Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3170
26.09.22 v 18:27

Dovolil bych si vzpomenout na Martina Podlešáka, pro mě symbolu obětavosti, který se na ledě byl schopen roztrhnout pro tým až do sebezničení. K dnešním čtyřicátým narozeninám mu přeji, aby mu drželo zdraví, což se mu během kariéry bohužel příliš nedařilo, a aby co nejvíc svých svěřenců jako agent dovedl do NHL, do reprezentace a samozřejmě i do áčka Sparty. *FLAGHC* *FLAGSPA* *SALA*

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3170
26.09.22 v 18:21

Velkou radost mi udělala na Islandu venkovní výhrou Lvíčata. Doufám, že zítřejší odvetu v Budějovicích už nepodělají a kvalifikují se na EURO. Sejk další důležitý gól, Vitík vzadu prakticky bezchybný, ale Spartě nejsou dost dobří. *MIMO* Za to áčko proti Portugalsku to byla blamáž. Nevím proč se někdo zaklíná neproměněnou penaltou, i kdyby ji Schick dal, nároďák by od Portugalců stejně nakoupil. Tam nefungovalo nic. Jediný hráč nezahrál aspoň průměr Vaclíkem počínaje a Schickem konče. Projevilo se, že většina opor reprezentace hraje za kluby co jsou v nepohodě a Jára Šilhavý není z těch trenérů co by uměl něco překvapivého vymyslet. *SILENY* Šilhavý je děsná konzerva. On bude pořád stavět hráče podle obliby a zásluh, nikoliv podle aktuální formy. Kdyby mu dopajdal na sraz Bořil, tak ho určitě strčí do základu. Ať se na mě nezlobí, ale proti fotbalu co praktikují Portugalci by výborný trenér nehrál na tři beky už v Lisabonu. Dobrý trenér by se ze zápasu v Portugalsku poučil a do odvety už by postavil vzadu čtyřku. Portugalci se skvěle zdvojují a doplňují po stranách, jsou rychlí jak čerti, dynamičtí a na krajích měl nároďák pořád volnou dálnici. Vůbec není náhoda, že tři góly ve dvou utkáních dostalo áčko od portugalského krajního beka. *KOSA* Jsem rád, že ve Švýcarsku bude muset národní tým pro udržení se v áčku Ligy národů zvítězit. Tím pádem bude muset bezkulčák Šilhavý ukázat koule a hrát na výhru. Domácí utkání proti Španělsku a Švýcarsku byla slušná, ale venkovní vystoupení plus sobotní mač proti Portugalcům to byla třikrát velká bída s velkou nouzí. Abych nebyl jen negativní: samotná účast v áčku Ligy národů je úspěch. Když vidím Slováky, kteří v céčku ve společnosti Kazachstánu, Ázerbájdžánu a Běloruska jsou rádi, že nespacli o kategorii níž, nejsme na tom zdaleka tak špatně. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
26.09.22 v 18:08

Dobré odpoledne, ze včerejšího duelu s Plzní jsou nejdůležitější tři body. Martinec po zápase chválil přístup: po pravdě na blamáž v Olomouci se jinak než maximálním úsilím i bojovností zareagovat snad ani nedalo. Notabene před vlastními diváky a na televizní zápas velice fešáckou návštěvou. *METAL* Je to pořád syrové, chybí souhra, přesilovky sice zvedl příchod Sobotky, ale i tam je práce jako na kostele. Byl jsem poněkud zklamán, že proti soupeři v takové nepohodě jako je současná Plzeň jsme se třásli o plnotučnou výhru až do poslední vteřiny i že nás takový soupeř ve dvou ze tří třetin přestřílel. *MIMO* Druhý inkasovaný gól mě po pravdě dost na**al. Tohle by se tak zkušenému týmu stávat nemělo. Je začátek soutěže, zatím je potřeba získávat body pravidelně doma a občas něco přivést z venku, kam upřímně zatím jezdíme spíš na výlet. Zítřejší utkání nás prověří mnohem víc, neboť Vítkovice chytly start a daří se jim na rozdíl od Litvínova nebo Plzně. Co se rozhodčích týká, zatím co jsem měl možnost vidět, byla snaha pískat nový trend. Hribik s Pilným včera pískali jak před deseti lety. Budu se opakovat možná po tisící, ale nechápu jak je možné, že Hribik bez větších problémů už hodně přes deset let proplouvá extraligou, byť v ní prakticky všechny kluby konstantně s**e. :-!
isport.blesk.cz/clan...

+1
678.jpg
toci87 +307
26.09.22 v 16:14

Koukam na záznam ze včerejška, a má to stále hodně much, ale obecně ten výkon byl lepší než proti Litvínovu, ale taky prostě Plzeň zatím není top soupeř, uvidíme zítra, musíme to znovu zlepšit *SALA*

+1
otaznik5
Dave624 +88
26.09.22 v 11:47

reakce na loupák: ,,Co to je za nesmysl, jaký vliv má šířka ledu na počet branek v..." zobrazit příspěvekCo to je za nesmysl, jaký vliv má šířka ledu na počet branek v zápase?"

Tak asi to vidím jak ta hra na tom úzkým vypadá ne? To jsem zvědav na zítra

903.jpg
loupák +544
26.09.22 v 11:30

reakce na Dave624: ,,To pochybybuju že to půjde zvětšit. Já si myslím že už..." zobrazit příspěvekTo pochybybuju že to půjde zvětšit. Já si myslím že už zůstane protože jsem někde četl že od sezóny 23/24 to už bude povinné v celé Evropě to úzký kluziště. Sere mě to ubere to kreativitě a koukatelnosti, budou se hrát těsný výsledky a pokud soupeř utkání nějak neposere tak už ani tolikrát pátou si neposlechnem. Budou často tyhle výsledky 3:2,2:1,3:1 atd "

Co to je za nesmysl, jaký vliv má šířka ledu na počet branek v zápase?

otaznik7
Dave624 +88
26.09.22 v 11:17

reakce na paul68: ,,A to bude takhle celou sezonu ta plocha menší? Nebo se to po tý..." zobrazit příspěvekA to bude takhle celou sezonu ta plocha menší? Nebo se to po tý maškarádě z NHL o něco zvětší? 8-) "

To pochybybuju že to půjde zvětšit. Já si myslím že už zůstane protože jsem někde četl že od sezóny 23/24 to už bude povinné v celé Evropě to úzký kluziště. Sere mě to ubere to kreativitě a koukatelnosti, budou se hrát těsný výsledky a pokud soupeř utkání nějak neposere tak už ani tolikrát pátou si neposlechnem. Budou často tyhle výsledky 3:2,2:1,3:1 atd

+1
otaznik8
Dave624 +88
26.09.22 v 11:10

reakce na karlos: ,,Takže v Pardubicích budeme mít prostor a nasypeme jim to tam*METAL*..." zobrazit příspěvekTakže v Pardubicích budeme mít prostor a nasypeme jim to tam *METAL* *METAL* "

Kéž by, vzhledem k tomu co predvadime na venkovních zápasech mám obavu ale logicky by to mělo znamenat že by nám to mohlo sedět :-D

otaznik9
paul68 +453
26.09.22 v 10:59

reakce na Schaschek: ,,Přesně tak. Tohle je strašný handicap pro naše domácí zápasy,..." zobrazit příspěvekPřesně tak. Tohle je strašný handicap pro naše domácí zápasy, když trénujeme na rozměrem úplně jiné ploše než pak hrajeme. Ale dělat se s tím asi nic nedá :-U "

A to bude takhle celou sezonu ta plocha menší? Nebo se to po tý maškarádě z NHL o něco zvětší? 8-)

otaznik10
SHS
26.09.22 v 10:51

Dovolujeme si Vás upozornit na nový článek: Co je doma, to se počítá, který naleznete na adrese www.spartans.cz/novi...

5.png
Schaschek +3091
26.09.22 v 09:45

reakce na Coocen: ,,Je až nepochopitelné, jak můžeme jako top profi tým trénovat na..." zobrazit příspěvekJe až nepochopitelné, jak můžeme jako top profi tým trénovat na ploše, která má diametrálně jiné rozměry než plocha, na které hrajeme zápasy. Hráči mají pak jiné návyky, reflexy ve hře, přirozené pohyby atd. O2 aréna s novýmo rozměry a Holešovice jsou navíc opačné extrémy. To je pro mne nepochopitelné, v profi top týmu. "

Přesně tak. Tohle je strašný handicap pro naše domácí zápasy, když trénujeme na rozměrem úplně jiné ploše než pak hrajeme. Ale dělat se s tím asi nic nedá :-U

+1
otaznik12
slajer +68
26.09.22 v 09:43

reakce na Coocen: ,,Je až nepochopitelné, jak můžeme jako top profi tým trénovat na..." zobrazit příspěvekJe až nepochopitelné, jak můžeme jako top profi tým trénovat na ploše, která má diametrálně jiné rozměry než plocha, na které hrajeme zápasy. Hráči mají pak jiné návyky, reflexy ve hře, přirozené pohyby atd. O2 aréna s novýmo rozměry a Holešovice jsou navíc opačné extrémy. To je pro mne nepochopitelné, v profi top týmu. "

Toto už tvrdím od chvíle, co se začlo hrát v tý "outú" šaškárně...je to skutečně proti zdravým rozumu!!!!! *MIMO*

otaznik13
Coocen +99
26.09.22 v 08:55

Je až nepochopitelné, jak můžeme jako top profi tým trénovat na ploše, která má diametrálně jiné rozměry než plocha, na které hrajeme zápasy. Hráči mají pak jiné návyky, reflexy ve hře, přirozené pohyby atd. O2 aréna s novýmo rozměry a Holešovice jsou navíc opačné extrémy. To je pro mne nepochopitelné, v profi top týmu.

+1
otaznik14
karlos +1069
26.09.22 v 07:18

reakce na Dave624: ,,Jako asi bude pravda že si ty hráči musí na to zvyknout. Proč..." zobrazit příspěvekJako asi bude pravda že si ty hráči musí na to zvyknout. Proč teda i tohle malý hřiště neudělaji i v Holešovicích na tréninky? Třeba si ty hráči na to zvyknou ale podle mě to bude chtít nějaký čas protože fakt ta hra atraktivní není. Dneska to bylo dlouho 1:0 a s Litvínovem to bylo 50 minut 0:0. V pátek hrajem v Pardubicích a pro zajímavost sem si zjistil že oni mají hřiště 58mx29m což je o 3m širší než v 02 arene "

Takže v Pardubicích budeme mít prostor a nasypeme jim to tam *METAL* *METAL*

otaznik15
SHS
26.09.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (25. 9. 2022):

Nejvíce příspěvků (5) napsal uživatel Dave624 a použil v nich celkem 1 225 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 4, znaky: 704)
3. rad55 (příspěvky: 3, znaky: 494)
4. toci87 (příspěvky: 3, znaky: 342)
5. frafont (příspěvky: 2, znaky: 384)

Celkem bylo včera napsáno 25 příspěveků, které obsahovaly 4 575 znaků.

otaznik16
Laurik92 +19
25.09.22 v 23:33

reakce na Dave624: ,,Jako asi bude pravda že si ty hráči musí na to zvyknout. Proč..." zobrazit příspěvekJako asi bude pravda že si ty hráči musí na to zvyknout. Proč teda i tohle malý hřiště neudělaji i v Holešovicích na tréninky? Třeba si ty hráči na to zvyknou ale podle mě to bude chtít nějaký čas protože fakt ta hra atraktivní není. Dneska to bylo dlouho 1:0 a s Litvínovem to bylo 50 minut 0:0. V pátek hrajem v Pardubicích a pro zajímavost sem si zjistil že oni mají hřiště 58mx29m což je o 3m širší než v 02 arene "

Řeší se to tu každý rok od přesunu do O2 areny. Holešovice jsou staré a technologicky nejdou upravit na menší rozměr hriště… pokud se pletu, někdo mě opravte.

otaznik17
Dave624 +88
25.09.22 v 22:52

reakce na SkinNboneZ: ,,Kazdy chce do NHL a tam by na mensim hristi museli hrat a prosadit se..." zobrazit příspěvekKazdy chce do NHL a tam by na mensim hristi museli hrat a prosadit se tam,takze si myslim,ze jde jen o zvyk.Navic nekteri v zamori hrali,takze to pro neni nic noveho."

Jako asi bude pravda že si ty hráči musí na to zvyknout. Proč teda i tohle malý hřiště neudělaji i v Holešovicích na tréninky? Třeba si ty hráči na to zvyknou ale podle mě to bude chtít nějaký čas protože fakt ta hra atraktivní není. Dneska to bylo dlouho 1:0 a s Litvínovem to bylo 50 minut 0:0. V pátek hrajem v Pardubicích a pro zajímavost sem si zjistil že oni mají hřiště 58mx29m což je o 3m širší než v 02 arene

otaznik18
SkinNboneZ +114
25.09.22 v 22:40

reakce na Dave624: ,,Já vím že se mluví o tom že to bude povinné v celý Evropě ale..." zobrazit příspěvekJá vím že se mluví o tom že to bude povinné v celý Evropě ale prostě je to znát a koukat se na to nedá, ty technický hráči Sobotka, Horák, Tomášek a Thorell na tomhle trpí není prostor ani čas něco vymyslet proto i ty zápasy nebudou tak golove bohatý jak jsme zvyklí "

Kazdy chce do NHL a tam by na mensim hristi museli hrat a prosadit se tam,takze si myslim,ze jde jen o zvyk.Navic nekteri v zamori hrali,takze to pro neni nic noveho.

674.jpg
marek17 +244
25.09.22 v 22:22

reakce na Dave624: ,,Já vím že se mluví o tom že to bude povinné v celý Evropě ale..." zobrazit příspěvekJá vím že se mluví o tom že to bude povinné v celý Evropě ale prostě je to znát a koukat se na to nedá, ty technický hráči Sobotka, Horák, Tomášek a Thorell na tomhle trpí není prostor ani čas něco vymyslet proto i ty zápasy nebudou tak golove bohatý jak jsme zvyklí "

Dal bych tomu sezónu a zvyknou si všichni, tak jako v NHL.

otaznik20
Dave624 +88
25.09.22 v 22:18

reakce na Schaschek: ,,Tři body doma, hra místy šílená, jakoby nevěděli co dělat...." zobrazit příspěvekTři body doma, hra místy šílená, jakoby nevěděli co dělat. Tohle v úterý stačit nebude. Slovy klasika, důležitý jsou ňáký body...

"

Já vím že se mluví o tom že to bude povinné v celý Evropě ale prostě je to znát a koukat se na to nedá, ty technický hráči Sobotka, Horák, Tomášek a Thorell na tomhle trpí není prostor ani čas něco vymyslet proto i ty zápasy nebudou tak golove bohatý jak jsme zvyklí

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30
    18.png
    KVA (doma)