů do Prahy. Druhé místo samo o sobě mi je u zadní brady, ale Liga Mistrů ta mi chybí hodně. Tu bych zpátky strašně rád, takže hurá za ním (za druhým flekem) a za Ligou Mistrů !!! *SALA*
www.sport.cz/hokej/e..."

Nevíš nebo někdo co je s Kvapilem že furt nenastupuje já se na něj taky těšil....

otaznik7
Anguilla +64
16.02.20 v 19:37

Vcera sem byl na fotbale hruza a des...Sileny odesel sem nasrany..Jeste že sem to mel zaplaceny jediny pozitivum je ze sem potkal Repika...Jo a ve VIP byl Kotalik rika se vratil na Spartu ..Dnes slatanci prohrali alespon se mi nebudou smat ja neco vydelal kurz 11,00 na Bohemku byla parada.. *FUCKU*

otaznik8
Anguilla +64
05.02.20 v 15:25

reakce na loupák: ,,a je..." zobrazit příspěveka je tu

isport.blesk.cz/clan..."

Neeeeerrr :-(

otaznik9
Anguilla +64
31.01.20 v 21:01

reakce na Schaschek: ,,Jako dočasný trenér vedl Jaroslav Hlinka poprvé v životě HC..." zobrazit příspěvekJako dočasný trenér vedl Jaroslav Hlinka poprvé v životě HC Sparta Praha. „Myslím, že u nás už bude klid. Chceme dát mužstvu klid, klukům, co jsou tady, věříme,“ zmínil po jasné prohře 1:5 v Třinci, že další změny v kádru se nechystají

No pěkný no, takže žádnýho bijce se asi už nedočkáme *NAPR**** "

Já vám to říkal že nikdo bohuzel nepřijde je to smutné ale je to tak letos se zas bohužel obávám průseru...

otaznik10
Anguilla +64
29.01.20 v 20:39

Hrůza a ty přesilovky ručníků..

otaznik11
Anguilla +64
29.01.20 v 19:55

Problém je taky že Liberec má v bráně Hrachovinu zřejmě nejlepšího brankáře ligy... Od té doby co přišel šli ručníky bohužel nahoru

+1
otaznik12
Anguilla +64
29.01.20 v 19:45

reakce na cedak: ,,Jestli Uwe Krupp není v řešení tak podekujme Tonovi za upřímnost..." zobrazit příspěvekJestli Uwe Krupp není v řešení tak podekujme Tonovi za upřímnost s jakou nám říká, že se do konce sezony má Sparta splněno a že další sportovní cíle nemá."

Měl sem Kruppa rád ale teď už ať táhne je to hrůza...

+1
otaznik13
Anguilla +64
29.01.20 v 19:10

Zas první třetina ach jo klasika... Ale ten první gól ručníků byl řekněme podivný..

otaznik14
Anguilla +64
28.01.20 v 19:43

reakce na MartinMegadeth: ,,Naprostý souhlas. Žádný hráč není víc než klub, natož..." zobrazit příspěvekNaprostý souhlas. Žádný hráč není víc než klub, natož takový pazdrát. I když obecně jsem názoru, že by v klubu neměl působit hráč, který zde hrát nechce, v jeho případě bych být Rosickým udělal výjimku. Jakákoliv jednání o Haškově odchodu bych ukončil. Vyžádal bych si dobrozdání od majitele Sparty a podusil bych ho a to pořádně. Už jenom z preventivních důvodů, aby další hráči, především ti mladší a jejich ambiciózní fotříci, viděli, že trucování a vynucování si přestupu není cesta. O Spartě už jde nějakou dobu fáma, že si tam každý dělá co chce. Tohle je ideální možnost jak ukázat ven, že tomu tak rozhodně není. *NAPR**** "

To jo pak se zjistí že to jde a zkusí to všichni pěkně podusit do Becka a na lávku jako ukázka ať si to už každý rozmysli..

+1
otaznik15
Anguilla +64
28.01.20 v 19:42

reakce na SpartaCorps: ,,do pátku zase o den blíž a nikdo nepřichází...ani bek, ani..." zobrazit příspěvekdo pátku zase o den blíž a nikdo nepřichází...ani bek, ani bijci..."

Podle mě nikdo už nepřijde všichni hráči už sou rozebrání...

otaznik16
Anguilla +64
19.01.20 v 13:56

Dneska cejtim průser Rolinek Pardubice zvedne a s tím naším přístupem..

otaznik17
Anguilla +64
19.01.20 v 13:56

reakce na Schaschek: ,,Vůbec bych se v tom nehrabal. Je mi u řiti jestli ve volném čase..." zobrazit příspěvekVůbec bych se v tom nehrabal. Je mi u řiti jestli ve volném čase przní dě.ky nebo krade v supermarketu. Podstatný je jak bude hrát na ledě.

Takže neřešme hovna 8-) "

To jo stejně je u nás jen do konce sezony tak proč se v tom hrabat..

otaznik18
Anguilla +64
18.01.20 v 22:42

Proč *** nestahnou Pavelku?!

otaznik19
Anguilla +64
18.01.20 v 17:31

Je mi z toho zle co předvádějí zítra nás porazí i ty Pardubice a tímhle...

otaznik20
Anguilla +64
12.01.20 v 20:13

Hrozný sedlo, neměl svůj den přesilovky hrůza nevím na co je trenujou a celkově pomalé výkon... Proc sem před noční nezůstal doma a nespal jsem..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30