Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
875.jpg
Amphicyoni +470
10.12.18 v 14:01

reakce na loupák: ,,To doufáme stejně :-D "

I já doufám. Brát trenéry, co už tu byli a byli vypakováni (a dokonce dvakrát), je prostě blbost. Pokud si dobře pamatuju, tak když se minule poroučel, nahradil ho Ščasný, tak teď by si to kluci prohodili... geniální! *KOSA* Právě teď je ideální čas na to zkusit něco, co by mohlo fungovat. Nový trenér by měl zimní přípravu, jaro (jelikož titul je světelný roky vzdálen) a letní přípravu + dvě přestupní období na to dát to dohromady a to je spousta času, aby i kouč, kterému trvá déle, než naučí svůj tým vše potřebné, vše v poklidu zvládl.

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 21:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Na Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat..." zobrazit příspěvekNa Ristice patadoxne dopal nemam. Jinak by mozna desitku nikdo kopat nesel. *FUCKU* Nechci delat obhajce Scasnemu, muj kun to opravdu neni, ale co by s labilem jako Stanciu a s brutalne nedisciplinovanym chlapem jako Kanga udelal Guardiola nebo Mourinho mi je zahadou. Zejmena pokud mezi nahradniky ma Vachu nebo Ristice. Ti kluci musi umet nest svuj dil zodpovednosti bez ohledu na jmeno trenera. *KOSA* Jinak souhlasim, ze musi prijit trener co si nenecha s*at na hlavu od Kotaliku ani od Kretinskych! Musi prijit nekdo jako byl SUNDERMANN! *SALA* "

Tak tady budu tentokrát nesouhlasit. V tom týmu hrají v podstatě všichni dost pod svoje možnosti a to jde za tím, kdo to "vede". Je to podobný, jako to bylo loni v hokeji, všichni hráli bídně, posily s formou hrály chvíli dobře a pak už taky bídně. Nevím, jak současný Mourinho, ale dobrý trenér, a nemusel by to být nutně trenér světové třídy, by z týmu a hráčů dostal mnohem více. A dokázal by pracovat s týmem i mentálně. Co se týká Kangy, tak to je jen obraz (ne)Ščasného stylu. Tým pod jeho vedením vždycky dostával hrozně karet. Kanga v minulých letech v Srbsku dostával 1, 2, 3... ŽK za rok. I loni v naší lize pod jiným vedením měl, pokud si pamatuju, jen dvě.

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 20:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Mame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako..." zobrazit příspěvekMame ctyri kousky plus Kudrnu ze Slovenska. Slovaky beru jako polotucne cizince, ale cizinci to papirove to jsou. Asi takhle: utok posilit potrebujeme. Kdyby Krupp shledal, ze Pohl nam muze pomoci, super. Kdyby se Brizovi povedlo zlomit Honzu Kovare, budu na vrcholu blaha. Ja na nej trpim a posledni roky to byl o parnik nejlepsi cesky centr v Evrope. Byt ta sance je minimalni. Ale pokud to nevyjde a Sparte to pomuze, at Krupp privede dalsi dva Kanadyry nebo Amiky. Radsi titul se sesti klukama ze zamori nez dalsi howno bez nich. Takhle to citim ja, ale ne vsichni to musime videt stejne. *FRAJER* "

Já ho beru jako plnotučnýho cizince, ale Kudrna se právě do kvót jako cizinec nepočítá. ;-)

875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 20:28

reakce na karlos: ,,No tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je..." zobrazit příspěvekNo tak ještě jeden a budeme mít čtvrtinu týmu cizinců. Za mě je to maximum *KSICHT* "

Neřekl bych, že 5 z 29 by byla zrovna čtvrtina, ale vem to čert. A to ani nepočítám třeba Přibyla. Hlavní je, aby případné posily k něčemu byly a je úplně jedno jestli z Čech, Švýcarska nebo třeba Austrálie. A že útok doplnit potřebuje. A nutno taky říct, že všichni tři Kanaďani se jako opravdové posily vskutku jeví a de la Rose zatím taky nevypadá špatně.

+1
875.jpg
Amphicyoni +470
02.12.18 v 19:28

reakce na karlos: ,,Můj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to,..." zobrazit příspěvekMůj názor je, že cizinců už máme v týmu dost. Ale vypadá to, že Krupp má na hráče čich. Tak snad s Brošem ještě někoho opravdu kvalitního přivedou. "

Vždyť jsou letos jen čtyři, ne? Blain, Delisle, de la Rose a pak Sill.

875.jpg
Amphicyoni +470
01.12.18 v 20:37

reakce na Gapin: ,,Třeba nemusel, tenhle horní záběr, je v určitým momentě..." zobrazit příspěvekTřeba nemusel, tenhle horní záběr, je v určitým momentě neprůkaznej. To jak je ta kamera nastavená ze šikma a puk je ve vzduchu, tak neznamená že je za čárou. Nebo spíš sem to napsal blbě, tenhle záběr průkaznej je, ale pokud má k dispozici ještě záběr ze strany, tak pokud puk není přímo nebo lehce nad ledem, za čarou být nemusí.
Se to nedávno v nějakym zápase taky řešilo."

Kamera byla sice trošku posunutá, ale puk byl za čarou vidět o tolik, že to nemohlo být tak zkreslené, navíc když byl puk skoro u ledu. Pech říkal, že hned věděl, že to bylo v bráně, i Novotný prohlásil, že to byl jasný gól.

875.jpg
Amphicyoni +470
30.11.18 v 18:02

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, příchod Davida Morerga Karlssona, pravého..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, příchod Davida Morerga Karlssona, pravého křídla, z Norrkopingu do fotbalové Sparty začíná nabírat výrazných obrysů. Ovšem před námi je zápas v Uherském Hradišti a po přečtení článku na lupě přemýšlím jestli si nejít vsadit na neprohru Slovácka. Jakmile pašáci z Letné začnou slibovat nebo ubezpečovat, že se bude vyhrávat, tak to smrdí průšvihem. I když by se mohli inspirovat futsalovou Spartou, která před nedávnem v Uherském Hradišti vyhrála 9:2. *KSICHT* Kangovi vypršel karetní trest a nastoupí. Snad se mu bude chtít hrát a běhat, aby zkvalitnil hru Sparty. Doufám, že bude k dispozici i Tetteh. Spartě se dlouhodobě v Uherském Hradišti dařilo, ale to poslední tři zápasy neplatí. Před třemi lety ale po dlouhé době venku se Slováckem prohrála, 0:2, a následovaly dvě plichty 1:1. A jak jinak, Sparta vždy vedla a o gól si koledovala až ho dostala. *NAPR**** Tohle se lupě povedlo: "(Sparta)
to má složité ve všech venkovních zápasech, protivníci proti ní ze sebe vymáčknou víc než v jiných zápasech. Například Olomouc vyhrála doma za celý podzim jen dvě utkání, ano jedno bylo proti Spartě. I Bohemians doma body rozdávají po hrstech, ale Spartu o dva obrali." K tomu se snad ani nedá nic dodat. :-!
fotbal.idnes.cz/spar..."

Jedna věc je, že hrajeme převážně bídně a to hlavně venku, o tom žádná, nicméně domácí zápas proti Spartě je pro všechny vrchol sezóny i za cenu x zranění a vykartování, aby ostatní zápasy víceméně odchodili, a to i proti Plzni či Slavii. *KOSA*

875.jpg
Amphicyoni +470
30.11.18 v 15:24

reakce na Schaschek: ,,Tak dát nabídku jsme mu mohli taky. Uvidíme. Nevěřím tomu, že..." zobrazit příspěvekTak dát nabídku jsme mu mohli taky. Uvidíme. Nevěřím tomu, že Broš s Břízou a Kruppem sedí v kanclu se založenýma rukama."

Vidím to stejně, určitě nějaké snahy o posílení probíhají, tím spíše s takovouhle marodkou. Já bych se nebál, co se posil týká, sáhnout za oceán. Blain, Sill i Delisle se povedli, Krupp nebude mít špatný oko. Naše prostředí je dost přebrané a lovit české hráče různě po Evropě teď asi taky nebude snadné.

+1
875.jpg
Amphicyoni +470
18.11.18 v 18:34

Boleslav, Chomutov a Olomouc jsou přesně ty týmy, co nemají v extralize co dělat. A my od nich dostaneme 16 kusů. Doma jsme nebodovali snad už skoro měsíc a dnešní představení, kdy horko těžko dotáhneme ztrátu 0:3, abychom si pak asi za minutu a půl nechali dát další tři, to snad ani nestojí za komentář. Útočníci převážně v průměrné až podprůměrné formě, obrana ještě horší a gólmani přestali zářit, jako tomu bylo ve většině sezóny. A výsledek je tohle... *KOSA*

875.jpg
Amphicyoni +470
09.11.18 v 17:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Jsem poněkud překvapen polemikou na téma jestli má Sparta lepší..." zobrazit příspěvekJsem poněkud překvapen polemikou na téma jestli má Sparta lepší tým než Slávie co spustil krátce po nedělním derby Ščasný. Dle mého názoru směrem dopředu určitě Sparta lepší tým než Slávie má. Dozadu si tím tak jistý nejsem, i když to je nejen o individuální kvalitě hráčů jako též o systému, ale zrovna tohle téma bych být na Zdendově místě příliš neotevíral, protože pokud s horším týmem má Slávie o sedm bodů víc než Sparta a to ještě souběžně hraje Evropskou ligu, ve které bojuje reálně o postup ze skupiny, pak se nutně musíme dostat k umění trenérů. A to v tomto kontextu hrubě mluví právě proti Ščasnému. Protože pokud z lepšího kádru, navíc při absenci zátěže v Evropské lize, dostal trenér Sparty ze svých svěřenců výkony a výsledky o sedm bodů horší, pak se ukazuje jako dost zásadní problém právě on. Z tohoto důvodu se dost divím, že zrovna on tuto polemiku otevíral. Slovy klasika si ukázkově na**al do vlastního hnízda. *FUCKU* Co se týká zájmu Sparty o Dočkala, ano klub potřebuje nějaké hráče se vztahem ke Spartě, aby se utvořilo jádro kabiny, které by dokázalo ukočírovat výstřelky jaké předvádí Kanga. A hlavně, aby tým dostal nějakou duši. Ale buď moc nechápu kam by se s Dočkalem počítalo na hřiště nebo se na Letné považuje za velice reálný odchod jednoho z dvojice Stanciu – Kanga. Se Stanciem by si „Plivník“ dle mého názoru sedl na hřišti i lidsky, s Kangou si je moc představit neumím. Nicméně budu souhlasit s Mrazíkem, že Spartu pálí jiné pozice než střed hřiště. V první řadě chybí to co chybělo na konci loňské sezóny a to co dle mého názoru bylo v létě posíleno velice lajdácky: post stopera a post pravého obránce. Vzhledem k očekávanému odchodu Pepy Šurala (i jeho formě posledních týdnů) a k přerodu Vaška Kadlece na profesionálního maroda (na Letné za dva roky předvedl zoufale málo a to nejen kvůli zraněním) se rozhodně nabízí potřeba posílit útok. *POSILOVNA* "

Já si dokážu Dočkala v sestavě představit naprosto v pohodě a to hned v několika různých rozestaveních. Co se týká odchodu jednoho z dvojice Kanga-Stanciu, nemělo by to být na Letné absolutně žádné téma. Problémy máme na stranách a v současnosti taky jediného útočníka, co za něco stojí, jímž je Tetteh.

+1
875.jpg
Amphicyoni +470
05.11.18 v 11:01

Nita je rozhodně lepší než Heča, což se ostatně jasně ukázalo, jakmile vlezl do brány. Nitova hra nohama občas nevyjde, ale to je tak jediný, co mu lze vytýkat. Jen on sám nám zařídil x bodů. Je to snad jediný místo, kde nám to funguje, takže bych tam nesahal ani náhodou. Co se dále týká sestavy na Karvinou: Chipciu je vykartovanej, takže ten hrát nebude určitě, Vatajelu nemá v sestavě co dělat a napravo už vůbec ne a dokud si nevyndá Ščasný hlavu ze zadku a nevrátí na stopera Kayu, bude to pořád stejně hořet. Radaković má naštěstí taky už 3 ŽK, takže jako u Šurala spása zanedlouho přijde. Štetina celou dobu nehraje a pak to v derby podle toho taky vypadá...

875.jpg
Amphicyoni +470
29.10.18 v 20:27

Florbalová Sparta se asi inspirovala, 30. minuta 0:3, po II. třetině 3:3, ve III. třetině 6:3... *THUMBSUP* 10. výhra za 3 body v řadě, takhle by to šlo! *SALA*
Teď ještě aby se inspirovali i joudové z Letný. *NAPR****

875.jpg
Amphicyoni +470
28.10.18 v 21:18

Dva dny, dva zápasy, dvě výhry. Včera obrat z 0:3 a pak 2:4 v poslední desetiminutovce a prodloužení, dneska z 0:2 po II. třetině rovnou za tři body. Tohle je tým! Nepříznivý vývoj nás nezlomí a navíc ke konci zápasu evidentně fyzicky nezaostáváme. Zato loni...
P.S. Koukal je psychopat, měl jsem o něm celou kariéru vyšší mínění.

+3
875.jpg
Amphicyoni +470
23.10.18 v 14:07

reakce na frafont: ,,Kanga už má sedm žlutých karet, takže se Zlínem ho tam snad..." zobrazit příspěvekKanga už má sedm žlutých karet, takže se Zlínem ho tam snad nedávat, aby nedostal osmou a nechyběl v derby. Ale teda na to, že je odehraná teprve třetina ligy, docela mazec - horší je, že v podstatě všechny ty karty jsou za nějakej nesmysl, ne ty povinné záchranné brzdy, kdy hráč musí sundat soupeře *MIMO* "

Kanga není jedinej, komu hrozí vykartování. Ale zrovna jeho bych hrát asi nechal, jen by s ním měl Ščasný promluvit jako tehdy Mourinho s Balotellim. *HAHA* Sedět bych tak nechal Costu, za něj může v klidu hrát Kaya a Ćivić vlevo by zůstal. A dal bych tam Šurala místo Tetteha s tím, že už je načase se ukázat.

+1
875.jpg
Amphicyoni +470
21.10.18 v 15:51

Zdá se, že držení berana a neřešení ovcajdů je běžná praxe... *KSICHT*

875.jpg
Amphicyoni +470
08.10.18 v 15:28

Černoch dva zápasy. Za sebe říkám nechápu! *MIMO*

+4
875.jpg
Amphicyoni +470
21.09.18 v 15:59

reakce na frafont: ,,http://www.hokej.cz/liga-mistru-meni-klic-kvalifikace-kdo-ji-od-sezony..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/liga-mi...
Takže tým, co skončí třeba šestej v základní části, si může zahrát CHL - co na tom, že v playoff vyhučí ven už ve čtvrtfinále..."

Aby šel do Ligy mistrů 6. tým po ZČ, muselo by se kvalifikovat 6 či 7 týmů z jedné země. Jelikož maximum je 5, a to ještě jen pro SWE a SUI, tak asi těžko... ;-)

875.jpg
Amphicyoni +470
14.09.18 v 22:09

reakce na frafont: ,,Začali kucí pěkně, to jo... Teď bych to prosil v neděli a v..." zobrazit příspěvekZačali kucí pěkně, to jo... Teď bych to prosil v neděli a v pondělí z Ostravy za šest bodů :-)"

Tak florbalová Sparta dneska veze z Vítkovic 3, možná trochu překvapivé, body. Takže začalo to dobře, jen to teď dotáhnout. ;-)

+1
875.jpg
Amphicyoni +470
17.08.18 v 11:18

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobry vecer, co ted nevidim nebo si neprectu na internetu, tak nemam...." zobrazit příspěvekDobry vecer, co ted nevidim nebo si neprectu na internetu, tak nemam. Docela s udivem jsem si precetl clanek Rosady na Letne na serveru sport.cz, podle ktereho se Sparta bude snazit zbavit Kayi a Ben Chaima (toho casu s pretrzenymi vazy 9 mesicu mimo) a k mani jsou i Vukadinovic, Ristic a Mustedanagic. *MIMO* Nechapu jak Kaya muze mit ctyrnasobny plat a Ben Chaim trojnasobny oproti Stanciovi. To pak rozumim, ze tohle v kabine dobrotu nedela! Il Cretino skodi, i kdyz uz na Letne pul roku neni. To je presne to ceho jsem se bal a bojim, ze kecal od La Scaly byl pro Spartu sok, z nehoz se bude vzpamatovavat roky! Toho krypla nam byl cert dluzen! To snad musel mit dr. Kretinsky nejakou selest na mozku nebo docasnou dusevni slabomyslnost, kdyz necemu takovemu sveril post trenera, sportovniho reditele a jeste pul miliardy ceskych korun na zmeny v kadru! *NAPR**** Vzhledem k tomu, ze o hrace Sparty je minimalni zajem (kdo by se divil) a Kayovi s Ben Chaimem se ani odchazet za horsi gazi z Letne nechce, je otazkou kdo vlastne odejde. U nekterych jmen ale politice Sparty nerozumim. *VYKULENY* "

Teda že i ty sežereš takovej neskutečnej blábol, co dokázal sport.cz vyplodit, tomu bych opravdu nevěřil. *MIMO* Je to novinářský dno, který má jen šokovat, rozdmýchat emoce a prodat se. Myslel jsem, že máš v oblasti sportovní žurnalistiky lepší znalosti a oko. Tvoje enormní averze k Italovi ti zatemnila zdravý rozum. :-P Sami tam cpou slova jako "údajně" atd., podobnej článek vyšel už minulý týden ve Sportu, jen bez těch přestřelených pohádkových čísel a na trošku jiné novinářské úrovni. Pečeně se k danému článku ostatně vyjádřil dosti jasně. Platy mají oba vysoké, zřejmě až moc, ale to co si dovolil napsat sport.cz... Realita jejich platů (i s bonusy) je o nižší desítky milionů jinde (Kaya) a o vyšší miliony míň (Ben Chaim). Rozdíl mezi platy Kaya-Stanciu je násobně menší, než co se snaží tvrdit tento výblitek. Čísla, co se ke mně donesla či byla publikována v leckterých médiích, se s daným článkem vskutku neshodují, naopak se navzájem dosti podobají a velmi dobře souhlasí např. s čísly, o kterých jsme se bavili s Mrazíkem.
Jinak Ben Chaim je dlouhodobě zraněnej, tudíž neprodejnej a Kaya je náš nejlepší obránce, tudíž by byla děsná blbost se ho i přes platovou zátěž zbavovat. Chvátal už podepsal v Olomouci a Mustedanagić by měl jít za Holoubkem, což je dobře, potřebuje hrát a ne zrovna v juniorce.

+1
875.jpg
Amphicyoni +470
02.08.18 v 22:54

reakce na MichalM: ,,Radakovič udělal nesmysl hlavně v tom, že nedal malou domů Nitovi..." zobrazit příspěvekRadakovič udělal nesmysl hlavně v tom, že nedal malou domů Nitovi a vymýšlel blbosti. To, že položil tomu Srbovi ruku na záda mu fakt za zlé nemám. Rozhodčí ovšem za to že to zbaštil vůbec neměl odejít z trávníku po svých. Připomnělo mi to zářez s CSKA Moskva před nedávnem. Souhlas s tím, že to mělo být aspoň 3:0 v půlce a takhle bychom se nebavili. Pravda je, že trochu štěstí by neškodilo při těch tyčích. To jsem dneska neměli. Každopádně potlesk po zápase byl namístě, protože hráči bojovali nadoraz. Tak snad to vydrží i v lize a přidají k tomu aspoň trochu lepší koncovku."

Potlesk vestoje byl dneska na místě, takhle jsme nehráli už hodně, hodně moc dlouho. Jasně, odjezdit zápas by mělo být samozřejmostí, ale dneska to bylo opravdu nadoraz. *BRAVO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. prosince - 17:30
  12.png
  VIT (venku)
  Extraliga (28.kolo)
 • 26. prosince - 16:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (29.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
2
3
4
5
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
27
29
31