Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Dave624 +88
11.09.22 v 19:49

Konečný teď hodně hezky

678.jpg
toci87 +307
11.09.22 v 19:47

reakce na rad55: ,,Levaso hraje Jandus. "

No ale ten hraje misto Formana, takže Přibyl bez obou křídel :-/

otaznik3
rad55 +657
11.09.22 v 19:40

Levaso hraje Jandus.

otaznik4
rad55 +657
11.09.22 v 19:00

reakce na SpartaCorps: ,,koukáte někdo na hokej? Neřikali něco co je s Buchtou?"

Neříkali, jen bylo vidět, že jede do šatny.

83.jpg
SpartaCorps +933
11.09.22 v 18:57

koukáte někdo na hokej? Neřikali něco co je s Buchtou?

otaznik6
Kubajs +318
11.09.22 v 17:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Takových by nás bylo jistě víc. Mně by udělal stejnou radost i..." zobrazit příspěvekTakových by nás bylo jistě víc. Mně by udělal stejnou radost i Čajkovský nebo Kempný. Jemu samozřejmě další kontrakt v NHL přeji, ale pro nás a pro Spartu je velká škoda, že jeho příchod nevyšel. To by byl bek jak víno. *THUMBSUP* "

Když už je Simon náš, tak bych mu určitě nechtěl podkopávat nohy. Jeho chovaní před osmi lety bych už nerešil, teď má šanci,
aby si u fanoušků udělal nové a lepší mínění. Myslím, že v lajně s E.Thorellem a Kašem by mohl ukázat co v něm je.

Co se týká řezníků do obrany, věřím, že někdo přijde, ale podle mě na trhu z řad osvědčených borců nikdo není a sahat na cizince je poněkud risk, každopádně v tohle vedení mám důvěru a věřím, že to bude dobré.

892.jpg
MartinMegadeth +3170
11.09.22 v 16:40

reakce na Kubajs: ,,Já bych tady raději místo něj viděl Jirku Černocha."

Takových by nás bylo jistě víc. Mně by udělal stejnou radost i Čajkovský nebo Kempný. Jemu samozřejmě další kontrakt v NHL přeji, ale pro nás a pro Spartu je velká škoda, že jeho příchod nevyšel. To by byl bek jak víno. *THUMBSUP*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3170
11.09.22 v 16:37

reakce na karlos: ,,Sdílím Tvůj názor na příchod Simona. Buď tady bude hrát..." zobrazit příspěvekSdílím Tvůj názor na příchod Simona. Buď tady bude hrát průměr a bude to dost drahý průměrný hráč, který navíc bude zabírat místo a čas na ledě. Nehledě na to, že může rozjebávat kabinu. Nebo se mu bude dařit a pak nás někdy v lednu opustí, protože jistě využije výstupní klauzuli. "

Doufejme, že Ton s Hlinkou vědí co dělají s jeho angažováním, když s ním jako hráči působili v jedné kabině, ale osobně bych se bez Simona klidně obešel. Sdílím Tvůj názor, že vynaložené peníze bych raději investoval do nadstandardního obránce, jehož dle mého názoru ještě potřebujeme. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
11.09.22 v 16:34

Hokejisté v Dánsku vyhráli naprosto s přehledem. Tam bylo po celý zápas naprosto jasné kdo je pánem na ledě a kde je dominantní kvalita. Že se s Aalborgem před týdnem prohrálo je ostuda a z hlediska postupu velká škoda, s velkou pravděpodobností budou na konci chybět. Za dobrou zprávu považuji návrat Krejčíka na led! *THUMBSUP*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
11.09.22 v 16:29

Dobré odpoledne, ke včerejší maškarádě v Teplicích nemám slov. Vést nad takovými žabaři, kde mají celého jednoho nebezpečného hráče, před koncem první půlky 2:0 a dokázat zápas ještě zkurwit a ze**at, aby se nevyhrálo to je opravdu umění hodné úplných zoufalců. *NAPR**** Sice víc a víc přestávám Priskeho chápat, ale nevím kdo by ze stávajícího ansámblu něco vyždímal. Průměrák vedle průměráka a když je někdo o něco lepší, zase je labilní a umí se jen na někom vést, na někom rozdílovém kdo je tahounem. Jenže zbytek takových hráčů je pryč a nové nikdo nepřivedl. Poslední ať zhasne! Křetínský, Čupr a Rosický jsou rakovina ve Spartě! Ten spolek by měl mít zakázáno název Sparta vůbec používat, protože ho konstantně hanobí stejně tradici a historii klubu! *KOSA* *KOSA* *KOSA*

+1
otaznik11
Kubajs +318
11.09.22 v 15:09

reakce na SpartaCorps: ,,Viktorka dala Most 5:0, dva goly borec z Ekvádoru….proč někdo na..." zobrazit příspěvekViktorka dala Most 5:0, dva goly borec z Ekvádoru….proč někdo na Letný taky někoho takovýho neobjeví….támhle za Fulham v druhý anglický lize dal Mitrovič 40 gólů ve 40 zápasech….a my přivedeme golmana tvl…
*MIMO* *MIMO* "

Upřímně řečeno, kdo by do Sparty chtěl jít? Hrajeme jen trapnou českou ligu a ještě trapnější pohár.
Teoreticky by nějaká africká cesta nemusela být vůbec špatná, ale to by scauting Sparty musel být na takové úrovni, že dokáže najít 2-3 borce, kteří budou mít takový charakter, že si té šance hrát profi fotbal budou vážit a budou rádi, že budou mít šanci změnit svůj život k lepšímu a ne, aby po dvou měsících měli nosánek nahoru a už se viděli v PL.

Mě by strašně zajímalo jak ten klub ve skutečnosti opravdu funguje a co se tam děje, protože přivést pátého brankáře a vyignorovat problémy v poli je tak šílený, že takhle blbej snad nemůže být nikdo.

+2
83.jpg
SpartaCorps +933
11.09.22 v 14:44

Viktorka dala Most 5:0, dva goly borec z Ekvádoru….proč někdo na Letný taky někoho takovýho neobjeví….támhle za Fulham v druhý anglický lize dal Mitrovič 40 gólů ve 40 zápasech….a my přivedeme golmana tvl…
*MIMO* *MIMO*

+1
otaznik13
SHS
11.09.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 9. 2022):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel karlos a použil v nich celkem 1 625 znaků.

Další pořadí:
2. Kimi R. (příspěvky: 4, znaky: 834)
3. Dave624 (příspěvky: 3, znaky: 942)
4. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 877)
5. Schaschek (příspěvky: 3, znaky: 682)

Celkem bylo včera napsáno 30 příspěveků, které obsahovaly 8 128 znaků.

otaznik14
karlos +1069
10.09.22 v 21:20

reakce na Schaschek: ,,Jo kádr vypadá dobře. Jen za mě máme o dost vyšší kvalitu v..." zobrazit příspěvekJo kádr vypadá dobře. Jen za mě máme o dost vyšší kvalitu v útoku než v obraně a dost kohoutů na jednom smetišti. Já si pamatuju jak si Simon naposledy vydupal odchod, protože mu trenér nechtěl dát první lajnu. Byl mladej, kdoví jak to bylo, jestli mu do toho kecal agent nebo tak něco, ale první co mě napadlo, byla tahle vzpomínka.

Každopádně mu budu přát pochopitelně. Hráč je to na extraligu nadstandardní."

O to půjde především, aby ten přetlak v útoku neudělal víc škody než užitku. Obzvláště se Simonem v sestavě. Já bych byl každopádně raději, pokud by se ten balík pro Simona dal na 1-2 kvalitní řízky do obrany

83.jpg
SpartaCorps +933
10.09.22 v 21:10

další body v ***i....
vole....kdyz to prehodim na hokej....taky to bylo hrozny, sileny, chodili jsme, ale ***, udelali jsme aspon tu tretinu bojkot, pak sme fandili dal....ale prisel novej majitel, novy vedeni a je to hned lepsi....
za poslednich 7 let sem byl na fotbale jednou.....a dokud tam bude velet ta trojka zkazy, tak tam fakt nejdu...proste nechapu ty davy po tom vsem za poslednich x let, ze tam chodej.....
:-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

otaznik16
karlos +1069
10.09.22 v 21:07

reakce na SpartaCorps: ,,vole ten fotbal....klub jako ACS a kurwa jsme radi za bod z Teplic,..." zobrazit příspěvekvole ten fotbal....klub jako ACS a kurwa jsme radi za bod z Teplic, který jsou rádi, že nespadli......to je fakt k zblití....ale co se budu rozčilovat tvl....roso a kretinskej, tahnete do hajzlu.....ale hlavne ze mame dalsiho golmana.....
:-! :-! :-! "

Jo jo tenhle golman jim asi přesně zapadl do systému proč hrát na polovině soupeře, když si to můžeme šmrdlat vzadu a tím soupeři darovat gól :-! :-! Navíc dostat takovýhle gól na přední tyč *MIMO* to nevypadá někoho, kdo to umí zamknout *NE* *NE*
A střídání Priskeho?? Proč ustupujeme ze hry na 2 útočníky a zbaběle zalézáme dozadu?? Když navíc absolutně neumíme bránit. My soupeře v podstatě jen stínujeme. S tímhle se nedá nic dělat. Nemáme hráče, co dokáže něco překvapivého vymyslet. Myslím, že můžeme očekávat rázný krok našeho pseudo sportovního ředitele....Brian asi půjde o dům dál *FUCKU* A mně to vadit nebude, asi fakt lépe mluví než trénuje...... Pokud hráčům dovolí to šmrdlání vzadu, které nás dnes stálo 2 body, není to u mě žádný trenér. *KOSA*
Rosického se nezbavíme určitě, protože přece přivedl posilu z MU, tak co bychom ještě chtěli, že *METAL* *METAL*

otaznik17
paul68 +453
10.09.22 v 21:07

reakce na SpartaCorps: ,,vole ten fotbal....klub jako ACS a kurwa jsme radi za bod z Teplic,..." zobrazit příspěvekvole ten fotbal....klub jako ACS a kurwa jsme radi za bod z Teplic, který jsou rádi, že nespadli......to je fakt k zblití....ale co se budu rozčilovat tvl....roso a kretinskej, tahnete do hajzlu.....ale hlavne ze mame dalsiho golmana.....
:-! :-! :-! "

Měli postavit všechny ty naše čtyry golmany do brány, a ubránili by jsme to. *FUCKU*

+2
otaznik18
frafont +1046
10.09.22 v 21:03

Tvl, poslední tři zápasy v Jablonci, se Zlínem, teď v Teplicích by se dalo ve všech případech říct, že my jsme utrpěli bod a soupeř dva ztratil *KOSA* Chtělo by se mi něco napsat k těm "výkonům", ale to bych musel použít hodně ošklivá slovíčka a nerad bych měl na krku mravní ohrožení mládeže (nebo jak se tomu říká), takže to nechám bez komentáře.

+2
571.png
Medvěd +521
10.09.22 v 21:01

Tohle není Sparta, to je spolek zm*dů! S naší Spartou a naší tradicí to nemá naprosto nic společného!

+1
83.jpg
SpartaCorps +933
10.09.22 v 20:58

reakce na Jacob.: ,,Kopačky skvělé, hlavně nezapomeňte na stejné pozápasové..." zobrazit příspěvekKopačky skvělé, hlavně nezapomeňte na stejné pozápasové kecy! :-! *FUCKU* "

přesně....a jestli i takhle budou chodit ty davy na Letnou, tak opravdu ničemu nerozumim....
:-! :-! :-! :-! *MIMO* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30