Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +1037
26.04.22 v 21:06

reakce na Radek Ady: ,,Dojimaji me ty kydy zkurv... polaku, ze nas rozebrali a jasne..." zobrazit příspěvekDojimaji me ty kydy zkurv... polaku, ze nas rozebrali a jasne prehrali ... zapas jsme si nasima chybama ***i sami ... a jasne, diky i hristi do kopce *MIMO* *MIMO* "

Viděl jsem první třetinu, druhou z části a třetí už vůbec. Nezdálo se mi, že by to dnes bylo nějak extra do kopce. Opět jsme nevyužili přesilovku, Třinec za stavu 4:3 ano. To jsou ty rozhodující momenty play off a zatím vychází víc Třinci.
Ale nemá cenu se v tom pitvat, ve čtvrtek nás čeká další zápas a já věřím, že takhle naivně v obraně už v této sérii hrát nebudeme. *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik2
karlos +1037
26.04.22 v 21:02

Ty se běž léčit, magore.

otaznik3
paul68 +395
26.04.22 v 20:54

No, dnešek mě se.e, že jsem neviděl kvůli práci, ale jak zde čtu, o nic jsem nepřišel. Musíme to tam vrátit za každou cenu, Litvínov tam taky vyhrál myslím v sedmým zápase. *FUCKU* Hlavně neprohrát doma, to bych nedal. *KOSA* *LEBKA* Už ať je čtvrtek... *BRAVO*

+1
5.png
Schaschek +2934
26.04.22 v 20:19

reakce na Radek Ady: ,,Dojimaji me ty kydy zkurv... polaku, ze nas rozebrali a jasne..." zobrazit příspěvekDojimaji me ty kydy zkurv... polaku, ze nas rozebrali a jasne prehrali ... zapas jsme si nasima chybama ***i sami ... a jasne, diky i hristi do kopce *MIMO* *MIMO* "

Ser na Pšonky, s pokorou jdeme dál. Musíme vyhrát doma a pak se děj vůle boží.

+3
otaznik5
frafont +1013
26.04.22 v 20:13

Aspoň jedna dobrá zpráva - repre "18" porazila Kanadu 6:5 v prodloužení a navíc celkově střely na bránu 52:24 *BRAVO*

otaznik6
Radek Ady +54
26.04.22 v 20:05

Dojimaji me ty kydy zkurv... polaku, ze nas rozebrali a jasne prehrali ... zapas jsme si nasima chybama ***i sami ... a jasne, diky i hristi do kopce *MIMO* *MIMO*

otaznik7
frafont +1013
26.04.22 v 20:04

Tu bilanci v posledních možnejch zápasech v sérii PO máme taky "úžasnou" - pořád platí, že naposled jsme zvládli 5. zápas čtvrtfinále 1998 s Plzní, od tý doby vždycky slavil soupeř.

otaznik8
PLHA +130
26.04.22 v 19:59

Dneska zápas blbec, může se to stát, notabene v Polsku. Mě spíš děsí to ,že se nikdo nechce porvat, a trochu zastrašit soupeře před dalším zápasem. Trzcinec bohužel využije každou chybu a hluché momenty zápasu. Ještě není dobojováno, doufám že ve čtvrtek Sparta vyhraje. A sedmý zápas bude!!!!!

5.png
Schaschek +2934
26.04.22 v 19:56

reakce na SpartaCorps: ,,jsem se musel projit se psem.....tvl, nechci zase po šesti letech..." zobrazit příspěvekjsem se musel projit se psem.....tvl, nechci zase po šesti letech zažívat to, že tam budem stát a tak bezmocně sledovat to, jak bude soupeř přebírat pohár.....fakt ne sakra...."

Koreis psal, že Třinec vyhraje v sedmém. Což znamená, že vyhraje Sparta v sedmém. Kéž by. Každopádně pokud vyhrajeme ve čtvrtek, tak jedeme všichni!

+1
83.jpg
SpartaCorps +907
26.04.22 v 19:50

jsem se musel projit se psem.....tvl, nechci zase po šesti letech zažívat to, že tam budem stát a tak bezmocně sledovat to, jak bude soupeř přebírat pohár.....fakt ne sakra....

1830.png
ReiN +412
26.04.22 v 19:40

reakce na oleg25: ,,Tak který sněhulák to odchyrá ve čtvrtek?"

Prej přijede Salák klukům do kabiny udělat vajíčka a stoupne si do brány

1.png
Amadeus +228
26.04.22 v 19:39

reakce na ReiN: ,,No jo, ale třeba takovej Thorell nemá den už celou sérii *VYHLIZI*..." zobrazit příspěvekNo jo, ale třeba takovej Thorell nemá den už celou sérii *VYHLIZI* "

Sice nedava goly, ale porad maka. Na Chlapikovi treba vidim urcitou deku, ze mu finale moc nechutna. Kazdopadne, to skore 7:3 zase uplne neodrazi celej zapas. Takovou prevahu Trinec rozhodne nemel. Jasne, nic si za to nekoupime, ale snad si vybojujeme sedmy zapas. Na nejaky statistiky panum v televizi kalim. ;)

5.png
Schaschek +2934
26.04.22 v 19:33

Snad jen dodat klasický klišé, že je jedno jak se prohraje, je to jen jedna výhra v sérii. Ale jak jsme byli optimisti, tak teď jsem už spíš pesimista.

83.jpg
SpartaCorps +907
26.04.22 v 19:30

po kolikatý už za ty roky zase zažívat zápas v PO o všechno, proti konci zápasu a je jedno v jaký fázi..... zase opět znova.....

1830.png
ReiN +412
26.04.22 v 19:24

reakce na toci87: ,,No a stejně tak Chlapik, ten je videt jen v presilovkach, ale..." zobrazit příspěvekNo a stejně tak Chlapik, ten je videt jen v presilovkach, ale nemůžeme po něm chtít pořád zázraky no, tahl nas celý rok, a bohužel absence Tomáška uškodila nejvíce jemu"

To sice jo, ale většinu sezony hrál např. Chlapík bez Tomáška a sypal to tam pořád.

678.jpg
toci87 +291
26.04.22 v 19:22

reakce na ReiN: ,,No jo, ale třeba takovej Thorell nemá den už celou sérii *VYHLIZI*..." zobrazit příspěvekNo jo, ale třeba takovej Thorell nemá den už celou sérii *VYHLIZI* "

No a stejně tak Chlapik, ten je videt jen v presilovkach, ale nemůžeme po něm chtít pořád zázraky no, tahl nas celý rok, a bohužel absence Tomáška uškodila nejvíce jemu

otaznik17
Mira1903 +9
26.04.22 v 19:17

Tak hráče a vedení zajímá hlavně to jak se fandí v hledišti, to že se hraje finále a sparťanský fanoušek čeká na úspěch X let to nikoho nepálí.

1830.png
ReiN +412
26.04.22 v 19:16

reakce na Amadeus: ,,No, Hudy dneska nemel svuj den. Prvni gol spatna rozehravka a ctvrty..." zobrazit příspěvekNo, Hudy dneska nemel svuj den. Prvni gol spatna rozehravka a ctvrty asi taky mohl mit. Ze nam namazali zebrik nejen po snizeni na 4:3 je sice fakt, ale dneska je ten nas projev smutnej. Je treba tohle zapomenout, zlomit “Robovy statistiky” a vyhrat dva zapasy."

No jo, ale třeba takovej Thorell nemá den už celou sérii *VYHLIZI*

1.png
Amadeus +228
26.04.22 v 19:14

reakce na paul68: ,,Dnes jsem musel zůstat dýl v práci, nekoukám, ale jak tak čtu,..." zobrazit příspěvekDnes jsem musel zůstat dýl v práci, nekoukám, ale jak tak čtu, tak klasika? Hudy nemohl nic chytit? A zase do kopce hrajeme?"

No, Hudy dneska nemel svuj den. Prvni gol spatna rozehravka a ctvrty asi taky mohl mit. Ze nam namazali zebrik nejen po snizeni na 4:3 je sice fakt, ale dneska je ten nas projev smutnej. Je treba tohle zapomenout, zlomit “Robovy statistiky” a vyhrat dva zapasy.

1830.png
ReiN +412
26.04.22 v 19:13

reakce na Koty: ,,Strašná ostuda :-! Proti 9-ti je to těžké…."

Jojo, protože dostáváme góly z vymyšlených přesilovek, to víš

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png