Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
875.jpg
Amphicyoni +487
16.04.19 v 09:57

reakce na chuli: ,,Hlavně pokud to posoudili takhle tak z logiky věci měla dostat..." zobrazit příspěvekHlavně pokud to posoudili takhle tak z logiky věci měla dostat finka 2 minuty za faul an gólmanku a né, že neuznaj gól a Američnka dostala dvě minuty ... *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Nesouhlasím samozřejmě s posouzením celé situace, ale video nemůže odvolávat a určovat vyloučení, takže to takhle být pak muselo.

875.jpg
Amphicyoni +487
09.04.19 v 12:56

reakce na chuli: ,,Mě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do..." zobrazit příspěvekMě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do fandění,v plzni se kotel *** a odešli..pojďme udělat to samé nebo se domluvit z produkcí ,že nebudou šahat do fandění těma ***ma a o pauzách aŤ si pouštěj třeba ejchuchutralala .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Jenže v Plzni to pustili zcela záměrně a ohulili to a rozhodně to nebylo do fandění. A byl to až poslední krok, předchozích x pokusů nepomohlo. V Plzni a Brně je to odpad, Plzeň měla za poslední týdny tolik průserů, že se vedení i hráči staví proti, čemuž se nelze divit. U nás se tohle neděje, takže srovnáváš nesrovnatelný.
Co se týká pouštění hudby (a že bych si samozřejmě dovedl představit ve větší míře jinou) do fandění, občas se to u nás stane, ale když se zrovna nahlas a výrazně fandí, leckdy se s hudbou počká. Myslím, že letos v tom byl celkem posun. Určitě se to řeší s produkcí, to by ti tady řekli lépe povolanější. A k tvojí výzvě opustit tým a odejít z hlediště kvůli hudbě........?! *MIMO*

+2
875.jpg
Amphicyoni +487
08.03.19 v 18:02

Pískej konec! *SALA*

875.jpg
Amphicyoni +487
03.03.19 v 22:04

Sáblíková druhý den, druhý světový rekord. *BRAVO* *PRVNI*

875.jpg
Amphicyoni +487
07.02.19 v 18:01

Sáblíková *PRVNI* a to ji pětka ještě čeká! *BRAVO*

+1
875.jpg
Amphicyoni +487
05.02.19 v 19:43

Když už byla řeč o Rouskovi, tak na repre jede. Na jednu stranu mu to přeju, hlavně ať se ale nezrakví! *CERTIK*

+4
875.jpg
Amphicyoni +487
01.02.19 v 21:52

Dneska to bylo (až na produktivitu) velmi dobré. Konečně jsme dokázali soupeře zatlačit, vynutit si tlak, přestřílet, zkusit individuální průniky... Velmi dobrý Rousek, Voráček, Kanaďani, Sedláček. S průměrem gól na zápas se dají pak i s jedním vstřeleným dělat nějaké body. Led musel být dnes dost bídnej, jelikož byl pořád někdo na zemi.
P.S. Ten druhej gól, to jsem dlouho neviděl... *PEKLO*

+1
875.jpg
Amphicyoni +487
27.01.19 v 18:54

Sparta x Znojmo - 15:2. Na zlepšení nálady případně vcelku dobrý program... *FLAGSPA*

875.jpg
Amphicyoni +487
27.01.19 v 18:44

reakce na karlos: ,,Dnes mi to nepřišlo úplně tragické. Dojíždíme ovšem na..." zobrazit příspěvekDnes mi to nepřišlo úplně tragické. Dojíždíme ovšem na střeleckou potenci. To co neproměníme je neuvěřitelné. A bodovat doma na 1 gól jde dost těžko. Bohužel jsme i v nepřízni rozhodčích, protože chvíli před gólem Liberce na 2:1 tam byly 2 jasné neodpískané fauly Liberce *PEKLO* A úplně těsně před gólem byl rozhodčími po icingu na led vyhnán Pech, který podle gestikulace měl něco s bruslí. No a pak už stačil jen nedůraz před bránou, kde Piskáček s Rosem pouze koukali, jak to liberečák v klidu doráží *MIMO* "

Taky nebylo, ale třeba v první třetině spousta dobrých střeleckých pozic a je z toho velká tlustá nula. Mám dojem, že jsme dnes Liberec i mírně přestříleli, ale s jedním gólem se vyhrává velmi těžko. Ještě jeden postřeh: když je Vrána pryč a Sill nehraje, tak budeme mít značné problémy s buly. Jedinej, kdo bude vcelku vyhrávat, je snad Klimek. Dneska se, řekl bych, dařilo zrovna i Černochovi, ale to specialista na buly nikdy nebyl.
Rád bych si dnes přečetl zase nějaké chvalozpěvy na Pecha, protože dneska to byla vážně síla. Mnohokrát byl s pukem na střelu mezi kruhy a opakovaně poslal nějakou zadovku naslepo buď úplně na nikoho, nebo hůř - Liberci do útoku, nebo něco podobného. Hlavně ve třetí třetině to bylo několikrát za sebou a do očí bijící. Mám ho rád, je to super hráč, ale aktuálně hluboko pod svým standardem.

875.jpg
Amphicyoni +487
25.01.19 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,To je dobrej žvást :D   Nicméně tohle nezní tak, že by..." zobrazit příspěvekTo je dobrej žvást :D

Nicméně tohle nezní tak, že by Bukartse měli v Třinci rádi:

„Mám hroznou radost. To je výměna roku. Je to skvělá zpráva. Všichni v šatně jsme nadšení, že se něco takového povedlo. Nevěřili jsme, že by se něco podobného mohlo podařit.“

8-) "

Hele Gapine, jednou stačilo! *KSICHT* Chtělo by k tomu dodat i ten zbytek odpovědi: „Myslím si, že nám hodně pomůže. Je to tvůrčí hráč, který může hrát s kýmkoli. Těším se na něj, rád ho poznám. Doteď jsme byli soupeři. Když jsme hráli proti Spartě, vždycky jsem si říkal: bacha, je tam Vrána. Musel jsem si na něj dávat pozor. Umí skvěle vystřelit, nebo naopak nahrát, když vy už v brance čekáte střelu. Je ho strašně těžké chytat. Jsem rád, že ho mám na své straně a góly už mi snad dávat nebude.“ Z toho je jasný, že uchcává z Vrány a s Bukartsem to nemá v podstatě nic společnýho.

+2
875.jpg
Amphicyoni +487
06.01.19 v 17:57

reakce na Discosaurus: ,,Jones krásnej gól, žeby v něm přece jen něco bylo? *BRAVO*..." zobrazit příspěvekJones krásnej gól, žeby v něm přece jen něco bylo? *BRAVO* *DRINK* "

V rukou to má určitě, zkušenosti taky, co v něm doopravdy je, to uvidíme, až se trochu rozehraje a dožene fyzičku.

875.jpg
Amphicyoni +487
02.01.19 v 22:25

Jak jsem na ně byl naštvanej za bídu leckdy, třeba po Pardubicích, tak dnes ani ne. První třetina nepovedená, ale od druhý jezdili a šli si pro ten zápas. Třetí třetina jako už dlouho ne, dokonce jsme si vytvářeli i tlak a dost šancí. Dotáhneme dvougólový manko, jenže ne to zlomit čtvrtým gólem, produktivita nás pořád trápí, hráčům to nelepí, k tomu několik tyček a Peters Machovskýho dnes bohužel přechytal. No a ten závěr... na ***ýho i záchod spadne. Tohle musí zůstat v betonech. :-/ Takhle je to zase srazí. Extraliga je letos hodně vyrovnaná, všechno je to o pár bodech, o to větší škoda, z tohohle zápasu být body musí. Chce to trochu okysličit útok, co nejdříve.

+6
875.jpg
Amphicyoni +487
30.12.18 v 20:42

reakce na SpartaCorps: ,,Nebyl to kdoví jak krásnej zápas, byl to boj, nešlo to, ale co, ty..." zobrazit příspěvekNebyl to kdoví jak krásnej zápas, byl to boj, nešlo to, ale co, ty emoce těsně po gólu a po konci nám nikdo nevezme. Kdo by řekl, že se budem tak radovat po výhře nad bolkou 1:0, ale body zůstaly doma a to je hlavní. Děkovačka mi už chyběla. V naší situaci potřebujem další body jako sůl, ale ty emoce byly na místě... *PRVNI* "

Nebylo to už snadný, vzpomenout si na slova děkovačky... *HAHA* *HAHA* *HAHA*

875.jpg
Amphicyoni +487
22.12.18 v 11:34

reakce na Schaschek: ,,Po přečtení posledních komentářů jsem, zdá se, jediný komu to..." zobrazit příspěvekPo přečtení posledních komentářů jsem, zdá se, jediný komu to včera nepřišlo tak strašný...

Já tam viděl vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí. Nicméně musíme hrát líp. Pořád chybí jeden dva techničtější hráči, co zavezou kotouč a hlavně produktivita se musí zlepšit.

V Plzni to bude hodně těžký a trošku se bojím, aby se proti nám nevytáhly Pardubice."

Naše skvadra měla včera besídku, takže nám včerejšek taky nepřišel tak strašnej... *DRINK* *OCHLASTOVE*

+1
875.jpg
Amphicyoni +487
10.12.18 v 14:01

reakce na loupák: ,,To doufáme stejně :-D "

I já doufám. Brát trenéry, co už tu byli a byli vypakováni (a dokonce dvakrát), je prostě blbost. Pokud si dobře pamatuju, tak když se minule poroučel, nahradil ho Ščasný, tak teď by si to kluci prohodili... geniální! *KOSA* Právě teď je ideální čas na to zkusit něco, co by mohlo fungovat. Nový trenér by měl zimní přípravu, jaro (jelikož titul je světelný roky vzdálen) a letní přípravu + dvě přestupní období na to dát to dohromady a to je spousta času, aby i kouč, kterému trvá déle, než naučí svůj tým vše potřebné, vše v poklidu zvládl.

875.jpg
Amphicyoni +487
02.12.18 v 21:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Na Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat..." zobrazit příspěvekNa Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat nesel. *FUCKU* Nechci delat obhajce Scasnemu, muj kun to opravdu neni, ale co by s labilem jako Stanciu a s brutalne nedisciplinovanym chlapem jako Kanga udelal Guardiola nebo Mourinho mi je zahadou. Zejmena pokud mezi nahradniky ma Vachu nebo Ristice. Ti kluci musi umet nest svuj dil zodpovednosti bez ohledu na jmeno trenera. *KOSA* Jinak souhlasim, ze musi prijit trener co si nenecha s*at na hlavu od Kotaliku ani od Kretinskych! Musi prijit nekdo jako byl SUNDERMANN! *SALA* "

Tak tady budu tentokrát nesouhlasit. V tom týmu hrají v podstatě všichni dost pod svoje možnosti a to jde za tím, kdo to "vede". Je to podobný, jako to bylo loni v hokeji, všichni hráli bídně, posily s formou hrály chvíli dobře a pak už taky bídně. Nevím, jak současný Mourinho, ale dobrý trenér, a nemusel by to být nutně trenér světové třídy, by z týmu a hráčů dostal mnohem více. A dokázal by pracovat s týmem i mentálně. Co se týká Kangy, tak to je jen obraz (ne)Ščasného stylu. Tým pod jeho vedením vždycky dostával hrozně karet. Kanga v minulých letech v Srbsku dostával 1, 2, 3... ŽK za rok. I loni v naší lize pod jiným vedením měl, pokud si pamatuju, jen dvě.

875.jpg
Amphicyoni +487
02.12.18 v 20:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Mame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako..." zobrazit příspěvekMame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako polotucne cizince, ale cizinci to papirove to jsou. Asi takhle: utok posilit potrebujeme. Kdyby Krupp shledal, ze Pohl nam muze pomoci, super. Kdyby se Brizovi povedlo zlomit Honzu Kovare, budu na vrcholu blaha. Ja na nej trpim a posledni roky to byl o parnik nejlepsi cesky centr v Evrope. Byt ta sance je minimalni. Ale pokud to nevyjde a Sparte to pomuze, at Krupp privede dalsi dva Kanadyry nebo Amiky. Radsi titul se sesti klukama ze zamori nez dalsi howno bez nich. Takhle to citim ja, ale ne vsichni to musime videt stejne. *FRAJER* "

Já ho beru jako plnotučnýho cizince, ale Kudrna se právě do kvót jako cizinec nepočítá. ;-)

875.jpg
Amphicyoni +487
02.12.18 v 20:28

reakce na karlos: ,,No tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je..." zobrazit příspěvekNo tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je to maximum *KSICHT* "

Neřekl bych, že 5 z 29 by byla zrovna čtvrtina, ale vem to čert. A to ani nepočítám třeba Přibyla. Hlavní je, aby případné posily k něčemu byly a je úplně jedno jestli z Čech, Švýcarska nebo třeba Austrálie. A že útok doplnit potřebuje. A nutno taky říct, že všichni tři Kanaďani se jako opravdové posily vskutku jeví a de la Rose zatím taky nevypadá špatně.

+1
875.jpg
Amphicyoni +487
02.12.18 v 19:28

reakce na karlos: ,,Můj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to,..." zobrazit příspěvekMůj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to, že Krupp má na hráče čich. Tak snad s Brošem ještě někoho opravdu kvalitního přivedou. "

Vždyť jsou letos jen čtyři, ne? Blain, Delisle, de la Rose a pak Sill.

875.jpg
Amphicyoni +487
01.12.18 v 20:37

reakce na Gapin: ,,Třeba nemusel, tenhle horní záběr, je v určitým momentě..." zobrazit příspěvekTřeba nemusel, tenhle horní záběr, je v určitým momentě neprůkaznej. To jak je ta kamera nastavená ze šikma a puk je ve vzduchu, tak neznamená že je za čárou. Nebo spíš sem to napsal blbě, tenhle záběr průkaznej je, ale pokud má k dispozici ještě záběr ze strany, tak pokud puk není přímo nebo lehce nad ledem, za čarou být nemusí.
Se to nedávno v nějakym zápase taky řešilo."

Kamera byla sice trošku posunutá, ale puk byl za čarou vidět o tolik, že to nemohlo být tak zkreslené, navíc když byl puk skoro u ledu. Pech říkal, že hned věděl, že to bylo v bráně, i Novotný prohlásil, že to byl jasný gól.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<04 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30