Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
rad55 +631
27.04.22 v 17:31

reakce na Jacob.: ,,Až v 18:00*KAMOSI* "

Ajo, já do toho šel po hlavě *ANO*

otaznik2
rad55 +631
27.04.22 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,Jak bez třineckých fans? :-D "

Sektor 118 uvolňují.

otaznik3
Jacob. +77
27.04.22 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,Jak bez třineckých fans? :-D "

Mrkni na mail, propadla jim rezervace do sektoru 118 a lístky jdou v 18 hodin do prodeje :-D

5.png
Schaschek +2901
27.04.22 v 17:23

reakce na Jacob.: ,,Tak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám..." zobrazit příspěvekTak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám *FUCKU* "

Jak bez třineckých fans? :-D

otaznik5
Jacob. +77
27.04.22 v 17:22

reakce na rad55: ,,No, přišel mi k tomu e-mail, ale vstupenky nejsou."

Až v 18:00 *KAMOSI*

otaznik6
Crouch +3
27.04.22 v 17:17

reakce na ThisIsSparta!: ,,Dostal jste? "

Jo lístek jsem dostal, ještě jednou Vám mockrát děkuji! :)

Necháme tam zítra hlasivky. A snad to kluci urvou.

+2
otaznik7
rad55 +631
27.04.22 v 17:16

reakce na Jacob.: ,,Tak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám..." zobrazit příspěvekTak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám *FUCKU* "

No, přišel mi k tomu e-mail, ale vstupenky nejsou.

2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 17:03

reakce na Crouch: ,,Pecka, díky moc! Prosím na azilvar@seznam.cz.   A fakt za..." zobrazit příspěvekPecka, díky moc! Prosím na azilvar [zavinac] seznam.cz.

A fakt za to nic nechceš?? "

Dostal jste?

5.png
Schaschek +2901
27.04.22 v 17:00

reakce na oleg25: ,,Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré..." zobrazit příspěvekTy máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného.."

Nejdivnější na tom je, že nám to sem píše borec z Královéhradeckého kraje 8-)

+1
otaznik10
karlos +1029
27.04.22 v 16:58

reakce na oleg25: ,,Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré..." zobrazit příspěvekTy máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného.."

Co je zase tohle za b.l.b.a?? Kde se pořád berou tyhle vocasové??

+1
2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 16:55

reakce na Crouch: ,,Pecka, díky moc! Prosím na azilvar@seznam.cz.   A fakt za..." zobrazit příspěvekPecka, díky moc! Prosím na azilvar [zavinac] seznam.cz.

A fakt za to nic nechceš?? "

Je to na cestě! Všechno co za to chci je aby to místo nezůstalo neobsazené

+3
otaznik12
Jacob. +77
27.04.22 v 16:50

Tak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám *FUCKU*

otaznik13
Crouch +3
27.04.22 v 16:48

reakce na ThisIsSparta!: ,,Super. Kam to mám poslat?"

Pecka, díky moc! Prosím na azilvar [zavinac] seznam.cz.

A fakt za to nic nechceš??

otaznik14
Koty -233
27.04.22 v 16:47

Zaplatit samozřejmě ano, ale né přeplatit extrémně. Pokud má například Mueller dle Isportu 750K a Dědek mu rval 2 miliony je něco asi špatně nemyslíš? :-!

+1
2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 16:42

reakce na Crouch: ,,Ahoj já bych ho vzal pro kámoše jestli je k dispozici "

Super. Kam to mám poslat?

otaznik16
oleg25 -15
27.04.22 v 16:33

reakce na Schaschek: ,,Tak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl..." zobrazit příspěvekTak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl míče měsíčně, to tu měl v minulosti Adamský s Polanským v Třinci, který byl a (do současnosti je) nejbohatším klubem. Na druhou stranu je pravda, že extraligu by měly hrát ekonomicky silné subjekty a ne kluby hrazené z části (nebo většiny) z veřejných peněz (jako třeba do letoška Zlín). Ideální podoba extraligy je max. 12 klubů, v ideálním případě 10. Dědek tím agresivním přeplácením odděluje zrno od plev, protože když nabídne průměrákovi dvakrát víc než jinde, tak ty hráči budou logicky chtít jít tam a ostatní kluby to budou muset buď dorovnat nebo to ekonomicky neutáhnou a skončí.

Uvidíme co se povede letos udělat Spartě za přestupy. Z Kováře v bráně nejsem moc nadšený, nikdy jsem ho neměl rád. Odchod Chlapíka bude ultra oslabení, stejně jako Tomáška. To jsou dva rozdílový hráči. Dvořáka bude taky škoda a co se týče Šmerhy, tak ten mě taky hodně mrzí.

Už od loňské sezóny to vypadá tak, že Dědek vykrádá ostatní, protože prostě ty hráče přeplatí a oni odejdou. Letos i ekonomicky silným klubům - nám, Třinci, dokázal přivést Čerešňáka z Plzně atd.

Myslím, že hodně nepříjemná bude příští rok i Plzeň, kde Vlasák po letech pochopil, že má sázet na to co Plzeň vždycky zdobilo. Hodně fyzicky zdatných agresivních hráčů.

Uvidíme co se povede Toňákovi s Hlínou."

Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného..

-5
otaznik17
Crouch +3
27.04.22 v 16:32

reakce na ThisIsSparta!: ,,Dobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je to sice sektor 402/2/7, ale cena (zdarma) je dobrá ????. Ja jdu do Ostravy fandit naroďáku proti Finsku."

Ahoj já bych ho vzal pro kámoše jestli je k dispozici

+1
otaznik18
karlos +1029
27.04.22 v 16:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Odchod Pulkraba ze Sparty je dle všeho hotová věc, byť pořád..." zobrazit příspěvekOdchod Pulkraba ze Sparty je dle všeho hotová věc, byť pořád doufám, že skončí v Polsku odkud měl a má nabídky. Ani se mu nedivím. Leta páně ho klub posílá po nejrůznějších hostováních a to si nemyslím, že by vždycky na Letné zůstali lepší útočníci. V létě se vrátil porvat o místo v základu a novou smlouvu. Ve druhé polovině podzimu Spartě pravidelně tahal svými góly trny z paty, díky němu zůstal klub ve hře o titul i přes zimní pauzu. Reakce pana sportovního manažéra na tuto skutečnost byla, že si až někdy v březnu s hráčem, jemuž v červnu končí smlouva, sednou a něco mu nabídnou. Nečekal jsem nic jiného od onoho úchvatného sdělení Rosického než že Pulkrab odejde. Ale jestli to bude do Slávie, to mě dost na**re. Nicméně i tak Pulkrabovi nic vyčítat nebudu, byť jsem názoru, že mezi pražskými S by se přestupovat nemělo. Už jen proto, že se zachoval férově a Spartu o zájmu Slávie čestně informoval: ne jako jistá srbská špína, která do poslední možné chvíle lhala a zatloukala. Na**án budu na Rosického, který mě po pravdě už delší dobu s**e v podstatě bez přestání. *NAPR**** "

No tak doufejme, že Rosický po sezóně opravdu končí. Tohle jde jasně za ním. Pamatuji si, jak v zimě pasal přesně to co říkáš.................. Matěj se během poslední poloviny sezony vyprofiloval a má pro Spartu velkou cenu,“ prohlásil Rosický na adresu bývalého hráče Bohemians nebo Slovanu Liberec. „Je důležitým článkem týmu a během tohoto přestupního období ho nikam na 99 % nepustíme. Dokončí sezonu tady a na jaře se budeme bavit dál,“ dodal s tím, že o nové smlouvě hodlá jednat již před vypršení té stávající.

Místo aby s ním jednal hned v zimní pauze, vyflák se na to a myslel si, že Pulkrab bude čekat, až se pán sportovní ředitel uráčí *CERTIK* Taky se mu nedivím, že odejde. Ale do Slávie *KOSA* *KOSA* To už je fakt trapný. :-! :-! :-!

+1
otaznik19
karlos +1029
27.04.22 v 16:25

reakce na Patriot: ,,A ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim..." zobrazit příspěvekA ty seš kdo? Polskej agent, že se jich zastáváš? Já jim nepotřebuju něco natírat. Je mi jedno co si o tom nějaký pšonek myslí. "

To si fakt takový de.bi.l nebo to jen děláš?

2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 15:58

Dobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je to sice sektor 402/2/7, ale cena (zdarma) je dobrá ????. Ja jdu do Ostravy fandit naroďáku proti Finsku.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 4. prosince - 17:00
    13.png?1
    BRN (venku)