Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
875.jpg
Amphicyoni +503
20.08.19 v 18:24

reakce na Gapin: ,,Vcera sem nekde cet v nejakym clanku ze Kaya nema zrovna prikladnej..." zobrazit příspěvekVcera sem nekde cet v nejakym clanku ze Kaya nema zrovna prikladnej pristup na treninku... Co je na tom pravdy a jestli to tak bylo i driv nedokazu posoudit.
A k Tettehovy, on je velkej rozdil mezi Tettehem stridajicim po Kozakovy a Tettehem v zakladu. Ten v zakladni sestave neni oproti Kozakovy zadnej rozdil. Kolikrat linej na krok, kopyto co zazdi sanci, pada k zemi pri sebemensim kontaktu."

To se ke mně nedoneslo, ba právě naopak. V minulosti to tak určitě nebylo a silně pochybuju, že tomu tak je teď. Nicméně bych se mu snad ani už nedivil...

+1
875.jpg
Amphicyoni +503
19.08.19 v 17:32

reakce na kvcr: ,,Ona ta sestava ACS zase tak experimentální nebyla, Jílek vyndal..." zobrazit příspěvekOna ta sestava ACS zase tak experimentální nebyla, Jílek vyndal Štětinu (což asi většina z nás kvituje), Kangu (z důvodů jeho křehkosti, pokud hraje soupeř tvrdě) a Krejčího (protože chtěl zkusit Mandjecka v zápase). Za zraněného Costu dal Hancka - jestli se nepletu, nikoho dalšího (připraveného hrát celý zápas) na stopera nemáme. Zápas jsem bohužel neviděl, ale podle reportů Baník skoro nic neměl. Věřím, že hra vypadala na pohled daleko upracovaněji než s Kangou na place, ale vyhrálo se s nulou a to proti ne úplně nejhoršímu týmu. Myslím si, že Jílek v budoucnu Kangu do základu vrátí, ale za mě mu vůbec neuškodí, když ho trochu podusí.

Kromě toho, že Jílkovi se nasazení náhradníků hodilo z kondičních důvodů (přece jen tým přiletěl po těžkém zápase v pátek a v neděli odpoledne nastupoval), poslal zároveň hráčům signál, že nikdo není nenahraditelný. Možná ten signál měl přijít i dřív. Nebudu se zlobit za upachtěná vítězství, tým ještě čeká dlouhá cesta a budovat se zpravidla začíná od obrany. Uhraná nula je pro mě o to cennější, že přišla v době, kdy obrana pracovala strašidelně, navíc byl tým psychicky dost dole. Nedokážu říci, zda by takovýhle výkon stačil na pravidelné sbírání bodů venku, ale určitě souhlasím s frafrontem, že na Plzeň a Slavii budeme ještě muset hodně přidat. Přece jen mám ale kousek (už notně zoufalé) naděje, že se konečně můžeme začít posouvat. Z pohárů jsme venku, takže Jílek má hodně prostoru, aby tým začal hrát to, co od něj chce vidět.

Abych přidal trochu negativních emocí, vyřazení s Trabzonsporem bylo dalším korálkem na zdánlivě nekonečné řadě ostudy. Není to taková ostuda jako Subotica či Hacken, navíc opticky výkon špatně nevypadal. Ale takovíhle hráči ten výkon nemůžou zdegradovat vychlazenou poslední desetiminutovkou. Sice jsme k výsledku došli jinou cestou než loni, ale dostali jsme se na to samé místo - jsme venku po prvním předkole. Díky tomu jsme ztratili šanci být nasazeným týmem, takže soupeři budou příště ještě těžší.

Každopádně se zdá, že máme velký problém v útoku. Tetteh se ještě občas trefí, ale u Kozáka je ta produktivita hrozná. Góly dávají většinou záložníci. Drchal, Kadlec i Pulkrab jsou zranění a i kdyby byli zdraví, obávám se, že by to nebylo o moc lepší. Říkám si, že je strašné chtít posilovat tým, který má všechny posty ne zdvojené, ale ztrojené, ale zatím vypadá posílení útoku jako nutnost. A měl by to být skutečně někdo nadstandardní. Můžu se mýlit a Kozák to prorve a začne sázet góly jako v Liberci, ale zatím to na to opravdu nevypadá.

Od téhle sezóny si výsledkově moc neslibuju, hned na začátku jsme ztratili mraky bodů proti hratelným soupeřům. Pokud se ale začne tým zvedat, začne odstraňovat dlouhodobé problémy jako dohrávání zápasů a bránění rohů, budu stát za Jílkem (a samozřejmě za Rosou). Na konci sezóny už by ale mělo být to zlepšení markantní, jinak budeme tam, kde jsme byli pod Ščasným či Hapalem. "

Máme k dispozici připraveného stopera, který je navíc lepší než všichni ti Štetinové dohromady, akorát pořád trčí na střídačce.
Jinak takovýhle výkon by na lepšího soupeře určitě nestačil, dopředu ani dozadu. V první půli jsme měli jednu velkou šanci, kdy Kozák klasicky ani netrefil bránu, přesto jsme vyhráli 2:0.
V útoku máme rozhodně problém, už proto, že tam Jílek převážně cpe Kozáka, navíc Kozáka úplně z formy. Porovnání Kozák x Tetteh mluví jasně pro Tetteha. Ten je snad ve všem lepší, jen v zakončování jsou na tom teď vcelku podobně. A byť odehrál mnohem méně času, čísla má výrazně lepší. Především v mezihře je mnohem platnější, dokáže šance i připravit. Spoluhráčům i sobě, což Kozák neumí. Viz včerejší zápas, kdy se dostal do šancí, do jakých se Kozák ani dostat neumí, bohužel mu je gólman pochytal.
A nedovedu si představit, že by se Kozák najednou změnil a začal to tam sázet. Kanonýr nebyl nikdy, ani když byl ve formě. K působení v Liberci tolik, že ze hry dal 4 góly. Když dá hráč, kterému táhne na 40, za celou svoji kariéru 22 prvoligových gólů, těžkou doufat v zázračné procitnutí. Tenhle počet nastřílí slušný útočník za sezónu...

875.jpg
Amphicyoni +503
26.07.19 v 23:35

reakce na frafont: ,,Konec července a etapa na TdF se musí předčasně ukončit kvůli..." zobrazit příspěvekKonec července a etapa na TdF se musí předčasně ukončit kvůli sněhu, to je teda dílo..."

Ne že by nemohl být v létě v Alpách nový sníh, ostatně zažil jsem to mnohokrát, ale ten by byl když už na Iseranu (jako byl třeba v roce 96 na Galibieru) a ne v údolí v +14 °C, tohle byly kroupy z bouřky. Každopádně škoda, bylo to skvěle rozjetý... A zítra místo 130 km jen 59...

875.jpg
Amphicyoni +503
26.07.19 v 10:08

reakce na kvcr: ,,Titul si všichni moc přejeme, ale cesta k němu není lehká. I..." zobrazit příspěvekTitul si všichni moc přejeme, ale cesta k němu není lehká. I když máme soupisku velice kvalitní, bude záležet na mnoha věcech včetně štěstí. Týmy na špici jsou strašně vyrovnané, my jsme prodělali poměrně velkou obměnu kádru, navíc si nejsem jistý, jestli je už náš realizační tým na Extraligu dostatečně aklimatizovaný. Pro tento rok bych se osobně spokojil s tím, kdyby Sparta začala hrát atraktivní hokej a dostala se do první šestky. To by mohlo vést ke stabilizaci kádru a lepší výchozí pozici do dalších ročníků.

Bookmakeři Fortuny nás stejně jako loni vidí velmi vysoko (druhé těsně za Libercem), ale souhlasím s názorem, který tady padl, že Spartu často strkají výš než na co opravdu má. Pokud budou mít pravdu a trenéři dokážou z hráčů vymáčknout jejich plný potenciál, budu jenom rád. Po poháru lačníme už dlouho, navíc jsme na něj v posledních letech ani nedohlédli. Určitě ale budu mít trpělivost, pokud se budeme herně zlepšovat (a to doufám budeme, protože loňská laťka je nastavená hodně nízko). Věřím, že s tímhle týmem a sportovním managementem bychom o titul bojovat měli - když ne letos, tak v dalších letech určitě. "

Titul by byl pochopitelně super, já budu plně spokojen, když se kvalifikujeme zase po čase do Champions League. *SALA*

+1
875.jpg
Amphicyoni +503
12.07.19 v 20:06

reakce na MartinMegadeth: ,,Podle fotbalového zákulisí nějaké kontakty proběhly i ze Sparty,..." zobrazit příspěvekPodle fotbalového zákulisí nějaké kontakty proběhly i ze Sparty, ale nic vážného. Já si nemyslím, že momentálně má Bony Wilfried Spartě co nabídnout. V prosinci mu bude jednatřicet a to je věk, kdy se cizinci do Prahy vesměs chodí jen vyprdět. Od angažmá v Manch. City to s ním jde pěkně z kopce, protože nevěnuje fotbalu co by měl. Jak začat řešit rande s různými herečkami, tak začal velmi rychle vadnout. Evidentně v nějaký restart jeho kariéry věřili ve Swansea City, kde před časem zářil. A výsledkem bylo velké rozčarování. V posledních letech je to s ním přesně jak zmínil Homolka. Že by ve Spartě zázračně obživl, nastavil si hlavu a začal se věnovat fotbalu, tomu moc nevěřím. *MIMO* "

Sparta o Bonyho zájem nemá. 1.) přivedla už jednoho 30+ útočníka, 2.) Po jeho angažmá v ManCity a Kataru absolutně nemůže splnit jeho požadavky, 3.) kvůli zranění v poslední době odehrál kulový.

875.jpg
Amphicyoni +503
12.07.19 v 20:03

reakce na Mrazík: ,,Manažerka, manželka... u Chulislava to samý. ???? ???? "

Však taky požádal Nelu, aby se stala jeho manažerkou. *KSICHT*

875.jpg
Amphicyoni +503
12.07.19 v 20:02

reakce na Mandor: ,,že vás Stanciu rozčiluje. Sparta na něm vydělala slušné..." zobrazit příspěvekže vás Stanciu rozčiluje. Sparta na něm vydělala slušné peníze. Zpátky ho nechtěla. A že je to ubohý žoldák je všem jasné. Jeho vytrucované přestupy v posledních dvou letech jsou toho důkazem. Uvidíme jak dlouho vydrží u Slávistů.
"

Sparta na něm zatím nevydělala nic, ani korunu.

875.jpg
Amphicyoni +503
20.06.19 v 11:26

Konec telenovely, Červenka roční smlouva v Rapperswilu... *HAHA*

+2
875.jpg
Amphicyoni +503
03.06.19 v 21:52

Je to tam, futsal - mistři. 3:0 na zápasy, skóre 16:1. *PRVNI* *SALA*

+3
875.jpg
Amphicyoni +503
30.05.19 v 13:19

reakce na frafont: ,,Tak novým trenérem ACS je Jílek (což bylo v podstatě jasný už..." zobrazit příspěvekTak novým trenérem ACS je Jílek (což bylo v podstatě jasný už nějakou dobu, teď to jenom ofiko potvrdili). "

Nejsem nadšený, ale na druhou stranu necítím ve vzduchu prů*er od první se***, jako tomu bylo třeba u Hapala. ;-)

875.jpg
Amphicyoni +503
21.05.19 v 21:45

reakce na loupák: ,,Nemůžeme byt na skore třetí, rozhoduje vzájemný zápas a ten..." zobrazit příspěvekNemůžeme byt na skore třetí, rozhoduje vzájemný zápas a ten máme se Švedy lepší. Skončime druzí, ať to večer dopadne jak chce."

Teď už je to pasé, ale za určitého nepravděpodobného výsledku jsme mohli být i třetí.

+1
875.jpg
Amphicyoni +503
13.05.19 v 01:03

Juniorští mistři světa ve florbale! Finále proti Švédům 8:2! *BRAVO* *PRVNI*

+2
875.jpg
Amphicyoni +503
04.05.19 v 23:17

Skandovat při minutě ticha "smrt Spartě", to je hodně velký dno... *KICKSLAVIA* Naopak Baníkovci super.

+1
875.jpg
Amphicyoni +503
01.05.19 v 16:07

reakce na cedak: ,,Abych řekl pravdu, já z posil zklamaný jsem. Tedy ne že bych..." zobrazit příspěvekAbych řekl pravdu, já z posil zklamaný jsem. Tedy ne že bych čekal zásadní jména a zásadní změny po tom všem, co nám mamagement předváděl v poslední době, ale kdyby mě aspoň jedna posila vyrazila dech, tak bych třeba pojal znovu jakousi důvěru ve věci příští.
Připojuji se v tom, že nesdílím nadšení nad odchodem Klimka. Minimálně proto, že v sezóně jsme mimo jiné dojížděli na nedostatek zkušeností a Klimek, i když nehrál nic zázračného, k těm zkušenějším patřil. Nebudu pro něj plakat, ale jestliže odchází zkušení Kumstát a Klimek a přichází zkušený Růžička, vychází mi, že o jednoho zkušeného opět přicházíme, a pokud se nepovede přesvědčit Jardu hlinku aby to ještě zkusil, může nám to zase dost chybět. Slovenských talentů naší sestavou prošlo v poslední době celkem dost a doufám, že Sukeľ nepůjde cestou, kterou vyšlapali Bartánus nebo Lapšanský. A u Stacha to bude celé o tom, jak si sedne se spoluhráči. Že potenciál má, to je bez debat.
Jenže když to podtrhnu, vychází mi, že přišli sice slušní útočníci, ale minimálně dvě velká jména do útoku a jedno do obrany nám chybí a v tom nenastala žádná změna. Jak to, že Boleslav umí přivést Ciencalu a Ševce a my zůstaneme u Dvořáčka? Co mě ale straší nejvíc je to, že jde o hráče, kteří dost dobře můžou zapadnout do Kruppova herního systému. Z mého pohledu dnešní změny nepřináší žádnou naději, že příště bude líp, a na 90% jsou pro mě sdělením, že Sparta i nadále hodlá hrát pro oko hnusný hokej a cílit své úsilí na úplně jiné lidi než jsem já.
PS. Jo a to co tu padlo na téma snahy o rebranding, jiné vizuály, billboardy a celkově jiný program je pro mě už samotným vyjádřením dnešní korporátní mluvou bohužel jen potvrzením jistoty, že HC Sparta dnes je prostě marketingový projekt a ne klub, kterému "fandíme srdcem." Navíc nemyslím, že by se někdo vážně chtěl zbavovat iritujícího rozjásaného maskůtečka nebo občas v neděli nehrát v poledne. Takže si závěrem jen postesknu, já nechci rebranding, já chci Spartu :-/ "

I když bych třeba s něčím souhlasil, fascinuje mě, jak pak dokážeš pojmout a podat i neutrální či hlavně pozitivní věci negativně a zabalit je do jednoho balíčku i s tím, co třeba negativní je...

+3
875.jpg
Amphicyoni +503
01.05.19 v 13:11

reakce na karlos: ,,Když jsem si přečetl vyjádření Růžičky, tak fakt nemám..." zobrazit příspěvekKdyž jsem si přečetl vyjádření Růžičky, tak fakt nemám problém, aby u nás hrál a minimálně zkraje bych ho určitě nechal v klidu, ať se může soustředit jen na hru *SALA* "

Z toho rozhovoru mi přijde, že Růžička bude spíš po mámě a že to má v hlavě srovnaný. A on jakožto osobnost mi nikterak nevadí. Jen to jméno... *MIMO* Kdyby aspoň křestní měl jiný. *HAHA*

+2
875.jpg
Amphicyoni +503
01.05.19 v 03:02

reakce na Vencágé: ,,Tak co sparťani, myslíte, že odbouchnou nějakou posilu hned po..." zobrazit příspěvekTak co sparťani, myslíte, že odbouchnou nějakou posilu hned po půlnoci? *THUMBSUP* :-D "

No myslím, že ne. *SILENY*

875.jpg
Amphicyoni +503
16.04.19 v 09:57

reakce na chuli: ,,Hlavně pokud to posoudili takhle tak z logiky věci měla dostat..." zobrazit příspěvekHlavně pokud to posoudili takhle tak z logiky věci měla dostat finka 2 minuty za faul an gólmanku a né, že neuznaj gól a Američnka dostala dvě minuty ... *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Nesouhlasím samozřejmě s posouzením celé situace, ale video nemůže odvolávat a určovat vyloučení, takže to takhle být pak muselo.

875.jpg
Amphicyoni +503
09.04.19 v 12:56

reakce na chuli: ,,Mě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do..." zobrazit příspěvekMě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do fandění,v plzni se kotel *** a odešli..pojďme udělat to samé nebo se domluvit z produkcí ,že nebudou šahat do fandění těma ***ma a o pauzách aŤ si pouštěj třeba ejchuchutralala .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Jenže v Plzni to pustili zcela záměrně a ohulili to a rozhodně to nebylo do fandění. A byl to až poslední krok, předchozích x pokusů nepomohlo. V Plzni a Brně je to odpad, Plzeň měla za poslední týdny tolik průserů, že se vedení i hráči staví proti, čemuž se nelze divit. U nás se tohle neděje, takže srovnáváš nesrovnatelný.
Co se týká pouštění hudby (a že bych si samozřejmě dovedl představit ve větší míře jinou) do fandění, občas se to u nás stane, ale když se zrovna nahlas a výrazně fandí, leckdy se s hudbou počká. Myslím, že letos v tom byl celkem posun. Určitě se to řeší s produkcí, to by ti tady řekli lépe povolanější. A k tvojí výzvě opustit tým a odejít z hlediště kvůli hudbě........?! *MIMO*

+2
875.jpg
Amphicyoni +503
08.03.19 v 18:02

Pískej konec! *SALA*

875.jpg
Amphicyoni +503
03.03.19 v 22:04

Sáblíková druhý den, druhý světový rekord. *BRAVO* *PRVNI*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 25. srpna - 13:30
  42.png
  MAN (venku)
  Příprav 2019 (příp.)
 • 29. srpna - 17:00
  10.png?1
  BOL (doma)
  Příprav 2019 (příp.)

Kalendář akcí

<<08 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
7
9
10
11
12
13
15
16
18
19
20
22
24
26
27
28
30
31