Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
1.png
Amadeus +178
23.02.20 v 21:46

reakce na SpartaCorps: ,,https://www.facebook.com/photo?fbid=1288768271333856&set=a.3386816..." zobrazit příspěvekwww.facebook.com/pho...

tvl, tak fandové Varů měli problém s tím, že prej neměli sektor kvůli Holdu...no nevim, že by jich tam bylo tolik, že by se nevešli do vedlejšího..."

Tak tomu se můžeme jen smát... Mně se třeba to jejich umístění líbilo, klidně ať tam šoupnou všechny hosty, protože to v podstatě odráží trend sektorů v celé extralize. *HAHA*

+2
1.png
Amadeus +178
14.02.20 v 23:12

reakce na Schaschek: ,,Je to normální čůr.k! Ok, trest dejme tomu, ale jak může dát na..." zobrazit příspěvekJe to normální čůr.k! Ok, trest dejme tomu, ale jak může dát na jedný straně dva za nezaviněnou sekeru a na druhé dva za tu srač.u co udělal Houdek?! Prostě ***. "

Nevím, nerad bych tu nějak brečel, upřímně nesleduju ostatní rozhodování tohohle individua, ale přijde mi, že minimálně na nás si milerád smlsne. Obecně je naše práce v zákulisí marná jak ve fotbale, tak v hokeji. Co je smutné, že je vůbec něco takového ve sportu třeba dělat. Jak jde o prachy, tak bohužel... Že je náš sport žumpa, je věc druhá. Raději bych to neřešil a jen na zápasy chodil sledovat hokej. Jenže tyhle *** mě bohužel konstantně v poslední době nadzdvihávají... Když už tedy máme z těch zápasů za něco pykat, tak ať je to bolí! Tohle je směšný a odehrává se to ve stylu rovnajícímu se vytáčení kola štěstí báby tutovky.

+1
1.png
Amadeus +178
14.02.20 v 22:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Když jsem na toto fórum prvně přišel psal se rok 2013 a bylo..." zobrazit příspěvekKdyž jsem na toto fórum prvně přišel psal se rok 2013 a bylo krátce po konci čtvrtfinálové série, ve které Spartu vyřadil Třinec. Jedna z věcí co se zde tenkrát řešila byl prasácký zákrok Rotha tuším na Pilaře a nepochopitelná reakce hráčů Sparty, kteří stáli dílem u ležícího spoluhráče a dílem se svěšenými hlavami opodál. Nikdo Róthovi nejel dát přes tlamu ani mu nikdo nejel vyřvat mozek z hlavy. Většina z nás tady nechápala reakci hráčů Sparty, byla jí zklamaná, naštvaná a znechucená. Bohužel musím přiznat, že od té doby uběhlo téměř sedm let a nic zásadního se nezměnilo. Kolikrát jsme za tu dobu viděli, že by byl potrestán prasácký zákrok na hráče Sparty jiným hráčem Sparty ?! Stačily by na to prsty obou rukou nebo dokonce jen jedné ruky ?! *MIMO* Vyzývám klub: vraťme se ke zlatým dvěma pravidlům, se kterými dostal dr. Pavel Wohl Spartu mezi špičku. První znělo MUSÍ JE TO BOLET! A druhé znělo KDYŽ PROHRAJEME TAK JE POŘÁDNĚ SEŘEŽEME !!! Nedávno tady proběhlo několik vzpomínek na sezónu 87/88, která skončila památnou finálovou sérií proti Košicím. Já z té sezóny mám víc vzpomínek. Jedna z nich je na utkání Sparty proti Vítkovicím ještě v základní části. Ve Vítkovicích hrál jistý Zdráhal, Zmrhal nebo tak podobně znějící dobytek. V Holešovicích si prasácky vyšlápl na Vláďu Petrovku. Okamžitě u něj byl Gudas, dal mu pěstí do ksichtu a hodně důrazně mu domluvil ve stylu „Ještě jednou a dobiju Tě.“ Zkusil to znovu a zase na Petrovku: Gudas si ho vzal do prádla, vůbec se s ním ne**al a ve třech kusech toho šmejda odvezla z Holešovic záchranka do nemocnice. Na ledě zbyla jen krvavá šmouha. Tohle chci vidět zpátky na Spartě, protože to bylo DNA Sparty! Pokusíš se mi zranit nebo mi zraníš spoluhráče, tak jsi si podepsal lítačku do špitálu! Na hrubý pytel vždycky patřila hrubá záplata! *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Amen!

+1
1.png
Amadeus +178
14.02.20 v 22:18

reakce na loupák: ,,Jirka Smejkal, dostal od *** Ujčíka dva zápasy."

Hlavně, že Koukal kdysi dostal za “MS v sekání“ do ležícího Dvořáka taky dva zápasy. Ujčík ať už jde laskavě do ***e! To jsou metry, že by jeden blil.

+2
1.png
Amadeus +178
13.02.20 v 18:36

reakce na chuli: ,,když tu řešíte komentátory. Hrozně rád koukám na formule i..." zobrazit příspěvekkdyž tu řešíte komentátory. Hrozně rád koukám na formule i kvůli Tomáši Richterovi.A ač novu moc nemusím tak ,už tam byl super. To je odborník na svém místě. A to samé bych řekl o komentátorech ,kteří komentují na stejné stanici NFL (hráči AM.fotbalu v čechách) takhle ss představuju odborníky. "

Záleží na úhlu pohledu. Zrovna Richter byl u mě jeden z důvodů, proč jsem přestal pozvolna F1 sledovat. Když dávala přenosy Prima, tak mi to přišlo v pohodě, jakmile nastoupil tenhle pán, tak se mi postupně začala tvořit "zárubovská" averze hraničící s nenávistí a vyhledával jsem zahraniční komentáře. Ten chlap nezavřel hubu, hlásil nesmysly plynoucí z toho, že nedával pozor - taková ta kecací klasika. Kdyby neměl po ruce Turka, tak byl úplně jalovej. Nicméně, je to můj pocit, nenutím ho. :-)

Nedávno jsem si zrovna říkal, že se mi líbí asi nejvíc komentáře na Eurosportu. Třeba lyžování. Úplná pohoda, občas nějaký ten vtípek... Nepřijdu si brutálně vycukanej z toho, že mi tam Budka s Hrstkovou vykecej díru do hlavy nebo si ji prostřelím radši sám.

*SILENY*

1.png
Amadeus +178
12.02.20 v 21:44

reakce na ToM: ,,Nemastnej, neslanej zápas to byl... Ale právě takovej kritizovanej..." zobrazit příspěvekNemastnej, neslanej zápas to byl... Ale právě takovej kritizovanej Klíma to dokáže rozlousknout na svoji stranu... Myslím, že tohle předvést v našem dresu, tak jsme všichni spokojeni. Já se přiznám, že mám rád tyhle hráče, kteří se dokážou vybláznit a ještě jsou třebas i trošku vyč...ný. Tohle mi ve Spartě chybí, je sice super, že tu máme fajn kluky, sparťany, já je mám rád, ale pak je to právě takovej nemastnej, neslanej hokej... Zrovna Klíma do toho jde po držce, naopak my prohráváme a místo nějakýho tlaku, že by někdo vzal něco na sebe, tak jen nějak náhodně posunujeme puky do pásma, hlavně snad pozor, aby to moc nebolelo! Takže ještě chtít po někom, aby někomu rozbil hubu... No, hlavně, že se někteří hráči tetelej, že se teď začal hrát jinej hokej a všechno je super. Já dneska po dost dlouhou dobu zápasu moc změn nezaznamenal, spíš to byla celkově zase pěkná nuda a zklamání, s dnešním Hradcem to měly být jasně tři body a hlavně větší zábava na place."

Tak jak jsem řekl mezi řádky, mě štvalo, že se nevešel do sestavy u nás. V přípravě se mi s Michnáčem hodně líbili. Nicméně, bohatě stačí, že nám rasí hráče kdejaká močka a teď si je ještě budeme prznit sami (hostovačkami). Kouknu se ještě doma, ale přišlo mi, že se 2x nesnažil střetu zabránit. Očekával bych aspoň nějakou omluvu směrem k týmovému parťákovi.

Dneska jsem krom šancí na 2 zápasy viděl i hrůzostrašný nešvar se zpětnými přihrávkami do obraného pásma, případně zadovky naslepo před naši bránu i křížné puky (klasika). To vymyslel kdo? Porazili jsme se vlastně úplně sami.

Z jednoho zápasu nechci dělat vědu, ale jak tu padlo. Rozhovor s Buchtelem mám pořád v paměti...

+2
1.png
Amadeus +178
12.02.20 v 20:13

Ten pocit, kdy je zápas takovej nemastnej, neslanej... V první třetině máš šancí na 4 góly, ve druhý nedáš 2 tutovky, abys pak koukal na simulanta Koukala, hostovačku Klímu, jak Ti dá gól a zrasí beztrestně golmana. Pak ještě je na ledě při rozdílovém gólu.

Co mě ale neskutečně štve, že mu tu hubu nikdo nechce rozbít! Vypadl mi pán z oka, a to jsem se ho zastával. Ať si ho tam nechaj, klauna! *KOSA* *LEBKA*

+3
1.png
Amadeus +178
05.02.20 v 01:29

reakce na Schaschek: ,,A potvrdil by to i článek od Dudy (bohužel..." zobrazit příspěvekA potvrdil by to i článek od Dudy (bohužel premium)

isport.blesk.cz/clan...

Upřímně nejsem příznivcem revolty proti trenérovi a z tohohle to prostě tak vypadá. Mrzí mě to. "

Jak říkáš, pokud je to pravda, má to k profesionalismu hodně daleko. Nebylo to poprvé a nebude to naposled. Bohužel to takhle chodí ve všech sportech. Vzpomínám na dobu, kdy se tu hráči chtěli trénovat sami a co den, to návštěva kanceláře, následně to odnesl trenér. Respekt tím, že to odnesou hráči, neudělá prakticky nikdo, protože pak do klubu jen tak někdo hrát nepůjde. Obecně je toto cesta do pekel. Univerzální metoda čištění vzduchu je prostě vyhazov trenéra. Nu, krátkodobě je to historicky úspěšný tah, ale...

Jsem samozřejmě rád, že se na náš hokej dá koukat, že se jezdí po zadku, slaví se atp. Nejsme nevděčný, ale rád bych po sezóně (teď nemá smysl se v tom víc hrabat), slyšel i pohled druhé strany. Pravdu se stejně nikdy nedozvíme, tak aspoň ať máme radost z vítězství.

1.png
Amadeus +178
03.02.20 v 20:46

Člověk přijde z práce a nestačí se divit, kolik se toho přes den napsalo v médiích i zde. Za mě osobně z případného příchodu Jandače tragédii dělat nebudu a počkám si, jak to bude fungovat. Co se týká vztahu Jandač vs. Ton, o tom také bylo kdysi napsáno hodně a pochybuju, že si lidé z vedení budou chtít ten klub a kabinu nějak rozdrbat. Ton měl kdysi také dost máslo na hlavě ohledně trucování. Pravdu, jak to bylo, se asi nedozvíme nikdy. Pokud bude duo Hořava + Jandač fungovat, za mě no problém.

+1
1.png
Amadeus +178
02.02.20 v 19:47

reakce na Gapin: ,,Co se týče Machovskýho, mám takovej divnej pocit, že když mu..." zobrazit příspěvekCo se týče Machovskýho, mám takovej divnej pocit, že když mu nesedí na lavičce Sedláček, tak prostě ten výkon není úplně tak jak by měl vypadat. Asi ne z toho důvodu, že by měl konkurenci, ale asi se bojí aby to nepadlo všechno na Wolfa.
Přiznám se, že jsem čekal dneska v kysně Neuvirtha. Nevim co s ním je, že není ani jako dvojka a chápu, že nechtěl Hořava hned dát nedůvěru Machovskýmu, ale dneska se to prostě vybízelo aby nastoupil. Tím nechci samozřejmě za dnešní výkon Machyho kritizovat. Ale přiznat si musíme, že poslední zápasy jde dolu, stejně tak jako výkon celýho týmu.
"

Nepsalo se nekde, ze je nastydlej nebo tak? Obecne jsme ted rymicek meli v tymu plno. Taky je chripkove obdobi, co jineho celat. Zadna poradna zima, to se to virum dari. Navic, kdyz jsem videl, co zase predvadej lidi v MHD, tak si za to sireni muzem jako lidi sami.

1.png
Amadeus +178
02.02.20 v 19:12

reakce na Gapin: ,,Pred zapasem bych mozna bral i bod. S ohledem na prubeh jsem mozna..." zobrazit příspěvekPred zapasem bych mozna bral i bod. S ohledem na prubeh jsem mozna nasranej, ale byt mi to nejde pres hubu, Brno silu ma.
Pro me je dulezitejsi ze hokej hrat na kterej se da koukat, umime...
Smrt Brnu!!!"

Dneska jsem rovnez necekal zazraky. Jsem samozrejme rad za vyhru, ale mam rozpolcene pocity. Za prve, po tomhle vykonu je opravdu bod ztrata. Machovsky je opravdu v utlumu a neveri si. Libilo se mi nasazeni, takze jde videt, ze to najednou jde a zadny problem s kondickou nemame. Trochu se mi potvrzuje odstreleni Kruppa, coz mezi radky naznacil i Horava, kdyz rikal, ze tady byl jako cizinec sam a potreboval kolegu se stejnym smyslenim.

Tak jen doufejme, ze dnesni vyhra pany nakopne, budou v techto vykonech pokracovat i nadale a hlavne to zacne lepit. Meli jsme zase sanci na par zapasu.

+1
1.png
Amadeus +178
31.01.20 v 02:05

Také se pokusím s odstupem času, práce a pár piv vyjádřit k situaci, která na Spartě vyvstala. Předně mě krok odvolání trenérů v této fázi soutěže nijak netěší!

Budu se rád plést, když řeknu, že se nám opakuje situace, kdy hráči trucují proti trenérům. Zažili jsme to třeba s Hynkem nebo Jandačem. V tomhle mi nevoní ani osoba Petra Tona, kterého uznávám jako hráče, ale pouze do doby, kdy začal dělat slečinku, které nevoní trenérovi požadavky.

Ohledně odvolání jsem slyšel pár spekulací ohledně kontroverzní osoby Jardy Nedvěda. Nicméně, jestli trenéři neměli autoritu, tak je zase hodíme přes palubu, ostatně, jako poněkolikáté od poledního titulu.

Skoro se vsadím, že i v tom “torzu”, které máme, začneme šlapat úplně jinak. Na jednu stranu mě to bude těšit, ale na druhou pěkně štvát. Jestli se profíci rozhodli potopit trenéry, tak je to něco, co mě osobně je velmi proti srsti.

Doufám, že Hlína ví, co dělá... Na této situaci něco smrdí, je otázka co, ale něco určitě!

+1
1.png
Amadeus +178
27.01.20 v 15:36

reakce na karlos: ,,Tak jsem si asi 5x pustil to buly, po kterém byl vyloučen Sukeľ...." zobrazit příspěvekTak jsem si asi 5x pustil to buly, po kterém byl vyloučen Sukeľ. Nikde tam nevidím zásah hokejkou. Vidím hokejku, jak jde kolem ramene a skok plzeňáka na led..... Uniklo mi něco??
"

Už jsem to večer psát nechtěl, ale rozbor jsem dělal stejný. Možná proto se Buchtele tak naštval. Nicméně, přesně to vidět není, ale je tu možnost, že to byla simulace jako kráva. Třeba ho ale štrejchl. Nicméně, zase se válel, jak kdyby měl umřít.

+1
1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 23:54

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/sport/basket/kobe-bryant-umrti.A200126_205711_spo..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/sport/b...
Další legenda sportu, kterou si pozvali tam nahoru moc brzo :-( "

Tohle je strašně smutné! Člověk si pak říká, že rozčilování se nad hokejem, je vlastně úplně vedlejší. R.I.P., Mambo!

1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 23:51

reakce na Schaschek: ,,Ty analfabeti řeší sekeru Košťálka, ale to, že ten jejich..." zobrazit příspěvekTy analfabeti řeší sekeru Košťálka, ale to, že ten jejich *** poslal sekyrou na ruku Růžičku do špitálu o tom je tam ticho po pěšině. Myslím ale že Košťálek dostane tři zápasy. Snad si disciplinárka posvítí i na toho kripla z Plísně, když už si ho nepodal někdo na ledě. "

Ať si ti neandrtálci řeší, co chtějí... Pustil jsem si kousek z toho zápasu a tentokrát bych vypl nejraději i rucháče. To je zase breku a pískotu, přitom zrovna v daných momentech to byly jen odvetné akce po jejich provokacích. Jinak Mr. Pulpán (51) by trestu za sekeru na Růžičku (úplně mimo hru) ujít rozhodně neměl.

Ke Košťálkovi, tohle byla blbost, ale intenzita minimální a teatrálnost, jak jinak, veliká. Zasloužený trest dostal nebo ještě dostane, o tom žádná. Kdybych se měl snížit na úroveň protistrany, tak bych řekl, že když trest, tak měl Pour odejít s berlemi. Jasně, nikdy tady nebudeme úplně nestranní, ale když si vedle sebe dám sekeru Pulpána a Košťálka, tak je asi jasno, co bylo horší... *KOSA* Rozdíl byl také v tom, že Růžička nepropadl ledem a nesvíjel se až ve sklepeních tamní haly. Každý, ať si ale názor udělá sám. :-)

Zajímavé by take bylo se podívat na práci hokejky Vráblíka těsně před tím, než se hrdina Jánošík porval s Řepíkem. Jak se tu psalo, ten se trefit, tak máme dalšího útočníka out.

+1
1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 20:14

reakce na karlos: ,,Teď jsem si pouštěl záznam té bitky Řepíka s tím plzeňským..." zobrazit příspěvekTeď jsem si pouštěl záznam té bitky Řepíka s tím plzeňským srá.čem. Koukněte se na čas 1:26-1:27. Pokud by ta sekera padla o kus vedle, měli jsme i po kapitánovi. Hlavně Řepík tam neudělal nic, co by mělo vyprovokovat bitku a ten mam.rd měl dostat jasně vyšší trest.

hokej.cz/emoce-v-plz...
"

90 - Vráblík, úplně mino hru... *KOSA*

1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 19:40

reakce na Schaschek: ,,A ten *** Pour? Se tam valí jak kdyby přišel o nohu a pak v klidu..." zobrazit příspěvekA ten *** Pour? Se tam valí jak kdyby přišel o nohu a pak v klidu odjede? "

Tak simulace, přehnané reakce, prasárny a debilní kecy, to se mi, kromě piva, vybaví hned, když se řekne Plzeň. Jasně, nebudu je házet do jednoho pytle všechny, ale diagnóz tam bude plno. Jak na hokeji, tak na fotbale. On je to obecně čím dál tím častější jev napříč naším sportem.

+2
1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 19:14

reakce na Leo: ,,A aby toho nebylo málo, tak ještě nám soupeři mlátí naše top..." zobrazit příspěvekA aby toho nebylo málo, tak ještě nám soupeři mlátí naše top hráče, hvězdy,. Zraňují nám je, a my se na to ještě díváme a prohlížíme tomu a nedokážeme si zjednat respekt. Prostě prohravame na všech čárách, ve všech směrech. "

“Sparťané závěr nervově nezvládají. Košťálek se holí ohnal po Pourovi a tvrdou sekerou ho poslal k ledu. A rozhodčí sparťanského obránce okamžitě posílají do kabin.”

Ještě mu dá za “recidivu” tak 5 zápasů pán z Jihlavy a už se fakt naštvu. Aspoň Buchtele s Košťálkem nějaké emoce. Měli jim ale spíš rozbít hubu. Oko za oko, zub za zub. Uvidíme, co Růžička. Zranění je mnoho, tresty padnou asi taky... ale tak aspoň z toho, co čtu, tak dneska rvali o výsledek. Neproměněné šance a vyloučení (do jaké míry správné, nebudu soudit, neviděl jsem) nás bohužel sráží.

+3
1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 18:24

reakce na karlos: ,, Souhlas, teď jsme určitě byli lepší. Naštěstí se nám..." zobrazit příspěvek Souhlas, teď jsme určitě byli lepší. Naštěstí se nám podařilo rychle snížit a pořád jsme tak ve hře. Jenom mě sere, že před 4.gólem Plzně si tam zase Gulaš jezdí jak chce a my kolem něj kroužíme, jako kdyby byl z porcelánu *KOSA* Kurwa to se ho bojej nebo co?? Navíc ještě pořád jezdí brečet k rozhodčím. Větší uplakánky abys pohledal :-! :-!"

Tam se brečelo vždycky ve velkém. :-D Brečet a nadávat víc, než 70% zápasu, to ty modrobílé kombinace tak nějak přitahují. “Dobrej” je ten borec za brankou, co se tam vždycky nahýbá jak Kaiser v parodii na “Nejslabší, máte padáka”. Pokud už mu nerupla cévka. *SILENY*

+1
1.png
Amadeus +178
26.01.20 v 18:09

reakce na Schaschek: ,,To už není normální. My jsme drtivou část třetiny lepší a pak..." zobrazit příspěvekTo už není normální. My jsme drtivou část třetiny lepší a pak uděláme dvě chyby a dva góly. "

Tak když nedáme nájezd, to je pak těžké...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29