Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
350.jpg
chuli +136
29.04.22 v 17:31

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, až opadnou emoce z finálové série budeme..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, až opadnou emoce z finálové série budeme letošní stříbro hodnotit kladně. Je to jedna ze dvou výsledkově nejlepších sezón za posledních patnáct let. A taky bychom neměli zapomínat, že dobré dvě třetiny základní části jsme předváděli velké nic a plácali se mezi sedmým až desátým místem. Momentálně ovšem cítím především smutek a zklamání. Nebudu zastírat, že jsem před začátkem finále očekával, že nás Třinec smázne ve čtyřech až pěti zápasech. Byl jsem strašně příjemně překvapen, že jsme se vraceli do Třince za stavu 2:2 na zápasy a nejen výsledkově, ale herně jsme se drželi. A mohlo to být možná i lepší kdybychom v prvním utkání série nesmyslně nerezignovali na ofenzívu a/nebo ve třetím zhmotnili vynikající nástup aspoň třemi brankami v první polovině zápasu. Mně osobně přišlo, že nám po výborném čtvrtém zápase došla šťáva. I včera jsem viděl enormní snahu, ale přišlo mi, že hráčům už jak se říká nechodily nohy a nejezdily brusle. Pokud Jandač zmiňoval, že si kádr po prvních dvou utkáních v Třinci prošel střevní chřipkou, pak by to bylo vysvětlení. Včera jsme dřeli, bojovali a kromě hodně zaražené druhé třetiny bych vytknout mohl jen mizernou produktivitu a efektivitu hry. Ta nás provázela (nejen) celé finále. Nás dostaly hodně dolů slepené góly. Nařízení trestného střílení za zákrok Poláška považuji za velký rozhodcovský úlet. Velká škoda, že jsme nedokázali snížit o pět, deset minut dřív, protože jsme se pak dokázali vyšťavit k silnému tlaku a na vyrovnání bylo málo času. Třinec vyhrál sérii zaslouženě. Byl kompaktnější, dělal méně chyb a především byl mnohem efektivnější a produktivnější. Sice si myslím, že spravedlivěji by sérii odpovídal výsledek 4:3 na utkání, ale na to se nehraje. Třinec má ten svůj vyčkávací buzerbeton dokonale zmáknutý. Dívat se na to nedá, ale když s tím počtvrté za sebou postoupili do finále a potřetí za sebou brali zlato, nemají žádný důvod na něm cokoliv měnit. Donutí je k tomu až se najde někdo kdo jim ho rozbije a vyřadí je. *METAL* Letošní promarněná šance na titul mě hodně mrzí. Takhle silný a zjevně charakterově dobrý tým zase pár let nemusíme postavit. A moc dobře víme jak je náročné se do finále prokousat: za posledních patnáct let se nám to povedlo teprve podruhé. Že jsme ho hráli letos neznamená, že ho automaticky budeme hrát i za rok. Přijdou noví trenéři, odejde nám několik opor dost reálně i s výborným gólmanem Hudáčkem (a takového brankáře v play-off Sparta hodně dlouho neměla), je otázkou kým dokáží Ton s Hlinkou citelné ztráty v kádru nahradit, kterak se do nových hráčů trefí a jak si to všechno bude sedat i jak dlouho si to bude sedat. Můžeme si finále zopakovat za rok za dva stejně jako na něj zase hezkých pár let čekat. Doufám, že Sparta nehodlá pokračovat v úspěšnosti dvou postupů do finále, k tomu neúspěšných, za patnáct let, protože bych se dalšího titulu už nemusel dožít. Můžeme litovat zranění výborného Tomáška, se kterým bychom ve finále jistě byli silnější. S ním po boku by nepochybně zlobil mnohem víc Chlapík, který střelecky proti Třinci úplně vyšuměl podobně jako Thorell. Jejich gólový příděl nám moc chyběl. Třinci byla schopná gólově vytrhnout trn z paty kterákoliv pětka, zatímco u nás produktivních borců bylo jako šafránu. Ze šesti zápasů jsme dvakrát vstřelili jediný gól a dvakrát dvě branky: s tím se moc sérií vyhrát nedá. To by se muselo dařit vzadu hrát prakticky bez chyb na nulu, maximálně na jedničku. Nicméně se Spartě sluší poděkovat za zdaleka nejlepší play-off za posledních pět let. Ono to není zase tak dávno co jsme balili kufry začátkem března než vůbec plnotučné play-off začalo. *FUCKU* "

Jestli měli střevní chřipku tak klobouk dolů..i tak jsem zklamán že "trenér" Jandač nebyl kromě svého nahazování do rohů vymyslet taktiku na beton Třince ..

350.jpg
chuli +136
29.04.22 v 17:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Zařekl jsem se, že po dobu vrcholu sezóny pro mě bude téma..." zobrazit příspěvekZařekl jsem se, že po dobu vrcholu sezóny pro mě bude téma Jandač tabu. Jelikož nám včera ročník skončil, pár slov si k jeho osobě dovolím napsat. S pravděpodobností rovnající se jistotě u nás končí. Dle mého názoru je to dobře. Byl u nás příliš dlouho na to, aby měl dostat další šanci. Když půjdu dál, domnívám se, že se k nám po prvotní pětiletce neměl už vracet. Minimálně ne do doby než někde vykáže hmatatelný úspěch, což se mu nepovedlo ani u národního týmu a ani v Magnitogorsku. Nemám problém věřit, že je to správný a férový chlap, ale letos znovu dokázal, že jako trenér je prostě pechfógl. Jemu není dáno nebo není přáno, možná obojí. Třeba se narodil v nešťastné konstelaci hvězd, ale trénuje už příliš dlouho a na víc než slušných adresách, aby byla náhoda, že zatím nic velkého jako hlavní trenér nevyhrál. Jeho postupy z pralesa do extraligy s Libercem a s Českými Budějovicemi nechci bagatelizovat stejně jako triumfy v základní části s Českými Budějovicemi a opakovaně u nás. Nicméně to dle mého názoru není srovnatelný zářez s plackou z MS nebo s titulem v extralize, případně v KHL. Nepochybuji, že jako trenér je teoreticky na výši, že se s ním málokdo v tuzemsku může měřit. Jenže takové to něco navíc, fluidum, Faktor X nebo jak to přesně nazvat co dělá z běžného tělocvikáře s trenérským diplomem Pana Trenéra jako byl dr. Luděk Bukač, dr. Pavel Wohl nebo Franta Výborný to prostě Jandač nemá a asi nikdy mít nebude. *NE* Domnívám se, že je v pořádku, že Jandač odchází a přijde nový trenér, který nabídne svůj pohled, svoji vizi, svoje představy. Dostane možnost pracovat po svém a připravit tým na další ročník dle svých představ. Jsem tedy názoru, že toto rozhodnutí mohlo padnout dřív. A dost možná by padlo kdyby si Jandače za spolupracovníka nevyžádal Hořava. Jandač u nás působil sedm sezón. Rád bych mu za odvedenou práci poděkoval, ačkoliv mě mockrát nas*al, protože si nemyslím, že všechno z jeho strany bylo špatně. Třikrát tu vyhrál základní část, jednou v ní skončil druhý a jednou třetí. Jsou za ním dvě stříbrné a dvě bronzové medaile. Každá placka má svojí cenu, i když v mnoha případech bývá doceněna až s odstupem. Není to úplně málo. (Záměrně nehodnotím předloňský ročník, kdy přišel do Sparty až v únoru a o měsíc později bylo kvůli koronavirové pandemii zrušeno celé play-off.) Na druhé straně tady strávil sedm let, kdy měla Sparta nějaké ambice, nějaké kádry i nějaké finanční zabezpečení. Troufám si tvrdit, že z těch sedmi let jsme minimálně čtyřikrát (a asi spíš pětkrát) měli kádr s kvalitou i oprávněné ambice když ne přímo na titul tak aspoň na finále, do kterého jsme postoupili pod Jandačem jen dvakrát a dvakrát v něm neuspěli. Nemůžu si pomoci, ale z těch sedmi Jandačových sezón ve Spartě se dalo vytřískat víc. *METAL* "

Neděkujeem odejděte a už nikdy ve Spartě přes práh ....

otaznik3
Poky +45
29.04.22 v 16:46

reakce na Schaschek: ,,Mikuš končí v Pardubicích. Tak doufám, že někoho nenápadně ho..." zobrazit příspěvekMikuš končí v Pardubicích. Tak doufám, že někoho nenápadně ho sem tahat 8-) "

Ten to v extralize dohraje ve Vítkovicích.

892.jpg
MartinMegadeth +3042
29.04.22 v 16:05

reakce na rad55: ,,Co se týče soupisky na příští sezónu, tak myslím, že se..." zobrazit příspěvekCo se týče soupisky na příští sezónu, tak myslím, že se nebude utrácet. Teď je kádr hodně rozsáhlý a možná se doplní obrana. Nemyslím, že přijde víc hráčů, dva max tři."

Potvrzený je odchod Chlapíka a Dvořáka. Skoro tutovka je Tomášek, Pavelka a minimálně jeden brankář. Zmizet může i Thorell nebo Šmerha a samozřejmě i druhý brankář. I když kádr máme širší, tak bych při této konstelaci tipoval příchodů aspoň pět nebo šest. Přeci jen budeme hrát v příštím ročníku extraligu i Ligu Mistrů a bude třeba rozložit síly. *FRAJER* Podle zákulisí má Motor zájem o kladenského trenéra Čermáka, protože Patrik Martinec požádal o rozvázání kontraktu, což potvrdil přímo šéf klubu Bednařík. Tím dostává reálné obrysy nová trenérská dvojice Sparty Patera - Martinec, jak ji předpovídal asi měsíc zpátky Deník Sport. (Na vysvětlenou: Modrý nevlastní českou trenérskou licenci a americká mu v extralize neplatí, tudíž Motor potřebuje k němu do týmu někoho kdo má tu českou.) *POSILOVNA*
www.idnes.cz/hokej/e...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3042
29.04.22 v 15:55

Tak nevím jestli v připravovaném příchodu Zeleného nečuchat odchod Hancka. Pokud si za něj Jablonec řekne o skleněného Juliše, o Polidara a ještě o nějakého dalšího hráče co je u nás mimo sestavu a k tomu rozumnou finanční částku, mohl by to být příchod, který by dával smysl. Navíc si myslím, že Zelený by se ve Spartě neztratil. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

5.png
Schaschek +2901
29.04.22 v 15:53

Mikuš končí v Pardubicích. Tak doufám, že někoho nenápadně ho sem tahat 8-)

892.jpg
MartinMegadeth +3042
29.04.22 v 15:47

reakce na rad55: ,,https://www.ceskyhokej.cz/clanky/rozhodnuti-predsedy-dk-elh-hc-sparta-..." zobrazit příspěvekwww.ceskyhokej.cz/cl...
Tohle trochu zapadlo."

Pakliže bude pan poručík trestat podobné výstřelky na VŠECH extraligových stadionech stejně nekompromisním způsobem jako předvedl v našem případě, nemám s tím problém. Házení mincí po hráčích na střídačku je hodně za hranou. Co se týká dotyčného člověka, být Spartou pokutu po něm vyžaduji zaplatit v plné výši. Nejsem svatý, nadávky na stadionu ze mě lítají jak sůl z protrženého pytlíku a jsou věci, které umím pochopit. Ale házení kovových předmětů na led nebo na střídačku mezi ně rozhodně nepatří. Když se někdo chce chovat jako howado, a pro to pochopení mám, mělo by zůstat u nadávek a pivní sprchy. *FUCKU*

83.jpg
SpartaCorps +899
29.04.22 v 15:37

sparta.cz/cs/clanek/...

Costa končí kariéru a bude pracovat ve scautingu ACS
*THUMBSUP* *THUMBSUP* *BRAVO* *BRAVO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3042
29.04.22 v 15:36

reakce na frafont: ,,Když vezmu celkové umístění, tak 2020/21 bronz, teď 2021/22..." zobrazit příspěvekKdyž vezmu celkové umístění, tak 2020/21 bronz, teď 2021/22 stříbro, jak by dopadla sezóna 2019/20, kdyby nezasáhl blbej covid, to takhle zpětně těžko říct (i tam jsme měli podle mě hodně silnej tým). Kdyby měla pokračovat posloupnost, tak by to teoreticky vycházelo 2022/23 konečně ten titul. No uvidíme, co a jak bude, snad těch odchodů nebude moc a nebudeme muset půl sestavy skládat znova. Já si do sezóny 22/23 zatím přeju hlavně to, aby byla konečně celá v normální podobě a ne zase pořád omezení a zavírání kvůli covidu a spol. *SALA* "

Kolego, toto přání plně podepisuji. A k němu bych uvítal konečně i titul. Nejsem galapážská želva, abych na něj vydržel čekat ještě sto let. *FUCKU* I když teď určitě převládá zklamání a smutek, že finále neskončilo ziskem titulu, potvrdili jsme letošní sezónou příslušnost k extraligové elitě. Přidali jsme ke dvěma bronzům stříbro. Tři roky po sobě s plackou to se Spartě mockrát v její historii nepovedlo, ale už by to chtělo tu zlatou tečku. *PRVNI* Je to hypotetická úvaha, ale v ročníku 2019/2020, kdy bylo zrušeno celé play-off, jsme měli dle mého názoru kádr lepší než před rokem a šance si zahrát finále byla větší. Tam bych si dovolil tvrdit, že síla kádru byla srovnatelná s letošním. A mrzí mě, že jsme neměli možnost ve čtvrtfinále vypakovat Brno. Po těch třech ostudách v uplynulé dekádě bych právě vyřazení Kotlety nadmíru užil. *KSICHT*

+1
5.png
Schaschek +2901
29.04.22 v 15:29

reakce na Kimi R.: ,,Třeba tímhle někoho naseru, ale Třinec mě docela překvapil, že..." zobrazit příspěvekTřeba tímhle někoho naseru, ale Třinec mě docela překvapil, že až na drobnosti se série odehrála bez nějakých zákeřností a snahy někoho zranit. I ten Varaďa se choval jako člověk. Na kdyby se nehraje, ale strašně moc chyběl Tomášek."

Jj oproti Liberci úplně jinde.

5.png
Schaschek +2901
29.04.22 v 15:29

reakce na rad55: ,,https://www.ceskyhokej.cz/clanky/rozhodnuti-predsedy-dk-elh-hc-sparta-..." zobrazit příspěvekwww.ceskyhokej.cz/cl...
Tohle trochu zapadlo."

Nevím jak to bude Sparta řešit, ale jestli to bude vymáhat po tom fanouškovi, tak se mu to pěkně prodražilo.

892.jpg
MartinMegadeth +3042
29.04.22 v 15:28

Zařekl jsem se, že po dobu vrcholu sezóny pro mě bude téma Jandač tabu. Jelikož nám včera ročník skončil, pár slov si k jeho osobě dovolím napsat. S pravděpodobností rovnající se jistotě u nás končí. Dle mého názoru je to dobře. Byl u nás příliš dlouho na to, aby měl dostat další šanci. Když půjdu dál, domnívám se, že se k nám po prvotní pětiletce neměl už vracet. Minimálně ne do doby než někde vykáže hmatatelný úspěch, což se mu nepovedlo ani u národního týmu a ani v Magnitogorsku. Nemám problém věřit, že je to správný a férový chlap, ale letos znovu dokázal, že jako trenér je prostě pechfógl. Jemu není dáno nebo není přáno, možná obojí. Třeba se narodil v nešťastné konstelaci hvězd, ale trénuje už příliš dlouho a na víc než slušných adresách, aby byla náhoda, že zatím nic velkého jako hlavní trenér nevyhrál. Jeho postupy z pralesa do extraligy s Libercem a s Českými Budějovicemi nechci bagatelizovat stejně jako triumfy v základní části s Českými Budějovicemi a opakovaně u nás. Nicméně to dle mého názoru není srovnatelný zářez s plackou z MS nebo s titulem v extralize, případně v KHL. Nepochybuji, že jako trenér je teoreticky na výši, že se s ním málokdo v tuzemsku může měřit. Jenže takové to něco navíc, fluidum, Faktor X nebo jak to přesně nazvat co dělá z běžného tělocvikáře s trenérským diplomem Pana Trenéra jako byl dr. Luděk Bukač, dr. Pavel Wohl nebo Franta Výborný to prostě Jandač nemá a asi nikdy mít nebude. *NE* Domnívám se, že je v pořádku, že Jandač odchází a přijde nový trenér, který nabídne svůj pohled, svoji vizi, svoje představy. Dostane možnost pracovat po svém a připravit tým na další ročník dle svých představ. Jsem tedy názoru, že toto rozhodnutí mohlo padnout dřív. A dost možná by padlo kdyby si Jandače za spolupracovníka nevyžádal Hořava. Jandač u nás působil sedm sezón. Rád bych mu za odvedenou práci poděkoval, ačkoliv mě mockrát nas*al, protože si nemyslím, že všechno z jeho strany bylo špatně. Třikrát tu vyhrál základní část, jednou v ní skončil druhý a jednou třetí. Jsou za ním dvě stříbrné a dvě bronzové medaile. Každá placka má svojí cenu, i když v mnoha případech bývá doceněna až s odstupem. Není to úplně málo. (Záměrně nehodnotím předloňský ročník, kdy přišel do Sparty až v únoru a o měsíc později bylo kvůli koronavirové pandemii zrušeno celé play-off.) Na druhé straně tady strávil sedm let, kdy měla Sparta nějaké ambice, nějaké kádry i nějaké finanční zabezpečení. Troufám si tvrdit, že z těch sedmi let jsme minimálně čtyřikrát (a asi spíš pětkrát) měli kádr s kvalitou i oprávněné ambice když ne přímo na titul tak aspoň na finále, do kterého jsme postoupili pod Jandačem jen dvakrát a dvakrát v něm neuspěli. Nemůžu si pomoci, ale z těch sedmi Jandačových sezón ve Spartě se dalo vytřískat víc. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +3042
29.04.22 v 15:20

Dobré odpoledne, až opadnou emoce z finálové série budeme letošní stříbro hodnotit kladně. Je to jedna ze dvou výsledkově nejlepších sezón za posledních patnáct let. A taky bychom neměli zapomínat, že dobré dvě třetiny základní části jsme předváděli velké nic a plácali se mezi sedmým až desátým místem. Momentálně ovšem cítím především smutek a zklamání. Nebudu zastírat, že jsem před začátkem finále očekával, že nás Třinec smázne ve čtyřech až pěti zápasech. Byl jsem strašně příjemně překvapen, že jsme se vraceli do Třince za stavu 2:2 na zápasy a nejen výsledkově, ale herně jsme se drželi. A mohlo to být možná i lepší kdybychom v prvním utkání série nesmyslně nerezignovali na ofenzívu a/nebo ve třetím zhmotnili vynikající nástup aspoň třemi brankami v první polovině zápasu. Mně osobně přišlo, že nám po výborném čtvrtém zápase došla šťáva. I včera jsem viděl enormní snahu, ale přišlo mi, že hráčům už jak se říká nechodily nohy a nejezdily brusle. Pokud Jandač zmiňoval, že si kádr po prvních dvou utkáních v Třinci prošel střevní chřipkou, pak by to bylo vysvětlení. Včera jsme dřeli, bojovali a kromě hodně zaražené druhé třetiny bych vytknout mohl jen mizernou produktivitu a efektivitu hry. Ta nás provázela (nejen) celé finále. Nás dostaly hodně dolů slepené góly. Nařízení trestného střílení za zákrok Poláška považuji za velký rozhodcovský úlet. Velká škoda, že jsme nedokázali snížit o pět, deset minut dřív, protože jsme se pak dokázali vyšťavit k silnému tlaku a na vyrovnání bylo málo času. Třinec vyhrál sérii zaslouženě. Byl kompaktnější, dělal méně chyb a především byl mnohem efektivnější a produktivnější. Sice si myslím, že spravedlivěji by sérii odpovídal výsledek 4:3 na utkání, ale na to se nehraje. Třinec má ten svůj vyčkávací buzerbeton dokonale zmáknutý. Dívat se na to nedá, ale když s tím počtvrté za sebou postoupili do finále a potřetí za sebou brali zlato, nemají žádný důvod na něm cokoliv měnit. Donutí je k tomu až se najde někdo kdo jim ho rozbije a vyřadí je. *METAL* Letošní promarněná šance na titul mě hodně mrzí. Takhle silný a zjevně charakterově dobrý tým zase pár let nemusíme postavit. A moc dobře víme jak je náročné se do finále prokousat: za posledních patnáct let se nám to povedlo teprve podruhé. Že jsme ho hráli letos neznamená, že ho automaticky budeme hrát i za rok. Přijdou noví trenéři, odejde nám několik opor dost reálně i s výborným gólmanem Hudáčkem (a takového brankáře v play-off Sparta hodně dlouho neměla), je otázkou kým dokáží Ton s Hlinkou citelné ztráty v kádru nahradit, kterak se do nových hráčů trefí a jak si to všechno bude sedat i jak dlouho si to bude sedat. Můžeme si finále zopakovat za rok za dva stejně jako na něj zase hezkých pár let čekat. Doufám, že Sparta nehodlá pokračovat v úspěšnosti dvou postupů do finále, k tomu neúspěšných, za patnáct let, protože bych se dalšího titulu už nemusel dožít. Můžeme litovat zranění výborného Tomáška, se kterým bychom ve finále jistě byli silnější. S ním po boku by nepochybně zlobil mnohem víc Chlapík, který střelecky proti Třinci úplně vyšuměl podobně jako Thorell. Jejich gólový příděl nám moc chyběl. Třinci byla schopná gólově vytrhnout trn z paty kterákoliv pětka, zatímco u nás produktivních borců bylo jako šafránu. Ze šesti zápasů jsme dvakrát vstřelili jediný gól a dvakrát dvě branky: s tím se moc sérií vyhrát nedá. To by se muselo dařit vzadu hrát prakticky bez chyb na nulu, maximálně na jedničku. Nicméně se Spartě sluší poděkovat za zdaleka nejlepší play-off za posledních pět let. Ono to není zase tak dávno co jsme balili kufry začátkem března než vůbec plnotučné play-off začalo. *FUCKU*

+1
otaznik14
Kimi R. +213
29.04.22 v 14:58

Třeba tímhle někoho naseru, ale Třinec mě docela překvapil, že až na drobnosti se série odehrála bez nějakých zákeřností a snahy někoho zranit. I ten Varaďa se choval jako člověk. Na kdyby se nehraje, ale strašně moc chyběl Tomášek.

+2
otaznik15
rad55 +631
29.04.22 v 14:30

Co se týče soupisky na příští sezónu, tak myslím, že se nebude utrácet. Teď je kádr hodně rozsáhlý a možná se doplní obrana. Nemyslím, že přijde víc hráčů, dva max tři.

otaznik16
rad55 +631
29.04.22 v 14:18

www.ceskyhokej.cz/cl...
Tohle trochu zapadlo.

otaznik17
Koty -233
29.04.22 v 13:26

reakce na Schaschek: ,,Dobře, ale je přece naprosto normální v jakémkoliv sportu, že..." zobrazit příspěvekDobře, ale je přece naprosto normální v jakémkoliv sportu, že chceš vyhrát. Klub jako Sparta nemůže mít jiné ambice než titul. Spíš to každej *** bere jako aroganci, ale co je podstatou sportu? Přece vyhrát ne? Ale kdykoliv kdokoliv ze Sparty řekne, že chce vyhrát titul, tak automaticky každý buran začne mlít o nabubřelosti nebo aroganci. Radši budu fandit klubu, který má koule a veřejně vyhlásí ambice vyhrát než klubu, kde nemají koule a schovávají se za alibistické fráze. Touha vyhrát a mluvit o tom fakt není o nějaké aroganci, ale je to podstata každého sportovního výkonu."

Vždy každý na tiskovce co má trosku ambice řekl, že cílem je titul. Osobně si myslím, že nejvíce posměšků budí heslo nezastavíš zvolené v absolutně špatné době.

5.png
Schaschek +2901
29.04.22 v 13:09

reakce na ReiN: ,,Za mě jsou špatně každoroční prohlášení (kterým napomáhá..." zobrazit příspěvekZa mě jsou špatně každoroční prohlášení (kterým napomáhá jak Sparta samotná, tak samozřejmě media), že Sparta jede na titul. Očekávají to fanoušci, sponzoři, mluví se o tom všude. Dokonce ani Lampionovy Pardubice nemířej příští sezonu, kdy budou mít tým jako kráva, na titul.
Hráči budou u nás pod tlakem a ne každej to, alespoň za mě, zvládne."

Dobře, ale je přece naprosto normální v jakémkoliv sportu, že chceš vyhrát. Klub jako Sparta nemůže mít jiné ambice než titul. Spíš to každej *** bere jako aroganci, ale co je podstatou sportu? Přece vyhrát ne? Ale kdykoliv kdokoliv ze Sparty řekne, že chce vyhrát titul, tak automaticky každý buran začne mlít o nabubřelosti nebo aroganci. Radši budu fandit klubu, který má koule a veřejně vyhlásí ambice vyhrát než klubu, kde nemají koule a schovávají se za alibistické fráze. Touha vyhrát a mluvit o tom fakt není o nějaké aroganci, ale je to podstata každého sportovního výkonu.

+2
1.png
Amadeus +228
29.04.22 v 13:08

reakce na slajer: ,,Pořád mi vrtá palicí, jak ten střevní sajrajt tam na východě..." zobrazit příspěvekPořád mi vrtá palicí, jak ten střevní sajrajt tam na východě chytli..... *CERTIK* připomíná mi to 1. zápas čtvrtfinále s Vítkama před 8-9 lety,tam jsme tou sra.čkou byli zdecimovaný taky, ale nakonec se postoupilo *SALA* "

Jeste, ze nam neposlali jako darek mistni slapoty jak v Lajne Hrouzkove parte. Ale ano, Vitkovice mi to pripomnelo taky.

1830.png
ReiN +410
29.04.22 v 13:00

reakce na chuli: ,,já jsem z toho strašně zklamanej a nekutečně nasranej ..čekáme ..." zobrazit příspěvekjá jsem z toho strašně zklamanej a nekutečně nasranej ..čekáme na to 15 let a pořád nic ...vyměnilo se vedení a stejně to nepomohlo ..tak mi někdo řekněte co je ve Spartě špatně ... :-| :-( *NAPR**** "

Za mě jsou špatně každoroční prohlášení (kterým napomáhá jak Sparta samotná, tak samozřejmě media), že Sparta jede na titul. Očekávají to fanoušci, sponzoři, mluví se o tom všude. Dokonce ani Lampionovy Pardubice nemířej příští sezonu, kdy budou mít tým jako kráva, na titul.
Hráči budou u nás pod tlakem a ne každej to, alespoň za mě, zvládne.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 2. prosince - 18:30
    15.png
    HK (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 4. prosince - 17:00
    13.png?1
    BRN (venku)