Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Anguilla +51
28.03.19 v 12:49

reakce na karlos: ,,Souhlasím, že atmosféra nebyla hodna důležitosti utkání. To je..." zobrazit příspěvekSouhlasím, že atmosféra nebyla hodna důležitosti utkání. To je problém, který by šel velmi snadno vyřešit jak při fotbalových, tak hokejových repre zápasů. Svaz by měl na tato utkání dát zdarma k dispozici 500-800lístků pro kluby(cca 30-50lístků na klub), které by lístky rozdali svým "kotelníkům", kteří se starají o atmosféru na stadionech. Věřím, že by kluci dokázali smazat "klubové rozdíly" a vytvořili by při zápasech dobrou atmosféru a s nimi by se svezl celý stadion. Ono jak to nemá kdo rozjet a není kdo by určoval pokřiky atd, tak se to vždy nějak tluče a nikdy to není synchronní. Kotelníci by si to za svoje celoroční snažení v klubech zasloužili *THUMBSUP* "

Ono šlo o tu cenu vstupenek tak když je šílené napálili a já viděl cenu tak sem se na to musel vyprdnout a sedět doma, oni když tam jdou lidi co fotbal nezajímá a jdou si udělat jen fotku ze byli na Brazílii a pak na VIP či jinde to dáváj na net a nefandi a radovej fanoušek musí sedět doma by se pánové na svazu nad tou cenou měli zamyslet sami vydeli tu atmosku ale ten je to asi jedno ti měli k tomu jídlo a byli spokojeni...

otaznik2
Anguilla +51
17.03.19 v 12:18

reakce na jongormisa: ,,Prej jarušek a pavelka ma mit podepsanou smlouvu s vitkovicemi..." zobrazit příspěvekPrej jarušek a pavelka ma mit podepsanou smlouvu s vitkovicemi
*FLAGHC* "

Jo o Jaruskovi se to ví... bylo to pikantní že proti nim hrál a přitom už měl s níma podepsáno.. O Pavelková to slyším prvne

-1
otaznik3
Anguilla +51
15.03.19 v 09:35

reakce na chuli: ,,Bohužel to není blbost ..po hozeném pyru do sektoru domácích se..." zobrazit příspěvekBohužel to není blbost ..po hozeném pyru do sektoru domácích se na hlavní tribuně objevilo 60 maníků v černých bundách a mikinách v kapucách a sprintovali ke kotli plzně... bohužel A:C:A:B jim vstup nedovolila.. *BOXER* *BOXER* *BOXER* *SALA* "

No není nevím jak se tam dostali ale cumeli jsme jak puci když šli prez hlavní okolo mě...

otaznik4
Anguilla +51
13.03.19 v 22:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, já pro změnu zaznamenal názor z Plzně, že první..." zobrazit příspěvekHomolko, já pro změnu zaznamenal názor z Plzně, že první světlice vylétla z kotle Sparty a dokonce měla kotel Plzně ohrozit, tak měli v kotli Plzně plné právo taky udělat představení. Plzeň mi je dlouhé roky záhadou: v tom městě žijí celkem normální lidi, je tam dost vysoká životní i kulturní úroveň, rozhodně tam nebyl po válce problém s osídlením, aby tam do dneška byla spousta svoloče a verbeže, a přesto tam na hokej chodí dlouhé roky příšerná spodina. A tohle tam trvá už od časů Československa a co jsem slyšel v poslední době se začíná projevovat čím dál víc i na fotbale. Na Letné tomu dali výletníci z Plzně moc pěkné razítko. :-! Taky jsem moc zvědav co z toho řádění kotle Plzně vyvodí slabomyslný předseda disciplinární komise Baček. Ne že bych s Károlyim, který vedl disciplinárku předním, vždycky sdílel stejný názor. Naopak, dostkrát mi hnul žlučí, ale uměl si svoje rozhodnutí obhájit a podpořit pádnými argumenty. Když začne argumentovat Baček, bývá to dost často na úrovni slabšího žáka druhého stupně zvláštní školy. *FUCKU* "

Martine já na tom zápase byl bavil sem se s lidma od ochranky průšvih byl v tom že lidi od kotle šli do kotle plísně a ještě před tím jim tam hodili svetlici jako první načež byla odveta... Prý vyrvali nějakou branku či co a dostali se k nim... Před přestávkou jich chodilo okolo mě na VIP tribuně docela dost...

otaznik5
Anguilla +51
09.03.19 v 22:13

Pánové Schaschek či Martin slyšel sem ze Jarusek měl být výměněj do Pardubic a pak to sám stopl a prej má podepsáno ve Vítkovicích víte něco?

otaznik6
Anguilla +51
09.03.19 v 20:41

Jedu z fotbalu sem v extázi. Nedali Plísní ani cuchnout, škoda že jim nedali pětku... Ksichty k nezaplacení na ostatní mastercard.

otaznik7
Anguilla +51
01.03.19 v 21:08

To je hrůza zas dnes... Prodloužení s Varama a proč tam sere Bukartse kteréj netrefi ani vrata od stodoly! :-O

+2
otaznik8
Anguilla +51
24.02.19 v 22:56

Tak sem byl opět hlídat na Spartě nadšenej... Obrana to Jediny co mě sralo Štětina prostě klasika, ale mladíci coo předvádějí Drchal a Hložek bomba zvlášť Drchal jak si to tam dával nádhera. A k plivnikovi netřeba slov je vidět jak jeden jedinéj hráč to dokáže o level pozvednout bejt podle myho tam Kanga tak to takový není. Ale jinak palec nahoru za týmový výkon ani ten Zahustel mě výjimečně nestal..

otaznik9
Anguilla +51
14.02.19 v 22:03

Sem přemýšlel že bych zejtra jel do Bolky mám to blízko ale jak hrajou a s Jakým přístupem tak sem se na to vysral nemám zájem jet domů nasranej

otaznik10
Anguilla +51
14.02.19 v 07:34

reakce na Gapin: ,,Byl tu Kalous, byl tu Vyborny, je tu Krupp. Porad stejna *** na..." zobrazit příspěvekByl tu Kalous, byl tu Vyborny, je tu Krupp. Porad stejna *** na lede. To si fakt myslite, ze za to muzou treneri?
At se Bros sebere a jde zase trenovat deti, protoze to je evidentne jediny na co staci.
A toho mamrda co si ve vedeni hraje na majitele si muze vzit sebou. Pak se konecne mozna zacne neco dit."

Já už to psal včera uwe podle mě za to nemůže to je tím materiálem u nás... Bohužel..

otaznik11
Anguilla +51
13.02.19 v 21:11

reakce na viki: ,,dobře, tak se všem omlouvám, ale hanbou bych se propadnul!"

To já taky hanbou...

-1
otaznik12
Anguilla +51
13.02.19 v 20:49

reakce na SpartaCorps: ,,jako tohle....prohrát se může, ALE....hodit do sestavy juniory,..." zobrazit příspěvekjako tohle....prohrát se může, ALE....hodit do sestavy juniory, kluky z první ligy.... Žalčíka, Luňáka, Martina Nováka....Junioři vyhrávaj co můžou....kurwa, takhle budem hrát za chvíli fakt o záchranu....nechci se dožít toho, že budem hrát s kadaní a podobnejma....

a odpověď na otázku? v emocích se nemá nic rozhodovat, ALE FAKT NEVIM...."

To jo na led a níma nic by se nezkurvilo a něco by se naučili..

otaznik13
Anguilla +51
13.02.19 v 20:47

reakce na viki: ,,Opravdu, pohár dobroty přetekl. Navrhuji v Bolce skandovat: Uwe go..." zobrazit příspěvekOpravdu, pohár dobroty přetekl. Navrhuji v Bolce skandovat: Uwe go home! + Broši, ty jsi hovado, Broši!"

Uwem to nebude to je spíš tím materiálem podle mě..

otaznik14
Anguilla +51
13.02.19 v 20:46

reakce na Schaschek: ,,Všichni ven! :-! "

Na pár ale opravdu pár jedinců všichni do hajzlu!!! A ten kolotoč u nás taky!

otaznik15
Anguilla +51
13.02.19 v 20:27

reakce na Schaschek: ,,Jsme ve Švýcarsku od pátku do středy. I moje trpělivost není..." zobrazit příspěvekJsme ve Švýcarsku od pátku do středy. I moje trpělivost není nekonečná. Už to přeteklo... "

Ty vole to už je co říct..

otaznik16
Anguilla +51
13.02.19 v 20:21

reakce na Schaschek: ,,Já jsem naštěstí od pátku pryč, ale myslím, že po dnešku se..." zobrazit příspěvekJá jsem naštěstí od pátku pryč, ale myslím, že po dnešku se ledy z naší strany pohnou... :-! "

Ty že bys to vzdal? Nebo něco jiného?

otaznik17
Anguilla +51
13.02.19 v 20:19

reakce na SpartaCorps: ,,přesně....aspoň tu bitku, ale pořádně....fakt jsem za tu dobu..." zobrazit příspěvekpřesně....aspoň tu bitku, ale pořádně....fakt jsem za tu dobu vydržel hodně...ale tohle? Dvakrát za sezonu prohrát s totálně posledníma Perníkama? Srát na to....
:-! :-! :-! :-! "

Tak ty budeš chodit vždy ne?

otaznik18
Anguilla +51
13.02.19 v 20:18

Tak ty zrovna budeš chodit vždy ne?

otaznik19
Anguilla +51
13.02.19 v 20:14

reakce na Schaschek: ,,Vidíte ten přístup? Nikdo z nich do toho nejde - jsou úplně..." zobrazit příspěvekVidíte ten přístup? Nikdo z nich do toho nejde - jsou úplně odevzdaní, takhle se bojuje o vítězství?! Dělají z nás všech totální ***y! Jsme celý republice pro smích! :-! "

To sme co s níma je? "to použili alkohol?

otaznik20
Anguilla +51
13.02.19 v 20:11

reakce na SpartaCorps: ,,To jako na konec sezóny serou totálně bo co? Takovou potupu tvl......" zobrazit příspěvekTo jako na konec sezóny serou totálně bo co? Takovou potupu tvl... ať jdou pěšky..."

To by chtělo kámoš je pardubak a ten mi to dá pořádně sezrat *MIMO* To snad chlastáli ne?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<04 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30