Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +3091
05.09.22 v 13:50

reakce na toci87: ,,Výkon byl určitě lepší než v pátek, ale těžko se proti nim..." zobrazit příspěvekVýkon byl určitě lepší než v pátek, ale těžko se proti nim dostávalo do šancí.
Každopádně je to prostě dobrá prověrka na ligu.
Ale vic než prohra mě štve ta banda debilů co přijela někde z nějaký vesnice od Plzně, co to jako mělo být "

Co to bylo? Letci ze schodů 8-)

5.png
Schaschek +3091
05.09.22 v 13:48

reakce na rad55: ,,Takže to vypadá, že CHL vypouštime.*VYHLIZI* "

Po tom co naordinoval Patera těžký trénink v den zápasu s Dány mi to taky tak přijde.

+1
678.jpg
toci87 +307
05.09.22 v 13:00

reakce na karlos: ,,A proč?? Že tady odchytal parádně play off?? Asi proto je vcelku..." zobrazit příspěvekA proč?? Že tady odchytal parádně play off?? Asi proto je vcelku pochopitelné, že se o něj zajímají. Já byl nas.r.anej, že jsme mu nenabídli smlouvu my."

Ale když jsem viděl oba zapasy CHL tak jak Kovář tak Kořenář vypadají výborně zatím

+3
otaznik4
Koty -238
05.09.22 v 12:29

reakce na karlos: ,,Ty si tady přád ty brněnský trolle??*KSICHT* *FUCKU* "

Evidentně máš k Brnu hodně blízko pokud dokážeš toto tvrdit o Spartanech. Raději zalez a nech Sparťany na pokoji ty hňupe! :-!

otaznik5
karlos +1069
05.09.22 v 12:21

reakce na Koty: ,,Průměrný golman a ještě k tomu Žid!! "

Ty si tady přád ty brněnský trolle?? *KSICHT* *FUCKU*

otaznik6
karlos +1069
05.09.22 v 12:19

reakce na Kubajs: ,,Když jsem četl, že lanaří Hudyho, tak nevím jak vás, ale mě by..." zobrazit příspěvekKdyž jsem četl, že lanaří Hudyho, tak nevím jak vás, ale mě by to teda hodně sralo. "

A proč?? Že tady odchytal parádně play off?? Asi proto je vcelku pochopitelné, že se o něj zajímají. Já byl nas.r.anej, že jsme mu nenabídli smlouvu my.

otaznik7
fandaFanda +92
05.09.22 v 12:12

reakce na SpartaCorps: ,,Mame Bronz, holky gratulace *THUMBSUP* *THUMBSUP* *PRVNI* *PRVNI*..." zobrazit příspěvekMame Bronz, holky gratulace
*THUMBSUP* *THUMBSUP* *PRVNI* *PRVNI*

A tady ve Sportovce… hráli lip, jen to tam padnout…."

skvely uspech zenskeho hokeje, moc to holkam preju [:-}
.. je pravda, ze sestava Svycarek byla drobet slabsi, chybelo nekolik dulezitych hracek, ale i tak bojovali a urcite nam nedali vubec nic zadarmo. V poslednich deseti minutach se dokonce nadechli k poslednimu velkemu naporu a nase holky musely ukazat, ze si to utect zcela urcite nenechaji *ANO*
Mno a od pristiho roku ve skupine A!!!! *BRAVO* klobouk dolu *BRAVO*

+1
otaznik8
DAPDO +94
05.09.22 v 11:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ještě že jsem byl včera na basketu a z..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ještě že jsem byl včera na basketu a z taškařice na Letné viděl necelou druhou půlku, i tak mi zase bylo na blití. :-! Jako je fakt, že deset minut před koncem měla Sparta kopat penaltu, ale na to se nedá vymlouvat. Rozdávat body žebrákům ze spodku tabulky na Letné nevěští nic jiného než velký průšvih. Nechápu jak na takovou hrůzu může chodit na Letnou v průměru nějakých 14 tisíc lidí, to snad musí být nevyléčitelní optimisti nebo masochisti. Nemyslím si, že hráči bojkotovali Priskeho. Tohle je nejslabší Sparta za posledních minimálně dvacet let a kvalita zoufale chybí. Priskemu bych leccos vyčetl, ale nevím co bychom jeho odchodem získali. Problém Sparty je úplně jinde. S tímhle ansámblem by těžko něco vymýšleli Guardiola, Mourinho nebo Tuchel. Křetinský, Čupr a Rosický je rakovina ve Spartě! *NAPR**** "

Na ACS je nejsmutnější jedna věc.
V minulých sezonách se taky hrálo kulový, ale když se člověk podíval před zápasem na sestavu, tak si zanadával na trenéra, proč staví toho a toho a nedá tam radši toho a toho.
Teď se kouknu na sestavu a pochválím kouče, že na tu bídu postavil to nejlepší, protože mezi náhradníkama není ani jeden chlap, kterej by to mohl v sestavě zvednout…Strašný…Když se podívám na seznam zraněných, tak to může aspoň trochu spasit mladej Krejda tím, že to aspoň vyhecuje, protože na tom hřišti nevidíš žádný emoce, ale co jsem se doslechl, nevypadá to s jeho zdravím růžově.

Všechno to má společnýho jmenovatele - TR10 - jako hráč byl bohem, jako funkcionář je volem. Přitom stačilo málo, aby pan majitel přijal jeho rezignaci. Ale Daneček se zachoval jako několikrát a podpořil svoje studio kamarád. I když jen oni dva ví, jak to s tou rezignací bylo, nedivil bych se, že to byly jenom naučený tlamocviky pro lidi.
A Tomášek začal hned úřadovat, vůbec nedokázal zareagovat na odchod klíčových hráčů a sestavil sotva průměrný tým. Já ani po devíti zápasech nevím, jakým stylem chtějí kopačky hrát. Překulovaná mezi stoperama, přihrávka na obsazenýho záložníka, malá domů gólmanovi, ten přihrávka na krajního beka, ten úprk k rohovýmu praporku a centr buď do hajzlu, nebo na prvního obránce soupeře. Když i trenér tragickýho Zlína po zápase řekne, že není těžký se na Spartu připravit, tak to je žrádlo. Žid a Plzeň si z nás, pokud se něco rapidně nezmění a neposílí, udělají trhací kalendář.
Jestli zůstane všechno při starým, má ACS slušně našlápnuto k nejhoršímu umístění od doby, kdy nás koupil ten brněnskej Kazisvět. Pokud by to znamenalo jeho odchod, ať klidně skončíme čtrnáctí, ale toho hňupa nějáký výsledky absolutně nezajímají a bude nám dál kálet na hlavy do té doby, než někomu dojde trpělivost a půjde si za něj sednout.

+1
otaznik9
SHS
05.09.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (4. 9. 2022):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel SpartaCorps a použil v nich celkem 1 251 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 2 003)
3. rad55 (příspěvky: 3, znaky: 190)
4. MichalM (příspěvky: 2, znaky: 2 060)
5. Gapin (příspěvky: 2, znaky: 1 111)

Celkem bylo včera napsáno 30 příspěveků, které obsahovaly 9 040 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +933
04.09.22 v 20:49

jinak holky volejbalový vyhráli na Černou Horou a postoupily na Euro, Béčko bohužel prohrálo 0:1 s Táborskem

83.jpg
SpartaCorps +933
04.09.22 v 20:46

fandění jsem si fakt užil, byl to mejdan, nemluvím, ale bylo to parádní....
*BRAVO* *METAL* *PEKLO* *THX* *SALA* *POSILOVNA* *THISISSPARTA*

otaznik12
Dave624 +88
04.09.22 v 20:07

reakce na toci87: ,,Výkon byl určitě lepší než v pátek, ale těžko se proti nim..." zobrazit příspěvekVýkon byl určitě lepší než v pátek, ale těžko se proti nim dostávalo do šancí.
Ale vic než prohra mě štve ta banda debilů co přijela někde z nějaký vesnice od Plzně, co to jako mělo být "

Ty Švédi popravdě byly úplně jinde, moc často nás u nich v pásmu nenechavali, i těžko jsme se tam dostáváli, proto bylo málo střel, přišlo mi že i technicky byly lepší, v sezóně skončili úplně stejně jako my prohrou ve finále takže kvalitu mají

+2
otaznik13
Rje +56
04.09.22 v 19:40

reakce na MartinMegadeth: ,,Hrubě to neklaplo. Rozčarování je slabý výraz pro moje pocity z..." zobrazit příspěvekHrubě to neklaplo. Rozčarování je slabý výraz pro moje pocity z páteční prohry s Dány. Ze strany Sparty tam toho bylo zoufale málo, obrana připomínala ementál. Nevím jak mám pochopit, že v pátek ráno ordinovali trenéři týmu tvrdý trénink. Jak se to slučuje s několikrát vedením proklamovanou snahou v Lize Mistrů uspět ?! Nebo čekali Patera a Martincem bandu výletníků na úrovni odborářské sranda ligy ?! *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Dnes mi taky přišli dost pod dekou. Momenty jsme tam měli, dali góly i další hráči. Nicméně takový tým my v lize nemáme a pokud ještě budeme živější, mohlo by to být v lize dobré. Od Thorellu čekám víc, ale mám tušení, že to ještě přijde.
Zatím tedy v ChL nic moc, ale nemám pocit, že by to někomu nějak moc vadilo.

83.jpg
SpartaCorps +933
04.09.22 v 19:18

Se mohli *** z toho vole muzika, co za plzen hrál jen v juniorské, meli jeho trika, venku tvl Češi v dresu svedu, fajt ***, napřed se naserou na tribunu a pak udělaj tohle,… jako si myslim ze kdyby tam byla ta sekuritka co byla ve Sportovce jeste na derby, ze by se to nestalo….fakt soubor *** přijel do města….
:-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

678.jpg
toci87 +307
04.09.22 v 19:14

Výkon byl určitě lepší než v pátek, ale těžko se proti nim dostávalo do šancí.
Ale vic než prohra mě štve ta banda debilů co přijela někde z nějaký vesnice od Plzně, co to jako mělo být

+2
83.jpg
SpartaCorps +933
04.09.22 v 18:46

Tak tohle do pici tvl…. Fakt jsem věřil když Buchta vyrovnal, že to urveme….obrovská škoda…. Měli jsme mít body v patek, dneska….

At cela zkurwena plíseň shoří do hajzlu…at se z toho ***a poserou tvl…. Nadávat nam do kurev jeste beru, ale tohle…. Totálně nasrano v hlavě tvl…..a sekuritka byla kde sakra???

:-! :-! :-! :-!

otaznik17
Koty -238
04.09.22 v 18:35

reakce na rad55: ,,Takže to vypadá, že CHL vypouštime.*VYHLIZI* "

Dává to smysl vzhledem k letos hodně náročné sezóny. *OK*

otaznik18
rad55 +657
04.09.22 v 18:21

Takže to vypadá, že CHL vypouštime. *VYHLIZI*

+1
83.jpg
SpartaCorps +933
04.09.22 v 17:29

Mame Bronz, holky gratulace
*THUMBSUP* *THUMBSUP* *PRVNI* *PRVNI*

A tady ve Sportovce… hráli lip, jen to tam padnout….

+2
otaznik20
Poky +45
04.09.22 v 16:52

reakce na MichalM: ,,Já si nemyslím, že je to bojkot kopaček. Dokonce ani nemám pocit,..." zobrazit příspěvekJá si nemyslím, že je to bojkot kopaček. Dokonce ani nemám pocit, že by nějak nebojovali. Ten tým není nikdy vyváženej. Když máme výbornýho středovýho hráče, nemáme pořádnou obranu. Pak ho vyženeme, máme po něm lepší obranu, ale nemáme zase někoho místo něj. Tohle jde za sportovním vedením. Chtěl takový Vrba posily, nebo nechtěl? Ví to někdo? Já bohužel TR nevěřím ani slovo. Opravdu udělal Nita něco hrozného, že s ním takhle zametli? Byl Kanga takový debil, že je radši lepší hrát bez klasické desítky? Ano, M. Hašek se zachoval jako debil, ale co když k tomu měl třeba taky nějaký důvod? A je nutné se po něm vozit a chtít po něm nějakých 50 milionů? Má tohle Sparta zapotřebí? Kdo to tam takhle rozhoduje, místo aby se soustředil na to, jak hrát opravdu o titul?"

Osobně pohádce o tom, že trenér nechce opravdu kvalitní posilu, nevěřím vůbec. Navíc v situaci, kdy ji opravdu potřebuje. Vrba je samozřejmě vyčpělost sama, jeho trenérská kariéra rychle spěje k závěru a se Spartou se ani vnitřně nedokázal identifikovat. Ale i v tomto stavu ze začátku určitý impuls mužstvu dal, dokázal konečně vyhrát derby a v zimě si to přímo křičelo o posílení. Kromě Čvančary nedostal nic. V jaké složení se poté liga dohrávala, netřeba dál psát.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30
    18.png