Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +554
10.11.20 v 07:25

Včera mi to chvílemi připomínalo hru na rybníku. Bylo tam z obou stran hodně nepřesností, puky přeskakovaly hokejky...zkrátka byla vidět na obou týmech nerozehranost. Myslím, že nám v tomhle zápase pomohlo, že se hraje bez diváků. Před plnou halou by nás asi domácí nenechali tak rychle vyrovnat. Je vidět, že máme velkou sílu dopředu, ale také velké mezery vzadu. Zdá se mi, že Machovský nějak nemůže chytit formu. I když je pravda, že za stavu 4:4, tam předvedl výborný zákrok. Ale na druhou stranu minimálně 1 z těch 4 gólů se chytat dal. Každopádně nám patří druhé místo a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Důležité je, aby už estébáci, plukovníci a další zmetci soutěže opět nezastavili a všichni se dostali do nějakého rozumného zápasového a tréninkového rytmu.

+1
otaznik2
SHS
10.11.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 11. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 488 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 1 433)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 288)
4. MichalM (příspěvky: 1, znaky: 254)
5. Medvěd (příspěvky: 1, znaky: 152)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 7 795 znaků.

otaznik3
MichalM +153
09.11.20 v 20:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Chodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a..." zobrazit příspěvekChodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a novou nedostal, ukázala se tady snad jen jednou. Mě dost zaujalo i líčení jeho dětství s častými rvačkami s příslušníky jistého etnika: já jsem sice vyrůstal v Praze, ale ve čtvrti, kde jich bylo po čertech hodně, takže jsme se taky rvali jako koně. Moc se mi líbilo jak to napsal a popsal, protože tak přesně to bylo. I ten pořádek v domech co zmiňuje sedí: takových baráků si v okolí z dětství vybavuji řadu. My naštěstí bydleli na kopci a do podobných domů jsme jako kluci jen podnikali dobrodružné výpravy. Dokud se nerozjela stavba strahovského tunelu a náš zájem se nepřesunul právě na staveniště. Tam si vyrazit bylo mnohem dobrodružnější než do chátrajících baráků mezi odpadky. *KSICHT* "

Já bydlel svých prvních 35 let na Žižkově, takže zážitky s "etnikem" mam samozřejmě taky, vesměs ty nepříjemné, i když jich nebylo myslím nějak extra moc. Takže jsem v té výpovědi RP také leccos poznal...........

+1
83.jpg
SpartaCorps +560
09.11.20 v 20:44

Je dobře že kluci vyhráli, je tak dál...

Jinak:

www.hokej.cz/otresen...

Takhle to má vypadat....po útoku hned odveta....

571.png
Medvěd +312
09.11.20 v 17:29

Jako dobrý nakonec, ale má ten Sukel něco v hlavě?
Dvě minuty do konce, vedeme o gól, z přesilovek už jsme inkasovali a on udělá tohle...

+1
875.jpg
Amphicyoni +771
09.11.20 v 17:27

Dneska bude ve Zlíně kyselo, krásná práce! HCS!!! *BRAVO* *SALA* Minule 7 gólů, dnes 6, konečně to docela padá.

+1
otaznik7
frafont +773
09.11.20 v 16:25

Dneska by se to snad rovnou mohlo hrát bez brankářů :-D

892.jpg
MartinMegadeth +2143
09.11.20 v 12:52

reakce na MichalM: ,,No, to jsem docela koukal, když jsem to četl. Vzdycky mi přišel na..." zobrazit příspěvekNo, to jsem docela koukal, když jsem to četl. Vzdycky mi přišel na ledě jako taková "rybí krev", už chápu proč. Mimichodem, ta jeho máma sem dost chodila na diskuzi, nepletu-li se.........."

Chodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a novou nedostal, ukázala se tady snad jen jednou. Mě dost zaujalo i líčení jeho dětství s častými rvačkami s příslušníky jistého etnika: já jsem sice vyrůstal v Praze, ale ve čtvrti, kde jich bylo po čertech hodně, takže jsme se taky rvali jako koně. Moc se mi líbilo jak to napsal a popsal, protože tak přesně to bylo. I ten pořádek v domech co zmiňuje sedí: takových baráků si v okolí z dětství vybavuji řadu. My naštěstí bydleli na kopci a do podobných domů jsme jako kluci jen podnikali dobrodružné výpravy. Dokud se nerozjela stavba strahovského tunelu a náš zájem se nepřesunul právě na staveniště. Tam si vyrazit bylo mnohem dobrodružnější než do chátrajících baráků mezi odpadky. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +2143
09.11.20 v 12:49

reakce na Mandor: ,,Teda to je drsná výpověď. Toho chlapa asi opravdu moc věcí..." zobrazit příspěvekTeda to je drsná výpověď. Toho chlapa asi opravdu moc věcí nepolozi. "

Aspoň měl štěstí v neštěstí v tom, že když se to stalo, byl jinde: u svého otce a neviděl to celé na vlastní oči. V tenisovém klubu máme chlapíka, o dvacet let staršího než jsem já, který jako dítě viděl jak se jeho prarodiče začali hádat a hádka skončila tak, že děda babičku umlátil kladivem nebo sekyrou. Dlouhé roky jsem to o něm ani nevěděl. Když slavil šedesátku, nějak na to přišla řeč. A to říkal, že ho to pořád ještě budí ze sna, ačkoliv se to celé stalo před víc než půlstoletím. Takový prožitek to snad z paměti vymazat vůbec nejde. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2143
09.11.20 v 12:41

Domácí zápasy hokejové Sparty proti Pardubicím byly v posledních sezónách všelijaké, některé i hodně mizerné. Pořádný kotel jim Sparta dala naposledy na konci základní části na jaře 2016, kdy následně ve vyřazovacích bojích prošla až do finále. Bylo fajn, že jim předevčírem po delší době připomněla kdo je v Libni pánem. *METAL* Po první ospalé třetině to rozhodně nevypadalo na velkou nadílku, ale v prostřední části hry se Sparta rozjela k výkonu, který se musel líbit. Aspoň mě se líbil. Konečně se povedlo nastřílet víc gólů, před přerušením extraligy byly maximem tři kousky v utkání a průměr nastřílených branek na zápas byl někde kolem 2,7. Pro mě další příjemnou zprávou byl návrat uzdravených obránců na led, kromě Jurčiny se dokázali dát ostatní dohromady. *OK* Nakonec škoda jediné inkasované branky, jelikož Machovský mohl vychytal třetí domácí nulu za sebou. Líto mi je Míry Formana, že vypadl z Pecháčkovo útoku, ale musím uznat, že Kudrna k Pechovi a Buchtelem zapadl skvěle a celý útok v sobotu šlapal luxusně. Pohled na prázdnou halu byl smutný, ale Pán Bůh zaplať, že se konečně začalo hrát, byť bez diváků. Já jsem měl absťák po hokeji takový, že jsem v bedně koukal večer i na větší část zápasu Třince s Brnem. A zjevně měl absťák i Záruba, když ČT SPORT (i když Sparta dnes hraje na O2 TV) chystá na dnešek i na středu přímý přenos dvou extraligových zápasů za sebou. *SILENY*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2143
09.11.20 v 12:35

Dobré (od)poledne, včerejší vystoupení fotbalové Sparty v Plzni byl výbuch se vším všudy. Po**alo se co mohlo i nemohlo. Zápas se nepovedl vůbec nikomu Kotalem počínaje a posledním střídajícím hráčem konče. Mazánci byli nachystaní, namotivovaní a utkání zvládli jednoznačně lépe a jejich výhra mohla být i vyšší. Nedalo se čekat, že by Sparta v lize jen vyhrávala. Porážka jednou přijít musela a obvykle po delší sérii bez proher nebo samých výher přichází spíš kotel než porážka o gól. I když u mazánků to zrovna skončit nemuselo. Je třeba se ze včerejška poučit, zanalyzovat si všechny chyby a na pak na zápas zapomenout. Sice rekord hokejové Sparty v neschopnosti vyhrát na hřišti jednoho soupeře výjezdy do Plzně fotbalová Sparta zatím zdaleka neohrožuje, ale netěší mě, že poslední výhra je stará už přes 9 let a předposlední dokonce přes 14 let. I Ježkova hráčsky nepoměrně kvalitnější Sparta měla soupeře, kde nebyla dlouhé roky schopna vyhrát, ale nakonec každá série jednou skončila. Doufejme, že série nezdarů v Plzni také skončí a to v brzké době. Pro začátek bude potřeba mazánkům vrátit včerejší fiasko na jaře na Letné a pokud možno s úroky a před diváky. *SALA* Pořád má po sedmi kolech Sparta osmnáct bodů a je bod za prvním místem. Nechci se pouštět do zásadnější kritiky kvůli jednomu zápasu, byť prestižnímu a totálně zpackanému. Výjimku udělám u tří jmen. Plechatý je rozhodně naděje do budoucna, ale od léta jsem názoru, že měl ještě aspoň rok zůstat na hostování v Jablonci, protože na Spartu (zatím) nemá, což se bohužel opakovaně potvrdilo. Zklamání musím vyjádřit k výkonu Dočkala a Krejčího 92. Tohle jsou opory, hráči co mají něco odkopáno a zdaleka nejen v kapr lize a na hřišti to musí být vidět, ale nebylo. Podobně jako nedávno v Miláně. Nejlepší výkon z posledních zápasů Sparta podala v utkání, kde oba zůstali mezi náhradníky, což může něco signalizovat. Plivníkovi bych zároveň vřele doporučil, aby přestal přehnaně řešit a kritizovat výkony rozhodčích. Měl by se mnohem víc soustředit na sebe a svůj výkon. Nepochybně mu to prospěje. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
otaznik12
karlos +554
09.11.20 v 08:08

K Pardubícím asi není moc co psát. Z naší strany jednostranná záležitost *THUMBSUP* Pardubice na to s jakou pompou měnili majitele a podepisovali vcelku dobré hráče jsou pro mě zklamáním.
A co napsat k fotbalu? Hrůza, děs, bída, pohrdání nejhezčím dresem..... Pod tímhle výsledkem je podepsaný i Kotal. Stejně jako na Celtiku zvolil správnpou taktiku, tak v zápase s Plzní absolutně nedokázal reagovat na vývoj utkání a nedokázal cokoli změnit. Třeba vyndat během první půle Plechatého. Zavinil první gól a pak se mu evidentně nedařilo, přesto hrál pořád. Já nad tím klukem nelámu hůl, ale včera měl být ve 20. minutě ve sprše *CERTIK* Z naší strany mi chybělo především zrychlení hry. Vidět z naší strany někoho sprintovat s míčem dopředu bylo včera pouze z říše sci-fi. Takhle se hrát nedá. Bořek mi včera nápadně připomínal Kangu. Pro míče si chodil až mezi beky, což je podle mne špatné řešení. Chybí pak tam, kde má být - pod útočníky. Navíc se mi zdá, že na tom není fyzicky nejlépe. No nedá se nic dělat, ale nechat se takhle zesměšnit od Plzně, to je na pořádnou *NAPR**** *NAPR****
A taky bychom si měli udělat nějaký audit zranění našich hráčů. Není přece normální, abychom měli každý rok takové kvantum zraněných hráčů *MIMO* *MIMO* myslím, že jsme v tomto v top 5 na světě.

+1
otaznik13
SHS
09.11.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (8. 11. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 340 znaků.

Další pořadí:
2. Sepp (příspěvky: 1, znaky: 494)
3. slajer (příspěvky: 1, znaky: 246)
4. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 185)
5. bourec (příspěvky: 1, znaky: 161)

Celkem bylo včera napsáno 8 příspěveků, které obsahovaly 1 540 znaků.

otaznik14
slajer -9
08.11.20 v 20:41

reakce na Sepp: ,,Z hrušky dolů, jsme za nazdárky. Je to taková ta klasika, i když..." zobrazit příspěvekZ hrušky dolů, jsme za nazdárky. Je to taková ta klasika, i když pro mně osobně těžko pochopitelná - v týdnu hraješ pohár na hřišti věhlasného klubu, podáš tam solidní výkon a přivezeš skvělej výsledek a o víkendu se na tu naši ligovou kopanou prostě nenamotivuješ. Co já už zažil těchhle kontrastních zápasů a výsledků... Co mě teda sejří na max., že si nás takhle voděj zrovna tihle zm*di, to prostě nedávám. Peklo, tohle prožívat... *NAPR**** "

Nerad to píšu jako sparťan ale musím: ať jdou po dnešku do ze.raný p.dele ti ***i jestli nejsou schopný se namotivovat proti Plzni. Takhle vytočenej z nich už jsem dlouho nebyl! Prej titul, s tímhle tak jedno velký lejno! *CERTIK*

83.jpg
SpartaCorps +560
08.11.20 v 20:08

Nepochopíš.... před BBV řikala moderatorka na 24 že tento zápas je ozdoba kola.... hmm, od nás fakt ne....strašná škoda tohle....to je na pokuty.... hm to dali ten gol brzo...

+1
otaznik16
Sepp +130
08.11.20 v 19:23

Z hrušky dolů, jsme za nazdárky. Je to taková ta klasika, i když pro mně osobně těžko pochopitelná - v týdnu hraješ pohár na hřišti věhlasného klubu, podáš tam solidní výkon a přivezeš skvělej výsledek a o víkendu se na tu naši ligovou kopanou prostě nenamotivuješ. Co já už zažil těchhle kontrastních zápasů a výsledků... Co mě teda sejří na max., že si nás takhle voděj zrovna tihle zm*di, to prostě nedávám. Peklo, tohle prožívat... *NAPR****

+2
otaznik17
frafont +773
08.11.20 v 19:18

To nás ještě v desátým kole čeká derby, z toho mám hrůzu už teď. Ono teda kdyby ti klauni nestopli ligu, tak by se to derby hrálo právě dneska a mohli jsme už plus minus vědět, jestli opravdu jsme zpátky ve hře o titul, nebo spíš boj o obhajobu třetího místa olé.

otaznik18
bourec +25
08.11.20 v 19:12

Tragickej Plechatý,Pavelka rozhodně není bek,usmolený Dočkal s Krejčím starším, a výsledek je na světě.Dál už nekoukám.Nemám na to. *MIMO* *OMG*

386.jpg
Mandor +230
08.11.20 v 19:08

Dnes tedy opravdu hooodně nepovedený zápas. Tohle nedokoukám :-)

+1
571.png
Medvěd +312
08.11.20 v 18:59

reakce na frafont: ,,Takže Plzeň nás rychle vrátila zpátky na zem..."

...zpátky na zem a tak o rok zpátky.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy