Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
875.jpg
Amphicyoni +501
20.06.19 v 11:26

Konec telenovely, Červenka roční smlouva v Rapperswilu... *HAHA*

+2
875.jpg
Amphicyoni +501
03.06.19 v 21:52

Je to tam, futsal - mistři. 3:0 na zápasy, skóre 16:1. *PRVNI* *SALA*

+3
875.jpg
Amphicyoni +501
30.05.19 v 13:19

reakce na frafont: ,,Tak novým trenérem ACS je Jílek (což bylo v podstatě jasný už..." zobrazit příspěvekTak novým trenérem ACS je Jílek (což bylo v podstatě jasný už nějakou dobu, teď to jenom ofiko potvrdili). "

Nejsem nadšený, ale na druhou stranu necítím ve vzduchu prů*er od první se***, jako tomu bylo třeba u Hapala. ;-)

875.jpg
Amphicyoni +501
21.05.19 v 21:45

reakce na loupák: ,,Nemůžeme byt na skore třetí, rozhoduje vzájemný zápas a ten..." zobrazit příspěvekNemůžeme byt na skore třetí, rozhoduje vzájemný zápas a ten máme se Švedy lepší. Skončime druzí, ať to večer dopadne jak chce."

Teď už je to pasé, ale za určitého nepravděpodobného výsledku jsme mohli být i třetí.

+1
875.jpg
Amphicyoni +501
13.05.19 v 01:03

Juniorští mistři světa ve florbale! Finále proti Švédům 8:2! *BRAVO* *PRVNI*

+2
875.jpg
Amphicyoni +501
04.05.19 v 23:17

Skandovat při minutě ticha "smrt Spartě", to je hodně velký dno... *KICKSLAVIA* Naopak Baníkovci super.

+1
875.jpg
Amphicyoni +501
01.05.19 v 16:07

reakce na cedak: ,,Abych řekl pravdu, já z posil zklamaný jsem. Tedy ne že bych..." zobrazit příspěvekAbych řekl pravdu, já z posil zklamaný jsem. Tedy ne že bych čekal zásadní jména a zásadní změny po tom všem, co nám mamagement předváděl v poslední době, ale kdyby mě aspoň jedna posila vyrazila dech, tak bych třeba pojal znovu jakousi důvěru ve věci příští.
Připojuji se v tom, že nesdílím nadšení nad odchodem Klimka. Minimálně proto, že v sezóně jsme mimo jiné dojížděli na nedostatek zkušeností a Klimek, i když nehrál nic zázračného, k těm zkušenějším patřil. Nebudu pro něj plakat, ale jestliže odchází zkušení Kumstát a Klimek a přichází zkušený Růžička, vychází mi, že o jednoho zkušeného opět přicházíme, a pokud se nepovede přesvědčit Jardu hlinku aby to ještě zkusil, může nám to zase dost chybět. Slovenských talentů naší sestavou prošlo v poslední době celkem dost a doufám, že Sukeľ nepůjde cestou, kterou vyšlapali Bartánus nebo Lapšanský. A u Stacha to bude celé o tom, jak si sedne se spoluhráči. Že potenciál má, to je bez debat.
Jenže když to podtrhnu, vychází mi, že přišli sice slušní útočníci, ale minimálně dvě velká jména do útoku a jedno do obrany nám chybí a v tom nenastala žádná změna. Jak to, že Boleslav umí přivést Ciencalu a Ševce a my zůstaneme u Dvořáčka? Co mě ale straší nejvíc je to, že jde o hráče, kteří dost dobře můžou zapadnout do Kruppova herního systému. Z mého pohledu dnešní změny nepřináší žádnou naději, že příště bude líp, a na 90% jsou pro mě sdělením, že Sparta i nadále hodlá hrát pro oko hnusný hokej a cílit své úsilí na úplně jiné lidi než jsem já.
PS. Jo a to co tu padlo na téma snahy o rebranding, jiné vizuály, billboardy a celkově jiný program je pro mě už samotným vyjádřením dnešní korporátní mluvou bohužel jen potvrzením jistoty, že HC Sparta dnes je prostě marketingový projekt a ne klub, kterému "fandíme srdcem." Navíc nemyslím, že by se někdo vážně chtěl zbavovat iritujícího rozjásaného maskůtečka nebo občas v neděli nehrát v poledne. Takže si závěrem jen postesknu, já nechci rebranding, já chci Spartu :-/ "

I když bych třeba s něčím souhlasil, fascinuje mě, jak pak dokážeš pojmout a podat i neutrální či hlavně pozitivní věci negativně a zabalit je do jednoho balíčku i s tím, co třeba negativní je...

+3
875.jpg
Amphicyoni +501
01.05.19 v 13:11

reakce na karlos: ,,Když jsem si přečetl vyjádření Růžičky, tak fakt nemám..." zobrazit příspěvekKdyž jsem si přečetl vyjádření Růžičky, tak fakt nemám problém, aby u nás hrál a minimálně zkraje bych ho určitě nechal v klidu, ať se může soustředit jen na hru *SALA* "

Z toho rozhovoru mi přijde, že Růžička bude spíš po mámě a že to má v hlavě srovnaný. A on jakožto osobnost mi nikterak nevadí. Jen to jméno... *MIMO* Kdyby aspoň křestní měl jiný. *HAHA*

+2
875.jpg
Amphicyoni +501
01.05.19 v 03:02

reakce na Vencágé: ,,Tak co sparťani, myslíte, že odbouchnou nějakou posilu hned po..." zobrazit příspěvekTak co sparťani, myslíte, že odbouchnou nějakou posilu hned po půlnoci? *THUMBSUP* :-D "

No myslím, že ne. *SILENY*

875.jpg
Amphicyoni +501
16.04.19 v 09:57

reakce na chuli: ,,Hlavně pokud to posoudili takhle tak z logiky věci měla dostat..." zobrazit příspěvekHlavně pokud to posoudili takhle tak z logiky věci měla dostat finka 2 minuty za faul an gólmanku a né, že neuznaj gól a Američnka dostala dvě minuty ... *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Nesouhlasím samozřejmě s posouzením celé situace, ale video nemůže odvolávat a určovat vyloučení, takže to takhle být pak muselo.

875.jpg
Amphicyoni +501
09.04.19 v 12:56

reakce na chuli: ,,Mě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do..." zobrazit příspěvekMě třeba sere i taková blbost jako je pouštění hudby do fandění,v plzni se kotel *** a odešli..pojďme udělat to samé nebo se domluvit z produkcí ,že nebudou šahat do fandění těma ***ma a o pauzách aŤ si pouštěj třeba ejchuchutralala .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Jenže v Plzni to pustili zcela záměrně a ohulili to a rozhodně to nebylo do fandění. A byl to až poslední krok, předchozích x pokusů nepomohlo. V Plzni a Brně je to odpad, Plzeň měla za poslední týdny tolik průserů, že se vedení i hráči staví proti, čemuž se nelze divit. U nás se tohle neděje, takže srovnáváš nesrovnatelný.
Co se týká pouštění hudby (a že bych si samozřejmě dovedl představit ve větší míře jinou) do fandění, občas se to u nás stane, ale když se zrovna nahlas a výrazně fandí, leckdy se s hudbou počká. Myslím, že letos v tom byl celkem posun. Určitě se to řeší s produkcí, to by ti tady řekli lépe povolanější. A k tvojí výzvě opustit tým a odejít z hlediště kvůli hudbě........?! *MIMO*

+2
875.jpg
Amphicyoni +501
08.03.19 v 18:02

Pískej konec! *SALA*

875.jpg
Amphicyoni +501
03.03.19 v 22:04

Sáblíková druhý den, druhý světový rekord. *BRAVO* *PRVNI*

875.jpg
Amphicyoni +501
07.02.19 v 18:01

Sáblíková *PRVNI* a to ji pětka ještě čeká! *BRAVO*

+1
875.jpg
Amphicyoni +501
05.02.19 v 19:43

Když už byla řeč o Rouskovi, tak na repre jede. Na jednu stranu mu to přeju, hlavně ať se ale nezrakví! *CERTIK*

+4
875.jpg
Amphicyoni +501
01.02.19 v 21:52

Dneska to bylo (až na produktivitu) velmi dobré. Konečně jsme dokázali soupeře zatlačit, vynutit si tlak, přestřílet, zkusit individuální průniky... Velmi dobrý Rousek, Voráček, Kanaďani, Sedláček. S průměrem gól na zápas se dají pak i s jedním vstřeleným dělat nějaké body. Led musel být dnes dost bídnej, jelikož byl pořád někdo na zemi.
P.S. Ten druhej gól, to jsem dlouho neviděl... *PEKLO*

+1
875.jpg
Amphicyoni +501
27.01.19 v 18:54

Sparta x Znojmo - 15:2. Na zlepšení nálady případně vcelku dobrý program... *FLAGSPA*

875.jpg
Amphicyoni +501
27.01.19 v 18:44

reakce na karlos: ,,Dnes mi to nepřišlo úplně tragické. Dojíždíme ovšem na..." zobrazit příspěvekDnes mi to nepřišlo úplně tragické. Dojíždíme ovšem na střeleckou potenci. To co neproměníme je neuvěřitelné. A bodovat doma na 1 gól jde dost těžko. Bohužel jsme i v nepřízni rozhodčích, protože chvíli před gólem Liberce na 2:1 tam byly 2 jasné neodpískané fauly Liberce *PEKLO* A úplně těsně před gólem byl rozhodčími po icingu na led vyhnán Pech, který podle gestikulace měl něco s bruslí. No a pak už stačil jen nedůraz před bránou, kde Piskáček s Rosem pouze koukali, jak to liberečák v klidu doráží *MIMO* "

Taky nebylo, ale třeba v první třetině spousta dobrých střeleckých pozic a je z toho velká tlustá nula. Mám dojem, že jsme dnes Liberec i mírně přestříleli, ale s jedním gólem se vyhrává velmi těžko. Ještě jeden postřeh: když je Vrána pryč a Sill nehraje, tak budeme mít značné problémy s buly. Jedinej, kdo bude vcelku vyhrávat, je snad Klimek. Dneska se, řekl bych, dařilo zrovna i Černochovi, ale to specialista na buly nikdy nebyl.
Rád bych si dnes přečetl zase nějaké chvalozpěvy na Pecha, protože dneska to byla vážně síla. Mnohokrát byl s pukem na střelu mezi kruhy a opakovaně poslal nějakou zadovku naslepo buď úplně na nikoho, nebo hůř - Liberci do útoku, nebo něco podobného. Hlavně ve třetí třetině to bylo několikrát za sebou a do očí bijící. Mám ho rád, je to super hráč, ale aktuálně hluboko pod svým standardem.

875.jpg
Amphicyoni +501
25.01.19 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,To je dobrej žvást :D   Nicméně tohle nezní tak, že by..." zobrazit příspěvekTo je dobrej žvást :D

Nicméně tohle nezní tak, že by Bukartse měli v Třinci rádi:

„Mám hroznou radost. To je výměna roku. Je to skvělá zpráva. Všichni v šatně jsme nadšení, že se něco takového povedlo. Nevěřili jsme, že by se něco podobného mohlo podařit.“

8-) "

Hele Gapine, jednou stačilo! *KSICHT* Chtělo by k tomu dodat i ten zbytek odpovědi: „Myslím si, že nám hodně pomůže. Je to tvůrčí hráč, který může hrát s kýmkoli. Těším se na něj, rád ho poznám. Doteď jsme byli soupeři. Když jsme hráli proti Spartě, vždycky jsem si říkal: bacha, je tam Vrána. Musel jsem si na něj dávat pozor. Umí skvěle vystřelit, nebo naopak nahrát, když vy už v brance čekáte střelu. Je ho strašně těžké chytat. Jsem rád, že ho mám na své straně a góly už mi snad dávat nebude.“ Z toho je jasný, že uchcává z Vrány a s Bukartsem to nemá v podstatě nic společnýho.

+2
Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 6. srpna - 18:00
  5.png
  SLA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)
 • 8. srpna - 18:00
  18.png
  KVA (doma)
  Příprav 2019 (příp.)

Kalendář akcí

<<06 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30