Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +933
10.09.22 v 20:57

vole ten fotbal....klub jako ACS a kurwa jsme radi za bod z Teplic, který jsou rádi, že nespadli......to je fakt k zblití....ale co se budu rozčilovat tvl....roso a kretinskej, tahnete do hajzlu.....ale hlavne ze mame dalsiho golmana.....
:-! :-! :-!

otaznik2
Jacob. +91
10.09.22 v 20:55

Kopačky skvělé, hlavně nezapomeňte na stejné pozápasové kecy! :-! *FUCKU*

5.png
Schaschek +3091
10.09.22 v 20:15

Navíc útok s Buchtou a Formanem půjde určitě ještě nahoru. Rozhodně bych to neviděl tak černě.

+1
5.png
Schaschek +3091
10.09.22 v 20:13

reakce na Laurik92: ,,Já půjdu proti proudu bohužel a asi tu dostanu, ale ač mám..." zobrazit příspěvekJá půjdu proti proudu bohužel a asi tu dostanu, ale ač mám Příbu hrozně rád a ten návrat mu přeju, moc se mi nelíbí. Vím, že to chce na jednu stranu čas, ale na druhou stranu nikdo nemůže čekat a myslet, že to zase bude ten Příba z playoff 2016. Viděl jsem všechny zápasy a prostě mu chybí ta lehkost v pohybu, drajv. Přijde mi, že zatím rychlostně ať bruslařsky, nebo v rychlosti rozhodování nestačí. Moc mu přeju, aby se to zlomilo a lepšilo se to. Ale můj názor je, že na stálé místo to není. Ideálně místo v širším kádru v případě zranění. Centrů máme více kvalitních - Horák, Sobotka může hrát centra, Tomášek také, pokud přijde Simon, tak i on. A ve 3-4 lajně raději vidím kluky jako Konečný, Vitouch, Safin, Dvořáček. Sestava není nafukovací a někdo bude muset z kola ven, až nastoupí i Erik Thorell, Tomášek a potencionálně i Simon. Uvidíme, každopádně Danovi přeju, aby mě donutil změnit momentální názor *KAMOSI* "

Mám to dost podobně. Ale na druhou stranu nehrál x let, bude chvíli trvat než se do toho dostane. V rukou to furt má.

5.png
Schaschek +3091
10.09.22 v 20:11

reakce na Coocen: ,,Nikdo neví jak to v té repre bylo, on na mne Hronek působí jako..." zobrazit příspěvekNikdo neví jak to v té repre bylo, on na mne Hronek působí jako mistr světa a takovej macho, tak bych to bral s rezervou. Každopádně kádr vypadá už hodně dobře, myslím, že se zvedne i Kaše a budeme hrát v top 4 a hlavně pěknej hokej. Paterovi věřím, je to vítěznej typ, věřím v pěknou sezónu! SPARTA *METAL* "

Jo kádr vypadá dobře. Jen za mě máme o dost vyšší kvalitu v útoku než v obraně a dost kohoutů na jednom smetišti. Já si pamatuju jak si Simon naposledy vydupal odchod, protože mu trenér nechtěl dát první lajnu. Byl mladej, kdoví jak to bylo, jestli mu do toho kecal agent nebo tak něco, ale první co mě napadlo, byla tahle vzpomínka.

Každopádně mu budu přát pochopitelně. Hráč je to na extraligu nadstandardní.

+2
otaznik6
Coocen +99
10.09.22 v 18:24

Nikdo neví jak to v té repre bylo, on na mne Hronek působí jako mistr světa a takovej macho, tak bych to bral s rezervou. Každopádně kádr vypadá už hodně dobře, myslím, že se zvedne i Kaše a budeme hrát v top 4 a hlavně pěknej hokej. Paterovi věřím, je to vítěznej typ, věřím v pěknou sezónu! SPARTA *METAL*

otaznik7
Kubajs +318
10.09.22 v 18:10

reakce na Dave624: ,,Píše se že je spíš jako obranny útočník, sparta měla vždycky..." zobrazit příspěvekPíše se že je spíš jako obranny útočník, sparta měla vždycky technický tým, defenzivní hráči se prostě budou hodit. Sobotka je taky považován za defenzivního hráče, další bránící hráč vzhledem k naší obraně se může hodit. Dejme mu čas do listopadu ať něco předvede jestli to má smysl nebo ne, ikdyz stejně by to chtělo ještě jednoho beka "

V tomhle směru by se mi líbil někdo jako Voženílek, škoda, že s námi nezůstal na PO, určitě by byl platnější než Doležal.

+3
otaznik8
Dave624 +88
10.09.22 v 17:33

Píše se že je spíš jako obranny útočník, sparta měla vždycky technický tým, defenzivní hráči se prostě budou hodit. Sobotka je taky považován za defenzivního hráče, další bránící hráč vzhledem k naší obraně se může hodit. Dejme mu čas do listopadu ať něco předvede jestli to má smysl nebo ne, ikdyz stejně by to chtělo ještě jednoho beka

otaznik9
Kimi R. +234
10.09.22 v 17:06

Je mi jasný, že fanoušci ostatních se budou strašně smát, co za matláky bere do týmu, ale vzpomínám si vloni když přišel Thorell, tak všude predikce, že v prosinci pomaže pryč atd. a u Chlapíka to samé. Snad jim 87 a Jarda Hlinka opět zavřou hubu.

otaznik10
Kimi R. +234
10.09.22 v 17:02

reakce na toci87: ,,Věřím tomu, že máme spoustu zkušených hráčů, kteří si v..." zobrazit příspěvekVěřím tomu, že máme spoustu zkušených hráčů, kteří si v případě potřeby ho srovnají. A hokejově to posila asi bude. Uvidíme. "

Pokud něco vyvede, tak je normální blázen a musí mu být jasný, že si všude zavře dveře.

678.jpg
toci87 +307
10.09.22 v 16:55

reakce na rad55: ,,Podle toho co jsem viděl já, bych rozhodně souhlasit s Tvým..." zobrazit příspěvekPodle toho co jsem viděl já, bych rozhodně souhlasit s Tvým hodnocením #74 nemohl.
1) celý tým šel nahoru, zejména co se týče rychlosti.
2) Příba se mi zamlouval velmi, zejména při napadání čte hru soupeře neuvěřitelně. Ruce má šikovné. Co bych viděl jako chybku, je to, že to strkal v koncovce moc na krásu.
A troufnu si odhadnout, že se celá Přibova lajna ještě zlepší v pohybu.
*SALA* "

Souhlasím, myslím, že Dan na to má, ruce ma šikovné a přijde mi, že i Míra a Buchtele s ním ožili. Hlavně ať jim všem drží zdraví.

+2
678.jpg
toci87 +307
10.09.22 v 16:54

reakce na Kimi R.: ,,Sice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud..." zobrazit příspěvekSice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud bude hrát špatně a nebo bude dělat problémy, tak mi dejte co proto *BOXER* "

Věřím tomu, že máme spoustu zkušených hráčů, kteří si v případě potřeby ho srovnají. A hokejově to posila asi bude. Uvidíme.

otaznik13
Laurik92 +19
10.09.22 v 16:50

reakce na Kimi R.: ,,Sice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud..." zobrazit příspěvekSice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud bude hrát špatně a nebo bude dělat problémy, tak mi dejte co proto *BOXER* "

Podepisuju *METAL*

otaznik14
Kimi R. +234
10.09.22 v 16:41

„Přichází nesmírně kvalitní hráč, který strávil poslední sezony v NHL. Dominik je náš odchovanec, sám jsem si s ním kdysi zahrál v jednom útoku a jsem moc rád, že se s ním budu opět denně potkávat,“ řekl bezprostředně po podpisu dvouletého kontraktu sportovní manažer Jaroslav Hlinka.

otaznik15
Kimi R. +234
10.09.22 v 16:38

Sice tady asi dostanu, ale já jsem za Simona rád *OPEKA* . Pokud bude hrát špatně a nebo bude dělat problémy, tak mi dejte co proto *BOXER*

+1
1664.png
Ex1tus +109
10.09.22 v 16:29

Na sockách fotka Simona zezadu, takže je přestup hotový.

otaznik17
rad55 +657
10.09.22 v 13:22

reakce na Laurik92: ,,Já půjdu proti proudu bohužel a asi tu dostanu, ale ač mám..." zobrazit příspěvekJá půjdu proti proudu bohužel a asi tu dostanu, ale ač mám Příbu hrozně rád a ten návrat mu přeju, moc se mi nelíbí. Vím, že to chce na jednu stranu čas, ale na druhou stranu nikdo nemůže čekat a myslet, že to zase bude ten Příba z playoff 2016. Viděl jsem všechny zápasy a prostě mu chybí ta lehkost v pohybu, drajv. Přijde mi, že zatím rychlostně ať bruslařsky, nebo v rychlosti rozhodování nestačí. Moc mu přeju, aby se to zlomilo a lepšilo se to. Ale můj názor je, že na stálé místo to není. Ideálně místo v širším kádru v případě zranění. Centrů máme více kvalitních - Horák, Sobotka může hrát centra, Tomášek také, pokud přijde Simon, tak i on. A ve 3-4 lajně raději vidím kluky jako Konečný, Vitouch, Safin, Dvořáček. Sestava není nafukovací a někdo bude muset z kola ven, až nastoupí i Erik Thorell, Tomášek a potencionálně i Simon. Uvidíme, každopádně Danovi přeju, aby mě donutil změnit momentální názor *KAMOSI* "

Podle toho co jsem viděl já, bych rozhodně souhlasit s Tvým hodnocením #74 nemohl.
1) celý tým šel nahoru, zejména co se týče rychlosti.
2) Příba se mi zamlouval velmi, zejména při napadání čte hru soupeře neuvěřitelně. Ruce má šikovné. Co bych viděl jako chybku, je to, že to strkal v koncovce moc na krásu.
A troufnu si odhadnout, že se celá Přibova lajna ještě zlepší v pohybu.
*SALA*

+4
otaznik18
Dave624 +88
10.09.22 v 13:13

Dejme mu čas, nikdo nemůže čekat po tom čím si prošel že bude sbírat 2 body za zápas, na to že loni hrál jen chance ligu tak to špatný není od něj možná to má furt v hlavě to zranění možná se ještě trochu boji, tréninkem a hraním to dožene a věřím mu ze zas bude dobrej

otaznik19
Laurik92 +19
10.09.22 v 12:51

reakce na Dave624: ,,Přijde mi že lajna Buchta Přiba a Mira hrajou skvěle jako tenkrát..." zobrazit příspěvekPřijde mi že lajna Buchta Přiba a Mira hrajou skvěle jako tenkrát ale Dan potřebuje dát gól vždyť měl včera asi 5 šanci a nic. Krejčík se mi líbil ikdyz to nebylo úplně ono však po zranění hrál první zápas ale snažil se hodně tvořit "

Já půjdu proti proudu bohužel a asi tu dostanu, ale ač mám Příbu hrozně rád a ten návrat mu přeju, moc se mi nelíbí. Vím, že to chce na jednu stranu čas, ale na druhou stranu nikdo nemůže čekat a myslet, že to zase bude ten Příba z playoff 2016. Viděl jsem všechny zápasy a prostě mu chybí ta lehkost v pohybu, drajv. Přijde mi, že zatím rychlostně ať bruslařsky, nebo v rychlosti rozhodování nestačí. Moc mu přeju, aby se to zlomilo a lepšilo se to. Ale můj názor je, že na stálé místo to není. Ideálně místo v širším kádru v případě zranění. Centrů máme více kvalitních - Horák, Sobotka může hrát centra, Tomášek také, pokud přijde Simon, tak i on. A ve 3-4 lajně raději vidím kluky jako Konečný, Vitouch, Safin, Dvořáček. Sestava není nafukovací a někdo bude muset z kola ven, až nastoupí i Erik Thorell, Tomášek a potencionálně i Simon. Uvidíme, každopádně Danovi přeju, aby mě donutil změnit momentální názor *KAMOSI*

otaznik20
Dave624 +88
10.09.22 v 11:38

reakce na Coocen: ,,Prosím kdo jste viděl včerejší zápas - na místě nebo v TV -..." zobrazit příspěvekProsím kdo jste viděl včerejší zápas - na místě nebo v TV - jak hráli Krejčík, Graňák? Jak hrála lajna Forman-Přibyl-Buchtele - těm hrozně přeju! *METAL* "

Přijde mi že lajna Buchta Přiba a Mira hrajou skvěle jako tenkrát ale Dan potřebuje dát gól vždyť měl včera asi 5 šanci a nic. Krejčík se mi líbil ikdyz to nebylo úplně ono však po zranění hrál první zápas ale snažil se hodně tvořit

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30
    18.png