Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +2452
19.01.22 v 18:51

Musím říct, že velký překvapení od Saláka, který se absolutně nesnaží vyhejbat nebo vymlouvat. Mluví o Spartě dobře (jak to myslí ví jen on sám). Zato Saláková mě nepřekvapila vůbec. Snůška brekotu nad tím jak je to v Čechách strašný, že cejtí tlak atd. Bonzovani ostatním partnerkám hráčů popřela, to se dalo čekat.

Prostě takovej ten prototyp nanynky jejichž jediným životním úspěchem je sbalit hokejku, mít s ním děti a nechat se vydržovat. A Saša je evidentně doma pod pantoflem, když manželka zafnuka, že se jí nelíbí v ČR, tak klidně rozpustí smlouvu v klubu.

+4
otaznik2
Radek Ady +51
19.01.22 v 18:48

reakce na Schaschek: ,,https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html..." zobrazit příspěvektv.blesk.cz/video/74...

Salák se vyjadřuje... :-D "

To je komedie, to je pod pantoflák, ženuška zadupe a on poslechne a musí jít pryč, protože tu paničku tu v čechách nebaví a je tu ublížená, chudinka ...

+5
1830.png
ReiN +228
19.01.22 v 18:37

reakce na Schaschek: ,,https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html..." zobrazit příspěvektv.blesk.cz/video/74...

Tvl tak to je extrém.. největší extrém/paradox je to, že si Saláková stěžuje na to jaký jsou média svi.ně, že řešej jejich vztah a vlezou se vyjádřit pro Blesk. To byla ta Dubaj tak drahá?! *FUCKU*

+1
otaznik4
paul68 +317
19.01.22 v 18:35

reakce na Kimi R.: ,,Jsem jedinej kdo nemá sílu na to koukat ? :-D "

Já jdu na to, to jsem zvědavej, co z něj vypadne. :-! *FUCKU*

otaznik5
Kimi R. +179
19.01.22 v 18:31

Jsem jedinej kdo nemá sílu na to koukat ? :-D

5.png
Schaschek +2452
19.01.22 v 18:15

tv.blesk.cz/video/74...

Salák se vyjadřuje... :-D

5.png
Schaschek +2452
19.01.22 v 17:31

reakce na Jacob.: ,,Myslíte, že ještě dnes Sparta ohlásí ten Salákův konec ?..." zobrazit příspěvekMyslíte, že ještě dnes Sparta ohlásí ten Salákův konec ? *VYHLIZI* "

Může až v momentě, kdy se smluvně dohodnou.

otaznik8
Jacob. +46
19.01.22 v 17:29

Myslíte, že ještě dnes Sparta ohlásí ten Salákův konec ? *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +2834
19.01.22 v 17:16

Pokud onen zmiňovaný večírek ve strip baru proběhl koncem minulého roku, nedělal bych z něj vědu. Samozřejmě pakliže to nebylo před dopoledním tréninkem nebo odpoledním zápasem. Situace s koronavirem byla tehdy celkem pod kontrolou, mančaft měl zápasové volno a hráči si občas potřebují jít někam sednout, aby si vyčistili hlavu. Kluci si dali pár drinků, viděli nějaké kozy, možná i k u n d y, na tom nevidím nic špatného. A ještě určitě někteří měli možnost mimo plánovaný program dle dostupných informací vidět divadelní představení paní Salákové, když se dostavila v silně naštvaném rozpoložení si vyzvednout manžela. *HAHA* Jak vyřešit brankářskou otázku nyní je rébus, se kterým by měl problém i maďarský inženýr Rubik se svým kolektivem. To by nebyl leden, aby hokejová Sparta neřešila gólmanské dilema. Bohužel se z toho stala každoroční šaráda, která kromě nás musí bavit zbytek extraligové republiky. Já bych asi za nejlepší řešení považoval vsadit na Machovského s Neužilem kdyby byl možný jeho návrat z Litvínova. Jak zní domluva mezi kluby netuším, tudíž nevím jestli taková možnost vůbec existuje. Není-li možný návrat Neužila, pak se při odchodu Saláka hledání brankáře nevyhneme. A dojde na další díl oblíbeného Sparťanského seriálu Hokus – Pokus – Omyl. Kde vzít někoho obstojného a nekrást to opravdu nevím. Kuchařův výběr je úžasný, ale to jsou vesměs až varianty pro příští sezónu, protože jmenovaní brankáři jsou pod smlouvami. Leda by se za tučný peníz vyplatil někdo komu po sezóně končí smlouva. Živě vidím Fildu Novotného jak se k nám žene, když na střídačce trůni Pepek z Loděnice, který ho roky přehlížel jak vodní hladinu. Tonovi s Hlinkou nezávidím, ale rád bych se někdy dožil ledna, kdy budeme mít fungující a spolehlivou brankářskou dvojici a nebudeme hrát kašpary zbytku extraligy. *FUCKU*

+2
otaznik10
paul68 +317
19.01.22 v 17:14

reakce na karlos: ,,https://sport.aktualne.cz/hokej/extraliga/hokejova-extraliga-zoh-pekin..." zobrazit příspěveksport.aktualne.cz/ho...

Zápasy by nám měly jít odložit. Otázka je, zda to kvůli covidu ještě půjde"

To pak už bude jak v NHL, budeme muset hrát tři zápasy třeba ve čtyřech dnech. :-D S naší marodkou by to bylo něco.. To aby jsme nazuli brusle pak už i my. *FUCKU*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2834
19.01.22 v 17:00

Odchod Saláka je pro mě šokem. Jestli u nás působit nechce, nedržel bych ho. To nemá smysl u sebelepšího hráče. Jen by to dělalo zle v kabině. Ale nechápu: na přelomu jara a léta podepíše novou dvouletou smlouvu s komentářem, že se mu líbí ve městě i v klubu. A po půlroce je najednou všechno úplně jinak. To bych čekal u pětatřicetiletého chlapa, že už bude mít v hlavě jasno a pořádek. I když je to pořádný samorost a p o š u k. Nevím jakého porušení smlouvy se měl přesně dopustit. Verze jsem slyšel asi tři, nevím které mám věřit. Doufám, že Sparta, pokud Salák opravdu odejde, nebude pro jednou tajnůstkařit a oficiálně sdělí o jaký prohřešek se jednalo. Bříza mlžil (nejen) v podobných případech velice rád a výsledkem bylo, že se vytvořila šuškanda, která se často následně obrátila proti klubu. Snad se z toho současné vedení poučilo. *VYHLIZI* Netajím se tím, že jsem měl Saláka ve značné oblibě. Sledoval jsem jeho kariéru dost detailně od chvíle kdy s Farjestadem vyhrál švédský titul. Vzhledem k tomu jak byl dlouhé roky zásadně proti návratu do extraligy jsem nedoufal, že by se u nás mohl kdy objevit. Když ho Sparta zlanařila, byl jsem nadšen. Přišlo mi, že po letech nesmyslné opakované důvěry v Popperleho a následných hokus – pokus – omylech jsme konečně získali brankáře, který něco zažil, něco umí a jen tak z něčeho se nepodělá, i když je to vyhlášený svéráz a poděs. Za mě tohle nemusí být u brankáře na škodu. Bříza byl filozof s duší psychopata (to o něm pokud vím řekl po titulu v roce 2002 Broš a moc se mi ta definice líbí) a Šindel byl skoro bych řekl až m a g o r. Ale oba skvělí brankáři, na které bylo spolehnutí a byl za nimi hmatatelný úspěch. Doufal jsem, že Salák jako podobná krevní skupina přinese úspěch taky. Bohužel se zdá, že byl svéráz a poděs až za hranici únosnosti. *MIMO* Pokud skutečně Salák odejde bude pro mě jeho působení obrovským zklamáním. Možná největším za poslední dekádu a že nám jich hokejová Sparta připravila opravdu nespočet. Opravdu jsem věřil, že on to gólmanské prokletí co Spartu od konce kariéry Břízy pronásleduje konečně zlomí. Jenže jeho výkonnost byla nestabilní. Výborné zápasy střídal pravidelně s podprůměrnými, koupil opravdu hodně laciných gólů. Tak jak jsem si představoval, že bude čapat, odchytal čtvrtfinálovou sérii s Olomoucí a potom na podzim zápasy v Lize Mistrů. Rozumím, že i sebelepší brankář má právo na špatné góly a nepovedené zápasy, ale Saša jich tady měl nezdravě moc. K tomu ta jeho opakovaná a občas až podivná zranění. Od začátku ročníku do konce listopadu byl čtyřikrát mimo hru. Jestli za tím nebylo něco jiného, už v září chyběl kvůli nachlazení. A pak ta jeho anabáze, kdy si opařil ruku při vaření vajíček dětem. Kdyby byl držák, tak se tomu po sezóně zasmějeme. Takhle mi to jen zvyšuje pocit kyselosti v puse z celé jeho anabáze u nás. Co mu nevyčítám je jeho styl. Chytá rozevlátě jako před třiceti lety Čapek. V pětatřiceti se už měnit nebude. To bylo na vyhodnocení vedení klubu: chytá takhle, takže mu jsme schopni přizpůsobit obrannou hru a podepíšeme ho anebo mu nejsme schopni přizpůsobit obranu a pak ho podepisovat nebudeme. Nejvíc mě děsí, že jestli u nás nespěl zkušený, víc než dekádu ošlehaný zámořím, Skandinávií i Ruskem, gólman, tak už fakt nevím koho bychom měli přivést, abychom se konečně dočkali držáka v kase a titulu. *PRVNI*

+2
otaznik12
karlos +973
19.01.22 v 16:59

reakce na paul68: ,,To asi jo, ale nikdo nebude tak oslabenej jako my. Když vypadnou tři..." zobrazit příspěvekTo asi jo, ale nikdo nebude tak oslabenej jako my. Když vypadnou tři elitní útočníci. Třinec má body nahrabaný, tomu jde "jen" o 1.flek. *FUCKU* A předehrávat asi nebude taky moc kdy.. Ale kdoví, jak to bude. *METAL* "

sport.aktualne.cz/ho...

Zápasy by nám měly jít odložit. Otázka je, zda to kvůli covidu ještě půjde

892.jpg
MartinMegadeth +2834
19.01.22 v 16:54

Dobré odpoledne, nestačím zírat co se během včerejška všechno kolem hokejové Sparty událo. Z karantény bych nedělal tragédii. Když si vzpomenu kolik lidí nám chybělo v neděli v Liberci a jak jsme tam v poslední třetině tahali nohy, i přes veškerou snahu, říkám si, že by nám mohla pomoci nabrat síly. Omikron je podle dostupných informací sice hodně nakažlivý, ale na druhé straně převážná většina případů, především u očkovaných jedinců, má příznaky minimální, ne-li nulové. V karanténě je stejně šest extraligových klubů a další jsou v podezření a očekávání výsledku testů. Dost možná by stálo za úvahu soutěž na týden přerušit po vzoru NHL nebo KHL. Líto mi je Karlových Varů, které drží, ale po Novém roce už jim odpadlo pět utkání kvůli karanténám soupeřů. To smrdí, že až se většina soutěže dá do kupy, lehnou lázeňští šviháci a hledat nějakých osm, devět volných termínů nebude žádná sranda. *MIMO* V Liberci rozhodl nepochopitelně lajdácký vstup do utkání. Neumím si vysvětlit, že jedeme v naší situaci, kdy smrdíme na desátém místě a nutně potřebujeme každý bod, jak výlet s odborářkou ligou a předvedeme takový vstup do zápasu. Naprosto laxní, nekoncentrovaný a bez pohybu. Machovský tomu dal korunu: nevím jestli ho přepadly hluboké filozofické otázky nebo čuměl do hlediště po holkách. Tohle nebylo o marodce nebo o kondici. Marodka se projevila až v poslední třetině, kdy nám už chyběla šťáva. Za to jak se hoši dokázali zvednout za stavu 0:3 si zaslouží uznání, ale dostali do této nepohody jen vlastní vinou. Pořád se plácáme na místě. Odehrát čtyři, pět slušných zápasů, výkonem i výsledkově, v řadě je neřešitelný problém. Čím dál víc se obávám, že jestli se v dohledné době nezvedneme, celá sezóna skončí velkým rozčarováním v předkole. *NAPR****

otaznik14
paul68 +317
19.01.22 v 16:39

reakce na Mandor: ,,Pozor 9 Slováků z extraligy, pravděpodobně gólman Kladna za..." zobrazit příspěvekPozor 9 Slováků z extraligy, pravděpodobně gólman Kladna za Kanadu.....
Ono to může být ještě celkem zajímavé. "

To asi jo, ale nikdo nebude tak oslabenej jako my. Když vypadnou tři elitní útočníci. Třinec má body nahrabaný, tomu jde "jen" o 1.flek. *FUCKU* A předehrávat asi nebude taky moc kdy.. Ale kdoví, jak to bude. *METAL*

otaznik15
paul68 +317
19.01.22 v 16:37

reakce na Patriot: ,,Tak nádhera dala vyjádření, který prej bude na blesk.cz :-D :-D..." zobrazit příspěvekTak nádhera dala vyjádření, který prej bude na blesk.cz :-D :-D To jsem zvědavej :-D "

Tak to bude věrohodnost zaručená! *FUCKU*

otaznik16
Patriot +76
19.01.22 v 16:35

Tak nádhera dala vyjádření, který prej bude na blesk.cz :-D :-D To jsem zvědavej :-D

otaznik17
karlos +973
19.01.22 v 16:14

reakce na Gapin: ,,A proč ne? Tenhle mýtus tady vytvořil akorát Jandač. Ať se..." zobrazit příspěvekA proč ne? Tenhle mýtus tady vytvořil akorát Jandač. Ať se podívám zpátky do historie, tak jediný známý jméno na postu dvojky byl Přikryl a to rozhodně nebylo náký terno.
To že nejsme schopný zajistit si jasnou jedničku a za ním někoho, kdo by mu kryl záda, je pouze jen neschopnost našeho vedení. Dvojku dělal vždycky někdo kdo naskočil do pár zápasů aby si jednička odfrkla a jinak se mu zajišťovala vytíženost v druhý lize. U nás se praktikuje to, že před sezonou, se vyzkouší všechno možný i v přípravě aby se to následně během podzimu rozeslalo po hostování. Případně se mu dá na podzim čuchnout a i když vypadá výkonnostně slušně a i veřejně se o něm mluví jako o budoucnosti, tak se za odměnu pošle na hostování aby se po konci sezony změnilo v přestup. To že se ti v playoff zraní brankář se stát může, ale ty trenéři musí mít něco v záloze. A pokud si pak myslí, že s tím nejde jít do playoff, tak ten hráč tam nemá co dělat. A je to opět pouze naše neschopnost."

Má pravdu, předsedo *ANO* *ANO* *BRAVO*

273.jpg
Gapin +2177
19.01.22 v 15:44

reakce na Schaschek: ,,Nemůžeš jít ale do potenciálního play off (je smutný, že..." zobrazit příspěvekNemůžeš jít ale do potenciálního play off (je smutný, že musím s naším 10. místem napsat potenciálního) s dvojicí Machovský - Cichoň. "

A proč ne? Tenhle mýtus tady vytvořil akorát Jandač. Ať se podívám zpátky do historie, tak jediný známý jméno na postu dvojky byl Přikryl a to rozhodně nebylo náký terno.
To že nejsme schopný zajistit si jasnou jedničku a za ním někoho, kdo by mu kryl záda, je pouze jen neschopnost našeho vedení. Dvojku dělal vždycky někdo kdo naskočil do pár zápasů aby si jednička odfrkla a jinak se mu zajišťovala vytíženost v druhý lize. U nás se praktikuje to, že před sezonou, se vyzkouší všechno možný i v přípravě aby se to následně během podzimu rozeslalo po hostování. Případně se mu dá na podzim čuchnout a i když vypadá výkonnostně slušně a i veřejně se o něm mluví jako o budoucnosti, tak se za odměnu pošle na hostování aby se po konci sezony změnilo v přestup. To že se ti v playoff zraní brankář se stát může, ale ty trenéři musí mít něco v záloze. A pokud si pak myslí, že s tím nejde jít do playoff, tak ten hráč tam nemá co dělat. A je to opět pouze naše neschopnost.

+5
386.jpg
Mandor +327
19.01.22 v 15:35

reakce na paul68: ,,Kua, jak to je? Kdyby jel i Chlapík na ty fantastický OH, jsme zase..." zobrazit příspěvekKua, jak to je? Kdyby jel i Chlapík na ty fantastický OH, jsme zase minus tři hráči, pokud se během her bude hrát ELH. V době, kdy máme co dohánět v tabulce, by to bylo dost nefér, né? *KOSA* Stejnej problém by měl i Třinec asi, ale nikdo jinej už asi ne (Šlichta možná).."

Pozor 9 Slováků z extraligy, pravděpodobně gólman Kladna za Kanadu.....
Ono to může být ještě celkem zajímavé.

otaznik20
karlos +973
19.01.22 v 15:09

reakce na Schaschek: ,,Nemůžeš jít ale do potenciálního play off (je smutný, že..." zobrazit příspěvekNemůžeš jít ale do potenciálního play off (je smutný, že musím s naším 10. místem napsat potenciálního) s dvojicí Machovský - Cichoň. "

A proč ne?? Buď to Machovský dá a ukáže, že má na to být stabilní jedničkou a nebo to nedá a pak je tu zbytečnej. Navíc teď shánět golmana je k ničemu. Výběr je velmi omezený. Zatím ani jedna lednová šaráda nic nepřinesla a navíc to vždy muselo být pro Spartu dost drahé. Já jsem pro nechat to tak jak to je a ušetřit nemalé finance. No a už nyní začít sondovat na trhu a přivést jednoho kvalitního golmana.

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. srpna - 17:00
    14.png
    KLA (venku)
    Příprava 2022 (Příprava)
  • 18. srpna - 19:00
    50.png